Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (40 μέλη και 213 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
επειδή το ξέχασα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Φανούρη που μπήκε στον κόπο να ρωτήσει για την απόδειξη στο μπουρδέλο Θάσου 13. Βέβαια τα ερωτήματα έγιναν περισσότερα αλλά τι να κάνουμε...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
τύπε για την κοντή η την ψηλή λές...
γιατί η κοντή είναι κατσαρομάλλα της ψηλής είναι κανονικά απλά κυματιστά
 

Επισκέπτης
Ανακοίνωση 14-8-2013

Θέμα:Συνουσία στην Φυλής

Συμπληρώνοντας τα κενά των όποιων υπολοίπων από την πιάτσα έχουμε και λέμε......

Φυλής 80 Έμμυ-μελαχρινή με πεσμένο 2άρι βυζί αλλά από την μέση και κάτω
καλή σαν σώμα,δυστυχώς μέσα στο δωμάτιο είναι ξεπέτα.
Φυλής 84 ισόγειο (ανοικτό το βρήκα εγώ) Ανδριάννα-μελαχρινό πιπίνι
με στητό βυζάκι 2άρι και πεταχτό κωλαράκι αλλά ξεπέτα επίσης έστω και στο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αντίνα-σιλικονάρα βυζάρα αλλά μουνάρα,ξανθιά με πολύ ωραίες αναλογίες.
Δυστυχώς μετριότητα στο δωμάτιο σε κλασσικό πρόγραμμα.
Φυλής 65 Αντζελίνα-κλωνάρι σαν σώμα και πρόσωπο της Άνκας της Πολωνέζας.
Ξανθιά με στητό βυζί 1,5άρι και ωραίο κώλο σε απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69 ισόγειο-χωρίς κοπέλα και την περίμεναν να έρθει.
Φυλής 69 όροφος Άννα-ξανθιά μετριότητα σε σώμα και πρόσωπο σε απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71 όροφος Χριστίνα-μελαχρινή με υπέροχα μάτια και μικρό κωλαράκι
από τις πιο δραστήριες γλώσσες και πολύ δυνατή στο δωμάτιο.
Φυλής 71 ισόγειο Στεφανία-καστανόξανθη με μεγάλο κώλο και 2,5άρα βυζάρα
σε κλασσικό πρόγραμμα.
Φωκαίας 17 αριστερό Εμμανουέλα-μελαχρινή με μπακίτσα και χορταστικό κώλο
σε κλασσικό πρόγραμμα,μετριότητα.
Φωκαίας 19 Μαρίνα-μελαχρινή με σχιστά ματάκια και λεπτό σώμα με πεταχτό κωλαράκι.
Φωκαίας 25 όροφος Ανδριάννα-μελαχρινή με ορθά πιασίματα,ωραίο πρόσωπο
και 2άρι βυζί σε απλό πρόγραμμα,ιδανική για αγαπούληδες.
Φωκαίας 25 ισόγειο Άνκα-ξανθιά μουνάρα αλλά στο δωμάτιο δεν τραβάει.
Μπήκα και πέταξα ένα εικοσάρικο (αφλογισία έχουν πάθει τα κορίτσια εκεί στην Φυλής;)
Τελικά όσο πιο όμορφη τόσο χειρότερα.
Φωκαίας 27 Ειρήνη-μελαχρινή με σωματάρα και 2άρι βυζί,μετριότητα.
Φωκαίας 27 ημιόροφος Σόνια-ξανθιά μουνάρα με φοβερό κορμί
και μαυρο κορμάκι σένιο πάνω της,η τσατσά μου είπε ότι θα περάσω ωραία
αλλά εγώ έφυγα για σόδα για να χωνέψω την προηγούμενη φόλα.
Φωκαίας 27 όροφος Έλενα-κοντή με 3άρι βυζί και σώμα με πιασίματα
σε απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Αγάπη-γνωστή βετεράνα με λευκό δικτυωτό φόρεμα.
Αγκύρας 12 δεξί Ελένη-ξανθιά με το ωραίο χαμόγελο και την μέτρια συμμετοχή.
Πιασίματα και 2άρι βυζί με μυτερή ρωγα σε κλασσικό πρόγραμμα.

Διάβασα και κάτι ποστ για αστεράκια και ιστορίες,καλά τόσο "φθηνοί"
είσαστε εδώ μέσα;αφού δεν έχει νόημα όπως λέτε κάποιοι "εκτός" γιατί ασχολείστε;
μάλλον γουστάρετε ε;


Ζυγούς λύσατε!
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
τύπε για την κοντή η την ψηλή λές...
γιατί η κοντή είναι κατσαρομάλλα της ψηλής είναι κανονικά απλά κυματιστά

ολες Τζουλιες ειναι;;; ναι, την κατσαρομαλλα λεω! Την οποια την τιμησα προχθες! αν του αρεσει καποιου την προτεινω γιατι εχει αρκετα στενο μουνι, και δεν εχει καμια σχεση με τα αλλα τα μουνοσπηλαια που ειναι σαν να γαμας κατσαρολα!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
ολες Τζουλιες ειναι;;; ναι, την κατσαρομαλλα λεω! Την οποια την τιμησα προχθες! αν του αρεσει καποιου την προτεινω γιατι εχει αρκετα στενο μουνι, και δεν εχει καμια σχεση με τα αλλα τα μουνοσπηλαια που ειναι σαν να γαμας κατσαρολα!
από ενημέρωση μου 09/08/2013

Φυλής 61 οι δύο Τζούλιες….η μελαχρινή ψηλή με κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο και η κοντή μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , και οι δύο απλό πρόγραμμα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Πριν 3 περιπου ωριτσες,βολτιτσα σε Φωκαιας,Διδυμου,Αγκυρας..παρα το οτι η πιο ενδιαφερουσα κοπελα εμφανισθηκε στο Φωκαιας 27 ημιοροφο-ονοματι Σονια- καλο υψος,ξανθο κοτσο τα μαλλια,αρχοντικο παρουσιαστικο,με ωραιες χυτες ποδαρες,ελευθερο στοματικο,εγω αποφασισα να τεσταρω Εβελινα στο Διδυμου 20..ισως να μην την πετυχα στα φορτε της,μα η κοπελα με εκανε να το χιλιομετανιωσω..μπαινω στο σπιτακι κι ειμαι μονο εγω..ερχεται η γιαγια ξεπατικοτουρα και μου διαφημιζει Εβελινα..οκ λεω,θα περασω..ερχεται η μικρα..γεια σου,μου λεει..γεια σου κουκλα μου..speak english??..yes,της απαντω..condom?? μου λεει,οκ της λεω..ξεκιναει λοιπον να κανει ενα προσκοπικο κομπο στο βιριβη μου,χρησιμοποιωντας προφυλακτικο..να μην πολυλογω,η συνεχεια ηταν στην κυριολεξια,μια καταθεση..με πολλα αχ βαχ γλυκαναλατα κι εμενα να βλεπω στα ομολογουμενως ομορφα και σφιχτα της κωλομαγουλα,μια επιγραφη ν'αναβοσβηνει..deposit coins...γυρισα σπιτι κι εψαξα το talisker να στανιαρω..τα σεβη μου,κυριοι..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Φυλής απογευματινή βάρδια : Φυλής και Φωκαίας 24 η γνωστή Μιλφ Αγάπη ,όπου έκανα

το λάθος να περάσω .Βαριόταν τη ζωή της στο πήδημα και μου έλεγε

ότι περιμένει να περάσουν λίγες μέρες,  να πάει στη Ρωσία στην οικογένειά της .

Χαμένο ,κλαμμένο 20ρικο ,με την καταθλιπτική γριά που έκανα το λάθος να περάσω  

που έχει γίνει....ηλικιωμένο κομοδίνο . :2funny:

Καλό ταξίδι Αγάπη και ...μείνε εκεί ! Μην ξανάρθεις !

Είσαι Μιλφ και το παίζεις και...βαριεστημένη ; Γριέεεεεεεεεεεεντζωωωωωωωωωωω!  :2funny:

Οι γριές προσπαθούν να κάνουν καλή περιποίηση ,αφού δεν είναι νέες και ωραίες

και συ το παίζεις...βαριεστημένη ; Αν είναι δυνατόν !

Ευτυχώς μετά πήρα την νέα και όμορφη Σόνια στο Φωκαίας 27 ,ημιόροφο ,και στάνιαρα !
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Πριν 3 περιπου ωριτσες,βολτιτσα σε Φωκαιας,Διδυμου,Αγκυρας..παρα το οτι η πιο ενδιαφερουσα κοπελα εμφανισθηκε στο Φωκαιας 27 ημιοροφο-ονοματι Σονια- καλο υψος,ξανθο κοτσο τα μαλλια,αρχοντικο παρουσιαστικο,με ωραιες χυτες ποδαρες,ελευθερο στοματικο,εγω αποφασισα να τεσταρω Εβελινα στο Διδυμου 20..ισως να μην την πετυχα στα φορτε της,μα η κοπελα με εκανε να το χιλιομετανιωσω..μπαινω στο σπιτακι κι ειμαι μονο εγω..ερχεται η γιαγια ξεπατικοτουρα και μου διαφημιζει Εβελινα..οκ λεω,θα περασω..ερχεται η μικρα..γεια σου,μου λεει..γεια σου κουκλα μου..speak english??..yes,της απαντω..condom?? μου λεει,οκ της λεω..ξεκιναει λοιπον να κανει ενα προσκοπικο κομπο στο βιριβη μου,χρησιμοποιωντας προφυλακτικο..να μην πολυλογω,η συνεχεια ηταν στην κυριολεξια,μια καταθεση..με πολλα αχ βαχ γλυκαναλατα κι εμενα να βλεπω στα ομολογουμενως ομορφα και σφιχτα της κωλομαγουλα,μια επιγραφη ν'αναβοσβηνει..deposit coins...γυρισα σπιτι κι εψαξα το talisker να στανιαρω..τα σεβη μου,κυριοι..

Επιβεβαιωνω και εγω ΦΟΛΑ στο δωματιο, κανενα προκατακτικο απολυτως, προφυλαχτικο σε πεσμενο  8==D  και σεξ αγγαρεια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
βόλτα(00.20-02.15) στο Μεταξουργείο με μία κατάθεση....

Καλλέργη 33 μια ξανθοκάστανη τσιγγανόφατσα με κανονικό σώμα και 3άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Δεληγιώργη 30 κλειστό
Δεληγιώργη 39 κλειστό
Ακομινάτου 2α κλειστό
Ακομινάτου 2β κλειστό
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλία ξανθιά μιλφογκίλφ με μακρυά μαλλιά με πιασηματάκια 1.5άρι βυζί , με ακα τελειωτικό  στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17  Άντζελα μαυρούλα λεπτή με 1.5άρι βυζί και τατού νεράιδα στο δεξί μπούτι ,απλό στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά κλειστό
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά αναμμένο το φώς αλλά κλειστό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α αναμμένο το φώς αλλά κλειστό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β ξανθιά χοντρούλα με 1.5άρι βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Βίκυ(απο μασάζ Γρηγορίου Λαμπράκη και απο Πατησίων)καστανή κοντή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολοκυνθούς 63 δεξιά κλειστό
Κολοκυνθούς 63 αριστερά Ελβίρα η γυρολόγος(έγινε ιδιοκτήτρια αυτού του οίκου)μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ με κώλο στα 15 ευρώ.
Κολοκυνθούς 38α κλειστό
Κολοκυνθούς 38β κλειστό.
Ιάσωνος 1α Λάνα ξανθό μιλφάκι με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2.5άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Ιάσωνος 1β αριστερά κλειστό
Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστό.
Ιάσωνος 1γ κλειστό.
Ιάσωνος 19α Αλίνα μελαχρινή τα μαλλιά αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19β Νικολέτα ξανθιά ρουμάνα με κανονικό σώμα 2άρια βυζιά και κώλο με κυτταρίτιδα , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20α Λαρίσα ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατουάζ ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β κλειστό.
Ιάσωνος 20γ το καυλάκι Νάομι καστανή καονικό ωραίο σώμα με ωραίο κώλο και υπέροχο 2.5άρι βυζί ,απλό στα 15 ευρώ και Αντριάννα ξανθιά κοντή με γυαλάκια κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 15 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 27α Μαρία ξανθιά με κανονικό σώμα 2άρι σιλικονάτο βυζί ,απλό στα 10 ευρώ , κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 30α Κατερίνα μελαχρινή με καρέ λάχανο μαλλί λεπτή με 1.5άρι στητό βυζί , απλό στα 10 ευρώ , κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 30β μελαχρινή μαυριδερή Βουλγάρα κοντή πολύ λεπτή άβυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 31 κλειστό.
Ιάσωνος 31β Ναταλία ξανθιά στρουμπουλή με 1.5άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 33 Στέλλα μαυρούλα με μαλλί αφάνα κανονικό σώμα ωραίο κώλο κα 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 36 κλειστό.
Ιάσωνος 37β μαυρούλα ψηλή νταρντάνα με 3άρια βυζία ,απλό στα 10 ευρώ και δεύτερη μαυρούλα κοντή παχουλή με 2άρια ,απλό στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 37α Ερικα καστανή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , ανακοινώθηκε απλό στα 10 ευρώ και όχι κώλος...
Ιάσωνος 43 Εμμανουέλα ξανθιά με το μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασηματάκια και 3.5άρια βυζιά , με κώλο στα 10 ευρώ
Ιάσωνος 44 κλειστό.
Ιάσωνος 44 νέο Σόνια ξανθιά με σκυλόφατσα κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 46 κλειστό.
Ιάσωνος 46β κλειστό.
Ιάσωνος 46α κλειστό.
Περδίκα 3α κλειστό.
Περδίκα 3β κλειστό.
Κεραμικού 13 κλειστό.
Κεραμικού 13β κλειστό.
Κεραμικού 13γ κλειστό.
Κεραμικού 15α κλειστό.
Κεραμικού 15β κλειστό.
Λεωνίδου 6 κλειστό.
Λεωνίδου 28 κάτω Χριστίνα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , πίρσινγκ στον αφαλό και στο φρύδι ,απλό στα 10 ευρώ.
Λεωνίδου 28 πάνω Λειλά μελαχρινή κοντή με μαλλί μακρύ μέχρι τον κώλο , κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11 αριστερά κλειστό.
Κολωνού 11 δεξιά κλειστό.
Κολωνού 11β Μαρία μελαχρινή μίλφ παχουλή με 3άρια βυζιά τατού λαγουδάκι στα κωλομέρια , απλό στα 15 ευρώ.
Κολωνού 15α Ραφαέλα καστανή τα μαλλιά αλογοουρά κανονικό σώμα άκωλη μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 15β κλειστό.
Κολωνού 27β Τζούλια ψηλή μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί κανονικό σώμα κωλάρα 2άρι βυζί ,απλό στα 15 ευρώ.
Κολωνού 27γ υπόγειο κλειστό.
Κολωνού 27α Χριστίνα καστανή κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 30α Αννα μελαχρινή μίλφ με κοντό μαλλί νταρντάνα με 2άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 30β Όλγα ξανθιά με τα μαλλιά πιασμένα κανονικό γεμάτο σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 32β Βανέσα η μελαχρινή με την σέξι φωνή κοντή λεπτή με μικρό βυζί ωραίο κώλο τατού ,απλό στα 10 ευρώ και Μισέλ μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 4άρια βυζιά ,απλό στα 15 ευρώ , κάνουν και παρτούζα , προσοχή όμως αν δώσεις 30 πηδάς μόνο την μία , αν δώσεις 40 πηδάς με εναλλαγή και τις δύο αλλά χύνεις μιά φορά , κοροϊδία έτσι κι αλλιώς....
Κολωνού 32γ υπόγειο Μιρέλα καστανή μαλλί με΄χρι τους ώμους κοντή πολύ λεπτή μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 32α Λάουρα καστανή απο την μέση και πάνω κανονικό σώμα αλλά μεγάλο κώλο και μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Κολωνού 47 κάτω Τζούλια γκίλφ με μακρύ μαύρο ίσιο μαλλί χοντρή με 4άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ και Σοφία ξανθοκάστανη χοντρή με 2άρια βυζιά με τατού χαμηλά στη μέση , απλό στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Κολωνού 47 πάνω Τερέζα  ξανθό κοντό γκίλφ σε στύλ κομοδίνο με πόδια και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα(ανακοινώνεται)στα 10 ευρώ και Ευα καστανή κανονικό σώμα 2άρι βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 48 Ινέσα μελαχρινή ψηλή με πιασίματα μεγάλη κοιλία και 4άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ και Βαλέρια ξανθιά 30άρα με μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτά πόδια κανονικό σώμα 2.5άρια πεσμένα βυζιά τατου χαμηλά φορούσε άσπρο στρίνγκ και άσπρες μπότες μέχρι το γόνατο καλοκαιριάτικα , στο χέρι είχε το σουτιέν και στην κυριολεξία έκανε ένα τρίλεπτο να το φορέσει το φόραγε συνέχεια ανάποδα , την άλλη φορά που την είχα δεί παραπατούσε , ωραία σώμα η κοπέλα αλλά δεν με τραβάει να περάσω όταν την βλέπω έτσι ,απλό στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Κολωνού 53 Ειρήνη κοντή πολύ χοντρή ξανθιά με 2.5άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ.
καλό βράδυ , καλό ξημέρωμα και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα...
 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232

takiswrc

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
βόλτα(00.20-02.15) στο Μεταξουργείο με μία κατάθεση....


Ιάσωνος 20α Λαρίσα ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατουάζ ,απλό στα 10 ευρώ.

καλό βράδυ , καλό ξημέρωμα και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα...
 

Κυριοι ρωτησα εχθες για την Λαρισα αν κανει ακαποτο,αλλα δεν βρισκω το μυνημα.
Οταν ηταν για λιγο Φυλης περυσι εκανε οπως και πρωκτικο,αν δωσει καποιος παραπανω χρηματα μπορει να λαβει αναλογες υπηρεσιες;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
εφόσον λέει στην ενημέρωση ότι κάνει απλό στα 10, άρα δεν κάνει ακά.

Τι δεν καταλαβαίνεις;

από εκεί και πέρα μέσα στο δωμάτιο πολλά με πολλές γίνονται, με το ανάλογο αντίτιμο

 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Στις οδους Ιάσωνος και Κολωνού στο Μεταξουργειο θα πρεπει να ενισχυθει ο φωτισμος εις τα δωματια των οικων καθοτι πολλα απο αυτα ειναι τοσο σκοτεινα που κανουν μονο για συνουσιες τυφλων!  :sunglasses:
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Στη Φυλής αυτή τη στιγμή:
134α:Τζέσικα, ξανθό στυλιαρι με γλυκό προσωπάκι, μικρό βυζάκι κι ένα μεγάλο κόκκινο σημάδι στο αριστερό(πεταχτό) κωλομέρι της.
109επάνω:Κορίνα, εντελώς αδιάφορο, μελαχροινό (μαλλιά και δέρμα) λεπτό κοριτσάκι."Έλα να μπεις να κάνεις το ντους σου" μου έλεγε η υπηρεσία!
61:Τζούλια, η κοντή μελαχροινή με το φουντωτό μαύρο μαλλί
74αριστερά:Άννα, μελαχροινή(βγήκε τόπλες) με πεσμένο βυζί-φουλ πρόγραμμα
Φωκαίας 17:Εμμανουελα με την κωλαρα και την τουμπανιασμένη κοιλιά
27υπόγειο:Ειρήνη η γνωστή μελαχροινή φόλα
27υπερυψωμένο:Σόνια η ξανθιά αεράτη γυναικάρα(να την πάρω η θα φάμε καμμία φόλα;;; Ιδού η απορία!)
27επάνω:Γκάμπριελα το μελαχροινό τούμπανο.
Όλα(μα όλα) τα υπόλοιπα είναι κλειστά.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Πριν 3 περιπου ωριτσες,βολτιτσα σε Φωκαιας,Διδυμου,Αγκυρας..παρα το οτι η πιο ενδιαφερουσα κοπελα εμφανισθηκε στο Φωκαιας 27 ημιοροφο-ονοματι Σονια- καλο υψος,ξανθο κοτσο τα μαλλια,αρχοντικο παρουσιαστικο,με ωραιες χυτες ποδαρες,ελευθερο στοματικο,εγω αποφασισα να τεσταρω Εβελινα στο Διδυμου 20..ισως να μην την πετυχα στα φορτε της,μα η κοπελα με εκανε να το χιλιομετανιωσω..μπαινω στο σπιτακι κι ειμαι μονο εγω..ερχεται η γιαγια ξεπατικοτουρα και μου διαφημιζει Εβελινα..οκ λεω,θα περασω..ερχεται η μικρα..γεια σου,μου λεει..γεια σου κουκλα μου..speak english??..yes,της απαντω..condom?? μου λεει,οκ της λεω..ξεκιναει λοιπον να κανει ενα προσκοπικο κομπο στο βιριβη μου,χρησιμοποιωντας προφυλακτικο..να μην πολυλογω,η συνεχεια ηταν στην κυριολεξια,μια καταθεση..με πολλα αχ βαχ γλυκαναλατα κι εμενα να βλεπω στα ομολογουμενως ομορφα και σφιχτα της κωλομαγουλα,μια επιγραφη ν'αναβοσβηνει..deposit coins...γυρισα σπιτι κι εψαξα το talisker να στανιαρω..τα σεβη μου,κυριοι..

Περίεργο!!
Η Εβελίνα και να είναι τόσο χάλια???? :think: :think: :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Πριν 3 περιπου ωριτσες,βολτιτσα σε Φωκαιας,Διδυμου,Αγκυρας..παρα το οτι η πιο ενδιαφερουσα κοπελα εμφανισθηκε στο Φωκαιας 27 ημιοροφο-ονοματι Σονια- καλο υψος,ξανθο κοτσο τα μαλλια,αρχοντικο παρουσιαστικο,με ωραιες χυτες ποδαρες,ελευθερο στοματικο,εγω αποφασισα να τεσταρω Εβελινα στο Διδυμου 20..ισως να μην την πετυχα στα φορτε της,μα η κοπελα με εκανε να το χιλιομετανιωσω..μπαινω στο σπιτακι κι ειμαι μονο εγω..ερχεται η γιαγια ξεπατικοτουρα και μου διαφημιζει Εβελινα..οκ λεω,θα περασω..ερχεται η μικρα..γεια σου,μου λεει..γεια σου κουκλα μου..speak english??..yes,της απαντω..condom?? μου λεει,οκ της λεω..ξεκιναει λοιπον να κανει ενα προσκοπικο κομπο στο βιριβη μου,χρησιμοποιωντας προφυλακτικο..να μην πολυλογω,η συνεχεια ηταν στην κυριολεξια,μια καταθεση..με πολλα αχ βαχ γλυκαναλατα κι εμενα να βλεπω στα ομολογουμενως ομορφα και σφιχτα της κωλομαγουλα,μια επιγραφη ν'αναβοσβηνει..deposit coins...γυρισα σπιτι κι εψαξα το talisker να στανιαρω..τα σεβη μου,κυριοι..
Την ξενερωσες επηδη ειπες με condom.... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom