Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 352 άτομα (37 μέλη και 315 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
αποψε στο μεταξουργειο αθλια η κατασταση(τριτη βαρδια)

ψαχναμε ενα μουνι να γαμησουμε σαν ανθρωποι και δε βρισκαμε :headbang:

κολωνου 48,λιντα και αντζελα
        53,γιαννα το καναρινι

μεγ.αλεξ.15, ναταλια

μεγ.αλεξ 28 βικυ,ωραιο ξανθο μουνακι,επαιζε και περδικκα

κολωνου 32 γωνια,λαουρα με την κωλαρα που τη δινει στο δεκαρικο
          υπογειο,η μιρελα,την πηρα τις προαλλες,με ξενερωσε τελειως μεσα
          πανω,μισελ και βανεσα,ξαναπηρα τη μισελ μετα απο κανα χρονο,δεν το χει καθολου η κοπελα

κολωνου 30 πανω,νικολ
          κατω,αννα

κολωνου 11 υπογειο,μαρια ελληνιδα πουτανα

ιασωνος 30 πανω,ελσος(αν και μαλλον ηταν πριν την αλλαγη βαρδιας)

λεωνιδου 28 πανω,λειλα

ιασωνος 37 κατω,ντενισα,την πηρα,κακη επιλογη,απο κοντα τελειως απαξιωμενη,πρεπει να χε πιει κιολας,βλεμμα λες κι επαιρνε ψυχοφαρμακα,το ψιλοπροσπαθουσε αλλα τι να το κανεις
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
στο κολωνου 30 πανω που λες ηταν μια ξανθια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ειχα κατεβει μεταξουργειο και φυλης απο τις 7 το απογευμα μεχρι την 1 το βραδυ...ειχε καλα κομματια αλλα παρα πολυ κοσμος ιδιαιτερα στο μεταξουργειο σε ολα ηταν πακια μεσα και περιμενες να βγουν για να δεις...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ειχα κατεβει μεταξουργειο και φυλης απο τις 7 το απογευμα μεχρι την 1 το βραδυ...ειχε καλα κομματια αλλα παρα πολυ κοσμος ιδιαιτερα στο μεταξουργειο σε ολα ηταν πακια μεσα και περιμενες να βγουν για να δεις...
ρε τυπε εδω ο λαστ μας λεει οτι δεν ειχε ωραιες.. τι γινεται εδω δικε μου?  :birdman:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
απογευματινη τσαρκα στη φυλης.σχεδον σε ολλα ειχε τις ιδιες που ξέρετε.αυτο που μου εκανε τεραστια εντύπωση ηταν στο φυλης 109 οροφος ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑΤΣΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΈΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ!!!ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΠΕΣ.   
το ειπαν και σε εμενα τυπε...και νομιζα οτι ελεγε ψεματα...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ρε τυπε εδω ο λαστ μας λεει οτι δεν ειχε ωραιες.. τι γινεται εδω δικε μου?  :birdman:
τυπε ο λαστ δεν ξερω τι θεωρει ωραιο και τι οχι....και με τι κρινει....στο μεταξουργειο δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο...στην φυλης ειχε σχετικα καλα κομματια..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
βασικά αν όντως έγινε τέτοιο σκηνικό, για μένα δεν φταίει τόσο ο συναγωνιστής όσο η τσατσά που δεν έσβησε το φώς κάτω.
αυτο μου εκανε εντυπωση...στο συγκεκριμενο αν θυμαμαι καλα εχει κουδουνι πως αφηνεις ανοικτη την πορτα της εισοδου και το φως εξω ανοικτα....λεω και εγω ισως ηθελε να μας διωξει :grin:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Λογικα 3 ωρες * 4 (60 λεπτα / 15) * 20 ευρω = 240 ευρω, πρεπει να σαι λιγο μαλακας να τα δωσεις για να γαμησεις σε μπουρδελο ειναι αληθεια.

Δυσκολο μου φαινεται. Βεβαια αλλες εποχες τοτε, υπηρχαν λεφτα.

Στα μπουρδέλα λογίζεται 6 βίζιτες η ώρα. Δεκάλεπτο.
Ώρα στο Μετάξι = 60
Ώρα στη Φυλής = 120
Και πάει λέγοντας.

Από κει και πέρα, πάντα μπορείς να το παζαρέψεις με όρους, π.χ. καλύτερη τιμή, να κλείσει το φως έξω, κλπ. Είναι θέμα συμφωνίας.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στα μπουρδέλα λογίζεται 6 βίζιτες η ώρα. Δεκάλεπτο.
Ώρα στο Μετάξι = 60
Ώρα στη Φυλής = 120
Και πάει λέγοντας.

Από κει και πέρα, πάντα μπορείς να το παζαρέψεις με όρους, π.χ. καλύτερη τιμή, να κλείσει το φως έξω, κλπ. Είναι θέμα συμφωνίας.
γιατι δεν εσβηνε το φως και την πορτα ηθελε να ενοχλει ο κοσμακης τον συναγωνιστη? Γιαυτο νομιζα οτι το ειπε επιτηδες btw δεν με ενδιαφερει...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
καλημερα συναγωνιστες ξερει κανεις να μου πει αν τα 2 ιδρυματα που ναι στην κυψελη εχόυν καπου το προγραμα τους κ φωτό?
σας ευχαριστω
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
απογευματινη μινι τσαρκα στη φυλης.επειδη ειναι η πρωτη μου ενημερωση αν κανω κανενα λαθος συνχωρεστε με
ΦΥΛΗΣ 66Α η αννα η ρωσιδα.ψιλη καλλίγραμμη κοπελα.ξανθια  με ενα τατου πανω απ τον κωλο και με αρκετα καλο σωμα.απλο πρόγραμμα
ΦΥΛΗΣ 71Β η τζουλια.σκουροχρωμη κοπελα με μαυρα μαλια μεχρι τους ωμους.μετρια φατσα συμφωνα με τα δικα μου γούστα.ανακοινωθηκε πρωκτικο.
ΦΥΛΗΣ 61 κλασικα η αλεξανδρα η σερβα αδυνατη κοπελα με αρκετα καλο σωμα και με συμπαθητικια φατσουλα.
ΦΥΛΗΣ 74 κλασικα στο δεξι η αντζελα η αλβανιδα με πρωκτικο.στο αριστερο ηταν μια κοπελα την οποια δεν την εχω ξαναδει ψιλη αδυνατη με καλη φατσα μακρια μαυρα μαλια.ηταν αρκετα κουμπωμένη στο σαλοναρισμα της.μεγαλο μειον οτι η τσατσα χτυπησε 5 φορες την πορτα για να βγει ο συναγωνιστης απ το δωμάτιο.
ΦΥΛΗΣ 86Β η μαργαριτα.νεαρη κοπελα.τα μαλια  της τα ειχε πιάσει κότσο.φατσα αδιαφορη συμφωνα με τα δικα μου γουστα και με ενα τατου δεξια στην κοιλια  πανω απ το στριγκ.ανακοινωθηκε απλο πρόγραμμα.
Φυλής 67 μια αρκετα ψηλή κοπελα καλλίγραμμη με καστανα μαυρα μαλια που εφταναν μεχρι τον κωλο τησ.το σαλοναρισμα της ειναι αρκετα προκλητικό αφου ξερει να κουνιεται αρκετα καλά στον ηχο της μουσικης.ιζαμπελα.απλο πρόγραμμα.
ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ η ειρηνη μια μιλφ με μετριο σωμα ξανθια.απλο πρόγραμμα
ΟΡΟΦΟΣ ενας συναγωνιστης ειχε κλείσει την ναταλια για τρεις  ωρες και δεν προλαβα να την δω
ΦΥΛΗΣ 59 η αντινα ξανθια κοπελα με σιλικονε βυζια που θυμιζουν τορπιλες και με αρκετα καλο κωλο.την ειχα παρει πριν απο κανενα διμηνο με μετριες εντυπωσεις.απλο προγραμμα.
ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ    μια μετριου αναστημαματος κοπελα μετρια φατσα και αρκετα μετριο σωμα.ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.δυστηχως ονομα δεν συγκρατησα.
ΦΥΛΗΣ 80 η αννα μαρια.ηταν αβαφτη και θα μπορουσα να πω οτι ετσι δεν φαίνεται τοσο ομορφη.προκειται για μια ξανθια καλλιγραμη κοπελα.απλο προγραμμα.
ΦΥΛΗΣ 134 υπογειο μελαχρινη 2αρα βυζια και με λιγα παραπανω κιλα.απλο πρόγραμμα.βερονικα το ονομα της.  
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
απογευματινη μινι τσαρκα στη φυλης.επειδη ειναι η πρωτη μου ενημερωση αν κανω κανενα λαθος συνχωρεστε με
ΦΥΛΗΣ 66Α η αννα η ρωσιδα.ψιλη καλλίγραμμη κοπελα.ξανθια  με ενα τατου πανω απ τον κωλο και με αρκετα καλο σωμα.απλο πρόγραμμα
ΦΥΛΗΣ 71Β η τζουλια.σκουροχρωμη κοπελα με μαυρα μαλια μεχρι τους ωμους.μετρια φατσα συμφωνα με τα δικα μου γούστα.ανακοινωθηκε πρωκτικο.
ΦΥΛΗΣ 61 κλασικα η αλεξανδρα η σερβα αδυνατη κοπελα με αρκετα καλο σωμα και με συμπαθητικια φατσουλα.
ΦΥΛΗΣ 74 κλασικα στο δεξι η αντζελα η αλβανιδα με πρωκτικο.στο αριστερο ηταν μια κοπελα την οποια δεν την εχω ξαναδει ψιλη αδυνατη με καλη φατσα μακρια μαυρα μαλια.ηταν αρκετα κουμπωμένη στο σαλοναρισμα της.μεγαλο μειον οτι η τσατσα χτυπησε 5 φορες την πορτα για να βγει ο συναγωνιστης απ το δωμάτιο.
ΦΥΛΗΣ 86Β η μαργαριτα.νεαρη κοπελα.τα μαλια  της τα ειχε πιάσει κότσο.φατσα αδιαφορη συμφωνα με τα δικα μου γουστα και με ενα τατου δεξια στην κοιλια  πανω απ το στριγκ.ανακοινωθηκε απλο πρόγραμμα.
Φυλής 67 μια αρκετα ψηλή κοπελα καλλίγραμμη με καστανα μαυρα μαλια που εφταναν μεχρι τον κωλο τησ.το σαλοναρισμα της ειναι αρκετα προκλητικό αφου ξερει να κουνιεται αρκετα καλά στον ηχο της μουσικης.ιζαμπελα.απλο πρόγραμμα.
ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ η ειρηνη μια μιλφ με μετριο σωμα ξανθια.απλο πρόγραμμα
ΟΡΟΦΟΣ ενας συναγωνιστης ειχε κλείσει την ναταλια για τρεις  ωρες και δεν προλαβα να την δω
ΦΥΛΗΣ 59 η αντινα ξανθια κοπελα με σιλικονε βυζια που θυμιζουν τορπιλες και με αρκετα καλο κωλο.την ειχα παρει πριν απο κανενα διμηνο με μετριες εντυπωσεις.απλο προγραμμα.
ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ    μια μετριου αναστημαματος κοπελα μετρια φατσα και αρκετα μετριο σωμα.ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.δυστηχως ονομα δεν συγκρατησα.
ΦΥΛΗΣ 80 η αννα μαρια.ηταν αβαφτη και θα μπορουσα να πω οτι ετσι δεν φαίνεται τοσο ομορφη.προκειται για μια ξανθια καλλιγραμη κοπελα.απλο προγραμμα.
ΦΥΛΗΣ 134 υπογειο μελαχρινη 2αρα βυζια και με λιγα παραπανω κιλα.απλο πρόγραμμα.βερονικα το ονομα της.  
ωραια ενημερωση δικε μου,περιμενουμε και αλλες οσον αφορα στο 74 αριστερα η κοπελα ειναι 3 ημερες στο επαγγελμα και δεν γνωριζει ελληνικα... :-
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ωραια ενημερωση δικε μου,περιμενουμε και αλλες οσον αφορα στο 74 αριστερα η κοπελα ειναι 3 ημερες στο επαγγελμα και δεν γνωριζει ελληνικα... :-
την πηρες και το λες αυτο??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom