Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (29 μέλη και 238 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Απογευματινη βόλτα Φυλής και περιξ:
Τίποτα ιδιαίτερο θαλεγα πως έχουν πέσει τα πράγματα τελευταία,γνώριμη Φάτσα η Χριστίνα(η petit βρωμόστομη)του 65,που την βρήκα στο πρώτο απ'τα δυο καινούρια τη φυλής,αυτό που ανεβαίνεις σκάλες.Χαμός στον προθάλαμο βέβαια..
Τελικά κατέθεσα Φυλής 71Α.Ξανθό αλλοδαπό πορνίδιο ονόματι Ελένη.Καλές αναλογίες,ξανθό καρέ μαλλί.Στο δωμάτιο καλή και πρόθυμη σε αλλαγές στάσεων αλλά μέχρι εκεί, τίποτα ιδιαίτερο.Ενα απλό πιτσίλισμα της φυλής.
Αλκαμένους & Περγάμου επίσης έπαιζε η Τσέχα Ιβάνα,παλιά γνώριμη, κάνει και ακάποτο τσιμπουκλόβερ,ευγενική στο δωμάτιο,αλλά λίγο μυγιάγγιχτη.
Αυτά γι'απόψε..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Παιδιά πήγα 6/11 το πρωί στο 69 πάνω ψάχνωντας για Χριστίνα και ήταν μια άλλη μελαχρινή μέτριο προς κοντό ύψος που μου ζάλισε τ'αρχίδια με την πολυλογία.
Από σώμα επίσης μέτρια και όταν "μπήκα" δεν άνοιγε εντελώς τα πόδια της η μαλάκω και μου την έσπαγε. Μπορεί να ήμουν εγώ - περιμένω γνώμες.

Επίσης για τους λάτρεις τον κοντοπούτανων -όπως εγώ- δείτε για την Λόλα: :headbang:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Βόλτα χθες το πρωί από Φωκαίας και Φυλής. Ήμουν αποφασισμένος να πάω σε μαύρη, όμως στης Κλάρας ήταν κλειστά, δεν ξέρω γιατί. Πήγα απέναντι ακριβώς από της Kλάρας. Ήταν μια μαυρούλα κοντή, όχι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά λέω ας περάσω. Μπαίνει μέσα μου λέει Σαβίνα. Βγάζει τα βυζιά από το σουτιέν, της ζητάω να το βγάλει τελείως αρνήθηκε. Τέλος πάντων.. Άρχισα να τη χαϊδεύω, όλο τραβιόταν γιατί ήταν λέει κρύα τα χέρια μου. Πάω να της χαϊδέψω το βυζί... την πονάω. Πάω να της πιάσω το μουνί.. όχι είχε κρέμα λέει. Άρχισε την πίπα, 20 δεύτερα. Της λέω κι άλλο.. βαριόταν. Ας μην εκραγώ σκέφτηκα.. Μετά γυρνάει πισωκολλητά κανα λεπτάκι. Τη γυρίζω επειδή γουστάρω καλύτερα το ανάσκελο. Της σηκώνω ψηλά τα πόδια στους ώμους για να γαμήσω βαθιά, και άρχισα να μπαινοβγαίνω, αυτή να τραβιέται και να λέει όχι, και να βάζει το χέρι, τέλος πάντων μέσα στα νεύρα της το τράβηξα, πιάστηκα από το κεφάλι του κρεβατιού και τη σφυροκόπησα ώσπου να τελειώσω. Ήταν άθλια η συμπεριφορά της, όλο παράπονα και λόγια. Καμιά σχέση με Κλάρα. Κρίμα το 20ρικο. Θα σας συμβούλευα να την αποφύγετε. Αν έχετε να προτείνετε κάποια καλή μαυρούλα…
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Συνάδελφε Saruman δεν υπάρχουν μεγαλύτερες φόλες απ'ις μαύρες.Αυτό στο υπογράφω.. :cool2:
Εγώ χτύπησα Ντενίζ απόψε,στο γνωστό στέκι της,Ρεμούνδου 21.Πάντα σταθερή αξία η Ντενίζ,πάντα πρόθυμη για όλα και τιμάει τα λεφτά που παίρνει.Τώρα που διαθέτει και 'δίδυμους πύργους' είναι για πολλά  :cum:
Ασε που την έχει καταβρεί με το αρωμά μου, και κάθε φορά μόνο που δε με τρώει η λυσσάρα!
Οι παλαιότεροι την γνωρίζετε,οι καινούριοι αν δεν είχατε ακόμα την τιμή,σπεύσατε.. :badair:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί συνάδελφοι,

Μια πολύ γρήγορη ενημέρωση για κάτι που πήρε το μάτι μου χθες σε μια βόλτα-αστραπή στην περιοχή του Μεταξιού. Λοιπόν, στο Ιάσωνος 20Γ (αυτό που έχει και το αναβατώριο!!!) ήταν ένα καινούργιο, άγνωστης προέλευσης μελαχροινό πορνίδιο, ΜΙΚΡΟ (όταν λέμε μικρό... εννοούμε ΜΙΚΡΟ!!! max 18-19), αδυνατούλικο με βυζί 3άρι φυσικότατο (συνδιασμός που κατά την γνώμη μου σκοτώνει), μικρό κωλαράκι και γλυκιά φατσούλα. 15 ευρώ τα αξίζει χοντρά, έστω να δοκιμάσεις. Ήμουν έτοιμος να τα σκάσω αλλά ήταν γύρω στα 10 άτομα στο μπουρδέλο και όταν βγήκε να την δούμε φύγανε 4 άτομα μόνο! Οι υπόλοιποι 6 είχαν ήδη πληρώσει και περιμέναν να αδειάσουν τα 2 δωμάτια πάνω... φανταστείτε δηλαδή... θα γαμούσα μετά από καμιά ώρα!

Έφυγα λοιπόν απογοητευμένος γιατί αυτό το μωρό ήθελα ΠΟΛΥ να του κάνω ένα test-drive. Θα το επισκεφτθώ soon πάντως. Αν κάποιος από εσάς έχει σκέψεις να κατηφορίσει προς τα εκεί... καλά θα κάνει να περάσει μια βόλτα.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Αγαπητοί συνάδελφοι,

Μια πολύ γρήγορη ενημέρωση για κάτι που πήρε το μάτι μου χθες σε μια βόλτα-αστραπή στην περιοχή του Μεταξιού. Λοιπόν, στο Ιάσωνος 20Γ (αυτό που έχει και το αναβατώριο!!!) ήταν ένα καινούργιο, άγνωστης προέλευσης μελαχροινό πορνίδιο, ΜΙΚΡΟ (όταν λέμε μικρό... εννοούμε ΜΙΚΡΟ!!! max 18-19), αδυνατούλικο με βυζί 3άρι φυσικότατο (συνδιασμός που κατά την γνώμη μου σκοτώνει), μικρό κωλαράκι και γλυκιά φατσούλα. 15 ευρώ τα αξίζει χοντρά, έστω να δοκιμάσεις. Ήμουν έτοιμος να τα σκάσω αλλά ήταν γύρω στα 10 άτομα στο μπουρδέλο και όταν βγήκε να την δούμε φύγανε 4 άτομα μόνο! Οι υπόλοιποι 6 είχαν ήδη πληρώσει και περιμέναν να αδειάσουν τα 2 δωμάτια πάνω... φανταστείτε δηλαδή... θα γαμούσα μετά από καμιά ώρα!

Έφυγα λοιπόν απογοητευμένος γιατί αυτό το μωρό ήθελα ΠΟΛΥ να του κάνω ένα test-drive. Θα το επισκεφτθώ soon πάντως. Αν κάποιος από εσάς έχει σκέψεις να κατηφορίσει προς τα εκεί... καλά θα κάνει να περάσει μια βόλτα.
Τι ώρα την πέτυχες συναγωνιστή?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε σεις πρωινά στην Φυλής τι παίζει; Υπάρχει τίποτις καλό γιατι έχω να πάω πολλούς μήνες;
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
βόλτα από Αριστοτέλους....παραθέτω εμπειρία

Επισκεψη σημερα στις 9-11-2007 ωρα 20.50
Μετα απο βολτα στα περιξ και αφου στη Λεμπεση 8 δεν υπηρχαν σημεια ζωης (σακουλες στα φωτα) την εκανα για Αριστοτελους
Ο κλασικος πουστης τσατσος στην πορτα, ευγενεστατος οπως καθε φορα, με υποδεκτηκε με !!! υποκλιση!!.
Περασα μεσα εκατσα, ησυχια μονο μου ημουν. Η Χαρα μου λεει ειναι η κοπελα μας μου κανει, ερχεται
Η Χαρα ηταν μεσα και εβλεπε τηλεοραση μιας και δεν υπηρχε πελατης
Παρολο που την εχω πατησει και εγω συνεχιζω να πηγαινω!!!
Βεβαια με του εμφανιζεται η Χαρα ε, τι να πω ΕΠΡΕΠΕ να την ΠΑΡΩ!!!!
Μου κανει 50€ και 80€ για 69
Η Χαρα ψηλη γυναικα προς τα 30-32 αλλα πολυ ωραιο κορμι αδυνατο αλλα με καμπυλες εκει που επρεπε, δηλαδη κωλους και βυζια, μεγαλα βυζια (αληθινα) και ενα προσωπο λιγο αδυνατο αλλα δεν το ελεγες ασχημο, ουτε κουκλα ηταν βεβαια. Επισης ειχε μακρια μελαχρινα μαλλια
Γενικα ηταν μια πολυ ωραια παρουσια που σιγουρα θα την κοιταζες και δευτερη φορα αν την εβρισκες μπροστα σου.
Λοιπον δινω τα λεφτα (50€) και ανεβαινω πανω
Καλα για τον χωρο δε θα τα ξαναπουμε... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑ 50€ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ
Αραζω στο κρεββατι και περιμενω...
Μετα απο λιγο ακουω κουδουνι, ωχ λεω θα μπει και αλλος και θα βιαζεται και θα ξενερωσω
Τελικα δε μπηκε οποτε μετα απο κανα λεπτο ανεβηκε πανω η Χαρα
Εχω ηδη ξαπλωσει, γδυνεται και αρχιζει να παιζει τον πουτσο με τα ΒΥΖΙΑ της. ΤΡΕΛΑ, λατρεις τον φυσικων βυζιων και μεγαλων πρεπει να πατε!!!!
Οσο με ετριβε καβλωνα οταν ξεκινησε να μου βαζει την καποτα και να μου παιρνει πιπα, εγω επαιζα με το μουνακι της, με λυπη διαπιστωνω οτι δεν ξερει ακριβως τι θα πει μπικινι
αλλα δεν πειραζει...
Με σκουφακι πλεον και ορθιο το εργαλειο μου κανει: "να ερθω απο πανω", "ελα" της απαντω
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΒΥΖΙΑ
να ειναι μπροστα σου τα εργαλεια και να κουνιουνται, η τυπισα να καβαλαει τον πουτσο μου και εγω να χουφτωνω τα βυζια της. μετα απο λιγο αρχιζαν και καβλωναν και οι ρωγες της και να κανει μικρες κραυγες ηδονης
Αλλαζουμε σταση, εγω απο πανω τωρα...τα γνωστα
Αλλαζουμε σταση, στα τεσσερα με τα βυζια της σε τρελο χορο
Αλλαζουμε σταση, με αυτην απο πανω μου οπου και τελειωνω
Θα μεινει για λιγο καιρο μου ειπε, μακραν το καλυτερο γαμησι που εχω κανει σε μπουρδελο!!!
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί συνάδελφοι,

Μια πολύ γρήγορη ενημέρωση για κάτι που πήρε το μάτι μου χθες σε μια βόλτα-αστραπή στην περιοχή του Μεταξιού. Λοιπόν, στο Ιάσωνος 20Γ (αυτό που έχει και το αναβατώριο!!!) ήταν ένα καινούργιο, άγνωστης προέλευσης μελαχροινό πορνίδιο, ΜΙΚΡΟ (όταν λέμε μικρό... εννοούμε ΜΙΚΡΟ!!! max 18-19), αδυνατούλικο με βυζί 3άρι φυσικότατο (συνδιασμός που κατά την γνώμη μου σκοτώνει), μικρό κωλαράκι και γλυκιά φατσούλα. 15 ευρώ τα αξίζει χοντρά, έστω να δοκιμάσεις. Ήμουν έτοιμος να τα σκάσω αλλά ήταν γύρω στα 10 άτομα στο μπουρδέλο και όταν βγήκε να την δούμε φύγανε 4 άτομα μόνο! Οι υπόλοιποι 6 είχαν ήδη πληρώσει και περιμέναν να αδειάσουν τα 2 δωμάτια πάνω... φανταστείτε δηλαδή... θα γαμούσα μετά από καμιά ώρα!

Έφυγα λοιπόν απογοητευμένος γιατί αυτό το μωρό ήθελα ΠΟΛΥ να του κάνω ένα test-drive. Θα το επισκεφτθώ soon πάντως. Αν κάποιος από εσάς έχει σκέψεις να κατηφορίσει προς τα εκεί... καλά θα κάνει να περάσει μια βόλτα.


Ελπίζω να σας πρόλαβα!!!

Λοιπόν, πέρασα σήμερα (10/11) το απόγευμα κατά τις 7 και ήταν εκεί. Μόνο ένας τυπάς περίμενε που κι αυτός όταν βγήκε η πουτανίτσα να την δούμε, έφυγε. Πληρώνω και ανεβαίνω πάνω. Από εδώ και πέρα αρχίζει το "δράμα"!!!

Δεν περνάει ένα 2λεπτο και μου σκάει μύτη στο δωμάτιο! Ούτε καν το παντελόνι δεν είχα βγάλει. Περιμένει να ξεντυθώ και αράζω στο κρεβάτι (από τις ΣΠΑΝΙΕΣ φορές που το κάνω μιας και τα σεντόνια πρέπει να είχαν αλλαχθεί λίγο πριν. Μοσχομύριζαν απορρυπαντικό)! Αρχίζει να μου τον παίζει και να με πιπώνει. Συνολικά η πίπα δεν πρέπει να κράτησε πάνω από λεπτό. Πιο πολύ μου τον έπαιζε παρά με πίπωνε. Όποτε με πίπωνε το μόνο καλό ήταν ότι ρούφαγε δυνατά. That's it! αφού μου είχε γίνει πύραυλος, πάμε για το κυρίως πιάτο. "Γύρνα", της λέω, "όχι, μόνο κανονικά"!!! :huh: Κι εκεί τρώω το πρώτο ξενέρωμα! Τι να κάνω... "δε γαμιέται" σκέφτομαι, την βάζω ανάσκελα. Μετριότατη στάση παίρνει έτσι στο ανάσκελο, όχι πολύ ανοιχτά τα πόδια, συμμετοχή ΜΗΔΕΝ... αγγαρεία σκέτη. Λέω "ΟΚ, δεν πρόκειται να χύσουμε έτσι" και αρχίζω να την "κοπανάω" σαν τον σπάρο!!! Τελικά μετά από κάνα 10λεπτο, κι αφού τον έτρωγε με δύναμη, χύνω και μετά από 5 δευτερόλεπτα τραβιέται. Σηκώνεται, ντύνεται, φεύγει...!

ΜΑΛΑΚΙΑ έκανα και κλαίω ακόμη και τα 15 ευρώ!!! :headbang: Ρε δεν έπαιζα μια μαλακία μόνος μου καλύτερα!

Παίδες, ξέρω κάποιους από εδώ που γουστάρουν πολύ young & petite όπως κι εγώ. Αλλά αν θέλετε να με ακούσετε... ΜΗΝ πάτε, stay away! Από τα χειρότερα γαμήσια ever! Μην πω το χειρότερο... Κάποιοι λοιπόν θα δελεαστείτε από την εμφάνιση... αλλά αν πάτε... θα θυμηθείτε τι σας έλεγε ο θείος-LiOmAs.

Eγώ είπον και ελάλησον και αμαρτίαν ουκ έχω!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Χθες πρωί στην Φυλής η τσάρκα δεν ολοκληρώθηκε γιατί αμέσως βρήκα στο 65κάτω την Κατερίνα που την είχα πάρει 6-7 φορές το καλοκαίρι (στο Φωκαίας 17). Ήταν τότε αποκάλυψη με φοβερό GFE σεξ και με το που την είδα πέρασα ασυζητητί, όμως η εμπειρία ήταν απογοητευτική αποδίδοντας ένα 30% σε σχέση με τα περασμένα. Εμφανισιακά είναι λεπτή με πολύ ωραίο σφιχτό στήθος και κοντά μαλλιά καρέ και μέτριο πρόσωπο.
Πέρασε αστραπή αφήνοντας πικρή γεύση αναλογιζόμενος πάντα τα του καλοκαιριού. Για πρώτη φορά είναι καλή αλλά γρήγορη.
Η πρώτη στάση μου ήταν στο Φωκαίας 17 πάνω όπου και "έπαιζε" η Σιμόνα λεπτή άβυζη μαλαχρινή. Ο στόχος μου ήταν η Ρόζα με εναλλακτική αν δεν την έβρισκα την Μιλένα. Εχασα μάλλον...
 

Επισκέπτης
βόλτα από Αριστοτέλους....παραθέτω εμπειρία

Επισκεψη σημερα στις 9-11-2007 ωρα 20.50
Μετα απο βολτα στα περιξ και αφου στη Λεμπεση 8 δεν υπηρχαν σημεια ζωης (σακουλες στα φωτα) την εκανα για Αριστοτελους
Ο κλασικος πουστης τσατσος στην πορτα, ευγενεστατος οπως καθε φορα, με υποδεκτηκε με !!! υποκλιση!!.
Περασα μεσα εκατσα, ησυχια μονο μου ημουν. Η Χαρα μου λεει ειναι η κοπελα μας μου κανει, ερχεται
Η Χαρα ηταν μεσα και εβλεπε τηλεοραση μιας και δεν υπηρχε πελατης
Παρολο που την εχω πατησει και εγω συνεχιζω να πηγαινω!!!
Βεβαια με του εμφανιζεται η Χαρα ε, τι να πω ΕΠΡΕΠΕ να την ΠΑΡΩ!!!!
Μου κανει 50€ και 80€ για 69
Η Χαρα ψηλη γυναικα προς τα 30-32 αλλα πολυ ωραιο κορμι αδυνατο αλλα με καμπυλες εκει που επρεπε, δηλαδη κωλους και βυζια, μεγαλα βυζια (αληθινα) και ενα προσωπο λιγο αδυνατο αλλα δεν το ελεγες ασχημο, ουτε κουκλα ηταν βεβαια. Επισης ειχε μακρια μελαχρινα μαλλια
Γενικα ηταν μια πολυ ωραια παρουσια που σιγουρα θα την κοιταζες και δευτερη φορα αν την εβρισκες μπροστα σου.
Λοιπον δινω τα λεφτα (50€) και ανεβαινω πανω
Καλα για τον χωρο δε θα τα ξαναπουμε... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑ 50€ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ
Αραζω στο κρεββατι και περιμενω...
Μετα απο λιγο ακουω κουδουνι, ωχ λεω θα μπει και αλλος και θα βιαζεται και θα ξενερωσω
Τελικα δε μπηκε οποτε μετα απο κανα λεπτο ανεβηκε πανω η Χαρα
Εχω ηδη ξαπλωσει, γδυνεται και αρχιζει να παιζει τον πουτσο με τα ΒΥΖΙΑ της. ΤΡΕΛΑ, λατρεις τον φυσικων βυζιων και μεγαλων πρεπει να πατε!!!!
Οσο με ετριβε καβλωνα οταν ξεκινησε να μου βαζει την καποτα και να μου παιρνει πιπα, εγω επαιζα με το μουνακι της, με λυπη διαπιστωνω οτι δεν ξερει ακριβως τι θα πει μπικινι
αλλα δεν πειραζει...
Με σκουφακι πλεον και ορθιο το εργαλειο μου κανει: "να ερθω απο πανω", "ελα" της απαντω
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΒΥΖΙΑ
να ειναι μπροστα σου τα εργαλεια και να κουνιουνται, η τυπισα να καβαλαει τον πουτσο μου και εγω να χουφτωνω τα βυζια της. μετα απο λιγο αρχιζαν και καβλωναν και οι ρωγες της και να κανει μικρες κραυγες ηδονης
Αλλαζουμε σταση, εγω απο πανω τωρα...τα γνωστα
Αλλαζουμε σταση, στα τεσσερα με τα βυζια της σε τρελο χορο
Αλλαζουμε σταση, με αυτην απο πανω μου οπου και τελειωνω
Θα μεινει για λιγο καιρο μου ειπε, μακραν το καλυτερο γαμησι που εχω κανει σε μπουρδελο!!!
Αριστοτελους Πόσο ρε μεγαλε?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ο χιστις ειχε σεξουαλικες ορμες χθες βραδυ περιπου στις 11. Ετσι βρεθηκα Ρεμουνδου 21 στη Ντενιζ.

Πολυς κοσμος ..... 2-3 ατομα απ'εξω σε κατασταση αναμονης....και ο χιστις να θελει να εκτοξευσει το καυστικο του υγρο.

Δινω τα 20 στη τσατσα και περιμενω......κανα μισαωρο μετα ειμαι μεσα στο δωματιο....ερχεται το ντενιζακι...αρχιζει να μου γλυφει τις ρωγες ενω με τα βυζια της να μου χαιδευει το κονταρι...πεφτει στις μπαλες και αρχιζει να τις ρουφαει...σκετη philips ειναι η κοπελα !

της λεω ελα απο πανω, μου λεει οχι εχεις μεγαλο και ποναω..ξαπλωνω εγω απο πανω της και ετσι οπως τη σφυροκοπαω,την πιανω απο πισω , ξαπλωνω εγω και τη βαζω απο πανω μου....δεν ειπε τιποτα μετα παρα μονο του οτι ουρλιαζε και ιππευε το κονταρι σαν γνησια καουμποισα !

μετα την ξαναεβαλα απο κατω και με τα ποδια της μου εκανε κεφαλοκλειδωμα σαν βοας !!
της τον εδωσα με ολη τη δυναμη και πολλα χαστουκια στο κωλο....αφου τελειωσα μολις σηκωνωμαι απο το κρεβατι ερχεται απο πισω και μου σκαει ενα κωλοσκαμπιλο και μου λεει ...εμ μονο εσυ θα δινεις ; χααχχαχαχα

20ε καλη φαση αλλα δεν ξαναπηγαινα γιατι πολυ αλβανο-πακιστανοι και δεν γουσταρω.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
xistis γράψε και την κριτική σου στον κατάλογο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom