Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (37 μέλη και 265 επισκέπτες)

kolakias1717

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής ποια κοπέλα δουλεύει σήμερα το πρωί στο Κολωνού 32Β;Και γενικότερα αν παίζει τίποτα καλό στην πρωινή βάρδια στο Μετάξι; :sunglasses:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής ποια κοπέλα δουλεύει σήμερα το πρωί στο Κολωνού 32Β;Και γενικότερα αν παίζει τίποτα καλό στην πρωινή βάρδια στο Μετάξι; :sunglasses:
πηγαινε στην μαρια λεωνιδου 28 πανω τιμαει το 10ρικο...
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Χθες βράδυ στις 22:00
Διδύμου 7 αριστερά Νικολέτα. Η Τσατσά είπε στοματικό ελεύθερο πιασήματα, 69. Δε πολυκατάλαβα. Επιπρόσθετες υπηρεσίες η Νικ;

Μαλλον θα ειπε στοματικο ελευθερΑ πιασηματα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Συναγώνιστες την βραζιλιανα του θασου στην κυψελη τι ωρες θα τη βρω σε υπηρεσια?
Ευχαριστω για τυχό απαντηση
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
  Πιό πολύ στην απογευματινή βάρδια, 5 καί μετά, καλή διασκέδαση.
Συναγώνιστες την βραζιλιανα του θασου στην κυψελη τι ωρες θα τη βρω σε υπηρεσια?
Ευχαριστω για τυχό απαντηση
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Απορια? :huh:αν δωσω στην κοπελα παραπανω χρηματα οταν μπει στό δωματιο θα κατσει παραπανω μαζι μου η θα βγει με το που θα φωναξει η τσατσα?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ok ευχαριστω φιλε.αν κ εγω λεω να τα δωσώ στην κοπελα κ οχι στην υπηρεσια
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σήμερα πρωί Μετάξι

Ιάσωνος
30 κάτω η Ελενα gilf με τριχωτό αιδίο για τους μερακλήδες
30 πάνω νέο κορίτσι μελαχρινό αδιάφορο
33 αδύνατο αθιγγανοειδές
20Α το ωραιότερο στήθος της βόλτας σε αδιάφορο κορμί με κυτταρίτιδα
Κολωνού
32Β δίδυμο τροφαντών ξανθών κοριτσίων
32Γ δίδυμο κοκκαλιάρικων αθιγγανοειδών
30Β Σιμόνα η ωραία
Λεωνίδου 28 Μαρία 
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
  Αν πάς πρωϊ μερικές φορες πάει καί πρωϊ , ο τσάτσος  - ένας κοντός γυαλάκιας - αυτός ΔΕΝ χτυπάει πόρτες. Πάντως φίλε μου στο συγκεκριμένο σπίτι από βάρδιες γίνεται της πουτάνας.Δεν μπορείς να βρείς άκρη. Ακόμη καί ο τσάτσος στις 10 το πρωί ,που ανοίγει , δεν ξέρει ποιές κοπέλλες θα του έλθουν. Νάσαι καλά SERAPIS.
Απορια? :huh:αν δωσω στην κοπελα παραπανω χρηματα οταν μπει στό δωματιο θα κατσει παραπανω μαζι μου η θα βγει με το που θα φωναξει η τσατσα?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Περί Φυλ. 61 ο λόγος:

Υπάρχει κάποιος ευγενικός συνάδελφος να μας πει εντυπώσεις από τις υπηρεσίες της "όμορφης" Τζούλιας (που ακόμα δεν έχω πετύχει)?

Επίσης, υπάρχει κάνας ήρωας συνάδελφος που να δοκίμασε την κρυόκωλη Βίκυ και αν άλλαξε καθόλου τώρα που αναβαθμίστηκε μισθολογικός ? ? ?

Ευχαριστώ

:helpplea:
 

tsaoulees

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
λογικά θα κάτσει παραπάνω....π.χ αν δωσεις 40 ευρω στην φυλης θα σου πει οτι μπορει να κατσει 20 λεπτα...

Αν ειναι να σκασεις 40αρι πηγαινε σε στουντιο να μη συχαθεις τουλαχιστον που θα ακουμπησεις
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Αν ειναι να σκασεις 40αρι πηγαινε σε στουντιο να μη συχαθεις τουλαχιστον που θα ακουμπησεις
τυπε υπαρχουν και καθαρα μπουρδελα οπως το φυλης 56,54β 109 εξηκιου 18γ αν θυμαμαι καλα...
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Περί Φυλ. 61 ο λόγος:

Υπάρχει κάποιος ευγενικός συνάδελφος να μας πει εντυπώσεις από τις υπηρεσίες της "όμορφης" Τζούλιας (που ακόμα δεν έχω πετύχει)?

Επίσης, υπάρχει κάνας ήρωας συνάδελφος που να δοκίμασε την κρυόκωλη Βίκυ και αν άλλαξε καθόλου τώρα που αναβαθμίστηκε μισθολογικός ? ? ?

Ευχαριστώ

:helpplea:

αν λες για τη Τζουλια με το μαυρο σγουρο φουντωτο μαλλι, μπορω να σου πω! Αν θες για την ψηλη, δεν εχω αποψη. (εχει 2 τζουλιες εκεινο το τσαρδι)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

επισκεψη στην αλεξανδρα στο λεωνιδου 28.. καλο γαμησι γενικα... Μετρια βλαχοφατσα...

Ωραιο σωματακι και κωλο..

Της χαιδεψα λιγο την κωλοτρυπα και ηθελα να ξερα ποιος πουστης της εκανε γλυφωκολι πριν...

Νταξ μια απλη συνευρεση του 10ευρου.. οχι φολα, αλλα ουτε τιποτα σπουδαιο..

 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Απο τσαρκα στη Φυλης απο 23:00~23:45 με φιλο, σε τοσα πολλα σπιτακια μετα απο τοσα και τοσα χρονια, καθοτι σε προηγουμενες τσαρκες, εμπαινα σε πολυ λιγοτερα σπιτακια διαπιστωσα τα εξης:
1. το επιπεδο των κοριτσιων εχει χαμηλωσει αρκετα, η μονη αλυσιδα που κραταει ανεκτο εως υψηλο ειναι αυτη του Φ66, Γ54, Φ56 και Δ7Α και Δ7Β
2. Η βρωμα παραμενει οπως και παλια
3. η κινηση αισθητα πεσμενη αλλα ισως και λογω διακοπων, αν και με τσατσαδες που μιλησα μου ειπαν για γενικοτερη πτωση ειδικα τον τελευταιο χρονο...
4.Καποιες τσατσαδες, δε θελουν να πουν το ονομα το καλλιτεχνικο της κοπελας, αυτο φανερωνει οτι μαλλον ξερουν οτι εχουν φαει φολα κριτικες, ξινιζουν τα μουτρα αν τις ρωτησεις και ισα που δε σε πλακωνουν στα μπινελικια
Και ενα ωραιο, σε καποιο απο αυτα, καποια που εμφανιστηκε σαν "Θεσσαλωνικια", με σπαστα ελληνικα :2funny: σε καποια φαση αποκαλω τον φιλο μου, κωστα(μουφα ονομα) και λεει αυτη "εχουμε το ιδιο ονομα, Κωνσταντινα με λενε" και λεει ο φιλος, "ωραια και ποτε γιορταζεις?" και αυτη σαστισε και δεν μπορεσε να απαντησει :2funny: :2funny: :2funny: και λεει η τσατσα, "ααα αφου ξερετε το καλλιτεχνικο ονομα τους λενε τα κοριτσια"
Μα τι σοι Σαλονικια, αρα και Ελληνιδα ειναι ρε παιδια που δεν ξερει ποτε ειναι του Αγιου Κωνσταντινου? :2funny: :2funny: :2funny:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Νταξ, δεν σου είπαν πως την λένε και Δήμητρα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Τεράστια μοναχική βόλτα χτες, και από που δεν πέρασα, τι μετάξι, τι φυλής, τι στούντιο βριλησσού, κασσάνδρας, ιερά οδό, σ. πάτση, πέρα δώθε όλο το βράδυ. είδα σχεδόν όλες τις κορασίδες, παλιές και νέες. τελικά το εικοσαρικάκι κέρδισε μια καινούργια Άννα στο Φυλής 74 δεξιά όπως ,μπαίνουμε. ομολογώ ότι είχα πιεί και τον κώλο μου, αλλά η κοπελίτσα μου φάνηκε πολύ πρόσχαρη και χαμογελαστή, αν και δεν ήξερε λέξη ελληνικά. στα συν ότι φορούσε πολύ ωραία ψηλοτάκουνα και τα νυχάκια της ήταν πολύ περιποιημένα. ανακοινώθηκε και κωλαράκι. η κοπέλα ήρθε μες στην καλή χαρά, ήταν γλυκύτατη. επιδόθηκε σε αξιοπρεπέστατη πίπα ενώ τα δάχτυλά μου εξερευνούσαν και τις δυο τρυπούλες της χωρίς καμμία δυσανασχέτηση. δοκίμασα το κωλαράκι της σε ιεραποστολική στάση ενώ με το ένα χέρι έπαιζα με το μουνάκι της, και με το άλλο κρατούσα το 10ποντο τακούνι κοντά στο πρόσωπό μου. πολύ καλή περίπτωση για είκοσι ευρώ. ένα κίνκυ γαμίσι που σε στούντιο θα το είχα πληρώσει χρυσό. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom