Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (36 μέλη και 267 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλα ρε πιρφορε ακομα δεν εχεις καταλαβει οτι το σαιτ τον παιζει λιγο??  :uglystupid: :jerking:
Ειχα χασει και γω κανα 2 ενημερωσεις ετσι και απο τοτε παντα πριν πατησω αποστολη κανω cntr C

ρε γράψε τις σε wordpad και μετά τις μεταφέρεις στο site. Εγώ έτσι κάνω.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Δε γράφω ενημέρωση γιατί έκαψα ήδη δύο ο ηλίθιος.(μου σβηστηκαν)
...
Δεν είσθε ηλίθιος.
Είσθε Αλιονόπληκτος.
Αυτό το φευγάτο βλέμμα της, είναι μέσα σας και σας κατατρώγει σιγά-σιγά τον εγκέφαλο.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

Επισκέπτης
71 κάτω,στεφανία,δυνατό εργαλείο.

011903-011911.jpg


 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
ρε γράψε τις σε wordpad και μετά τις μεταφέρεις στο site. Εγώ έτσι κάνω.

Ούτε αυτό δεν χρειάζεται ..... γράφεις κανονικά, πριν πατήσεις αποστολή, κάνεις ένα δεξί κλικ στο κείμενο σου που το έχεις σκιάσει, κάνεις αντιγραφή, οπότε και αντιγράφεται στο πρόχειρο των windows,  αν κάτι στραβώσει στην αποστολή, ξαναξεκινάς, κάνεις αμέσως δεξί κλικ - επικόλληση και εμφανίζεται το κείμενο σου πάλι !!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.531
Κριτικές
1.275
Like
229.144
Πόντοι
46.232
Θα τη γράψω ,δε μπορώ

Δίδυμου
7 αριστερά κλειστά
8 πάνω αλεξάνδρα η γνωστή
18 πάνω αλιόνα

Φωκαιας
27 πάνω πάνω φουκαριαρα φλώρα
27 ισόγειο,ισαβέλα άλογο.η τσατσά εύα έλεγε με απόγνωση  'κάντε σεξ ρε παιδιά' λες και ήταν τζάμπα
25 κάτω ανκα.πως μπαταλεψε έτσι αυτη,ακόμα δεν ξεκίνησε
25 πάνω κλειστό
24 πατρίτσια από αλκιβιαδου και δίδυμου 8
19 ανίτα γλυκιά μουνίτσα απ τα ίδια μαγαζιά με πατρίτσια
17 κάτω ισαβέλα η γνωστή

Φυλής
66α,βαμμένο ξανθό χαριτωμενο μουνάκι απ αυτά του κιλου
66Δ,μπιανκα
74 δεξιά μπαζο με κώλο
74 αριστερά άννα μουστάκι και νάντια ελληνίδα μέσα απ την ελλάδα
61 αλεξάνδρα
80 μαρία με τη φωνή τσιριδα .αδυνάτισε πάλι
84 δεξιά,μιλφ αλβανοφατσα ,λευκή,πράσινα μάτια
84 86 μεσαία κλειστά
86 αριστερά,παολα νομίζω την είπαν,μιλφ αλβανοφατσα από ιάσωνος 46 και γενικά γύρολόγος σε μετάξι λιοσιων.μεγάλο σαγόνι μεγάλο στόμα
65 εμμανουέλα,έχει παχύνει
69 πάνω χριστίνα καζακστάν
69 κάτω όαση μέσα στα μπαζα,το καινούργιο χαριτωμενο μουνάκι με τις βυζάρες και τα τατου
71 πάνω η καυλιαρα αλβανοφατσα με τα μαυρα μαλλιά και το πιρσιν κοντά στο χείλος.ωραίο βυζάκι επίσης
71 κάτω,στεφανία,δυνατό εργαλείο.

Άγκυρας 12 αριστερά μιλα ωραίο μιλφει και δεξιά νίκα
μπράβο ρε φίλε καλά έκανες , άλλοι είναι μόνο λόγια .
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Θα τη γράψω ,δε μπορώ

Φυλής

86 αριστερά,παολα νομίζω την είπαν,μιλφ αλβανοφατσα από ιάσωνος 46 και γενικά γύρολόγος σε μετάξι λιοσιων.μεγάλο σαγόνι μεγάλο στόμα ναί,Πάολα λέγεται...εντελώς αδιάφορη...
65 εμμανουέλα,έχει παχύνει όντως.....και προχθές πήγε να μας ρίξει καραμούζα παρατρίχα..... :S
71 πάνω η καυλιαρα αλβανοφατσα με τα μαυρα μαλλιά και το πιρσιν κοντά στο χείλος.ωραίο βυζάκι επίσης Νέλλυ

Έχει φτιάξει η Νέλλυ,ανέβασα κριτική.....
Εχθές παιχταρά μου σε έψαχναν τα παιδιά στην σούπερ τσάρκα που κάναμε Μετάξι και πέρασα την προτελευταία δοκιμασία "Νωντότυπου"...(μένει να τραμπουκίσω πυρφόρο με μάρτυρα)...πέρασα μέσα από τα ζάκια στην Ιάσωνος μαζί με "scooby - Beverly".....όπως και 2 το βράδυ μόνος μου,όταν έφυγαν όλοι..... :cum:
 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Φ71 πανω κλειστα
Φ67 κλειστα
Φ86 κλειστα δεξια αριστερα

Αυτα για αρχη
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Το Χριστινάκι έγινα Star!!! Όσοι είδανε Star θα την αναγνωρίσουν να μιλάει στο αποκαλυπτικό ρεπορτάζ για τους χιλιάδες παράνομους οίκους ανοχής του κέντρου της Αθήνας!! ΌΛΕ!
Ελεος ρε παιδια :2funny:λειτουργουνε λεει σε πολυκατοικιες :2funny:στη Φυλης ειναι τα μπουρδελακια που δειχνει στο ρεπορταζ!Αν καποιος μενει σε αυτες της πολυκατοικιες ειναι ή Πακιστανος ή κανενας φανατικος μπουρδελιαρης.Το σκεφτομαι να αγωρασω εκει ενα μικρο διαμερισμα τωρα που τα διαμερισματα ειναι τσαμπα στην Ελλαδα (αν και θα φτηνινουν πολυ ακομα)για να μενω οταν ερχομαι Ελλαδα :2funny:
Μαγκα μου αν το κανεις αυτο θα εισαι κ'ο πρωτος :)Το Σταρ δεν ειναι παντα το καναλι της μαλακιας γιατι συχνα διχνει κ'εμενα  :)

επρεπε κανουν μονταζ και τα βιντεακια του πορνομεταναστη μεσα στο ρεπορταζ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :kissass2: :zfuck: :fuck1:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146

οοοο εξαισια ! :dancing:

πλακα στην πλακα ομως ...... στο διαταυτα η εν λογω κορασιδα επιδεικνυει μια σχετικη αφοσιωση !


σοβιετικό όπλο των  μπολσεβίκων είναι όποτε λογικό ακούγεται, άλλη σχολή  !!!
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Μάγκες μόλις γύρισα από σύντομη βόλτα σε Φυλής. Γενικά το επίπεδο των κοριτσιών δεν ήταν σπουδαίο.
Η κατάθεση έγινε αν θυμάμαι καλά στο 71α.Δεν είμαι σίγουρος για το νούμερο αλλά για να σας βοηθήσω τους μυημένους ήταν ισόγειο (μικρός τετράγωνος χώρος υποδοχής με ένα κόκκινο καναπεδάκι σε σχήμα γαμμα και καθρέφτες περιμετρικά και στο ταβάνι )και το μοναδικό που είχε άντρα στην υποδοχή. Η κοπέλα ήταν μια ξανθία αδύνατη με έκφυλο πρόσωπο και λεγόταν Άντζελα ή Αντζελίνα (κάπως έτσι).Είχε ωραίο σωματάκι ,μικρό στήθος και έκανε αρκετή καβλάντα στο σαλόνι. Στο δωμάτιο όμως η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΠΕΤΑ. Με το που μπήκε κατ ευθείαν καπότα σε πεσμένο μόριο σε κλάσματα του δευτερολέπτου κανένα προκαταρκτικό κανένα χάδι ή γλυψιματάκι και με ένα τουπέ του στυλ εγώ είμαι η Άντζελα και όλοι με το που μπαίνω είναι καυλωμένοι και δε χρειάζεται να κάνω  πολλά.....Μου έσπασε τα νεύρα. Μπήκα στο κόπο μα γράψω ,όχι γιατί θέλω να θάψω τη κοπέλα (ποσώς με ενδιαφέρει) απλά μπας και σώσω κανενός το 20ρικο.
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Καλημέρα σε όλους
Μια ερώτηση
Χθες το πρωι στο Φ71 πάνω το πρωι ήταν η Μπιανκα ή η Νέλλυ
Ήταν μια μαυροτσούκαλη αλλά και η δύο είναι για αυτο ρωτώ..
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Καλημέρα σε όλους
Μια ερώτηση
Χθες το πρωι στο Φ71 πάνω το πρωι ήταν η Μπιανκα ή η Νέλλυ
Ήταν μια μαυροτσούκαλη αλλά και η δύο είναι για αυτο ρωτώ..
μαυροτσούκαλη σαν ανθίγγανη είναι η Μπιάνκα, αδύνατη με κώλο στο πρόγραμμα της
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Καλημέρα σε όλους
Μια ερώτηση
Χθες το πρωι στο Φ71 πάνω το πρωι ήταν η Μπιανκα ή η Νέλλυ
Ήταν μια μαυροτσούκαλη αλλά και η δύο είναι για αυτο ρωτώ..

Όχι και μαυροτσούκαλο,η Νέλλυ....


μαυροτσούκαλη σαν ανθίγγανη είναι η Μπιάνκα, αδύνατη με κώλο στο πρόγραμμα της

Σωστός.
 

tea15

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
απο μεταξι καμια ενημερωση ????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom