Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (40 μέλη και 220 επισκέπτες)

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα, η Μαρία η ξανθιά ρωσιδα με τα μεγάλα βυζιά, η πρωινή στο Φωκαίας 25Β που χάθηκε?Την εχει πετυχει κανείς πουθενά αλλού?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μετά από μια χθεσινή death metal συναυλία,
πήγα με φιλαράκι στο Μεταξουργείο!! :rockon:
Καλούτσικα τα πράματα!!

Στην Κολωνού 30Β ήταν το τρανσάκι που είχα πάρει, και θα το ξαναπάρω, πολύ καλή συμμετοχή!!
Στην Ιάσωνος 20Α ήταν η Μαρίνα την οποία την είχα πάρει
αρκετές φορές πέρισυ!!
Στην Ιάσωνος 19Α στο κάτω ήταν μια ξανθιά με μακρύ μαλλί όλο
κοτσιδάκια, ωραίο στήθος και πεδιλάκια, όχι high heels με ταττού στη μέση! Ενδιαφέρων περίπτωση...
Κατέθεσα στην Κολωνού 30Α στην Ούρσουλα! Είπα να την δοκιμάσω!

Δίνω το 20ευρω και μπαίνω στο μεγάλο δωμάτιο και περιμένω βλέποντας τσοντούλα! Μετά από λίγο έρχεται η Ούρσουλα!
Αδυνατούλα, με ωραία βυζάκια και μαύρα high heels!
Πάω να σηκωθώ για να με πιπώσει, αλλά με ήθελε ξαπλωμένο, ξενέρωσα λίγο αλλά δεν πειράζει! Την ώρα που με πίπωνε, μου έλεγε πόσο αδύνατος είμαι και γιατί και ποιο σημείο να μου πιάσει :cheesy: Της απαντάω πως μ' έφαγαν οι γυναίκες και η μαλακία :2funny:! Με πίπωνε για αρκετά λεπτά με χάδια στα μπούτια και στα αρχίδια μου ενώ μου έπιανε τα κόκαλα της
λεκάνης μου που εξείχαν και γέλαγε :cheesy:!
Μετά την πήρα ανάσκελα χαϊδεύοντας τα βυζάκια της! Τότε μου λέει "εσύ πιάνεις κάτι, εγώ τι να πιάσω που είσαι αδύνατος"!
Με πιάνουν κάτι γέλια ρε παιδιά :2funny:! Κάνω μια μπροστά και της λέω να πιάσει το κωλαράκι μου ;) Γούσταρε όπως κι εγώ! Στη συνέχεια της λέω να γυρίσει στα 4! Τότε κάνει ένα απίστευτο στήσιμο που ούτε τα Bilstein δεν το έχουν :cheesy:!
Τουρλώνει το υπέροχο κωλαράκι της και βάζει τα πόδια της σταυρωτά ανάμεσα στα δικά μου!! ΚΑΥΛΑΑΑΑΑ :rockon:
Την έπαιρνα για αρκετή ωρίτσα χαϊδεύοντας τα μαύρα της πέδιλα, μην ξεχνιόμαστε άλλωστε, και τα βυζάκια της :dancing:!
Μετά την καβαλάω και μέσα σε 30" τελειώνω!!
Αφού σηκώθηκε μου λέει " την επόμενη φορά να μου έρθεις πιο χοντρός"! Της είπα πως όταν θα παχύνω θα έχει γεράσει και λυθήκαμε στα γέλια :cheesy:!!
Το τίμησε το 20ρικο και θα την ξαναπάρω! Αυτά! ;)
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλημερα καταθεση σημερα νωρις στο φωκαιας 24 κοινως λαβυρινθος.η μαρια η milf δεν αξιζε και πολλα.μετρια προς καλη πιπα αλλα μετα τιποτα το ιδιαιτερο.μονο για λατρεις των milf.ανοιχτα επεισης και το φυλης 54β με μια αλβανιδα απο οτι μου φανηκε που εκανε και ισπανικο με τα λεγομενα της τσατσας και επεισης το διδυμου 8β μια μικρη που ειχα παρειτην προηγουμενη κυριακη και δεν ειχα ενθουσιαστει
 

walkalone

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλους μετά από χθεσινοβραδυνή τσάρκα μόνο στη Φωκαίας λόγο έλειψης χρόνου (διπλοπαρκάρισμα)έχουμε και λέμε φ17β simona πιο αδιάφορη και από την αδιαφορία στο 25 ένα κοντούλικο μελαχρινό γκομενάκι που η απόδοση της εξαρτάται από την διάθεση της και μάλλον ή έχει αρχίσει να καβαλάει το καλάμι ή έπεσα σε κακή μέρα και τελος στο 27 (υπόγα)το αραπινάκι ονόματι clara όποιος δεν έχει πρόβλημα με το χρώμα να μπουκάρει καθώς η συγκεκριμένη το τιμάει το 20ρικο
καλό βόλι
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους μετά από χθεσινοβραδυνή τσάρκα μόνο στη Φωκαίας λόγο έλειψης χρόνου (διπλοπαρκάρισμα)έχουμε και λέμε φ17β simona πιο αδιάφορη και από την αδιαφορία στο 25 ένα κοντούλικο μελαχρινό γκομενάκι που η απόδοση της εξαρτάται από την διάθεση της και μάλλον ή έχει αρχίσει να καβαλάει το καλάμι ή έπεσα σε κακή μέρα και τελος στο 27 (υπόγα)το αραπινάκι ονόματι clara όποιος δεν έχει πρόβλημα με το χρώμα να μπουκάρει καθώς η συγκεκριμένη το τιμάει το 20ρικο
καλό βόλι
Για αυτή την Κλάρα γνωρίζετε κάτι παραπάνω?
 

walkalone

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εκτός από το προφανές ότι είναι αραπίνα δεν βιάζεται στο δωμάτιο κάνει καλή πίπα με deepthroating όλες τις στασεις αδιαμαρτύρητα και σε γενικές γραμμές το 20ρι το τιμάει και με το παραπάνω βέβαια σε κάποιους μπορείνα μήν αρέσει γιατί ο καθένας έχει και τα γούστα του
κλείνει 10 το βραδυ και είναι απογευματινή βάρδια
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα.Ρε παιδια για τη Μαρια στο φωκαίας 25 Β δεν ξέρει κανείς τιποτα?
 

Επισκέπτης
Για αυτή την Κλάρα γνωρίζετε κάτι παραπάνω?

Ναι. Τι θες να γνωρίζεις για να πάς να τη γαμήσεις μια φορα;
Κάποιοι μας έχουν πει οτι με extra στο δωμάτιο σου κάνει και ακαποτο deep. Ακάποτο με μαύρη δε συνιστώ.
Αλλα δεν είναι και κάτι διαφορετικό, απλώς είναι πιο ευγενική και υπομονετική από τις άλλες μαυρουλες που έχουμε γαμήσει κατά καιρούς στα σπιτάκια.

Εγω για μια φορά τη συνιστώ, εμένα δε μου άρεσε ούτε θα ξανά πήγαινα. Δε μου έκανε και καμιά περιποίηση για να πω οτι τιμάει το 20αρικο. 
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
χθεσινη απογευμαυτινη βολτα κατα τις 19.30 απο Ρεμουνδου , της Ντενιζας κλειστο , στο 21 πανω μια ξανθια μπαζολα , στο 20 ισογειο ενα καστανοξανθο πολυ καλο ψηλο , αλλα δεν μπηκα γιατι ειχε 2 που περιμεναν και βιαζομουν . Την εχει παρει κανεις και πως ηταν ?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πήγα χθες σε μια Ιωάννα στην Κολωνού 30, καλό μουνάκι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, άσε που είχε πολύ αλιφή...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
καλημερα καταθεση σημερα νωρις στο φωκαιας 24 κοινως λαβυρινθος.η μαρια η milf δεν αξιζε και πολλα.μετρια προς καλη πιπα αλλα μετα τιποτα το ιδιαιτερο.μονο για λατρεις των milf.ανοιχτα επεισης και το φυλης 54β με μια αλβανιδα απο οτι μου φανηκε που εκανε και ισπανικο με τα λεγομενα της τσατσας και επεισης το διδυμου 8β μια μικρη που ειχα παρειτην προηγουμενη κυριακη και δεν ειχα ενθουσιαστει

Για ποια αλβανιδα λες? Την κοντη ξανθια αδυνατη?
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τίποτα σε πρωινή βάρδια που να δίνει κωλαράκι? (Μόνο στην Κεραμεικού 13Α παίζει κάτι και αυτό σε απογευματινή βάρδια, καθώς και στην Φυλής 40).
 

Επισκέπτης
καλησπερα ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η κελλυ στην κολωνου 30β?αν γνωριζει καποιος ας στειλει πληροφοριες γιατι εχω ακουσει τα καλυτερα
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καταθέτω και εγώ τον οβολό μου στην πληροφόρηση των μπουρδελιάρηδων. Αν και ειμαι φανατικός των μασάζ εχω πάει τελευταία σε μερικά μπουρδελάκια επειδή διαβάζω καλές κριτικές απο συναγωνιστές. Το Σάββατο εσκασα μύτη στην αλλαγή της βάρδιας - 5 παρα 10- στην Αγκύρας 12 στην Ζάνα με το περίφημο ακάποτο τσιμπούκι οπως τη διαφημίζει κι ο τσάτσος. Λοιπόν εχουν δίκιο οσοι λένε οτι ειναι χοντρή και εχει χαλια σώμα αλλά το προσωπάκι της είναι γλυκό και η πιπα ειναι ολα τα λεφτά. Επειδή μου αρέσει και το πολύ σάλιο εβαζα συνέχεια να μου τον φτύνει. Δοκίμασα να την πηδήξω πισοκολλητό αλλα δεν μου αρεσε και της το ξαναγύρισα σε πιπα οπου και της τα εδωσα στο στόμα. Κάποια στιγμή σίγουρα θα ξαναπάω. Μετά πήγα Καλύμνου 36 να δοκιμάσω το αλλο ακάποτο της αγοράς την Νανά οπου ηταν απογευματινή και μας εστησε και 25 λεπτα αφου ηρθε στις 6 παρά 20. Συμπερασματικά λέω οτι σε γενικές γραμμές σε εμφάνιση ειναι καλή, οντως κανει τα παντα και ειναι ευχάριστη. Αφου με τσιμπουκωσε ακαποτα, της εβαλα δαχτυλάκι στο κωλο, της τον εχωσα με καποτα και τελειωσα στο προσωπο και λιγο στο μαλλί οπου δεν πειραχτηκε καθόλου. Σιγουρα θα ξαναπαω συντομα. Αυτα και καλο βόλι.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστές αναζητούσατε την Μιλένα Φ71Α πάνω.Η Μιλένα γύρισε αλλά δεν είδα κάποιος να την έχει τιμήσει.Καθυστερημένα βέβαια αναφέρω ότι την τίμησα Κυριακή πρωί 10:00 ( της έκανα σεφτέ) value for money το τέλειο καραμέλωμα πα.....ριών.Εμπρος τι κάθεστε.Από ότι μου είπε θα δουλεύει πρωί και είχε πάει στην πατρίδα της να δει τους γονείς της.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
που λέτε τρελοκαβλιάριδες εγώ πήγα Ξανθίπης και Λιοσίων μια πρωι η Βικτώρια (αδύνατη παλια φυλής)και μια απογευμα στη Μανταλένα.. η τελεθταία ενώ διαθέτει πολύ ωραιεσ καμπύλες και αρχικά μου τον επαιζε με ορμή μετα αρχισε τα αντε ... και εχεις καλομάθει με τη πρωινη ... οποτε χαλάστηκα αλλα πριν αποχορίσω την εχυσα στην σφυχτή μουνάρα της !!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Χμ....Μανταλένα ή Μαριλένα  είναι η μελαχρινή  ( ντίβα) του Φ84 επάνω ? !
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινη βραδυνη βολτιτσα στα ιατρεια της καυλας που σφυζαν απο ζωη
Εχουμε και λεμε,παρκαρισμα Φωκαιας και Αχαρνων,οποτε ενα γρηγορο περασμα απο Φωκαιας 17 και 17α οπου παιζαν ενα ξανθο και ενα μελαχροινο μπαζακι.
Ανεβασμα Φυλης και απεναντι απο το 80(στο διπλο)πηρα τη Λιζα,Ρωσιδα πιτσιρικα,funny και κυριλε αλλα οχι και κατι το ιδιαιτερο περα απο το πολυ στενο νιμου
Πανω επαιζε ενα μπαζακι και καπακι περναω απο 65β,εκει δουλα και κυρα η γνωστη teeny Αλεξανδρα,εχει γαμηθει πραγματικα στη δουλεια αυτο το κοριτσι.
Κανω μια βολτα μεχρι το 71 που ειχα να πατησω εκει απο τοτε που πηρα την Αννα(την famous diva)και με εκπληξη μονο 3 συνμπουρδελιαρηδες μεσα,περιμενω,η κορυφαια τσατσα Ευα με black πακετο μες στην καυλα παρουσιασε την αλλη ΥΠΕΡ ΚΑΥΛΑ του μαγαζιου,νεο κομματι που θα μαγεψει τα πληθη,την Βανεσσα,μακρια μαυρα μαλλια,σωμα σφιχτο με προσωπο κορυφη και ματαρες,μετα απο λιγο επαληθευε οσα ελεγε η τσατσα,πολυ καλη Bulgarian panther,ισπανικη στο καθιστο,χαλαρα μετα με καποτα gag throat και μετα απο μια πιπαρα οπου με ειχε κυκλωσει σαν πυθωνας μπαινουμε στο main menu με εναλλαγες στασεων και τελειωμα doggy style,πολυ καλο παιχνιδι,fresh γκομενα που γουσταρει τη δουλεια της και δεν ειναι ξεπετα οπως η Αννουλα.
Επισης επειδη βαριεμαι να γραφω κριτικες στα στουντιο ριξτε μαυρο κολλητα στο Αχαρνων 85(πολυ ωραιος χωρος αλλα τοσο ξενερα-ξεπετα γαμιολες δεν εχω ξανασυναντησει)2 φορες περασα απο εκει και ηταν και οι τελευταιες

Peace and Musik
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ωραιος Συναγωνιστή Ψωλαρά!! Λέτε να βρέθηκε η αντικαταστάτρια τελικά; Πρέπει να κάνουμε ένα test-drive σ'αυτή τη Βανέσσα λοιπόν να δούμε αν θέλει ευθυγράμμιση ή ζυγοστάθμιση,αν έχει διπλό διαφορικό κι αν τραβάει στήν ανηφόρα. :2funny: :2funny:Με βλέπω να πηγαίνω αύριο,θα γράψω εντυπώσεις..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Μαριλένα (Μελαχρινη Ελληνίδα) στην Φυλής 86Α ???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom