Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (40 μέλη και 223 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μίνι επιδρομή στην Φυλής σε 3 συγκεκριμένα ρδέλα για ταυτοποίηση και αξιολόγηση νέων κορασίδων.

Έχουμε και λέμε:

Διδ. 7α: Νικολέατα
Διδ. 7β: Αλίνα. Γλυκιά κοπελίτσα, ωραίο μουτράκι, δεμ έχει την σωματάρα των Νικολέτα/Ντενίσα/Νταιάνα αλλά έχει απαλό δερματάκι και διάθεση να σε ικανοποιήσει, χωρίς να μετρά χρόνο .

Φυλ. 61: Είδα την μουνάρα Τζούλια. Αυτή δεν είναι η αγενέστατη ξινή Βίκυ από Κολ. 27 υπ. ? ? ? ?

Ευχαριστώ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Μίνι επιδρομή στην Φυλής σε 3 συγκεκριμένα ρδέλα για ταυτοποίηση και αξιολόγηση νέων κορασίδων.

Έχουμε και λέμε:

Διδ. 7α: Νικολέατα
Διδ. 7β: Αλίνα. Γλυκιά κοπελίτσα, ωραίο μουτράκι, δεμ έχει την σωματάρα των Νικολέτα/Ντενίσα/Νταιάνα αλλά έχει απαλό δερματάκι και διάθεση να σε ικανοποιήσει, χωρίς να μετρά χρόνο .

Φυλ. 61: Είδα την μουνάρα Τζούλια. Αυτή δεν είναι η αγενέστατη ξινή Βίκυ από Κολ. 27 υπ. ? ? ? ?

Ευχαριστώ
στην υπογα με τη κοκκινη πορτα  :think:
εκει δουλευει η βικυ βραδυ αλλα δε ξερω αν τη λενε τζουλια
και ποιος την αναφερει μουναρα την ξυλοσκουπα  :huh:

διδυμου δεν ηταν η αννα η μολδαβη  :think:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
στην υπογα με τη κοκκινη πορτα  :think:
εκει δουλευει η βικυ βραδυ αλλα δε ξερω αν τη λενε τζουλια
και ποιος την αναφερει μουναρα την ξυλοσκουπα  :huh:

διδυμου δεν ηταν η αννα η μολδαβη  :think:

Λές άλλη να είναι η Τζούλια?
Δεν ειπώθηκε όνομα. Μόνος μου το συμπέρανα, μιας και η Βίκυ παίζει συνήθως 3η βάρδια . .
Τέλος πάντων, ίσως ξαναπεράσω καμιά μέρα και το διασταυρώσω.

όσο για τα Διδ 7 2η βάρδια είχε τις προλαλύσαντες . . .
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Μιαμ-μιαμ!...[/size]

9558322428_aed7eed7ce_c.jpg


Το τοιχογράφημα βρισκόταν στην οδό Χέυδεν


20:14-21:24

Διδύμου 8 δεξιά (όροφος): Η Κατερίνα˙ μία χαμογελαστή milf με καστανό ίσιο καρέ μαλλί, καλό έκφυλο προσωπάκι, ψηλή και γεροδεμένη, με μεγάλο κρεμασμένο στήθος. Σε ΦΟΥΛ (γυμνό στοματικό τελειωτικό, κώλος).
Διδύμου 8 αριστερά (ισόγειο): Η Χριστίνα˙ καστανή νεαρή με σγουρό μαλλί μέχρι τις πλάτες πιασμένο πίσω, συμπαθητικό προσωπάκι με μικροσκοπικό καρφωτό κόσμημα στη μύτη, μικρό στήθος με πεταχτές θηλές, αδύνατη, με πετίτ ωραίο κωλαράκι. ΚΩΛΟΣ.
Διδύμου 7 δεξιά: Η ρωσίδα Αλίνα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, όμορφο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί με λίγα πιασιματάκια και δερματοστιξία (μία λέξη) στο αριστερό της αντιβράχιο, ελαφρώς άκωλη. Σε απλό.
Διδύμου 7 αριστερά: Η Νικολέτα, απ' το Φυλής 66 δεξιά, νεαρή ρουμάνα με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τη μέση, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, φιδίσιο κορμί, πολύ ωραίο κωλαράκι και καλοσχηματισμένα πόδια. Οχι πρώτο μπόι. Σε απλό.
Διδύμου 16: Δύο κοπέλες: Η ξανθιά milf Νίκη˙ με ίσιο καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο κρεμασμένο στήθος, κανονικό κορμί με λίγη κοιλίτσα. Ανακοινώθηκε απλό, αλλά σ' ερώτησή μου για ελεύθερο στοματικό είπε: – Εαν είσαι εντάξει, ναι!
Και η γνωστή ξανθιά πρώην σοβιετική milf Λίλιαν, σε απλό.
Διδύμου 18 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Αννούλα, από Ελλης 3 και Φωκαίας ένα φεγγάρι, μία σχετικά νεαρή με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, όμορφο πρόσωπο με ωραία γαλάζια μάτια, μεγάλο κρεμασμένο στήθος μ' ένα ταττού στον δεξιό μαστό (φορούσε μεσοφόρι), εύσαρκα βραχιόνια, διπλόφαρδη μέση μ' ένα τρίμπαλ στην οσφύ, διπλοκάπουλη με χοντρά πόδια. Σε ΦΟΥΛ (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κώλο)
Πληρώθηκε...

9558331678_06679755e0_c.jpg


9558328474_3b7bf00e0c_c.jpg


9558325628_c6beffb39b_c.jpg


Διδύμου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η ουκρανή μεταmilf Αλιόνα.
Διδύμου 20: Η Λίνα˙ μία milf με ξανθωπό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος (φορούσε ένα μπέιμπι ντολ) βαρύ κορμί, χοντρά μπούτια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Διδυμου 27: Η Εβελίνα˙ μία επίσης milf με καστανό σπαστό μαλλί μέχρι τις πλάτες, μέτριο πρόσωπο με μία κρεατοελιά στο δεξιό ζυγωματικό, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, κανονικό κορμί, φαρδύ κώλο με κυτταρίτιδα και μπούτια με χαλάρωση και κυτταρίτιδα επίσης. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος.
Αλκιβιάδου 16 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Πατρίτσια˙ μία milf με ίσιο ξανθό κοντό μαλλί, μέτριο πρόσωπο με μεγάλους χαλκάδες να κρέμονται από τ' αυτιά της, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, βαρύ κορμί με κοιλίτσα, κώλος και μπούτια με κυτταρίτιδα. Σε ΦΟΥΛ (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κώλο).
Αλκιβιάδου 16 μεσαίο (ημιυπόγειο): Η Πατρίτσια, από Διδυμου 27, νεαρή καστανή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους και λίγο πιο κάτω, μέτριο χαμογελαστό προσωπάκι και εύχυμες παρειές, μικρό στήθος, μεγαλούτσικη κωλάρα και χοντρά μπούτια με κυτταρίτιδα. Σε ΦΟΥΛ (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και κώλο).
Αλκιβιάδου 16 δεξιά (ημιυπόγειο): Η 20χρονη Τζουλιάνα, από Φυλής 69 στον όροφο, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στητό στήθος, σώμα με πιασιματάκια και καλή κωλάρα. Σε ΦΟΥΛ (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και κώλο).
Ιουλιανού 71: Δύο κοπέλες: Η Ινκα˙ με ίσιο ξανθωπό μαλλί πιασμένο πίσω, στρογγυλό πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) γεμάτο κορμί˙ και η milfogilf Eλένη, με μεγάλο στήθος, γεροδεμένο κορμί. Ανακοινώθηκε απλό και για τις δύο.
Σημείωση: Η Κλεοπάτρα είναι σε άδεια.
Ελλης 3: Η Αλεξάνδρα˙ μία milf με καστανό σπαστό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο κρεμασμένο στήθος, σώμα με κοιλίτσα, κώλος και μπούτια με κυτταρίτιδα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Αχαρνών 85: Η Εύα˙ μία milf με ίσιο, με ανταύγειες, μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο λεπτά χείλη, μεσαίο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) γεμάτο κορμί. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Αχαρνών 104 (το προεδρικό): Η milf Ελλη, η πρόεδρος των εκδιδόμενων προσώπων στην Ελλάδα, ξανθιά με εύσαρκο στόμα, μεγάλο στήθος, στρογγυλή κοιλιά, ογκώδες σώμα. Το απλό στα 30 και το ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ στα 60 με άνεση χρόνου. «Σίγουρα μισή ώρα!»
Αγκύρας 1: Η εγχειρισμένη μελαχρινή τρανσέξουαλ Μαριάννα. Απλό αλλά και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ στα 30.
Σημείωση: Η pre-op ξανθιά τρανσέξουαλ Βίκυ θα είναι αύριο στην απογευματινή βάρδια.
Αγκύρας 12 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Ελλη(ς) με ίσιο καστανό καρέ μαλλί, συμπαθητικό προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμάκι, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Αγκύρας 12 αριστερά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η ρωσίδα προmilf Μίλα˙ με ίσιο ξανθωπό μαλλί πιασμένο πίσω, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί (φορούσε ένα λευκό μεσοφόρι). Ανακοινώθηκε απλό. Σ' ερώτησή μου: – Το στοματικό γίνεται με προφυλακτικό; Η τσατσά, παρουσία της κοπέλας, απάντησε: – Ναι!
Πάντως πρέπει να κάνει και ελεύθερο στοματικό.

πλενει μπου και παλι ΑΞΙΟΣ!
Χα, χα, χα
Καλό!
Σ' ευχαριστώ  ;)

[...]
το βυζί της είναι 1,5-2 το πολύ πολύ...

[...]
Πιπ. 65: η Κωνσταντίνα (...) Το στήθος είναι φυσικό
[...]

[...]
Πιπίνου και Φυλής (δίπλα απ' το μανάβικο): Κωνσταντίνα η "θεσσαλονικιά" (...) μεσαίο προς μεγάλο μάλλον ενισχυμένο στήθος
[...]
Αλλα αντ' άλλων ήταν η εκτίμησή μου για το στήθος της Κωνσταντίνας... >:(

[...]
Πολύ ωραίες ενημερώσεις !
[...]
Να 'σαι καλά φίλε farkeli  :)

ωραιος φανουρη για μια άλλη φορά
[...]
Σ' ευχαριστώ φίλε KING_JAMES!

[...]
Υ.Γ στο μόνο πράγμα που δεν συμφωνώ ειναι οτι το φ56 προσφερει ελευθερο στοματικό.μου φαινεται πολυ περιεργο γιατι ποτε αυτη η αλυσιδα δεν εχω ακουσει να προσφερι ελευθ στομ...
Εχεις δίκιο, για τη Λάουρα ανακοινώθηκε ισπανική τελειωτική αλλά όχι ελεύθερο στοματικό  :thumbsup:
 

tsaoulees

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον λες την αλλη μου αγαπη την αννα
και αυτη με γουσταρει αλλα δεν το δειχνει ετσι εντονα  :grin:

οχι την αννα που δουλευει και στο διπλανο πολλα βραδια. την ξερω αυτη, μια αλλη
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Πριν  αρκετα  χρονια  σε  καποιο  μπουρδελο  στην  ιασονος  ειχα  παρει  ενα  κοντιπουτανο  που  εκανε  ακα........οταν  μπηκε  μεσα  αρχισε τα  μη  και τα  οχι  με  αποκορυφωμα να  παει  να  βαλει  καποτα  σε  πεσμενο  μοριο........οταν  της  ειπα  για  ακα  μου  ειπε  δεν  κανω    :headbang: :headbang:
και  χωρις  αλλη  κουβεντα  τη  διωχνω  και  λεω να μου  φερει  τα  λεφτα  πισω.....βγαινοντας  απο το δωματιο  η  τσατσα  μου  εδινε  απο  τα  20  τα  10  ευρω.......εγω  της  ειπα  να  δωσει ολα  τα  λεφτα  και  τοτε  ξαφνικα  εμφανιστηκε  αλβανος  νταβας  που  με αγριο  υφος  μου  ειπε  παρε  τα  10  και  φυγε.........εγω  πηγα  προς  το  δωματιο  εβγαλα  το  κινητο  και  εκανα  οτι  πηρα  το  100........μολις  ειδαν να  λεω  αστυνομια  αμεσως  ο  αλβανος  εβγαλε  ενα  20αρικο  και  μου  λεει
κλεισε  το  τηλεφωνο  παρτα  και  φυγε..........
Δεν  τα  γραφω  για  να  κανω  τον  αντρα  αλλα  να  σου  δειξω ποσο  φλωροι  ειναι  και  ποσο
δε  θελουν  να  μπλεκεται  η  αστυνομια  στα  ποδια  τους.......
Τι νομίζετε ρε μάγκες;Ξέρετε πόσο πάει αν σε συλλάβουν για μαστροπεία;Ο άλλος δεν πρόκειται να βάλει το κεφάλι στον στον τορβά για 20 ευρά.Και σε τελική ανάλυση ο "νταβάς" υπάρχει μόνο και μόνο για την βιτρίνα πολλές φορές.Απαραίτητα προσόντα μια άγρια σκατόφατσα και λίγος τσαμπουκάς προς πώληση και απο εκεί και πέρα όποιος μασήσει μάσησε.Στους 10 που θα πάνε να κάνουν πουστιά,αν μασήσουν οι 5 τουλάχιστον,είναι μια 50αρού στον χαβαλέ,χωρίς κόπο.Τι άλλο θέλουν;Αν πείς την μαγική λέξη αστυνομία και τραβήξεις και ένα μπουκέτο στην μάπα σου ο ίδιος,τότε να δείς γλέντια.Μέχρι και την είσπραξη της ημέρας θα σου δώσουν για να μην πλακώσει η μπατσαρία και τους το κλείσει το τσαρδί.Βέβαια,αυτά είνα άτιμα πράγματα και δεν αρμόζουν στους απανταχοί εν αιδοίω συναγωνιστές,αλλά απλά τα αναφέρουμε για εκπαιδευτικούς λόγους.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
οχι την αννα που δουλευει και στο διπλανο πολλα βραδια. την ξερω αυτη, μια αλλη

Την Ντενίσα την ψηλή μοντελέ Ρουμάνα λές, συνήθως πρωινή στο Διδύμου 7α
(το αριστερό όπως τα βλέπουμε).
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Όταν έχει λαϊκή αγορά στην οδό Φυλής (όπως σήμερα), προκαλείται ταραχή σε όλα τα μπουρδέλα των Αθηνών.

Συγκεκριμένα, ενώ ο κόσμος θέλει να γαμήσει, αλλά λόγω λαϊκής δε μπορεί να πάει στη Φυλής, τελικά πάει στις άλλες περιοχές, όπου τα εκεί μπουρδέλα ενώ συνήθως είναι κενά πελατών, ξαφνικά ξεχειλίζουν από καυλωμένες ψωλές.

Έτσι, σήμερα το πρωί, στο χώρο αναμονής και επιδείξεων του Αλκα113, ανέμεναν τέσσερις καυλωμένοι, ενώ η δεσποινίς τον είχε μέσα. Δεν αναμείναμε.

Στο Αλκα117, η δεσποινίς ίππευε και δεν αναμείναμε.

Στο Περγ27 ισόγ, Εύα και έτερη ενδιαφέρουσα milf, ωστόσο τα δωμάτια συνουσιών κατειλημμένα.

Καλ36, ένα ναυάγιο, χονδρό, δύσμορφο, αλλοδαπό, θλιβερό.

Καλ48 ισ, μια νευρωσική αλλοδαπή μιλφ, μέτριας εμφάνισης.

Καλ48 όροφος, δύο θήλεα: Η νεαρά λεπτοφυής, μελαχρινή και βραχύσωμη Σοφία, καθώς και το μορμολύκειο που κάποτε λεγόταν Όλγα και που εγκλημάτησε κάνοντας σμίκρυνση (!) μαστών.

Τελικώς, ο κλήρος έπεσε στη Λουίζα, Περγ1.
Αποδεκτό επίπεδο εμφάνισης και παρεχομένων υπηρεσιών.
Ελέγχεται στο ότι εφήρμοσε περικαυλίδα στο ανενεργό πέος...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φανούρη με την ενημέρωση σου βγάζουμε το ασφαλές συμπέρασμα ότι μαζί με τα μπουρδέλα της Λιοσίων η Διδύμου έχει γίνει η βάση των σκληρών milf. Θέλω να πάω μια πρωϊνή βάρδια για να milfάρω αλλά δεν τα έχω καταφέρει ακόμα...

Αγκύρας 1: Η εγχειρισμένη μελαχρινή τρανσέξουαλ Μαριάννα. Απλό αλλά και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ στα 30.
Σημείωση: Η pre-op ξανθιά τρανσέξουαλ Βίκυ θα είναι αύριο στην απογευματινή βάρδια.

όχι αυταρχικό, Φανούρη, αυταρχικούλι κάνει. Να είμαστε σωστοί με την ορολογία (γυναικάρα η Μαριάννα :rockon:)

Διδύμου 16: Δύο κοπέλες: Η ξανθιά milf Νίκη˙ με ίσιο καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο κρεμασμένο στήθος, κανονικό κορμί με λίγη κοιλίτσα. Ανακοινώθηκε απλό, αλλά σ' ερώτησή μου για ελεύθερο στοματικό είπε: – Εαν είσαι εντάξει, ναι!

αϊδίες και ξεράσματα. Τι πάει να πεί "αν είσαι εντάξυ"; Ή κάνει ή δεν κάνει.

ΦΥΛΗΣ
56 η γνωστη νταιανα.παρολο που δεν ηθελα να την παρω σημερα σε μια περιπτωση τελικα υπέκυψα στις καύλες και την πηρα για 7η φορα μεσα σε 50 μερες επειδη δεν βρηκα την εβελινα στην διδυμου και βαριομουν να τρέχω στην αλκαμενους να δω την σαντρα.στην αρχη δεν ηθελε να μπει μεσα στο δωματιο επειδη ελεγε και καλα οτι την προηγούμενη φορά εκανα φασαρι.εγω της απάντησα ότι και η δικη της συμπεριφορα ηταν κακιστη προς εμενα.τελικα μπηκε μεσα στο δωματιο και περασα υπεροχα μαζι της καταλαβε το λαθος και οτι δυσκολα θα ερχοταν αλλος μετα απ την κακιστη συμπεριφορα της.ακολουθησαν εντονες στιγμες παθους στην πραξη μεταξυ μας,γλωσσοφιλιομασταν ολη την ωρα σε ολες τις στασεις,ακομα και οταν τελείωσα συνεχιζει να με γλωσσοφιλαει για περιπου 1.5 λεπτο και οταν σηκωθηκε με ευχαριστησε δυο φορες...

εκ πείρας θα σου πρότεινα να ελαττώσεις στις συχνότητες. Όποτε γαμούσα μια μόνο πουτάνα με τέτοιο ρυθμό μετά από λίγο άρχιζαν να αναπτύσσονται συναισθήματα. Και τα συναισθήματα είναι κακό πράγμα, χαλάνε την καύλα.


Όταν έχει λαϊκή αγορά στην οδό Φυλής (όπως σήμερα), προκαλείται ταραχή σε όλα τα μπουρδέλα των Αθηνών.

Συγκεκριμένα, ενώ ο κόσμος θέλει να γαμήσει, αλλά λόγω λαϊκής δε μπορεί να πάει στη Φυλής, τελικά πάει στις άλλες περιοχές, όπου τα εκεί μπουρδέλα ενώ συνήθως είναι κενά πελατών, ξαφνικά ξεχειλίζουν από καυλωμένες ψωλές.

εγώ πάω και να γαμήσω και να ψωνίσω. Το καλύτερο είναι όταν πάω κατά τις πέντε που τελειώνει η λαϊκή και τσακώνονται οι γυφτοτσιγγάνοι δίπλα στα μπουρδέλα.
 

Επισκέπτης
20:14-21:24

Διδύμου 8 δεξιά (όροφος): Η Κατερίνα˙ μία χαμογελαστή milf με καστανό ίσιο καρέ μαλλί, καλό έκφυλο προσωπάκι, ψηλή και γεροδεμένη, με μεγάλο κρεμασμένο στήθος. Σε ΦΟΥΛ (γυμνό στοματικό τελειωτικό, κώλος).

Ἡ Μεγάλη Ἐπιστροφή.


(2:44+ Paul Kossoff ντίρλα)

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
περασμα φυλης το απογευμα ακριβως στην αλλαγη 2ης βαρδιας επειδη εχω σιχαθει το μεταξουργειο στην κυριολεξια ειπα να κανω μια αλλαγη..

τα μισα κλειστα επειδη ηταν αλλαγη τα μισα ανοιχτα με πατσαβουριτσες μισες , μισες καλες..

κραταω φυλης 61 υπογειο με την κοκκινη πορτα, ρουμανα πιτσιρικα μαυρομαλα με σωματαρα και ποδαρες, 20ρικο ομως γιατι εχω εχω μαθει μεταξουργειο

και φυλης 65Β ηταν μια που την ειχα πετυχει στο δρομο να πηγαινε προς φυλης φορουσε κατι φλιπ φλοπσ και χαζευα τα ποδια της που ηταν ωραια, ξανθια κουκλαρα ομως...

ονοματα δεν συγκρατησα ...

τελικα το μονο πραγμα που δεν μπορω να συκρατησω και να κανω ενα κοντρολ ρε παιδι μου ειναι ο αυθορμητισμος μου γενικα, ειχα καυλες χτες πεταξα 10 ευρω στην τσιγγανα ...εαν τα κραταγα θα πηγαινα στην τζουλια που ειναι μετα τα μεσανυχτα.. αλλα γαμω τον αυθορμητισμο μου απλα...


υγ 2 σχολια να κανω επεισης..

τελικα οταν λενε οτι οταν μια γυναικα περπαταει λιγο στραβα παει να πει οτι εχει φαει πολυ πουτσα στην ζωη της, παιδια ειδα την τανια να φευγει , περπατουσε σαν βατραχος στην κυριολεξια το ενα ποδι αριστερα το ενα ανατολι...οχι οτι η μικρουλες δεν περπατανε στραβα ,αλλα η τανια ειναι και μεγαλυτερη οποτε  ;)

υγ 2

Ειχε λαθρεμποριο τσιγγανων στην περιοχη εκεινη την ωρα, απο το φυλης 86 μεχρι το φυλης 100κατι ηταν παντου τσιγγανοι, κινητα,ρουχα,μαλακιες,υπολογιστες δεκαετιας 2000 αστα...

αυτο που θα συγκρατησω ειναι οτι οταν ειχα φυγει προς πατησιων κατεβηκε ενα περιπολικο πραγματικα ξεσηκωθηκε η μιση περιοχη στον αερα , της πουτανας εγινε  :2funny: :2funny: τρεχαν απο εδω απο εκει,σαν καθυστερημενοι κανανε, αλλα αλλο να το περιγραφω εδω αλλο να το βλεπεις ειχα κατσει σε κατι σκαλες και ειχα πεθανει στα γελια  :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μικρα μικρα που λεει και ο piatsas προσπαθωντας να διατηρησω την ιδια γλυκυτητα με την οποια μιλα όταν σχολιαζει τα κοριτσια
Χτες το βραδι ευνειδων 5 η ξανθια ψηλη τσεχα λαουρα από φυλης 54β και 56,τωρα σε μελαγχροινη εκδοση.Εκατονταδες εικοσαευρα εχουν παει ακλαφτα για παρτη της
Φωκαιας 24 η ξανθια σεξι mlf ροζαλιντα.Ξεκινας μ ένα εικοσαευρο και στη πορεια μπορει να δωσεις καναδυο ακομα,εκμεταλευομενη τ αδυνατα η’ δυνατα καβλοσημεια σου
Κωνσταντινουπολεως 92Α ραφαελα,μινιον ξανθια κοπελιτσα με μια περιεργη σεξουαλικη αυρα που σε παρασυρει.Δυστυχως κατι πρεπει να κανει με το προγραμμα του αυτό το στουντιο οσον αφορα τη φαιη..Δυο φορες εχω παει να την δω,και τις δυο απουσιαζε
Πριν πολλες μερες μαραθωνος και αχιλλεως γωνια η μονικα,που εχω την εντυπωση ότι πρεπει να πηρε μερικα κιλακια

Αλκαμενους 113 τωρα το βραδακι,βαλερια,καταθεση,γι αυτή πηγα αλλωστε
Σημερα συνειδητοποιησα ποιο είναι το ειδος του σεξ που συνηθως κανω στα μπουρδελα.Με δικους μου ορους θα το χαρακτηριζα σεξ ψυχολογικης εκτονωσης που γινεται παντα με κοπελες που τις ξερω καλα
Καλο από μια αποψη γιατι για την μεγαλη ηλικια μου,είναι ένα δυνατο κινητρο,λιγο πικρο όμως γιατι και το ψυχρο ανοθευτο δεξ εχει τη χαρη του.Πολλες δοσεις από το πρωτο και λιγοτερες δοσεις από το δευτερο τελικα ισχυει στη περιπτωση μου,όλα ευπροσδεκτα όταν  φευγεις γεματος και ικανοποιημενος όπως συνεβη και σημερα

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αλκαμενους 113 τωρα το βραδακι,βαλερια,καταθεση,γι αυτή πηγα αλλωστε
Σημερα συνειδητοποιησα ποιο είναι το ειδος του σεξ που συνηθως κανω στα μπουρδελα.Με δικους μου ορους θα το χαρακτηριζα σεξ ψυχολογικης εκτονωσης που γινεται παντα με κοπελες που τις ξερω καλα
Καλο από μια αποψη γιατι για την μεγαλη ηλικια μου,είναι ένα δυνατο κινητρο,λιγο πικρο όμως γιατι και το ψυχρο ανοθευτο δεξ εχει τη χαρη του.Πολλες δοσεις από το πρωτο και λιγοτερες δοσεις από το δευτερο τελικα ισχυει στη περιπτωση μου,όλα ευπροσδεκτα όταν  φευγεις γεματος και ικανοποιημενος όπως συνεβη και σημερα

είναι η Βαλέρια στο πόστο της; Θα πάω να ξεσκιστώ στο σέξ!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Χθες βράδυ στις 22:00
Φυλής 54 δεξιά Δύο μοντελάκια , το ένα κοντοκώλικο (Ρεβέκα?)και καλό, το άλλο μαυρομάλλικια μουνίτσα σπέσιαλ. Απλό πρόγραμμα. Ηλικιωμένος πελάτης τις είχε και τις 2 στο δωματιο και δε μπορούσε να τελειώσει με τίποτα. Περιέναμε στο σαλόνι περί τα 25 λεπτά.  
Φυλής 54 αριστερά Αδύνατο πανύψηλο μοντελάκι, νομίζω Ισαμπέλλα. Απλό πρόγραμμα
Φυλής 66 Δ Η Ιλόνα/Άννα - μόλδοβα γεμάτη καύλες Τελειωτικό στα βυζάκια.
Διδύμου 7 αριστερά Νικολέτα. Η Τσατσά είπε στοματικό ελεύθερο πιασήματα, 69. Δε πολυκατάλαβα. Επιπρόσθετες υπηρεσίες η Νικ;
Διδύμου 7 δεξιά Αλίνα, ξανθό καυλώμουνο με απλό πρόγραμμα;
Διδύμου 8 δεξιά Πως την είπε η πουστοτσάτενα; Ένα μιλφόνι ήταν με κοντά μαλλιά. Ελεύθερο στοματικό
Φωκαίας 17 αριστερά Η νταρντάνα μαυρομάλλα που παίζει και στο Φωκαίας 19 και κάνει και ακάποτα. Εδώ απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 19 Δύο απαράδεκτης εμφάνισης μπάζα
Φυλής 71 Β Στεφανία η σφαιροβόλος, Απλό πρόγραμμα
Αγκύρα 12 αριστερά. Κάποια ονόματι Μίλα, αλλά δεν την είδα γιατί βαριώμουνα να περιμένω
Ακύρας 12 δεξιά Έλλη κοντοπούτανο ωραίας εμφάνισης. Κάποιος κανένα σχόλιο για υπηρεσίες κλπ. Ενδιαφέρομαι να το καρφώσω
Φυλής 136. Μπάζο και μιλφόνι, δε θυμάμαι όνομα
Φυλής 109 δεξιά Άννα Πίτσος. Τα γνωστά, γαμίσια ο τίγρης
Φωκαίας 24 Αδύνατο ξανθό προμιλφόνι
Λεωνίδου 28 ισόγα. Η ξανθιά νταρντανούλα, Μαρία νομίζω
Ιάσωνος 33. Νέγρα χοντρούλα
Ιάσωνος 31 Β Άννα, γύφτισσα από βουλγαρία. Είναι μελαχρινή, πολύ μινιόν, θα έλεγα άσχημη και ψυχρή. Δε ξέρω πως μου τη κάρφωσε και μπήκα στο δωμάτιο, αφού ο περίεργος τσάτσος που μοιάζει με ποιητή είπε για ελεύθερο στοματικό, κάτι 69, γλυφομούνια κλπ. Μαλακία σκέτη η γκόμενα στο δωμάτιο, χάλια πίπα, γκρίνια κλπ. Ευτυχώς που είχα δυνατές σηκωμάρες και της πέταξα τα μάτια έξω στο πισοκολητό, έπιασα κανονικά πάτο. Ένα δεκάρικο, αλλα δεν αξίζει ούτε για 3 ευρώ.
Είδα και κανένα άλλα δύο στη Κολωνού αλλά χάλια μαύρα.
Καλά να περνάτε





 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Χθες βράδυ στις 22:00
Φυλής 54B δεξιά Δύο μοντελάκια, Ορόρα & Τζούλια , το ένα κοντοκώλικο (Ρεβέκα?)και καλό, το άλλο μαυρομάλλικια μουνίτσα σπέσιαλ. Απλό πρόγραμμα. Ηλικιωμένος πελάτης τις είχε και τις 2 στο δωματιο και δε μπορούσε να τελειώσει με τίποτα. Περιέναμε στο σαλόνι περί τα 25 λεπτά. 
Φυλής 5456 αριστερά Αδύνατο πανύψηλο μοντελάκι, νομίζω ΙσαμπέλλαΝταϊάνα. Απλό πρόγραμμα
Φυλής 66 Δ Η Ιλόνα/Άννα - μόλδοβα γεμάτη καύλες Τελειωτικό στα βυζάκια.
Διδύμου 7 αριστερά Νικολέτα. Η Τσατσά είπε στοματικό ελεύθερο πιασήματα, 69. Δε πολυκατάλαβα. Επιπρόσθετες υπηρεσίες η Νικ;
Διδύμου 7 δεξιά Αλίνα, ξανθό καυλώμουνο με απλό πρόγραμμα;
Διδύμου 8 δεξιά Πως την είπε η πουστοτσάτενα; Ένα μιλφόνι ήταν με κοντά μαλλιά. Ελεύθερο στοματικό
Φωκαίας 17 αριστερά Η νταρντάνα μαυρομάλλα Μαρίνα που παίζει και στο Φωκαίας 19 και κάνει και ακάποτα. Εδώ απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 19 Δύο απαράδεκτης εμφάνισης μπάζα
Φυλής 71 Β Στεφανία η σφαιροβόλος, Απλό πρόγραμμα
Αγκύρα 12 αριστερά. Κάποια ονόματι Μίλα, αλλά δεν την είδα γιατί βαριώμουνα να περιμένω
Ακύρας 12 δεξιά Έλλη κοντοπούτανο ωραίας εμφάνισης. Κάποιος κανένα σχόλιο για υπηρεσίες κλπ. Ενδιαφέρομαι να το καρφώσω
Φυλής 136. Μπάζο και μιλφόνι, δε θυμάμαι όνομα
Φυλής 109 δεξιά Άννα Πίτσος. Τα γνωστά, γαμίσια ο τίγρης
Φωκαίας 24 Αδύνατο ξανθό προμιλφόνι
Λεωνίδου 28 ισόγα. Η ξανθιά νταρντανούλα, Μαρία νομίζω Χριστίνα
Ιάσωνος 33. Νέγρα χοντρούλα
Ιάσωνος 31 Β Άννα, γύφτισσα από βουλγαρία. Είναι μελαχρινή, πολύ μινιόν, θα έλεγα άσχημη και ψυχρή. Δε ξέρω πως μου τη κάρφωσε και μπήκα στο δωμάτιο, αφού ο περίεργος τσάτσος που μοιάζει με ποιητή είπε για ελεύθερο στοματικό, κάτι 69, γλυφομούνια κλπ. Μαλακία σκέτη η γκόμενα στο δωμάτιο, χάλια πίπα, γκρίνια κλπ. Ευτυχώς που είχα δυνατές σηκωμάρες και της πέταξα τα μάτια έξω στο πισοκολητό, έπιασα κανονικά πάτο. Ένα δεκάρικο, αλλα δεν αξίζει ούτε για 3 ευρώ.
Είδα και κανένα άλλα δύο στη Κολωνού αλλά χάλια μαύρα.
Καλά να περνάτε
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Σωστός ο φίλος john F.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
Σε οσους αρεσουν αματουρια πιτσιρικια...νεο αματουρι πιτσιρικι ιασωνος 31 β (υπογα)
ντανιελλα...συνεσταλμενο αδυνατο...μικρο βυζι...ωραιο κωλαρακι...ευγενικο
υπηρεσιες αβγαλτης...φανταζομαι θα δουλευει και αυριο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Σε οσους αρεσουν αματουρια πιτσιρικια...νεο αματουρι πιτσιρικι ιασωνος 31 β (υπογα)
ντανιελλα...συνεσταλμενο αδυνατο...μικρο βυζι...ωραιο κωλαρακι...ευγενικο
υπηρεσιες αβγαλτης...φανταζομαι θα δουλευει και αυριο
Πρωινη η απογευματινη τυπε μου  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom