Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (41 μέλη και 243 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
Τωρα και για λιγη ακομα ωρα ....


Αλκιβιαδου 16β Νικα απο το Μεταξουργείο και πιο παλια απο μασατζηδικα ,μελαχρινή με πιασηματακκα 2αρι βυζι ,με ακα και κωλο ,προσθεσε και αυταρχικό ....

σμυρνη ευχαριστουμε για την ενημερωση, πριν 2 ωρες περασα και εγω απο τα Αλκιβιαδου, αλλα ρε συ πως ειναι δυνατον την Νικα να την βλεπεις μελαχρινη???? :think:
καραξανθα τα ειχε τα μαλλια !!!! φοραγε επισης και οποσωμο κοκκινο διχτυ χωρις κιλοτα.... ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Αφιερωμένο εξαιρετικά σε όλα τα μεσόκοπα θήλεα που μας χαρίζουν ηδονές...
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1
"καρά" είναι τούρκικη ρίζα σημαίνει μαύρο...
Μάλλον θέλετε να πείτε "κατάξανθα" ή "ξανθότατα"

Σε λίγο αναμένεται ποστάρισμα του Μπαμπινιώτη στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.531
Κριτικές
1.275
Like
229.144
Πόντοι
46.232
Μολις περασα με την Σονια στο Βεργας 3α. ξανθο νταρντανε μιλφ με3αρια βυζ,φορουσε μαυρες ψηλες μποτες μαυρο κομπινεζόν που δεν το εβγαζε με τιποτα ,μεσα βαριόταν αφόρητα και δεν το εχει καθόλου ....θα ακολουθησει κριτ
ική ια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.531
Κριτικές
1.275
Like
229.144
Πόντοι
46.232
σμυρνη ευχαριστουμε για την ενημερωση, πριν 2 ωρες περασα και εγω απο τα Αλκιβιαδου, αλλα ρε συ πως ειναι δυνατον την Νικα να την βλεπεις μελαχρινη???? :think:
καραξανθα τα ειχε τα μαλλια !!!! φοραγε επισης και οποσωμο κοκκινο διχτυ χωρις κιλοτα.... ;)
αρα να τα εβαψε δεν προλάβαινε ,,αρα καραξανθα ηταν  :grin:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Φυλης 71(κατω) προχθες...αργα το βραδυ μια κοπελα με ονομα Αντζελα(ξανθια......). Ξερει κανεις τιποτα. Προσοχη ΔΕΝ μιλαω για την μελαχρινη....

Σου παραθέτω τι έγραψα αργά χθες το βράδυ μετά απο συνάντηση με τη κοπέλα.Τωρα βεβαιώθηκα και για το όνομα...

<<Μάγκες μόλις γύρισα από σύντομη βόλτα σε Φυλής. Γενικά το επίπεδο των κοριτσιών δεν ήταν σπουδαίο.
Η κατάθεση έγινε αν θυμάμαι καλά στο 71α.Δεν είμαι σίγουρος για το νούμερο αλλά για να σας βοηθήσω τους μυημένους ήταν ισόγειο (μικρός τετράγωνος χώρος υποδοχής με ένα κόκκινο καναπεδάκι σε σχήμα γαμμα και καθρέφτες περιμετρικά και στο ταβάνι )και το μοναδικό που είχε άντρα στην υποδοχή. Η κοπέλα ήταν μια ξανθία αδύνατη με έκφυλο πρόσωπο και λεγόταν Άντζελα ή Αντζελίνα (κάπως έτσι).Είχε ωραίο σωματάκι ,μικρό στήθος και έκανε αρκετή καβλάντα στο σαλόνι. Στο δωμάτιο όμως η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΠΕΤΑ. Με το που μπήκε κατ ευθείαν καπότα σε πεσμένο μόριο σε κλάσματα του δευτερολέπτου κανένα προκαταρκτικό κανένα χάδι ή γλυψιματάκι και με ένα τουπέ του στυλ εγώ είμαι η Άντζελα και όλοι με το που μπαίνω είναι καυλωμένοι και δε χρειάζεται να κάνω  πολλά.....Μου έσπασε τα νεύρα. Μπήκα στο κόπο μα γράψω ,όχι γιατί θέλω να θάψω τη κοπέλα (ποσώς με ενδιαφέρει) απλά μπας και σώσω κανενός το 20ρικο.>>
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1

Ξεπέτα η Άντζελα η Μεταξουργειώτισα;;;Είσαι πολύ επιεικής...Γιατί δεν τη λες κατευθείαν φόλα;;;
 

Frelancerg

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σου παραθέτω τι έγραψα αργά χθες το βράδυ μετά απο συνάντηση με τη κοπέλα.Τωρα βεβαιώθηκα και για το όνομα...

<<Μάγκες μόλις γύρισα από σύντομη βόλτα σε Φυλής. Γενικά το επίπεδο των κοριτσιών δεν ήταν σπουδαίο.
Η κατάθεση έγινε αν θυμάμαι καλά στο 71α.Δεν είμαι σίγουρος για το νούμερο αλλά για να σας βοηθήσω τους μυημένους ήταν ισόγειο (μικρός τετράγωνος χώρος υποδοχής με ένα κόκκινο καναπεδάκι σε σχήμα γαμμα και καθρέφτες περιμετρικά και στο ταβάνι )και το μοναδικό που είχε άντρα στην υποδοχή. Η κοπέλα ήταν μια ξανθία αδύνατη με έκφυλο πρόσωπο και λεγόταν Άντζελα ή Αντζελίνα (κάπως έτσι).Είχε ωραίο σωματάκι ,μικρό στήθος και έκανε αρκετή καβλάντα στο σαλόνι. Στο δωμάτιο όμως η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΠΕΤΑ. Με το που μπήκε κατ ευθείαν καπότα σε πεσμένο μόριο σε κλάσματα του δευτερολέπτου κανένα προκαταρκτικό κανένα χάδι ή γλυψιματάκι και με ένα τουπέ του στυλ εγώ είμαι η Άντζελα και όλοι με το που μπαίνω είναι καυλωμένοι και δε χρειάζεται να κάνω  πολλά.....Μου έσπασε τα νεύρα. Μπήκα στο κόπο μα γράψω ,όχι γιατί θέλω να θάψω τη κοπέλα (ποσώς με ενδιαφέρει) απλά μπας και σώσω κανενός το 20ρικο.>>

Ελάτε ρε παιδιά, με την Άντζελα ασχολείστε ακόμη; Είπανε και το ξέρουμε ότι είναι ξεπέτα. Προσωπικά την πήρα 3 φορές. Η πρώτη πολύ καλή διότι δεν την ήξερα κάν και ξανακάβλωσα με το που την είδα - μετά από 2 καταθέσεις. Η βαριά, χοντροκομμένη φωνή της βέβαια και ολίγον άξεστη συμπεριφορά; μέσα μου χαλάσανε λίγο την εικόνα αλλά ο αγώνας δεν χάλασε. Για πλάκα πέρασα πιο πολύ. Είχα κάνει ήδη 2 καταθέσεις και πήγα στο καπάκι να ξεκαβλώσω και να κουραστώ για τα καλά πριν πάω για ύπνο και να την πάρω πισωκολητά και μόνο - μου φάνηκε ότι αντέχει και αντέχει. Στο τέλος καταλήξαμε να την σφυροκοπάω μπρούμητα, δεν ήθελα να την βλέπω καν και τελείωσα εξουθενωμένος σε αυτή την στάση. Την δεύτερη φορά ήτανε η πρώτη κατάθεση και δεν πιάνεται διότι το πρώτο είναι για ξεχαρμάνιασμα. Την τρίτη φορά που πήγα ήταν τόσο ανύπαρκτα τα προκαταρκτικά που δεν μου σηκώθηκε κάν αλλά είχα γυρίσει από άλλες καταθέσεις και μάλλον είμουν κουρασμένος και έφυγα γελώντας... με την μαλακία που με δέρνει να μην καταλαβαίνω και να ξαναπάω σε φόλες.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Χθες βράδυ γύρω στις 8-8 κ' μισή περαστικός από Φωκαίας. Εντόπισα μια ξανθιά μουνάρα στο Φωκ. 25 κάτω και επίσης μια ξανθιά δίμμετρη μουνάρα στο Φωκ. 19.
Οι τσατσάδες δεν έδωσαν ονόματα. Υπάρχει ενημέρωση;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μια φωτο σε π.μ. περιμενω.....

παρακαλω συντομα.

thanks και σορρυ για το  :d-spam:
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
σμυρνη ευχαριστουμε για την ενημερωση, πριν 2 ωρες περασα και εγω απο τα Αλκιβιαδου, αλλα ρε συ πως ειναι δυνατον την Νικα να την βλεπεις μελαχρινη???? :think:
καραξανθα τα ειχε τα μαλλια !!!! φοραγε επισης και οποσωμο κοκκινο διχτυ χωρις κιλοτα.... ;)
Ξανθια δεν ειναι αλλα οτι τιμαει τον πελατη το εχει
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1
Χθες βράδυ γύρω στις 8-8 κ' μισή περαστικός από Φωκαίας. Εντόπισα μια ξανθιά μουνάρα στο Φωκ. 25 κάτω και επίσης μια ξανθιά δίμμετρη μουνάρα στο Φωκ. 19.
Οι τσατσάδες δεν έδωσαν ονόματα. Υπάρχει ενημέρωση;

Φωκαίας 25 κάτω, η Άνκα.
Φωκαίας 19, η(όχι και δίμετρη-κόψε κάτι!) Αντζελίνα.

Και με τις δύο ακολουθείς την εξής διαδικασία:
Μπαίνεις στο δωμάτιο,κλείνεις τα μάτια και απολαμβάνεις το έδεσμα που λέγεται φόλα...
 

alcat

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
114
Πόντοι
0
Περασμα απο Βεργας 3 δεξια η κοπελα λεγοταν Καιτη δεν περασα και τα καλυτερα η κοπελα δεν το εχει καταρχας ειναι πολυ κοντη χωρις τα παπουτσια τισ δουλειας το στομα ηταν γεματο απο σαπακια!!! το στηθος μικρο και η φωνουλες που βγαζει ειναι για μενα πολυ ψευτικες Το προγραμα τις ειναι απλο δεν φυλαει στο στομα και τα παιχνιδια ειναι ανυρπακτα αυτα καλημερα :headbang:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Μολις περασα με την Σονια στο Βεργας 3α. ξανθο νταρντανε μιλφ με3αρια βυζ,φορουσε μαυρες ψηλες μποτες μαυρο κομπινεζόν που δεν το εβγαζε με τιποτα ,μεσα βαριόταν αφόρητα και δεν το εχει καθόλου ....θα ακολουθησει κριτ
ική ια
Απλά τυπική .Σαλονάρει για κάβλα και μετά φόλα ....
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1
Σύντομο πέρασμα από τη Φυλής τώρα:

69ισόγειο:Νικόλ και Λάουρα

69επάνω:Χριστίνα η Καζακστανή.

67 κλειστό

65α:Αντζελίνα η μουνάρα

86κάτω:Λάουρα η ξανθιά με τις βυζάρες έξω σήμερα.

86 επάνω:Νικόλ η μικρή μελαχροινή-πολύ πιο ωραία από τότε που έφυγε.

84επάνω:Τζίνα το κοκκινομάλλικο πιπίνι,με ίσια μαλλιά σήμερα.

84κάτω:Τζέσικα,η απαξιωμένη αλβανόφατσα.

61:Αλεξάνδρα και Τζούλια η κοντή με την αφάνα.

59:κλειστό.

74:δεξιά η Ρενάτα με τις απίστευτες βυζάρες-σήμερα τα μισά τα είχε έξω και αριστερά κλασσικά η μελαχροινή Άννα.

72 και Φωκαίας 9:Νάνσυ με τις βυζάρες.

66δ:Άντζελα.

66α:Γιάννα η μελαχροινή με τα πεσμένα βυζιά-ήταν στο δωμάτιο και δεν την είδα.

56:Νικολέτα η γνωστή-και αυτή ήταν σε δωμάτιο δεν την είδα.

54:Ρωξάννη η μαυριδερή γεματούλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom