Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αγίου Πέτρου 7
Άννα/Σόνια; αν θυμάμαι καλά και όχι Ξένια όπως ανέφερε ο φίλτατος συναγωνιστής amadeus, μιλάμε για ένα εκπληκτικά εντυπωσιακό μωρό με ξανθά ελαχίστως σπάστα μαλλιά κάτω από τους ώμους με ένα ροζ είπε ο φίλος, πορτοκάλι μου έμοιασε εμένα αλλά δεν θα τα χαλάσουμε γι αυτό και ούτε για τίποτε άλλο φυσικά χεχε, επικοινωνιακή με καλή διάθεση και ψηλή με κορμί λαμπάδα. το μόνο ας πούμε και ένα μείον που διέκρινα για να πούμε και κάτι αρνητικό είναι πως διέκρινα στίγματα κυτταρίτιδας στα κωλομέρια και όχι στα μπούτια της... πολλά υποσχόμενο μωρό και στα υπόψην όπως και προτείνω να περάσετε μια βόλτα να την δείτε!

πιθανών να είναι η ίδια που είχα δεί εγώ τις προάλλες. Η εμφάνιση όπως την περιγράφεις είναι ίδια. Βέβαια εμένα μου την σύστησαν σαν Λουϊζα.
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Μάγκες καλημέρα!ερώτηση...η ιζαμπέλα που δουλεύει στο φωκαίας 17 είναι η ίδια που δούλευε στα φυλής 57 & 69?
ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
πριν απο λιγο στη Φυλης
Δε θυμαμαι και παρα πολλα, αλλα οτι θυμαμαι θα το γραψω

Φυλης 144 134 οροφος, Βικυ, ενα ομορφο ξανθοκαστανο μωρο με μια πεταλουδιτσα για τατου στην πλατη. Δεν ξερω αν ειναι καινουργιο αλλα εγω δεν το εχω δει ποτε ξανα


Φυλης 142(?)134 ημιυπογειο, μια μελαχροινη κοντη παχουλη με 2αρι πεσμενο βυζι, αδιαφορη για μενα (μάλλον Κλαούντια αλλά δεν είμαι και σίγουρος)

Φυλης 71Γ  Αναμενο το φως αλλα κλειδωμενη πορτα (και στην απογευματινή το ίδιο πράγμα)

Φυλης 71Β  Η Μαρινα νομιζω, ενα ωραιο ψηλο μωρο (Μαρίνα; μήπως Στεφανία;)

Φυλης 65   μια μελαχροινη τσιγκανορουμανα που δουλευει εκει τον τελευταιο καιρο, δε μπηκα μεσα γιατι ειχε κατσει στην πορτα. Αδιαφορη για τα γουστα μου Εμμανουέλα

Φυλης 84Α  ενα μικροσκοπικο μελαχροινο πιπινι, ομορφο αλλα με χαλασε ο κωλος της για καποιο λογο Μάγια-Μπάρμπαρα

Φυλης 84Β οροφος   Ενα απαραδεκτο εμμετικο γκιλφ ξανθο σιλικονατο! Παρ'τε και μια λεκανη καλου κακου Αλιόνα

Φυλης 80  Μια ξανθια καλουτσικη λεπτουλα η οποια εδινε και κωλο. Τσα2 η μια απο τις διδυμες που ειναι εκει παντα σχεδον Άννα-Μαρία η φόλα

Φυλης 74 δεξια ενα στρουμπουλο ωραιο καστανο καινουριο μωρο με ωραιο βυζι και αχλαδωτο κωλο, οπου σε προσωπο μου θυμισε παρα πολυ τη Μιραντα (αχχχ Μιραντακι γυρνα πισω οπου κι αν εισαι!!) (Μάγδα/Μάντα;)


και στροφη για Φωκαιας

Φωκαιας 25Α οροφος   ενα γκιλφ ξανθο παλι παντελως αδιαφορο Πατρίτσια

Φωκαίας 27Β  ημιοροφος ενα μελαχροινο ειδα, αδιαφορο (την ωρα που μπηκα προσπαθουσε να χωσει συναγωνιστη στο δωματιο οποτε βρηκα ευκαιρια και εκανα οπισθεν) Αντ(ζ)ελίνα

Φωκαίας 27Β οροφος, Κλασσικα η Αννα (πολλες Αννες εχουν μαζευτει τελευταια σε μπουρδελα και στουντιο) μελαχροινη, μετριου αναστηματος, με 2αρι πεσμενο βυζι


Ξερω οτι η ενημερωση μου ειναι GTP αλλα μαγκες συγνωμη, καθως λεπτομερειες συγκρατω μονο απο αυτες που μου κανουν το κλικ
Η προσπάθεια μετράει τύπε μου και οι καλές προθέσεις!!!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
πιθανών να είναι η ίδια που είχα δεί εγώ τις προάλλες. Η εμφάνιση όπως την περιγράφεις είναι ίδια. Βέβαια εμένα μου την σύστησαν σαν Λουϊζα.
Μπορεί και να είναι αυτό, όπως είδες δεν θυμόμουν καλά...

Μάγκες καλημέρα!ερώτηση...η ιζαμπέλα που δουλεύει στο φωκαίας 17 είναι η ίδια που δούλευε στα φυλής 57 & 69?
ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Φ.57 δεν υπάρχει, αυτή που λες δούλευε πρώτα Φ.59 και μετά Φ69Β και είναι άλλη...
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
john_fystikis τυπε μου στο Φ74 δεν ηταν η Μαντα. Ενα αλλο εχουν φερει που μοιαζει λιγο στο προσωπο με τη Μιραντα! Ας μας δωσει ο Μπεμπας πληροφοριες που την ειχε δει κ αυτος την προηγουμενη φορα...
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Νάντια, πιπινι για πολυ γλυψιμο  :cum: :cum:

Αντε Μπεμπα, εσυ που εισαι ενημερος ενημερωσε μας ποτε θα γυρισει επιτελους η Μιραντα και η Μαγια! Δεν εχει νοημα η Φυλης χωρις αυτες!!!!
 

Επισκέπτης
Μαλάκα καμένε, που έχεις γαμηθεί με τη μισή Φυλής ακάποτα κλείσε το στόμα σου, γιατί δεν ξέρεις τι λες ...
Και στο ξαναλέω γιατί νομίζεις ότι είσαι μάγκας, που γαμάς ακάποτα πουτάνες, σύμφωνα μ' αυτά που γράφεις εσύ ο ίδιος, έλα να με βρεις εσύ αυτοπροσώπως και άσε τις απειλές και τις βρισιές και τα ραντεβού Θανάτου, ηλίθιε ...

Αλήθεια ο administrator και o moderator που τόσο πολύ σέβονται την H/E, δεν βλέπουν τι γράφει ο ''γαμάω-πουτάνες-ακάποτα-και-είμαι-και-τιμημένος'';  
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αγίου Πέτρου 7
Άννα/Σόνια; αν θυμάμαι καλά και όχι Ξένια όπως ανέφερε ο φίλτατος συναγωνιστής amadeus, μιλάμε για ένα εκπληκτικά εντυπωσιακό μωρό με ξανθά ελαχίστως σπάστα μαλλιά κάτω από τους ώμους με ένα ροζ είπε ο φίλος, πορτοκάλι μου έμοιασε εμένα αλλά δεν θα τα χαλάσουμε γι αυτό και ούτε για τίποτε άλλο φυσικά χεχε, επικοινωνιακή με καλή διάθεση και ψηλή με κορμί λαμπάδα. το μόνο ας πούμε και ένα μείον που διέκρινα για να πούμε και κάτι αρνητικό είναι πως διέκρινα στίγματα κυτταρίτιδας στα κωλομέρια και όχι στα μπούτια της... πολλά υποσχόμενο μωρό και στα υπόψην όπως και προτείνω να περάσετε μια βόλτα να την δείτε!
Περασα σημερα απογευμα για να δω τη ξανθια κοπελα που περιεγραψες fystiki
Yπεθεσα οτι μπορει να ειναι η σονια/ελενη που δουλευε πριν λιγες μερες στη Φωκαίας 27Β στο ισογειο
Τελικα ηταν η ξενια απο φωκαιας 17 τα πρωινα και φυλης 84α,86β παλιοτερα.Καστανη κοπελα με σφριγηλο κορμι,οποτε και ο αμαντευος σωστα εγραψε
Πιθανον μιλαμε για διαφορετικες κοπελες καθως η ξενια ουτε ξανθια μπορεις να τη πεις,ουτε ψηλη ακριβως
Περγαμου 1 ηταν η παολιτσα καραμελιτσα
Φυλης 109α η τζουλια,οπου και εγινε μια ωραια καταθεση
Υ.Γ Χαρηκα πολυ για την ευαισθητη και ρομαντικη πλευρα  που επεδειξε ο Πυραυλος τις τελευταιες μερες,και του προτεινω να της κανει την προταση την οποια ειμαι σιγουρος οτι επεξεργαζεται στο μυαλο του
Περιμενα τον bakalh ποιο ρομαντικο,ομως ο πυραυλος με διεψευσε ευχαριστα
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Μάγκες καλημέρα!ερώτηση...η ιζαμπέλα που δουλεύει στο φωκαίας 17 είναι η ίδια που δούλευε στα φυλής 57 & 69?
ευχαριστώ εκ των προτέρων!

59 και 67 ηθελα να γραψω,σ'αυτα δουλευε αυτη που λεω εγω.μπερδευτηκα λογω κεκτημενης.τελος παντων θα παω να το τσεκαρω κιολας.ευχαριστω!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
προτεραιότητα μου είναι να πάω Μεταξουργείο στο βρωμερό τσαρδί που δουλεύει ο κλωναρης Βελουχιώτης να του ξεσκισω το απαξιωμενο κωλαντερο. Θα ακολουθήσει κριτική. Είναι vfm πάντως κάνει φουλ με 5 ευρώ τα πακια κάνουν ουρά..

Μετά θα τσεκάρω αγίου Πέτρου ;)

αν πάς Μετάξι, ενημέρωσε με και για την μουνάρα με την μασχαλότριχα, με ενδιαφέρει.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Η Μαρία από Κεραμεικού 15Β στην 2η βάρδια που εργαζόταν γνωρίζει κανείς αν παραμένει στη θέση της;
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
Ναι οντως μεγαλες απωλειες  :-
Θα μαθω και θα σου πω
Αν και για την Μιραντα ειχα ακουσει οτι τελος, δεν ξαναρχεται ποτε  :S

Αν λέμε την Μιράντα από Πολωνια στον όροφο του F 71 την πήρα τρεις μέρες πριν φύγει. Μου είχε πει ότι θα πάει Πολωνια να βγάλει δίπλωμα. Έχει περάσει κάνα τρίμηνο. Την έκοψαν μάλλον, να μαζέψουμε λεφτά να λαδώσουμε....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Καταρχάς, να σας ευχηθώ καλό μήνα, καλό χειμώνα με υγεία και καλά γαμήσια (πληρωμένα και μή) . . . . .

Για να μπεί καλά ο μήνας, κατέβηκα προς Φυλής πλευρά να δώ κανά καινούργιο τεμάχιο προς αξιολόγηση.
Έχουμε και λέμε, από τα λίγα που μπήκα:

Φωκ. 24: ένα ξανθό προ-γκιλφ, με κοντό αγορέ μαλλί με φράντζα, σε μπλέ διχτυωτό φόρεμα, που αποκάλυπτε την ραγαδιασμένη, αχλαδοτή κωλάρα της και τα μικρά πεσμένα στήθι της. Φουλ πρόγραμμα, αλλά τι να το κάνεις ?

Φωκ. 27 υπ.: η Επιστροφή της Βικτώριας
Φωκ. 27 ις: Μια κοντούλα γυφτοπούλα με μαύρο μαλλάκι έως τους ώμους, καλό σωματάκι, γλυκούλα , παρέχοντας φουλ πρόγραμμα. Νομίζω Αντελίνα
Φωκ. 27 1ος: η εμφανίσιμη χαμολοκώλα Άννα. Ωραίο πρόσωπο, καλούτσικο σώμα, αρχίζει να γίνετε λίγο "νιανια", οπότε το γυμναστήριο είναι απαραίτητο. Ήρθε και έκατσε στα ποδαράκια μου, φιλώντας με στο πρόσωπο κι στο λαιμό. Όμως, κράτησα χαρακτήρα και δεν ενέδωσα.

Φυλ. 59: Η Αντίνα με τις τορπίλες της.
Φυλ. 65β: η επιστροφή της Εμμανουέλας , μαζί με μια συμπατριώτισσα της, την Ραμόνα. Εδοκιμάσθει επιτυχώς η Ραμόνα. Αδύνατο σκουρόχρωμο πορνίδιο με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους, άνεση χρόνου, αλλά προσοχή στο πως βάζει το προφυλακτικό, αφού όταν το τοποθετήσει στην βάλανο, μετά χρησιμοποιεί και τα δύο της χέρια, για να το ξετυλίξει, αρκετά άγαρμπα, σαν γουδοχέρι . . . .
Φυλ. 67: η επιστροφή της Μάγια/Μπάρμπορα, κατεμέ καμμένη περίπτωση.
Φυλ. 71ισ.: Στεφανία
Φυλ. 84 ισ.: η Τζούλια
Φυλ. 86 1ος: Μια καινιύργια νεαρά, ελαφρώς αχλαδοκώλα, με στρογγυλό βουκολικό πρόσωπο, καρέ μαύρο μαλλάκι, με φουλ πρόγραμμα
Φυλ. 86 ισ.: η Αντριάννα

Περγ. 27 1ος: Μια αδύνατη ξανθιά γκιλφ
Αγ. Πέτρου 7: Μάλλον η Ξένια σε ροζ ολόσωμο εσώρουχο.

Αυτά
Ωραιος τυπε μου!!!Λεω να δοκιμασο την γυφτοπουλα που λες στο 27 ισογιο ,,,πρωι η απογευμα΄΄
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Αν λέμε την Μιράντα από Πολωνια στον όροφο του F 71 την πήρα τρεις μέρες πριν φύγει. Μου είχε πει ότι θα πάει Πολωνια να βγάλει δίπλωμα. Έχει περάσει κάνα τρίμηνο. Την έκοψαν μάλλον, να μαζέψουμε λεφτά να λαδώσουμε....

Αυτη λεμε τυπε. Μαλλον στα σηματα εχει κοπει και δε μπορει να κανει κανεις τιποτα. Αμα θελει, ας ερθει στην Ελλαδα, να παρει 1-2 τσιμπουκια και να της το φερουν σπιτι... Μετα θα κανει και 2-3 γαμησια και θα της χαρισουν κανενα smart και θα ειναι μια χαρα! Τι τη θελει την Πολωνια;;; καλα να παθει!!
 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες...

ψάχνω τη Μαρία από το Φωκαίας 27Β και έχουν σπάσει τα νεύρα μου.

Πάω πρωί, δεν τη βρίσκω. Πάω απόγευμα, πάλι δεν τη βρίσκω. Βράδυ δεν μπορώ να πάω αλλά δε νομίζω να δούλευε ποτέ τρίτη βάρδια.

Όλο ανάποδο timing έχουμε (το διαπιστώνω στις μεγάλες ενημερώσεις).

Η πρωινή βάρδια με βολεύει πολύ αλλά δεν τη βρήκα εκεί τις τελευταίες φορές που πήγα. Αν μάθει κανείς τίποτα (πχ πότε δουλεύει πρωι πάλι) ας ρίξει μια ενημέρωση. Αν όχι.. που θα πάει... θα την πετύχω κάποια φάση.

Ευχαριστώ!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
3 πουτανες πριν 2 χρόνια ηλίθιε δεν δεν είναι είναι η μισή φυλής.. Και μάλιστα είχα το θάρρος να το παραδεχτω "δημοσια" και ας ήξερα ότι θα φάω κράξιμο..

Αντίθετα κάτι βρωμιάρηδες σαν εσένα πληρώνουν αδρά για τέτοιες υπηρεσίες..

Γράφω από κινητό τώρα και δεν μπορώ να σε ξεχεσω ανετα. Σου έστειλα πμ να συναντηθούμε οπότε και όπου θες
τουλαχιστον εχεις κανει εξετασεις για ειτζ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom