Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (20 μέλη και 217 επισκέπτες)

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Συνέχεια στη Φωκαίας:

17: Ειρήνη η μελαχροινή που είχε χαθεί για ένα διάστημα και έλεγαν ότι πήγε σε στούντιο.

17επάνω: Εμμανουέλα η ξανθιά με το μικρό πεσμένο βυζί-γελούσε σαν βλαμμένο!

19: Αλίνα το μελαχροινό στυλιάρι με την εντελώς αδιάφορη εμφάνιση.

25επάνω: Ειρήνη η ξανθιά γυφτοπούλα από το Φυλής 86 με την κωλάρα και τις βυζάρες-πολύ ωραία σήμερα.

25υπερυψωμένο: "Έχουμε την Αντριάννα την σπανιόλα",ανήγγειλε η υπηρεσία-η σπανιόλα ήταν η γνωστή Ρουμάνα Αντριάννα, το μελαχροινό φολοπίπινο που έλειπε τόσο καιρό μαζί με την Τζούλια με τα πιρσινγκ.

27υπόγειο: Έλενα η ξανθιά πλέον με τις βυζάρες-χόρευε το "ανεβαίνω σκαλοπάτια,ανεβαίνω ανηφοριές"!

27υπερυψωμένο: Φλώρη η ξανθιά μικρούλα την έχουν ταράξει στην διπλοβάρδια.

27επάνω: Μπάρμπορα-αδυνατισμένη και άλλο.

24:Αντελίνα η καστανή μικρόσωμη με το περίεργο πρόσωπο-υπήρεσια ο Άρης.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.243
Κριτικές
1.254
Like
199.220
Πόντοι
45.465
:παρτε ενα "σφυνακι " απο απο Μεταξουργειο τωρα ...

Κολοκυνθους
και τα 38αρεια και τα 63αρια κλειστα

Λεωνιδου
28 κατω Γκαμπριελα νεα στον οικο καστανοξανθη με το μαλλι αλογοουρα ψηλη με κανονικο σωμα γεματο κωλο 2αρι βυζι απλο προγραμμα
28 πανω Αννα μελαχρινη κοντη με πιασηματακια 1.5αρι βυζι απλο προγραμμα
6 Ιονελα καραξανθη με μαλλι μεχρι ωμους πολυ χαλαρη κοιλια 1.5αρι βυζι απλο προγραμμα

Δεληγιώργη
39 Κλαουντια καστανοξανθη πιτσιρικα με κανονικο σωμα ωραιο κωλο 2αρι βυζι απλο προγραμμα

Καλλεργη 33 Ελενη ηβουλγάρα που προσφατα εμφανιστηκε Λιοσιων 79 καστανοξανθη με πιασηματα τατου και 1.5 βυζι με κωλο

Μεγαλου Αλεξανδρου
15 Βικυ καστανη μαλλι μεχρι ωμους παχουλη με 2.5αρια με ακα
17 Σαρα καστανοξανθο μιλφογκιλφ κανονικο σωμα κοιλιτσα πεσμενο βυζι απλο προγταμμα
20 δεξια ανοιχτό το φως αλλα κλειστα
20 αριστερα κλειστο
22α Ροζαλιντα μελαχρινη κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι με κωλο
22β Μαρια πιτσιρικά με πιασηματακια και 2.5αρι βυζι απλο προγραμμα εχει δουλεψει σε πολλα σπιτακια
28α Βερονικα μελαχρινή παρα πολυ χοντρη με 4αρια βυζια με ακα και Φλωρα καστανοξανθη χοντρη με 2αρια βυζια απλο προγραμμα κανουν και παρτουζα

αυτα προς το παρον ,καλο μεσημερι
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
:παρτε ενα "σφυνακι " απο απο Μεταξουργειο τωρα ...

Κολοκυνθους
και τα 38αρεια και τα 63αρια κλειστα

Λεωνιδου
28 κατω Γκαμπριελα νεα στον οικο καστανοξανθη με το μαλλι αλογοουρα ψηλη με κανονικο σωμα γεματο κωλο 2αρι βυζι απλο προγραμμα
28 πανω Αννα μελαχρινη κοντη με πιασηματακια 1.5αρι βυζι απλο προγραμμα
6 Ιονελα καραξανθη με μαλλι μεχρι ωμους πολυ χαλαρη κοιλια 1.5αρι βυζι απλο προγραμμα

αυτα προς το παρον ,καλο μεσημερι

Πάντα άψογος.... :thumbsup:


Συνέχεια στη Φωκαίας:

17: Ειρήνη η μελαχροινή που είχε χαθεί για ένα διάστημα και έλεγαν ότι πήγε σε στούντιο.

17επάνω: Εμμανουέλα η ξανθιά με το μικρό πεσμένο βυζί-γελούσε σαν βλαμμένο!

19: Αλίνα το μελαχροινό στυλιάρι με την εντελώς αδιάφορη εμφάνιση.

25επάνω: Ειρήνη η ξανθιά γυφτοπούλα από το Φυλής 86 με την κωλάρα και τις βυζάρες-πολύ ωραία σήμερα.

25υπερυψωμένο: "Έχουμε την Αντριάννα την σπανιόλα",ανήγγειλε η υπηρεσία-η σπανιόλα ήταν η γνωστή Ρουμάνα Αντριάννα, το μελαχροινό φολοπίπινο που έλειπε τόσο καιρό μαζί με την Τζούλια με τα πιρσινγκ.


24:Αντελίνα η καστανή μικρόσωμη με το περίεργο πρόσωπο-υπήρεσια ο Άρης.

Ωραίος ο Beverlys..... :sunglasses:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Σημερα εχω αφορητες καυλες και λεω να οργωσω Φυλης/Λιοσιων οποτε θα γινει ενημερωσουλα το βραδυ  :cum:

χιστι μου και εγω απο το πρωι μονο αυτο σκεφτομαι ! μας ψεκασαν καυλονινη μαλλον
ελπιζω να φυγω νωρις απο το γραφειο και να εχω ορεξη να κατεβω μετα
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Παίδες, δεν υπάρχετε ρε. Κι εγώ μια από τα ίδια. Σε κάμια ώρα κατηφορίζω κι εγώ Φυλής να ξελαμπικάρω.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ωραιος ο σμυρνη  :rockon: :rockon:
και ο μπεβερλης  :rockon:

Σημερα εχω αφορητες καυλες και λεω να οργωσω Φυλης/Λιοσιων οποτε θα γινει ενημερωσουλα το βραδυ  :cum:

αναμένουμε με αγωνία. Μπράβο στον Σμύρνη και στον Μπέβερλη. Πάντα μπροστά.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ωραιος ο σμυρνη  :rockon: :rockon:
και ο μπεβερλης  :rockon:

Σημερα εχω αφορητες καυλες και λεω να οργωσω Φυλης/Λιοσιων οποτε θα γινει ενημερωσουλα το βραδυ  :cum:
αναμενουμε ενημερωση μυστη μου  :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φωκαίας 25 κάτω, η Άνκα.
Φωκαίας 19, η(όχι και δίμετρη-κόψε κάτι!) Αντζελίνα.

Και με τις δύο ακολουθείς την εξής διαδικασία:
Μπαίνεις στο δωμάτιο,κλείνεις τα μάτια και απολαμβάνεις το έδεσμα που λέγεται φόλα...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Τώρα στο αλκαμενους είναι η βαλερια
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τι έγινε Νόντα , που είναι η παιδική χαρά , δεν μπορούμε να εκφράσουμε άποψη για την κοπέλα ;;;
ρε ρίξτε του ένα μιουτ να πούμε,μπαίνει ο κάθε άσχετος που δεν έχει κάνει ποτέ ενημέρωση και γράφει την παπαρια του εδώ μέσα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.521
Πόντοι
26.470
Απογευματινή διπλή κατάθεση στη Φυλής και στη Διδύμου...πρώτη απόπειρα που στέφθηκε με αποτυχία ηταν στην Μπιάνκα στο Φ66Δ στη Μπιάνκα. Γλυκιά μελαχροινή, σκουρόχρωμη πιτσιρίκα με καλό σώμα και κώλο, φουλ πρόγραμμα.Στο δωμάτιο τυπική, άκαμπτη, δεν συμμετείχε και ήταν αρκετά άγαρμπη και βιαστική...έκανα φιλότιμες προσπάθειες αλλά το "εργαλείο" δεν ανταποκρινόταν σε όποια στάση και να την έβαζα.....την έστειλα και ντύθηκα κλαίγοντας ένα χαμένο 20άρικο...

Μετά από λίγο κατευθύνθηκα Διδύμου 18 στο ισόγειο όπου συνάντησα την Αλιόνα...Σήμερα ήταν πανέμορφη, χωρίς υπερβολή, με κόκκινο σετ εσωρούχων, διχτυωτές μαύρες κάλτσες, τα  :tits2: :tits2: σε κοινή θέα, ενώ και είχες κάνει ωραίο βάψιμο στα μάτια και το μαλλί της πιασμένα κότσο. Ωραίο γυμνασμένο κορμί...Μέσα στο δωμάτιο τα είδα όλα ανάποδα....Τόσο σάλιο στο τσιμπούκι είχα να δω από την  Κινκυ Κατερίνα στα στούντιο, γλείψιμο @@ σούπερ, λάγνες ματιές, 2 στάσεις στο σεξ, δεκτική και υπομονετική τελείωσα τρέμοντας από ηδονή φυσικά στο στοματάκι της που δεν άφησε να πάει χαμένη σταγόνα... :2on1: :2on1:

Τιμή και δόξα στα Καλοδιατηρημένα MILF!!! :rockon: :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πριν από λίγο στην ήρεμη Φυλής. . .  .

Φυλ. 86 ισ.: η επιστροφή της πιπίνας φολάρας Αντριάνας, με διπλοβάρδια.
Φυλ. 86 1ος: η Νικόλ, εμφανίσιμο πιπίνι
Φυλ. 84 1ος: Μια καστανόξανθη προμίλφ μετριοκαλή Αλβανόφατσα.
Φυλ. 74: Αρ. η Άννα με το μουστάκι, και δεξιά μια βυζαρού εμφανίσιμη με καστανοκόκινη καρέ κόμη.
Φυλ. 56: Ρωξάνα η μελαμψή τζουτζούκα
Φυλ. 54: Ορόρα
Φωκ. 19: η μπεμπέ Λιλή, που έλεγε και ο jockerx, που παίζει και στο Διδ 8β
Φωκ. 25 1ος: η Ίρινα από το Φ.86 ις. (σαν να αρχιζει να αδυνατίζει)
Φωκ. 25 ισ: η Άνκα, τι ανέραστο πλάσμα είναι αυτό ?
Φωκ. 27 υπ.: κλασσικά η Βικτώρια
Φωκ. 27 ισ.: Μια καινούργια ξανθιά προμίλφ με τούμπανο σιλικονέ βυζί, σπασμένη σκατόφατσα, αλλά καλό σωματάκι. Θα έλεγα ότι μοιάζει στην μαμά της Αλίσιας από το Φ.67 ή πως θα γίνει σε λίγα χρόνια. Μια σπαστική τσα2 ήταν πολύ πιεστική και ειρωνική, οπότε δεν πέρασα για πάρτι της.

Αυτά
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Κατά τις 22.00 στο μετάξι

Ιάσωνος 1α,αντελίνα
Ιάσωνος 2,το ξανθό ζουμπουρλουδικο μιλφάκι με τις βυζάρες
Ιάσωνος 1β αριστερά,ένα πολύ κοντό μαυρομαλλικο ,δεν την έχω ξαναδεί
Ιάσωνος 1γ,η μινιόν λευκή μαρία με τις μεγάλες ρώγες.σκέφτηκα να μπω

Κολωνου

11 μεσαίο,ζωή
11 υπόγειο κλειστό νομίζω
15 αριστερά,λαουρα?η όμορφη καινούργια μελαχρινη
15 δεξιά κλειστό
23 αριστερά,λαρίσα
23 υπόγειο,αυτη η καινούργια που έχει εμφανιστεί στο μαγαζί,όμορφο μουνάκι με τατου

47 κάτω,η εμμανουέλα με τις βυζάρες
47 πάνω,η χοντρούλα μαύρη
48,βαλερια μουνίτσα
53,όλγα θωρηκτο απο περγάμου και ελένη τσουπωτη  ζουζούνα με μαυρα μαλλιά

Μεγάλου αλέξανδρου
 
15,γκιλφ κατερίνα του σπιντ και άντζελα μιλφ

28,νομίζω η φλώρα απο το 15.γεματούλα γυφτισσα

Ιάσωνος

44 δεξιά,αλίνα
46 μεσαίο ,στέλλα με τις  βυζάρες
46 αριστερά,κλαουντια με το κοντό μαλλί.η κλαουντια έχει απ τις πιο όμορφες κώλοτρυπίδες που έχω δει στη ζωή μου.

37 κάτω,μπάρμπαρα χοντρούλι μιλφ τσιγγάνα,προσχαρη και παολα απο ιάσωνος 43...η καινούργια γλυκιά νεαρή τσιγγανούλα.νομίζω και η μπάρμπαρα δουλευε στο 43
37 πάνω ,μια χοντρή τσιγγάνα που δουλευε και στο κάτω
31 υπόγειο βρήκα το καλτομουνο που είχα ανάγκη.καρμεν.είχε μόλις τελειώσει τη βάρδια και μου παρουσιάστηκε με τα ρούχα.ψηλή τσιγγάνα μιλφ,με κοντό μαλλί,σώμα σανίδα,με χαλάρωση.γενικά στο στυλ θυμίζει λαουρα απο κολωνου 32 γωνία,αλλά πολύ πιο καλτ.και μέσα στο δωμάτιο έχει παρόμοια συμπεριφορά.δεν κάνει τίποτα φοβερό μέσα,αλλά τρώει την πουτσα κανονικά ,έχει ωραία αίσθηση το μουνί της,δε βγάζει σουτιεν,δε βιάζεται,γλείφει αρχίδια,κάνει καλό τσιμπουκι κι αν κατάλαβα καλά κάνει και ακα με έξτρα.μου διευκρινησε ότι δεν κάνει ακα σεξ ούτε με 1000 ευρώ...γενικά το ευχαριστηθηκα πολύ,αλλά δεν ξέρω σε ποιον θα την προτεινα .στην επόμενη βάρδια ήταν η τατιανα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ωραίος ο Lust και ο Amadeus.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom