Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
η Ιζαμπέλα ωραίο μουνί αλλά μέσα τυπική , η δική μου εμπειρία.
Η Σιμόνα ωραίο καυλάκι , έχω ακούσει καλά αλλά και πολλά κακά..
άντε να ανέβουν οι κριτικές σου να δούμε.
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
η Ιζαμπέλα ωραίο μουνί αλλά μέσα τυπική , η δική μου εμπειρία.
Η Σιμόνα ωραίο καυλάκι , έχω ακούσει καλά αλλά και πολλά κακά..
άντε να ανέβουν οι κριτικές σου να δούμε.
αυτά πάνω κάτω γράφω και εγώ. Για Isabella, που είχα διαβάσει κακές κριτικές, έγραψα ότι είναι τυπικό γαμήσι αλλα αξίζει γιατί είναι μουνάρα και για Simona μέτρια  με την ένσταση ότι είναι η πρώτη που πάω με 10αρίκο και δεν έχω metro σύγκρισης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
λογοκρισία σε όλα όμως?
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Παιδια επικειται καταδρομικη    με σκοπο να καταγαμηθουν  .............Ιζαμπελλα φωκ 17,,,,Ιλονα απο δ 7 .......και θα ελεχθουν Νταιαννα του billy 13 , Ντανα απο φωκ 25 και ακουω προτασεις του ιδιου στυλ αν θελετε .........Το Μιραντακι και η Εβελινα απο Αγκ 12 β  μας αφησαν για αλλου απο οτι διαβαζω .............Να στε καλα και καλα γαμησια να εχετε ..........
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Παιδια επικειται καταδρομικη    με σκοπο να καταγαμηθουν  .............Ιζαμπελλα φωκ 17,,,,Ιλονα απο δ 7 .......και θα ελεχθουν Νταιαννα του billy 13 , Ντανα απο φωκ 25 και ακουω προτασεις του ιδιου στυλ αν θελετε .........Το Μιραντακι και η Εβελινα απο Αγκ 12 β  μας αφησαν για αλλου απο οτι διαβαζω .............Να στε καλα και καλα γαμησια να εχετε ..........

κανε μια κινηση να δεις την Aurora στο Φ54
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Φρεσκια ενημερωση απο Μεταξι, κυριως στη βραδινη, αν και πετυχα και λιγο απογευματινη βαρδια:

Ιασωνος 44 δεξια: κλειστο

Ιασωνος 44 αριστερα (διαδρομος): μια παχουλη και ατσουμπαλη καστανη Ρωσιδα (συμφωνα με την τσατσα), στα 15 εδινε κωλο, στη βραδινη βαρδια το σπιτακι εκλεισε

Ιασωνος 46 οροφος: κλειστο

Ιασωνος 46 μεσαιο (διαδρομος): μιλφ Αλινα με βυζαρες και κοιλαρα, στη βραδινη βαρδια το σπιτακι εκλεισε

Ιασωνος 46 αριστερα: κλειστο

Ιασωνος 43: Ελλη, μελαχρινη με καλο σωμα με καμπυλες και τατουαζ στον ωμο, εκανε μπαμ για φολα, μαζι της η Ελενα με παρομοιο σωματοτυπο, αυτη φαινοταν πιο ηπια, κωλο στο 10ρικο και για τις δυο και παρτουζα

Ιασωνος 31 υπογειο: Ναταλια, καστανη Ρωσιδα, κοντοπουτανο με βυζαρες, τιμηθηκε και εκανε τυπικοτατο γαμησι (θα ανεβασω κριτικη καποια στιγμη)

Ιασωνος 20 δεξια: κλασσικα η Λαρισα

Ιασωνος 20 μεσαιο: ξανθο υποθωρηκτο με βυζαρες

Ιασωνος 20 αριστερα: δυο δυνατα μωρα, το ενα καπως ψηλο μελαχρινο με πολυ καλο κορμι και το αλλο ξανθο, πιο κοντο με καυλωτικα πατομπουκαλα  :cum:  θυμιζει μια συναδερφο, στα 15 και οι δυο για απλο προγραμμα

Ιασωνος 19 πανω: κλειστο

Ιασωνος 19 κατω: μελαχρινη ανορεκτικη με φουντωτο μαυρο μαλλι, καινουρια συμφωνα με την τσατσα, στη βραδινη βαρδια το σπιτακι εκλεισε

Ιασωνος 1 δεξια: μελαχρινο κοντο που βγηκε και καλα αλα catwalk αλλα το περπατημα του ηταν σαν παρελαση νεοσυλλεκτου, γελοιο θεαμα

Ιασωνος 1 μεσαιο με τις σκαλες: μια λεπτη μελαχρινη που εμφανιστηκε ολοτσιτσιδη, με ανυπαρκτο βυζι, τατουαζ στο χερι, προσωπο με μεγαλο πηγουνι (τραβελοφερνε) και κρεμαστα μουνοχειλα για τους λατρεις, θυμιζει υπερβολικα πολυ μια Κυπρια γκομενα μου σε σημειο που σκαλωσα για μερικα δευτερα, απο μενα μπηκε στα υποψην

Ιασωνος 1 αριστερα: κλειστο

Κολωνου 11: κλειστα και τα δυο

Κολωνου 11 υπογειο: Χριστινα η Ροδιτισσα (συμφωνα με τον τσατσο), μελαχρινη, με καλουτσικο κορμι και κοκκινωπα εσωρουχα, μπηκε στα υποψη

Κολωνου 15 αριστερα: Ραφαελα, ξανθο πιτσιρικι με τσουπωτο κωλο, αν δεν ειχα ακουσει πως ειναι ψιλοφολα παιζει να εμπαινα, καθως μου εριξε ενα βλεμμα ολο υποσχεσεις

Κολωνου 15 δεξια: Λολο η (ψιλο)φολα, εχω γραψει κριτικη για αυτη στο Κολ.11 υπογειο

Κολωνου 27 αριστερα: Εσμεραλντα

Κολωνου 27 υπογειο: κλειστο

Κολωνου 27 δεξια: μια μελαχρινη ψιλη με ωραιο κωλο και τατουαζ αν θυμαμαι καλα, που αξιωνε 15 ευρω για απλο προγραμμα

Κολωνου 48: η Βαλερια με τις μποτες/καλτσες, ξανθο Ρωσιδι, οχι τοσο δυνατη σε εμφανιση οσο την περιμενα με βαση αυτα που εχουν γραψει μερικοι συναγωνιστες (και καπως κρυα στο σαλοναρισμα)

Ως γενικη παρατηρηση να αναφερω πως τις περισσοτερες κοπελες τις πετυχα σε δωματιο και για αρκετες επρεπε να περιμενω αρκετα να βγουν (σε καποιες πανω απο τεταρτο). Αυτο επειδη αρκετοι απαξιωνουν τα μπουρδελα, και ειδικα του Μεταξιου, πως ειναι για 5-7 λεπτα, καμια σχεση...


Η Σιμόνα ωραίο καυλάκι , έχω ακούσει καλά αλλά και πολλά κακά..
άντε να ανέβουν οι κριτικές σου να δούμε.

Με βαση την προσφατη προσωπικη μου εμπειρια η Σιμονα ειναι απλα μετρια σε υπηρεσιες, ουτε θα ενθουσιασει καποιον ουτε θα τον απογοητευσει.


Παιδια επικειται καταδρομικη    με σκοπο να καταγαμηθουν  .............Ιζαμπελλα φωκ 17,,,,Ιλονα απο δ 7 .......και θα ελεχθουν Νταιαννα του billy 13 , Ντανα απο φωκ 25 και ακουω προτασεις του ιδιου στυλ αν θελετε .........Το Μιραντακι και η Εβελινα απο Αγκ 12 β  μας αφησαν για αλλου απο οτι διαβαζω .............Να στε καλα και καλα γαμησια να εχετε ..........

Η Ιλονα κυριως αλλα και η Νταιανα νομιζω πως ειναι πολυ αδυνατες, πρεπει να παρουν κανα 2-3 κιλα... Απο τις δυο παντως προτιμω τη Νταιανα (ως εμφανιση), ειναι δυνατο μωρο.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ιασωνος 31 υπογειο: Ναταλια, καστανη Ρωσιδα, κοντοπουτανο με βυζαρες, τιμηθηκε και [glow=red,2,300]εκανε τυπικοτατο γαμησι [/glow](θα ανεβασω κριτικη καποια στιγμη)
σώπα ρε...και φαινόταν πολύ τσαχπινογαργαλιάρα...

Ή μήπως είσαι άσχημος και δεν σε γούσταρε και φταίει αυτό;
 

greenroad_13

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια δεν ξερω αμα ειναι το καταληλο θεμα ωστε να ρωτησω αυτο που θελω αλλα.... Θα ειθελα αν μπορειτε να μου πειτε κατα την γνωμη σας για την πρωτη φορα τι θα ηταν καλυτερο να διαλεξω καποια κοντα στην ηλικια μου καποια ποιο μεγαλη καποια μιλφ..ειμαι 18 και κατι μηνες και επειδη δεν εχω την εμπειρια θα ειθελα μια καθοδηγισει.Ευχαριστω


(σορυ για τα ορθογραφικα.)
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt](Ο) Φανούρης, (και ο) farkeli, (στη) Φυλής[/size]


9616129557_953560b65e_c.jpg


Το τοιχογράφημα βρισκόταν στη Φυλής


20:20-22:23

Το ραντεβού με τον φίλο farkeli ήταν στις 20:30, σήμερα ημέρα Τετάρτη, έξω από το Φ134.
Εφτασα πρώτος, οπότε άρχισα την τσάρκα μόνος:

Πιπίνου και Φυλής (δίπλα απ' το μανάβικο): Η ρουμάνα Ελένα˙ μία νεαρή με μαύρο σπαστό  μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, κανονικό κορμί με λίγα πιασιματάκια. Σε απλό.
Φυλής 134 αριστερά (ημιυπόγειο): Η μελαχρινή ρουνάνα Αλεξάνδρα με κανονική (sic) πρόγραμμα.
Φυλής 134 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Λουίζα σε απλό. Επρόκειτο για μία νεαρή νταρντάνα με μαύρο ίσιο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, καλό προσωπάκι, μεγάλες βυζάρες και κωλάρα.

Εξερχόμενος του οίκου τον είδα. Μόλις είχε φτάσει. Ακριβώς στην ώρα του. Συνεχίσαμε μαζί:

Φυλής 109 δεξιά (ισόγειο): – Θα μπούμε; ρώτησα. – Η Αννα (πίτσος) θα είναι κατά 99,9%! απάντησε εκείνος.
Μαγνησίας 11: Δούλευε η Αννίτα˙ με καστανό μαλλί πιασμένο πίσω και μάλιστα όπως παρατήρησε ο farkeli: – Ατημέλητο, απεριποίητο, χωρίς τα "προστατευτικά", τις μάσκες και τα τιαύτα, γιατί  (η κοπέλα) είναι ειδική μόνο για τα βασικά! Φαίνεται!, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος ή όπως ξαναπαρατήρησε ο farkeli: – Αυτή δεν είχε καν βυζί!, κανονικό κορμί προς το αδύνατο, κάπως φαρδιά λεκάνη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Μαγνησίας 1 (με το καμπανάκι): Η gilf ρωσίδα Ολγα˙ με κοντό ξανθό μαλλί, αρκετά μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) γεμάτη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΚΩΛΟΣ.
Καλύμνου 48 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Μας υποδέχτηκε μία καστανή και ίσως Καζακστανή (αστείο του farkeli) milf με ίσιο μαλλί πάνω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος (φορούσε κομπινεζόν) βαρύ κορμί. Σε απλό.
– Γιατί ρωτάτε όνομα; Αν περάσετε μέσα να πει κοπέλα, μου είπε η υπηρεσία.
– Και αυτό σωστό είναι, υπάρχει μία πολιτική, πρόσθεσε ο farkeli.
– Τί πολιτική; ρώτησε η τσατσά.
– Να μη λέτε τ' όνομα. Πολιτική της σιωπής, απάντησε ο farkeli.
Καλύμνου 48 δεξιά (όροφος): Δούλευε η Τατιάνα, απ' το Ελευσινίων 22, μία αρκετά μέτριας εμφάνισης milf, με μεγάλο στόμα, ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεγάλο και ζουμερό –σύμφωνα με τον farkeli– στήθος (φορούσε κόκκινο μεσοφόρι), βαρύ κορμί. Σε απλό.
Καλύμνου 36: Η Νανά. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΚΩΛΟ.
Η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο, οπότε ο farkeli έπιασε κουβέντα με τον διοπτροφόρο χοντρό τσάτσο για την ιστορία του συγκεκριμένου μπουρδέλου, μιας και το είχε επισκεφτεί πριν από πολλά πολλά χρόνια.
Εκείνο που εγώ συγκράτησα από την όλη κουβέντα ήταν κάτι που είπε ο συναγωνιστής: «Τα μπουρδέλα (και όχι τα στούντιο, τα κολλ γκέρλς κ.λπ) είναι η ραχοκοκαλιά της πορνοοικονομίας».
Η κοπέλα πάντως αργούσε και κάποια στιγμή αποχωρήσαμε.
Φυλής 71 μεσαίο (ισόγειο): Παρουσιάστηκε μία ψηλή μουνάρα! Η Στεφανία˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμί μ' ένα ταττού (κινέζικα ιδεογράμματα) στην οσφύ, ωραία κωλάρα και χυτές ποδάρες. Σε απλό και ισπανική.
Ο farkeli την χαρακτήρισε ψυχρή και πετσωμένη.
Φυλής 71 αριστερά (όροφος): Η Αννούλα˙ με ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλό έκφυλο πρόσωπο, μικρό βυζί, καλλίγραμμο κορμί. Σε ΦΟΥΛ.
Φυλής 69 αριστερά (όροφος): Η Χριστίνα η Καζακστανή.
Φυλής 84 δεξιά (ισόγειο): Μπαίνοντας ο farkeli κοντοστάθηκε και είπε: – Η Τζούλια δουλεύει εδώ!
Δεν περάσαμε.
Φυλής 80: Farkeli: – Εδώ θα είναι η Ανναμαρία...
Φυλής 61: Η Βίκυ˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο λεπτό κορμί, ωραίο κώλο. Σε απλό.
Στο τέλος της τσάρκας "τακτοποιήθηκε" απ' τον farkeli.
Φωκαίας 17 αριστερά (ισόγειο): Εδώ μπήκα μόνος μιας και εκείνος θέλησε να περιμένει έξω.
Δούλευε η Ιζαμπέλα με απλό πρόγραμμα. Επρόκειτο για μία όμορφη νεαρή αλλοδαπή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μικρό προς μεσαίο στήθος, καλό κορμί με μία διάστιξη στον δεξιό βουβώνα, ωραίο κώλο και καλλίγραμμα πόδια. Ευγενική.
Φωκαίας 25 αριστερά (όροφος): Η Ανδριάνα, «νέα και ωραία» όπως είπε η τσατσά˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο στήθος, τσουπωτό κορμάκι. Σε απλό.
Φωκαίας 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η νεαρή μικρόσωμη Μαρία˙ με ίσιο ξανθό μαλλί έως τους ώμους, φιλήδονο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, ωραίο κορμάκι.
Φυλής 66 αριστερά: Η Μπιάνκα˙ μελαχρινή, με ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, όμορφο φιλήδονο πρόσωπο, «μικρομεσαίο στήθος με καλή τοποθέτηση», ωραίο κορμί, κωλάρα (Της Βίκυς ήταν λίγο καλύτερη) και ποδάρες! ΚΩΛΟΣ.
Στο τέλος της τσάρκας την "τακτοποίησε" κι εκείνη ο συναγωνιστής!
Περάσαμε και από τα "μοντελάδικα" (Φ54, 56), όπως είπε και κάποιος φίλος, χωρίς να περάσουμε, αν και ήταν ανοιχτά.
Φυλής 40: Η Αλεξάνδρα˙ με μαύρο ελαφρώς σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο «έως ασήματο βυζί», κορμάκι με λίγα πιασμιματάκια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΚΩΛΟΣ.
Διδύμου 7 αριστερά: Δύο νεαρές κοπέλες: Η πιο ψηλή Τζούλια και η Αουρόρα (Χρυσούλα στα ελληνικά. Αουρ= Χρυσός στα ρουμανικά).
Και οι δύο ήταν ομορφούλες, με ίσιο σκούρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μικρά στήθη, ωραία: Κορμάκια, κωλαράκια, μπουτάκια. Αμφότερες σε απλό.
Διδύμου 7 δεξιά: Η Αλίνα. Μία ξανθιά νεαρή ρωσίδα, με μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μικρό προς μεσαίο στήθος, καλό κορμάκι με μία δερματοστιξία στο αριστερό της αντιβράχιο, (τελικά) κανονικό κωλαράκι. Σε απλό.
Αλκιβιάδου 16 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Κατερίνα η σέρβα. Την είδε και μου το είπε ο farkeli. Δεν μπήκαμε.
Αλκιβιάδου 16 μεσαίο (ημιυπόγειο): Δύο κοπέλες: Η Λάουρα˙ με ίσιο καστανό σκούρο μαλλί, καλούτσικο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Η Πατρίτσια, από Διδυμου 27, νεαρή με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μάλλον μικρό στήθος, σχετικά ευμεγέθης κώλος και χοντρά μπουτάκια με κυτταρίτιδα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα βυζιά, και ΚΩΛΟΣ.
Αλκιβιάδου 16 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Τζουλιάνα, απ' τον όροφο της Φυλής 69 και τον όροφο της Φυλής 71, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο μυτερό στήθος, κανονικό σώμα, κώλος και μπούτια με λίγη κυτταρίτιδα. ΚΩΛΟΣ και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στο στήθος.
Πληρώθηκε...

9619375730_ae69144daf_c.jpg


Στις 10 Αυγούστου το είχα φωτογραφίσει το δωμάτιο, οπότε σήμερα φωτογράφισα κάτι που ήταν κρυμμένο πίσω απ' την κουρτίνα.
Ε, κάτι έπρεπε να φωτογραφίσω...


Φυλής 74 αριστερά: Η Νάνσυ που έδινε τον ΚΩΛΟ της. Επρόκειτο για νεαρή με ξανθωπό μαλλί πάνω απ' τους ώμους, καλούτσικο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, κανονικό κορμί.
Ελλης 3: Δούλευε η ουκρανή milfogilf Ολγα˙ με κοντό σκουροκάστανο ίσιο μαλλί, αρκετά μέτριο πρόσωπο, πεσμένο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) κοντόφαρδη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.

[...]
Υ.Γ Ευγε Φανουρη!
Σ' ευχαριστώ!

[...]
Τα σεβη μου σε ολους τους μαχημους πορνορεπορτερ που κρατανε το θρεντ ζωντανο(νσμυρνη, χιλνικ, αμαντεους, φανουρης,πυραυλος, προφεσορας,κερβερας, ζερο, ντιμιτ31 και κλωνοενοραση.) συγγνωμη αν ξεχασα καποιον
[...]
Ενα ευχαριστώ απ' τη μεριά μου φίλε BmwPower.. ;)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Πρώτη φορα έκατσα και έγραψα χθες δυο κριτικές και δεν έχουν περαστεί ακόμα. Έτσι αργούν πάντα η κόπηκαν?
αν δεν έχουν ανέβει ακόμα στείλε μνμ στον αντισθένη και ρώτησέ τον, έχει τύχει και σε εμένα να στείλω 2 κριτικές μαζί και να πάει μόνο η μία. Οπότε ίσως να μην έφτασαν και οι δικές σου.  :think:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
[size=11pt](Ο) Φανούρης, (και ο) farkeli, (στη) Φυλής[/size]



Αλκιβιάδου 16 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Τζουλιάνα, απ' τον όροφο της Φυλής 69 και τον όροφο της Φυλής 71, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο μυτερό στήθος, κανονικό σώμα, κώλος και μπούτια με λίγη κυτταρίτιδα. ΚΩΛΟΣ και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στο στήθος.
Πληρώθηκε...
??????????????????
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που δουλεύει η Νικολέτα 2η βάρδια;
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Για τους πιο παλιούς συνεπώς και γνώστες των πραγμάτων: Η Αλίνα του Διδύμου 7 (Α/Β) μήπως είναι η ίδια που δούλεψε πριν λίγα χρόνια στο 69Β; ήταν Τσέχα κατά τα λεγόμενα της εκπληκτική στο δωμάτιο, ξανθιά αδύνατη με καλοσχηματισμένο κορμί... όταν την είχα αναζητήσει στο συγκεκριμένο οίκο η τσατσά μου είχε πει πως έφυγε σε στούντιο και θεώρησα μήπως είναι αυτή τώρα στο Διδύμου 7 αφού επέστρεψε...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Π  Ρ  Ο  Σ  Ο  Χ  Η ............



Στο  Αλκιβιαδου  16γ  σημερα  το  πρωι  δουλευει  κοπελα  ονοματι  Αλεξανδρα........
Αυτη  η  βρωμιαρα  δουλευε  στο  Φ 40  σαν  Χριστινα  πιο  παλια.....Μ Α Κ Ρ Υ Α.......
Διαβαστε  κριτικες  της  ..........ειναι  βρωμιαρα  και  φολα......Μ Α Κ Ρ Υ Α.......
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Περασμα πριν απο λιγο απο Φωκαίας 27Β και αχαρνων στο ισογειο,και καταθεση με την αθηνα
Η κοπελα εξελισεται σε φοβερο στανταρακι και ειμαι τυχερος που δουλευει ειδικα στη πρωινη βαρδια
Ξεκινησαμε πολυ παθιασμενα,αλλα καταληξαμε τελικα πολυ γλυκα
Υ.Γ Farkeli και Φανουρη,ελπιζουμε σε ακομη περισσοτερες κοινες εξορμησεις,ωραια συναντηση
Για τους πιο παλιούς συνεπώς και γνώστες των πραγμάτων: Η Αλίνα του Διδύμου 7 (Α/Β) μήπως είναι η ίδια που δούλεψε πριν λίγα χρόνια στο 69Β; ήταν Τσέχα κατά τα λεγόμενα της εκπληκτική στο δωμάτιο, ξανθιά αδύνατη με καλοσχηματισμένο κορμί... όταν την είχα αναζητήσει στο συγκεκριμένο οίκο η τσατσά μου είχε πει πως έφυγε σε στούντιο και θεώρησα μήπως είναι αυτή τώρα στο Διδύμου 7 αφού επέστρεψε...
Οχι δεν ειναι αυτη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom