Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα περιξ της φυλης
Βεργας 2 κατερινα,ξανθια ελληνιδα mlf με βαρια φωνη
Εξηκιου 18 το ανακαινισμενο αννα ,ξανθια νοστιμη κοπελα,κοντουλα,με καλο σωμα,πρωτη φορα τη βλεπω γενικως
Με αφορμη το σχολιο του Πυραυλου,ρωτησα την υπηρεσια αν παρεχει πορνικες υπηρεσιες,και η γυναικα μου απηντησε φανερα ενοχλημενη,ότι ενας αγενεστατος κυριος της εκανε ανηθικες προτασεις,διχως να σεβαστει ουτε την ηλικια της,ουτε την δουλεια της..
Διδυμου
16 βανεσσα,η γνωστη καστανη ελκυστικη mlf
20 η ελις από το πρωι προφανως,αδυνατη καστανοξανθη κοντοπουτανη κοπελα
Αγκυρας
12α λιζα,ξανθια αρκετα γλυκια κοντοπουτανη κοπελα,μαλλον εκνευρισμενη αν κρινω από τα ρωσικα που ελεγε στην υπηρεσια
12 η μινιον ξανθια αλεξαντρα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καραεγλειψα της ποδαρες της σιμονας σημερα..

δεν εφαγα φολα, περασα πολυ ωραια..

πως το χωνε η καργια την χοντρο καυλι μου στο στομα της ουτε που καταλαβα...

ενα 10 ευρω ξαλαφρωμα που με βοηθησε να ηρεμησω γιατι ειχα τρομερα νευρα απο εχτες και γενικα ημουν πολυ κακοδιαθετος.

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μπράβο μπέμπα ξερόχυσα με την ενημέρωση σου.Εύγε μύστη μου :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
και η μαλακία συνεχίζεται......

έφαγα άλλες 544 αρνητικές ψήφους και  6 θετικές απο κάποιους....

Είναι θλιβερό να μην έχεις φίλους, αλλά είναι ακόμα πιο θλιβερό να μην έχεις εχθρούς.

ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ
;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Γεια σου σκουμπι/γαστρεντεριαση/αμειζινγκ 9 και δεν ξερω και γω ποσοι αλλοι   :grin:
Καμμενε  :jerking:  :2funny:

αγαπαμε σκουμπι!!!! :rockon:

ΥΓ. μπεμπα παρα πολυ καλες οι 2 σημερινες σου ενημερωσεις! :thumbsup:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
65Β Μαγια η πρωην Μπαρμπαρα απο φυλης71,92 με θητεια στο τον τελευταιο καιρο στο Xbar, μελαχρινο κοντοπουτανο εντελως στυλιαρι με μικρο στηθος και φατσα για χυσιμο, απλο

εξαιρετική ενημέρωση ΕΥΓΕ! απο την οποια προκύπτει το ενδιφέρον αίνιγμα...
πως να χύσεις την μπαρμπαρα-Ιχα στην μάπα αφου δεν κάνει ελεύθερο στοματικό?...
κανείς?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
ευχαριστώ μύστη

Όσο γι αυτό που είπα ότι ο ενόραση είναι ο σκουμπι πιθανώς να κάνω λάθος γιατί πριν λίγο με πήρε τηλ ο σκουμπι και με έβριζε  :grin:  :S

οπως και να εχει τον αγαπαμε!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ευχαριστώ μύστη

Όσο γι αυτό που είπα ότι ο ενόραση είναι ο σκουμπι πιθανώς να κάνω λάθος γιατί πριν λίγο με πήρε τηλ ο σκουμπι και με έβριζε  :grin:  :S
ναι αληθεια ειναι,να το επιβεβαιωσω και εγω,
ημουν μαζι με τον μπεμπα οτσν ο σκουμπι τον. πηρε
τηλ και ακουγα τις αγριοφωναρες του κ χτυπιοταν οτι δεν ειναι
ο enorasi..

 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Με αφορμη το σχολιο του Πυραυλου,ρωτησα την υπηρεσια αν παρεχει πορνικες υπηρεσιες,και η γυναικα μου απηντησε φανερα ενοχλημενη,ότι ενας αγενεστατος κυριος της εκανε ανηθικες προτασεις,διχως να σεβαστει ουτε την ηλικια της,ουτε την δουλεια της..
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
27Β(ισογειο) Χριστινα ξανθιο προμιλφ ομορφο προσωοι μικρο στηθος ωραιο κωλαρακι, απλο (προφανως ειναι αυτη που ο χιλνικ αναφερει ως Χριστινα LCD) Αληθεια απο που προκυπτει αυτος ο χαρακτηρισμος??  :grin:

H Xριστίνα παλιότερα δούλευε στο δεξιό υπόγειο του Αγαθουπόλεως 54 πριν κλείσει.Το σπιτάκι ήταν ανακαινισμένο με ωραία δωμάτια και διακόσμηση κάτι σαν στουντέλο με 20 ευρώ.Το σπιτάκι αυτό τόσο στο σαλόνι όσο και στα δωμάτια διέθετε τηλεοράσεις LCD που παίζανε τσόντες.Στο σαλόνι είχε μία αρκετά μεγάλη LCD.Για την ιστορία ο jockerx πριν την διαγραφή του της είχε βγάλει το παρατσούκλι αυτό και της έμεινε μέχρι σήμερα.

Καρμεν ξανα και Χριστινα μελαχρινο στυλιαρι με συμπαθητικο μουτρακι μικρο στηθος, καπου την ξερω αλλα δεν μπορω να θυμηθω απο που, ελευθερο στοματικο

Την Χριστίνα την ξέρεις ή απο το Φυλής 40 ή απο τα Διδύμου 7 όταν άνηκαν σε άλλη αλυσίδα ή  από το Φυλής 66Δ ή απο το Φυλής 71 όροφος.Την έχω πάρει 2 φορές και δεν είναι καλή μέσα στο δωμάτιο.Η φωνή της είναι μπάσα και είναι παντελώς ακαλλιέργητη.

20 Ελλις παλι ξανθο αβυζο στυλιαρι, ακα
Είμαι αρκετά περίεργος να δω την καινούρια τσιμπουκοδρόμισσα όπως θα την έλεγε ο Πίτσι.

 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Δεύτερη βάρδια στο Μεταξουργείο:
Ιασωνος43:Άννα,Σοφία και μια καινούργια τσιγγανες και οι τρεις
46β:Αλινα, το γνωστό μελαχροινό μιλφ
44ισόγειο:Ειρήνη, νέο Ρωσικό κοκκινομάλικο θωρηκτό
44υπερυψωμένο:Μάρω.Νέο αξιαγάμητο μελαχροινό με πολύ γλυκό πρόσωπο και νορμάλ κορμί.Πολύ καλό εμφανισιακά
37α:Μαρία το ξανθό χαζό ζωντοβολο
37κλειστό
33επάνω:Χριστίνα, ξανθό ανορεξικό με καρέ μαλλί και με πολύ ωραίο βυζάκι
33κάτω κλειστό
31κλειστό
30κάτω:Λόλα η φόλα
30επάνω βαρέθηκα τις σκάλες και δεν ανέβηκα
27α:Μαρία η σιλικονάτη φόλα
20γ:Άντζελα, ξανθιά μπαμπάτσικη με ωραίο πρόσωπο και βυζάρες
20β:Τάνια, νέο τσιγγανάκι στο στυλ της Εσμεράλδας
20α:Λάρισα με τουπέ και υφάκι
19α:Καμελια και Σοφία η αδυνατη και η χοντρούλα αντίστοιχα
19βκλειστό
1α:Αντελίνα η φολάρα
1βαριστερά:Παολα το λεπτό μελαχροινό με το πεσμένο βυζί και το ωραίο κωλαράκι
δεξιά:Κριστίνα νέο τρομαγμένο λεπτό μελαχροινό πιπινάκι
1γ:Μαρία, το γνωστό πιπίνι με το απίστευτο κωλαράκι και την ρώγα-στιλέτο.
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Λεωνίδου 28 επάνω:Τζέσικα το μελαχρινό στυλιαρι
28 κάτω:Μαρία και Χριστίνα
Κολωνού 27επάνω:Εσμεράλδα
30:Άννα το μελαχροινό μιλφ
30αεπάνω:Όλγα και Σιμόνα
30υπόγειο:Πάολα το θωρηκτό
48:Βαλέρια και Αννιτα ο ξανθός τόφαλος
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πιστός στο νόημα του θρεντ περί ημερήσιας ενημερώσεως έχω περιοριστεί σε αυτό και μόνο.
Δυστυχώς παρατηρώ προσπάθειες απόδοσης της ταυτότητας μου σε άτομα ή πιο σωστά σε ψευδώνυμα που δεν γνωρίζω συνοδευόμενα με χαρακτηρισμούς του στυλ "κλωνοενόραση" δίχως να μπορώ να αντιληφθώ την σκοπιμότητα αυτής της προσπάθειας.
Καλό θα ήταν λοιπόν ο κόπος και η προσπάθεια κάποιου(και εν προκειμένω ο κόπος μου και η προσπάθεια μου)να αντιμετωπίζονται με τον προσήκοντα και τον δέοντα(μικρό ή μεγάλο δεν έχει σημασία)σεβασμό.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
65Β Μαγια η πρωην Μπαρμπαρα απο φυλης71,92 με θητεια στο τον τελευταιο καιρο στο Xbar, μελαχρινο κοντοπουτανο εντελως στυλιαρι με μικρο στηθος και φατσα για χυσιμο, απλο


 

Αλλη Μαγια ειναι αυτη;;; τι γινεται ρε παιδια με τις αλλαγες ονοματων τελευταια;;;;
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Αλλη Μαγια ειναι αυτη;;; τι γινεται ρε παιδια με τις αλλαγες ονοματων τελευταια;;;;
άλλη Μάγια τύπε και δεν έχει αλλάξει όνομα, απλώς ξαναγύρισε στο πόστο της μετά από μεγάλη αποχή από την περιοχή!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
και η μαλακία συνεχίζεται......

έφαγα άλλες 544 αρνητικές ψήφους και  6 θετικές απο κάποιους....

Απορώ, ποιός κάθεται και ασχολείται με τους ψήφους των κριτικών και με τα αστέρια.

Τι ματαιοδοξία είναι αυτή ? ?

Εδώ είμαστε για το χόμπι μας και για να μοιραζόμαστε πληροφορίες.
Όλα τα άλλα είναι για τον π....ο καβάλα. . . .

Έλεος πια με τα ασήμαντα . ..
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Δεύτερη βάρδια στο Μεταξουργείο:

33επάνω:Χριστίνα, ξανθό ανορεξικό με καρέ μαλλί και με πολύ ωραίο βυζάκι. Ήταν και μια άλλη ξανθιά με καρέ μαλλί και κοιλίτσα.

30επάνω βαρέθηκα τις σκάλες και δεν ανέβηκα. Καλύτερα !  Ένα μαυρομάλικο ΜΙΛΦ, με μέτρια άγρια φάτσα, μέτριο σώμα, αλλά λίγα κιλάκια στην κοιλιά και με εμφανές το σημάδι της καισαρικής . . . . .(αντιαισθητικό)

1γ:Μαρία, το γνωστό πιπίνι με το απίστευτο κωλαράκι και την ρώγα-στιλέτο. Εμένα συστήθηκε σαν Σοφία. Μπράβο φαντασία . . .. Πολύ λεπτή μελαμψούλα, με ωραίο στητό στήθος. Επιθετική στο σαλόνι και πολλά υποσχόμενη. Στο δωμάτιο μπήκαμε μαζί. Το θεώρησα ρομαντικό, αλλά στο τέλος κατάλαβα ότι ήταν βιαστικό!. Ναι,  βιάζεται πολύ η νεαρά. Δείχνει καυλιάρα, αλλά το κάνει για να σε ξεπετάξει, αν γίνεται και με τα ρούχα. Κατά την πράξη σου λέει συνέχεια: "Γρήγορα-γρήγορα".  Έχει και χάλια οδοντοστοιχία, καθώς και μαύρα ούλα. . . Τέλος έχει άσχημη αναπνοή, μάλλον λόγω ασιτίας.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
πειτε με χαζο, αλλα ακομα δεν εχω παρει γραμμη πως βαζεις ψηφο σε μια κριτικη...!! Οχι οτι θα το κανω ποτε αλλα πειτε μου ρε παιδια να ξερω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom