Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Τιμήθηκε η Ντιάνα από Κολωνού 32. Ωραία κοπέλα, πολύ ωραίο νεανικό σωματάκι και με διάθεση στο δωμάτιο. Τιμή 15 euro....Έγραψα κριτική, ελπίζω να κατεβει γιατί από τις δυο προηγούμενες που έγραψα δεν κατέβηκε καμια
α) τι το ιδιαίτερο έχει αυτό το μπουρδελάκι , που έχει την ταρίφα +5ε ?  :think:

β) γιατί δεν ανέβηκε καμμία κριτική ?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
41
Like
3.687
Πόντοι
4.587
Γιά τον φίλο " LARSON ",
Καλά , φίλε πότε πήγες στο Θάσσου 13 καί βρήκες πατσαβούρες? Εγώ πήγα σήμερα το απόγευμα 01.09 καί ώρα 19.00 καί ήταν δύο θεόμουνα. Φυσικά φατσικά δεν είναι για πασαρέλα , αλλά όχι καί για φτύσιμο. Περίεργο με αυτό το σπίτι πόσες φέρνει κάθε φορά!! Τι διάολο γίνεται (μενω κοντά) . Εν τάξει δεν έμεινα γιατι γύρευα την δίμετρη νταρντάνα Μαρσέλ αλλά έλειπε καί την έκανα. Νάσαι καλά. SERAPIS.
Δεν ξέρω τι εννοείς θεόμουνα (υποκειμενικό). Εμένα μου παρουσιάστηκαν τρεις μπαζόλες (τη παρασκευή στις 22:00), εντελώς χοντρές και άσχημες στις φάτσες. Πιπινάκι μουνίτσα Ανζτελίνα δε είδα, όπως έχει γραφτεί αλλά η Ανζτελίνα που είδα εγώ ήταν μια χοντροκώλα νεαρή και πολύ άσχημη στη φάτσα. Τι άλλο να πω, πρώτη φορά πέρασα από εκεί και δε πρόκειται να ξαναπατήσω το πόδι μου.
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
α) τι το ιδιαίτερο έχει αυτό το μπουρδελάκι , που έχει την ταρίφα +5ε ?  :think:

β) γιατί δεν ανέβηκε καμμία κριτική ?

Η εμφάνιση της κοπέλας είναι ένα επίπεδο πάνω για μεταξουργείο. Επίσης άκουσα ότι δεν δέχεται ξένους. Όσο για τις κριτικές δεν ξέρω γιατί δεν κατέβηκαν. Έστειλα μήνυμα σε ένα παλικάρι εν ονόματι αντισθένη που μου είπε ένας φίλος από εδώ αλλα δεν πήρα απάντηση
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα... Ξερει κανεις αν η αθηνα η ξανθια απο φωκαιας 27 ισογειο εχει επιστρεψει απο τις διακοπες;;;
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Καί καλά θα κάνεις ,φίλε μου, να μην ξαναπεράσεις. Φαίνεται ότι μοστράρουν μιά - δυό της προκοπής ,μεσημέρι καί νωρίς το απόγευμα καί μετα βγάζουν τα μπάζα. Νάσαι καλά.
Δεν ξέρω τι εννοείς θεόμουνα (υποκειμενικό). Εμένα μου παρουσιάστηκαν τρεις μπαζόλες (τη παρασκευή στις 22:00), εντελώς χοντρές και άσχημες στις φάτσες. Πιπινάκι μουνίτσα Ανζτελίνα δε είδα, όπως έχει γραφτεί αλλά η Ανζτελίνα που είδα εγώ ήταν μια χοντροκώλα νεαρή και πολύ άσχημη στη φάτσα. Τι άλλο να πω, πρώτη φορά πέρασα από εκεί και δε πρόκειται να ξαναπατήσω το πόδι μου.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Η εμφάνιση της κοπέλας είναι ένα επίπεδο πάνω για μεταξουργείο. Επίσης άκουσα ότι δεν δέχεται ξένους. Όσο για τις κριτικές δεν ξέρω γιατί δεν κατέβηκαν. Έστειλα μήνυμα σε ένα παλικάρι εν ονόματι αντισθένη που μου είπε ένας φίλος από εδώ αλλα δεν πήρα απάντηση
νομίζω ότι και ένα άλλο μπουρδελάκι στην ιάσωνος δεν δέχεται ξένους και έχει το +5 στην ταρίφα
βέβαια πιστεύω ότι είναι απλά ψυχολογικό το όλο θέμα και όχι ουσιαστικό

για τις κριτικές , αν δεν έγραφες μαλακίες ή εμφανώς να προμοτάρεις δεν βρίσκω το λόγο να μην ανέβουν
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
νομίζω ότι και ένα άλλο μπουρδελάκι στην ιάσωνος δεν δέχεται ξένους και έχει το +5 στην ταρίφα
βέβαια πιστεύω ότι είναι απλά ψυχολογικό το όλο θέμα και όχι ουσιαστικό

για τις κριτικές , αν δεν έγραφες μαλακίες ή εμφανώς να προμοτάρεις δεν βρίσκω το λόγο να μην ανέβουν

Συμφωνώ ότι είναι ψυχολογικό. Ας πούμε στην Ιάσονος 19 ήταν ένα ωραίο μωράκι η Νικολέτα. Ήμουν μέσα με 3 πακιστανια και οι τρεις πέρασαν στο δωμάτιο. Αν δεν ήταν εκείνη τη στιγμή εκεί θα πέρναγα. Όσο για τις κριτικές μου δεν νομίζω ότι υπήρχε κάποιο τέτοιο θέμα. Αν δεν ανεβεί και η σημερινή θα την ανεβασω εδω
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Συμφωνώ ότι είναι ψυχολογικό. Ας πούμε στην Ιάσονος 19 ήταν ένα ωραίο μωράκι η Νικολέτα. Ήμουν μέσα με 3 πακιστανια και οι τρεις πέρασαν στο δωμάτιο. Αν δεν ήταν εκείνη τη στιγμή εκεί θα πέρναγα. Όσο για τις κριτικές μου δεν νομίζω ότι υπήρχε κάποιο τέτοιο θέμα. Αν δεν ανεβεί και η σημερινή θα την ανεβασω εδω
όπως εμείς πηγαίνουμε με όλες τις φυλές αρκεί να ερεθιστούμε
έτσι και αυτές πηγαίνουν με όλες τις φυλές αρκεί να πληρωθούνε
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Αλκιβιαδου
...
16Γ Τζουλιαννα απο Φυλης 69Α ξανθια με μετρια φατσα και καλουτσικο σωμα, φουλ
...

Η Τζουλιάνα είναι επίλεκτη.

Ενόσω την καταγαμάς, σε κάνει να νιώθεις ωραίος,  καυλιάρης, πλούσιος, νέος, ντούκι, σπουδαίος, ευσταλής, έξυπνος, ψωλαράς, ισορροπημένος, διάσημος, όμορφος, περιζήτητος, ...τέλειος!

Ταυτόχρονα, σε κάνει να νιώθεις ότι της αρέσει, ή ακόμη πιο τολμηρά, ότι της αρέσεις!...

Είναι εύχαρις και μειδιούσα, καθώς εναλλάσσεται μεταξύ πεοθηλασμού άνευ περικαυλίδος, μουνίου και απευθυσμένου.

Λέει και λογάκια, παρακινητικά και παιχνιδιάρικα.
Δεν λέει μαλακίες, λέει πουτανιές!

Η Τζουλιάνα είναι σπουδαία, γιατί το μυαλό της, της επιτρέπει να ελέγχει, να διαχειρίζεται, να διαμορφώνει τα συναισθήματα που νιώθει, ώστε να γίνεται η δουλειά.

Ποια δουλειά;
Η ευχαρίστησις και η ικανοποίησης του Ανδρός...

Δεν άγεται και δεν φέρεται από τα συναισθήματα...
Τα φτιάχνει η ίδια!

Δηλώνω θαυμαστής της και σκέπτομαι να της υποβάλλω πρόταση για σύναψη σοβαρούς σχέσεως.

 
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Η Τζουλιάνα είναι επίλεκτη.

Ενόσω την καταγαμάς, σε κάνει να νιώθεις ωραίος,  καυλιάρης, πλούσιος, νέος, ντούκι, σπουδαίος, ευσταλής, έξυπνος, ψωλαράς, ισορροπημένος, διάσημος, όμορφος, περιζήτητος, ...τέλειος!

Ταυτόχρονα, σε κάνει να νιώθεις ότι της αρέσει, ή ακόμη πιο τολμηρά, ότι της αρέσεις!...

Είναι εύχαρις και μειδιούσα, καθώς εναλλάσσεται μεταξύ πεοθηλασμού άνευ περικαυλίδος, μουνίου και απευθυσμένου.

Λέει και λογάκια, παρακινητικά και παιχνιδιάρικα.
Δεν λέει μαλακίες, λέει πουτανιές!

Η Τζουλιάνα είναι σπουδαία, γιατί το μυαλό της, της επιτρέπει να ελέγχει, να διαχειρίζεται, να διαμορφώνει τα συναισθήματα που νιώθει, ώστε να γίνεται η δουλειά.

Ποια δουλειά;
Η ευχαρίστησις και η ικανοποίησης του Ανδρός...

Δεν άγεται και δεν φέρεται από τα συναισθήματα...
Τα φτιάχνει η ίδια!

Δηλώνω θαυμαστής της και σκέπτομαι να της υποβάλλω πρόταση για σύναψη σοβαρούς σχέσεως.

   
Εισαι σοβαρος??? :think:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ετσι εξηγειται, η καυλα προς τη γυναικα η οποια και ειναι η αιτια και δη η ανεξελεγκτη, ειναι μια διαχρονικη μαστιγα πανω στην οποια στηριζεται ολο το οικομικοπολιτικοκοινωνικο συστημα, αιωνες τωρα...
Απο την αρχαιοτητα μεχρι σημερα ποσοι πολεμοι εχουν καταγραφει για ενα ζευγαρι γυναικεια ματια, με τις οποιες τραγικες συνεπειες εχουν συντελεστει?
Την οικονομια ποιος την κινει?Εχετε αναρωτηθει πως αν απαγορευσουμε σε ολες τις γυναικες παγκοσμιως για εναν μηνα απο καθε οικονομικη συναλλαγη, θα καταρρευσει η παγκοσμια οικονομια?
Αρα, το να εκφρασεις σε μια τανα τον ερωτα σου πιθανον να μην ειναι και τοσο τραγικο, το πιο πιθανον να φας μια χυλοπιτα και να την χαρεις, αντε και καμμια φαπα  οπως λενε και οι κακες οι γλωσσες για μερικους-μερικους... :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Τον παρακάτω Ύμνο, τον αφιερώνω εξαιρετικά στη Τζουλιάνα Αλκιβιάδου.

 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εκτος απο καυλωμενος, μηπως και ολιγον πιωμενος? :rockon:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Απογευματινή τσάρκα σήμερα 18:00 - 19:30 περίπου, με την σειρά που τα πήρα σβάρνα και έχουμε και λέμε:

Φυλής
71 όροφος
για να δω την Άννα όπως μου την ανέφερε ο Τσάτσος και γνωστή εδώ ως Άννι που ατύχησα να δω όπως και ανέφερα χθες, μιλάμε όντως για μια σχεδόν εντυπωσιακή ξανθιά μουνάρα με ίσια μαλλιά μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους, κανονικό σώμα, ωραίο 2αρι περίπου στητό βυζί και με ωραίο κώλο επίσης. Όπως συναγωνιστής που δεν θυμάμαι ποιος, σωστά ανέφερε πως μοιάζει αρκετά με την Πολωνέζα βλάχα Άνκα από το Φωκαίας 25Β (υπερυψωμένο ισόγειο) αλλά από το ύφος και το σαλονάρισμά της μυρίζει φόλα από το χωριό της...

Φωκαίας
17 δεν μπήκα αλλά φαντάζομαι πως θα ταν η εντυπωσιακή μεν φόλα δε μελαχρινή Ιζαμπέλα,
19 κλειστό (πολλές φορές τελευταία το πετυχαίνω κλειστό, το γιατί αν το ξέρει κάποιος ας μας το πει, όχι τίποτε άλλο άλλα έχει από τις πιο ωραίες τσατσάδες αυτός ο οίκος!
25Α (όροφος) η μελαμψή και μάλλον Αθίγγανη Ανδριάνα που δουλεύει πλέον μόνιμα εκεί τον τελευταίο καιρό, κοντοπούτανο με μαύρα μακριά μαλλιά κάτω από τους ώμους πολύ μέτριο έως χάλια τραχύ πρόσωπο, 3αρι περίπου βυζί και από την μέση και κάτω με αρκετά πιασίματα με λίγο κυτταριτιδέ κωλο,
25Β υπερυψωμένο ισόγειο η βλαχαδερή εντυπωσιακή όμως ξανθιά μουνάρα φολάρα Πολωνέζα Άνκα. Ωραίο ψεύτικο σαλονάρισμα κουνώντας το απίθανο κωλαράκι της,
27Α (υπόγειο) υπέθεσα πως δούλευε η Βικτώρια, για να μην περιμένω άδικα ρώτησα την υπηρεσία και μου το επιβεβαίωσε και η ίδια όποτε έφυγα στα καπάκια, πρόκειται για ένα προμιλφ - μιλφ με ξανθά καρέ μαλλιά από την τελευταία φορά που την είδα με ένα κενό στα δύο μπροστινά πάνω δόντια με ωραίο κορμί, ελαφρώς ψηλή, αδιάφορη τελείως για μένα αλλά για τα γούστα άλλων είναι εντυπωσιακή, γνωρίζω πάντως πως στις υπηρεσίες της είναι εξαιρετική και με το παραπάνω,
27Β υπερυψωμένο ισόγειο η Αντ(ζ)ελίνα, νέα άφιξη κατά την υπηρεσία αλλά και στα δικά μου μάτια, ένα αδιάφορο εντελώς κοντοπούτανο που δεν το πρόσεξα ιδιαίτερα,
27Β όροφος όπως έγραψα προηγουμένως σε κάποιον συναγωνιστή σε παράθεση την ώρα που πέρασα ήταν κλειστό προς μεγάλη έκπληξη,
24 ένα ξανθό με κοντό μαλλί μιλφγκιλφ εντελώς αδιάφορο, ίσως στο σώμα για την ηλικία της να μετρούσε πιο πολύ από την σάπια μάπα της, Πατρίτσια αν θυμάμαι καλά...

Αγίου Πέτρου 7
Άννα/Σόνια; αν θυμάμαι καλά και όχι Ξένια όπως ανέφερε ο φίλτατος συναγωνιστής amadeus, μιλάμε για ένα εκπληκτικά εντυπωσιακό μωρό με ξανθά ελαχίστως σπάστα μαλλιά κάτω από τους ώμους με ένα ροζ είπε ο φίλος, πορτοκάλι μου έμοιασε εμένα αλλά δεν θα τα χαλάσουμε γι αυτό και ούτε για τίποτε άλλο φυσικά χεχε, επικοινωνιακή με καλή διάθεση και ψηλή με κορμί λαμπάδα. το μόνο ας πούμε και ένα μείον που διέκρινα για να πούμε και κάτι αρνητικό είναι πως διέκρινα στίγματα κυτταρίτιδας στα κωλομέρια και όχι στα μπούτια της... πολλά υποσχόμενο μωρό και στα υπόψην όπως και προτείνω να περάσετε μια βόλτα να την δείτε!

Αλκαμένους
117 είπα να περάσω να δω την περιβόητη Σάντρα, νεαρό κοντοπούτανο με ξανθά μαλλιά ελάχιστα κάτω από τους ώμους, κανονικό σώμα, γλυκιά και πρόσχαρη στο σαλονάρισμα αλλά γενικά ως παρουσιαστικό τίποτα το ιδιάιτερο,
113 η Νίκη, μιλφγκιλφ με κάπως καρέ (καστανοξανθο;) μαλλί με λευκά εσώρουχα αδιάφορη για τα γούστα μου αλλά για τους λάτρεις του είδους μάλλον καλή περίπτωση από πλευράς εμφάνισης!

Περγάμου
27Α η Φωτεινή, πρόκεται και εδώ για μία μιλφγκίλφ με κόκκινο καρέ κάπως μαλλί αδιάφορη και αυτή,
27Β όνομα δεν ρώτησα καθώς μου άνοιξε σαστισμένα κάπως που σάστισε και μένα κάπως μια gilf ξανθιά με ένα μαύρο κομπινεζόν, πολύ ευχάριστη πάντως ώριμη γυναίκα αλλά για πουτάνα ούτε να την βλέπω!

Ρεμουνδού
Όλα κλειστά και αναρωτιέμαι μήπως πέθανε αυτός ο πουτανόδρομος...

Εξηκίου
18 δεν θυμάμαι! (πάντως πήγαινα και στα 3 αυτά 18αρια για να πετύχω την γνωστή Τζούλια και την Τσατσά από το 18Β που την πέφτει στους πελάτες στον ανακαινισμένο οίκο με τα κόκκινα λαμπάκια στα σκαλάκια, και καθώς έπιασα με την τσατσά την κουβέντα σε αυτόν τον οίκο, μέχρι να βγει από το δωμάτιο η κοπέλα που δεν θυμάμαι με τίποτα όπως είπα, για την Τζούλια με μπέρδεψε παραπάνω γιατί μου είπες πως υπάρχουν δύο Τζούλιες εκεί στα Εξηκίου και μάλιστα η μία από τις δύο μου είπε πως σταμάτησε πριν λίγο καιρό γιατί παντρεύτηκε αλλά ελπίζω να είναι η άλλη που δεν ψάχνω αλλιώς το χάσαμε το κορμί πατριώτη, βλέπαμε και παράλληλα παρέα στην TV στο σαλόνι που έπαιζε σκληρό πορνό,
18Βεδώ ήταν "έκπληξη", ανεβαίνω τα ανακαινισμένα σκαλάκια με τα κόκκινα φωτάκια και μου ανοίγει μία κοντή πληθωρική γυναίκα και χωρίς να περιαυτολογήσω, μακριά από μένα, την χαιρετίζω και τις λέω τι κοπέλα έχουμε; -μου κάνει εγώ είμαι, της λέω και καλά κάνοντας τον μαλάκα πως εσείς είστε υπηρεσία, και μου απαντάει -εγώ είμαι και τα κάνω όλα και είμαι και Ελληνίδα, ωραία πράγματα τις λέω δεν μου έχει ξανά τύχει τέτοια περίπτωση και πως μου άρεσε και καλά η φάση και πως θα κάνω μία βόλτα πρώτα και θα δω... η περίπτωση της όπως είδα που έγραψε κάπου ο μπέμπας είναι καθαρά για μερακλήδες, εμένα φυσικά εκτός από εμφάνιση που δεν είναι του γούστου μου δε μου άρεσε επίσης το στυλ της το οποίο ήταν τόσο μάγκικο που ούτε σε άντρα δεν το έχω συναντήσει... για να κλείσω με αυτήν την σάπια τύπισσα να πω πως είχα την αίσθηση πως εκδιδόμενη πέραν αυτής που εκτελούσε χρέη υπηρεσίας και εκδιδόμενης υπήρχε μέσα γιατί κάτι άκουγα από το κουζινάκι αλλά ποιος ξέρει τι παιχνίδι παίζεται στο συγκεκριμένο μαγαζί ή η "τσατσά" κάνει ότι θέλει ή τα βρίσκουν μεταξύ τους...
18Γη Κάτια; νεαρή λεπτή σχετικά ψηλή κοπέλα με ωραίο πρόσωπο, 1-1,5 βυζί με ωραίο κωλαράκι, όσες λίγες φορές έχω περάσει από κει το τελευταίο 6μηνο απογευματινή βάρδια αυτήν πετυχαίνω!

Βέργας 3
δεξιά: Σόνια/Τζουλιάννα; δεν θυμάμαι λεπτομέρειες, το μόνο που θυμάμαι πως ήταν καλή εμφανισιακά αλλά επειδή δεν πέρασα μου την είπε καθώς γύρισε να φύγει οπότε μαύρο στο παλιοκόριτσο... η υπηρεσία με κοντό μαλλί ήταν μακράν πιο ευγενική και ομιλητική καθώς την Ρώτησα για την Ζάνα (την Κινέζα για το που βρίσκεται) καθώς ο λόγος που πήγα σε αυτόν τον οίκο ήταν για να προσπαθήσω για 3η φορά αν την πετύχαινα σήμερα να διαπιστώσω αν πρόκειται για τρανς ή για κανονικό κορίτσι καθώς πολλά είχαν ακουστεί τότε γι αυτήν, την πρώτη φορά βράδυ λίγο πριν το καλοκαίρι που την πέτυχα σα να είδα κάτι να εξείχε κάτω αλλά μετά από λίγες μέρες που την ξανά είχα πετύχει δεν μου φάνηκε κάτι τέτοιο! το θέμα ήταν πως δεν σαλόναρε απλώς εμφανιζόταν κάπως μακριά κάτω από μια πόρτα και έμπαινε κατευθείαν μέσα ώστε με δυσκολία διέκρινες ακόμα και αν είναι καλή ως παρουσία... παρόλα αυτά η ευγενική υπηρεσία μου ξεκαθάρισε πως έφυγε μόνιμα για την πατρίδα της και πως ακόμα ρωτάνε πολλοί συναγωνιστές (μερακλήδες;) γι' αυτήν,
αριστερά: εδώ να πω πως πέτυχα την ξανθιά Ρωσίδα με όμορφο πρόσωπο υπηρεσία που δούλευε πριν καιρό στην μοντέλο αλυσίδα της Φυλής-Διδύμου και πως μέχρι να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο μιλούσαμε αρκετά γι διάφορα και χάρηκα που μίλησα μαζί της γιατί πρόκειται και για εξαιρετικό άνθρωπο! προσπερνάω λοιπόν την γλυκιά ευγενική υπηρεσία και να σας πω πως εμφανίστηκε στο σαλόνι η νέα όμορφη πόρνη Ντενίσα παρακαλώ (το έχει το όνομα φαίνεται από τις γνωστές δύο, της Ρεμούνδου και της άλλης της Ιδιοκτήτριας) και για να είμαι ειλικρινής, επειδή προηγουμένως είχα περάσει όπως προανέφερα από την Ρεμούνδου και ήταν όλα κλειστά, σε ερώτηση στην υπηρεσία όταν ήταν στο δωμάτιο η κοπέλα για το ποια ήταν και μου πε η Ντενίσα, σε εκείνη από την Ρεμούνδου πήγε αλλά καμία σχέση! η Ντενίσα που είδα λοιπόν ήταν μια ελαφρώς ψηλή με πολύ ωραίο πρόσωπο και χαρακτηριστικά προσώπου, μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω από το ύψος των ώμων, κορμί λαμπάδα, με 2αρι περίπου στητό βυζί και απίστευτο κώλο! πολλά υποσχόμενη!

ΥΓ. το στυλ της ενημέρωσης είναι από μίμηση του μπέμπα αφού μου άρεσε περισσότερο από όσα έχω δει...!

Καλό βράδυ!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Εκτος απο καυλωμενος, μηπως και ολιγον πιωμενος? :rockon:
Ο Έρως μεθά.

...
Εξηκίου
18Βεδώ ήταν "έκπληξη", ανεβαίνω τα ανακαινισμένα σκαλάκια με τα κόκκινα φωτάκια και μου ανοίγει μία κοντή πληθωρική γυναίκα και χωρίς να περιαυτολογήσω, μακριά από μένα, την χαιρετίζω και τις λέω τι κοπέλα έχουμε; -μου κάνει εγώ είμαι, της λέω και καλά κάνοντας τον μαλάκα πως εσείς είστε υπηρεσία, και μου απαντάει -εγώ είμαι και τα κάνω όλα και είμαι και Ελληνίδα, ωραία πράγματα τις λέω δεν μου έχει ξανά τύχει τέτοια περίπτωση και πως μου άρεσε και καλά η φάση και πως θα κάνω μία βόλτα πρώτα και θα δω... η περίπτωση της όπως είδα που έγραψε κάπου ο μπέμπας είναι καθαρά για μερακλήδες, εμένα φυσικά εκτός από εμφάνιση που δεν είναι του γούστου μου δε μου άρεσε επίσης το στυλ της το οποίο ήταν τόσο μάγκικο που ούτε σε άντρα δεν το έχω συναντήσει...
...
Δεν είναι άνδρας, είναι ο Moby Dick που κατάπιε κάτι φίλους του κ. xilnik.
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
παιδια για τωρα ποια θα προτεινατε απο φωκαιασ η φυλλης???
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
πριν απο λιγο στη Φυλης
Δε θυμαμαι και παρα πολλα, αλλα οτι θυμαμαι θα το γραψω

Φυλης 144 οροφος, Βικυ, ενα ομορφο ξανθοκαστανο μωρο με μια πεταλουδιτσα για τατου στην πλατη. Δεν ξερω αν ειναι καινουργιο αλλα εγω δεν το εχω δει ποτε ξανα


Φυλης 142(?) ημιυπογειο, μια μελαχροινη κοντη παχουλη με 2αρι πεσμενο βυζι, αδιαφορη για μενα

Φυλης 71Γ  Αναμενο το φως αλλα κλειδωμενη πορτα

Φυλης 71Β  Η Μαρινα νομιζω, ενα ωραιο ψηλο μωρο

Φυλης 71Γ  Μια καινουργια σχετικα κοπελα, η Κατριν, ψηλη ξανθια ωραια (ηταν σαν τη Νικολ το ζυμαρακι πανω σε ξυλοποδαρα)

Φυλής 67   Παλι φωτακι αναμενο, κλειδωμενη πορτα!

Φυλης 65   μια μελαχροινη τσιγκανορουμανα που δουλευει εκει τον τελευταιο καιρο, δε μπηκα μεσα γιατι ειχε κατσει στην πορτα. Αδιαφορη για τα γουστα μου

Φυλης 61   μια μελαχροινη ψηλη λεπτουλα, ομορφουλα! Ειναι προσωρινη. Οι 2 Τζουλιες απουσιαζαν σημερα

Φυλης 84Α  ενα μικροσκοπικο μελαχροινο πιπινι, ομορφο αλλα με χαλασε ο κωλος της για καποιο λογο

Φυλης 84Β οροφος   Ενα απαραδεκτο εμμετικο γκιλφ ξανθο σιλικονατο! Παρ'τε και μια λεκανη καλου κακου

Φυλης 80  Μια ξανθια καλουτσικη λεπτουλα η οποια εδινε και κωλο. Τσα2 η μια απο τις διδυμες που ειναι εκει παντα σχεδον

Φυλης 74 δεξια ενα στρουμπουλο ωραιο καστανο καινουριο μωρο με ωραιο βυζι και αχλαδωτο κωλο, οπου σε προσωπο μου θυμισε παρα πολυ τη Μιραντα (αχχχ Μιραντακι γυρνα πισω οπου κι αν εισαι!!)

Φυλης 66  Η Τζουλια, η ξανθια ψηλη μοντελε

Φυλης 56  Η Νταϊαννα, ομορφο ψηλολιγνο καστανο μωρο με 1,5αρι βυζι, το οποιο καποια στιγμη πρεπει να τιμιθει

Φυλης 54  Η Ορορα, το ωραιο κοντο πιπινι με τις βυζαρες (δοκιμαστικε πριν μια βδομαδα με καλες εντυπωσεις)

και στροφη για Φωκαιας

Φωκαιας 25Α οροφος   ενα γκιλφ ξανθο παλι παντελως αδιαφορο

Φωκαίας 27Β  ημιοροφος ενα μελαχροινο ειδα, αδιαφορο (την ωρα που μπηκα προσπαθουσε να χωσει συναγωνιστη στο δωματιο οποτε βρηκα ευκαιρια και εκανα οπισθεν)

Φωκαίας 27Β οροφος, Κλασσικα η Αννα (πολλες Αννες εχουν μαζευτει τελευταια σε μπουρδελα και στουντιο) μελαχροινη, μετριου αναστηματος, με 2αρι πεσμενο βυζι


Ξερω οτι η ενημερωση μου ειναι GTP αλλα μαγκες συγνωμη, καθως λεπτομερειες συγκρατω μονο απο αυτες που μου κανουν το κλικ

Επισης καπου πιο πανω εγραφε καποιος συναγωνιστης οτι το επιπεδο της Φυλης ειναι πιο ψηλα απο ποτε! Δε θα διαφωνησω, καθως τα μπαζα ηταν απειροελαχιστα (τα γκιλφ ηταν αυτα που χαλουσαν την εικονα καθως ταιριαζουν πιο πολυ στο μεταξι) ΑΛΛΑ... Δεν ειδα και καμια υπερμουναρα που να τη δω και να ξετρελαθω. Ελειπε μια Νικολεττα, μια Μαγια, μια Μιραντα.... Βεβαια εγω ειμαι πιο πολυ λατρης των petite πιπινιων αλλα και παλι δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα τρελα με καποια....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom