Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 326 άτομα (19 μέλη και 307 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και γω μη νομίζεις ίσα ίσα βγαίνω, άλλα αν δεν ρίξω 3 την εβδομάδα δεν μπορώ..Είμαι άρρωστος με τις τάνες της φυλής.
Είχα κόψει για κάνα 2 μήνες αλλά δεν άντεξα ξαναγύρισα.

καλα κανεις φιλε και γω τωρα σκεφτομαι να ξαναπιασω δουλεια να αυξησω το εβδομαδιαιο γαμησι!

Απ'το να κεράσει 2 χαζογκόμενες ο σύντροφος τα αξιοποίησε παραγωγικά.
Εύγε..

Ενοειται και εγω το λεω..Το καλυτερο ειναι ο αγοριαιος ερωτας ουτε πρηξιμο ουτε ασκοπα χανεις λεφτα χωρις να κανεις τπτ στο τελος.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ενοειται και εγω το λεω..Το καλυτερο ειναι ο αγοριαιος ερωτας ουτε πρηξιμο ουτε ασκοπα χανεις λεφτα χωρις να κανεις τπτ στο τελος.

Αλλο σου δινει η πουτανα και αλλο η γκομενα σου. Αν βλεπεις τις γκομενες σα πουτανες θα εισια μια ζωη δυστυχισμενος.
Οταν φευγεις απο την πουτανα δε σου μενει τιποτα. Ειναι μονο ικανοποιηση της στιγμης.
 

Επισκέπτης
Αλλο σου δινει η πουτανα και αλλο η γκομενα σου. Αν βλεπεις τις γκομενες σα πουτανες θα εισια μια ζωη δυστυχισμενος.
Οταν φευγεις απο την πουτανα δε σου μενει τιποτα. Ειναι μονο ικανοποιηση της στιγμης.

Δυστυχισμενος επειδη βλεπω τις γκομενες σαν πουτανες?Λαθος φιλε εγω ειμαι που ξερω να περναω καλα χωρις να δεσμευομαι...Οι υπολοιποι που κολανε με αισθηματα και παπαριες καταντανε να γινονται ερμαια των Ελληνιδων.Ειτε επαγγελματιας ειτε γκομενα εξω στον δρομο το ιδιο ειναι μην σου πω οτι οι γκομενες εξω ειναι χειροτερες...Μονο ψυχικη φθορα και απαιτησεις σου προσφερουν...
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν σήμερα βράδυ στο 134 πανω βγαίνει μαι τι βγαίνει ενα πράγμα ufo....
Η τστσα η πονηρη με τα γυαλακια μου λέει αν σου αρέσει...
εγώ για να μην τη προσβάλλω είπα λίγο..
αυτό ήταν... τι μου έσουρε επειδή δεν πέρασα, καλαμακισμενη,
να τιμησω τη... μακρια γενικώς από την βρωμογλωσσα την τσατσά,
ετσι να ξερουμε που δινουμε τα λεφτά μας...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Δυστυχισμενος επειδη βλεπω τις γκομενες σαν πουτανες?Λαθος φιλε εγω ειμαι που ξερω να περναω καλα χωρις να δεσμευομαι...Οι υπολοιποι που κολανε με αισθηματα και παπαριες καταντανε να γινονται ερμαια των Ελληνιδων.Ειτε επαγγελματιας ειτε γκομενα εξω στον δρομο το ιδιο ειναι μην σου πω οτι οι γκομενες εξω ειναι χειροτερες...Μονο ψυχικη φθορα και απαιτησεις σου προσφερουν...

Οι γυναικες δηλαδη ειναι μονο για γαμισι?
Αυτο το λενε οσοι δε μπορουν να κρατησουν μια σχεση, η οι πολυ πιτσιρικαδες.
Το καταλαβαινω αν εισαι μεχρι 20-22 η δεν εχεις γνωρισει πολλες γυναικες και εισαι ακομα στο σταδιο του πειραματισμου.
 

Επισκέπτης
Οι γυναικες δηλαδη ειναι μονο για γαμισι?
Αυτο το λενε οσοι δε μπορουν να κρατησουν μια σχεση, η οι πολυ πιτσιρικαδες.
Το καταλαβαινω αν εισαι μεχρι 20-22 η δεν εχεις γνωρισει πολλες γυναικες και εισαι ακομα στο σταδιο του πειραματισμου.

20 χρονων ειμαι.Ο καθενας οπως θελει βλεπει τις γυναικες..Απλα εγω εχω αλλη φιλοσοφια..Ναι για εμενα μονο για γαμησι ειναι.Τι αλλο να θελεις μια γυναικα?να σου μαγειρευει και να σου πλενει τα ρουχα και να σου τρωει τα λεφτα και την περιουσια σου?Αυτα τα κανω και μονος μου δεν θελω παρεα.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
20 χρονων ειμαι.Ο καθενας οπως θελει βλεπει τις γυναικες..Απλα εγω εχω αλλη φιλοσοφια..Ναι για εμενα μονο για γαμησι ειναι.Τι αλλο να θελεις μια γυναικα?να σου μαγειρευει και να σου πλενει τα ρουχα και να σου τρωει τα λεφτα και την περιουσια σου?Αυτα τα κανω και μονος μου δεν θελω παρεα.

Kαλα εισαι μικρος ακομα.
Ελα σε 10 χρονια να μου πεις.
 

Επισκέπτης
Kαλα εισαι μικρος ακομα.
Ελα σε 10 χρονια να μου πεις.

Φιλε αυτα ειναι αντιληψεις και φιλοσοφια περι ζωης που δεν παιζει ρολο η ηλικια...Και 40 χρονων να παω τις ιδιες αποψεις θα εχω.Οπως και οι πουρογεροι στην Ταυλανδη πιστευω οτι και αυτοι την ιδια αποψη εχουν.Σε αλλους αρεσουν οι σχεσεις και θελουν να βαζουν ξενο ανθρωπο στην περιουσια τους σε αλλους αρεσει απλα η καλοπερασει και να γαμανε εδω και εκει χωρις δεσμευσεις...Δεν παζει ρολο η ηλικια ειναι θεμα χαρακτηρα.
 

Επισκέπτης
λοιπόν σήμερα βράδυ στο 134 πανω βγαίνει μαι τι βγαίνει ενα πράγμα ufo....
Η τστσα η πονηρη με τα γυαλακια μου λέει αν σου αρέσει...
εγώ για να μην τη προσβάλλω είπα λίγο..
αυτό ήταν... τι μου έσουρε επειδή δεν πέρασα, καλαμακισμενη,
να τιμησω τη... μακρια γενικώς από την βρωμογλωσσα την τσατσά,
ετσι να ξερουμε που δινουμε τα λεφτά μας...

Nαι ρε φιλέ τι ήταν αυτό το UFO; Εγω έφυγα τρέχοντας; Θέλω να μας πει κριτική κάποιος, αν την έχει γαμήσει;
 

Επισκέπτης
20 χρονων ειμαι.Ο καθενας οπως θελει βλεπει τις γυναικες..Απλα εγω εχω αλλη φιλοσοφια..Ναι για εμενα μονο για γαμησι ειναι.Τι αλλο να θελεις μια γυναικα?να σου μαγειρευει και να σου πλενει τα ρουχα και να σου τρωει τα λεφτα και την περιουσια σου?Αυτα τα κανω και μονος μου δεν θελω παρεα.
Οχι φιλε Κωστα να λες καμμια κουβεντα και να σου χαιδευη το χερι καμμια φορα .
Καλο το γαμησι καλυτερο ομως το χαδι .
Οταν σου συμβει θα το καταλαβεις. :think:
 

Επισκέπτης
Οχι φιλε Κωστα να λες καμμια κουβεντα και να σου χαιδευη το χερι καμμια φορα .
Καλο το γαμησι καλυτερο ομως το χαδι .
Οταν σου συμβει θα το καταλαβεις. :think:

Αυτο ισως ειναι ενα λογικο επιχειρημα αν και δεν το εχω ζησει ποτε
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλησπέρα.. μικρή περιήγηση σήμερα στα μονοπάτια της ηδονής στην περιοχή Βικτώριας.Ώρα κάπου 9 με 11 το βράδυ..


-Διδύμου 8Α

Ξανθό πορνίδιο με λογικό σώμα και αλλοδαπόφατσα..τα ίδια και δίπλα(8Β)

-Μονής Προδρόμου 16 κ' Φυλής

Τζίνα ..εύσωμο και ξενέρωτο πορνίδιο. :headbang:

-Φυλής 40

Λίζα ..ρωσσίδα με ωραίο σώμα,ξανθιά αλλά μεσαίο προς μικρό στήθος.Είναι αδύνατη πάντως αρκετά και στα τακούνια πάνω φαίνεται ψηλή.Από συμμετοχή.. τα τυπικά.

-Φυλής 54Α

Ήταν αυτή η ξανθιά που δουλεύει εκεί κάτι μήνες.Κάπου στο 1.70 με 1.75 πρέπει να'ναι και έχει ψιλή φωνούλα.Λογικό στήθος.Φαίνεται χαριτωμένη πάντως και με νεανικό πρόσωπο.

-Φύλης 59Α

Κλειστό..

-Φυλής 59Β

Μια ψιλογεματούλα ήταν εκεί.Το μόνο θετικό ήταν οι βυζάρες της..Προσωπικά δε μου άρεσε και πολύ εμφανισιακά. :headbang:

-Φυλής 65Α

Ξανθιά με ωραίο κωλαράκι..βυζί μέτριο αλλά αποδεκτό και φάτσα όχι και ότι καλύτερο.

-Φυλής 65Β

Έκανε πολύ ώρα να βγει και έφυγα.. :birdman:

-Φυλής 66Δ

Ψιλοεύσωμο πορνίδιο..Δεν φέρνει ωραία κομμάτια αυτό το ντέλο. :headbang:

-Φυλής 69Β

Το 69 δεν είναι το καινούριο??Έλεγα οτι θα'χει κάτι καλό λόγω σημαδιακού αριθμού αλλά ..τζίφος.Ήταν η Ελένα η τρελιάρα που δούλευε για πολύ καιρό στο 66Δ..Από μαρτυρίες συμπολεμιστών δεν πρόκειται για κάτι ιδιαίτερο.(Προσέχτε μην σας επηρεάσουν τα ναζάκια που κάνει στους πελάτες όταν είναι στο σαλόνι) :headbang:

-Φυλής 71Β

Εκεί περίμενα κάνα δεκάλεπτο-τέταρτο αλλά τελικά άξιζε αυτό που είδαμε.Μια μαυρομάλλα κανονικού ύψους(είμαι 1.80 την πέρναγα ένα κεφάλι)πρέπει να'ταν καμιά 25αριά χρονών αλλά είχε πολύ ωραίο πρόσωπο.Αδύνατη,με ένα κώλο-έργο τέχνης του Μικελάντζελο και στρογγυλομπούτα.. :grin: :knockinb:

-Φυλής 84Α

Είχε αρκετό κόσμο μέσα και πρόλαβα να δω μόνο μιας καστανόξανθης το πρόσωπο το οποίο μου φάνηκε καλό από μακριά.

-Φυλής 84Β

Καινούριο,ξανθό πορνίδιο εκ Μολδαβίας..Ύψους 1.60-1.65 και με γλυκό πρόσωπο.Θα έλεγα ότι ήταν του γούστου μου.. Όποιος τη δοκιμάσει ας πει λεπτομέρειες :cheesy:

-Φυλής 86Α

Στου τσάτσου Μαρκαριάν ήταν η ξανθιά η Σελίνα που δουλεύει εκεί από τότε που γεννήθηκε. :knockinb:

-Φυλής 86Β

Το 86Β αν και αουτσάιντερ έκανε την έκπληξη φέρνοντας ένα αρκετά ψηλό πορνίδιο..περίπου 20-22 χρονών με ωραίο ξεσκίσιμο σώμα και καστανό μαλλί με μπούκλες.Στα θετικά και το προσωπό της που την κάνει να μοιάζει με καυλιάρα της διπλανής πόρτας..  :cum: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα.. μικρή περιήγηση σήμερα στα μονοπάτια της ηδονής στην περιοχή Βικτώριας.Ώρα κάπου 9 με 11 το βράδυ..


-Διδύμου 8Α

Ξανθό πορνίδιο με λογικό σώμα και αλλοδαπόφατσα..τα ίδια και δίπλα(8Β)

-Μονής Προδρόμου 16 κ' Φυλής

Τζίνα ..εύσωμο και ξενέρωτο πορνίδιο. :headbang:

-Φυλής 40

Λίζα ..ρωσσίδα με ωραίο σώμα,ξανθιά αλλά μεσαίο προς μικρό στήθος.Είναι αδύνατη πάντως αρκετά και στα τακούνια πάνω φαίνεται ψηλή.Από συμμετοχή.. τα τυπικά.

-Φυλής 54Α

Ήταν αυτή η ξανθιά που δουλεύει εκεί κάτι μήνες.Κάπου στο 1.70 με 1.75 πρέπει να'ναι και έχει ψιλή φωνούλα.Λογικό στήθος.Φαίνεται χαριτωμένη πάντως και με νεανικό πρόσωπο.

-Φύλης 59Α

Κλειστό..

-Φυλής 59Β

Μια ψιλογεματούλα ήταν εκεί.Το μόνο θετικό ήταν οι βυζάρες της..Προσωπικά δε μου άρεσε και πολύ εμφανισιακά. :headbang:

-Φυλής 65Α

Ξανθιά με ωραίο κωλαράκι..βυζί μέτριο αλλά αποδεκτό και φάτσα όχι και ότι καλύτερο.

-Φυλής 65Β

Έκανε πολύ ώρα να βγει και έφυγα.. :birdman:

-Φυλής 66Δ

Ψιλοεύσωμο πορνίδιο..Δεν φέρνει ωραία κομμάτια αυτό το ντέλο. :headbang:

-Φυλής 69Β

Το 69 δεν είναι το καινούριο??Έλεγα οτι θα'χει κάτι καλό λόγω σημαδιακού αριθμού αλλά ..τζίφος.Ήταν η Ελένα η τρελιάρα που δούλευε για πολύ καιρό στο 66Δ..Από μαρτυρίες συμπολεμιστών δεν πρόκειται για κάτι ιδιαίτερο.(Προσέχτε μην σας επηρεάσουν τα ναζάκια που κάνει στους πελάτες όταν είναι στο σαλόνι) :headbang:

-Φυλής 71Β

Εκεί περίμενα κάνα δεκάλεπτο-τέταρτο αλλά τελικά άξιζε αυτό που είδαμε.Μια μαυρομάλλα κανονικού ύψους(είμαι 1.80 την πέρναγα ένα κεφάλι)πρέπει να'ταν καμιά 25αριά χρονών αλλά είχε πολύ ωραίο πρόσωπο.Αδύνατη,με ένα κώλο-έργο τέχνης του Μικελάντζελο και στρογγυλομπούτα.. :grin: :knockinb:

-Φυλής 84Α

Είχε αρκετό κόσμο μέσα και πρόλαβα να δω μόνο μιας καστανόξανθης το πρόσωπο το οποίο μου φάνηκε καλό από μακριά.

-Φυλής 84Β

Καινούριο,ξανθό πορνίδιο εκ Μολδαβίας..Ύψους 1.60-1.65 και με γλυκό πρόσωπο.Θα έλεγα ότι ήταν του γούστου μου.. Όποιος τη δοκιμάσει ας πει λεπτομέρειες :cheesy:

-Φυλής 86Α

Στου τσάτσου Μαρκαριάν ήταν η ξανθιά η Σελίνα που δουλεύει εκεί από τότε που γεννήθηκε. :knockinb:

-Φυλής 86Β

Το 86Β αν και αουτσάιντερ έκανε την έκπληξη φέρνοντας ένα αρκετά ψηλό πορνίδιο..περίπου 20-22 χρονών με ωραίο ξεσκίσιμο σώμα και καστανό μαλλί με μπούκλες.Στα θετικά και το προσωπό της που την κάνει να μοιάζει με καυλιάρα της διπλανής πόρτας..  :cum: :thumbsup:

Ωραίος, full ενημέρωση!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Άψογο μπουρδελο-report gangstaXZ!  :thumbsup:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
να'στε καλά ρε μάγκες :) Δεν ήταν και το καλύτερο report μου αλλά δεν είμαι σε φόρμα αυτόν τον καιρό!

Liomas το χριστινάκι σου δε το'δα καθόλου εκτός αν ήταν στο 65Β που έφυγα.. Άλλαξε ώρες λες?Αυτό το.. "σκίσε το μουνάκι μου καυλιάρη" ήταν σα μελωδία στ'αυτιά μας! :cheesy:
 

Επισκέπτης
να'στε καλά ρε μάγκες :) Δεν ήταν και το καλύτερο report μου αλλά δεν είμαι σε φόρμα αυτόν τον καιρό!

Liomas το χριστινάκι σου δε το'δα καθόλου εκτός αν ήταν στο 65Β που έφυγα.. Άλλαξε ώρες λες?Αυτό το.. "σκίσε το μουνάκι μου καυλιάρη" ήταν σα μελωδία στ'αυτιά μας! :cheesy:

Το πήρα την Παρασκευή ;) Ήταν στο 69, στο τελευταίο της πόστο! Μπαίνω και την ρωτάω "που χάθηκες βρε μωρό? Σε έψαχνα μερικές βδομάδες τώρα στο 65". Μου είπε ότι έχει φύγει από εκεί κι όταν την ρώτησα τον λόγο... δεν ήθελε να μου απαντήσει. Απλά στραβομουτσούνιασε και κατάλαβα ότι κάτι σοβαρό παίχτηκε. Ίσως μάλλωσε με τα "αφεντικά" του 65!!! Τι να πω...

Στο γαμήσι όμως φοβερή. 3 στάσεις μετά από πίπα 5λεπτου γεμάτου-γεμάτου! Μετά από πάνω, πισωκολλητά και στο τέλος με τα πόδια της στους ώμους μου! Λοιπόν, αυτή πρέπει να με γουαστάρει ή είναι Η επαγγελματίας!!! Δεν εξηγείται αλλιώς! Μου κάνει κάθε φορά όλο και καλύτερο γαμήσι. "Άντρα μου" με λέει, "αγκάπη μου" μου λέει... + όλα αυτά τα καραπρόστυχα που λέει και με κάνουν πύραυλο!!!

Όλο το ΣΚ το γαμήσι με το Χριστινάκι σκεφτόμουν!!! :cheesy:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μπααα..δε νομίζω να γουστάρει γιατί αυτή την προστυχόγλωσσα πρέπει να την έχει με όλους!(εμένα με έλεγε "πιτσιρίκο μου"!!)Έχει μεγάλη γκάμα πάντως δεν μπορείς να πεις :cheesy:
 

Επισκέπτης
Αυτο ισως ειναι ενα λογικο επιχειρημα αν και δεν το εχω ζησει ποτε

Κυνήγα το, χωρίς να το κάνεις σκοπό ζωής και χωρίς να πληρώνεις γι'αυτό. Και φυσικά χωρίς να κόψεις και τις μπουρδελοσυνήθειες. Αξίζει όντως. Φιλική συμβουλή από κάποιον που ήταν 20 όταν ήσουν 5.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Μπααα..δε νομίζω να γουστάρει γιατί αυτή την προστυχόγλωσσα πρέπει να την έχει με όλους!(εμένα με έλεγε "πιτσιρίκο μου"!!)Έχει μεγάλη γκάμα πάντως δεν μπορείς να πεις :cheesy:
Τη ύλη για τό επόμενο μάθημα την έχω προσδιορίσει "Σε παρακαλώ μαμησέ με" κ.λ.π. Μένει να σταθεροποιηθεί και το Χριστινάκι για να φάμε ψάρι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom