Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (12 μέλη και 126 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ξεχασα να αναφερω στην χθεσινη μου ενημερωση οτι η εβελινα απο διδυμου 20 εχει περιοδο αυτες τις μερες....
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
1 η παολα ζουμερό πιπινακι 20-22 χρονών με μαυριδερο σώμα 1-1.5 βυζάκι ναζιάρικη φατσουλα με μαύρα κοντά μαλλιά που τα ειχε πιασει αλογουρα,δυστυχώς το σώμα της δεν πρόλαβα να το παρατηρήσω καλά  επειδη φορουσε πειμπι ντολ.μπηκε στα υποψιν.απλο
 
Η Πάολα είναι όντως ζουμερό πιπίνι με πολύ ωραίο baby face, κορμί λαμπάδα και ένα κωλαράκι ποίημα. Οι υπηρεσίες της χαρακτηρίζονται τουλάχιστον καλές και όσο πιο καλός πελάτης της είσαι τόσο το καλύτερο για αυτήν και για σένα πρωτίστως! Οι παλαιότεροι θα την θυμούνται σίγουρα για όλα αυτά που προ-είπα και πως πριν πάει στο Περγάμου 1 (κάνα 6μηνο περίπου δουλεύει εκεί) ήταν αρχικά στο Φ.134 (ημιόροφος) και για λίγο στο Φ.134Β (ημυπόγειο).
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η Πάολα είναι όντως ζουμερό πιπίνι με πολύ ωραίο baby face, κορμί λαμπάδα και ένα κωλαράκι ποίημα. Οι υπηρεσίες της χαρακτηρίζονται τουλάχιστον καλές και όσο πιο καλός πελάτης της είσαι τόσο το καλύτερο για αυτήν και για σένα πρωτίστως! Οι παλαιότεροι θα την θυμούνται σίγουρα για όλα αυτά που προ-είπα και πως πριν πάει στο Περγάμου 1 (κάνα 6μηνο περίπου δουλεύει εκεί) ήταν αρχικά στο Φ.134 (ημιόροφος) και για λίγο στο Φ.134Β (ημυπόγειο).

πολύ μου άρεσε αυτό το ζουζούνι αλλά την είδα μια μέρα να τραβάει ασχημομούρη πακιστανό στο δωμάτιο στο Περγάμου και αποχώρησα.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
πολύ μου άρεσε αυτό το ζουζούνι αλλά την είδα μια μέρα να τραβάει ασχημομούρη πακιστανό στο δωμάτιο στο Περγάμου και αποχώρησα.
αναδουλειές βλέπεις... (και που 'σαι ακόμα... δυστυχώς)!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Η Πάολα είναι όντως ζουμερό πιπίνι με πολύ ωραίο baby face, κορμί λαμπάδα και ένα κωλαράκι ποίημα. Οι υπηρεσίες της χαρακτηρίζονται τουλάχιστον καλές και όσο πιο καλός πελάτης της είσαι τόσο το καλύτερο για αυτήν και για σένα πρωτίστως! Οι παλαιότεροι θα την θυμούνται σίγουρα για όλα αυτά που προ-είπα και πως πριν πάει στο Περγάμου 1 (κάνα 6μηνο περίπου δουλεύει εκεί) ήταν αρχικά στο Φ.134 (ημιόροφος) και για λίγο στο Φ.134Β (ημυπόγειο).
σου κανει και εχτραδακια αν εισαι καλος πελατης της???
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Η Πάολα είναι όντως ζουμερό πιπίνι με πολύ ωραίο baby face, κορμί λαμπάδα και ένα κωλαράκι ποίημα. Οι υπηρεσίες της χαρακτηρίζονται τουλάχιστον καλές και όσο πιο καλός πελάτης της είσαι τόσο το καλύτερο για αυτήν και για σένα πρωτίστως! Οι παλαιότεροι θα την θυμούνται σίγουρα για όλα αυτά που προ-είπα και πως πριν πάει στο Περγάμου 1 (κάνα 6μηνο περίπου δουλεύει εκεί) ήταν αρχικά στο Φ.134 (ημιόροφος) και για λίγο στο Φ.134Β (ημυπόγειο).

Στα πρώτα βήματά της, που ήταν και πιο αδύνατη, ήταν πολύ "μη μου άπτου".
Όσο έφτιαχνε μπακίτσα, χαλάρωνε, όμως από την στιγμή που δούλευε αποκλειστικά στην γνωστή Πακιστανο-αλυσίδα (Φ.134 & Περγ.),
τότε τι περιμένεις ? ? ? ? 
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Στα πρώτα βήματά της, που ήταν και πιο αδύνατη, ήταν πολύ "μη μου άπτου".
Όσο έφτιαχνε μπακίτσα, χαλάρωνε, όμως από την στιγμή που δούλευε αποκλειστικά στην γνωστή Πακιστανο-αλυσίδα (Φ.134 & Περγ.),
τότε τι περιμένεις ? ? ? ? 
ποσα χρονια ειναι στο κουρμπέτι???
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Αχ πατρίδα μας γλυκιά...[/size]

9579964401_fec75d45b0_c.jpg


Ηταν γραμμένο στην αυλή των δύο οίκων που βρίσκονται στην Ιάσονος 19


10:13-12:18 (πρωινή βάρδια)

Βιργινίας Μπενάκη 31: Η Βίκυ˙ μία milfogilf με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, αρκετά μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί.
– Και το πρόγραμμα;
– Δεν έχει πρόγραμμα αγάπη μου, είναι φυσιολογικά! μου απάντησε η ίδια.
Απλό στα 20 ευρώ λοιπόν.
Παιανιέων 24: – Σε 10 λεπτά θα είναι εδώ! – Ποια κοπέλα; – Η Σοφία!
Επρόκειτο για μία ρωσίδα milf με κοντό ίσιο ξανθό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, "τετράγωνο" κορμί. Εκανε απλό πρόγραμμα.
Ελευσινίων 22: Η Βανέσα˙ μία νεαρή με καστανό σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μεσαίο στήθος (φορούσε ένα μπλουζάκι˙ μόλις είχε έρθει για να πιάσει δουλειά) κορμάκι με πιασιματάκια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Ιωαννίνων 3 αριστερά: Η Μαρίνα˙ μία προmilf με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο αγριωπό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί, κώλο με λίγη κυτταρίτιδα. Εκανε απλό στα 20 και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 30.
Αχιλλέως 48 ημιυπόγειο: Η 19χρονη Ρεβέκκα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, ωραίο αφράτο κορμάκι με επίσης αφράτα: κωλαράκι και μπουτάκια. Εκανε απλό και δεχόταν φιλιά στο σώμα της.
Κολοκυνθούς 38 αριστερά (ισόγειο): Η Τζοάνα˙ μία νέγρα με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τη μέση και φράντζα στο μέτωπο, καλογραμμένο πρόσωπο με μικρά μάτια και κανονικά χείλη, από τ' αυτιά της κρέμονταν δύο μεγάλοι λεπτοί χαλκάδες, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί. Σε απλό στα 10 ευρώ.
Κολοκυνθούς 38 δεξιά (όροφος): «ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ, μουνάκι, ΚΩΛΑΚΙ (sic!), από πάνω πέφτει, σιγά-σιγά, 10. Ελα!»
Αυτή που ήρθε ήταν η βουλγάρα milf Μαρία˙ με ίσιο μαύρο μαλλί πάνω απ' τους ώμους, πολύ μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) κανονικό κορμί.
Δούλευε και στο διπλανό ισόγειο, όπως και στην Αχιλλέως 40.
Κολοκυνθούς 63 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Δούλευαν δύο κοπέλες: Η νεαρή Κάτια˙ με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό προσωπάκι μ' ένα καρφωτό κοσμηματάκι στη μύτη, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί με λίγα πιασιματάκια, ωραίο κωλαράκι. Εκανε απλό στα 10 και ΚΩΛΟ στα 15˙ και η Ελπίδα˙ με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, όμορφο φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί (φρούσε ένα λευκό εφαρμοστό διχτυωτό ρούχο) ωραίο κώλο. Στο ίδιο πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28: Δύο κοπέλες: Η Αντρέα ξαπλωμένη στην πλιάν καρέκλα με τα πόδια στο τραπεζάκι (ήταν η δεύτερη φορα που την εύρισκα να ξεκουράζεται με αυτόν τον τρόπο στο σαλόνι) με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, ομορφούλα με λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου και λίγο προγουλάκι, μεσαίο στήθος, γεματούτσικο κορμί (όχι χοντρή) ωραίος κώλος. Σε απλό˙ και η θηριώδης ρουμάνα Βερόνικα.
Ιάσονος 43: Η Εμμανουέλα˙ μία milf με ξανθό σγουρό μαλλί πάνω απ' τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεροδεμένο κορμί μ' ένα ταττού στη μέση δεξιά, ωραίο κώλο που τον ΕΔΙΝΕ.
Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Η νεαρή Αλεξία˙ με σκουροκάστανο ίσιο μαλλί μέχρι χαμηλά στην πλάτη, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, κοιλίτσα. Δούλευε με απλό.
Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Μία κοντόφαρδη μελαχρινή (μπορεί και αθιγγανίδα) με ίσιο καστανοκόκκινο μαλλί μέχρι την πλάτη, σχιστά μάτια σ' ένα μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος. Απλό και ισπανική.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ρουμάνα Αλίνα. Προmilf, με μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω, μεγάλο στήθος, γεμάτο κορμί. Απλό στα 10 και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 15.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η νεαρή Ιωάννα˙ με καστανό μαλλί σε κοντή αλογοουρά, γλυκό πρόσωπο με λεπτά χείλη, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, κανονικό κορμί με μία διάστιξη (το λατινικό γράμμα "Ντι") στον δεξιό της ώμο. Απλό στα 10 και ΚΩΛΟΣ στα 15.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17:Δεν ανέβηκα. Συνήθως όμως έβλεπα τη μολδαβή milf Σάρρα με απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Δύο ρωσίδες: Η Σοφία, από τα Ιάσονος 1, με ίσιο ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω, ευτραφής, μ' ένα τρίμπαλ στη μέση κι ένα μεγάλο στήθος˙ και μία ζωηρή καστανή, επίσης με το μαλλί της πιασμένο πίσω, φιλήδονο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, πιο αδύνατο κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος και οι δύο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 δεξιά (ισόγειο): Η αλβανίδα milf Ροζαλίντα. Με ΚΩΛΟ στο πρόγραμμά της.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 αριστερά (όροφος): Εξω απ' την εξώθυρα περίμενε ένας παππούς, ο οποίος γύρισε με κοίταξε και έκανε μία κίνηση με τα χέρια του για να μου δείξει ότι αργούν ν' ανοίξουν. Την επόμενη στιγμή η πόρτα άνοιξε και η τσατσά "γαύγισε": – Δεν έχω κοπέλα!
Κολωνού 53: Δύο κοπέλες: Η Μαρία, απ' το 15 της Μεγάλου Αλεξάνδρου, με σκούρα μαλλιά μέχρι την πλάτη ψηλά, χοντρομούρα, με μεγάλο στήθος και βαρύ κορμί˙ και η Ντιάνα, από τα Ιάσονος 46 και 44 δεξιά, ξανθιά με το μαλλί της μέχρι την πλάτη, όμορφο και σινάμα εκφυλο πρόσωπο, μεγάλο στήθος (φορούσε ένα λευκό εφαρμοστό διχτυωτό ρούχο) σώμα με πιασίματα και κυτταρίτιδα. Απλό και για τις δύο.
Κολωνού 47 αριστερά (ισόγειο): Κλασικά η κοντοφάρδουλη Χρύσα. Σε απλό.
Κολωνού 47 δεξιά (όροφος): Μία νέγρα με εύσαρκα χείλη, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί με κοιλίτσα. Σε απλό.
Κολωνού 48: Δύο κοπελες: Η ρωσίδα Τάνια. Η οποία ήταν στο δωμάτιο, και η πολωνέζα Αννίτα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί με χοντρά μπούτια. Δούλευε και στο 13 της οδού Θάσου. Απλό.
Κολωνού 32 μεσαίο (υπόγειο): Δύο κοπέλες: Μία καστανόξανθη με τα μαλλιά της πιασμένα πίσω, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί, μικρό κωλαράκι, λεπτά πόδια και μία μελαχρινή με ίσια χυτά μαλλιά στους ώμους και την πλάτη, επίσης καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμάκι. Σε απλό και οι δύο.
Ο τσάτσος μου είπε ότι τα ονόματά τους ήταν: Πόπη για την πρώτη και Μαίρη για τη δεύτερη. Αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είπε ψέματα, γιατί όπως έφευγα άκουσα τη μία να του λέει: – Τί είπες, Πόπη;!
Κολωνού 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η 26χρονη ρουμάνα Μόνικα˙ με ίσιο καστανοκόκκινο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος με πεταχτές θηλές, καλλίγραμμο κορμάκι που στην κάμψη εμφανίζει και κοιλίτσα. Σε απλό.
Κολωνού 27 αριστερά (όροφος): Η θεριακωμένη νεαρή ρουμάνα Πάολα (αδελφή της Βερόνικας) ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Κολωνού 27 μεσαίο (ημιυπόγειο): Στον οίκο αυτόν δεν μπήκα. Διότι απ' το πεζοδρόμιο διέκρινα δύο χοντρά πόδια  και το κάτω μέρος από ένα μεσοφόρι˙ και τα τρία έπρεπε ν' ανήκαν στην Τζώρτζια, με το ξανθό μαλλί και το τεράστιο στήθος με το ταττού στον δεξιό μαστό, η οποία έδεινε τον ΚΩΛΟ της για ένα 10άρικο.
Μου το επιβεβαίωσε ένας μελαμψός συναγωνιστής που εκείνη την ώρα έβγαινε: – Είναι μια χοντή (sic) με μεγκάλα βυντιά (sic)
Κολωνού 30 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ρουμάνα "γυρολόγος" Ντάνα ή Νταϊάνα˙ από το ισόγειο της Ιάσονος 19, το υπόγειο της Κολωνού 32, το ημιυπόγειο της Ιάσονος 30, το Κολωνού 15 δεξιά, το ημιυπόγειο της Κολωνού 11, τη Φυλής 66 δεξιά. Νέα στην ηλικία με μέτριο πρόσωπο, ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, μικρό προς μεσαίο στήθος, αδύνατη με καλό κορμί. Σε απλό πρόγραμμα.
Κολωνού 30 αριστερά (όροφος): Κλασικά η νεαρή όμορφη Σιμόνα από τη Ρουμανία. Σε απλό.
Κολωνού 32 δεξιά (όροφος) (To onlygreekάδικο): Δούλευε η Ερικα˙ μία νέα γυναίκα με μαύρο ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω, φιλήδονο πρόσωπο με μεγάλα μάτια και ανάγλυφα χείλη, μεσαίο στήθος, καλοσχηματισμένο κορμί με μία διάστιξη στη μέση δεξιά, ωραίο κώλο. Σε απλό στα 15.
Κολωνού 15 αριστερά: Η ρουμάνα Μανταλίνα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί (από μαύρο όταν δούλευε στο διπλανό) πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο με μία μικρή κρεατοελιά στο πάνω χείλος, μεσαίο στήθος, γεματούτσικο κορμί (φορούσε μεσοφόρι), με τροφαντά μπουτάκια. Σε απλό.
Κολωνού 11 ημιυπόγειο: Η συμπαθητική υπηρεσία μου είπε ότι δούλευε μία καινούρια˙ η Χριστίνα, η οποία «δεν ξέρει πολλά από σαλόνι αλλά από δωμάτιο είναι πολύ καλή!» Το προγραμμά της ήταν απλό.
Μετά από 6 λεπτά αναμονής η τσατσά την παρουσίασε: Επρόκειτο για μία μάλλον προmilf με σγουρά μαύρα μαλλιά που έφταναν ψηλά στην πλάτη της, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί μ' ένα ημιτελές τατουάζ στην οσφύ, μικρό κωλαράκι και καλλίγραμμα λεπτά πόδια.
Πληρώθηκε...

9582755260_426d08ccd9_c.jpg


9582753598_e204255282_c.jpg


9582751322_ffac865b18_c.jpg


Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο): Η ρουμάνα Λάουρα˙ νεαρή με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη πιασμένο σε αλογοουρά, συμπαθητικό προσωπάκι, μεσαίο στήθος, κορμί με πιασιματάκια, μέτριο κώλο. Σε απλό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος): Δύο κοπέλες: Η νεαρή Αντζελα˙ με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτισκο προσωπάκι, μεσαίο στήθος, αδύνατη με μέτριο κωλαράκι και λεπτά πόδια. Σε απλό. Και η Μαρίνα˙ πιο αδύνατη ή αλλιώς "παχύς σκελετός", με μικρό στήθος, μέτριο πρόσωπο, καστανό ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Ντανιέλα˙ μία σχετικά χαμηλού αναστήματος milf με ίσιο και μπουκλωτό (στις άκρες) ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο πρόσωπο με λεπτά χείλη, μικρό στήθος (φορούσε μεσοφόρι) αδύνατη με λεπτά πόδια. Απλό αλλά συμπεριλαμβανόταν και ΑΡΧΙΔΟΓΛΕΙΨΙΜΟ!
Φεύγοντας, και αφού την είχα ρωτήσει εάν κάνει ελεύθερο στοματικό και είχε αρνηθεί, την άκουσα πίσω απ' την πλάτη μου να λέει ότι με 50 ευρώ θα το έκανε!
Εγώ τότε της είπα ότι προτιμούσα την αρνητική της απάντηση γιατί έδειχνε ότι είναι καθαρή και λοιπά και λοιπά...
Τότε το γύρισε και μου είπε: – Αγαπούλα μου, τέτοια πράγματα εγώ δεν κάνω!
Εχω όμως την εντύπωση ότι σκέφτηκε μήπως και τσιμπήσω ακουμπώντας της το πορτοκαλί χαρτονόμισμα.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος): Η αρβανίδα Αντζελα (πρώην Ντανιέλα) με ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Δούλευε πάλι η Μαρία. Σήμερα δεν υπήρχαν πλάτες να πυργώνονται μπροστά μου. Ημουν μόνος στο σαλόνι. Οπότε την είδα πιο καλά, καθώς ο μακρυμάλλης μεσήλικας αδύνατος τσάτσος ανακοίνωνε για εκείνη απλό πρόγραμμα.
Επρόκειτο για μία νέα γυναίκα με ξανθωπό ίσιο μαλλί μέχρι το μέσον της πλάτης, χαμογελαστό καλούτσικο πρόσωπο με λίγο σκούρα δόντια, μικρό προς μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, ωραίο αφράτο κωλαρακι και εύχυμα μπουτάκια με λίγη κυτταρίτιδα.
Καυλωτική...
Ιάσονος 19 ισόγειο: Η Καμέλια˙ με ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί. Σε απλό.
Σ' ερώτησή μου, η τσατσά είπε ότι δουλεύει και Ιάσονος 30 όπως και Λεωνίδου 28.
Ιάσονος 19 όροφος: Η Νικολάτα σε απλό. Επρόκειτο για μία ξανθιά με ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, φιλήδονο όμορφο πρόσωπο, "δεμένο" κορμί, μικρό προς μεσαίο στήθος, καλό κώλο και καλά μπούτια με λίγη κυτταρίτιδα. Λίγο βιαστική. Κοινώς μας "έγραψε στ' αρχίδια της", εμένα και άλλον έναν που την περιμέναμε. Πάντως εκείνος πέρασε στο δωμάτιο.
Λεωνίδου 28 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η όμορφη μελαχρινή ρουμανα Μαρία. Σε απλό.
Λεωνίδου 28 αριστερά (όροφος): Η Τζέσικα˙ με σκουροκάστανο ίσιο μαλλί μέχρι τη μέση, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, αψηλή και αδύνατη. Σε απλό.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Δύο νεαρές ευπαρουσίαστες κοπέλες: Η ξανθιά Αλίνα και η μελαχρινή Αννα. Σε απλό αμφότερες.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Τζένη˙ νεαρή μελαχρινή με το ίσιο μαύρο μαλλί της πιασμένο πίσω, ενδιαφέρον πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη με ωραίο κώλο. Σε απλό.

;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Mινι ενημερωση απο φυλης τωρα το απογευμα
Φωκαιας
17 η μελαγχρινη τζουλιανα/ιζαμπελα,πανεμορφη σημερα με μαυρα μακρια ισια μαλλια και κιτρινα εσωρουχα,αψεγαδιαστο κορμι
27α υπογειο η ειρηνη  του μπεμπα
27β ισογειο τζενη,νεα λεπτη κοντοπουτανη καστανη κοπελα,αρκετα ενδιαφερουσα,με τσιγγανορουμανικη αυρα ισως
Αγκυρας
12α λινα μαλλον,χαριτωμενη ξανθουλα  κοντουλα κοπελιτσα
12β λιζα,την ειχα δει και διδυμου 20,οι σφριγηλες μπουταρες σε συνδυασμο με τις βυζαρες που ξεχειλιζαν και μια τσοντα που εβλεπα το μεσημερι μ εκαναν να περασω,και δεν το μετανοιωσα
Υ.Γ Ευγε Φανουρη!


 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
27β ισογειο τζενη,νεα λεπτη κονοπουτανη καστανη κοπελα,αρκετα ενδιαφερουσα,με τσιγγανορουμανικη αυρα ισως
την συγκεκριμενη την είχα πετύχει 29 ιουνη ήμουν ανάμεσα σε αυτην και την νταιανα τελικα εκεινη την μερα πηρα την νταιανα,απο τοτε δεν την εχω ξαναπετυχει ευκαιρια να την παρω αυριο μιας και εχω προγραματησει τσαρκα για αυριο...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λόγω ζέστης, είχε πάρει "φωτιά" και το δοξάρι μου.
Οπότε ξεκινάμε την αναζήτηση τρυφερής, νεανικής, δροσερής σάρκας προς ανακούφιση αυτού.

Ξεκίνησα από Μετάξυ, ώστε να δω την πιτσιρίκα που ανέφερε συναγωνιστής στο Ιασ. 31 υπ., αλλά ήταν κλειστό.
Μιας και στα περισσότερα παίζει μπαζοθύελλα και μου αρέσουν τα μοντελε σωματάκια, δοκίμασα την τύχη μου στα γειτονικά της Ιάσωνος, που ξέρω ότι παίζουν κάτι κοντοπούτανα.

Ιας. 33 1ος: μια ευτραφούλα μελαμψούλα.
Ιας. 30 υπ.: μάλλον η ξανθιά Λόλα, αρκετά περιποιημένη, αλλά πάντα ΦΟΛΑ  :badair:
Ιας. 30 1ος: ο γραφικός γκριζομάλης τσάτσος από το Λεων 28 1ος μας παρουσίας 2 κοπέλες. Και καλά η μία από Ρουμανία και η άλλη από Γερμανία !  :headbang:
Η Ρουμάνα εκ Αλβανίας ήταν η αδύνατη κοντοπούτανη Χριστίνα με το καρεδάκι της, που παίζει και στο Ιας. 33. Μια φορά που την είχα δοκιμάσει ήταν ξεπέτα του κερατά. Η άλλη η "Γερμανίδα" ήταν μια μελαμψούλα με μαύρο καρέ μαλλάκι, ωραίο σωματάκι, που τονιζόταν ωραία στα λευκά της εσώρουχα.

Εγκατέλειψα την εκεί αναζήτηση και βουρ στην Φυλής.
Ήθελα κάτι καινούργιο, οπότε πήγα να δω την Τζένυ που ανέφερε ο Μέγα Καζανόβας.

Φωκ. 27υπ.: η Ίρινα η γυφτοπούλα με την φαρδιά περιφέρεια και φουλ πρόγραμμα.
Φωκ. 27 ισ.: Μάλλον η Τζένυ (δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα), αματούρι, αδύνατο, ξανθό, με σλαβόφατσα, προσφέρει ακά. Τα δωμάτια όλα γεμάτα. Αν και αδύνατο κορμάκι, σαν αυτά που μου αρέσουν, το γεγονός ότι είχε "χειρολαβές" στην μέση της, δλδ ώμοι-μέση-κώλος μια ευθεία, το βρίσκω αντισεξουάλ, οπότε αναβάλλεται η δοκιμή μέχρι νεωτέρας . . . . .  
Φωκ. 27 1ος: η Ελένη facebook. Λοιπόν, έχει γίνει γκομενάρα η μικρά. Τι αδυνάτισμα, τι κοιλιακούς, τι βάψιμο, τι το μαλλί πιασμένο πάνω . . . .  Έχει ομορφύνει επικίνδυνα.  :cum:
 Από υπηρεσίες, τώρα τελευταία, έχει κανείς να πει κάτι  ? ? ? ? ?  :helpplea:

Φυλ. 61: Πάλι η ξινισμένη μουνάρα Βίκυ.  :S
Φυλ. 67: Αντίνα (χωρίς κωλο-ανακοίνωση)
Φυλ. 69 ισ.: η Μπιάνκα  :badair:
Φυλ. 71 1ος: Μια καινούργια γλυκιά άφιξη, καλλίγραμμη, με μακρύ ίσιο μαύρο μαλλάκι και φουλ πρόγραμμα.
Φυλ. 74: Τελικά πήγα στην χαμογελαστή Άννα για να πάρω έναν σφριγηλό νεανικό κώλο, έτσι για αλλαγή.   :kissass:

Αυτά
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
για κοιταξε την πρωτη κριτικη μπορει να μειλαμε για την ιδια..

Την ίδια λέμε, απλά έψαχνα φρέσκιες αναφορές για την κοπέλα.
Άρα ,ακόμα είναι βιαστική στο δωμάτιο, και ακόμα κάνει την κινέζα περί κώλου . . . .

Ίδωμεν

Επίσης, έχει κανείς σας πάρει την ξινή Βίκυ στο Φυλ. 61 ? ? ?
Μήπως το 20€ το τιμάει καλύτερα από το 10€ ? ? ?
Αν και δεν το νομίζω. όπως μάθει κανείς . . . . .
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Aυτή η Βίκη απο φ61 ήταν πρίν λίγο καιρό Πέρδικα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Την ίδια λέμε, απλά έψαχνα φρέσκιες αναφορές για την κοπέλα.
Άρα ,ακόμα είναι βιαστική στο δωμάτιο, και ακόμα κάνει την κινέζα περί κώλου . . . .

Ίδωμεν

.
η τελευταία μου φορά με την Ελενα , όχι και τόσο πρόσφατη..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Επίσης, έχει κανείς σας πάρει την ξινή Βίκυ στο Φυλ. 61 ? ? ?
Μήπως το 20€ το τιμάει καλύτερα από το 10€ ? ? ?
Αν και δεν το νομίζω. όπως μάθει κανείς . . . . .
την Βίκυ στη Φυλής δεν την έχω πάρει , αλλά όταν δούλευε Κολωνού 27β ήταν απο τα στανταράκια μου...
ενώ και για τις κριτικές ξαναδές , έχει 2 κακές και 10 καλές....
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ευχαριστώ ΝεοΣμυρνιώτη.

α) Για την Έλενα θα ήθελα κάτι πιο πρόσφατο, ιδίως τώρα που ομόρφυνε θέλω να μάθω τι τουπέ και τι βιασύνη έχει .. . .  .

β) Για την Βίκυ δεν τα βλέπω (με το δικό μου μάτι) και πολύ καλά τα σχόλια. Άσε που έχω ιδία πείρα από την εν λόγω κυρία, με γλυκανάλατα αποτελέσματα. Κάτι σαν τον kayto-sperma. Δλδ. την πρώτη φορά καλά και την δεύτερη για πολλές φάπες. Επειδή όμως το 20άρικο δύσκολα το κλαίς, πριν την ξαναπάρω θα ήθελα κάτι πιο πρόσφατο . . . .

Υ.Γ.: Άσε που ούτε έκανε (τουλάχιστον σε μένα), ούτε κάνει 69. Και ούτε έβγαζε το σουτιέν της , ελέω σταφιδιασμένο στήθος . . . .

Πάντως στο σαλόνι, ακόμα δεν έχει αποβάλλει την ξινίλα . . . . 
Αυτή η Αλεξάνδρα η "Σέρβα" δεν μπορεί να της κάνει κανά μάθημα συμπςεριφοράς ? ? ? . . . .
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα! χθες πέρασα απο κωνσταντινουπολεως 166Β στις 00:00 και ηταν κλειστό... ξέρει κανείς τίποτα?????  :huh: :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom