Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (10 μέλη και 123 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ας συμμετάσχω κι εγώ.... (ρωτώντας) :grin:
Μήπως ξέρει κανείς από πολύ παλιά την μελαχρινή Αλβανίδα μιλφ Μαρίνα
που ξεκίνησε από το Αδάνων μεσαία βάρδια και πέρασε κι από το Μαγνησίας 11 ως πρωινή
με απάλλαγή της την Βερόνικα (νέγρα);
Η γυναίκα αυτή αν και έκανε μόνο απλό πρόγραμμα έκανε το τελειότερο τσιμπούκι
όλων των εποχών κατά την γνώμη μου.
Σεβασμός σε Αλιόνα και Εύα/Σόνια αλλά αυτές δεν χρησιμοποιούν προφυλακτικό
για μέγιστο αποτέλεσμα πίπας,ενώ η κύρα Μαρίνα έστω και με το προφυλακτικό
ήταν η καλύτερη μακράν (ασχέτως γούστου).

Σίγουρα κάποιος θα την έχει δοκιμάσει,τώρα βέβαια μπορεί να έχει τίποτα
γάτες και να τις βόσκει σε καμιά αυλή,με τον χρόνο να την έχει σημαδέψει λογικά
αλλά πιστεύω ότι αν την έβρισκα θα πήγαινα έστω για την τιμή των όπλων.
:grin:

μια Μαρίνα που δουλεύε παλια Μαγνησίας 11 (όχι η γνωστή Μαρίνα Γκεϊσα) δουλεύει εκεί πλέον ως τσατσα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
μία γρήγορη βόλτα σήμερα το απόγευμα  19.40 με 20.30 με μία κατάθεση...

Αχιλλέως 40 γκίλφ με καρέ κεραμιδί μαλλί πολύ λεπτή μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Αχιλλέως 48 Τζουλιάνα ξανθιά κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Μαραθώνος 59 Έλενα ξανθό μοντελέ καυλάκι λεπτή με μικρό βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Βιργινίας Μπενάκη 31 μελαχρινή μίλφ βόδι με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Κωνσταντινουπόλεως 166β Αννα καστανή λεπτή με 3άρια βυζιά , με κώλο.
Κωνσταντινουπόλεως 166α Κατερίνα ξανθιά χοντρή με πράσινα μάτια και 3.5άρια βυζιά , με κώλο.
Ιωαννίνων 3 κάτω Αννα μελαχρινή  μακρύ μαλλί με πιασηματάκια και 1.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.
Ιωαννίνων 3 πάνω Ντιάννα ξανθιά ψηλή ασπρουλιάρα Ουκρανή  μιλφογκίλφ κανονικό σώμα 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) 
 

kleftomounis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Bολτα τα πρωι κατα της 4 στο μεταξι, τα περισσοτερα κλειστα. Η ξανθια μπουχεσα απουσιαζε. Πηρα ενα ικεα ιασωνος πολυ ψηλα εκει που ειναι τα 3 τελευταια εν ονοματι ειρινα. Η τσα2 ελεγε οτι ειναι ρωσιδα αυτη μ ειπε οτι ειναι ουκρανη  :uglystupid: Ξανθια με 2αρι στητο βυζι με ταττου. Τσαμπα το 10αρικο. Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως γαμαγα με υποκρουση κατι πουσταλβανους που παιζαν ξυλο γιατι αν καταλαβα καλα ο ενας εδειρε την ντανα απο διπλα. Οποτε απο δω και περα μαυρο στην σιλκ ροουντ γιατι εχουν ξεφυγει οι μαλακες.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
τοσο καλη ειναι αυτη η βαλερια???

εμφανισιακα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου δεν ξερω τι της βρισκουν καποιοι συναγωνιστες  :rolleyes: μεσα δεν εχω περασει για τον παραπανω λογο..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ας συμμετάσχω κι εγώ.... (ρωτώντας) :grin:
Μήπως ξέρει κανείς από πολύ παλιά την μελαχρινή Αλβανίδα μιλφ Μαρίνα
που ξεκίνησε από το Αδάνων μεσαία βάρδια και πέρασε κι από το Μαγνησίας 11 ως πρωινή
με απάλλαγή της την Βερόνικα (νέγρα);
Η γυναίκα αυτή αν και έκανε μόνο απλό πρόγραμμα έκανε το τελειότερο τσιμπούκι
όλων των εποχών κατά την γνώμη μου.
Σεβασμός σε Αλιόνα και Εύα/Σόνια αλλά αυτές δεν χρησιμοποιούν προφυλακτικό
για μέγιστο αποτέλεσμα πίπας,ενώ η κύρα Μαρίνα έστω και με το προφυλακτικό
ήταν η καλύτερη μακράν (ασχέτως γούστου).

Σίγουρα κάποιος θα την έχει δοκιμάσει,τώρα βέβαια μπορεί να έχει τίποτα
γάτες και να τις βόσκει σε καμιά αυλή,με τον χρόνο να την έχει σημαδέψει λογικά
αλλά πιστεύω ότι αν την έβρισκα θα πήγαινα έστω για την τιμή των όπλων.
:grin:
Αυτη η Μαρινα,στην οποια αναφερεσαι φιλε,δεν ειναι Αλβανιδα και δυστυχως-για μας-εχει σταματησει..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Eπισκεψη το μεσημερι αλκαμενους 113 στη συζυγο..βαλερια,ενω μαζι της ηταν και η νικη,η καβλιαρα γειτονισα απο διδυμου 16
Καταθεση στη βαλερια,οι κεραιες της οποιας λειτουργησαν υποδειγματικα,αφου και στο σαλονι το ματι μου επαιζε βλεποντας τη νικη,αλλα και στο δωματιο την ωρα της αναμονης,σκεφτομουν οτι μια αλλαγη με τη νικη στη θεση της βαλεριας δεν θα ηταν ασχημη ιδεα
Ομως οπως προειπα,οι κεραιες ηταν σηκωμενες και μετα το περας της καταθεσης μου ανεφερε οτι θελει να με βλεπει τις μερες που θα δουλευει μονη της στο σπιτι
Επισης ξεχασα ν αναφερω οτι χτες στην ενημερωση που εκανα,ημουν μαζι με το προεδρο και δυο αλλα καταπληκτικα παιδια,δεν θα τ αναφερω,γιατι δεν τους ρωτησα αν πρεπει,και ομολογουμενως παρολο που λειτουργω ως μοναχικος λυκος στις ενημερωσεις,την χαρηκα πολυ αυτη τη βολτα,η οποια προσωρινα μονο διακοπηκε λογω της εκρηκτικης ντανιελας
Χτες μου εκανε εντυπωση η σιμελα στο φυλης 86 και η στεφανια στο 71γ,οπως και στους ετερους συναγωνιστες ,οι οποιες μου δωσαν την ιδεα για ενα αλλο κυκλο καταθεσεων πια,αυτη των εκρηκτικων δεκαλεπτων,με κοριτσια οπως τα παραπανω,που διαθετουν και τα κορμια και τα προσοντα για τετοιου ειδους δυνατες συνευρεσεις
Ναι φιλε..η ιδεα περι εκρηκτικων 10λεπτων με κοριτσια του στυλ Σιμελα,ειναι ακρως ενδιαφερουσα..η αρχεγονη εκφραση του απροσωπου σεξακιου,ειναι απαραιτητη κατα διαστηματα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
εμφανισιακα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου δεν ξερω τι της βρισκουν καποιοι συναγωνιστες  :rolleyes: μεσα δεν εχω περασει για τον παραπανω λογο..
μέσα είναι φωτιά ,εναλλαγές gfe και pse αν και έχω καταλάβει ότι προτιμάει pse....
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
μέσα είναι φωτιά ,εναλλαγές gfe και pse αν και έχω καταλάβει ότι προτιμάει pse....
Χειροπεδες εχει?

 
2940015766196_p0_v1_s260x420.JPG
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πολυ πιθανον γιατι δυστυχως εχω διαπιστωσει οτι εχει πελατες λατρεις του αυταρχικου
Και λεω δυστυχως γιατι
ακουγα σημερα ενω ημουν στο δωματιο αρκετα απ τα μπιενελικια που εριχνε σε συναγωνιστη στο διπλα δωματιο και τα οποια μαλλον λειτουργησαν μελαγχολικα στη δικη μου διαθεση προς στιγμην
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πολυ πιθανον γιατι δυστυχως εχω διαπιστωσει οτι εχει πελατες λατρεις του αυταρχικου
Και λεω δυστυχως γιατι
ακουγα σημερα ενω ημουν στο δωματιο αρκετα απ τα μπιενελικια που εριχνε σε συναγωνιστη στο διπλα δωματιο και τα οποια μαλλον λειτουργησαν μελαγχολικα στη δικη μου διαθεση προς στιγμην


για ποιό λόγο;
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη η Μαρινα,στην οποια αναφερεσαι φιλε,δεν ειναι Αλβανιδα και δυστυχως-για μας-εχει σταματησει..

Ευχαριστώ αν και θλίβομαι,είσαι ο μόνος εδώ και χρόνια που επιβεβαιώνει την ύπαρξή της.
Ως Αλβανίδα και μάλιστα παντρεμένη την ήξερα αλλά οκ,δεν θα τα χαλάσουμε εκεί. :grin:

Μου άρεσε το "δυστυχως-για μας-εχει σταματησει" άρα ξέρεις........... :dancing:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Την Βικτωρια στην Φωκαιας.φολα μου φάνηκε.
τουλαχιστον εσενα σου σκούπισε την τσαπου σου πριν στη βαλει στο στομα???εμενα ενω γλωσσοφιλιομασταν ξαφνικα την αρπαξε και την εβαλε στην στομα της.μπορει να ειναι σκετη τσοντα στο δωματιο αλλα αλη φορα  δεν θα ξαναπαω με το σκεπτικο οτι αυτο θα το εχει κανει σίγουρα με αλλους πελατες...
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
τουλαχιστον εσενα σου σκούπισε την τσαπου σου πριν στη βαλει στο στομα???εμενα ενω γλωσσοφιλιομασταν ξαφνικα την αρπαξε και την εβαλε στην στομα της.μπορει να ειναι σκετη τσοντα στο δωματιο αλλα αλη φορα  δεν θα ξαναπαω με το σκεπτικο οτι αυτο θα το εχει κανει σίγουρα με αλλους πελατες...
Σίγουρα το κάνει και με άλλους,αλλά σαν παλιός πρέπει να ξέρεις ότι το σπορ για το οποίο μιλάμε εδώ μέσα είναι επικίνδυνο μερικές φορές..Πάνω στην καύλα μπορούσες να της πεις "Ε,κοπελιά,τι κάνεις εκεί;Σκούπισέ τον με μωρομάντηλο και μετά τσιμπούκι;" ή "Έτσι κάνεις με όλους;"
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Σίγουρα το κάνει και με άλλους,αλλά σαν παλιός πρέπει να ξέρεις ότι το σπορ για το οποίο μιλάμε εδώ μέσα είναι επικίνδυνο μερικές φορές..Πάνω στην καύλα μπορούσες να της πεις "Ε,κοπελιά,τι κάνεις εκεί;Σκούπισέ τον με μωρομάντηλο και μετά τσιμπούκι;" ή "Έτσι κάνεις με όλους;"
ουτε καν προλαβω να της το πω την αρπαξε κατευθειαν μαλιστα μετα που της ετριψα το μουνι ειχε υγρανθεια παρα πολυ λες να ηταν καυλωμενη απο πριν???γενικα εκανε σαν λυσσασμενη....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom