Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Χαιρετίζουμε με ενθουσιασμό την ανακαίνιση του μπουρδέλου επί της οδού Εξηκίου, αρ. 18 (ανώγειο).

Η ερειπωμένη κλίμαξ, επισκευάστηκε δραστικά και μεταμορφώθηκε σε έντονα ερυθρά αυτοφωτιζόμενη απαστράπτουσα είσοδο διαστημοπλοίου!

Τα άθλια δωμάτια συνουσιών, ανακαινίστηκαν ριζικά και πλέον διαθέτουν σύγχρονους λουτήρες (ντους)!

Το προσωπικό είναι ευδιάθετο και δεκτικό!
Χαρακτηριστικά, σε πρόσφατη επίσκεψή μας, επειδή κάτι συνέβη και η εκδιδομένη ήταν απούσα, προσεφέρθη να μας ψωλαρμέξει η ευτραφής ιδιοκτήτρια, κα Κωνσταντίνα!

Εύγε λοιπόν για τις επενδύσεις και την επιχειρηματικότητα!
Χθες τη νύχτα όμως δούλευε ένα μουνί με κάτι βυζάρες... :tits: :cum:

όνομα Μίκυ...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Στο Ιάσωνος 30 πάνω ήταν η Άντζελα η Αλβανίδα με περούκα.Μέσα είναι πάρα πολύ καλή...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Στο Ιάσωνος 30 πάνω ήταν η Άντζελα η Αλβανίδα με περούκα.Μέσα είναι πάρα πολύ καλή...


x_70c7abb0.jpg
 

Titan

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
786
Like
2
Πόντοι
6
Η Ισαβέλλα από Έλλης 3 δουλεύει ακόμα εκεί;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
πειτε με χαζο, αλλα ακομα δεν εχω παρει γραμμη πως βαζεις ψηφο σε μια κριτικη...!! Οχι οτι θα το κανω ποτε αλλα πειτε μου ρε παιδια να ξερω!
δεν σε λέμε χαζό, εκεί που είναι όντως δεν φένεται και πολύ
δεξιά από την κριτική κάτω από την βαθμολογία θα δεις δυο κουμπιά YES & NO, ψηφίζεις ανάλογα.
και εγώ τον πρώτο καιρό δεν το είχα δει  :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.478
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
καλημέρα λατρεμένοι μου φίλοι .........

 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
δεν σε λέμε χαζό, εκεί που είναι όντως δεν φένεται και πολύ
δεξιά από την κριτική κάτω από την βαθμολογία θα δεις δυο κουμπιά YES & NO, ψηφίζεις ανάλογα.
και εγώ τον πρώτο καιρό δεν το είχα δει  :grin:

Και πως μπορω να δω σε δικη μου κριτικη ποσα ναι η οχι εχουν πατηθει;; Αν πατηθουν πολλα οχι δηλαδη τι κυρωσεις εχει καποιος;
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Και πως μπορω να δω σε δικη μου κριτικη ποσα ναι η οχι εχουν πατηθει;; Αν πατηθουν πολλα οχι δηλαδη τι κυρωσεις εχει καποιος;

To λεει απανω η κριτικη. Δεν εχει τιποτα κυρωσεις ρε φιλε ημαρτον απλα υπαρχει ενα ποσοστο στον καθενα σχετικα με το ποσες θετικες και ποσες αρνητικες ψηφους εχει παρει και κατι τετοιες μαλακιες. Οποιος καθεται και ασχολειται με αυτα τωρα παιζει να ειναι πολυ καμμενος με το φορουμ δεν ξερω... :rolleyes:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Εξηκιου 18 το ανακαινισμενο αννα ,ξανθια νοστιμη κοπελα,κοντουλα,με καλο σωμα,πρωτη φορα τη βλεπω γενικως
Με αφορμη το σχολιο του Πυραυλου,ρωτησα την υπηρεσια αν παρεχει πορνικες υπηρεσιες,και η γυναικα μου απηντησε φανερα ενοχλημενη,ότι ενας αγενεστατος κυριος της εκανε ανηθικες προτασεις,διχως να σεβαστει ουτε την ηλικια της,ουτε την δουλεια της..
...

Καταλάβαμε, καταλάβαμε!
Τηνε γαμήσατε και την υπηρεσία...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Mini ενημερωση απο εξηκιου τωρα το απογευμα(η σειρα ξεκινα στριβοντας δεξια απο λιοσιων)
18β ,το παλιο σπιτακι,νεα καστανη λεπτη κοπελα με φουλ προγραμμα
18 με τα λαμπιονα στις σκαλες που περιεγραψε ο Πυραυλος,ναντια,ξανθια mlf με υποψια βυζαρων,οπως φανηκε να προβαλουν απο το μαυρο strapless φορεμα
18γ το ανακαινισμενο ντανα η΄τανια,σχετικα ψηλη καστανη κοπελα,καλο λεπτο κορμι,ανεκφραστο προσωπο
Βεργας 2 αννα ,η ξανθια milfoκοπελα που ειχα δει χτες στο εξηκιου 18γ.Σχετικα κοντουλα,ελαφρα ακωλη με καπως στραβα ποδια,κοιλιτσα,αλλα ομορφα χαρακτηριστικα στο προσωπο με μακρια ξανθια μαλλια
Να σημειωσω εδω και τη τρομερη παρεξηγηση που εγινε με τον Πυραυλο,ο οποιος αδικα κατηγορηθηκε απο μενα για σεξουαλικη παρενοχληση εν ωρα δουλειας εργαζομενης σε οικο ανοχης
Ο Πυραυλος μιλαγε για το εξηκιου 18 με τα λαμπιονια,και οχι με το προσφατως ανακαινισμενο που εγραψα εγω..
Πραγματι στο σπιτι με τα λαμπιονια,η μελαγχροινη πληθωρικη υπηρεσια προβαλε επιδεικτικα τις βυζαρες της με το φορεμα που φορουσε,ενω η ματια της ειλικρινως αφηνε παρα πολλα υπονοουμενα
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
Πρώτη φορα έκατσα και έγραψα χθες δυο κριτικές και δεν έχουν περαστεί ακόμα. Έτσι αργούν πάντα η κόπηκαν?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πραγματι στο σπιτι με τα λαμπιονια,η μελαγχροινη πληθωρικη υπηρεσια προβαλε επιδεικτικα τις βυζαρες της με το φορεμα που φορουσε,ενω η ματια της ειλικρινως αφηνε παρα πολλα υπονοουμενα
Και τι εκανες ? ? ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ελα να σε παω στον τσατσο που γραφει ο αλλος ο λεμες ο ψευτης να στο διαβεβαιωσει
τελικα αυτη που σε δαγκωσε κ σε απαξιωσε στη φυλης στα εδωσε πισω
βρε αγράμματε , επιβεβαιώσει είναι.......
το να λές ψέμματα και εσύ όπως και άλλοι για δημιουργία εντυπώσεων δείχνει  φυσικά το επίπεδό σου...
πότε δεν έδωσα λεφτά σε πουτάνα(παρά μόνο για να γαμήσω)...
αν θέλεις όμως μπορώ να γράψω περιστατικά εδώ δικά σου που  μπορούν να τα διαβεβαιώσουν , εεε σόρυ , επιβεβαιώσουν
ήθελα να πώ πολλά αξιότιμα  μέλη κοινή μας γνωστοί...δεν θα το κάνουν γιατί έχουν επίπεδο όμως...κάτι που εσύ αγνοείς...
όταν μάθεις σωστά τις ιστορίες για μένα ευχαρίστως να τα πούμε απο κοντά , να σου δώσω την ευκαιρία μάγκα του πληκτρολογίου
να κάνεις πράξεις τις απειλές(όχι προς εμένα)που έχεις εκτοξεύσει...
η προσφορά μου να σου δανείσω λεφτά ισχύει...

Υ.Γ πάρε πάλι τηλ κανέναν μόντ , να πάρει σε άλλο σαιτ να σταματήσουν να σε κάνουν ρόμπα...ρόμπα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ευχαριστω πολυ για την απαντηση.....

μηπως γνωριζεις αν θα συνεχισει στο Βεργας 3 (Δεξια) που δουλευε?

εχθες που περασα ηταν μια ξανθια - πολυ ωραια κοπελα - αλλα μολις ανεφερα για Πωλινα μονο που δεν με εδειρε

επισεις και η υπηρεσια ηταν αλλη ( η υπηρεσια που δουλευε με Πωλινα πολυ ευγενικη)
λογικά την Τζουλίανα θα είδες...απ όσο ξέρω πάλι στο ίδιο θα δουλέψει.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πρώτη φορα έκατσα και έγραψα χθες δυο κριτικές και δεν έχουν περαστεί ακόμα. Έτσι αργούν πάντα η κόπηκαν?
Καποιες φορες αργουν.
Εξαρταται απο τις υποχρεωσεις του admin που τις εγκρινει ή οχι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom