Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 230 άτομα (35 μέλη και 195 επισκέπτες)

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μετά από πάρα πολύ καιρό ας γράψω κι εγώ  ... είχαμε πάει για καφέ το μεσημέρι με τον Πορνίδη  και είπαμε να κατέβουμε μια βολτούλα στη Φυλής,  έτσι για χαβαλέ να περάσει η ώρα . Λοιπόν έχουμε και λέμε αν και δεν πήγαμε και σε πολλά .

Αγκύρας 12β  -  κοντοπούτανο Αλεξάνδρα , μακρύ ξανθό μαλλί  , γλυκό προσωπάκι  , ακάποτο .
Αλκιβιάδου 16α -  σχετικά εύσωμη ξανθιά , δεν συγκράτησα όνομα αλλά όταν βγήκε από τον πελάτη  κρατούσε μια πλαστική ψωλή στο χέρι ( !! ) .
Αλκιβιάδου 16β -  αδύνατη ,μακριά μαύρα  μαλλιά, σχετικά κοντή , ανοιχτόχρωμα μάτια .. ~ 35 + , Ρωσσίδα ανέφερε η τσατσά , Νάτα το όνομα αν δεν κάνω λάθος .  Εμφανισιακά σαν νοικοκυρά , παραδουλεύτρα ίσως , η γειτόνισα που οριακά της ρίχνεις δεύτερη ματιά . Έδειξε  μια αδιόρατη συστολή - ντροπή ίσως? -  η τσατσά είπε πως ήταν η δεύτερη μέρα στη δουλειά .  Την λόκαρα , συνεχίσαμε την βόλτα , επέστρεψα και την καταγάμησα . Το ένστικτο του παλιού πουτανιάρη δύσκολα πέφτει έξω .  Ε ρε γαμήσι που έπεσε ... μάλλον θα ανεβάσω κριτική γιατί ΠΡΕΠΕΙ.
Αλκιβιάδου 16γ -  Αναστασία , μιλφ , μάλλον ψηλή , ανοιχτόχρωμα φουντωτά μαλλιά , τσιμπουκόχειλα  και τραβελόφατσα.
Διδύμου 16α -Μιλφ και εδώ ,   Βικτώρια , μελαχροινή μακριά μαλλιά μέτριο ανάστημα  και  Σύλβια ,  κορμάρα , ξανθό  κοντό πολύ ωραίο μαλλί , ωραία μάτια .. ένιωσα ένα ρίγος στα αρχίδια μου .  Θα τολμούσα να την χαρακτηρίσω μούναρο και την λόκαρα για προσεχώς .
Διδύμου 20  - Νομίζω Αννα , αρκετά αδύνατη , περίεργη εμφανισιακά και αδιάφορη κατ' εμέ .
Φυλής 40 - Εδώ βαρεθήκαμε να περιμένουμε και έβραζε μέσα , η μαλάκω δεν άνοιγε  AC .  Με τα πολλά βγήκε μια ασχημομούρα , κοντή ,  με βύζους . Πρωκτικό . Τι στο διάολο έκαναν τόση ώρα  ?
Φυλής ??? - Δεν θυμάμαι αριθμό , ήταν υπόγειο με σιδερένια πόρτα και όταν έμπαινες μέσα χωρίζονταν σε δυο οίκους . Στο δεξί ήταν μια γελάδα , παντελώς αδιάφορη .  Πρωκτικό .  Στο αριστερό όμως είδα μια υπέροχη κοπελίτσα .Μικρόσωμη θα έλεγα , μελαχροινή , κοντό μαλλί .Πρωκτικό.  Ηταν ένα μικρό σκυλάκι εκεί το οποίο το χάιδεψα λίγο , το χάιδεψε κι αυτή  και έριξε ένα όμορφο χαμόγελο .  Τσαχπινούλα , δεν ξέρω αν ήταν όμορφη αλλά είχε τύπο η κοπέλα . Ποιά είναι αυτή ρε παιδιά ? Τρελό λοκ-ον κι εδώ .  
Φυλής 80 -  Τζούλια (νομίζω) . Σχετικά ψηλή , μελαχρινή , με καλό κορμί και χυσόφατσα . Πρωκτικό .  Μου χάιδεψε τα αρχίδια και εγώ την κωλάρα της .  
Φυλής 56 -  Δεν θυμάμαι όνομα , μάλλον δεν το ανέφερε η τσατσά . Ψηλή ξανθιά , ωραίο σώμα , είχε νομίζω τατού πάνω από τα κωλομέρια .  Ισως να με ξεγελάει ο χαμηλός φωτισμός αλλά μου φάνηκε ψιλομούναρος.  Ωραίο μαγαζί πάντως.
Φυλής 86β -  Μάλλον αδιάφορη μελαχρινή , μετρίου αναστήματος , πρωκτικό .  Εδώ σε παλιότερη βόλτα είχαμε  λοκάρει την Λάουρα που έχει κωλάρα αλλά έλλειπε  σήμερα.
Φωκαίας  27α -  Σχετικά ψηλή , μελαχροινή , κάποια κιλά παραπάνω , αδιάφορη .  Αθίγγανη  ίσως .. μου έπιασε τον πούτσο και τον χάιδευε και εγώ χούφτωσα την κωλάρα της .

Αυτά τα ολίγα , ο Πορνίδης δεν γάμησε γιατί είναι ερωτευμένος λέει .   οκ .

Α , και ένα αστείο περιστατικό .  Φεύγοντας  για να βγούμε στην 3ης Σεπτ.   δυο νεαρές κοπέλες , τρελά καυλόμουνα με καυτά σορτς, ανατολικής προέλευσης  , μας σταμάτησαν και με σπαστά αγγλικά μας ζήτησαν τσιγάρο .  Εμείς δεν καπνίζουμε οπότε , δεν ... η τρίτη της παρέας , ενας ξανθός μούναρος έκανε τράκα σε ταρίφα και πήρε μια χούφτα τσιγάρα , σχεδόν πακέτο . Θα αλληθώρισε ο άνθρωπος ....
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
δεν είναι καινούργια κοπέλα είναι αυτή και έχει αλλάξει όνομα...
Απο τότε που έγραψες την κριτική σου με την Ντιάνα έχει συμπληρωθεί ένας μήνας.Πάντως την τελευταία φορα που είχα περάσει πριν 2 μήνες είχε την Χριστίνα.Μάλλον πρόκειται για σχετικά νέα άφιξη και πρέπει όπως λες να της αλλάξαν το όνομα.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
212
Like
4.876
Πόντοι
9.275
βόλτα(17.05-18.20)πρίν λίγο , εμημέρωση σε κάποια που μπήκα...
....
Φυλής 134 Ναταλία μελαχρινή ωραίο προσωπο λεπτή 2άρι στητό βυζί ωραίο κορμί ,απλό πρόγραμμα.
....
καλό απόγευμα......
Ετιμήθει χθες η Ναταλίτσα, πολύ καλή πεπίπτωση, έχω ανεβάσει ήδη και κριτική, θα βγει κάποια στιγμή...
Highlight που η τσατσά υποσχέθηκε επιστροφή χρημάτων αν δεν έμενα ικανοποιημένος... δεν χρειάστηκε  ;)
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Φυλής 40 - Εδώ βαρεθήκαμε να περιμένουμε και έβραζε μέσα , η μαλάκω δεν άνοιγε  AC .  Με τα πολλά βγήκε μια ασχημομούρα , κοντή ,  με βύζους . Πρωκτικό . Τι στο διάολο έκαναν τόση ώρα  ?

Α , και ένα αστείο περιστατικό .  Φεύγοντας  για να βγούμε στην 3ης Σεπτ.   δυο νεαρές κοπέλες , τρελά καυλόμουνα με καυτά σορτς, ανατολικής προέλευσης  , μας σταμάτησαν και με σπαστά αγγλικά μας ζήτησαν τσιγάρο .  Εμείς δεν καπνίζουμε οπότε , δεν ... η τρίτη της παρέας , ενας ξανθός μούναρος έκανε τράκα σε ταρίφα και πήρε μια χούφτα τσιγάρα , σχεδόν πακέτο . Θα αλληθώρισε ο άνθρωπος ....
Νάνσυ

δύο ήταν τελικά οι τρεις; μας μπέρδεψες :think: :2funny:
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Παιδια η αλιονα που δουλευει σημερα;;
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Η Βαλέρια στο Αλκαμένους 113 είναι σαφώς άλλη κοπέλα. Η Βαλέρια που ψάχνεις εσύ δούλεψε όντως στο Ιωαννίνων 3 προσφάτως.Δεν ξέρω αν συνεχίζει ακόμα να δουλεύει.Εχθές πάντως που πέρασα στην πρωινή βάρδια ήταν η Καρίνα.
ευχαριστώ τύπε, ελπίζω να μην σταμάτησε ή έφυγε εκτός γιατί δε θέλω να μου γλιτώσει αυτό το milf...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Συμπληρωνοντας τον smirni τωρα το απογευμα
Φυλης
59 αντινα,καινουργια τσεχα οπως ειπε ο κυρ βασιλης.Μεγαλη βελτιωση στην εμφανιση,στο κορμι,σε ολα
66α αννα/ιλονα/ευτερπη
80 αννα μαρια η τσεχα
Μαραθωνος και αχιλλεως η μονικα
Μαραθωνος 59 λαουρα,χυμωδης μελαγχροινη mlf ,γνωστη απο βεργας 3.Δεν την εχω δοκιμασει αλλα μου βγαζει πολυ αγρια ενστικτα
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Για την αλιονα καμια πληροφορια;;;
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
δύο ήταν τελικά οι τρεις; μας μπέρδεψες :think: :2funny:

Τρεις συνολικά .... οι δυο έκαναν τράκα σε μας και η τρίτη ήταν δίπλα στον ταρίφα και γύρισε πίσω στις άλλες με μια χούφτα τσιγάρα. 
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Φυλής 134 Ναταλία μελαχρινή ωραίο προσωπο λεπτή 2άρι στητό βυζί ωραίο κορμί ,απλό πρόγραμμα.
...

Στην παλέστρα είναι μέτρια.
Χαρακτηριστικά, εφαρμόζει την περικαυλίδα πριν ερεθιστεί η ψωλή.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Nα συμπληρωσω οτι και η ναταλια στο 134 και η ναταλι η πουτσοφαγος στο 109 ειχαν ηδη δυο δωματια γεματα οταν πηγα
Η ναταλια ειναι πολυ ωραια και σεξι κοντοπουτανη μελαγχροινη ,αλλα αφου ο πυραυλος δεν την εγκρινει,θα το σκεφτω λιγο να παω..και μετα μαλλον θα παω.
Επισης τωρα το απογευμα
Ευνειδων 5 χριστινα,καστανη συνηθισμενη κοπελα,διχως ιδιαιτερη σεξουαλικη αυρα,τοσο σαν κορμι,οσο και σαν βλεμμα
Βεργας
2 χριστινα,η ξανθια σεξι ψηλοκαπουλη
3 δεξια τζουλια απο αλκαμενους 117.Σημερα που την ειδα ολογυμνη βγαινοντας απο το δωματιο,θα ελεγα οτι το σωμα της εχει υποστει φθορα
3 αριστερα λολιτα με φουλ,λεπτη μελαγχροινη με αξιοπρεπεστατο κορμι
Λιοσιων
76 οροφος μελινα,ψηλη μελαγχροινη σχετικα ελκυστικη mlf μεχρι τη στιγμη που θα προσεξεις το στομα της
91 βιβη,αφρατη μελαγχροινη κοπελα με απλα συμπαθητικο προσωπο
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Στην ερωτηση μου για την ξανθια ρωσιδα μαρινα που δουλευε εκει,τις τριτες και τις κυριακες,η υπηρεσια μου ειπε οτι εχει σταματησει εσω και πολυ καιρο.Κοινως,το χασαμε το κορμι πατριωτη,δηλαδη Πυραυλε  :)

Δεν πειράζει, ας τη γαμήσει και κανας άλλος...

Άλλωστε, κ. xilnik, όπως ίσως θυμάστε, εσείς ο ίδιος είχατε αρχίσει να τη βαριέστε, πριν την εξαφάνισή της.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.519
Πόντοι
41.447
Αλκιβιάδου 16β -  αδύνατη ,μακριά μαύρα  μαλλιά, σχετικά κοντή , ανοιχτόχρωμα μάτια .. ~ 35 + , Ρωσσίδα ανέφερε η τσατσά , Νάτα το όνομα αν δεν κάνω λάθος .  Εμφανισιακά σαν νοικοκυρά , παραδουλεύτρα ίσως , η γειτόνισα που οριακά της ρίχνεις δεύτερη ματιά . Έδειξε  μια αδιόρατη συστολή - ντροπή ίσως? -  η τσατσά είπε πως ήταν η δεύτερη μέρα στη δουλειά .  Την λόκαρα , συνεχίσαμε την βόλτα , επέστρεψα και την καταγάμησα . Το ένστικτο του παλιού πουτανιάρη δύσκολα πέφτει έξω .  Ε ρε γαμήσι που έπεσε ... μάλλον θα ανεβάσω κριτική γιατί ΠΡΕΠΕΙ.

ωραίος Ψωριάρη!!! είχαμε πολύ καιρο να δούμε ενημερωση σου, αναμένουμε με αγωνία την κριτική σου για την νέα εκδιδόμενη νοικοκυρά που είδα και εγω σημερα το πρωι!!!! :rockon:

Αλκιβιάδου 16γ -  Αναστασία , μιλφ , μάλλον ψηλή , ανοιχτόχρωμα φουντωτά μαλλιά , τσιμπουκόχειλα  και τραβελόφατσα. Διδύμου 16α -Μιλφ και εδώ ,   Βικτώρια , μελαχροινή μακριά μαλλιά μέτριο ανάστημα  και  Σύλβια ,  κορμάρα , ξανθό  κοντό πολύ ωραίο μαλλί , ωραία μάτια .. ένιωσα ένα ρίγος στα αρχίδια μου .  Θα τολμούσα να την χαρακτηρίσω μούναρο και την λόκαρα για προσεχώς .

Η Σύλβια είναι πολύ ωραια γυνάικα αντικειμενικα! :kissass:

Αυτά τα ολίγα , ο Πορνίδης δεν γάμησε γιατί είναι ερωτευμένος λέει .   οκ .
.

πολύ ρομαντικό αγόρι πρέπει να είναι αυτος ο ΠΟΡΝΙΔΗΣ!!!! :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.519
Πόντοι
41.447
Nα συμπληρωσω οτι και η ναταλια στο 134 και η ναταλι η πουτσοφαγος στο 109 ειχαν ηδη δυο δωματια γεματα οταν πηγα
Η ναταλια ειναι πολυ ωραια και σεξι κοντοπουτανη μελαγχροινη ,αλλα αφου ο πυραυλος δεν την εγκρινει,θα το σκεφτω λιγο να παω..και μετα μαλλον θα παω.
Επισης τωρα το απογευμα
Ευνειδων 5 χριστινα,καστανη συνηθισμενη κοπελα,διχως ιδιαιτερη σεξουαλικη αυρα,τοσο σαν κορμι,οσο και σαν βλεμμα
Βεργας
2 χριστινα,η ξανθια σεξι ψηλοκαπουλη
3 δεξια τζουλια απο αλκαμενους 117.Σημερα που την ειδα ολογυμνη βγαινοντας απο το δωματιο,θα ελεγα οτι το σωμα της,εχει υποστει φθορα
3 αριστερα λολιτα με φουλ,λεπτη μελαγχροινη με αξιοπρεπεστατο κορμι
Λιοσιων
76 οροφος μελινα,ψηλη μελαγχροινη σχετικα ελκυστικη mlf μεχρι τη στιγμη που θα προσεξεις το στομα της
91 βιβη,αφρατη μελαγχροινη κοπελα με απλα συμπαθητικο προσωπο

οταν οι υπόλοιποι σταματούν την ενημερωση ο xilnik συνεχίζει!!!.....

gymweightlifting.gif
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
βόλτα(17.05-18.20)πρίν λίγο , εμημέρωση σε κάποια που μπήκα...

Συμπληρωνοντας τον smirni τωρα το απογευμα
Φυλης . . . . . .

Να βάλω και εγώ το λιθαράκι μου.
Μιας και η Μάγια του Φ.69 δεν εμφανίστη και το φωτάκι ήταν σβηστό, είπα να δοκιμάσω άλλες κοπελούδες.
Έχουμε και λέμε:

Αχαρν. 85: Δύο κοπέλες. Η Σοφία σε πολύ καλή διάθεση και η Ελένη που είχα σταμπάρει από παλιότερα.
Πέρασα λοιπόν με την Ελενίτσα. Με το που μπήκε στο δωμάτιο, έπεσε με την μούρη πάνω στο μόριο μου και το "έτρωγε" με βουλιμία. . . . .
Την διέκοψα για να την γδύσω και να την "περιποιηθώ" . Έχει λίγες ραγάδες στην κοιλίτσα, παρόλο που φαίνεται ότι είναι "φέτες". Επίσης, το στήθος είναι ιδιαίτερα χαλαρό και πεσμένο, σχεδόν σαν ξεφούσκωτο μπαλόνι. Στα του αγώνα όμως, έδωσε ρέστα.

Μετά από την Ελενίτσα, είχα διάθεση και για "φρούτο" επιδόρπιο.
Οπότε ανηφόρισα προς την Φυλής και μπήκα στο Φ.67, όπου πέτυχα την αλόγα Ιζαμπέλα.
Μου γυάλισε το νεανικό της κορμί και εισήλθα στα ενδότερα. . . .
Εκεί, δυστυχώς, τρόμαξα και δεν καλοπέρασα.

Μιας και έχω καιρό να σας κρούσω τον κώδωνα του κινδύνου, ακούσατε - ακούσατε:

α) Το πρώτο και βασικότερο: η Ιζαμπέλα έχει οξυτενή κονδυλώματα και μάλιστα αρκετά μέσα στο νιμού της ! ! !
Της το ανέφερα , της το εξήγησα, μάλλον δεν κατάλαβε την  σοβαρότητα του θέματος, θα δείξει.  :priest:
Εγώ πάντως, έκανα το καθήκον μου.

β) Της Ελενίτσας το νιμού μύριζε λίγο δυσάρεστα. Ίσως κλεισούρα, λόγο αχρηστίας, μιας και η Σοφία έχει αρκετούς οπαδούς και η Ελενίτσα δεν "το " πολυ-δουλεύει.  :S
Όμως, επειδή δεν είμαι σίγουρος και οι καιροί είναι πονηροί/δύσκολοι, παρακαλώ την προσοχή σας και την εγρήγορση σας, ώστε αν επαναληφθεί ή χειροτερέψει να πράξουμε τα δέοντα ! ! !

Αυτά.
Καλές τσάρκες.
Καλές υγιείς τσάρκες . . . . .  
:woldman:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Nα συμπληρωσω οτι και η ναταλια στο 134 και η ναταλι η πουτσοφαγος στο 109 ειχαν ηδη δυο δωματια γεματα οταν πηγα
Η ναταλια ειναι πολυ ωραια και σεξι κοντοπουτανη μελαγχροινη ,αλλα αφου ο πυραυλος δεν την εγκρινει,θα το σκεφτω λιγο να παω..και μετα μαλλον θα παω.
Επισης τωρα το απογευμα
Ευνειδων 5 χριστινα,καστανη συνηθισμενη κοπελα,διχως ιδιαιτερη σεξουαλικη αυρα,τοσο σαν κορμι,οσο και σαν βλεμμα
Βεργας
2 χριστινα,η ξανθια σεξι ψηλοκαπουλη
3 δεξια τζουλια απο αλκαμενους 117.Σημερα που την ειδα ολογυμνη βγαινοντας απο το δωματιο,θα ελεγα οτι το σωμα της εχει υποστει φθορα
3 αριστερα λολιτα με φουλ,λεπτη μελαγχροινη με αξιοπρεπεστατο κορμι
Λιοσιων
76 οροφος μελινα,ψηλη μελαγχροινη σχετικα ελκυστικη mlf μεχρι τη στιγμη που θα προσεξεις το στομα της
91 βιβη,αφρατη μελαγχροινη κοπελα με απλα συμπαθητικο προσωπο
Η τζουλια ειναι αυτη που ειχε παιξει σε τσοντα του σειρηνα ετσι?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
α) Το πρώτο και βασικότερο: η Ιζαμπέλα έχει οξυτενή κονδυλώματα και μάλιστα αρκετά μέσα στο νιμού της ! ! !
Της το ανέφερα , της το εξήγησα, μάλλον δεν κατάλαβε την  σοβαρότητα του θέματος, θα δείξει.  :priest:
Εγώ πάντως, έκανα το καθήκον μου.

πολύ σοβαρό αυτό, αλλά να σε ρωτήσω αν έχει ενδοκολπικά κονδυλώματα πως τα είδες; Έχω την εντύπωση ότι δεν φαίνονται με γυμνό μάτι αλλά με το τέστ ΠΑΠ. Μου κάνει εντύπωση πάντως, πχ γιατρούς δεν περνάνε και δεν μιλάω μόνο για τους γιατρούς που πρέπει να περάσουν για να κάνουν την δουλεία τους αλλά σε ένα γυναικολόγο δεν πάνε καθόλου; Εντάξει, τα κονδυλώματα δεν είναι και ο θάνατος, αλλά είναι κρίμα να τραβιέται κάποιος για μαλακίες. Αν ισχύει κάτι τέτοιο τότε μαύρο.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
απογευματινη τσαρκα στη φυλης.σχεδον σε ολλα ειχε τις ιδιες που ξέρετε.αυτο που μου εκανε τεραστια εντύπωση ηταν στο φυλης 109 οροφος ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑΤΣΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΈΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ!!!ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΠΕΣ. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom