Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (17 μέλη και 210 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
στην φυλης 12 και στο μεταξι 11...

οκ στην φωκαιας,στην Ελενη σκεφτομαι να παω,ξερεις τι ωρα θα την πετυχω?αν εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο ειμαι ολος αυτια,γιατι πηγαινω studio απο μπουρδελα δε ξερω..
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
οκ στην φωκαιας,στην Ελενη σκεφτομαι να παω,ξερεις τι ωρα θα την πετυχω?αν εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο ειμαι ολος αυτια,γιατι πηγαινω studio απο μπουρδελα δε ξερω..
συνηθως 3η βαρδια εργάζεται συνήθως...
 

azziani

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κανείς τι απέγινε μία Ζάνα-Κινέζα από το Βέργας; Εκτός από την Βανέσα-Ταυλανδέζα από Κολωνού 32, γνωρίζετε αν υπάρχει καμία άλλη Ασιάτισσα Μετάξι ή Φυλής; Ευχαριστώ.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Επιγραμματική(μέσω κινητού) ενημέρωση- για την τρίτη βάρδια στη Φυλής:
71γ(υπόγειο):Μάγντα
71α:Μαίρη
69επάνω:Αννι
67:Αντίνα
65:Άντζελίνα
86 επανω και κάτω κλειστά
84επάνω:Αλιόνα
80:Εμυ-απόψε παρουσιάστηκε ως Εμμανουέλα
61:Τζούλια και Τζούλια
74δεξιά:Άννα, αριστερά:Νάντια
66α:Τζούλια η "Ισπανίδα"
56:Νταϊάνα
54:Αουρόρα
Φώκαιας
1917:Ελένη και Ιζαμπέλα
1719:Μαρία και ένα καστανό κοντό αδιάφορο
25επάνω:Ελένη το τζιλφ
25:Ναταλία
27κάτω κλειστά
27υπερυψωμένο:Ναταλία
27επάνω:Άννα
24:Αγάπη.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Παίδες καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κανείς τι απέγινε μία Ζάνα-Κινέζα από το Βέργας; Εκτός από την Βανέσα-Ταυλανδέζα από Κολωνού 32, γνωρίζετε αν υπάρχει καμία άλλη Ασιάτισσα Μετάξι ή Φυλής; Ευχαριστώ.
Κατά προσέγγιση ασιάτισσα και πολύ καλή συνάμα επιλογή είναι η Χριστίνα η Καζακστανή στο Φυλής 69Α απογευματινή βάρδια (συνήθως)!
 

azziani

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Κατά προσέγγιση ασιάτισσα και πολύ καλή συνάμα επιλογή είναι η Χριστίνα η Καζακστανή στο Φυλής 69Α απογευματινή βάρδια (συνήθως)!
Χμμμ...σ' ευχαριστώ πολύ john_fystikis! Ήταν πολύτιμη η πληροφορία σου, μιας και δεν είμαι ''τακτικός'' της Φυλής...
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Κατά προσέγγιση ασιάτισσα και πολύ καλή συνάμα επιλογή είναι η Χριστίνα η Καζακστανή στο Φυλής 69Α απογευματινή βάρδια (συνήθως)!
Η Χριστινα η Καζακστανή ειναι και η ιδιαιτερη συμπαθεια μου, και οπως την ειχα ονομασει παλια..."Η απολυτη σαρκα της ηδονης".  :thumbsup:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μετα απο την χθεσινη επιτυχης σπερματολαρυγγοσκοπηση στην αλινα


σημερα ηρθε μια ασχημη φολα, και μαλιστα με κοπελα που ειχα παρει πριν μια εβδομαδα και περασα καλα..


ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΗ ΤΗΣ, ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΥΦΤΙΑ ΤΗΣ, ΓΑΜΩ ΤΟ ΓΥΦΤΟΧΩΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΡΘΕ, ΓΑΜΩ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΣΟΙ..

που θα κοροιδευει η καθε γυφτησα οποτε θελει.. περασα μεσα μου λεει εισαι ο πρωτος,μπηκε μεσα και κοροιδευε και εκανε πως κοιμοταν διπλα μου λεγοντας οτι ξυπνησε 3 η ωρα και νυσταζει..

της ελεγα ηρεμα δεν ειναι σωστο αυτο που κανεις εγω εδωσα λεφτα να κανω και τιποτα οχι να κοιμηθω μαζι σου παρεα..
εκανε την κινεζα, επειδη δεν την ζορισα την αλλη φορα νομιζε αυτη οτι μπορει να με κοροιδευει  η καθε καριολα..

Δεν ειμαι ο μονος που τρωει φολιτσα ,ολοι μας τρωμε δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια φορα..

αλλα.. ειπαμε ρε φιλε...

τελοσπαντων, γελαγε πονηρα το γυφτακι, να την παρει ο διαολος να την παρει, και με δικη της πρωτοβουλια σηκωθηκε και εφυγε, με φωναζει λεει  :2funny: :2funny: το ρικανισες τον χρονο σου γυφτομουρα? Ε? τωρα πρεπει να φυγεις?Νομιζεις οτι τα 10-15 ευρω βγαινουν ευκολα μωρη? για τραβα πλυνε καμια σκαλα, αντε στο διαολο δηλαδη με το καθε τσολι που κατεβηκε απο τα βουνα των βαλκανιων  να το παιξει μαγκισα και εξυπνη επειδη ΠΟΥΛΑΕΙ το ακριβοτερο στοιχειο μετα το διαμαντι, ΤΟ ΜΟΥΝΙ..

στα διαλα παραπερα... Περασα καλα χτες και ηρθε σημερα να μου γαμησει την ψυχολογια..

οταν βγηκα ετρεμε η καριολα οταν φωναξα την τσατσα, κοιταξτε εγω γυφτος δεν ειμαι ουτε χαλαω την περηφανεια μου να παρακαλαω κατωτερους ανθρωπους για 10 κωλοευρω, αυτα τα 10 κωλοευρω ομως βγαινουν με αιμα σημερα...

της ειπα οτι εκανε την κοιμησμενη,οτι δεν εκανε τιποτα και οτι ο κοσμος δουλευει 8 ωρες για 15 ευρω και εσεις τα τσιμπατε χωρις κοπο.. Η τσατσα το βουλωσε κλασικα, βασικα ηταν καλουλα δεν ηταν καθολου προκλητικη, η αλλη η βρωμιαρα που μυριζουν τα ποδια της σαν χαλασμενη κονσερβα ηρθε να μου ζητησει τον λογο..

Απαξιωσα να της απαντησω και εφυγα... ΦΑΡΜΑΚΑ να τα φει η καριολα, να εχει πελατες βρωμιαριδες γερους και χοντροπουτσαραδες να φτυσει το μουνι της αιμα να δει πως βγαινουν τα λεφτα...

στο διαολο.. και μην ειρωνευτει κανενας η κανει καζουρα, θα σας παρει ο διαολος ολους σας..
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Ουτε θελω να σκεφτομαι τι θα εκανες αν εδινες π.χ 50-100 Ε και ετρωγες φολα  :rockon: :rockon: :rockon: !!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Tωρα το απογευμα στη φυλης
Φωκαιας
27β ισογειο σονια,η ψηλη ξανθια
Προκειται τελικα για την ξανθια ρουμανα ελενη από διδυμου 7 αλλα και από φυλης 71β πιο προσφατα.Η κοπελα εχει ακομη πλουσιοτερο παρελθον στη φυλης και γενικοτερα,τ οποιο το γνωριζει πολύ καλα ο professrorx

Στο δωματιο,οσες φορες,και δεν ηταν λιγες,που την ειχα παρει στα διδυμου ηταν παρα πολύ καλη,στο 71β πιο προσφατα λιγο πιο βιαστικη,αλλα το ιδιο αξιοπρεπεστατη και ζεστη οσον αφορα τη συμετοχη της
Εχει παρει καποια ελαχιστα κιλακια πιθανον παραπανω,που την κανουν πιο νταρντανε και πιο εντυπωσιακη,αλλα δεν ξερω αν θα μου αρεσει αυτό στο δωματιο όταν τη δω ολογυμνη..Για καποιο λογο το παρουσιαστικο της μου θυμισε την ξανθια ρουμανα τανια από φυλης 69β
27β οροφος η κοντοπουτανη ελενα με το μεγαλο στηθος
27α υπογειο μαρια,το ξανθο σεξι νανοπουτανο
25β ισογειο εμφανιστηκε μια προgilf,προφανως πρωην τσατσα
Φυλης
71β στεφανια
71α αννυ με φουλ προγραμμα
69β νομιζω η ελενη/τζοανα,μελαγχροινη κοπελα
Τελικα ειχε δικιο καποιος συναγωνιστης που ανεφερε ότι δεν εχει ομορφο προσωπο,πραγματι είναι πολύ μετριο.Ομως εχει καλο κορμι και κυριως αυστηρα σεξουαλικο
67 αντινα
65β η αντζελινα,λεπτη ξανθια που παραπεμπει πολύ σε σκανδιναβεζα κοπελα,δανια η’ σουηδια ας πουμε
86β η μελαγχροινη πιπινα αντριαννα
84α ροζα,πολύ ωραιο προσωπο,με πλησιασε αρκετα,και αν μου εδινε λιγα δευτερολεπτα ακομη,πιθανον να της ελεγα πως το ηθελα να το κανω μαζι της,και  πιθανον να το δεχοταν
66α περιμεναν την αννα
54β δυο κοπελες,η ορορα και η τζουλια του king james που αναφερομασταν το πρωι
56 η νταιανα του billy 13
Πιθανη τυχαια συναντηση των δυο αγοριων ισως να ειχε καταστροφικα αποτελεσματα..
Ο billy είναι γεροδεμενο παιδι και ασφαλως εχει τον πρωτο λογο,όμως ποτε δεν θα μπορει να είναι σιγουρος ακομη και αν τον κτυπησει,αν κτυπησε το πρωτοτυπο η’ καποιον από τους κλωνους του
Στην νταιανα ειπα ότι εχει ομορφυνει πολύ επικινδυνα,όμως αυτό που μου εκανε εντυπωση ,ηταν όταν της ειπα ότι ειμαι φιλος του billy
Eνα δακρυ κυλησε στο προσωπο της,και πεφτοντας στην αγκαλια μου,μου ψιθυρισε..
Γιατι να είναι τοσο σκληρος μαζι μου?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ουτε θελω να σκεφτομαι τι θα εκανες αν εδινες π.χ 50-100 Ε και ετρωγες φολα  :rockon: :rockon: :rockon: !!!!
οποιο ηταν το ρισκο θα διεκδικουσα καποια λεφτα πισω...

εστω 10-20 ευρω..τι να πω... δεν εχει να κανει μεταξουργειο, φυλης, στουντιο παντου υπαρχουν τετοιες, και αξιο αποριας πως δεν εχουν μαζευτει μερικα μελη να φτιαξουν μια black list με της φολες να της αποφευγει ο κοσμος..

μπας και σωθουν λεφτα..

 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Ενας απ'τους λογους που μπηκα στην σελιδα και διαβαζω καθημερινα τα παντα ειναι αυτος...αν και εγω ειμαι ανθρωπος που δεν κλαιω ποτε για λεφτα αλλα το θεωρο μαλακια να πας με το σκεπτικο να περασεις καλα και να "ξενερωσεις τοσο ασχημα" . απ'τον αλλο μηνα που θα ξεκινησω τις τσαρκες θα σας ενημερωνο κ εγω για τετιες καριολες !
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ενας απ'τους λογους που μπηκα στην σελιδα και διαβαζω καθημερινα τα παντα ειναι αυτος...αν και εγω ειμαι ανθρωπος που δεν κλαιω ποτε για λεφτα αλλα το θεωρο μαλακια να πας με το σκεπτικο να περασεις καλα και να "ξενερωσεις τοσο ασχημα" . απ'τον αλλο μηνα που θα ξεκινησω τις τσαρκες θα σας ενημερωνο κ εγω για τετιες καριολες !
ρε φιλε στα αρχιδια μου για τα λεφτα, η κοροιδια και η κουτοπονηρια αρκετων εκει περα μου την σπαει..

νομιζουν οτι θα στην φερουν

 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
ρε φιλε στα αρχιδια μου για τα λεφτα, η κοροιδια και η κουτοπονηρια αρκετων εκει περα μου την σπαει..

νομιζουν οτι θα στην φερουν

Αναφερθηκα στα λεφτα γιατι ο ιδιος εγραψες "ξερεις πως βγαινουν 10-15 Ε" και τρελαθηκες με το συμβαν που μας εγραψες !! Τεσπα οπως και να χει παρε κανενα απ'τα στανταρακια σου για να περασεις καλα να ηρεμησεις !
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
οποιο ηταν το ρισκο θα διεκδικουσα καποια λεφτα πισω...

εστω 10-20 ευρω..τι να πω... δεν εχει να κανει μεταξουργειο, φυλης, στουντιο παντου υπαρχουν τετοιες, και αξιο αποριας πως δεν εχουν μαζευτει μερικα μελη να φτιαξουν μια black list με της φολες να της αποφευγει ο κοσμος..

μπας και σωθουν λεφτα..
Eκτος απο την φόλα, υπαρχει και η περιπτωση του καμοδίνου, του έπιπλου, της πατάτας, της μπατάλας, της μαλακισμένης, της πονομούνας, της ξεχυλομούνας, και της ξεπέτας. Εσεις πεσατε στην περιπτωση της φολας!
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Eκτος απο την φόλα, υπαρχει και η περιπτωση του καμοδίνου, του έπιπλου, της πατάτας, της μπατάλας, της μαλακισμένης, της πονομούνας, της ξεχυλομούνας, και της ξεπέτας. Εσεις πεσατε στην περιπτωση της φολας!
Υπαρχουν και οι θετικες περιπτωσεις οπως... το ρουφηγμα τυπου ηλεκτρικης σκουπας Hoover, oι βιτσιόζες, οι βεντούζες, η περιπτωση... 'το μουνι μου φλογες βγαζει σαν να ειναι πετρογκάζι', η περιπτωση... 'ξεσκιστεμε ασύστολα', και η περιπτωση...'στηνω κωλο και μουνι σε οποια σταση θες εσυ'.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
οποιο ηταν το ρισκο θα διεκδικουσα καποια λεφτα πισω...

εστω 10-20 ευρω..τι να πω... δεν εχει να κανει μεταξουργειο, φυλης, στουντιο παντου υπαρχουν τετοιες, και αξιο αποριας πως δεν εχουν μαζευτει μερικα μελη να φτιαξουν μια black list με της φολες να της αποφευγει ο κοσμος..

μπας και σωθουν λεφτα..

Σε ποιο σπιτι εγινε αυτο ? και με ποια
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
μετα απο την χθεσινη επιτυχης σπερματολαρυγγοσκοπηση στην αλινα


σημερα ηρθε μια ασχημη φολα, και μαλιστα με κοπελα που ειχα παρει πριν μια εβδομαδα και περασα καλα..


ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΗ ΤΗΣ, ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΥΦΤΙΑ ΤΗΣ, ΓΑΜΩ ΤΟ ΓΥΦΤΟΧΩΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΡΘΕ, ΓΑΜΩ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΣΟΙ..

που θα κοροιδευει η καθε γυφτησα οποτε θελει.. περασα μεσα μου λεει εισαι ο πρωτος,μπηκε μεσα και κοροιδευε και εκανε πως κοιμοταν διπλα μου λεγοντας οτι ξυπνησε 3 η ωρα και νυσταζει..

της ελεγα ηρεμα δεν ειναι σωστο αυτο που κανεις εγω εδωσα λεφτα να κανω και τιποτα οχι να κοιμηθω μαζι σου παρεα..
εκανε την κινεζα, επειδη δεν την ζορισα την αλλη φορα νομιζε αυτη οτι μπορει να με κοροιδευει  η καθε καριολα..

Δεν ειμαι ο μονος που τρωει φολιτσα ,ολοι μας τρωμε δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια φορα..

αλλα.. ειπαμε ρε φιλε...

τελοσπαντων, γελαγε πονηρα το γυφτακι, να την παρει ο διαολος να την παρει, και με δικη της πρωτοβουλια σηκωθηκε και εφυγε, με φωναζει λεει  :2funny: :2funny: το ρικανισες τον χρονο σου γυφτομουρα? Ε? τωρα πρεπει να φυγεις?Νομιζεις οτι τα 10-15 ευρω βγαινουν ευκολα μωρη? για τραβα πλυνε καμια σκαλα, αντε στο διαολο δηλαδη με το καθε τσολι που κατεβηκε απο τα βουνα των βαλκανιων  να το παιξει μαγκισα και εξυπνη επειδη ΠΟΥΛΑΕΙ το ακριβοτερο στοιχειο μετα το διαμαντι, ΤΟ ΜΟΥΝΙ..

στα διαλα παραπερα... Περασα καλα χτες και ηρθε σημερα να μου γαμησει την ψυχολογια..

οταν βγηκα ετρεμε η καριολα οταν φωναξα την τσατσα, κοιταξτε εγω γυφτος δεν ειμαι ουτε χαλαω την περηφανεια μου να παρακαλαω κατωτερους ανθρωπους για 10 κωλοευρω, αυτα τα 10 κωλοευρω ομως βγαινουν με αιμα σημερα...

της ειπα οτι εκανε την κοιμησμενη,οτι δεν εκανε τιποτα και οτι ο κοσμος δουλευει 8 ωρες για 15 ευρω και εσεις τα τσιμπατε χωρις κοπο.. Η τσατσα το βουλωσε κλασικα, βασικα ηταν καλουλα δεν ηταν καθολου προκλητικη, η αλλη η βρωμιαρα που μυριζουν τα ποδια της σαν χαλασμενη κονσερβα ηρθε να μου ζητησει τον λογο..

Απαξιωσα να της απαντησω και εφυγα... ΦΑΡΜΑΚΑ να τα φει η καριολα, να εχει πελατες βρωμιαριδες γερους και χοντροπουτσαραδες να φτυσει το μουνι της αιμα να δει πως βγαινουν τα λεφτα...

στο διαολο.. και μην ειρωνευτει κανενας η κανει καζουρα, θα σας παρει ο διαολος ολους σας..
:jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom