Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (31 μέλη και 283 επισκέπτες)

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
    ζηλευει γιατί η τζούλια του ρίξε άκυρο για το χιονοδρομικο,με τη θεικότερη ατάκα όλων των εποχών μάλιστα 'όχι γιατί θα με γαμας συνέχεια και δεν θα προλάβω να δω το μέρος',ενώ ξέρει ότι εμένα η αλιονούλα μου δε θα μου το λεγε ποτέ αυτό.

Έχεις δίκιο...
Η Αλιόνα ποτέ δεν θα έλεγε κάτι τέτοιο...
Και γενικά ποτέ δεν μιλάει-είναι πάντοτε μπουκωμένη...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
    ζηλευει γιατί η τζούλια του ρίξε άκυρο για το χιονοδρομικο,με τη θεικότερη ατάκα όλων των εποχών μάλιστα 'όχι γιατί θα με γαμας συνέχεια και δεν θα προλάβω να δω το μέρος',ενώ ξέρει ότι εμένα η αλιονούλα μου δε θα μου το λεγε ποτέ αυτό.
Ναι, το παραδέχομαι, αυτό μου στοίχισε, αλλά θα το ξεπεράσω με τον καιρό.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η φράση σου αυτή είναι όλη η ουσία...

Και η μη επαγγελματική ευσυνειδησία της ή ο μη επαγγελματισμός της, μπορεί να αποδειχθεί ότι καλύτερο αλλά και ότι χειρότερο για έναν πελάτη της.

Στη διάρκεια του χρόνου που δουλεύει ήταν πολλά τα περιστατικά που έκανε μανούρα μέσα στο δωμάτιο και πελάτες έβγαιναν και ζητούσαν τα λεφτά τους.

Οπότε χρειάζεται ειδικό χειρισμό-billy προχώρα... :grin:

Ναι θα προχωρήσω,όπως είδες....σεληνιάστηκα προχθές που την είδα..... :cool2:


:grin: η αλέξια,όπως είχα πει και στην πρώτη μου αναφορά γι αυτήν στο πόστ με την εικόνα της φεράρι που έχει στουκαρει στην κολώνα,είναι ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο και η απόδοση της εξαρτάται απο το πως θα το χειριστεί ο πελάτης.ένα παιδί είναι,18 19 χρόνων ,που δεν έχει ούτε την επαγγελματική ευσυνειδησια να τιμήσει τα λεφτά του πελάτη,αλλά ούτε την αυτοπεποίθηση και την προσωπικότητα να φέρει αντιρρήσεις.η συμπεριφορά της δεν είναι επαγγελματική.εγώ όταν είχε ξεκινήσει την είχα πάρει 5 φορές σε λιγότερο απο ένα μήνα και εκτός απ την τελευταία που μπήκα χωρίς να την έχω ανάγκη και ήταν αποτυχία ,τις υπόλοιπες πέρασα σούπερ.

Θα το φιτιλιάσω το 15€....είναι πολύ μωρό..... :cum:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Η Αλβανίδα Αλεξία(αδελφή της άλλης βυζαρούς της Μισέλ που δουλεύει και αυτή στα ίδια μαγαζιά)έχει περάσει και δυο-τρία φεγγάρια και από το Φωκαίας 27 ισόγειο με τσατσά την Εύα.

Όσο γι'αυτό που ρωτάς,θυμάμαι πρόχειρα μια κριτική του Σμύρνη που ανέφερε,πάνω κάτω,ότι μέσα ήταν μέτρια αλλά για το 10ρικο που είχε δώσει(αντί για 15 που έπαιρνε) συνέφερε...


τρελά βυζιά η μισελ  :rockon: :rockon:
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Ναι θα προχωρήσω,όπως είδες....σεληνιάστηκα προχθές που την είδα..... :cool2:


Θα το φιτιλιάσω το 15€....είναι πολύ μωρό..... :cum:

Μωρέ είμαι σίγουρος ότι θα το κάνεις ότι θέλεις  :knockinb:  το βυζομωρό  :tits:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Καλησπέρα σε όλους! Σήμερα πραγματοποίησα πορεία διαμαρτυρίας σε διαφόρους οίκους εποχής το μεσημεράκι. Ας δούμε τι συνάντησα:

Ελευσίνων 22 συνάντησα την νεαρή χοντρούλα καστανομάλλα Βανέσσα καθώς και ένα ιδιαίτερα σκληρό milf, μελαχρινή με σκληρή σκυλόφατσα της οποίας το όνομα δεν συγκράτησα.
Κωνσταντινουπόλεως 166Α συνάντησα το εντυπωσιακά σκληρό milf Ναταλία. Πρόκειται για μια υπέροχα όμορφη σκληρή καστανόξανθη milf με εξαιρετικά ωραίο λυγερόκορμο σώμα. Δεν πέρασα αλλά είναι στα πολύ υπόψιν καθότι είναι μουνάρα.Η επίσης milf τσατσά έθαψε την κοπέλα στο δίπλα τσαρδί.
Κωνσταντινουπόλεως 166Β συνάντησα το δροσερό μελαχρινό πιπίνι Άννα. Πρόκειται για μικροκαμωμένη αδύνατη (η τσατσά δίπλα την χαρακτήρησε κόκαλο) κοπέλα, μελαχρινή χωρίς κάτι ιδιαίτερο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α συνάντησα δύο κοπέλες την Φλώρα και την Βερόνικα. Η πρώτη είναι γεματούλα ξανθιά που βγήκε με ένα ρόζ δικτυωτό και η δεύτερη δεν ξέρω γιατί αργούσε και δεν περίμενα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Β συνάντησα το δροσερό πιπίνι Γιασμίν, πρόκειται για μια κοντή γεματούλα κοπέλα με όμορφα κατανεμημένα κιλά και με αέρα ανατολής. Ωραία παρουσία
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α συνάντησα το σκληρό Αλβανικό μίλφ Ροζαλία. Πρόκειται για λεπτή μελαχρινή μεγαλοκοπέλα, ευδιάθετη και χαμογελαστή αλλά μούφα μέσα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 συνάντησα το σκληρό λυγερόκορμο καστανομάλλικο milf Σάρα. Πρόκειται για κοπέλα με ωραίο κορμί, ψηλή καστανομάλλα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 συνάντησα το σκληρό milf Άντζελα μια κοπέλα για την οποία δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα.
Κολωνού 11 υπόγειο συνάντησα το δροσερό πιπίνι Άννα, πρόκειται για μικροκαμωμένη καστανομάλλα κοπελίτσα, λεπτή και χαρωπή. Η Μαρία η τσαμπουκαλού έχει περίοδο. Σε ερώτηση συναδέλφου αν υπάρχει και άλλη κοπέλα η τσατσά είπε "υπάρχω και εγώ".
Κολωνού 15 στο αριστερό συνάντησα μια γεματούλα, στρογγυλούλα κοπέλα με καστανό μαλλί μέχρι το λαιμό, πολύ ευγενική. Στο απέναντι μια επίσης γεματούλα αλλά όχι τόσο στρογγυλή μελαχρινή κοπέλα σαφέστατα καλύτερης εμφάνισης.
Κολωνού 23 συνάντησα το σκληρό milf Ήρα. Πρόκειται για μεγάλοκοπέλα, γεματούλα που βγήκε με μεσοφόρι και αγέρα αρχοντιάς. Ο χώρος είναι πολύ cult-deluxe θυμίζει μπουρδέλο βικτωριανής εποχής.
Κολωνού 23Β συνάντησα μια νεαρή κοντούλα γεματούλα ξανθιά με κοιλίτσα.
Κολωνού 32Α συνάντησα την Άντρεα μια τσουπωτή χαριτωμένη κοπέλα
Κολωνού 32Γ (υπόγειο) συνάντησα μια ψηλή χαριτωμένη κοπέλα για την οποία δεν θυμάμαι και πολλά-πολλά...
Κολωνού 32Β συνάντησα το δροσερό πιπίνι Γκαμπριέλα μια γνωστή σχετικά κοπέλα με καλή απόδοση στο δωμάτιο.
Κολωνού 30Α συνάντησα δύο δροσερά πιπίνια. Η πρώτη ψηλή καστανόξανθη με ψιλοξινισμένη φάτσα ενώ η δεύτερη επίσης ψηλή με πιο ωραίο σώμα μελαχρινή, φορούσε μαύρο μαγιό
Κολωνού 30Β (όροφος) συνάντησα μια μελαχρινή με μεσοφόρι που με απαξίωσε σχεδόν αμέσως προτρέποντας με να συνεχίσω την βόλτα μου.
Κολωνού 48 συνάντησα δύο σκληρά milfs, η πρώτη μια μελαχρινή και η δεύτερη καστανόξανθη με μαλλί μέχρι τον λαιμό. Η δεύτερη φορούσε ένα μπλέ μεσοφόρι ενώ η πρώτη ένα μαύρο δικτυωτό.

Αλλαγή πλεύσης προς άλλα νερά...

Εξηκίου 3 συνάντησα στο δεξί σπίτι την μουνάρα Καίτη, πρόκειται για μια κοπέλα καστανή με ωραίο σώμα με πιασίματα και ωραίο πρόσωπο. Θα τιμηθεί άμεσα. Στο αριστερό δούλευε μόνο το σκληρό milf Έλλη όπου έγινε η πρώτη επίσκεψη.
Φυλής 136 όροφος συνάντησα την Ζανέτ μια ψηλή νταρντάνα με καστανόξανθο μαλλί και ωραίο πρόσωπο.
Φυλής 134Β συνάντησα το δροσερό πιπίνη Έλενα μια ξανθιά λεπτή κοπέλα στα πρότυπα της Αλεξάνδρας.
Μαγνησίας 11 συνάντησα την χοντορύλα Άννα με την τρομακτική φάτσα. Άμεση οπισθοχώρηση  :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
Μαγνησίας 1 συνάντησα το σκληρό Ρώσσικο gilf Νταιάνα, μια γυναίκα με τετράγωνο σώμα και κοντό ξανθό μαλλί.
Φωκαίας 17Α συνάντησα την μουνάρα Ιζαμπέλλα, πρόκειται για λυγερόκορμη κοπέλα-μοντέλο
Φωκαίας 17Β συνάντησα την ευγενική γλυκεία Εμμανουέλλα μια ψηλή κοπέλα με πιασίματα που την κάνω κέφι περισσότερο από την κρυόκωλη φίλη της.
Διδύμου 8Β συνάντησα το δροσερό πιπίνι Ανίτα και ένα επίσης δροσερό πιπίνι, λυγερόκορμο και αρκετά ομορφούλι ώστε να περάσω την επόμενη φορά. Την Ανίτα αργότερα την είδα στον δρόμο που πήγαινε σπίτι της και ήταν καυλίτσα.
Φυλής 74 στο δεξί σπίτι συνάντησα την βυζαρού Τερέζα, μια ξανθιά όμορφη κοπέλα. Ο υπεύθυνος βάρδιας που έκοβε βόλτα στον δρόμο έδιωξε μια παρέα από πιτσιρικάδες.
Φυλής 69Α συνάντησα την Χριστίνα από το Καζακσταν. Δεύτερη κατάθεση και μάλιστα έγινε και τρίτη γιατί στην δεύτερη έχυσα σχεδόν αμέσως πρίν κάν προχωρήσει σε πίπα.

Αυτά από εμένα φίλοι μου. Οι πρώτες καταθέσεις του 2014 ήταν άκρως επιτυχημένες. Αναμένουμε συνέχεια. Να περνάτε καλά και καλή βόλτα σε όλους. Αν έχω μπερδέψει τα σπίτα στην Κολωνού, παρακαλώ διορθώστε με.

 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Φυλής 136 όροφος συνάντησα την Ζανέτ μια ψηλή νταρντάνα με καστανόξανθο μαλλί και ωραίο πρόσωπο

μηπως ειναι αυτη που ειχε περασει απο μεταξυ περδικα 3 και κολωνου 27 στα 15 ευρω?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.260
Κριτικές
502
Like
64.467
Πόντοι
40.362
Φυλής 69Α συνάντησα την Χριστίνα από το Καζακσταν. Δεύτερη κατάθεση και μάλιστα έγινε και τρίτη γιατί στην δεύτερη έχυσα σχεδόν αμέσως πρίν κάν προχωρήσει σε πίπα.

δηλαδή σου φορεσε καποτα και εχυσες ; δεν το εχω καταλαβει  :huh:  :grin:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Mε επιασε μια τρελα να πετσωσω ενα μιλφακι...κατεβαινω στα ομορφα στενα της φυλης και την λιοσιων...

Αυριο πρωτα ο κυριος θα ενημερωσω...καλα γαμησια σε ολους!
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Τρίτη βάρδια στο Μεταξουργείο, πριν από λίγο, σε βόλτα με τον μέγιστο πόρνο pitsilisti:

Ιάσωνος 43: Χριστίνα το λεπτό, κοντό τσιγγανάκι και Εμμανουέλα, η ξανθιά πρόστυχη μιλφ.

46β: Στέλλα η μελαχροινή με πιασίματα, λίγο χαζό πρόσωπο και τις κρεμασμένες βυζάρες.

44 ισόγειο: Μαρία η "πάμε πάμε" με ανανεωμένη φάτσα λόγω μαλλιού κομμωτηρίου!

46α,46γ και 44 ισόγειο κλειστό.Τα Περδίκας και αυτά κλειστά.

36,37 και 37α κλειστά.

33: Στέλλα η μαυρούλα με τα απίστευτα σφιχτά καπούλια που ασφυχτιούσαν μέσα σε πορτοκαλί δικτυωτό κορμάκι.

31 υπόγειο: Τατιάνα η  μικροκαμωμένη λεπτή μιλφ με λευκά εσώρουχα και με φουλ πρόγραμμα.

31 χόστελ: Ελβίρα κλασσικά με φουλ πρόγραμμα και αυτή.

30 υπόγειο: Τζουλιαννα, η τρομακτική μαυρούλα.

30 επάνω: Λόλα η ξανθιά κοντή, λεπτή με το γλυκό πρόσωπο σαλονάρισε απόψε με έξω το μικρό αλλά καλό στήθος της και Άντζελα μελαχροινή, κοντούλα, πολύ λεπτή και έξω το στήθος της και αυτή.

27α : κλειστό.

20γ: κλειστό.

20β: Λάουρα ,η μελαχροινή σχεδόν μιλφ με το περίεργο πρόσωπο και την κωλάρα που δίνει-γνωστή από το Κολωνού 32α.

20α: Μελίσα ,ξανθό πολύ ωραίο πιπίνι με λεπτό πολύ καλό σωματάκι -από το Κολωνου 23β.

19 ισόγειο: Βερόνικα,η μελαχροινή πιτσιρίκα με λίγα πιασίματα και πολύ γλυκό πρόσωπο.

19 επάνω: Μόνικα, η ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο κορμί, πεταχτό κωλαράκι-απόψε φορούσε καυλωτικά μαύρα εσώρουχα και της έκανα μασάζ στο τραυματισμένο ποδαράκι της!

1α: Ειρήνη, καστανό πολύ αδύνατο ρωσικό μιλφ-ολίγον τι μεθυσμένο και απόψε έπιασε την κουβέντα στη γλώσσα της με τον pitsi προσπαθώντας να τον βάλει στο δωμάτιο!

Τα 1β,1γ και 2 της Ιάσωνος ήταν κλειστά.

Κολωνού 11 ισόγειο: Ζωή η μικρή, λεπτή αλβανοφατσούλα με την ελιά στα χείλη και το σχεδόν ανύπαρκτο στήθος.

11 υπόγειο: Μαρία η " Ελληνίδα" μιλφ με το κοντό κίτρινο μαλλί και το σώμα με πιασίματα και βυζάρες.

15α: Βιολέτα, μελαχροινό ψιλοτρομακτικό μιλφ, με περίεργη φάτσα και σχετικά ωραίο κορμί για την ηλικία της.

15β: Αλεξία, μελαχροινή πιτσιρίκα με λεπτο σώμα και απίστευτες βυζάρες.

Έκανε μανούρα σε πελάτη,βγαίνοντας στο σαλόνι και σκιζοντας του τα 15 ευρώ που είχε ζητήσει να πάρει πίσω-αφού τον είχε παρατήσει στο δωμάτιο ύστερα από 6 λεπτη πίπα.

23 και 23β,27β και 27γ κλειστά.

27α: Χριστίνα το αλλοιθωράκι και η Μιρέλλα που επέστρεψε.

30 επάνω:Όλγα η ξανθιά,  αδυνατισμένη, με ωραίο πρόσωπο και πολύ ωραία ροζ εσώρουχα.

32β: Μισέλ- βγήκε γυμνή από τη μέση και πάνω και ο pitsi τα έχασε από το μέγεθος των βυζιών της!!!

32 γ: κλειστό.

32α: Άννα, καστανόξανθη γεματούλα πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο.

48: Λάνα και Βαλέρια-από τις πιο ωραίες που είδα απόψε.

53: Τα θωρηκτά Λίντα και Τζούλι και το αδύνατο γκιλφ Κατερίνα με τοπολύ καλό σώμα για την ηλικία της.

Λεωνίδου 28:Μόνικα, μελαχροινή, σχετικά αδύνατη, με ωραίο σώμα και με τετράγωνα γυαλιά.
Το επάνω ήταν κλειστό όπως και το Λεωνίδου 6.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28: Πάολα η θηριώδης.

Κεραμεικού 15 ισόγειο: Άννα Μαρία ο καστανός μουναροπιπίναρος, με το ωραίο σώμα και το πολύ όμορφο πρόσωπο.

Καλό ξημέρωμα σε όλους...

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Απογευματινή διπλή κατάθεση στη Φυλής και στη Διδύμου...πρώτη απόπειρα που στέφθηκε με αποτυχία ηταν στην Μπιάνκα στο Φ66Δ στη Μπιάνκα. Γλυκιά μελαχροινή, σκουρόχρωμη πιτσιρίκα με καλό σώμα και κώλο, φουλ πρόγραμμα.Στο δωμάτιο τυπική, άκαμπτη, δεν συμμετείχε και ήταν αρκετά άγαρμπη και βιαστική...έκανα φιλότιμες προσπάθειες αλλά το "εργαλείο" δεν ανταποκρινόταν σε όποια στάση και να την έβαζα.....την έστειλα και ντύθηκα κλαίγοντας ένα χαμένο 20άρικο...

Μετά από λίγο κατευθύνθηκα Διδύμου 18 στο ισόγειο όπου συνάντησα την Αλιόνα...Σήμερα ήταν πανέμορφη, χωρίς υπερβολή, με κόκκινο σετ εσωρούχων, διχτυωτές μαύρες κάλτσες, τα  :tits2: :tits2: σε κοινή θέα, ενώ και είχες κάνει ωραίο βάψιμο στα μάτια και το μαλλί της πιασμένα κότσο. Ωραίο γυμνασμένο κορμί...Μέσα στο δωμάτιο τα είδα όλα ανάποδα....Τόσο σάλιο στο τσιμπούκι είχα να δω από την  Κινκυ Κατερίνα στα στούντιο, γλείψιμο @@ σούπερ, λάγνες ματιές, 2 στάσεις στο σεξ, δεκτική και υπομονετική τελείωσα τρέμοντας από ηδονή φυσικά στο στοματάκι της που δεν άφησε να πάει χαμένη σταγόνα... :2on1: :2on1:

Τιμή και δόξα στα Καλοδιατηρημένα MILF!!! :rockon: :rockon:

Σωστο σε βρισκω....Αλιονα και ξερο ψωμι... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Με την Αλιόνα, φαίνεται ότι είναι σε εξέλιξη μαζική παράκρουση των μελών του παρόντος ιστοτόπου.

Δε λέω, κι εγώ είχα συνουσιασθεί μαζί της, αλλά το έκανα για να την υποστηρίξω, την επόμενη ημέρα του ξυλοδαρμού της από την ομόσταυλη Αντριάννα.
Εγώ ένα ψυχικό έκανα, ενώ τώρα παρατηρώ έκπληκτος ομαδικό παραλήρημα, για μια πόρνη της οποίας το πρόσωπο είναι σαν να μπαίνει στην ατμόσφαιρα μετά από τροχιακή πορεία στο διάστημα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εχει πανεμορφο προσωπο και στο σωμα λιγο τσουπωτη οπως μαρεσει..
Προκειται για ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ, αλλα αν σε καυλωσε και θες να μπεις, πολυ συχνα εργαζεται στο 10ρικο στο Μ.Αλεξανδρου 28..
Και στα 10 και στα 20 η αποδοση της ειναι χαμηλοτατη οποτε μην αγχωνεσαι φολα θα φας σιγουρα  :2funny:
Παντως μη δωσεις 20ρικο!  :woldman:

Αν λές για την Ανίτα την έχω ξαναπάρει και είχα περάσει σχετικά καλά. Την άλλη λιγουρεύομαι τώρα. Εν το μεταξύ έχει παρατηρήσει κανείς την περίεργη μυρωδιά που υπάρχει σε αυτό το τσαρδί;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τρίτη βάρδια στο Μεταξουργείο, πριν από λίγο, σε βόλτα με τον μέγιστο πόρνο pitsilisti:


15β: Αλεξία, μελαχροινή πιτσιρίκα με λεπτο σώμα και απίστευτες βυζάρες.

Έκανε μανούρα σε πελάτη,βγαίνοντας στο σαλόνι και σκιζοντας του τα 15 ευρώ που είχε ζητήσει να πάρει πίσω-αφού τον είχε παρατήσει στο δωμάτιο ύστερα από 6 λεπτη πίπα.

Με κάθε ένα σκηνικό που κάνει η μικρή,σεληνιάζομαι ακόμα περισσότερο....... :-* :-* :-* :cum: :cum: :cum:
Δεν βλέπω την ώρα που θα την τιμήσει ο billy13... :tooth:
Ωραία ενημέρωση,παρέα με πίτσι...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ξεροχύνω με το επικό απαξιωτικό σκηνικό. Αν τα πέταξε και στα μούντρα του μιλάμε για την απόλυτη καλτίλα.
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Ξεροχύνω με το επικό απαξιωτικό σκηνικό. Αν τα πέταξε και στα μούντρα του μιλάμε για την απόλυτη καλτίλα.

Μπήκε στο δωμάτιο μαζί του, του έκανε κάνα εξάλεπτο πίπα και μετά σηκώθηκε και έφυγε από το δωμάτιο παρατώντας τον επειδή, όπως είπε, την είχε μεγάλη!

Βγήκε ο τύπος από το δωμάτιο, ζήτησε εξοργισμένος τα λεφτά του.
Οπότε βγαίνει το βυζομωρό από το καμαράκι, πηγαίνει στο σαλόνι που ήταν ο τύπος,τον πλησιάζει σε απόσταση αναπνοής και του κάνει κομμάτια τα 15 ευρώ, πετώντας τα κάτω!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μπήκε στο δωμάτιο μαζί του, του έκανε κάνα εξάλεπτο πίπα και μετά σηκώθηκε και έφυγε από το δωμάτιο παρατώντας τον επειδή, όπως είπε, την είχε μεγάλη!

Βγήκε ο τύπος από το δωμάτιο, ζήτησε εξοργισμένος τα λεφτά του.
Οπότε βγαίνει το βυζομωρό από το καμαράκι, πηγαίνει στο σαλόνι που ήταν ο τύπος,τον πλησιάζει σε απόσταση αναπνοής και του κάνει κομμάτια τα 15 ευρώ, πετώντας τα κάτω!!!
Καλά του έκανε......μη λες άλλα,γιατί φεύγω επιτόπου για Μετάξι (και ας μην είναι πρωινή)..... :tooth: :boff:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ξεροχύνω με το επικό απαξιωτικό σκηνικό. Αν τα πέταξε και στα μούντρα του μιλάμε για την απόλυτη καλτίλα.
έχω πετύχει κι εγώ το ίδιο σκηνικό,καλλέργη,με την ψηλή όμορφη γυφτοβουλγαρα με το μεγάλο στόμα και το τατου στη μέση
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Like
105
Πόντοι
6
Καλη χρονια,θελω τα φωτα σας!!Αυριο πρωι θα κατεβω Αθηνα για μιλφαρα.Αρκει να ειναι γυμνασμενη και οχι πατσοκοιλιες κτλ.Ποια μου προτεινετε?Απο Παρρησιας κατι ακουσα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom