Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (4 μέλη και 135 επισκέπτες)

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Σοβαρά μιλάς!Ειναι κολόδρομος ρε γαμώτο η Κεραμεικου και η αρχή της Ιασωνος.Ολα τα κωλοαποβράσματα που τους  :fuck2: το σπίτι εκεί θα τα βρεις.Καλά κάνω και αποφεύγω όσο μπορώ αυτά τα σημεία!
ασ γιατι εμενα?μου την επεσε ενας χοντρος 25 χρονων ρουμανοι θα ητανε κατι τετοιο φιλε..μου ζηταει ενα ευρω και επειδη μου πριξε τα αρχιδια του τα δινω..και μου λεει ελα φερε οτι εχεις και του λεω??φυγε ρε δε σου φτανουνε κιολας βγαζει τα κλειδια να μου τις δωσει και εγω του σκαω μια κλοτσια στα ποδια αλλα ψευτικα μονο για αιφνιδιασμο.αλλα δε τον πηρε για να το φοβησω το εκανα..και φευγω με γρηγορο περπατημα..και μου λεει τωρα τωρα ερχονται οι φιλοι μ και ειχε αλλους 2 μαζι του 2-3 καπου εκει..και στην πεφτουνε στεγνα στο πρωτο στενο με το 2 εκει μετα τα περζονια απο πειραιως..οχι απο μετρο..ε και αλλη φορα οι ιδιοι ημουνα εγω ο ξαδερφος μ και ο αδερφος μου ..ο αδερφος μου περιμενε εξω..για καπιο λογο..ητανε 3 ..και του λενε εχεις τιποτα να μου δωσεις??και του λεει οχι..και του λεει μετα αυτος ο ρουμανος ελα ρε τωρα αφου εχεις παιδια ειμαστε???και λεει δεν εχω ..βγαινω εγω και ο ξαδερφος μου και πηανε δρομο και οι τρεις επειδη ειδε που ειμασταν μαζι..ειναι ενας περιπου 22-25 καπου εκει αλλα εχει πιτσιρικαδες φιλους του λιγο χοντρος και ψηλς=ος εγω ειμαι 19..
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ασ γιατι εμενα?μου την επεσε ενας χοντρος 25 χρονων ρουμανοι θα ητανε κατι τετοιο φιλε..μου ζηταει ενα ευρω και επειδη μου πριξε τα αρχιδια του τα δινω..και μου λεει ελα φερε οτι εχεις και του λεω??φυγε ρε δε σου φτανουνε κιολας βγαζει τα κλειδια να μου τις δωσει και εγω του σκαω μια κλοτσια στα ποδια αλλα ψευτικα μονο για αιφνιδιασμο.αλλα δε τον πηρε για να το φοβησω το εκανα..και φευγω με γρηγορο περπατημα..και μου λεει τωρα τωρα ερχονται οι φιλοι μ και ειχε αλλους 2 μαζι του 2-3 καπου εκει..και στην πεφτουνε στεγνα στο πρωτο στενο με το 2 εκει μετα τα περζονια απο πειραιως..οχι απο μετρο..ε και αλλη φορα οι ιδιοι ημουνα εγω ο ξαδερφος μ και ο αδερφος μου ..ο αδερφος μου περιμενε εξω..για καπιο λογο..ητανε 3 ..και του λενε εχεις τιποτα να μου δωσεις??και του λεει οχι..και του λεει μετα αυτος ο ρουμανος ελα ρε τωρα αφου εχεις παιδια ειμαστε???και λεει δεν εχω ..βγαινω εγω και ο ξαδερφος μου και πηανε δρομο και οι τρεις επειδη ειδε που ειμασταν μαζι..ειναι ενας περιπου 22-25 καπου εκει αλλα εχει πιτσιρικαδες φιλους του λιγο χοντρος και ψηλς=ος εγω ειμαι 19..
Να εχεις μαζι σου καμμια λουκανικοπιτα την αλλη φορα, ετσι μονο θα τον καλοπιασεις τον χοντρο και δε θα στην ξαναπεσει...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Eκεί στην πλατεία ρε παιδιά δεν έχει ΔΙΑΣ συνήθως? Ημέρα τουλάχιστον όποτε έχω περάσει πάντα τους βλέπω. Και έχουν το θράσος τα κωλόπαιδα και κλέβουν κι απειλούν? Τις λίγες φορές που επισκέφτηκα την περιοχή απέφευγα το βράδυ ιδίως αν ήμουν μόνος.
Μπράβο στα παιδιά για τις τέλειες ενημερώσεις. Ονόματα δεν αναφέρω γιατί είναι άδικο να ξεχαστεί κάποιος!  :rockon: Είστε φοβεροί! :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Eκεί στην πλατεία ρε παιδιά δεν έχει ΔΙΑΣ συνήθως? Ημέρα τουλάχιστον όποτε έχω περάσει πάντα τους βλέπω. Και έχουν το θράσος τα κωλόπαιδα και κλέβουν κι απειλούν? Τις λίγες φορές που επισκέφτηκα την περιοχή απέφευγα το βράδυ ιδίως αν ήμουν μόνος.
Μπράβο στα παιδιά για τις τέλειες ενημερώσεις. Ονόματα δεν αναφέρω γιατί είναι άδικο να ξεχαστεί κάποιος!  :rockon: Είστε φοβεροί! :grin:
και θα συνεχεισουμε..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ασ γιατι εμενα?μου την επεσε ενας χοντρος 25 χρονων ρουμανοι θα ητανε κατι τετοιο φιλε..μου ζηταει ενα ευρω και επειδη μου πριξε τα αρχιδια του τα δινω..και μου λεει ελα φερε οτι εχεις και του λεω??φυγε ρε δε σου φτανουνε κιολας βγαζει τα κλειδια να μου τις δωσει και εγω του σκαω μια κλοτσια στα ποδια αλλα ψευτικα μονο για αιφνιδιασμο.αλλα δε τον πηρε για να το φοβησω το εκανα..και φευγω με γρηγορο περπατημα..και μου λεει τωρα τωρα ερχονται οι φιλοι μ και ειχε αλλους 2 μαζι του 2-3 καπου εκει..και στην πεφτουνε στεγνα στο πρωτο στενο με το 2 εκει μετα τα περζονια απο πειραιως..οχι απο μετρο..ε και αλλη φορα οι ιδιοι ημουνα εγω ο ξαδερφος μ και ο αδερφος μου ..ο αδερφος μου περιμενε εξω..για καπιο λογο..ητανε 3 ..και του λενε εχεις τιποτα να μου δωσεις??και του λεει οχι..και του λεει μετα αυτος ο ρουμανος ελα ρε τωρα αφου εχεις παιδια ειμαστε???και λεει δεν εχω ..βγαινω εγω και ο ξαδερφος μου και πηανε δρομο και οι τρεις επειδη ειδε που ειμασταν μαζι..ειναι ενας περιπου 22-25 καπου εκει αλλα εχει πιτσιρικαδες φιλους του λιγο χοντρος και ψηλς=ος εγω ειμαι 19..
ποτε εγιναν τα περιστατικα τυπε;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ασ γιατι εμενα?μου την επεσε ενας χοντρος 25 χρονων ρουμανοι θα ητανε κατι τετοιο φιλε..μου ζηταει ενα ευρω και επειδη μου πριξε τα αρχιδια του τα δινω..και μου λεει ελα φερε οτι εχεις και του λεω??φυγε ρε δε σου φτανουνε κιολας βγαζει τα κλειδια να μου τις δωσει και εγω του σκαω μια κλοτσια στα ποδια αλλα ψευτικα μονο για αιφνιδιασμο.αλλα δε τον πηρε για να το φοβησω το εκανα..και φευγω με γρηγορο περπατημα..και μου λεει τωρα τωρα ερχονται οι φιλοι μ και ειχε αλλους 2 μαζι του 2-3 καπου εκει..και στην πεφτουνε στεγνα στο πρωτο στενο με το 2 εκει μετα τα περζονια απο πειραιως..οχι απο μετρο..ε και αλλη φορα οι ιδιοι ημουνα εγω ο ξαδερφος μ και ο αδερφος μου ..ο αδερφος μου περιμενε εξω..για καπιο λογο..ητανε 3 ..και του λενε εχεις τιποτα να μου δωσεις??και του λεει οχι..και του λεει μετα αυτος ο ρουμανος ελα ρε τωρα αφου εχεις παιδια ειμαστε???και λεει δεν εχω ..βγαινω εγω και ο ξαδερφος μου και πηανε δρομο και οι τρεις επειδη ειδε που ειμασταν μαζι..ειναι ενας περιπου 22-25 καπου εκει αλλα εχει πιτσιρικαδες φιλους του λιγο χοντρος και ψηλς=ος εγω ειμαι 19..

Ρε τυπε μας εβγαλες τα ματια, ουτε προεδρος του Εδεσσαικου να ησουν! Που σου την πεσανε, στα 11αρια της Κολωνου;

Εμενα, παντως δε μου εχει συμβει τιποτα ευτυχως, και εχω κανει αρκετες τσαρκες στο Μεταξι στη μεταμεσονυκτια βαρδια ολομοναχος. Επισης εχει τυχει να διασχισω αρκετες φορες ολομοναχος τη Δροσοπουλου, την Αχαρνων και γενικα ολες τις ρομαντικες περιοχες της Αθηνας μας, και ποτε δεν ενιωσα να απειλουμαι. Τοσο τυχερος ειμαι  :think:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ρε τυπε μας εβγαλες τα ματια, ουτε προεδρος του Εδεσσαικου να ησουν! Που σου την πεσανε, στα 11αρια της Κολωνου;

Εμενα, παντως δε μου εχει συμβει τιποτα ευτυχως, και εχω κανει αρκετες τσαρκες στο Μεταξι στη μεταμεσονυκτια βαρδια ολομοναχος. Επισης εχει τυχει να διασχισω αρκετες φορες ολομοναχος τη Δροσοπουλου, την Αχαρνων και γενικα ολες τις ρομαντικες περιοχες της Αθηνας μας, και ποτε δεν ενιωσα να απειλουμαι. Τοσο τυχερος ειμαι  :think:
είσαι φουσκωτός???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μετάξουργείο δεν πατάω το βράδυ, αλλά Φυλής που έχω πάει νωρίς βράδυ (23:00 το αργότερο) δεν ένιωσα να απειλούμαι. Φυσικά δεν παίζω με την τύχη μου αλλά επίσης θεωρώ ότι δεν είμαι τύπος που θα κάτσουν να κλέψουν.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
μετά από τσάρκα σε γκαζοχώρι ανεβήκαμε Φυλής και είδαμε τα εξής:
Φ71Β: η Στεφανία η κωλάρα
Φ71Α: μόλις ανεβήκαμε τις σκάλες έκλεισε
Φ67: Έμμυ με κώλο
Φ86Β: Ανέλα πιπινάκι όμορφο
Φ86Α: Μαργαρίτα
Φ65Β: Η εμμανουέλα μελαχρινή αδύνατη
Φ61: Αλεξάνδρα ξανθιά όμορφη αδύνατη
Φ59: ανοιχτά αλλά κανείς δεν βγήκε να μας ενημερώσει
Φ80: Η Ντανιέλα ακα Αντα
Φ66Δ: μια μελαχρινή με μεγάλο στήθος
Φ66Α: Άννα Ιλόνα
Φ54Β: καινούρια κοπέλα μας είπε η Πάμελα από ρωσία ξανθιά ψηλή
Φ56: άλλη καινούρια μελαχρινή αδύνατη
Φώκαιας 27Α υπόγειο η Βικτώρια
Φώκαιας 27Β ισόγειο η Μαρίνα με τις τορπίλες
Φώκαιας 27Β όροφος η Γκαμπριέλα μελαχρινή
Φώκαιας 25Β: Μια ξανθιά κοπέλα όμορφη
Φώκαιας 17: η Ελένη του 104 τιμήθηκε με μέτριες προς καλές εντυπώσεις. Δεν το κλαις το 20άρικο δεν έχεις κάτι και να θυμάσαι
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
το μεταξουργειο ειναι απο τις χειροτερες περιοχες..σε εμενα δεν εχει συμβει τιποτα αλλα ποτε δεν παω και μονος μου..ειδκα βραδυ...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
το μεταξουργειο ειναι απο τις χειροτερες περιοχες..σε εμενα δεν εχει συμβει τιποτα αλλα ποτε δεν παω και μονος μου..ειδκα βραδυ...
K καλα κανεις..!Εμενα 2 φορες μου εχουν σπασει το αμαξι....την 1 τον επιασα εκεινη την ωρα..κ τρεχαμε στα τμηματα..!Αστο καλυτερα..!
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Χτες οπως επεστρεφα μαζι με Ορεστη απο Μετάξι προς Φυλης στην Αχαρνων μας κανουν νοημα δυο μηχανες της αστυνομιας να σταματήσουμε. Μας ζητησαν ταυτότητες.Διπλωμα άδεια ουτε καν μου ζητήσαν.Ψαξαν ολο το αμαξι,και μας εκαναν σωματικο ελεγχο.Μας ρωτησαν που μενουμε,και που ειμασταν πριν.Δεν καταλαβα τι τους νοιάζει.Μετα επιβεβαιωσαν τα στοιχεια μας μεσω επικοινωνιας με τα κεντρικα προφανως,και μετά μας επεστρεψαν τις ταυτοτητες και μας ειπαν καλό δρόμο,αφου μας καθυστέρησαν 10 λεπτα συνολικά!Δεν εχει σχεση με πρεζάκια το περιστατικο,αλλά με εκνευρισε γιατι μας περάσαν σαν κακοποιους.Με ρωταγε,αυτος καπνιζεις;Eχεις κατι παράνομο μεσα στα αμάξι;Aσε γαμησέ τα.Μου χάλασε την διάθεση!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Χτες οπως επεστρεφα μαζι με Ορεστη απο Μετάξι προς Φυλης στην Αχαρνων μας κανουν νοημα δυο μηχανες της αστυνομιας να σταματήσουμε. Μας ζητησαν ταυτότητες.Διπλωμα άδεια ουτε καν μου ζητήσαν.Ψαξαν ολο το αμαξι,και μας εκαναν σωματικο ελεγχο.Μας ρωτησαν που μενουμε,και που ειμασταν πριν.Δεν καταλαβα τι τους νοιάζει.Μετα επιβεβαιωσαν τα στοιχεια μας μεσω επικοινωνιας με τα κεντρικα προφανως,και μετά μας επεστρεψαν τις ταυτοτητες και μας ειπαν καλό δρόμο,αφου μας καθυστέρησαν 10 λεπτα συνολικά!Δεν εχει σχεση με πρεζάκια το περιστατικο,αλλά με εκνευρισε γιατι μας περάσαν σαν κακοποιους.Με ρωταγε,αυτος καπνιζεις;Eχεις κατι παράνομο μεσα στα αμάξι;Aσε γαμησέ τα.Μου χάλασε την διάθεση!
ειδες να σταματαν αλλους εκτος απο εσας???
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Eπισκεψη το μεσημερι αλκαμενους 113 στη συζυγο..βαλερια,ενω μαζι της ηταν και η νικη,η καβλιαρα γειτονισα απο διδυμου 16
Καταθεση στη βαλερια,οι κεραιες της οποιας λειτουργησαν υποδειγματικα,αφου και στο σαλονι το ματι μου επαιζε βλεποντας τη νικη,αλλα και στο δωματιο την ωρα της αναμονης,σκεφτομουν οτι μια αλλαγη με τη νικη στη θεση της βαλεριας δεν θα ηταν ασχημη ιδεα
Ομως οπως προειπα,οι κεραιες ηταν σηκωμενες και μετα το περας της καταθεσης μου ανεφερε οτι θελει να με βλεπει τις μερες που θα δουλευει μονη της στο σπιτι
Επισης ξεχασα ν αναφερω οτι χτες στην ενημερωση που εκανα,ημουν μαζι με το προεδρο και δυο αλλα καταπληκτικα παιδια,δεν θα τ αναφερω,γιατι δεν τους ρωτησα αν πρεπει,και ομολογουμενως παρολο που λειτουργω ως μοναχικος λυκος στις ενημερωσεις,την χαρηκα πολυ αυτη τη βολτα,η οποια προσωρινα μονο διακοπηκε λογω της εκρηκτικης ντανιελας
Χτες μου εκανε εντυπωση η σιμελα στο φυλης 86 και η στεφανια στο 71γ,οπως και στους ετερους συναγωνιστες ,οι οποιες μου δωσαν την ιδεα για ενα αλλο κυκλο καταθεσεων πια,αυτη των εκρηκτικων δεκαλεπτων,με κοριτσια οπως τα παραπανω,που διαθετουν και τα κορμια και τα προσοντα για τετοιου ειδους δυνατες συνευρεσεις
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Χτες μου εκανε εντυπωση η σιμελα στο φυλης 86 και η στεφανια,
ειδικά η Σιμέλα μου έκανε και εμένα εντύπωση με το ροζ της κυλοτάκι, και αν δεν είχα στόχο από την αρχή την Ελένη, σε αυτήν θα πήγαινα
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Eπισκεψη το μεσημερι αλκαμενους 113 στη συζυγο..βαλερια,ενω μαζι της ηταν και η νικη,η καβλιαρα γειτονισα απο διδυμου 16
Κ
Για την αλλη Βαλερια ανεφερα ότι παντρεύτηκε
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Χτες οπως επεστρεφα μαζι με Ορεστη απο Μετάξι προς Φυλης στην Αχαρνων μας κανουν νοημα δυο μηχανες της αστυνομιας να σταματήσουμε. Μας ζητησαν ταυτότητες.Διπλωμα άδεια ουτε καν μου ζητήσαν.Ψαξαν ολο το αμαξι,και μας εκαναν σωματικο ελεγχο.Μας ρωτησαν που μενουμε,και που ειμασταν πριν.Δεν καταλαβα τι τους νοιάζει.Μετα επιβεβαιωσαν τα στοιχεια μας μεσω επικοινωνιας με τα κεντρικα προφανως,και μετά μας επεστρεψαν τις ταυτοτητες και μας ειπαν καλό δρόμο,αφου μας καθυστέρησαν 10 λεπτα συνολικά!Δεν εχει σχεση με πρεζάκια το περιστατικο,αλλά με εκνευρισε γιατι μας περάσαν σαν κακοποιους.Με ρωταγε,αυτος καπνιζεις;Eχεις κατι παράνομο μεσα στα αμάξι;Aσε γαμησέ τα.Μου χάλασε την διάθεση!

μάλλον τον Ορέστη έψαχναν. Πιρφορική αστυνομία κ.α.
Πέραν της πλάκας, καλά έκαναν, καλό είναι να κάνουν την δουλεία τους. Ειδικά αφού δεν σας τραμπούκισαν ή δεν έκαναν μαλακίες.

Eπισκεψη το μεσημερι αλκαμενους 113 στη συζυγο..βαλερια,ενω μαζι της ηταν και η νικη,η καβλιαρα γειτονισα απο διδυμου 16
Καταθεση στη βαλερια,οι κεραιες της οποιας λειτουργησαν υποδειγματικα,αφου και στο σαλονι το ματι μου επαιζε βλεποντας τη νικη,αλλα και στο δωματιο την ωρα της αναμονης,σκεφτομουν οτι μια αλλαγη με τη νικη στη θεση της βαλεριας δεν θα ηταν ασχημη ιδεα
Ομως οπως προειπα,οι κεραιες ηταν σηκωμενες και μετα το περας της καταθεσης μου ανεφερε οτι θελει να με βλεπει τις μερες που θα δουλευει μονη της στο σπιτι

πρέπει άμεσα να δρομολογήσω νέα επίσκεψη στην Βαλέρια.  :rockon: :rockon:
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Χτες οπως επεστρεφα μαζι με Ορεστη απο Μετάξι προς Φυλης στην Αχαρνων μας κανουν νοημα δυο μηχανες της αστυνομιας να σταματήσουμε. Μας ζητησαν ταυτότητες.Διπλωμα άδεια ουτε καν μου ζητήσαν.Ψαξαν ολο το αμαξι,και μας εκαναν σωματικο ελεγχο.Μας ρωτησαν που μενουμε,και που ειμασταν πριν.Δεν καταλαβα τι τους νοιάζει.Μετα επιβεβαιωσαν τα στοιχεια μας μεσω επικοινωνιας με τα κεντρικα προφανως,και μετά μας επεστρεψαν τις ταυτοτητες και μας ειπαν καλό δρόμο,αφου μας καθυστέρησαν 10 λεπτα συνολικά!Δεν εχει σχεση με πρεζάκια το περιστατικο,αλλά με εκνευρισε γιατι μας περάσαν σαν κακοποιους.Με ρωταγε,αυτος καπνιζεις;Eχεις κατι παράνομο μεσα στα αμάξι;Aσε γαμησέ τα.Μου χάλασε την διάθεση!

Μαλακία έκανες,έπρεπε να τους πεις "δεν έχω μαζί την ταυτότητα"
για να σε πάνε για αναγνώριση στο τμήμα και μόλις θα φτάνατε......
όλως τυχαίως να θυμόσουν πως την είχες και να την έβγαζες.
Αυτό δεν απαγορεύεται. :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom