Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (38 μέλη και 325 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Απογευματινή βόλτα στην Φυλής.
Έγιναν 5 καταθέσεις ,από τις 18:00 μέχρι τις 22:30.
Μεγάλα διαλείμματα ανάμεσα για ανασυγκρότηση δυνάμεων και σκέψεων.
Ρε εσεις, σκετα πολυβολα μιλαμε ειστε...
Απα-πα-πα...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Ιάσωνος 20γα ήταν κλειστό στις 22.40 αλλά απ έξω περίμενε για να πιάσει δουλειά στην τρίτη βάρδια η Λαρίσα.
απλά για να μη μπερδευτεί έστω και ένας που μπορεί να μη γνωρίζει...(με όλο το σεβασμό) :)
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Από ενημέρωση μου στις 13/8/2013, 22:10:
"Λεωνίδου 28 επάνω:Τζέσικα.Προσοχή:Ολοκαίνουριο,μελαχρινό στυλιάρι με ποδάρες,πεταχτό κωλαράκι και πολύ γλυκό πρόσωπο."

Τρίτη βάρδια απόψε στη Φυλής:
71α:Εμυ, η γνωστή μελαχροινή φόλα
69επάνω:Ανι, έχει βγάλει ρίζες εκεί
67:Αντινα,η σιλικονάτη οσία διπλοβαρδιούσα
84επάνω:Αλιονα, μας κοίταζε σαν να έβλεπε μπροστά της το κολατσιό της
84κάτω, 86 επάνω και κάτω κλειστά
80:Μαίρη
74δεξί:Άννα η καστανή με τις ελιές στο πρόσωπο
Αριστερά:Νάντια με τα μεγάλα μάτια, το ωραίο κορμί και το μονίμως αμήχανο σαλονάρισμα
61:Τζούλια και Τζούλια-η μουναρα και η απλά γλυκιά συμπαθητική
66α:Τζούλια το μελαχροινάκι με το τατού στο στήθος
56:Νταϊάνα-με λυμένα τα μαλλιά της απόψε.Παρεμπιπτόντως την τσατσα την έπιασε ξαφνικός βήχας ο οποίος είχε σαν αποτέλεσμα την έξοδο(στο επόμενο λεπτό!)της Νταϊάνας από το δωμάτιο! Θαυματουργός βήχας!!!
54:Αουρόρα-βήχας κι εδώ, με τα ίδια αποτελέσματα.

Φωκαίας 17:Ελένη η αλβανοαιγύπτια και Ιζαμπέλα η μουναρα.Απίστευτα απαξιωτική με όσους δεν έμπαιναν και εμετικά γλοιώδης με όσους περνούσαν στο δωμάτιο η γνωστή ξανθιά τσατσά
25επάνω:Ελένη το ξανθό τζιλφ από το Ιάσωνος 46 μας κυνηγούσε στα σκαλιά για να μπούμε
25ισόγειο:Μόνικα-στα πρόθυρα της(νιάου!)ανορεξίας
27κάτω:Χριστίνα
27ισόγειο:Ναταλία με τα καζακσανικά χαρακτηριστικά προσώπου
27επάνω:Άννα η Ρουμάνα-γυμνή και πάλι απόψε
24:Αγάπη το ξανθό μιλφ πού πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο.(Αυτή και η Νταϊάνα!)
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Τρίτη βάρδια στη Λιοσίων.
76β:Άννα,αδιάφορο καστανοξανθο αλλά χαμογελαστό στυλιαρι.Η τσατσά έταζε 20λεπτη παραμονή στο δωμάτιο!
76επάνω:Ναταλί το αλλοιθωρο πιπίνι και Μελίνα το μελαχροινό μιλφ
91:Στέλλα,το γνωστό μελαχροινό βόδι επιπέδου Μεταξουργείου
Εξηκίου στο νέο:Πάολα, ξανθό αξιόμαχο μιλφ με ωραία πιασίματα
18επάνω:Εμμανουέλα, μελαχροινή με πολύ γλυκό πρόσωπο και βυζάρες
18 ισόγειο:Κάτια, ξανθιά, πολύ στητό βυζί και μικρό πεταχτά κωλαράκι-ασύμμετρα χαρακτηριστικά με το σπασμένο πρόσωπο της

Βέργας 1αριστερά:Γκαλίνα, πολύ όμορφο πιπίνι καστανοξανθο με στητό βυζάκι και φοβερό κωλαράκι
Δεξιά:Ειρήνη η γνωστή από Φωκαίας και Ιάσωνος
2:Ναταλί μελαχροινό στυλιάρι με συμπαθητικό πρόσωπο και πολύ ωραίο σώμα και Βανέσα εντελώς αδιάφορη μελαχρινή με σκούρο δέρμα
6:Όλγα, το γνωστό ξανθό μιλφ με τις βυζάρες και τις μεγάλες ρώγες
6κάτω κλειστό

Τροφωνίου 11 κάτω:Τζένη κοντοχοντρο χόμπιτ
11επάνω:Γιάννα, η έκπληξη.Πολύ ωραία  καυλιάρα ξανθιά με ανοιχτή όμως περιφέρεια-κοινώς κωλάρα που δίνει κιόλας.
13αριστερά Τζούλη μιλφ με μικρό στήθος και κωλάρα
13δεξί κλειστό όπως και το Παιωνίου 47.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ανακοίνωση 14-8-2013

θέμα:Πρωινές συνουσίες στο Μεταξουργείο.

Η πρωινή συνουσία διεξήχθη στο Κολωνού 30 ισόγειο με την όμορφη και καλοσχηματισμένη Ντάρια.
Μέτρια συμμετοχή σε καλό κορμί,θα το ξανασκεφτώ αν θα ξαναπάω διότι εκρίθη ως μέτρια.
Δεν τα σηκώνω εγώ αυτά,επίσης λέρωσα την στολή μου από κάποια τσίχλα και τώρα είναι στο καθαριστήριο.
Στην συνέχεια συνουσιάστηκα σαν κόνικλος με την μελαχρινή ζουμερή Μαρία στο Μ.Αλεξάνδρου 15.
Ωραία βυζιά και πολύ δυνατή στο δωμάτιο,κυλιστήκαμε επιτυχώς στα κλινοσκεπάσματα.
Η επιστροφή μου εκεί λοιπόν θεωρείται κάτι παραπάνω από σίγουρη.

Ζυγούς λύσσατε!

Πως γινεται και απαντας στο φορουμ ως επισκεπτης και οχι σαν μελος ;;;;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο.
στο 1ο που μπηκα φωκαιας 25 ισογειο στην Ανκα . φοβερο νιμου. γκομενα που αν την εβλεπες στο δρομο θα σου γυρναγε το κεφαλι αναποδα.
εντελως τυπικη μεσα στα ορια του ΙΚΕΑ.
Τη διαφορα την εκανε η βαση στηριξης (καλαμακι) για το κωλοχαρτο ... περναγε απο την τρυπα αναμεσα και ενωνε τις 2 ακρες ...
IMG_20130810_183146.jpg
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Μεσημεριανή καταδρομική καβάλα στον τυφώνα, στα πορνοσοκάκια με ντάλα ήλιο.
Σε όσα μπήκα, έχω και κανά δυο απορίες όποιος συνάδελφος μπορεί ας βοηθήσει....

Διδύμου 20: μια όμορφη νεαρά με σχετικά καλό σωματάκι, δεν ξέρω αν επρόκειτο για την Εβελίνα help
Διδύμου 18B: μια μιλφ με κωλάρα
Διδύμου 16Α: 2 μιλφ Χριστίνα και Νίκη αδιάφορες
Διδύμου 7Β: Μια νεαρή ξανθιά με όμορφο σώμα, δεν είπε όνομα help
Διδύμου 7A: Η Ντενίσα η μουνάρα, αυτήν την ξέρω, γινόταν πανικός στο σαλόνι.
Φυλής 61: Η Τζούλια μελαχροινή ζυμαρούλα αδιάφορη
Φυλής 67: Θα ερχόταν η Έμμυ η κωλάρα
Φυλής 86Β:
Φυλής 84Α: Η Αντριάννα, έχει αδυνατίσει και έχει ομορφύνει
Φυλής 66Α: Η Γιάννα η μελαχροινή μουνάρα με τους βύζους φόρα παρτίδα
Φυλής 56: Μια Νικολέττα, ξανθιά κορμάρα με δυαράκι στήθος και ωραίο κωλαράκι, τιμήθηκε σε απλό στα 20€. Καλές εντυπώσεις για 20€. Ρε σεις είναι η γνωστή Νικολλέτα φίλη της Ντενίσας? help
Φώκαιας 27 το ισόγειο: η Σόνια η ψηλή ξανθιά, κάτι έκανε στο laptop της.
Φώκαιας 27Α υπόγειο: η Ειρήνη η μελαχρινή κωλάρα
Φώκαιας 25Β: Η Άννα η Πολωνέζα
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μεσημεριανή καταδρομική καβάλα στον τυφώνα, στα πορνοσοκάκια με ντάλα ήλιο.
Σε όσα μπήκα, έχω και κανά δυο απορίες όποιος συνάδελφος μπορεί ας βοηθήσει....

Διδύμου 20: μια όμορφη νεαρά με σχετικά καλό σωματάκι, δεν ξέρω αν επρόκειτο για την Εβελίνα help
Διδύμου 18B: μια μιλφ με κωλάρα
Διδύμου 16Α: 2 μιλφ Χριστίνα και Νίκη αδιάφορες
Διδύμου 8Β: Μια νεαρή ξανθιά με όμορφο σώμα, δεν είπε όνομα help
Διδύμου 8A: Η Ντενίσα η μουνάρα, αυτήν την ξέρω, γινόταν πανικός στο σαλόνι.
Φυλής 61: Η Τζούλια μελαχροινή ζυμαρούλα αδιάφορη
Φυλής 67: Θα ερχόταν η Έμμυ η κωλάρα
Φυλής 86Β:
Φυλής 84Α: Η Αντριάννα, έχει αδυνατίσει και έχει ομορφύνει
Φυλής 66Α: Η Γιάννα η μελαχροινή μουνάρα με τους βύζους φόρα παρτίδα
Φυλής 56: Μια Νικολέττα, ξανθιά κορμάρα με δυαράκι στήθος και ωραίο κωλαράκι, τιμήθηκε σε απλό στα 20€. Καλές εντυπώσεις για 20€. Ρε σεις είναι η γνωστή Νικολλέτα φίλη της Ντενίσας? help
Φώκαιας 27 το ισόγειο: η Σόνια η ψηλή ξανθιά, κάτι έκανε στο laptop της.
Φώκαιας 27Α υπόγειο: η Ειρήνη η μελαχρινή κωλάρα
Φώκαιας 25Β: Η Άννα η Πολωνέζα
η νικολεττα που τιμησες ειχε γαλαζια ματια και πιρσινγκ στο προσωπο της.αν ναι μαλλον θα ηταν η γνωστη νικολλετα...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Υποθέτω ότι πρόκειται περί του ιδίου ατόμου, αλλά με διχασμένη προσωπικότητα!  ;)

Σε εμάς υπήρξε φόλα κατά την εκτέλεση των εργασιών της, ενώ σε άλλους εκλεκτούς συναδέλφους ήταν εξαιρετικη. :huh:
παρα πολλες το κανουν αυτο με εμενα παντως το εβελινακι οταν την πηρα αρχες ιουνη στην αγκυρας 2 φορες μεσα σε 5 μερες ηταν σκετη καύλα...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ωραιος φανουρη για μια άλλη φορά
Υ.Γ στο μόνο πράγμα που δεν συμφωνώ ειναι οτι το φ56 προσφερει ελευθερο στοματικό.μου φαινεται πολυ περιεργο γιατι ποτε αυτη η αλυσιδα δεν εχω ακουσει να προσφερι ελευθ στομ...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
56:Νταϊάνα-με λυμένα τα μαλλιά της απόψε.Παρεμπιπτόντως την τσατσα την έπιασε ξαφνικός βήχας ο οποίος είχε σαν αποτέλεσμα την έξοδο(στο επόμενο λεπτό!)της Νταϊάνας από το δωμάτιο! Θαυματουργός βήχας!!!
οταν πεφτεις σε ωρα αιχμης δηλαδη γυρω στις 9 το βραδυ παντα στο 7λεπτο η νταιανα σου λεει οτι πρεπει να τελειωσεις και η τσατσα αρχιζει τον ξερόβηχα..εχω παει 2 φορες γυρω στις 9 στην νταιανα,την πρωτη φορα μπηκε μεσα φουριοζα για να με ξεπεταξει της το τονισα και στη συνεχεια εκανε οτι περνουσε απ το χέρι της  για να περασω καλα επειδη καταλαβε οτι ειχα θυμωσει την δευτερη φορα η τσατσα μου ειπε οτι εχω μονο 10 λεπτα το ιδιο η νταιανα τα πηρα στο κρανιο και κοντεψα να τσακωθω με την νταιανα..τις αλλες φορες που πηγαινα γυρω στις 6 το απογευμα και δεν ειχε κανεναν περνουσε τελεια με το μωρακι για αυτο να αποφευγεις τις βραδυνες ωρες ειδικα το καλοκαιρι..
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μεσημεριανή καταδρομική καβάλα στον τυφώνα, στα πορνοσοκάκια με ντάλα ήλιο.
Σε όσα μπήκα, έχω και κανά δυο απορίες όποιος συνάδελφος μπορεί ας βοηθήσει....

Διδύμου 20: μια όμορφη νεαρά με σχετικά καλό σωματάκι, δεν ξέρω αν επρόκειτο για την Εβελίνα help
Διδύμου 18B: μια μιλφ με κωλάρα
Διδύμου 16Α: 2 μιλφ Χριστίνα και Νίκη αδιάφορες
Διδύμου 7Β: Μια νεαρή ξανθιά με όμορφο σώμα, δεν είπε όνομα help
Διδύμου 7A: Η Ντενίσα η μουνάρα, αυτήν την ξέρω, γινόταν πανικός στο σαλόνι.
Φυλής 61: Η Τζούλια μελαχροινή ζυμαρούλα αδιάφορη
Φυλής 67: Θα ερχόταν η Έμμυ η κωλάρα
Φυλής 86Β:
Φυλής 84Α: Η Αντριάννα, έχει αδυνατίσει και έχει ομορφύνει
Φυλής 66Α: Η Γιάννα η μελαχροινή μουνάρα με τους βύζους φόρα παρτίδα
Φυλής 56: Μια Νικολέττα, ξανθιά κορμάρα με δυαράκι στήθος και ωραίο κωλαράκι, τιμήθηκε σε απλό στα 20€. Καλές εντυπώσεις για 20€. Ρε σεις είναι η γνωστή Νικολλέτα φίλη της Ντενίσας? help
Φώκαιας 27 το ισόγειο: η Σόνια η ψηλή ξανθιά, κάτι έκανε στο laptop της.
Φώκαιας 27Α υπόγειο: η Ειρήνη η μελαχρινή κωλάρα
Φώκαιας 25Β: Η Άννα η Πολωνέζα
την επομενη φορα θα ρθω μαζι σου και θα σου λυσω ολες τις αποριες  :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μικρη τσαρκα φυλης, με την ελπιδα μπας και βρω κατι καλο..

δεν ειχα ορεξη να ριξω 20αρικο διοτη ρε παιδια τα ιδια και τα ιδια η 3η βαρδια πραγματικα.. Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α..


αλλα, ΑΛΛΑ, ολα αλαξαν,τζουλια φυλης 54β ενα μελαχρινο αστερι, μου πεσε η γλωσσα πραγματικα οταν την ειδα, μια σωματαρα, μια φατσαρα,σορρυ παιδια εχω μαθει πε τα σαβουρια του μεταξουργειου και ειδα κατι ομορφο και τρελαθηκα..
Ηταν και η αλλη η αουρορα πως την λενε, αρχιδια, τζουλια λεμε.. πιπινακι..


Λοιπον θυσιαζω 2 δεκαυερα απο σημερα για παρτυ της, δεν μου ξεφευγει και διαβασα μια καλη κριτικη κιολας..
να πας σταμουλι στην τζουλια ειναι πολυ καλη μεσα στο δωματιο το μονο μειονεκτημα της ειναι το ανυπαρκτο στηθος μαλιστα δεν δίστασα να της το πω..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
οταν πεφτεις σε ωρα αιχμης δηλαδη γυρω στις 9 το βραδυ παντα στο 7λεπτο η νταιανα σου λεει οτι πρεπει να τελειωσεις και η τσατσα αρχιζει τον ξερόβηχα..εχω παει 2 φορες γυρω στις 9 στην νταιανα,την πρωτη φορα μπηκε μεσα φουριοζα για να με ξεπεταξει της το τονισα και στη συνεχεια εκανε οτι περνουσε απ το χέρι της  για να περασω καλα επειδη καταλαβε οτι ειχα θυμωσει την δευτερη φορα η τσατσα μου ειπε οτι εχω μονο 10 λεπτα το ιδιο η νταιανα τα πηρα στο κρανιο και κοντεψα να τσακωθω με την νταιανα..τις αλλες φορες που πηγαινα γυρω στις 6 το απογευμα και δεν ειχε κανεναν περνουσε τελεια με το μωρακι για αυτο να αποφευγεις τις βραδυνες ωρες ειδικα το καλοκαιρι..

άμα την ξαναπιάσει ο βήχας να βγεί ο συνάδελφος από το δωμάτιο να της δώσει παστίλια για τον λαιμό να τελειώνουμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom