Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (23 μέλη και 262 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πρωινή τσάρκα Φυλής - Μπαζοχωρι

Φωκάιας 19 η Ελλη ένα ξανθό μπαζάκι.
Φωκαίας 25 πάνω μία μελαχρινή με κορμί μονοκόματο χωρίς καμπυλες.
Κάτω ένα λεπτό ξανθό με ωραιο στηθακι εμφανισιακα το μονο αξιολογο σημερα.
Φυλής 59 κάτω μία μπαζονταρντάνα με στηθη μεγάλα.
Φυλής 80 η αδύνατη αερινη με τα σιλικονατα στηθη και το μεγαλο tatoo στην πλατη.
Φυλής 71 Α μία τραγική κοντή χοντρή ξανθιά με τις μισές ρίζες μάυρες ότι πρέπει για να τραπεις σε φυγή κατεβαινοντας 3-3 τα σκαλια.
Φυλής 71 Β μία μελαχρινή ξενερωτη μετρια με πιασιματακια.
Φυλής 86 Β μία διμετρη (ιταλιδα = αλβανιδα) μπουνταλου μετρια.
Φυλής 86 Α μία ξανθιά ξενερωτη.
Φυλής 54 Β μία ξανθουλα λεπτή χαριτωμενη αλλα όχι όμορφη, 54 Α η Χριστινα η Ρωσιδα με τα σιλικονατα και την αλογοουρα.
Διδυμου 8 πάνω μία μετρια αλλα συμπαθητική μελαχρινή κάτω η αδυνατη ρωσιδα με τα κοντα μαλλιά.
Διδυμου 18 κατω η Αλεξανδρα πάνω ένας παλαιστης ή αρσιβαριστας δεν ξερω ουτε θελω να μαθω.

Δεν κατεθεσα πουθενα....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
καλησπερα ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η κελλυ στην κολωνου 30β?αν γνωριζει καποιος ας στειλει πληροφοριες γιατι εχω ακουσει τα καλυτερα

Φιλαράκο, την έιχα πάρει πριν 2 βδομάδες περίπου!!
Κάνει πολύ καλό γαμήσι με καλή συμμετοχή!!
Ωραίο στήθος έχει!
Επίσης κάνει ωραίο στήσιμο στα 4, δηλαδή
κάθεται στα 4 αλλά πλαγίως ώστε να βλέπει τον καθρέπτη που είναι κοντά στην πόρτα κι έτσι ο πελάτης έχει πολύ καλή εικόνα!! Την πηδάς και την κοιτάς και στα μάτια ;)!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γειά σας Καυλιάρηδες!
Αρτι αφιχθείς από Φυλής 71Β και Βανέσσα.Πουτανάκι βουλγάρικο κοντό αλλά άτακτο,θέλει πολύυυ τιμωρία.Μελαχρινή με πρόστυχο πρόσωπο κι ωραία μάτια(αλλά ψιλοχάλια στα μάγουλα αν τη δείς κοντα).Στο δωμάτιο πολύ περιποιητική με αρκετά καλή συμμετοχή,θάλεγα,και δεν δυσανασχετεί σε αλλαγή στάσεων,αν και υπήρχε μια σχετική ανησυχία γιατί γινόταν πανικός στής Έυας σήμερα.Στην πίπα μάλιστα όρμηξε αρχικά χωρίς(!) προφυλακτικό  :rockon: και κοίταγμα στα μάτια,κάτι που μου έκανε τεράστια εντύπωση,βέβαια με ρώτησε αν είναι οκ(κατόπιν εορτής!),αλλά αναρωτιέμαι αν το έχει σαν σύστημα.Περιμένω ανταποκρίσεις κι από άλλους συναγωνιστές,για να μάθουμε..Πάντως πρέπει να της έκανα καλή εντύπωση γιατί μου έλεγε διάφορα,πόσο χρονών είσαι,μου αρέσεις, και άλλα που δεν λέγονται... *P
Τελικά αξίζει την δοκιμή η κοπέλλα,έχει καλές επιδόσεις και συμφέρει.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Στην πίπα μάλιστα όρμηξε αρχικά χωρίς(!) προφυλακτικό  :rockon: και κοίταγμα στα μάτια,κάτι που μου έκανε τεράστια εντύπωση,βέβαια με ρώτησε αν είναι οκ(κατόπιν εορτής!),αλλά αναρωτιέμαι αν το έχει σαν σύστημα.Περιμένω ανταποκρίσεις κι από άλλους συναγωνιστές,για να μάθουμε..Πάντως πρέπει να της έκανα καλή εντύπωση γιατί μου έλεγε διάφορα,πόσο χρονών είσαι,μου αρέσεις, και άλλα που δεν λέγονται... *P
Τελικά αξίζει την δοκιμή η κοπέλλα,έχει καλές επιδόσεις και συμφέρει.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ετσι ειναι,τελικα θελει ευθυγραμμιση αλλα μην γινει με το περασμα του χρονου σαν την Αννουλα.Bulgarian panther,το επαναλαμβανω,τιμη-αποδοση 10 με τονο,καυλιαρικο και προστυχο μωρο 26 ετων
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Βασικά άμα σε ρωτίσει κατόπν εορτής και της πείς οτι ήθελες με καπότα παίζει να πάρεις τα λευτά σου πίσω;
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα σιναγονιστεσ χθεσινη ενιμεροσι για το καινουργιο κοματι βανεσα πσιλοπανικοσ στο ρδελο τισ γνοστισ τσατσασ ομιλιτικο τειν θελει ακομα δουλια μου εκανε εντιποσι ομοσ ποσ στιθικε στιν πισο κινιση για φοτο ιταν κοιταζει ματια οταν γινεται η δουλια και το αλο πολι ελευτερα πιασιματα  :dancing: :rockon: :sunglasses:
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
τι ώρες δουλεύει η Βανέσα?
 

Επισκέπτης
καλιμεριζο τιν ιψιστι μπουρδελοκοινοτιτα!!!!!
βλεπο πολλες πορνοεξορμισεις στα πιρα τις λαγνιας στους βρομικους αμαρτολους δρομους του αγοραιου εροτα!στο thread επικρατει ι μπουρδελικιν αυρα που χαρακτιριζει τουσ γνισιους σινεμπουρδελιαριδες και γουσταρο τρελα!ειμαι περιφανος για σας σινιδοποροι τις ιδονις!
σινεχιστε τις ατακτες περιιγισεις στα μονοπατια του παθιαρικου εροτα και κρατατε τιν μπουρδελικιν σιμεαν και το καυλι σας ψιλα!οπος αρμοζει στο καθε γνισιο γαμια!
σινεχιστε λεβεντες μου να λαβονετε τις ατιθασες τσουλες με το κρεατινο ραβδι σας και εγο θα αναπολο να επιστρεψο γριγορα στο πολιαγαπιμενο σκετι μας μιας και τορα ειμια μακρια απο ολα....
να στε καλα μπουρδελιαριδες!!!!!καλα πιτσιλισματα!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καλιμεριζο τιν ιψιστι μπουρδελοκοινοτιτα!!!!!
βλεπο πολλες πορνοεξορμισεις στα πιρα τις λαγνιας στους βρομικους αμαρτολους δρομους του αγοραιου εροτα!στο thread επικρατει ι μπουρδελικιν αυρα που χαρακτιριζει τουσ γνισιους σινεμπουρδελιαριδες και γουσταρο τρελα!ειμαι περιφανος για σας σινιδοποροι τις ιδονις!
σινεχιστε τις ατακτες περιιγισεις στα μονοπατια του παθιαρικου εροτα και κρατατε τιν μπουρδελικιν σιμεαν και το καυλι σας ψιλα!οπος αρμοζει στο καθε γνισιο γαμια!
σινεχιστε λεβεντες μου να λαβονετε τις ατιθασες τσουλες με το κρεατινο ραβδι σας και εγο θα αναπολο να επιστρεψο γριγορα στο πολιαγαπιμενο σκετι μας μιας και τορα ειμια μακρια απο ολα....
να στε καλα μπουρδελιαριδες!!!!!καλα πιτσιλισματα!!!

καλως τον...πιτσι ανοιξε νεο μπουρδελο στο 92 της φυλης...ασε την αποχη μεγιστε πορνο-ρεπορτερ και πηγαινε να φωτογραφησεις.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα μάγκες, έχετε να προτείνετε τίποτα καλό και έγκυρο για σήμερα; Σήμερα γαμάω μόνο με συστάσεις από το site γιατί κάθε φορά που πηγαίνω στην "τύχη" μετά το μετανιώνω.
Ευχαριστώ εκ των προταίρων
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καλημέρα μάγκες, έχετε να προτείνετε τίποτα καλό και έγκυρο για σήμερα; Σήμερα γαμάω μόνο με συστάσεις από το site γιατί κάθε φορά που πηγαίνω στην "τύχη" μετά το μετανιώνω.
Ευχαριστώ εκ των προταίρων

πηγαινε στο 71 πανω και αν βρεις την μιλενα μπες.
στο 134 δοκιμασε ισογειο και οροφο και αν βρει μια ξανθια ρωσιδα Ελενα με βλακοφατσα μπες,κανει πολυ καλο γαμησι.
καλες ειναι επισης και η αλεξανδρα στο 65 κατω και η χριστινα στο 69 πανω
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
πηγαινε στο 71 πανω και αν βρεις την μιλενα μπες.
στο 134 δοκιμασε ισογειο και οροφο και αν βρει μια ξανθια ρωσιδα Ελενα με βλακοφατσα μπες,κανει πολυ καλο γαμησι.
καλες ειναι επισης και η αλεξανδρα στο 65 κατω και η χριστινα στο 69 πανω
Thanks για την άμμεση απάντηση kokolongos! Την Μιλένα να την ψάξω απογευματάκι;
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
χτες κατα τις 8 το απογευμα γρηγορο περασμα απο ρεμουνδου , δεν ηταν η ντενιζα αλλα απεναντι στο 20 ηταν ενα παρα πολυ καλο μωρο με κορμαρα , δεν κατεθεσα ομως και εφυγα για μεταξι . Εκει μαλλον καποιος συναγωνιστης ,που απο την καβλα του αφησε το αυτοκινητο του οπου ναναι,ειχε παρκαρει στην γωνια κολωνου και κεραμεικου και ειχε κλεισει την στροφη για τα λεωφορεια και κολλησα με το αμαξι απο πισω κανα μισαωρο οσπου οι οδηγοι των λεοφωρειων ειχαν καλεσει γερανο και του το μαζεψαν . Φανταζομαι μεγαλο ξενερωμα μετα απο το γαμησι να δεις το αμαξι σου καπνος!
Τεσπα αφου ξεμπλεξαμε μπηκα στα ντελα της γειτονιας αλλα μεγαλη πικρα παντου και δεν εγινε καταθεση πουθενα.Το μετανιωσα κιολας που δεν ειχα μπει σε αυτο στην ρεμουνδου οπου φαινοταν πολυ καλη.Εχει κανεις εμπειρια απο αυτη την γκομενα?(απογευμα ρεμουνδου 20)
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ο Χιστις μολις γυρισε απο τα κοκκινα σπιτια της φυλης.Ωρα επισκεψεις περιπου 2.30-3.00 το μεσημερι.

Ξεκινισα απο τα 3 στη σειρα στο 134

στο υπογειο ενα μελαχροινο με καρε μαλλι , 20ευρω , Σιμον απο ρουμανια ελεγε η τσατσα.

στο ισογειο μια αδιαφορη μελαχροινη

στο επανω ομως ....μπαινω μεσα και ειναι αδειο τελειος και η κοπελα ουτε καν σε δωματιο κ να μιλαει με τη τσατσα, εμφανιζεται ενα μελαχροινο πορνιδιο και αρρωσταινω ! δινω τα 20 και μπαινω στο δωματιο.

Σκαει το μωρο μου λεει Βανεσσα , της λεω εδω εισαι καθε μεσημερι ; μου λεει οχι απλα ετοιμαζομαι για το ρεπο μου τωρα αλλιως ειμαι στο 71 με την ευα !!

Λοιπον η βανεσα ειναι πολυ καυλα αρχισε να μου γλυφει τις ρωγες και να τριβεται πανω μου πολυ ερωτικα μετα αρχιζει ενα παρα πολυ καλο μπουκι ..... μετα απο πανω , μετα πισω που εκει εβλεπα και τη πισω πορτα και πηγα να τη χαιδεψω αλλα μου λεει οχι .....της λεω θα σου δωσω εχτρα δωρακι για να το κανουμε απο πισω....παλι η απαντηση της ομως οχι ....Στο τελος τη γυρισα κανονικα και την εσκισα με ολη μου τη δυναμη ενω το δαχτυλο μου ηταν μεσα στο στομα της και το ρουφαγε.....

ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΛΑ !!  αν την πετυχεται στο 71 το κατω μπειτε !! γιατι στο 134 απο οτι καταλαβα δεν θα ξαναειναι, εκτος αν πατε τωρα....
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
χιστι μου εγω την ειχα παρει στην φωκαιας 17α και δεν ηταν καλη ισως να ετυχε βεβαια αλλα σιγουρα οταν την ειδα και εγω το πρωι δεν μπηκα μαλιστα μονο που δεν μου την ειπε κιολας γιατι δεν την προτιμησα
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
λοιπον εγω ξεκινησα απο το φυλης 80 ειπα να την δοκιμασω μια ξανθουλα που δεν ελεγε πολλα απο εξω.Ειχε ξενιχτησει απο οτι καταλαβα με τα λιγοστα ελληνικα της και ειχε ερθει για δουλεια.ενω την γ.... ανελεητα απο μπροστα οστοσο δεν τελειωσα δεν μπορουσε αλλο και ετσι την αφησα να φυγει απο το ξενυχτι ηταν χαλια.Ετσι πηγα στην φυλης 84α αυτο με την πρασινη πορτα αν δεν κανω λαθος με εναν ευγενικο καινουριο τσατσο.πηρα τν στελλα απο ρωσια ωραιο σωμα και ωραιο στηθος αν και ελαχιστα πεσμενο αλλα ωραιο.σαν να ηταν μουγγη μεσα αλλα ποτε δεν διαμαρτηρηθηκε ουτε βιαζονταν.μικρη πιπα σε χρονο ολες οι στασεις και στο τελος αν και χρειαστηκε το χερακι οστοσο εφηγαν μερικες κοιλιδες πανω της χωρις παλι να διαμαρτηρηθει.παντως αμεσως πληθηκε σαπουνηστηκε για την ακριβεια κατι καλο βεβαια δειχνωντας στον αλλον οτι τηρει μια κθαριοτητα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συνάδελφε χίστις στο 71 που λες, έχει δύο με αυτό το νούμερο? Σε πιο είναι ξέρεις? Και τι ωράριο αν σου ανέφερε
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, κατάθεση σήμερα δυο φορές στην Αλεξάνδρα την teeny ρωσιδούλα στο 65Β. Εχω ξανά πάει και πιο παλιά.
Δουλεύει από το πρωί τις κυριακές (δυο βάρδιες κάνει το μωράκι). Πήγα μια φορά το μεσημέρι και μια πριν μιάμιση ώρα.
Δεν είχε πολύ κίνηση τις ώρες που πήγα. Μιλάει καλά ελληνικά και είναι ευγενική.

Επίσης σήμερα με άφησε να πιάσω κιόλας, απαλά χαδέματα στις τρυπούλες (της είπα εγώ να έρθει από τα πλάγια όταν μου έκανε πίπα επειδή ετσι οπός κάθετε όταν σου κάνει πίπα δε μπορείς να πιάσεις τίποτα).
Η πίπα της για εμένα είναι κάτω τού μετρίου, αλλά κάνει όλες τις στάσεις και είναι υπομονετική με πολύ ωραίο σώμα.
69 δεν κάνει μου είπε, αλλά τη δεύτερη φορά επέμεινα με ωραίο τρόπο και μου έκανε ένα λεπτό περίπου. 

Τη δεύτερη φορά που με ξανά είδε με ρώτησε ΄΄θα μπορέσεις δεύτερη φορά;΄΄
Σκέφτομαι να πάω και για μια τρίτη κατάθεση στην Αλεξάνδρα σε κάνα μια ώρα με καύλωσε πολύ το μωράκι.
 

Επισκέπτης
Πω ρε φιλε πως τα σκας με τοση ανεση?!Εγω με το ζορε πηγαινω 1 φορα την εβδομαδα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom