Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (22 μέλη και 288 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Επιβεβαιωνω και εγω ΦΟΛΑ στο δωματιο, κανενα προκατακτικο απολυτως, προφυλαχτικο σε πεσμενο  8==D  και σεξ αγγαρεια
Ειναι αστερι η κοπελα τυπε μου..μπορει να εκπληρωση και τους πιο δυνατους ποθους σου :rockon: :rockon:
 

kwlomono

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις σε ποιο οικο μπορω να βρω τη ναομι με τις βυζαρες?  :tits2:
Γιατι δεν την εχω πετυχει ποτε ουτε στο Ιασωνος 20γ ουτε στο Δεληγιωργη 39 και θελω να την σκισω την τυπισσα εχς ακουσει τα καλυτερα.
Αν ξερει καποιος ασ μου πει και ωρες που δουλευει.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Ξερει κανεις σε ποιο οικο μπορω να βρω τη ναομι με τις βυζαρες?  :tits2:
Γιατι δεν την εχω πετυχει ποτε ουτε στο Ιασωνος 20γ ουτε στο Δεληγιωργη 39 και θελω να την σκισω την τυπισσα εχς ακουσει τα καλυτερα.
Αν ξερει καποιος ασ μου πει και ωρες που δουλευει.

Τα καλυτερα απο που ακριβως τα ακουσες;;;; ενα σου λεω! σου παιρνει πιπα και μετα μεχρι να βαλει την κρεμα και να σκουπιστει θα σου εχει πεσει!! καθυστερει παρα πολυ! Παντως θα τη βρεις στους οικους που ανεφερες πιο πολυ απογευματινη βαρδια! φροντισε να την πετυχεις στο Δεληγιωργη 39 γιατι δεν εχει καμια σχεση το ενα τσαρδι με το αλλο!

και οταν την παρεις, περιμενουμε κριτικη, μονο και μονο για να δουμε αν οντως ισχυουν τα καλυτερα που ακουσες!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Κυριοι ρωτησα εχθες για την Λαρισα αν κανει ακαποτο,αλλα δεν βρισκω το μυνημα.
Οταν ηταν για λιγο Φυλης περυσι εκανε οπως και πρωκτικο,αν δωσει καποιος παραπανω χρηματα μπορει να λαβει αναλογες υπηρεσιες;

τυπε αμα πας και σου κανει να μας πεις και εμας,ενδιαφερομεθα  :pipa2:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μικρη τσαρκα φυλης, με την ελπιδα μπας και βρω κατι καλο..

δεν ειχα ορεξη να ριξω 20αρικο διοτη ρε παιδια τα ιδια και τα ιδια η 3η βαρδια πραγματικα.. Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α..


αλλα, ΑΛΛΑ, ολα αλαξαν,τζουλια φυλης 54β ενα μελαχρινο αστερι, μου πεσε η γλωσσα πραγματικα οταν την ειδα, μια σωματαρα, μια φατσαρα,σορρυ παιδια εχω μαθει πε τα σαβουρια του μεταξουργειου και ειδα κατι ομορφο και τρελαθηκα..
Ηταν και η αλλη η αουρορα πως την λενε, αρχιδια, τζουλια λεμε.. πιπινακι..


Λοιπον θυσιαζω 2 δεκαυερα απο σημερα για παρτυ της, δεν μου ξεφευγει και διαβασα μια καλη κριτικη κιολας..

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Την δοκιμασα και εγω μου ελεγε κατι στα Ισπανικα και μιλουσε Αγγλικα. Πολυ ομορφη
και μονο η ομορφια της σου ανεβαζει την λιμπιντο..

γαμω το κερατο μου πεταξα 30 ευρω απο την προηγουμενη παρασκευη στο μεταξουργειο.. θυσιαζω 2 απο εκει για να την δοκιμασω στο επομενο διαστημα...

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
και μονο η ομορφια της σου ανεβαζει την λιμπιντο..

γαμω το κερατο μου πεταξα 30 ευρω απο την προηγουμενη παρασκευη στο μεταξουργειο.. θυσιαζω 2 απο εκει για να την δοκιμασω στο επομενο διαστημα...
σκεφτομαι να την καταγαμησω πριν  απο σενα  :birdman:
θα την δω αυριο και θα αποφασισω αν θα ειναι αυτη ή η νταιανα  :zfuck:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
το ραντεβού κλείστηκε μέσω τηλεφώνου, κάθε συνάντηση με τον farkeli είναι ένα ταξίδι αναμνήσεων και ανέκδοτων ιστοριών , κάποιες από αυτές πραγματοποιήθηκαν παράλληλα
αφού από ένα σημείο και μετά οι μπουδελιακές μας διαδρομές συνέπεσαν και ας μην γνωριζόμασταν τότε...τόπος συνάντησης Λεωνίδου 28 και ώρα 00.45 , περίμενα τον στρατηγό
που ήδη είχε περάσει με την Λειλά...ενημέρωση απο κάποια που μπήκαμε σε βόλτα που κράτησε μέχρι πριν λίγη ώρα... 

Λεωνίδου 28 πάνω Λειλά μελαχρινή κοντή με μαλλί μακρύ μέχρι τον κώλο , κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλία ξανθιά μιλφογκίλφ με μακρυά μαλλιά με πιασηματάκια 1.5άρι βυζί , με ακα τελειωτικό  στα 10 ευρώ.
Κολωνού 53 Ειρήνη κοντή πολύ χοντρή ξανθιά με 2.5άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ και Λίντα ξανθιά χοντρή με 2άρια ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 48 Βαλέρια ξανθιά 30άρα με μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτά πόδια κανονικό σώμα 2.5άρια πεσμένα βυζιά τατου χαμηλά στη μέση ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 47 κάτω Τζούλια γκίλφ με μακρύ μαύρο ίσιο μαλλί χοντρή με 4άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ και Σοφία ξανθοκάστανη χοντρή με 2άρια βυζιά με τατού χαμηλά στη μέση , απλό στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Κολωνού 47 πάνω Τερέζα  ξανθό κοντό γκίλφ σε στύλ κομοδίνο με πόδια και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα(ανακοινώνεται)στα 10 ευρώ και Ευα καστανή κανονικό σώμα 2άρι βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 32α Λάουρα καστανή απο την μέση και πάνω κανονικό σώμα αλλά μεγάλο κώλο και μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Κολωνού 27β Τζούλια ψηλή μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί κανονικό σώμα κωλάρα 2άρι βυζί ,απλό στα 15 ευρώ.
αποχωρήσαμε απο το Μεταξουργείο και πήραμε τον δρόμο για Φυλής , εκεί σε μερικά που μπήκαμε...
Φωκαίας 27Β κάτω Νάτα μελαχρινή με μαλλία μέχρι κάτω από τους ώμους κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα και κώλο.
Φωκαίας 27α Χριστίνα ξανθιά κανονικό σώμα 3άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Αγάπη ξανθό μιλφογκίλφ με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 αριστερά  Νάντια καστανή κατσαρομάλλα πιτσιρίκα με κανονικό σώμα μικρό βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα
Φυλής 74 δεξιά Αννα καστανή με κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο , σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα και όχι κώλος και Μάγδα μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 2άερι βυζί , με κώλο.
Φυλής 61 κλασσικά οι δύο Τζούλιες….η μελαχρινή ψηλή με κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο και η κοντή μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , και οι δύο απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 65β Αντζελίνα ξανθιά κανονικό σώμα ψηλή 2άρι βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ρόζα καστανή με πολύ ενδιαφέρων πρόσωπο κανονικό σώμα με μικρά πιασηματάκια  2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
φύγαμε και απο Φυλής και πήγαμε πρός Λιοσίων , εκεί τελικά μπήκαμε μόνο σε δυό σπίτια .
Τροφωνίου 11 αριστερά ένα καστανό κοντό παχουλό γκίλφ με μικρό βυζί , απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 δεξιά Γιάννα ξανθιά με κανονικό σώμα αλλά από την μέση και κάτω τεράστια κωλάρα μικρό βυζί , με κώλο.
αφού ανανεώσαμε το ραντεβού μας ξανά για αύριο χαιρετηθήκαμε και φύγαμε.
καλό ξημέρωμα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
και μονο η ομορφια της σου ανεβαζει την λιμπιντο..

γαμω το κερατο μου πεταξα 30 ευρω απο την προηγουμενη παρασκευη στο μεταξουργειο.. θυσιαζω 2 απο εκει για να την δοκιμασω στο επομενο διαστημα...

Την πήρα προχτές το απόγευμα .Καλή ! Κάνει πολύ  καλο τσιμπούκι ,είναι κεφάτη και συνεργάσιμη .
Δούλευε Ισπανία ,αλλά είναι Ρουμάνα . Ρώτησα το ζώδιο της και μου είπε
ότι είναι " Λέου " ( Λιοντάρι ) .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
Ξερει κανεις σε ποιο οικο μπορω να βρω τη ναομι με τις βυζαρες?  :tits2:
Γιατι δεν την εχω πετυχει ποτε ουτε στο Ιασωνος 20γ ουτε στο Δεληγιωργη 39 και θελω να την σκισω την τυπισσα εχς ακουσει τα καλυτερα.
Αν ξερει καποιος ασ μου πει και ωρες που δουλευει.
τόσο χθές όσο και σήμερα ήταν κανονικά όπως πάντα 3ή βάρδια στο Ιάσωνος 20γ ,
πάντως και εγώ έχω την απορία απο πού έχεις ακούσει τα καλύτερα για αυτήν...εκτός αν αναφέρεσαι μόνο στην πολύ καλή της εμφάνιση...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
Μικρη τσαρκα φυλης, με την ελπιδα μπας και βρω κατι καλο..

δεν ειχα ορεξη να ριξω 20αρικο διοτη ρε παιδια τα ιδια και τα ιδια η 3η βαρδια πραγματικα.. Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α..


αλλα, ΑΛΛΑ, ολα αλαξαν,τζουλια φυλης 54β ενα μελαχρινο αστερι, μου πεσε η γλωσσα πραγματικα οταν την ειδα, μια σωματαρα, μια φατσαρα,σορρυ παιδια εχω μαθει πε τα σαβουρια του μεταξουργειου και ειδα κατι ομορφο και τρελαθηκα..
Ηταν και η αλλη η αουρορα πως την λενε, αρχιδια, τζουλια λεμε.. πιπινακι..


Λοιπον θυσιαζω 2 δεκαυερα απο σημερα για παρτυ της, δεν μου ξεφευγει και διαβασα μια καλη κριτικη κιολας..
ωραίο πιπίνι η Τζούλια ...την πήρε ο billy13 με πολύ καλές εντυπώσεις...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Την πήρα προχτές το απόγευμα .Καλή ! Κάνει πολύ  καλο τσιμπούκι ,είναι κεφάτη και συνεργάσιμη .
Δούλευε Ισπανία ,αλλά είναι Ρουμάνα . Ρώτησα το ζώδιο της και μου είπε
ότι είναι " Λέου " ( Λιοντάρι ) .
λιονταρι.. πσσσ. γυναικες γενημενες για σεξ  :rockon:

υγ εσυ τι εισαι?  :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ωραίο πιπίνι η Τζούλια ...την πήρε ο billy13 με πολύ καλές εντυπώσεις...
ευχαριστω για το ινφο για τον μπιλι, παει να πει οτι ειναι καλη, εχω ηδη λαβει 3-4 θετικες αποψεις..

μαχαιρι μεταξουργειο για κανα 10ημερο.. για χαρη της τζουλιας  :P
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
1.873
Περίεργο!!
Η Εβελίνα και να είναι τόσο χάλια???? :think: :think: :think:

Χτες το πρωί πήρα την Εβελίνα, που δούλευε στο Διδύμου 20. Με έφτιαξε το υφάκι της και το όμορφο κωλαράκι. Στο δωμάτιο μέσα, όμως, ήταν "μη μου άπτου" και απρόθυμη. Επίσης, κατά τη διάρκεια του 69, με χάλασε το γεγονός ότι οι οπές της είχαν υπολείματα χαρτακίων από το σκούπισμα με το χαρτί υγείας.

........,εγω αποφασισα να τεσταρω Εβελινα στο Διδυμου 20..ισως να μην την πετυχα στα φορτε της,μα η κοπελα με εκανε να το χιλιομετανιωσω..μπαινω στο σπιτακι κι ειμαι μονο εγω..ερχεται η γιαγια ξεπατικοτουρα και μου διαφημιζει Εβελινα..οκ λεω,θα περασω..ερχεται η μικρα..γεια σου,μου λεει..γεια σου κουκλα μου..speak english??..yes,της απαντω..condom?? μου λεει,οκ της λεω..ξεκιναει λοιπον να κανει ενα προσκοπικο κομπο στο βιριβη μου,χρησιμοποιωντας προφυλακτικο..να μην πολυλογω,η συνεχεια ηταν στην κυριολεξια,μια καταθεση..με πολλα αχ βαχ γλυκαναλατα κι εμενα να βλεπω στα ομολογουμενως ομορφα και σφιχτα της κωλομαγουλα,μια επιγραφη ν'αναβοσβηνει..deposit coins...γυρισα σπιτι κι εψαξα το talisker να στανιαρω..τα σεβη μου,κυριοι..

Επιβεβαιωνω και εγω ΦΟΛΑ στο δωματιο, κανενα προκατακτικο απολυτως, προφυλαχτικο σε πεσμενο  8==D  και σεξ αγγαρεια

Ευτυχώς κατατέθηκαν απόψεις και από τους δύο πιο πάνω διακεκριμένους συναδέλφους, διότι είχα αρχίσει να αισθάνομαι περίεργα που έβγαλα φολίτσα μια "τιμημένη" πουτανίτσα!  :grin:
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
1.873
το πρωί δούλευε μαζί με την Αλίνα στο Αλκαμένους 113...

Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, συναγωνιστή. Δυστυχώς δεν το εγνώριζα, ειδάλλως θα είχα περάσει από Αλκαμένους...

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απορώ, αφού είμαστε (κουτσά - στραβά) μια ευχάριστη παρέα, απασχολούμενοι με το πιο όμορφο, σεξυ, ερωτικό χόμπι,
Τι στο διάολο μας πιάνει και αρχίζουμε τις παρεξηγήσεις . . . . ..  . .για μαλακίες ! ! ! ? ? ? ?
 

takiswrc

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τυπε αμα πας και σου κανει να μας πεις και εμας,ενδιαφερομεθα  :pipa2:
Θα περασω απο τον οικο,θα της πω να της δωσω 5€ εξτρα και αν δεχτει θα το γραψω εδω - για οσους αρεσκονται στο ακαποτο τσιμπουκι -.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom