Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ισως  να ειναι και η τελευταια μου σαυτο το σαιτ μιας και ειμαι πληρως απογοητευμενος απο αντμιν και μοντερατορες(οχι μονο προς εμενα αλλα και προς αλλα μελη)
Δεν γινεται να γραφουν στα παπαρια τους μελη σαν εμενα μετα απο τοση προσφορα εδω μεσα(πληροφοριες, ενημερωσεις, κριτικες)

Γραφω ανιδιοτελως, αφιλοκερδως, για να βοηθησω και να δωσω πληροφοριες(οπως παιρνω και επαιρνα τοσα χρονια σαν επισκεπτης) για να περναω καλα να κανω χαβαλε και να ξεχναω τα προβληματα μου.
Ουδεποτε συστηθηκα με το νικ μου σε ιεροδουλη η απαιτησα καλυτερες υπηρεσιες η οτιδηποτε, ουδεποτε προμοταρισα η οτιδηποτε τετοιο
Μαλιστα προσπαθω να κρυψω τοσο το δυνατον καλυτερα το νικ μου και γι αυτο το λογο πλεον γραφω και κριτικες ετεροχρονισμενα για να μην προδιδομαι.

ΑΠΑΙΤΩ σεβασμο εδω μεσα και δεν ανεχομαι να μου τη λενε θλιβερα απαξιωμενα κλωναρια οπως ο Πουσταρης Βελουχιωτης χωρις να τρωνε ΜΠΑΝ σε λιγοτερο απο 5 λεπτα μιας και με βαση καποια πμ που ανταλαξα με τον Αντισθενη μου ειπε οτι γινονται σοβαρες προσπαθειες κλωνοεκκαθαρισης. Μαλιστα μου διεγραψε και 2 δικους μου κλωνους που εκανα καθαρα για χαβαλε μαυτη τη δικαιολογια.

Πριν συνεχησω να πω στους καθυστερημενους που μου λενε να παω να κανω εξετασεις οτι ειμαι ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ
Εχω κανει 3 αιματολογικες εξετασεις απο τοτε που εκανα αυτα τα αισχη που εγραψα.
Ναι εκανα τη μαλακια και πηγα με 3 ιεροδουλες(μια στη Φυλης και 2 στουντιοκοριτσα) χωρις προφυλαξεις αυτο εγινε πριν 2 χρονια και εκανα τη μαλακια και το εγραψα.
Να τονισω οτι δεν το επιχειρησα εγω, ουτε πληρωσα παραπανω ουτε τιποτα, αυτες μου το προσφεραν απο μονες τους(δεν ξερω γιατι) και απλα πανω στην καυλα δεν εφερα αντιρηση.(για μια απο αυτες πηγα παραπανω απο μια φορες ναι ημουνα μαλακας νομιζα οτι με ερωτευτηκα η κατι τετοιο δεν ξερω τι σκεφτομουνα.
Ημουνα πιο μικρος, πιο αμυαλος πιο μαλακας. Το εκανα, το εγραψα, τελος
Οποιος ξανααναφερθει σαυτο το θεμα (αν βεβαια θελει ο διαχειρηστης να συνεχισω να γραφω) θα τρωει αμεσως μπαν,μιουτ δεν ξερω και γω τι σκατα..
Αν δεν θελει στα παπαρια μου υπαρχουν και αλλα σαιτ που οι διαχειρηστες ενδιαφερονται για τα μελη που προσφερουν

ΠΟΥΣΤΑΡΗΣ/ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ  2 ΣΕΝΑΡΙΑ

1 σεναριο : ΡΟΚΑΒΛΟΝ (95%). Αυτος ο παντελως αποτυχημενος, κακασχημος, γλοιωδης, βρωμερος μεσηλικας που δεν χωνευει τις ομορφες νεαρες βαλκανιες πορνες(και τις βριζει οπου σταθει και οπου βρεθει) γιατι τον απαξιωνουν τελειως καθως δεν αντεχουν τη βρωμια και την ασχημια του και τον ξεπετανε.
Επισης ζηλευει απιστευτα οσους δεν ειναι βρωμεροι, ασχημοι και γλοιωδεις σαν και αυτον και απολαμβανουν καλες υπηρεσιες, με ομορφες γυναικες σε χαμηλο κοστος.
Το θεωρει τοσο απιθανο καποιος να περασει καλα με μια μικρη ομορφη κοπελα που κατευθειαν τον αποκαλει Προμοτορα ο καθυστερημενος.
Εκθειαζει τα σοβιετικα γκρανια γιατι ειναι οι μοναδικες που ανεχονται τη βρωμια και την ασχημια του και επισης του παρεχουν τις υπηρεσιες που απεγνωζμενα αποζηταει για να μπορεσει να χυσει(στραποναρισματα, δαχτυλιασματα, ακαποτα γαμησια, ακαποτες πιπες, γλωσσοφιλα κλπ)
Κατηγορει εμενα ο βλακας, αλλα για κακη του τυχη τον γνωριζουν καποιο εγκυροι συναγωνιστες(αν θελου να βγουν να πουν οι ιδιοι ποιοι ειναι) που μου αποκαλυψαν οτι πηγαινε με λουλουδια και σοκολατακια στην Μπαρμπορα που την ειχε τρελη καψουρα για να μπορει να την βγαλει γκομενα και να την γαμαει ακαποτα με την ησυχια του το αρρωστακι ο συφιλιαρης. Φυσικα ακομα και η Μπαρμπορα τον απαξιωσε τον γλιτσα. Εντομεταξυ εμπαινε και εβριζε οσους πηγαιναν με την Μπαρμπορα επειδη ηταν η καψουρα του και ζηλευε

Ειναι τοσο δυστυχησμενος επειδη δεν μπορει να βρει ικανοποιηση πουθενα στη ζωη του, ακομα και στιν πληρωμενο ερωτα τρωει ακυρα.. Για κανονικη γυναικα δεν το συζηταμε καν, ουτε κατσικα δεν του καθεται  :2funny:
Απετυχε παταγωδως το θλιβερο σαιτ που εφτιαξε, τον απαξιωσανε ακομα και τα ελαχιστα μελη που τους εκανε την τιμη  :jerking: να προσκαλεσει, τωρα καθεται και γραφει μονος του εκει και επειδη βαριεται μπαινει και εδω να βριζει τους τιμημενους και να βγαλει τα κομπλεξ του επειδη τον εχουν απαξιωσει ολοι.

Του εχω στειλει π.μ. του βρωμερου χεστη να βρεθουμε ΟΠΟΥ και ΟΠΟΤΕ θελει να του γαμησω την παναγια, αλλα προφανως επειδη καταλαβε οτι δεν αστειευομαι δεν εχει απαντησει..
Αμα θελει του στελνω και το τηλεφωνο μου.
Εγω ειμαι υπαρκτο προσωπο, γνωριζομαι και κανω παρεα με παρα πολυ κοσμο απ το σαιτ και ανα πασα στιγμη μπορει να με βρει. Αλλα δεν το κανει ο χεστης, κανει το μαγκα πισω απο ενα πληκτρολογιο.
Για μενα ειναι πολυ δυσκολο να τον βρω, αλλα θα τον βρω καποια στιγμη και θα τον γαμησω. Και οχι μονο εγω, και αλλα μελη οπως ο Χιλνικ και ο Ν.Σμυρνη και ο Χλεχλεκιας του τα χουμε μαζεμενα του καριολη.

2o σεναριο : Κλωνος καποιου μοντ(5%) . Δεν εχω καποια απαδειξη, αλλα αυτο το σεναριο ειναι λιγο πιθανο λογο της μεγαλης ανοχης που δειχνουν ολοι οι μοντ σαυτο το σκουπιδι.

Ελπιζω να μην περασει απαρατηρητο(η να σβηστει) αυτο το σεντονι γιατι το τελευταιο πραγμα που θελω να κανω ειναι να διαγραφω απο ενα σαιτ που αγαπαω γιατι εκτος απο πληροφοριες, απο δω μεσα γνωρισα φοβερους τυπους με αρκετους απο αυτους γιναμε καλοι φιλοι και ζησαμε πολυ καλτ καταστασεις.








Ὑπερβάλλετε.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ακολουθει ενημερωση 2η βαρδια Φυλης

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ισως  να ειναι και η τελευταια μου σαυτο το σαιτ μιας και ειμαι πληρως απογοητευμενος απο αντμιν και μοντερατορες(οχι μονο προς εμενα αλλα και προς αλλα μελη)
Δεν γινεται να γραφουν στα παπαρια τους μελη σαν εμενα μετα απο τοση προσφορα εδω μεσα(πληροφοριες, ενημερωσεις, κριτικες)

Γραφω ανιδιοτελως, αφιλοκερδως, για να βοηθησω και να δωσω πληροφοριες(οπως παιρνω και επαιρνα τοσα χρονια σαν επισκεπτης) για να περναω καλα να κανω χαβαλε και να ξεχναω τα προβληματα μου.
Ουδεποτε συστηθηκα με το νικ μου σε ιεροδουλη η απαιτησα καλυτερες υπηρεσιες η οτιδηποτε, ουδεποτε προμοταρισα η οτιδηποτε τετοιο
Μαλιστα προσπαθω να κρυψω τοσο το δυνατον καλυτερα το νικ μου και γι αυτο το λογο πλεον γραφω και κριτικες ετεροχρονισμενα για να μην προδιδομαι.

ΑΠΑΙΤΩ σεβασμο εδω μεσα και δεν ανεχομαι να μου τη λενε θλιβερα απαξιωμενα κλωναρια οπως ο Πουσταρης Βελουχιωτης χωρις να τρωνε ΜΠΑΝ σε λιγοτερο απο 5 λεπτα μιας και με βαση καποια πμ που ανταλαξα με τον Αντισθενη μου ειπε οτι γινονται σοβαρες προσπαθειες κλωνοεκκαθαρισης. Μαλιστα μου διεγραψε και 2 δικους μου κλωνους που εκανα καθαρα για χαβαλε μαυτη τη δικαιολογια.

Πριν συνεχησω να πω στους καθυστερημενους που μου λενε να παω να κανω εξετασεις οτι ειμαι ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ
Εχω κανει 3 αιματολογικες εξετασεις απο τοτε που εκανα αυτα τα αισχη που εγραψα.
Ναι εκανα τη μαλακια και πηγα με 3 ιεροδουλες(μια στη Φυλης και 2 στουντιοκοριτσα) χωρις προφυλαξεις αυτο εγινε πριν 2 χρονια και εκανα τη μαλακια και το εγραψα.
Να τονισω οτι δεν το επιχειρησα εγω, ουτε πληρωσα παραπανω ουτε τιποτα, αυτες μου το προσφεραν απο μονες τους(δεν ξερω γιατι) και απλα πανω στην καυλα δεν εφερα αντιρηση.(για μια απο αυτες πηγα παραπανω απο μια φορες ναι ημουνα μαλακας νομιζα οτι με ερωτευτηκα η κατι τετοιο δεν ξερω τι σκεφτομουνα.
Ημουνα πιο μικρος, πιο αμυαλος πιο μαλακας. Το εκανα, το εγραψα, τελος
Οποιος ξανααναφερθει σαυτο το θεμα (αν βεβαια θελει ο διαχειρηστης να συνεχισω να γραφω) θα τρωει αμεσως μπαν,μιουτ δεν ξερω και γω τι σκατα..
Αν δεν θελει στα παπαρια μου υπαρχουν και αλλα σαιτ που οι διαχειρηστες ενδιαφερονται για τα μελη που προσφερουν

ΠΟΥΣΤΑΡΗΣ/ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ  2 ΣΕΝΑΡΙΑ

1 σεναριο : ΡΟΚΑΒΛΟΝ (95%). Αυτος ο παντελως αποτυχημενος, κακασχημος, γλοιωδης, βρωμερος μεσηλικας που δεν χωνευει τις ομορφες νεαρες βαλκανιες πορνες(και τις βριζει οπου σταθει και οπου βρεθει) γιατι τον απαξιωνουν τελειως καθως δεν αντεχουν τη βρωμια και την ασχημια του και τον ξεπετανε.
Επισης ζηλευει απιστευτα οσους δεν ειναι βρωμεροι, ασχημοι και γλοιωδεις σαν και αυτον και απολαμβανουν καλες υπηρεσιες, με ομορφες γυναικες σε χαμηλο κοστος.
Το θεωρει τοσο απιθανο καποιος να περασει καλα με μια μικρη ομορφη κοπελα που κατευθειαν τον αποκαλει Προμοτορα ο καθυστερημενος.
Εκθειαζει τα σοβιετικα γκρανια γιατι ειναι οι μοναδικες που ανεχονται τη βρωμια και την ασχημια του και επισης του παρεχουν τις υπηρεσιες που απεγνωζμενα αποζηταει για να μπορεσει να χυσει(στραποναρισματα, δαχτυλιασματα, ακαποτα γαμησια, ακαποτες πιπες, γλωσσοφιλα κλπ)
Κατηγορει εμενα ο βλακας, αλλα για κακη του τυχη τον γνωριζουν καποιο εγκυροι συναγωνιστες(αν θελου να βγουν να πουν οι ιδιοι ποιοι ειναι) που μου αποκαλυψαν οτι πηγαινε με λουλουδια και σοκολατακια στην Μπαρμπορα που την ειχε τρελη καψουρα για να μπορει να την βγαλει γκομενα και να την γαμαει ακαποτα με την ησυχια του το αρρωστακι ο συφιλιαρης. Φυσικα ακομα και η Μπαρμπορα τον απαξιωσε τον γλιτσα. Εντομεταξυ εμπαινε και εβριζε οσους πηγαιναν με την Μπαρμπορα επειδη ηταν η καψουρα του και ζηλευε

Ειναι τοσο δυστυχησμενος επειδη δεν μπορει να βρει ικανοποιηση πουθενα στη ζωη του, ακομα και στιν πληρωμενο ερωτα τρωει ακυρα.. Για κανονικη γυναικα δεν το συζηταμε καν, ουτε κατσικα δεν του καθεται  :2funny:
Απετυχε παταγωδως το θλιβερο σαιτ που εφτιαξε, τον απαξιωσανε ακομα και τα ελαχιστα μελη που τους εκανε την τιμη  :jerking: να προσκαλεσει, τωρα καθεται και γραφει μονος του εκει και επειδη βαριεται μπαινει και εδω να βριζει τους τιμημενους και να βγαλει τα κομπλεξ του επειδη τον εχουν απαξιωσει ολοι.

Του εχω στειλει π.μ. του βρωμερου χεστη να βρεθουμε ΟΠΟΥ και ΟΠΟΤΕ θελει να του γαμησω την παναγια, αλλα προφανως επειδη καταλαβε οτι δεν αστειευομαι δεν εχει απαντησει..
Αμα θελει του στελνω και το τηλεφωνο μου.
Εγω ειμαι υπαρκτο προσωπο, γνωριζομαι και κανω παρεα με παρα πολυ κοσμο απ το σαιτ και ανα πασα στιγμη μπορει να με βρει. Αλλα δεν το κανει ο χεστης, κανει το μαγκα πισω απο ενα πληκτρολογιο.
Για μενα ειναι πολυ δυσκολο να τον βρω, αλλα θα τον βρω καποια στιγμη και θα τον γαμησω. Και οχι μονο εγω, και αλλα μελη οπως ο Χιλνικ και ο Ν.Σμυρνη και ο Χλεχλεκιας του τα χουμε μαζεμενα του καριολη.

2o σεναριο : Κλωνος καποιου μοντ(5%) . Δεν εχω καποια απαδειξη, αλλα αυτο το σεναριο ειναι λιγο πιθανο λογο της μεγαλης ανοχης που δειχνουν ολοι οι μοντ σαυτο το σκουπιδι.

Ελπιζω να μην περασει απαρατηρητο(η να σβηστει) αυτο το σεντονι γιατι το τελευταιο πραγμα που θελω να κανω ειναι να διαγραφω απο ενα σαιτ που αγαπαω γιατι εκτος απο πληροφοριες, απο δω μεσα γνωρισα φοβερους τυπους με αρκετους απο αυτους γιναμε καλοι φιλοι και ζησαμε πολυ καλτ καταστασεις.



υπερβάλλεις αλλά δεν έχει σημασία. Ας μπεί ένα τέλος σε αυτό τον παραλογισμό και στις ηλίθιες κόντρες. Ο εχθρός είναι εκεί έξω, στο Μεταξουργείο, στη Λιοσίων, στη Φυλής, στο Γκάζι και στη Βριλισσού και περιμένει να τον ξεμουνιάσουμε όχι εδώ μέσα. Στο όνομα της ιερής καπότας ήρεμίστε όλοι σας. BmwPower σε επιτρέπω να φύγεις από εδώ μόνο όταν βρείς γκόμενα και σταματήσεις το μπουρδέλιασμα. Σε αντίθετη περίπτωση θα σε βρω την ώρα που γαμάς και θα χτυπάω πόρτα στο σαλόνι.  :headbang:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μια χαρα γκομενες γαμαω και εκτος φιλε Dawn  ;)
Παντα το εκανα και παντα θα το κανω.
Το πορνιασμα για μενα ειναι επιλογη και τροπος ζωης, οχι καταντια

τι γκόμενες γαμάς δεν είναι το θέμα. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
41
Like
3.689
Πόντοι
4.587
Ακολουθει ενημερωση 2η βαρδια Φυλης

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


66Α Αννα/Ιλονα η γνωστη καυλιαρα Μολδαβεζα, εχει βαψει τα μαλλια της και εγινε μελαχρινη πλεον(δεν μου πολυαρεσε να πω την αληθεια την προτιμω ξανθια), πολυ αδυνατη με 1-1,5αρι στηθος, απλο

ελεύθερο χύσιμο στα βυζιά της


65Β Εμμανουελα μελαχρινο στυλιαρι με καυλοποντικοφατσα για χυσιμο,
μέσα στο δωμάτιο γίνονται άλλα πράγματα όπως ελεύθερο στοματικό και χύσιμο στα βυζιά της

84Β Μαγια (Μπαρμπαρα ιχα) το ομορφο μελαχρινο στυλιαρι με θητεια στο Χμπαρ, φυλης71,92 κλπ με καυλωσε πολυ το πουτανακι ειχε βαζει εξτενσιονσ μεχρι τον κωλο ,απλο
και αρκετά βιαστική στο δωμάτιο. Ευτυχώς που ήμουνα ντούρος προχθές και την έκανα να πει τον δεσπότη παναγιώτη.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Μιας και σήμερα ψάχνει κι άλλος για Μαρίες, γι΄αυτήν:
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-65v/#jr_review_35647]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-65v/#jr_review_35647[/url]
με την κωλάρα σε fishnet περιτύλιγμα και τη βλαχο-γαλλική υποδοχή,
κατέχει κανείς καμιά έγκυρη  διεύθυνση;
Η Μαρία η "Γαλλίδα" γυρολόγος τότε που δούλευε την πετύχαινα σε πολλούς οίκους στη Φυλής και Φωκαίας... Τώρα την ψάχνει η Νικολούλη! (κάνα 4μηνο που έχει εξαφανιστεί)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Μπεμπα σουπερ η ενημερωση σου, τις τελευταιες βδομαδες κανεις πολύ καλες ενημερωσεις, στο εχω ξαναπει.
ΜΗΝ δινεις σημασια στο καθετι που γινεται στο νετ.
Οπως ειπε και ο Μπακαλης υπερβαλλεις λιγο...
παρολαυτα τσεκαρε τα πμ σου... ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
ιδού το σκουτερ του Βελουχιωτη μετα το ραντεβου θανατου που εδωσε με BMW...
pegasus_LARGE_t_1041_105481412.JPG


o ιδιος ο Βελουχιωτης αγνοειται.....
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
ιδού το σκουτερ του Βελουχιωτη μετα το ραντεβου θανατου που εδωσε με BMW...
pegasus_LARGE_t_1041_105481412.JPG


o ιδιος ο Βελουχιωτης αγνοειται.....
kαλησπερα σε ολους ξερει κανεις αν τα μαγαζια της αγκυρας εκλεισαν γιατι εδω και δυο απογευματα ειναι κλειστα ποιος ξερει ισως ανοιξουν με καινουργιες κοπελες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
kαλησπερα σε ολους ξερει κανεις αν τα μαγαζια της αγκυρας εκλεισαν γιατι εδω και δυο απογευματα ειναι κλειστα ποιος ξερει ισως ανοιξουν με καινουργιες κοπελες

μαλλον ξεμειναν απο κοπελες για καποιες ημερες
ελπιζουμε να φερουν αξιολογα νεα μιλφογκιλφ να γουσταρουμε
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
μαλλον ξεμειναν απο κοπελες για καποιες ημερες
ελπιζουμε να φερουν αξιολογα νεα μιλφογκιλφ να γουσταρουμε
παντως το ξενερωμα ειναι απιστευτο και μετα απο την αποχωρηση της μιλφαρας τζενης απο φυλης136η πρωην νταιανας απο αλκιβιαδου η οποια δουλευει πλεον σαν υπηρεσια στο πιπινου65 την πετυχα πρωι σε μια απο τις πολλες γυρες που εκανα απο τα μαγαζια αυτα για να την βρω και μου ειπε οτι σταμαμτησε κριμα ολα τα ωραια καποτε ληγουν τι να κανουμε
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
αν πάς Μετάξι, ενημέρωσε με και για την μουνάρα με την μασχαλότριχα, με ενδιαφέρει.

Η Μαρία από Κεραμεικού 15Β στην 2η βάρδια που εργαζόταν γνωρίζει κανείς αν παραμένει στη θέση της;

Την Μαρια την τρελη με τη μασχαλοτριχα την πετυχαινω τωρα τελευταια στην απογευματινη βαρδια στο Ιασωνος 20Γ, το αριστερο οπως βλεπουμε απο τα 3 σπιτακια.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ωραίος ο xil... Δε με λες.. Κάνεις μια περιγραφή για την Ορόρα...Το κοντοπουτανέ είναι; Ξέρουμε πως "παίζει" εντός της κλίνης;
Η Τζούλια του 56 είναι "μετάθεση" του 54;
Και η Λίζα είναι το ψιλόλιγνο brunnete Ρουμανάκι;
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις (αν τις δώσεις..) ;)

Η προσωπική μου άποψη για τις κυρίες:

Ορόρα: Διεκπεραιωτική και ευχάριστα πιεστική στον χρόνο. Επιτίθεται με τους βύζους της για να σε καυλώσει και να σε τελειώσει γρήγορα. Δεν αντέχει σε δυνατούς ρυθμούς, γιαυτό και σε προειδοποιεί κατά την συνουσία να είσαι τρυφερός μεν, αλλά γρήγορος δε.

Λίζα: κάθε μέρα που περνάει, ο κώλος της χαλαρώνει. Την είχα πάρει όταν είχε πρωτο-εμφανιστεί στο 66Α. Καλύτερο γυμνασμένο σώμα τότε. Απλά διεκπεραιωτική. Απλά μια επαφή με ένα καλλίγραμμο πορνίδιο. Τίποτα για να θυμάσαι.

Τζούλια: Εμφανίσιμο σεξουλιάρικο πορνίδιο. Στα ενδότερα είναι αμίλητο, άγευστο, άχαρο. Άλλη μια επαφή με ένα καλλίγραμμο πορνίδιο, μόνο για εμπλουτισμό της συλλογής. Κατα τα άλλα, δεν είναι για επανάληψη.

Αυτά από εμένα (υποκειμενικά πάντα).

Αν θέλει να με διορθώσει κάποιος . . . . . . . .
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Σημερινή απογευματινή Τσάρκα σε διάφορους άκυρους και καλτ οίκους 17:45 - 19:00 περίπου. Έχουμε και λέμε λοιπόν από ότι θυμάμαι και φυσικά με την σειρά (περίπου) που τα επισκέφτηκα!

Ιωαννίνων 3: η Χριστίνα ή Μαρίνα (δε θυμάμαι καλά), μιλφ πρις γκιλφ, ξανθό μαλλί μέχρι το ύψος των ώμων με κανονικό κορμί, 2-2,5 στήθος και κώλος με λίγη κυτταρίτιδα αλλά καλός για την ηλικία της και η Τάνια, μελαχρινό μιλφ με μαλλιά μέχρι την μέση περίπου, λίγη κοιλίτσα με κανονικό κορμί και καλό κωλαράκι και περισσότερο εμφανίσιμη! απλό και οι δύο στα 20 έκαστως...
Κωνσταντινουπόλεως 61:νόμισα πως πρόκειται για οίκο ανοχής αλλά τελικά έμαθα πάνω είναι στούντιο παρόλο που μου είχε περάσει μια υποψία αλλά και αφού πήγα ας το αναφέρω εδώ μολονότι δεν είναι η θέση του, η υπηρεσία μου παρουσίασε την μελαμψη προ μιλφ Σύλβια, όμορφο προσωπάκι άλλα με κοιλία λίγο μεγαλύτερη από αυτή που θα 'πρεπε όμως το χειρότερο ήταν πως είχε μία κάθετη ουλή, καστανή με ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο, ωραίος κώλος με 3αρι στήθος. το πρόγραμμα ξεκινούσε από 40 με απλό και έφτανε με full και αυταρχικό στα 70... φεύγοντας και φυσικά λόγο αναδούλειας η υπηρεσία μου είπε να μου κάνει και έκπτωση! και 20 να μου τα άφηνε (πράγμα πολύ πιθανό άμα το ζητούσα για να μπω φαντάζομαι θα δεχόταν αφού για στούντιο ήταν χάλι και η πόρνη πολύ μέτρια για Φυλής)
Κνίδου 18: κλειστό
Προύσσης 22: η Αλίκη, μελαχρινή ώριμη γυναίκα με ωραίο ανάστημα χαμογελαστή στο σαλονάρισμα και πολλά υποσχόμενη στο δωμάτιο, για τους λάτρεις του είδους καλό είναι να τσεκάρουν,
Αδάνων 2: νέα κοπέλα όπως μου είπε η τσατσά, όνομα δεν θυμάμαι δυστυχώς, ξανθούλα νεαρή από ανατολικό μπλοκ προφανώς με γλυκό προσωπάκι. Εμφανίστηκε γυμνόστηθη με ωραίο 1,5-2 στήθος με μεγάλη μυτερή ρώγα, κοιλίτσα, με ωραία επιδερμίδα και λίγα παραπάνω κιλά αλλά όμορφα κατανεμημένα, αυτό που λέμε ζυμαράκι αλλά για παστίτσιο,
Ελευσινίων 22: εδώ μιλάμε για τον πιο τραγικό και καλτ οίκο σε όλο του το μεγαλείο, το παράθυρο από το κουζινάκι ήταν ανοιχτό και άκουγα τις ομιλίες κάτω στο δρόμο που ήμουν την ώρα που πλησίαζα σε αυτόν. Αφού ανεβαίνω τα σκαλιά μου ανοίγει μια μαυρομάλλα σιτεμένη γυναίκα με πολύ έντονο βάψιμο σαν κλόουν με μαύρο διάφανο σαν παρεό με μαύρα εσώρουχα που υπέθεσα αρχικά πως αυτή ήταν η εκδιδόμενη μου παρουσίασε στην συνέχεια με πιτσιρίκα εντελώς καθυστερημένη χοντρούλα ξανθιά με μπουκλέ μαλλί κάτω από τους ώμους και φαρδύ κώλο... το όλο θέαμα τραγικό και ο οίκος βρωμούσε, αμφιβάλλω αν ξαναπατήσω ποτέ το πόδι μου εκεί!
Αχιλλέως 40: κλειστό
Αχιλλέως 48Β (& Μαραθώνος): μία νεαρή αδιάφορη που δε θυμάμαι όνομα και χαρακτηριστικά και ρώτησα τον τσάτσο πως και το δίπλα κλειστό δηλαδή το Μαραθώνος 59Α το οποίο είναι αλυσίδα και μου είπε πως έχουν ξεμείνει από κορίτσια, πράγμα που δεν πολύ πιστεύω αλλά δεν έχει σημασία! Η Μόνικα τέλος από το κατάστημα και η Τζουλιάννα νομίζω αν κατάλαβα καλά αλλά οι πιο διαβασμένοι ίσως το γνωρίζετε είδη!
Κολοκυνθούς 63: κλειστό
Κολοκυνθούς 38Α: κλειστό
Κολοκυνθούς 38Β: ένα gilf κοντόχοντρο με μαύρο κομπινεζόν, ευγενική και χαμογελαστή δε λέω αλλά παναγιά βοήθα,
Λεωνίδου 6: Ιονέλα (νομίζω) ξανθιά με μαλλί στο ύψος τον ώμων, πολύ μέτρο έως χάλια πρόσωπο με λίγα παχάκια παραπάνω αλλά ευγενική και χαμογελαστή! την ώρα που μπήκα κάτι κουζινικά κοιτούσε στο πάτωμα από έναν πλανόδιο πωλητή αφού όταν με αντίκρισε μόνη της σηκώθηκε και μου παρουσιάστηκε και τσατσά δεν μπήκε στον κόπο να έρθει αν υπήρχε κιόλας...
Λεωνίδου 28 αριστερά (όροφος): η Τζέσικα, Ψηλή και λεπτή αλλά και ψυχρή αρκετά, σήμερα ήταν περιποιημένη σε σχέση με την τελευταία φορά που την είδα αφού είχε κάνει ωραίο βάψιμο, μελαχρινή με μαλλί σχεδόν ίσιο στο ύψος της πλάτης πιασμένο κότσο ώμος, βυζί 1-,1,5 και ελαφρώς άκολη,
Δεληγιώργη 39: περιέργως κλειστό,
Καλλέργη 33: νεαρή μελαχρινή σχετικά όμορφη με ωραίο κορμί αλλά πολύ ψυχρή, με το που εμφανίστηκε αφού την φώναξε ο γκέι τσάτσος τον οποίον τον είχα χάσει καιρό τώρα ενώ τον έχω πετύχει σε διάφορους οίκους να εκτελεί τις υπηρεσίες του, η τύπισσα έφυγε σφαίρα μέσα. Φολάρα από μακρία μύριζε χωρίς όμως να βάζω και το χέρι μου στην φωτιά, δυστυχώς ενώ και εδώ ρώτησα όνομα και εδώ μου διαφεύγει,
Ιάσονος 33: σκοπίμως εδώ πήγα στο τέλος μήπως και συναντήσω πάλι την Μαριάννα που πέτυχα προχθές και μου άρεσε αλλά σήμερα μου την συνέστησαν ως Μαρία! το Μωρό είναι πολύ καύλα και από τα καλύτερα πορνίδια της περιοχής, μελαχρινό κοντοπούτανο με φυσικές 3αρες περίπου βυζάρες και κωλάρα, πρόσωπο γλυκό και φιλίδωνο αλλά τελευταία στιγμή αποφάσισα να αποχωρήσω καθώς έχω ακούσει καλές αλλά και κακές εντυπώσεις γι αυτήν! Η κακή κριτική του μπέμπα λειτούργησε αποτρεπτικά τελικώς αλλά θα το ρισκάρω μάλλον αύριο!

καλό ξημέρωμα!

Την Μαρια την τρελη με τη μασχαλοτριχα την πετυχαινω τωρα τελευταια στην απογευματινη βαρδια στο Ιασωνος 20Γ, το αριστερο οπως βλεπουμε απο τα 3 σπιτακια.
να 'σαι καλά τύπε μου!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Αν λέμε την Μιράντα από Πολωνια στον όροφο του F 71 την πήρα τρεις μέρες πριν φύγει. Μου είχε πει ότι θα πάει Πολωνια να βγάλει δίπλωμα. Έχει περάσει κάνα τρίμηνο. Την έκοψαν μάλλον, να μαζέψουμε λεφτά να λαδώσουμε....
Λες να μην έχει λεφτά η καημένη;;;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Παίδες ξέρει κανείς τι παίζει τώρα φυλ.74 η αν έχει γυρίσει η Ρομπέρτα? thx
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
παίδες,
η πωλίνα από το Βέργας 3 τελικά έχει σταματήσει, δουλεύει, έχει αλλάξει οίκο? γνωρίζει κανείς?
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
εχει γραφτει ότι γυρω στις 5 του Σεπτεμβρίου γυρίζει.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
παντως το ξενερωμα ειναι απιστευτο και μετα απο την αποχωρηση της μιλφαρας τζενης απο φυλης136η πρωην νταιανας απο αλκιβιαδου η οποια δουλευει πλεον σαν υπηρεσια στο πιπινου65 την πετυχα πρωι σε μια απο τις πολλες γυρες που εκανα απο τα μαγαζια αυτα για να την βρω και μου ειπε οτι σταμαμτησε κριμα ολα τα ωραια καποτε ληγουν τι να κανουμε
Kαταλαβα καλα συνοδοιπορε? η τζενη πρωην νταιανα.....τσατσα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom