Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 245 άτομα (19 μέλη και 226 επισκέπτες)

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
thx ρε παιδια...μια τελευταια διευκρινηση...απο εμφανιση αυτες που δινουν κωλο λενε τιποτα η δε θα μου σηκωνεται ουτε με γερανο?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
thx ρε παιδια...μια τελευταια διευκρινηση...απο εμφανιση αυτες που δινουν κωλο λενε τιποτα η δε θα μου σηκωνεται ουτε με γερανο?
στη μετριοτητα γενικα παιζουν.με 15,20 και 25 € μη περιμενουμε μοντελα.εδω στα στουντιο που παιζουν απο 40 € μεχρι και 100 € και εχουν μπαζα.αλλα καποιες απο αυτες δεν τις λες και ασχημες (οπως για παραδειγμα η μαρθα στη λεωνιδου 6 και τη γιουλη στη κεραμεικου 13)που δινουν βεβαια κουλουρι.παντως αν εχεις ορεξη για γυναικειο κωλο δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου σηκωθει.ο κωλος της γυναικας γι'αυτο εγινε για να μπαινει ο πουτσος του αντρα  :rockon:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
στη μετριοτητα γενικα παιζουν.με 15,20 και 25 € μη περιμενουμε μοντελα.εδω στα στουντιο που παιζουν απο 40 € μεχρι και 100 € και εχουν μπαζα.αλλα καποιες απο αυτες δεν τις λες και ασχημες (οπως για παραδειγμα η μαρθα στη λεωνιδου 6 και τη γιουλη στη κεραμεικου 13)που δινουν βεβαια κουλουρι.παντως αν εχεις ορεξη για γυναικειο κωλο δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου σηκωθει.ο κωλος της γυναικας γι'αυτο εγινε για να μπαινει ο πουτσος του αντρα  :rockon:
ok thx!!ετσι οπως μου τα λες με βλεπω να αλλαζω το nickname μου απο ερασιτεχνης σε anal...κάτι!!!! :rockon: :rockon:
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Παω καρφωτος στην Γιουλη παιδια...Απο οτι διαβασα δεν ειναι ο κωλος πηγαδι που λενε καποιοι.Καλο αυτο!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καλο βολι συναγωνιστη!!!!πες μας εντυπωσεις
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σήμερα κατα τις 15:30 στο Φ69.   Έλενα ψηλή, πολυ καυλιάρα στο χώλ και εύχαρη. Πιάνει κουβέντα την ώρα που βγαίνει να την δούμε. Περνάω μέσα και ήταν άλλος ανθρωπος στο κρεβάτι. Μουγκαμαρα. Καμοια σχέση με πρίν. ΠΟΛΥ ΑΠΑΤΗ η γκόμενα.
ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!!!!!!!!!


-----
Ax φίλε ....έχουμε γράψει και παλιά για την  αλβανίδα ¨Ελενα την παλαβή- από το απέναντι Φ66-
Μακρυά-  δεν βρίσκεις άκρη- Μπορεί επίσης να προσβάλει καποιον άσχημα/
...όπως αναφέρθηκε από παλιά ...>>>= κωδικός παλαιοθεν= "μην μασήσετε /εντυπωσιαστείτε  από τα βυζιά και μπείτε !

Αμ.. κι'εγώ είχα προειδοποιήσει(από εμπειρίες μελών)... δες ενημέρωση στην σελ.328 στο Φ69-Β
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Παω καρφωτος στην Γιουλη παιδια...Απο οτι διαβασα δεν ειναι ο κωλος πηγαδι που λενε καποιοι.Καλο αυτο!

φιλαρακι υπαρχουν και κριτικες για τη Γιουλη.
εμφανιση και συμετοχη του μετριου αλλα στενο κολαρακι. :dancing:
Αξιζη για μια δοκιμη 
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι η κλασικη θειτσα που λενε? Για κατι τετοιο διαβασα...  :think: Και ποσο παιρνει? 15 η 20 ευρω?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
αντί να κάνεις τόσες ερωτήσεις πήγαινε και δες την μόνος σου. αν σου αρέσει καρφώνεις και φεύγεις, αλλιώς απλώς φεύγεις!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πρωινη επισκεψη στο Καλυμνου 48-ισογειο.Βικυ, Ταταρο-Ρωσιδα, MILF,καλο προσωπο,καθαρη, βυζος φυσικος Νο 3, αλλα χαλαρος, ακαπωτο για οσους θελουν, μεχρι τελικης εκτοξευσεως. Ευρω 25.Τσα2 η Συλβια, Ελληνιδα MILF, που μεχρι την αρχη του καλοκαιριου ειχε το "σπιτι" στην Μιχαηλ Βοδα, τωρα ειναι απο την μερια του Ταμείου !!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Πρωινη επισκεψη στο Καλυμνου 48-ισογειο.Βικυ, Ταταρο-Ρωσιδα, MILF,καλο προσωπο,καθαρη, βυζος φυσικος Νο 3, αλλα χαλαρος, ακαπωτο για οσους θελουν, μεχρι τελικης εκτοξευσεως. Ευρω 25.Τσα2 η Συλβια, Ελληνιδα MILF, που μεχρι την αρχη του καλοκαιριου ειχε το "σπιτι" στην Μιχαηλ Βοδα, τωρα ειναι απο την μερια του Ταμείου !!!

επιτέλους αποοφάσισε η Σύλβια να "κρεμάσει τα παπούτσια της'! :woldman: :priest:
πρέπει να είναι χαλαρά 60+ χρονών και μέχρι πριν μερικούς μήνες κάποιοι την γαμούσαν στο μπουρδέλο της Μ.Βόδα. Ήμαρτον! :bigdick:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το Σάββατο το πρωί πήγα να ελένξω το ρδέλο της Καλύμνου (που τα απογεύματα είναι η γνωστή Νανά), γιατί είχα δει στο site ότι η Ρίτα που έπαιζε τα πρωινά εκεί, μετακόμισε σε αυτό της Εξικίου. Μπαίνω μέσα με την ελπίδα να έφερε καμία που να κάνει το πρόγραμμα της Νανάς, δηλαδή, ΌΛΑ. Έρχεται η τσατσα και λέει το ποιηματάκι της, αλλά με μεγάλη απογοήτευση, δε λέει "και κωλαράκι". Δεν πειράζει, μια που ήρθαμε, ας τη δούμε. Βγαίνει αυτή που ήταν πρωινή βάρδια στο Αλκιβιάδου 16Α, αν θυμάμαι, τη λένε Ρένα. Αμέσως δημιουργήθηκε το ερώτημα, αλλά και η προσδοκία, τι να έχουν φέρει στο Αλκιβιάδου 16Α. Φεύγω σούμπιτος και πάω. Μπαίνω μέσα, κάνοντας τις ίδιες σκέψεις με πριν: "λες να δίνει κωλαράκι?" κτλ. Και ως εκ θάυματος, βγαίνει ο τσάτσος και λέει: "φουλ προγραμμα. Και κωλαράκι". Λέω, είδες όταν θέλεις κάτι πολύ, πραγματοποιείται!!!! Βγαίνει η κοπέλα, και τι να δω? Μία χοντρή, ψηλή, με πολύ κοντό μαλί, ένα μαύρο χάλι, που έπαιζε στο πάνω της Κολωνού ψιλά (όχι σε αυτά 30-32), και νομίζω πως τη λένε Στέλλα (τουλάχιστον έτσι την έλεγαν). Ρε, για μαλάκες μας περνούν? Οκ, έχουμε ένα βίτσιο: να γαμάμε πουτάνες, αλλά δεν είμαστε και μαλάκες. Ζητάνε, την πουτάνα που έπερνε 15 ευρώ (με ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα), να την πληρώσουμε τώρα 25? Ψάχτε αλλού για μαλάκες!
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά σήμερα κατα τις 13.00 ,Φυλής κάπου στο 68-69 δε θυμαμαι ακριβώς
Ελληνίδα πιτσιρίκα καυλόφατσα με μικρό βυζάκι και στενή τρυπίτσα.Το όνομα της Ρόζα.
Χαμογελαστή και λαμπερή στην είσοδο.
Πίπα παρα πολυ ώρα πάνω απο 5' στανταρ ,καλο στήσιμο αλλά μάλλον ήταν κουρασμένη
Μικρή συμμετοχή και ανύπαρκτα ηχητικά εφφέ.
Όχι άσχημα αλλά ούτε και καλά,για να είμαστε και ειλικρινής.
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Χθες λοιπον μετα απο εξονυχιστικη αλλα μαλλον ασκοπη τσαρκα στο Μεταξουργειο.. την κανω για Φυλης οπου και κατεθεσα στο Φωκαιας 17α. Μπαινω μεσα και βλεπω την τσατσα να λεει το γνωστο παραμυθακι.. οπου να και εμφανιζεται η Λιλα.Ξανθια ψηλη αλλα οχι αχαρη.. με πιασιματα και στηθος 3+ ωραιο προσωπο και σχετικα νεα σε ηλικια.Την παιρνω σε σταση ιεραποστολικο για κανα 5λεπτο οπου συμμετειχε με μικρες κραυγουλες ηδονης και χαδια.Μετα γυρναει και της τον καρφωνω πισωκολλητο οπου μπορω να πω οτι ειχε πολυ ωραια θεα απο πισω.Μια στιγμη της ριχνω ενα κωλοσκαμπιλο και μου κανει.. επ οχι χερακι! Ετσι πρεπει της απανταω κ εγω  :cheesy: Καλα μου λεει  :grin: και μετα απο 2 λεπτα τελειωσα.Αυτα! Δεν ηταν κ ασχημα.. ισως την ξαναδοκιμασω  ;)
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περασμα, χθες περι ωρα 19.30', απο Καλυμνου, στο μεν υπογειο-36Α'-δεν ηταν η Νανα,λογω περιοδου θα λειπει ολη την εβδομαδα, στην θεση της μια εξ'ίσου μετρια, στο δε 48, η Αντζελλα, Ρωσο-MILF, μαλλον αδιαφορη.Τελικα, κατεθεσα στο Φυλης 104-αδιεξοδο, με την παντα καλη και αξιοπιστη Αντζελλα. Το "σπιτι" αυτο ειναι σαφως καλυτερο,απο αποψη χωρου και προσωπικου, απο το παρεμφερες- λογω εγχειρισμενων τρανς-υπογειο στην Φυλης 99. Στο Φυλης 104, προσφερονται, εναλλαξ βεβαια, τρια εγχειρισμενα τρανς-κορυφαια η Αντζελλα, με δευτερη την Αφροδιτη και ενα με "εργαλειο", η Τανια, την οποια προσωπικα, βρισκω μετρια.
 

jebac

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
βολτα αποψε απο φυλης και λογω ελλειψης χωρου για παρκαρισμα μπαινω διδυμου πανω απο την αχαρνων στο ισογειο,μετρια γκομενα αλλα λεω δεν γαμιεται που να τρεχεις.ενα ξινο πλασμα μην μου πιανεις το βυζι,πιπα δευτερολεπτα και με το που την βαζω πισωκολλητο μην μου πιανεις τον κωλο,γιατι τρως τσιχλα και αλλες τετοιες μαλακιες.την εστειλα χωρις φυσικα να τελειωσω απο κει  που ρθε.πουλαγε και τσαμπουκα το ξορκι.μακρια απο αυτη,αφεντικα εαν διαβαζετε το αρθρο στειλτε την να παει στο διαολο,ακου εκει της εφταιγε η τσιχλα,απλα μισουσε οτι εκανε.μπαζο  και μαυρο στην εν λογω πατζουρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom