Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (39 μέλη και 265 επισκέπτες)

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
ουτε καν προλαβω να της το πω την αρπαξε κατευθειαν μαλιστα μετα που της ετριψα το μουνι ειχε υγρανθεια παρα πολυ λες να ηταν καυλωμενη απο πριν???γενικα εκανε σαν λυσσασμενη....
Μπορεί να σε γούσταρε,αλλά πρόσεχε πάνω στην καύλα μην κολλήσεις τίποτα..Δεν πιστεύω να στο έπαιξε και ερωτιάρα-ερωτευμένη με την πάρτη σου;
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μπορεί να σε γούσταρε,αλλά πρόσεχε πάνω στην καύλα μην κολλήσεις τίποτα..Δεν πιστεύω να στο έπαιξε και ερωτιάρα-ερωτευμένη με την πάρτη σου;
μπορει οπως εγραψα και στην κριτικη μου ειπε στο τελος οτι η κοπελα μου δεν θα ξεκολαει απο επανω μου επειδη φιλαω πολυ καυλιαρικα...οχι δεν μου το επαιξε ερωτευμενη αυτη ειναι γεννημένη πουτανα....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ουτε καν προλαβω να της το πω την αρπαξε κατευθειαν μαλιστα μετα που της ετριψα το μουνι ειχε υγρανθεια παρα πολυ λες να ηταν καυλωμενη απο πριν???γενικα εκανε σαν λυσσασμενη....
ετσι κανει και ειναι με ολους τυπε
πρεπει να ειναι οργανικο το θεμα :grin:
δεν μπορει να συγκρατηθει
το παρακανει ομως
ενταξει ειπαμε εμεις ειμαστε και ομορφοπαιδα πως να κρατηθει η κοπελα :grin:
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
μπορει οπως εγραψα και στην κριτικη μου ειπε στο τελος οτι η κοπελα μου δεν θα ξεκολαει απο επανω μου επειδη φιλαω πολυ καυλιαρικα...οχι δεν μου το επαιξε ερωτευμενη αυτη ειναι γεννημένη πουτανα....
Άμα τα κάνει σε όλους έτσι,ψάξου τύπε!!!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Πριν από λίγο, επίσκεψη-αστραπή στα ιδρύματα της Αλκιβιάδου. Στο 16Α (πρώτο αριστερά) είχε μία σχετικά ψηλή βυζαρού μελαχρινή μίλφ (35+), με 3.5άρια ελαφρώς κρεμασμένα και ωραίες ρώγες. Δεν ρώτησα όνομα (και εθνικότητα), η τσα2 είπε οτι είναι πρώτη της μέρα στην δουλειά. Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής περισσότερα ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.364
Πόντοι
41.447
Πριν από λίγο, επίσκεψη-αστραπή στα ιδρύματα της Αλκιβιάδου. Στο 16Α (πρώτο αριστερά) είχε μία σχετικά ψηλή βυζαρού μελαχρινή μίλφ (35+), με 3.5άρια ελαφρώς κρεμασμένα και ωραίες ρώγες. Δεν ρώτησα όνομα (και εθνικότητα), η τσα2 είπε οτι είναι πρώτη της μέρα στην δουλειά. Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής περισσότερα ?


ενδιαφερουσα πληροφορία συναγωνιστή! :thumbsup:

μετά την αποχώρηση της μιλφ ουκρανίδας Πωλίνας  αλλά και της Ρουμανομιλφ Πατριτσιας (με το φουλ πρόγραμμα και τα σαπια δόντια, κάπου άκουσα οτι η Πατρίτσια πήγε Ιταλία προς αναζήτηση ενος καλύτερου επαγγελματικού μέλλοντος) το ίδρυμα έπρεπε να φέρει νέα αιμα...
Καλό μου ακούγεται σαν περιγραφή... :sunglasses:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ετσι κανει και ειναι με ολους τυπε
πρεπει να ειναι οργανικο το θεμα :grin:
δεν μπορει να συγκρατηθει
το παρακανει ομως
ενταξει ειπαμε εμεις ειμαστε και ομορφοπαιδα πως να κρατηθει η κοπελα :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
54β ρομπερτα,χαριτωμενο  πιπινι,γλυκο προσωπο,καστανα μαλλια,καλο σωμα διχως όμως την σεξουαλικοτητα που θα προσδοκουσα,οσον αφορα το πισω συστημα,βλεποντας τη απο πισω
56 εβελινα,μελαγχροινη κοπελα  απο βουλγαρια,ωραια κορασιδα με σφριγηλο κορμι,ενδιαφερουσα περιπτωση
Τις δυο ανω κοπελες δεν μπορεσα να τις δω,καθως ηταν και οι δυο στα δωματια,απλα αναφερθηκαν τα ονοματα τους απο την υπηρεσια.Τις εχω δει σε προηγουμενες επισκεψεις,την εβελινα στο 54β και τη ρομπερτα στο διδυμου 7α
86α λωρα,η γλυκια ξανθια νεα παρουσια ,στο προσωπο της οποιας η μελαγχολια αρχιζει ν αποτυπωνεται σταθερα
86β λαουρα,η καστανη ζουμερη νταρντανοκοπελα σε νορμαλ διαστασεις με το φουλ προγραμμα
67 η ντανιελα από ευνειδων 5 και φυλης 80 τ απογευματα.Την προτιμω εκει,(στο 67) αλλα ηδη η εγκατασταση της στη φυλης,ξεθωριαζει τη λαμπερη εικονα που ειχα στο μυαλο μου γι αυτή
69β τανια.Το κορμι από το πρωι αρχισε να σιγοψιθυριζει στον εγκεφαλο μου τ ονομα της,και συνηθως όταν συμβαινει αυτό ,δυσκολο ν αποφυγω την καταθεση.Παρολο που στη διαρκεια της ημερας,φαινοταν ότι υπηρχε πιθανοτητα να την αποφυγω,τελικα μπαινοντας στο οικημα,ενεδωσα.Τι μωρο είναι αυτό ρε γαμωτο,τι κορμι,τι γυναικα..Τρεις στασεις,κυριως ιεραποστολικα,αργα και αισθησιακα,με τα χερια της ν απλωνονται και να χαιδευουν ολο μου το κορμι..Στη συνεχεια,ειχα την ευτυχη ιδεα να παμε στην ακρη του κρεβατιου και να ερθει αυτή από πανω μου..η πισω θεα του κορμιου της από τον καθρεφτη δεν μπορει να περιγραφει..Τελος ορθια στον καθρεφτη οπου και τελειωσα,αν και στη διαρκεια της συνευρεσης ευκολα θα μπορουσε να συμβει νωριτερα.
Δεν το μετανοιωσα καθολου
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
54β ρομπερτα,χαριτωμενο  πιπινι,γλυκο προσωπο,καστανα μαλλια,καλο σωμα διχως όμως την σεξουαλικοτητα που θα προσδοκουσα,οσον αφορα το πισω συστημα,βλεποντας τη απο πισω
ειναι η ρομπερτα απο φυλης 74 τα απογαυματα???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μίνι ενημέρωση:

η μοντελοαλυσίδα:
Διδύμου 7Α ψηλή καστανόξανθη μουνάρα μοντέλα. Κορμί λαμπάδα και ωραίο πρόσωπο.
Διδύμου 7Β Ωραία καστανομάλλα πιτσιρίκα πιο casual σε εμφάνιση. Σφιχτό, αθλητικό κορμάκι και φατσούλά σπέσιαλ. Πολύ μου άρεσε τούτη εδώ.
Φυλής 54Β μικρομαμωμένη κοκκινομάλλα, ωραίο λεπτό σωματάκι αλλά δεν ξεχωρίζει.
Φυλής 56 καστανόξανθη πιο bitchy από τις άλλες, ωραίο κορμί με λίγα πιασίματα.

Φυλής 109Α ψηλή λεπτή μελαχρινή κοπέλα με λίγο περίεργη φάτσα και περίεργη φωνη.Ντεκαυλέ και έφυγα.
Φωκαίας 27Β κοντή, γεματούλα με βυζάρες και ωραίο πρόσωπο. Μελαχρινή και έτοιμη για σκυλάδικο.
Φωκαίας 24 ψηλή μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο. Αλεξάνδρα το όνομα. Φαίνεται καλή περίπτωση
Φωκαίας 17Α Ρωξάνη. Πιθανων η Ελένη με νέο όνομα. Αλλιώς της μοιάζει πολύ
Φωκαίας 19 Ψηλή καστανομάλλα με ίσιο μακρύ μαλλί και μπλαζέ υφάκι
Διδύμου 8Β επίσης ψιλή μελαχρινή λυγερόκορμη, πιο classy γκόμενα.


 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε παιδια πως γινεται καθε φορα οταν γραφω κριτικη για το κολωνου 30β πανω να μου κανουν παρατηρηση η κοπελες..

δηλαδη και με ιωαννα ειχα παει ποσες φορες, εγραψα μια γενικη,την επομενη σας ειχα πει μου ειπε τι γραφω στο ιντερνετ...

την επομενη τωρα για την σιμονα,ξαναπηγα προχτες μου ειπε παλι αν γραφω εγω στο ιντερνετ...

γελακια και χαρες απο το κραξιμο που εριξα για την παρατηρηση που μου κανανε που ειχα παει σε διπλα μπουρδελο..

πως γινεται ρε μαγκες να τα μαθαινουν ετσι με λεπτομερια τι λεει στης κριτικες?

Και αν καποιος τα λεει εδω μεσα τι προβλημα εχετε μαζι μου? εχω πει τιποτα εγω για εσας σε καποια?

δεν γινεται ρε φιλε καθε φορα η ιδια ιστορια...  με εχει κανει να ξενερωσει ολο το σκηνικο και θα αναγκαστω να μην ξαναγραψω κριτικες...


ουτε σχολια,ουτε ενημερωσεις...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ρε συ Σταματη αφου γραφεις πολυ χαρακτηριστικες καταστασεις, φυσικο δεν ειναι να καταλαβει η αλλη ποιος εισαι; Ποσοι λες να ειναι οι τακτικοι πελατες της Σιμονας που ζητουν ποδολαγνια και τους ειχε κραξει πως πανε αλλου την ιδια ακριβως μερα που μας περιεγραψες εσυ το σκηνικο;

ΟΚ δεν ειναι και τα πρωτα μυαλα οι πουτανες και ο περιγυρος τους, αλλα μια στοιχειωδη εξυπναδα την εχουν για να κανουν καποιους συσχετισμους.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ρε παιδια πως γινεται καθε φορα οταν γραφω κριτικη για το κολωνου 30β πανω να μου κανουν παρατηρηση η κοπελες..

δηλαδη και με ιωαννα ειχα παει ποσες φορες, εγραψα μια γενικη,την επομενη σας ειχα πει μου ειπε τι γραφω στο ιντερνετ...

την επομενη τωρα για την σιμονα,ξαναπηγα προχτες μου ειπε παλι αν γραφω εγω στο ιντερνετ...

γελακια και χαρες απο το κραξιμο που εριξα για την παρατηρηση που μου κανανε που ειχα παει σε διπλα μπουρδελο..

πως γινεται ρε μαγκες να τα μαθαινουν ετσι με λεπτομερια τι λεει στης κριτικες?

Και αν καποιος τα λεει εδω μεσα τι προβλημα εχετε μαζι μου? εχω πει τιποτα εγω για εσας σε καποια?

δεν γινεται ρε φιλε καθε φορα η ιδια ιστορια...  με εχει κανει να ξενερωσει ολο το σκηνικο και θα αναγκαστω να μην ξαναγραψω κριτικες...


ουτε σχολια,ουτε ενημερωσεις...
:tooth: :tooth:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ξέχασα να πώ ότι έπαιξαν δύο καταθέσεις σήμερα, αλλά θα αναφερθώ εκτενώς αργότερα βλέπω ταινία τώρα. Η πρώτη ήταν στην Αλίνα στο Αλκαμένους 113 και η δεύτερη στην Αλεξάνδρα στο Φ134 ισόγειο.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436

Δικε μου εσυ τον καρφωσες στη Σιμονα;


ξέχασα να πώ ότι έπαιξαν δύο καταθέσεις σήμερα, αλλά θα αναφερθώ εκτενώς αργότερα βλέπω ταινία τώρα. Η πρώτη ήταν στην Αλίνα στο Αλκαμένους 113 και η δεύτερη στην Αλεξάνδρα στο Φ134 ισόγειο.

Ποια ταινια βλεπεις;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Δικε μου εσυ τον καρφωσες στη Σιμονα;
οχι ρε...απλα γελαω με την αφελεια του σταμ...5 χρονια γραφω στο μπου κ στην πιατσα δεν με αναγνωρισε/ανακαλυψε ποτε κανεις... ;) (παρολο που εχω εμφανιση ''καρτα'')
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ουτε εμενα τυπε, και εχω γραψει πανω απο 100 κριτικες. Το θεμα ειναι να μην αναφερεις χαρακτηριστικα περιστατικα που το πιο πιθανον ειναι να τα θυμαται η πουτανα. Αυτο με την καρτα παντως δεν το επιασα  :think:

Edit: Εννοεις χαρακτηριστικη εμφανιση;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom