Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 325 άτομα (36 μέλη και 289 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Μπράβο σου παίχτη μου. Χαίρομαι όταν κάποιος από τα συμπαθή μου μέλη, περνάει απροσδόκητα όμορφα, εκεί που έχει χαμηλά τον πήχη.
Παρεμπιπτόντως, σήμερα βρέθηκα αίφνης στην Αχαρνών και έκανα ένα τσαφ στο Διδύμου 8β' (θυμήθηκα τις νεανικές μου τσάρκες). Δούλευαν λοιπόν 2 θηλυκά, μια Ρωσίδα προμιλφ και ένα μελανούρι (εκ Βραζιλίας όπως μου τη σύστησε η κυρία της υποδοχής) λεπτό με μικρό βυζάκι και κωλαράκι ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ!!!! Σαν μιγάδα. Έμεινα ολίγον μαλάκας από το στυλ που με "κάρφωνε", όσο το Ρωσικό άρμα με είχε μαρκαρισμένο. Κοντοστάθηκα κάνοντας focus στο πρόσωπό της που "αντρόφερνε" και έφυγα, έχοντας μια αμφιβολία για το φύλο της. Αν είναι τρανς είναι πολύ πετυχημένη. Έλα όμως που δεν ενδίδω.... Αν κάποιος γνωρίζει ας μου γράψει, μιας και σ'αυτά τα γήπεδα δεν παίζω πλέον μπαλίτσα. Τουλάχιστον αν είναι original να εφορμήσω. Το όνομά της δεν το συγκράτησα....αλλού εστίαζα.... :S
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
54β τζουλια,πολύ χαριτωμενο λεπτο μελαγχροινο πιπινι,αρκετα μελαγχολικο σημερα στο σαλονι,σε σχεση τουλαχιστο με την πρωτη φορα που την ειδα και ηταν εξαιρετικα χαμογελαστη και ευδιαθετη
56 νικολετα
66α γιαννα(ιωαννα),η λεπτη πανεμορφη μελαγχροινη κοπελαρα του ομιλου
61 τζουλη,κοντοπουτανη μελαγχροινη κατσαρομαλλα με ζουμερο κορμι
80 αννα μαρια η τσεχα
109β η κορινα του φανουρη τζουρα από τροφωνιου,μελαγχροινη,συμπαθητικο κορμι
134 ισογειο τζεσικα
134 υπογειο η κλαουντια του Amadeus,γλυκο λεπτο μελαγχροινο κοριτσι
136 η ελενα με τα τατουαζ
Πιπινου 65 ελενα,λεπτη μελαγχροινη κοπελιτσα,χαριτωμενη αλλα και με αρκετα ατσουμπαλο στυλ και πολύ μετριο προσωπο.Σεξουαλικα όμως μου εκανε κλικ,γιατι ηταν λεπτη μεν,αλλα με σχετικα μεγαλο στηθακι
Φωκαιας
17 ξενια,πολύ ωραιο κορμι,ομορφο προσωπο,εχει φτιαξει αρκετα αυτό το κοριτσι
25α οροφος,παλι η τσατσα σε ρολο πορνης που ειχα δει στο ισογειο του 25.Καστανο κοντο μαλλι,γυρω στα 55,παχουλη,και το αξιοσημειωτο,παντα μ ένα δυο πλαστικα ομοιωματα πεους στα χερια της.Μας εχει περασει για αδελφες φαινεται..για να τα δειχνει τοσο επιδεικτικα
27α υπογειο ειρηνη
27β ισογειο αθηνα,επεστρεψε.Γι αυτή τη κοπελα πηγα,από αυτό το σπιτι ξεκινησα τη βολτα,αλλα επειδη ειχε αρκετη δουλεια,σκεφτηκα να το αφησω για καποια άλλη μερα
24 η μελαγχροινη τουμπανατη σεξοβομβα γαβριελα
Διδυμου
8α αλεξανδρα
8β αναστασια,η κοκκινομαλλα ψηλη λεπτη mlf
7β αλινα,η γλυκια ξανθια κοπελα που δουλευει σταθερα εκει το τελευταιο διαστημα
16 η αλινα του ζερο
18 αντριαννα
20 ελις,καστανο λεπτο πορνιδιο,με στυλ λολιτας,παραξενη και μυστηριωδης κατά καποιο τροπο,καθως βγηκε από το δωματιο διχως να κοιταξει,ουτε για ένα δευτερολεπτο,τους πολλους συναγωνιστες που περιμεναν στο δωματιο
Αγκυρας
12α λινα,ζουμερο ξανθο (προ)mlf σχετικα ψηλο,πιστευω ότι θα είναι καλο μεσα
12β νικα,η σεξι ξανθια mlf με τ ωραιο κορμι.Ο τροπος που αγκαλιασε και υποδεχτηκε γνωστο της πελατη,αφαιρεσε ένα ακομη εμποδιο από την αποφαση μου,να παρω αυτή τη κοπελα καποια στιγμη ξανα,αν υποθεσουμε ότι είναι η βερονικα με την οποια ειχα περασει επισης αρκετα καλα


Ξανθιπης 2 αλεξανδρα η καστανη γουρουνιτσα με τα ωραιο στηθος.Πολυ γνωστη γυρολογος που διατηρειται όμως σε πολύ καλη κατασταση σαν κορμι
Βεργας
3 δεξια η μονικα από μαραθωνος και αχιλλεως γωνια.Μολις βγηκε στο σαλονι και πριν την αναγνωρισω,η καρδια χτυπησε δυνατα,αλλα χανει πολύ στο προσωπο.Σαν κορμι είναι αρκετα σεξουαλικο για τα γουστα μου παντα
3 αριστερα μαρια,και αυτή μου αρεσε πολύ,μελαγχροινη,καλο γλυκο προσωπο,κορμι με καμπυλες.Μου φανηκε γνωστη φυσιογνωμια

 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα !! Κωνσταντινουπόλεως 166Β ξέρουμε ποια δουλεύει αυτή την ώρα???   :)



:huh: :huh: :huh:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
πρωτη φορα ακουω για την συγκεκριμένη δούλευε πιο παλιά στο συγκεκριμένο μαγαζί???
κάνα 3μηνο πριν την πετύχαινες στο 54 απογευματινή βάρδια... απίστευτο μωρό σε όλα τα επίπεδα!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
Διδυμου
8β αναστασια,η κοκκινομαλλα ψηλη λεπτη mlf

Γιατί ρε παίχτη δεν αναφέρεις και το Βραζιλιανάκι που έπαιζε ντουέτο με την Αναστασία στο 8β';
Μεσημέρι τις είδα κι εγώ.....
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
καλησπερα !! Κωνσταντινουπόλεως 166Β ξέρουμε ποια δουλεύει αυτή την ώρα???   :)



:huh: :huh: :huh:
μαλλον την χριστινα νεαρο πιπινι απο εμφανιση λεει απο πολλα αλλα απο υπηρεσιες δεν ξερω....
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
απογευματινη τσαρκα στα περιξ της φυλης με 1 καταθεση
ΚΩΝ ΣΧΟΙΝΑ
2 η αλεξανδρα προκειται για μια 29 ελληνογερμανιδα κανονικου υψους κανονικο σωμα και κωλο προσωπο της σειρας με καστανοξανθα μαλλια που τα ειχε πιασει κοτσο και μαυρισμενο σωμα.επισης πανω απ το μουνακι της ειχε αφησει μια παχια γραμμη απο τριχες.δοκιμαστηκε θα ακολουθησει κριτικη
ΠΕΡΓΑΜΟΥ
1 η παολα ζουμερό πιπινακι 20-22 χρονών με μαυριδερο σώμα 1-1.5 βυζάκι ναζιάρικη φατσουλα με μαύρα κοντά μαλλιά που τα ειχε πιασει αλογουρα,δυστυχώς το σώμα της δεν πρόλαβα να το παρατηρήσω καλά  επειδη φορουσε πειμπι ντολ.μπηκε στα υποψιν.απλο
ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ
113 βανεσσα προκειται για μια νεαρη κοπελα 25-28 χρονων με μαυριδερο σωμα 1.5-2 αρι στητο βυζο μπαμπατσικη κωλλαρα κανονικο σωμα και προσωπο πονηρο.επισης φορουσε ενα διχτυωτό ροζ φορεματάκι...
117 μολις μπηκα η τσατσα μου ειπε οτι η σαντρα μπηκε στο δωματιο για μισάωρο πρόγραμμα....δυστηχως δεν την ειδα...
ΠΙΠΙΝΟΥ
65β η ελενα προκειται για ενα αδυνατο πιπινακι 21-23 χρονων με μοντελε σώμα με 2-2.5 βυζαρες που είναι ότι πρέπει για χούφτωμα,ωραιο κωλαρακι ναζιαρικη φατσουλα και μαυρα κοντα μαλλια σε στυλ καρεδακι...   
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Ας μου απαντησει καποιος που ξερει

Απ' οτι εμαθα, το στανταρακι μου η Νικολ το ζυμαρακι απο κολωνου 30 και Λεωνιδου 28.... παει!! μας αφησε

Σκεφτομαι να παρω μεταγραφη για Φ66 στη Νικολεττα! (απο Νικολ σε Νικολεττα, καλα παμε)

και ιδου το ερωτημα...!! (αν και χαζο.

θα δω μεγαλη διαφορα;;;;;;;

ναι, το ξερω οτι μπορω να διαβασω κριτικες, αλλα θα ηθελα να μου πει καποιος που να τις εχει δοκιμασει και τις 2
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Όπως υποσχέθηκα στον εαυτό μου κατέθεσα σήμερα στην Βαλέρια, στο Αλκαμένους 113. Την πέτυχα εκεί και φυσικά πέρασα άμεσα στο δωμάτιο. Ακολούθησε σκληρό, βρώμικο σέξ με αρκετές στάσεις, απίστευτα προκαταρκτικά και ερωτόλογα και από τους δύο (μαλάκα, πούστη, ανώμαλε, πουτάνα, ψώλα, ξεκωλιάρα). Στο τέλος κάτσαμε και συζητήσαμε λίγο και η Βαλέρια με έκανε για συνειδητοποιήσω για μια ακόμα φορά πόσο εξαιρετική επαγγελματίας είναι, διότι ναι μεν κάνει αυτή την δουλεία για τα λεφτά (λογικό και κατανοητό) αλλά αντιλαμβάνεται ότι πρέπει να παρέχει υπηρεσίες ποιότητας στον εκάστοτε πελάτη και να μην τον βλέπει σαν εικοσάρικο. Δυστυχώς θα φύγει για λίγες μέρες αλλά 13/9 θα είναι πάλι μαζί μας!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Όπως υποσχέθηκα στον εαυτό μου κατέθεσα σήμερα στην Βαλέρια, στο Αλκαμένους 113. Την πέτυχα εκεί και φυσικά πέρασα άμεσα στο δωμάτιο. Ακολούθησε σκληρό, βρώμικο σέξ με αρκετές στάσεις, απίστευτα προκαταρκτικά και ερωτόλογα και από τους δύο (μαλάκα, πούστη, ανώμαλε, πουτάνα, ψώλα, ξεκωλιάρα). Στο τέλος κάτσαμε και συζητήσαμε λίγο και η Βαλέρια με έκανε για συνειδητοποιήσω για μια ακόμα φορά πόσο εξαιρετική επαγγελματίας είναι, διότι ναι μεν κάνει αυτή την δουλεία για τα λεφτά (λογικό και κατανοητό) αλλά αντιλαμβάνεται ότι πρέπει να παρέχει υπηρεσίες ποιότητας στον εκάστοτε πελάτη και να μην τον βλέπει σαν εικοσάρικο. Δυστυχώς θα φύγει για λίγες μέρες αλλά 13/9 θα είναι πάλι μαζί μας!
απογευματινη βαρδια την πετυχες????μαλλον εμενα η τσατσα μου ειπε ψεματα για το ονομα της μιας και την ρωτησα επειδη δεν την ειχα ξαναδει την βαλερια...η βαλερια εχει καστανοξανθα μαλλια και μαυριδερο δερμα????
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
κάνα 3μηνο πριν την πετύχαινες στο 54 απογευματινή βάρδια... απίστευτο μωρό σε όλα τα επίπεδα!!!
οκ τωρα ειδα την τροποποιηση του χλινικ τελικα η γιαννα ειναι ειπα και εγω....
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Τεράστια μοναχική βόλτα χτες, και από που δεν πέρασα, τι μετάξι, τι φυλής, τι στούντιο βριλησσού, κασσάνδρας, ιερά οδό, σ. πάτση, πέρα δώθε όλο το βράδυ. είδα σχεδόν όλες τις κορασίδες, παλιές και νέες. τελικά το εικοσαρικάκι κέρδισε μια καινούργια Άννα στο Φυλής 74 δεξιά όπως ,μπαίνουμε. ομολογώ ότι είχα πιεί και τον κώλο μου, αλλά η κοπελίτσα μου φάνηκε πολύ πρόσχαρη και χαμογελαστή, αν και δεν ήξερε λέξη ελληνικά. στα συν ότι φορούσε πολύ ωραία ψηλοτάκουνα και τα νυχάκια της ήταν πολύ περιποιημένα. ανακοινώθηκε και κωλαράκι. η κοπέλα ήρθε μες στην καλή χαρά, ήταν γλυκύτατη. επιδόθηκε σε αξιοπρεπέστατη πίπα ενώ τα δάχτυλά μου εξερευνούσαν και τις δυο τρυπούλες της χωρίς καμμία δυσανασχέτηση. δοκίμασα το κωλαράκι της σε ιεραποστολική στάση ενώ με το ένα χέρι έπαιζα με το μουνάκι της, και με το άλλο κρατούσα το 10ποντο τακούνι κοντά στο πρόσωπό μου. πολύ καλή περίπτωση για είκοσι ευρώ. ένα κίνκυ γαμίσι που σε στούντιο θα το είχα πληρώσει χρυσό.   

Το κακό και με αυτή είναι ότι δεν κάνει προκαταρκτικά. Τον παίζει λίγο και περνά προφυλακτικό. Η πίπα της πάντως πολύ καλή, πότε βαθιά πότε ρηχή με παίξιμο της γλώσσας. Στο σεξ δεν συμμετέχει ιδιαίτερα, απλά κλείνει τα μάτια και ψιλοβογγάει. Στο πρωκτικό ήταν υπομονετική παρόλο που άργησα κάπως να τελειώσω. Μιλάει πολύ καλά αγγλικά.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
απογευματινη βαρδια την πετυχες????μαλλον εμενα η τσατσα μου ειπε ψεματα για το ονομα της μιας και την ρωτησα επειδη δεν την ειχα ξαναδει την βαλερια...η βαλερια εχει καστανοξανθα μαλλια και μαυριδερο δερμα????

ναι σκούρο δέρμα (ηλιοκαμένο) και καστανόξανθα (πιο πολύ καστανα) μαλλιά καρεδάκι. Ήταν με μια άλλη κοπέλα την Βανέσσα ή κάπως έτσι, την έχω ξαναδεί Διδύμου 16, μια ψηλή ξανθιά τουμπανέ με μακρύ μαλλί.΄
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ναι σκούρο δέρμα (ηλιοκαμένο) και καστανόξανθα (πιο πολύ καστανα) μαλλιά καρεδάκι. Ήταν με μια άλλη κοπέλα την Βανέσσα ή κάπως έτσι, την έχω ξαναδεί Διδύμου 16, μια ψηλή ξανθιά τουμπανέ με μακρύ μαλλί.΄
οκ εγω ειδα μονο την βανεσσα η βαλερια θα ηταν στο δωματιο,λες να ηταν με εσενα :cheesy: :cheesy:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε είχα κάνει πιο παλιά κριτική για την Βαλέρια εδώ:
δεν ξέρω αν με αφήνει το πρόγραμμα να κάνω και άλλη.
ναι ρε συ εννοείται οτι σε αφηνει άλλοι κανουν καμια 10ρια για την ιδια κοπελα.... :knockinb: :knockinb: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom