Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 157 άτομα (13 μέλη και 144 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
H σημερινή βόλτα πραγματοποιήθηκε αποσπασματικά σε σπιτάκια της Φυλής και του Μεταξουργείου.
Στο Διδύμου 16 ήταν η ώριμη Νίκη μαζί με την μιλφ Σύλβια.Η Βικτώρια θα δουλέψει αύριο πρωινή κάτι που δυστυχώς δεν με εξυπηρετεί καθόλου.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο ήταν κλασσικά η μιλφ Αννίτα απο το Αλκιβιάδου 16Γ.Στον όροφο έχουμε την επιστροφή της Αλεξάνδρας απο το Βέργας 3 που δούλευε προσφάτως.
Πρόκειται για κοπέλα,λεπτή.με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά που είχε ξεκινήσει την καριέρα της απο το Φώκαιας 22 κάτω όπου έδινε κώλο.Τώρα πλέον προσφέρει απλό πρόγραμμα.
Στα Διδύμου 7 και στα 2 δουλεύαν οι μάστορες πυρετωδώς.Ελπίζω να μεγαλώσουν τα δωμάτια που είναι σαν κλουβιά.
Στο Φυλής 40 πέτυχα ξανά την Νάνσυ.Κοντή,με καστανά κοντά μαλλιά,μεγάλες βυζάρες και ελαφρώς γεματούλα.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 66Δ είχαμε την Άννα την Ρουμάνα κλασσικά η οποία μέσα στο δωμάτιο κατόπιν συνεννόησης κάνει πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 69 όροφος είχαμε την Τζουλιάνα κλασσικά με πρωκτικό στο πρόγραμμα της.Το ισόγειο ήταν κλειστό.
Το Φυλής 71 όροφος ήταν και αυτό κλειστό.Το Φυλής 73 υπόγειο κλειστό με αναμμένο φωτάκι.
Στο Καλύμνου 48 όροφος βρήκα την μιλφ Ρωσίδα Σοφία που δουλεύει σε αυτό το σπιτάκι εκτάκτως μόνο τα Σάββατα τα πρωινά.Μέσα στο δωμάτιο ανάλογα με τον πελάτη προσφέρει και ελεύθερο στοματικό.Είναι λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά καρέ.Η πρώτη κατάθεση έγινε σε αυτήν και ήταν η δεύτερη μου φορά συνολικά μαζί της και σίγουρα θα επαναληφθεί.Πληροφορίες ήδη έχω γράψει και δεν θα επεκταθώ περισσότερο.
Στο Αλκιβιάδου 16Α έχουμε καινούρια κοπέλα με το όνομα Ραμόνα.Πρόκειται για Ρουμάνα,λευκό δέρμα,μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους και ελαφρώς γεματούλα.Μέτριας εμφανίσεως.Για να μπορέσετε να καταλάβετε τον σωματότυπο της είναι ακριβώς ίδιος με της Χριστίνας απο τα Φυλής 40,66Δ,71 όροφος.Προσφέρει κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Δεν μου έκανε ιδιαίτερο κλικ πάντως.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ μετά την αποχώρηση της Κατερίνας της Σέρβας προς το παρόν δεν έχουμε κάποια καινούρια άφιξη.Ήταν η Ρωσίδα μιλφ Αναστασία,ψηλή,λευκή,κανονικών κιλών με την ξανθιά περούκα που φοράει συνήθως.Γνωστή απο το Διδύμου 20,Φώκαιας 27,καθώς και Διδύμου 8 ισόγειο που έχει δουλέψει προσφάτως.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 υπόγειο είχαμε κλασσικά την Γεωργία ή Τζώρτζια,κοντή,μελαμψή,κανονικών κιλών με μαύρα πιασμένα μαλλιά,αθίγγανη.Ανακοινώνεται πρωκτικό στο σαλόνι.Το ισόγειο ήταν κλειστό.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 15 είχαμε κλασσικά την μιλφ Βίκυ,ψηλή,υπέρβαρη με καστανά μαλλιά,αδιάφορη.Γυμνό τσιμπούκι στο δεκάρικο.Δίπλα στο 17 είχαμε κλασσικά την μιλφ Σάρα,κανονικών κιλών,με καστανά καρέ μαλλιά.Απλό πρόγραμμα.
Το Μεγ Αλεξάνδρου 28 κλειστο.Το Κωλοκυνθούς 63 κλειστό.Το Ιάσωνος 37 όροφος κλειστό.
Στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος είχαμε κλασσικά την Βουλγάρα Άντζελά κοπέλα γεμάτη,με κοντά ξανθά μαλλιά, αδιάφορη.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό στο δεκάρικο,πέφτει αργά (το γαμήσι) σύμφωνα με τον τσάτσο.
Στο Ιάσωνος 33 είχαμε την Μαρία,νόστιμη νεαρή κοπέλα με καστανόμαυρα καρέ μαλλιά,κανονικών κιλών με βυζάρες.Απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 30 υπόγειο είχαμε κοντή,ελαφρώς γεμάτη,λευκή με ξανθά μαλλιά έως τους ώμους και τραχύ πρόσωπο με Αλβανικά φαινοτυπικά χαρακτηριστικά.Απλό.Στο δίπλα είχε κατεβεί στο δρόμο φορώντας ένα αστυνομικό καπέλο και ψάρευε πελάτες κοπέλα με ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους,πληθωρική με κωλάρα και πιασιματάκια χωρίς να θεωρείται χονδρή και κακή οδοντοστοιχεία.Την είχα δει πριν μία εβδομάδα την ίδια να δουλεύει και δίπλα στο υπόγειο.Όταν πέρασα απο δίπλα της στον δρόμο και σχολίασα το καπέλο της με ρώτησε "Σήμερα θα με γαμήσεις;" "Άλλη φορά" της απάντησα και συνέχισα τον δρόμο μου.
Στο Ιάσωνος 27 υπόγειο πέτυχα κλασσικά την κοντούλα,λευκή,ξανθιά με τις βυζάρες και τους ανοιχτούς οφθαλμούς που παίζει εκεί.
Στο Λεωνίδου 28 ισόγειο κοπέλα καινούρια,κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά φλατ μέχρι τους ώμους,σκουλαρίκια και πρόσωπο μέσα στην ξινίλα.Απλό.
Στον όροφο κλασσικά η αθίγγανη απάτη με το όνομα Λειλά.
Στο Αχιλλέως 40 ήταν ημεδαπή,αθίγγανη,πανάσχημη γκιλφ,μελαμψή,με μαύρα μαλλιά που έχει περάσει και απο Κωλοκυνθούς 38 και έχει κάνει και την τσατσά.Πρωκτικό.
Στο Αχιλλέως 48 ήταν κλασσικά η Μόνικα απο την Λιθουανία,ψηλή,με κοντά ξανθά μαλλιά,κανονικών κιλών,λευκό δέρμα και μεγάλο τατού πίσω στην μέση.Στο Μαραθώνος 59 υπήρχε κάποιο πρόβλημα και ο τσάτσος περίμενε την κοπέλα να έρθει.
Στο Κων/πόλεως 166 ισόγειο ήταν η Ρωσίδα μιλφ Ναταλία,ψηλή,με ξανθά λιτά μακριά μαλλιά,και γεμάτο σώμα.Πρωκτικό.Στο υπόγειο ήταν η Σόνια,ψηλή,λεπτή,με καστανά μαλλιά φλατ μέχρι τους ώμους,συμπαθητικά βυζιά και νόστιμη εμφανισιακά. Κάνει πρωκτικό, ισπανικό τελειωτικό.Αν είχε ανακοινωθεί και γυμνό τσιμπούκι μάλλον θα πέρναγα.Την έχω πάντως στα υπόψιν. Αν την έχει πάρει κάποιος ας πει αν είναι καλή μέσα στο δωμάτιο.
Στο Ιωαννίνων 3 είχε την Καρίνα απο το Διδύμου 20, Αγκύρας 12,Φώκαιας 27 και Διδύμου 8. 20 ευρώ έχει η τιμή αυτού του στουντέλου.
Στο Καλλέργη 33 είχε κοπέλα,παχουλή,με ξανθά μακριά μαλλιά, που βαριόταν που ζούσε,αδιάφορη.Γυμνό τσιμπούκι.
Το Δεληγιώργη 39 και το Ακομινάτου 2 κλειστά.
Το Κεραμεικού 13 όροφος είχε την Χριστίνα που δούλευε προσφάτως σε ντούο με την Αννέτα στο ισόγειο.Η Χριστίνα είναι λεπτή,λευκή,με ξανθά μαλλιά φουντωτά πιασμένα αλογοουρά,ανοιχτούς οφθαλμούς. Έχει δοκιμαστεί 2 φορές και μέσα στο δωμάτιο είναι μέσα στην ξινίλα και έπιπλο.Στο υπόγειο ήταν η Μιρέλα,κανονικών κιλών,με κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους και γυαλιά οράσεως.
Στο Κεραμικού 15 ισόγειο κλασσικά λεπτή,αθίγγανη,με μαύρα μαλλιά μακριά πιασμένα αλογοουρά νοστιμούλα και με όμορφο σώμα.Πρόκειται για την Λολίτα;
Έξω απο την Κεραμικού στην γωνία με Καλλέργη μαζεμένοι αρκετοί μαύροι έμποροι του θανάτου απο την Σομαλία.Παζαρεύαν με κάτι Ασιάτες τοξικομανείς την τιμή.
Στην Ιάσωνος στην αρχή της αρκετοί τοξικομανείς τρυπιώταν.Στο Ιάσωνος 1 στο δεξιά ήταν 2 μιλφ απο Ρωσία.Η Σοφία η οποία είναι υπέρβαρη με καρέ καστανά μαλλιά και δούλευε με άλλο όνομα το οποίο δεν θυμάμαι. Μαζί της μία μιλφ απο την Σιβηρία της Ρωσίας γύρω στα 45 με όνομα Ντανιέλλα.Κανονικών κιλών με λίγη κυταρρίτιδα λόγω ηλικίας,καρέ καστανά μαλλιά τα οποία μάλλον ήταν περούκα και πρόσωπο σκυλέ με έντονο μακιγιάζ.Χρώμα δέρματος λευκό. Απλό με 69 στο δεκάρικο.Αποφάσισα να την δοκιμάσω με μέτριες σχετικά εντυπώσεις,πάντως για το παλμαρέ άξιζε η εμπειρία.Θα γράψω σχετικά.
Καλο Σαββατοκύριακο!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα αχαρνων 85 και η μαργαριτα και η σοφια
Καταθεση στη σοφια,η οποια μου εχει κλεψει τη καρδια με την τοσο φιλοτιμη συμμετοχη της
Τις τελευταιες τεσσερις μερες  η σεξουαλικη διαθεση ηταν πολύ πεσμενη,και αντιθετα η αναγκη για μια ζεστη  επαφη με το γυναικειο κορμι πολύ εντονη
Και χτες με τη βικτωρια στη διδυμου και ακομη περισσοτερο σημερα με τη σοφια,περασα υπεροχα
Y.Γ Η Βικτωρια προφεσορα σαββατο πρεπει να μην δουλευει εκει,ποτε δεν την εχω πετυχει σαββατο
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Μινι πρωινη ενημερωση
Καλυμνου
48 οροφος η σοφια του προφεσορα,λεπτη μελαγχροινη mlf σχετικα μινιον διχως ιχνος περιτου λιπους.
Στη κοπελα εδωσα το εικοσαρικο,μπαινοντας ομως στο δωματιο ξεκινησε κατευθειαν με τοποθετηση προφυλακτικου στο μοριο και εναρξη γρηγορου στοματικου.Ευτυχως τ αντανακλαστικα λειτουργησαν γρηγορα,και της ζητησα να διακοψουμε,γιατι δε μπορω να λειτουργησω μ αυτο το τροπο
Η κοπελα και η υπηρεσια προς τιμην τους επεστρεψαν το εικοσαρικο,και εγω περασα το μεσημερι προσφεροντας συμβολικα κατι για να δροσιστουνε
Λυπάμαι φίλε xilnik! Πίστευα οτι θα πέρναγες καλά με την Σοφία καθώς συμμετέχει.Τελικά είναι και θέμα χημείας μεταξύ του πελάτη και της κοπέλας.Εγώ με την Σοφία έχω περάσει άψογα 2/2.Η υπηρεσία και η Σοφία είναι αρκετά ευγενικές και δεν δημιουργούν προβλήματα.Πάντως ήσουν gentleman στο τέλος!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Τωρα το απογευμα αχαρνων 85 και η μαργαριτα και η σοφια
Καταθεση στη σοφια,η οποια μου εχει κλεψει τη καρδια με την τοσο φιλοτιμη συμμετοχη της
Τις τελευταιες τεσσερις μερες  η σεξουαλικη διαθεση ηταν πολύ πεσμενη,και αντιθετα η αναγκη για μια ζεστη  επαφη με το γυναικειο κορμι πολύ εντονη
Και χτες με τη βικτωρια στη διδυμου και ακομη περισσοτερο σημερα με τη σοφια,περασα υπεροχα
Αυτήν την Βικτώρια άχτι την έχω που δεν μπορώ να την πετύχω τις ώρες που μπορώ!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λυπάμαι φίλε xilnik! Πίστευα οτι θα πέρναγες καλά με την Σοφία καθώς συμμετέχει.Τελικά είναι και θέμα χημείας μεταξύ του πελάτη και της κοπέλας.Εγώ με την Σοφία έχω περάσει άψογα 2/2.Η υπηρεσία και η Σοφία είναι αρκετά ευγενικές και δεν δημιουργούν προβλήματα.Πάντως ήσουν gentleman στο τέλος!

Αμ εγώ που έχω άχτι να δω την Σοφία (αν είναι η μαντάμ που μου γυάλισε από το Διδ 16) . . . . .

Μα και αυτή ΜΟΝΟ Σάββατα ? ? ?
Και τις άλλες μέρες  τι κάνει δλδ ?  ?? 
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Αμ εγώ που έχω άχτι να δω την Σοφία (αν είναι η μαντάμ που μου γυάλισε από το Διδ 16) . . . . .

Μα και αυτή ΜΟΝΟ Σάββατα ? ? ?
Και τις άλλες μέρες  τι κάνει δλδ ?  ?? 
Μου έχει πει οτι προσφέρει τις υπηρεσίες της μέσω πρακτορίου. Call girl δηλαδή.
Περισσότερες πληροφορίες δεν ρώτησα να μάθω γιατί θα είναι και ακριβότερες οι τιμές.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
βόλτα(0040-0240) στην τρίτη βάρδια Λιοσίων και πέριξ(ενημέρωση απ όλα όσα ήταν ανοικτά) και ύστερα Φυλής και Φωκαίας(ενημέρωση απο όσα μπήκα)

Χωματιανού 11α Αντζέλικα μελαχρινή χοντρή με 2άρια απλό πρόγραμμα και Μαρία(κλώνος της Ολιβ του Ποπάυ  :grin: :grin:)μελαχρινή πολύ λεπτή ψηλή και άβυζι , απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα στα 30 ευρώ.
Χωματιανού 11β Τάνια η γυρολόγος(φ61,φ66δ,ρεμούνδου κλπ) , ξανθιά κατσαρομάλλα παχουλή με 2.5άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18β Κάτια ξανθοκάστανη πολύ λεπτή με 2άρι βυζί , με κώλο.
Εξηκίου 18 Ιζαμπέλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα και Ελένη μελαχρινή λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 20 η μελαχρινή χοντρή(που κοιμάται εκεί)με 3άρια ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Χριστίνα γυρολόγος(φ59 ,φ134 , φ54β μεταξουργείο κλπ) και αυτή ξανθιά μίλφ ψηλοκάπουλη με κοιλίτσα και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 3 δεξιά Χριστίνα μελαχρινή με μακρυά ίσια μαλλιά  με πιασίματα και 2.5άρια πεσμένα βυζιά , με ακα.
Βέργας 6α Ναταλία ξανθοκάστανο μιλφογκίλφ κανονικό σώμα 2άρι ,απλό πρόγραμμα , φορούσε κλασσικά φορεματάκι χωρίς εσώρουχο και με σκέρτσο το σήκωνε και έδειχνε το μουνάκι της.
Βέργας 6β Σοφία ξανθιά γκίλφ  χοντρή με καρέ μαλλί και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Παιωνίου 47  Νάντια ξανθιά μίλφ πολύ χοντρή με 4άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2Τζούλια(από Εξηκίου 18β) μελαχρινή τα μαλλιά αλογοουρά πολύ χοντρή ειδικά ο κώλος της είναι δυο στρέμματα , 3.5άρια βυζιά τατου στον αριστερό ώμο ,από πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 Ναταλία μελαχρινή Βουλγάρα κανονικό σφιχτό σώμα ωραίο κωλαρακι 1.5 βυζί τατου χαμηλά στη μέση  ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) και Βανέσα μελαχρινή κοντά μαλλιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί τατού  χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 δεξιά  Γιάννα(που δουλεύει στο κάτω) ξανθιά μαλλί μέχρι τους ώμους μικρό βυζί , απο την μέση και κάτω πολύ χοντρή με τεράστιο κώλο και κυταρύτιδα , με κώλο.
Τροφωνίου 13 αριστερά ξανθοκάστανο μιλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136 Αννα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 134 Βίκυ καστανή με μακρυά μαλλιά  με πιασηματάκια(έχει παχύνει αρκετά σε σχέση με το πώς ήταν) ωραίο κώλο μικρό βυζί,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Ειρήνη η γυρολόγος ρεπατζού ξανθιά πολωνέζα μίλφ με το κοντό μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζί ,με άκα τελειωτικό.
Φυλής 71α Μιράντα το μπισκοτάκι καστανή λεπτή 1.5 βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Μάγια καστανή κανονικό γυμνασμένο σώμα γλυκιά φάτσα 2άρια βυζιά ωραίος κώλος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Αννα καστανή κοντή κανονικό σώμα μικρό στητό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Μαργαρίτα μελαχρινή πολύ λεπτή άβυζι με τατού ωραίο κώλο , με κώλο.
Φυλής 65β Χριστίνα καστανή μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατού στον αφαλό και χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Τζούλια μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα , κρατούσε ένα όπλο παιχνίδι με φωτακια και ήχους και όποιος έμπαινε τον πυροβολούσε και γελούσε...
Φυλής 66α Λίζα(νέα παρουσία)μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή με χαλαρό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Νταϊάνα καστανή ασχημόφατσα πολύ λεπτή ψηλή με 1.5άρι στητό βυζί τατού και ύφος στο σαλονάρισμα  ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54β Αννα(Τζουλιάνα/Ιλόνα) ξανθιά με πράσινα μάτια κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β πάνω Μαξίμα ξανθιά μουνάρα πιτσιρίκα κανονικό σώμα ωραίο κώλο και απίστευτες φυσικές βυζάρες ,απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 27Β κάτω Μαρίνα μελαχρινή με σκυλόφατσα κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στα πλαστικά βυζιά.
Φωκαίας 27α Ελένη ξανθοκάστανη με πιασηματάκια μικρό βυζί , με κώλο.
πήρα το δρόμο για την επιστροφή αλλά τελικά κατέληξα για βόλτα(03.00-04.00) και στο μετάξι , ενημέρωση απο κάποια που μπήκα.
Ιάσωνος 1β δεξιά Αλεξία η ξανθιά μουνάρα  κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1γ Ειρήνα ξανθοκάστανη κανονικό σώμα μικρό βυζί με τατού ,απλό πρόγραμμα στα 10.
Ιάσωνος 19α κάτω Αλίνα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατού στην ωμοπλάτη ,απλό στα 10 ευρώ , έμπαινε και έβγαινε στα δωμάτια καρατώντας πάντα μαζί της το κινητό της...
Ιάσωνος 19α πάνω Μόνικα ξανθό σκυλί κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ Αννα μελαχρινή παχουλή με μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 37α Ελβίρα μελαχρινή μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 με κώλο στα 15.
Ιάσωνος 44 νέο Κάρλα η καύλα/μπουχέσα  ξανθιά παχουλή με κυτταρίτιδα στα πόδια και πεσμένα 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 43 Σοφία ξανθιά κοντή παχουλή με 2άρι βυζί , με κώλο στα 10
Κολωνού 11α αριστερά κοκκινομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασηματάκια μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 30α Αννα μελαχρινή ψηλή μίλφ με κοντά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10
Κολωνού 47 κάτω Ναόμι παχουλή μαυρούλα με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 47 πάνω  Ευα καστανή κανονικό σώμα 2άρι βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ και Τερέζα η τρομακτική βραζηλιάνα ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 48 Μαρία μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 53 Γιάννα ξανθιά γκίλφ με κοντά μαλλιά λεπτή με 1.5άρι βυζί , με ακα(δεν ανακοινώνεται αλλά σε ρωτάει από μόνη της μέσα, με έπιασε ζεροτολεριανση  :grin: :grin: :grin: και πέρασα , θα ακολουθήσει κριτική)
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλία ξανθιά μιλφογκίλφ με μακρυά μαλλιά με πιασηματάκια 1.5άρι βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά μελαχρινή λεπτή με βλέμμα πρεζακίου 1.5 βυζί ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α Βίκυ  ξανθιά κανονικό σώμα 2άρια βυζιά τουρλωτό κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολοκυνθούς 63 αριστερά ξανθοκάστανη τσιγγανόφατσα λεπτή κοντή μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Κεραμικού 13 Λολίτα πιτσιρίκα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό  βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Κεραμικού 13α Μαριά  ξανθιά μίλφ ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.
καλή Κυριακή σε όλους καλημέρα και εύχομαι πρίν αλλάξει η μέρα να σηκώσουμε την κούπα στο μπασκετάκι 
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες.θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την χτεσινη μου επισκεψη στης προεδρου.ειχα να παω πολλα χρονια και με το που μπηκα στο ισογειο αυτη η μυρωδια με ταξιδεψε χρονια πισω.δεν σκεφτηκα καν να περασω απο αλλου καθως ηξερα οτι εκει θα περνουσα καλυτερα.πηγα και δεν ηταν κανεις.πελατης εννοω και η επισκεψη μου δεν με απογοητευσε στο ελαχιστο.πολυ χαλαρα τα πραγματα,ιχνος βιασυνης μεχρι και νερακι μου προσφερε.πολυ κουβεντουλα.επεκταθηκαμε ακομη και σε προσωπικα μας ζητηματα.το σεξ φυσικα και παιρνει 10 με τονο.με εναλλαγες στις στασεις και συμμετοχη στο 100%.το μονο που λιγο με ξενισε ηταν οτι μετα το τελος κουβεβτιασαμε αρκετα και ζητησα και δευτερο γυρο και μου αρνηθηκε ευγενικα λεγοντας μου"μην ταλαιπωρεις το καβλι σου.ενα και καλο"κανονισαμε μαλιστα μια τυπου συνεντευξη με ολα οσα μας ενδιαφερουν και θα αναρτηθει στο παρακατω γκρουπακι στο φου-μπου.αντε καλη μας κυριακη!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες.θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την χτεσινη μου επισκεψη στης προεδρου.ειχα να παω πολλα χρονια και με το που μπηκα στο ισογειο αυτη η μυρωδια με ταξιδεψε χρονια πισω.δεν σκεφτηκα καν να περασω απο αλλου καθως ηξερα οτι εκει θα περνουσα καλυτερα.πηγα και δεν ηταν κανεις.πελατης εννοω και η επισκεψη μου δεν με απογοητευσε στο ελαχιστο.πολυ χαλαρα τα πραγματα,ιχνος βιασυνης μεχρι και νερακι μου προσφερε.πολυ κουβεντουλα.επεκταθηκαμε ακομη και σε προσωπικα μας ζητηματα.το σεξ φυσικα και παιρνει 10 με τονο.με εναλλαγες στις στασεις και συμμετοχη στο 100%.το μονο που λιγο με ξενισε ηταν οτι μετα το τελος κουβεβτιασαμε αρκετα και ζητησα και δευτερο γυρο και μου αρνηθηκε ευγενικα λεγοντας μου"μην ταλαιπωρεις το καβλι σου.ενα και καλο"κανονισαμε μαλιστα μια τυπου συνεντευξη με ολα οσα μας ενδιαφερουν και θα αναρτηθει στο παρακατω γκρουπακι στο φου-μπου.αντε καλη μας κυριακη!
εισαι και δημοσιογραφος τυπε? :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες.θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την χτεσινη μου επισκεψη στης προεδρου.ειχα να παω πολλα χρονια και με το που μπηκα στο ισογειο αυτη η μυρωδια με ταξιδεψε χρονια πισω.δεν σκεφτηκα καν να περασω απο αλλου καθως ηξερα οτι εκει θα περνουσα καλυτερα.πηγα και δεν ηταν κανεις.πελατης εννοω και η επισκεψη μου δεν με απογοητευσε στο ελαχιστο.πολυ χαλαρα τα πραγματα,ιχνος βιασυνης μεχρι και νερακι μου προσφερε.πολυ κουβεντουλα.επεκταθηκαμε ακομη και σε προσωπικα μας ζητηματα.το σεξ φυσικα και παιρνει 10 με τονο.με εναλλαγες στις στασεις και συμμετοχη στο 100%.το μονο που λιγο με ξενισε ηταν οτι μετα το τελος κουβεβτιασαμε αρκετα και ζητησα και δευτερο γυρο και μου αρνηθηκε ευγενικα λεγοντας μου"μην ταλαιπωρεις το καβλι σου.ενα και καλο"κανονισαμε μαλιστα μια τυπου συνεντευξη με ολα οσα μας ενδιαφερουν και θα αναρτηθει στο παρακατω γκρουπακι στο φου-μπου.αντε καλη μας κυριακη!
ζητησες δευτερο γυρο τζαμπα ή θα πληρωνες?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καταρχάς συγχαρητήρια σε όλους που δουλεύουν για την ενημέρωση μας! Εξαιρετικός ο n.smirni76 για την ενημέρωση σε περιοχή που "ρίχνεται" συχνά σε σχέση με Μεταξουργείο και Φυλής.

Καλυμνου  48 οροφος η σοφια του προφεσορα,λεπτη μελαγχροινη mlf σχετικα μινιον διχως ιχνος περιτου λιπους.
Στη κοπελα εδωσα το εικοσαρικο,μπαινοντας ομως στο δωματιο ξεκινησε κατευθειαν με τοποθετηση προφυλακτικου στο μοριο και εναρξη γρηγορου στοματικου.Ευτυχως τ αντανακλαστικα λειτουργησαν γρηγορα,και της ζητησα να διακοψουμε,γιατι δε μπορω να λειτουργησω μ αυτο το τροπο
Η κοπελα και η υπηρεσια προς τιμην τους επεστρεψαν το εικοσαρικο,και εγω περασα το μεσημερι προσφεροντας συμβολικα κατι για να δροσιστουνε

καλά κάνανε και σου έδωσαν το 20άρικο πίσω, αλλά ελπίζω η κίνηση αυτή να προβληματίσει την κοπέλα ώστε να επαναξιολογήσει τις δυνατότητες και τακτικές της.

Μαρ. 59: η Ρομπέρτα. Από μένα : μακρυά. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο , σου ξηγιέται ότι έχεις 10 λεπτά. Μετά, σε πιέζει από το πρώτο nanosec να συνουσιαστήτε. Δεν άφηνε από το χέρι της το λιπαντικό-προφυλακτικό και δεν αφήνει πολλά φιλάκια στο υπέροχο νεανικό σώμα της. Έχει κάτασπρο , αψεγάδιαστο , καλύγραμμο σωματάκι, νεανικό στήθος σφριγηλό, μακρύ σπαστό μαλλάκι και ωραίο αθώο πρόσωπο. Αλλά, ως εκεί. Μετά το χάος. . .. . Για όποιον έχει γερά νεύρα, έντονες καύλες και θέλει να ξεσκίσει ένα πιπινάκι γάλακτος, ας πάει.

φίλε Amadeus προφανώς μιλάμε για ιερόδουλη του χειρίστου είδους, που της αξίζει μόνο μάυρο, για να μάθει να φέρεται στον πελάτη. Το ωραίο σώμα δεν είναι εγγυάται μια πετυχημένη πορνοδιαδρομή, ειδικά την εποχή της πληροφόρησης και τεχνολογίας. Όταν θα αναγκάζεται να το δίνει σε πάκιδες λόγω αναδουλείας ίσως αναθεωρήσει τις πρακτικές της.

Μιας και δεν είμαι καθόλου της στουντιακής νοοτροπίας να πληρώνω για πράγματα αυτονόητα στο σεξ, αποχώρησα.Όπως φαίνεται η παρουσία τους στους οίκους ανοχής μόνο έκτακτη όπως ανακοινώθηκε δεν είναι.Τουναντίον στο στούντιο μάλλον χτυπούσαν μύγες.

εξαιρετική η τοποθέτιση του Προφέσσορ.  :rockon: Καλά ξηγήθηκες!

Στο Φυλής 61 ήταν το καβλάκι η Αλεξάνδρα η Σέρβα απο Αλβανία,Λεπτή,με ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους και με τατού στο μπράτσο της.Απορώ ακόμα με τον εαυτό μου πώς μέχρι σήμερα δεν την έχω δοκιμάσει αφού μου αρέσει.Ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα με 69 ενώ παλιότερα έκανε και γυμνό τσιμπούκι.

Προφέσσορ αυτή που λές είναι μια πετίτ σχεδόν κοκαλιάρα ξανθιά που αν πάς να φύγεις πετάγεται να σε τραβήξει μέσα;

Στο Φυλής 69 όροφος ήταν κλασσικά η Άννα παλιά καραβάνα,ίδιας ΕΣΟ με την Χριστίνα απο Καζακσταν που είχαν διαπρέψει για χρόνια στο εν λόγω σπίτι.Η Άννα έχει περάσει και απο το Φυλής 71 ισόγειο καθώς και τα Φυλής 134 ισόγειο και όροφος.Το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι πλέον το απλό ενώ παλιότερα έκανε και γυμνό τσιμπούκι καθώς έδινε και γλωσσόφιλα.

φίλε Προφέσσορ, εδώ έκανες λάθος. Η Χριστίνα είναι τουλάχιστον δύο χρόνια πιο παλιά από την Άννα. Μάλιστα όταν είχε έρθει η Άννα ακούστηκε ότι ήταν ξαδέλφη της ή κάτι τέτοιο. Πιθανών να ήταν φίλες γιατί η ΄Αννα ανέλαβε την πρωϊνή βάρδια ενώ η Χριστίνα την απογευματινή. 'Εχει μάλιστα αντιγράψει και κάποιες τακτικές της Χριστίνας (πουλάει αμόρε ώρες-ώρες) αλλά σε αντίθεση με την πρώτη που τα έδινε όλα μέσα η Άννα ώρες ώρες γκρινιάζει για να αποφύγει ταλαιπωρία. Παρόλα αυτά παραμένει ωραίο καυλάκι.

Στο Φυλής 109 όροφος καινούρια κοπέλα με το όνομα Αντωνία.Κοπέλα κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,μεγάλες τεχνιτές βλεφαρίδες και έκφυλο πρόσωπο.Νοστιμούλα με καλά ελληνικά και κάπως απότομη ομολογώ στην συμπεριφορά της.Ανακοινώνεται κανονικό πρόγραμμα.

έχοντας πάντα καλές εντυπώσεις από αυτό το μπουρδελάκι θεωρώ ότι απο εβδομάδα θα "γνωρίσω" και εγώ την Αντωνία.

περασα και εγω το απογευμα για 2η συνεχομενη ημερα απο εκει και μου εκανε εντυπωση που δεν με γνωρισε καθολου στο σαλονι, αν και εχθες ημασταν μαζι στο δωματιο...χαχαχα

ZeroTolerance πολύ πιθανών να σε γνώρισε αλλά να έκανε την πάπια.


Διδυμου 16α βικτωρια και συλβια,το γνωστο διδυμο.
Καταθεση στη βικτωρια,με τη συμμετοχη σταθερα σε υψηλα επιπεδα

πο ρε xilnik δύο φορές την έχω δει προσπέρασα θεωρόντας ότι επειδή είναι μοντελέ θα είναι και μουφέξ. Μάλλον πρέπει να αναθεωρήσω.
«God Is Dead» σημαίνει σ' ελευθερη μετάφραση, χωρίς φυσικά να ισχύει πως αυτό το ασπάζονται όλοι, ότι "πέθανε" Εκείνο το οποίο δεν ήταν πια αναγκαίο για τον άνθρωπο. Συγκεκριμένα ο Θεός.
Με την έλευση του διαδικτύου, η τσάρκα ήταν αυτή που έπαψε να είναι τόσο αναγκαία όσο πρίν. Αρα, μεταφορικά μιλώντας, "πέθανε". Συνεπώς εκείνη είναι ο "αποθανών θεός" (το μέσον) και όχι εγώ ή οι άλλοι συναγωνιστές που ενημερώνουμε (συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού σας) που στο κάτω κάτω (μέχρι στιγμής τουλάχιστον) είμαστε ακόμα ζωντανοί!

εξαιρετική η ανάλυση φίλε Τζούρα αλλά το τραγούδι μέτριο  :huh: Tony Martin για πάντα!!



 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Χωματιανού 11α Αντζέλικα μελαχρινή χοντρή με 2άρια απλό πρόγραμμα και Μαρία(κλώνος της Ολιβ του Ποπάυ  :grin: :grin:)μελαχρινή πολύ λεπτή ψηλή και άβυζι , απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα στα 30 ευρώ.
Χωματιανού 11β Τάνια η γυρολόγος(φ61,φ66δ,ρεμούνδου κλπ) , ξανθιά κατσαρομάλλα παχουλή με 2.5άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18β Κάτια ξανθοκάστανη πολύ λεπτή με 2άρι βυζί , με κώλο.
Εξηκίου 18 Ιζαμπέλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα και Ελένη μελαχρινή λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 20 η μελαχρινή χοντρή(που κοιμάται εκεί)με 3άρια ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Χριστίνα γυρολόγος(φ59 ,φ134 , φ54β μεταξουργείο κλπ) και αυτή ξανθιά μίλφ ψηλοκάπουλη με κοιλίτσα και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 3 δεξιά Χριστίνα μελαχρινή με μακρυά ίσια μαλλιά  με πιασίματα και 2.5άρια πεσμένα βυζιά , με ακα.
Βέργας 6α Ναταλία ξανθοκάστανο μιλφογκίλφ κανονικό σώμα 2άρι ,απλό πρόγραμμα , φορούσε κλασσικά φορεματάκι χωρίς εσώρουχο και με σκέρτσο το σήκωνε και έδειχνε το μουνάκι της.
Βέργας 6β Σοφία ξανθιά γκίλφ  χοντρή με καρέ μαλλί και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Παιωνίου 47  Νάντια ξανθιά μίλφ πολύ χοντρή με 4άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2Τζούλια(από Εξηκίου 18β) μελαχρινή τα μαλλιά αλογοουρά πολύ χοντρή ειδικά ο κώλος της είναι δυο στρέμματα , 3.5άρια βυζιά τατου στον αριστερό ώμο ,από πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 Ναταλία μελαχρινή Βουλγάρα κανονικό σφιχτό σώμα ωραίο κωλαρακι 1.5 βυζί τατου χαμηλά στη μέση  ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) και Βανέσα μελαχρινή κοντά μαλλιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί τατού  χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 δεξιά  Γιάννα(που δουλεύει στο κάτω) ξανθιά μαλλί μέχρι τους ώμους μικρό βυζί , απο την μέση και κάτω πολύ χοντρή με τεράστιο κώλο και κυταρύτιδα , με κώλο.
πολυ ρομαντικη βολτα στη λιοσιων :grin: :grin: :grin:
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
βόλτα(0040-0240) στην τρίτη βάρδια Λιοσίων και πέριξ(ενημέρωση απ όλα όσα ήταν ανοικτά) και ύστερα Φυλής και Φωκαίας(ενημέρωση απο όσα μπήκα)

Χωματιανού 11α Αντζέλικα μελαχρινή χοντρή με 2άρια απλό πρόγραμμα και Μαρία(κλώνος της Ολιβ του Ποπάυ  :grin: :grin:)μελαχρινή πολύ λεπτή ψηλή και άβυζι , απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα στα 30 ευρώ.
Χωματιανού 11β Τάνια η γυρολόγος(φ61,φ66δ,ρεμούνδου κλπ) , ξανθιά κατσαρομάλλα παχουλή με 2.5άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18β Κάτια ξανθοκάστανη πολύ λεπτή με 2άρι βυζί , με κώλο.
Εξηκίου 18 Ιζαμπέλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα και Ελένη μελαχρινή λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 20 η μελαχρινή χοντρή(που κοιμάται εκεί)με 3άρια ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Χριστίνα γυρολόγος(φ59 ,φ134 , φ54β μεταξουργείο κλπ) και αυτή ξανθιά μίλφ ψηλοκάπουλη με κοιλίτσα και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 3 δεξιά Χριστίνα μελαχρινή με μακρυά ίσια μαλλιά  με πιασίματα και 2.5άρια πεσμένα βυζιά , με ακα.
Βέργας 6α Ναταλία ξανθοκάστανο μιλφογκίλφ κανονικό σώμα 2άρι ,απλό πρόγραμμα , φορούσε κλασσικά φορεματάκι χωρίς εσώρουχο και με σκέρτσο το σήκωνε και έδειχνε το μουνάκι της.
Βέργας 6β Σοφία ξανθιά γκίλφ  χοντρή με καρέ μαλλί και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Παιωνίου 47  Νάντια ξανθιά μίλφ πολύ χοντρή με 4άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2Τζούλια(από Εξηκίου 18β) μελαχρινή τα μαλλιά αλογοουρά πολύ χοντρή ειδικά ο κώλος της είναι δυο στρέμματα , 3.5άρια βυζιά τατου στον αριστερό ώμο ,από πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 Ναταλία μελαχρινή Βουλγάρα κανονικό σφιχτό σώμα ωραίο κωλαρακι 1.5 βυζί τατου χαμηλά στη μέση  ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) και Βανέσα μελαχρινή κοντά μαλλιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί τατού  χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 δεξιά  Γιάννα(που δουλεύει στο κάτω) ξανθιά μαλλί μέχρι τους ώμους μικρό βυζί , απο την μέση και κάτω πολύ χοντρή με τεράστιο κώλο και κυταρύτιδα , με κώλο.
Τροφωνίου 13 αριστερά ξανθοκάστανο μιλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136 Αννα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 134 Βίκυ καστανή με μακρυά μαλλιά  με πιασηματάκια(έχει παχύνει αρκετά σε σχέση με το πώς ήταν) ωραίο κώλο μικρό βυζί,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Ειρήνη η γυρολόγος ρεπατζού ξανθιά πολωνέζα μίλφ με το κοντό μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζί ,με άκα τελειωτικό.
Φυλής 71α Μιράντα το μπισκοτάκι καστανή λεπτή 1.5 βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Μάγια καστανή κανονικό γυμνασμένο σώμα γλυκιά φάτσα 2άρια βυζιά ωραίος κώλος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Αννα καστανή κοντή κανονικό σώμα μικρό στητό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Μαργαρίτα μελαχρινή πολύ λεπτή άβυζι με τατού ωραίο κώλο , με κώλο.
Φυλής 65β Χριστίνα καστανή μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατού στον αφαλό και χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Τζούλια μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα , κρατούσε ένα όπλο παιχνίδι με φωτακια και ήχους και όποιος έμπαινε τον πυροβολούσε και γελούσε...
Φυλής 66α Λίζα(νέα παρουσία)μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή με χαλαρό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Νταϊάνα καστανή ασχημόφατσα πολύ λεπτή ψηλή με 1.5άρι στητό βυζί τατού και ύφος στο σαλονάρισμα  ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54β Αννα(Τζουλιάνα/Ιλόνα) ξανθιά με πράσινα μάτια κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β πάνω Μαξίμα ξανθιά μουνάρα πιτσιρίκα κανονικό σώμα ωραίο κώλο και απίστευτες φυσικές βυζάρες ,απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 27Β κάτω Μαρίνα μελαχρινή με σκυλόφατσα κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στα πλαστικά βυζιά.
Φωκαίας 27α Ελένη ξανθοκάστανη με πιασηματάκια μικρό βυζί , με κώλο.
πήρα το δρόμο για την επιστροφή αλλά τελικά κατέληξα για βόλτα(03.00-04.00) και στο μετάξι , ενημέρωση απο κάποια που μπήκα.
Ιάσωνος 1β δεξιά Αλεξία η ξανθιά μουνάρα   κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1γ Ειρήνα ξανθοκάστανη κανονικό σώμα μικρό βυζί με τατού ,απλό πρόγραμμα στα 10.
Ιάσωνος 19α κάτω Αλίνα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατού στην ωμοπλάτη ,απλό στα 10 ευρώ , έμπαινε και έβγαινε στα δωμάτια καρατώντας πάντα μαζί της το κινητό της...
Ιάσωνος 19α πάνω Μόνικα ξανθό σκυλί κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ Αννα μελαχρινή παχουλή με μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 37α Ελβίρα μελαχρινή μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10 με κώλο στα 15.
Ιάσωνος 44 νέο Κάρλα η καύλα/μπουχέσα  ξανθιά παχουλή με κυτταρίτιδα στα πόδια και πεσμένα 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 43 Σοφία ξανθιά κοντή παχουλή με 2άρι βυζί , με κώλο στα 10
Κολωνού 11α αριστερά κοκκινομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασηματάκια μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 30α Αννα μελαχρινή ψηλή μίλφ με κοντά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10
Κολωνού 47 κάτω Ναόμι παχουλή μαυρούλα με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 47 πάνω  Ευα καστανή κανονικό σώμα 2άρι βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ και Τερέζα η τρομακτική βραζηλιάνα ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 48 Μαρία μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 53 Γιάννα ξανθιά γκίλφ με κοντά μαλλιά λεπτή με 1.5άρι βυζί , με ακα(δεν ανακοινώνεται αλλά σε ρωτάει από μόνη της μέσα, με έπιασε ζεροτολεριανση  :grin: :grin: :grin: και πέρασα , θα ακολουθήσει κριτική)
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλία ξανθιά μιλφογκίλφ με μακρυά μαλλιά με πιασηματάκια 1.5άρι βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά μελαχρινή λεπτή με βλέμμα πρεζακίου 1.5 βυζί ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α Βίκυ  ξανθιά κανονικό σώμα 2άρια βυζιά τουρλωτό κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολοκυνθούς 63 αριστερά ξανθοκάστανη τσιγγανόφατσα λεπτή κοντή μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Κεραμικού 13 Λολίτα πιτσιρίκα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό  βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό στα 10 ευρώ.
Κεραμικού 13α Μαριά  ξανθιά μίλφ ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.
καλή Κυριακή σε όλους καλημέρα και εύχομαι πρίν αλλάξει η μέρα να σηκώσουμε την κούπα στο μπασκετάκι 
για τη νταιανα θα κανεις πλακα...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom