Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (35 μέλη και 286 επισκέπτες)

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ναι αλλα ΤΩΡΑ που ειναι η χριστινα??????????????
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
την κυριακη το πρωι την ειδα στο καινουριο 69 πανω
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η καλύτερη είναι η Αλεξάνδρα.Όσες φορές την πήρα ήταν μια δούλα στο κρεβάτι.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
hi guys!!!που λετε σημερα με κυριευσεη σουπερυπερκαβλίαση και με βρηκε το μεσημεράκι στη Φυλής.... μετά απο μια περιηγηση κατέληξα στη διδυμου 8β (ΤΟ ΚΆΤΩ)στην Αννα μιλφ ρωσίδι το οποίο φαινόταν καταπιολα...
που λέτε μπαινω μεσα (τσοντουλα καθαρα) και ερχεται το πουτανι μου κάνει ψιλοστριπτιζάκι με χαιδευει και της λεω παιξτον λιγο να σηκωθει... αλλα οχι....
το ξεπερνώ και παιρνει πιπα σχετικα καλή και ερχεται απο πάνω βαζοντασ τα γονατα πάνω μου και κρατοντας το προφ μη βγεί λεει!!!! λεω τι κανεις μωρη ... μου λέει να αλλαξουμε και λεω τωρα που θα σε βαλω απο κάτω θα σε σχίσω... αλλα που δεν αφηνε το προφυλακτικο το κ΄ραταγε συνέχεια .... αμα φοβάσε τοσο μωρη σαβούρα τι την κάνεις τη βρωμοδουλειά???
απαισια εμπειρια μην παει κανας αλλος θα φάει πικρα!!!
επειδη είδα την εμπειρια ενός συναδελφου στη διδύμου παλί στο τελευταίο (σπιτι του δρακουλα) εχω να συμβουλέψω πως όταν βλεπετε (η μάλλον δεν βλέπετε) χαμηλό φωτισμό μακρια,  γιατι κάτι προσπαθούν να κρίψουν .... κατι απαίσιο!!!

ρε αρρωστοι το Χριστινάκι που λέτε ειναι λεπτό άβυζο με μαυρα μαλλια μακρια ίσια .... την βρηκα στα καινουργια της Φυλής (69?) δε λεει τιποτα ρεσεις!!!

 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
σορρυ όλα τα παραπάνω εγιναν το περασμένο Σαββατο!!!! οχι σημερα...
 

Επισκέπτης
ρε αρρωστοι το Χριστινάκι που λέτε ειναι λεπτό άβυζο με μαυρα μαλλια μακρια ίσια .... την βρηκα στα καινουργια της Φυλής (69?) δε λεει τιποτα ρεσεις!!!

Όχι ρε συ, κάτσε!!! Εντάξει δεν είναι το μουνί του αιώνα, ειδικά αν δεν σου αρέσει ο σωματότυπος που έχει (αδύνατο). Αλλά ΑΝ αποφασίσεις να μπεις καμιά φορά... θα με θυμηθείς! Το υπογράφω αυτό που σου λέω! ;)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Βόλτα χθες το πρωί στην Φυλής.
Στο 69 (νέο) πάνω η Χριστίνα
Στο 69 (νέο) κάτω ένα μπάζο.
Στο 71 κάτω η αννα η Β' η οποία άρχισε να ξανθαίνει το μαλί (μήπως για να μοιάζει με την απογευματινή)
Στο 80 μία ξανθή πολύ αδύνατη με σιλικόνη.
Στο 84 πάνω η Ρόζα όπου και η κατάθεση μου - υπάρχει κριτική.
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη 29/10 (καθυστερημένη κριτική λόγω προβλημάτων site) Φυλής 15.00 με 16.00
Κλαρα και Αντελλα στη Φωκαιας και στα λοιπά σπιτια της
Φωκαιας αδιαφορες περιπτώσεις. Πήγαινα για Μιλένα στο
71 πάνω, αλλά η τσατσά μου είπε το συνταρακτικό ότι έφυγε για την
πατρίδα της και δεν ξέρει αν θα ξαναγυρισει!!!  Ισχύει ρε
παιδιά κάτι τέτοιο για την Μιλένα, γνωρίζετε? Στη θέση της είχε
μια αδιάφορη ξανθιά Βάνια νομίζω την είπε, δεν έλεγε πολλά. Επίσης
στο 65 κατω ηταν μια Αλεξάνδρα πολύ ψηλή, λεπτή, μακρύ
μαύρο μαλλί, μούναρος, αλλά μάλλον όχι η γνωστή
Αλεξάνδρα, κρίμα που δεν μπήκα, την πάτησα τελικά όπως θα δείτε παρακάτω. Τελικά είπα να δοκιμάσω την Αννούλα στο 71
κάτω που έιχα ακούσει τόσα πολλά εδω μέσα. Μέτριο
ανάστημα, μαλλί κοντό πιασμένο ουρίτσα, βυζί πολύ
μικρό, το μαλλί ψιλοξάνθιζε. Στο δωμάτιο αδιάφορη, βαριεστημένη και
κουρασμένη διάθεση. Αλλάξαμε 2-3 στάσεις αλλά δεν
υπήρχε ερωτική διάθεση, πιο πολύ να τελειώνει ήθελε
παρά να με ευχαριστήσει. πεταμένα λεφτά, ίγουρα δεν θα ξαναπάω. Δεν
ξέρω αν ήταν άλλη και όχι η γνωστή, πάνως η τσατσά τη
σύστησε ως "η αννούλα το αστέρι μου". Μάλλον, ήταν η άλλη Άννα και την πάτησα. Έπρεπε να δοκιμάσω την Αλεξάνδρα στο 65 κατω που ηταν και
μούναρος....Την επόμενη φορά....Αυτά από μένα. Καλό
βόλι συναθλητές.... 
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Χθες το πρωί καθώς ήμουν κέντρο, είπα να περάσω μια βολτίτσα από Μεταξουργείο μεριά μας και πετύχω τίποτα καλό!! Μέτρια πράματα τελικά!!
Στο Κολωνού 30Α ήταν η καινούρια η Τζούλια που δεν μου γέμισε το μάτι!

Τελικά πήγα απέναντι στο 27 και πήρα την Μαρίνα!
Βιαστική πίπα αλλά καλή! Ιεραποστολικό για μασάζ στα μεγάλα και μαλακά βυζιά της! Τα 15 ευρώ δεν πήγανε χαμένα!!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αργοπορημενη κριτικη απο προχτες αλλα του οτι γαμιεται η ταχυτητα του σαιτ την γραφω τωρα.κεραμεικου 15 β βραδινη βαρδια.η τινα η ρουμανα.κοντοπουτανο πολυ ομορφο με ξουρα το μουνι  και piercing στον αφαλο και στην μυτη.ωραιο σωμα,γλυκο προσωπο και βυζος 3αρι.πολυ θετικη στο τσιμπουκι και συμετοχη στο γαμησι.πηγε να μου σκασει και φιλι στο στομα αλλα της τραβηξα το προσωπο γιατι αυτο ελλειπε αυτη που γλυφει 50 πουτσες την ημερα να μας φιλησει και στο στομα.η τιμη ηταν 15ευρω και δεν το συζητω καθολου απο θεμα ομορφιας και υπηρεσιων.με αριστα το 10 σε ομορφια,χωρο και υπηρεσιες παιρνει 10.

και μια πληροφορια για τους λατρεις τον μιλφ πουτανων απο το μπουρδελο της διδυμου που εχει τσατσα τον γνωστο ξεμωραμενο πουστρογερο με το καπελο.ολο αυτο το team ειναι στο μπουρδελο της βιργινιας μπενακη στο μεταξουργιο.εκει ειδα τις μιλφ αντζελα,ναταλι και αλεξανδρα που ηταν στο μπουρδελο της διδυμου.κοιταξα να δω και νουμερο στην βιργινιας μπενακη αλλα δεν ειχε το γαμωμπουρδελο.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά αληθευέι ότι έφυγε η θρυλική Μιλένα?Και σκόπευα να την τιμήσω συντομα που θα ανέβαινα αθήνα:P ffs:/
 

androusopoulos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
αργοπορημενη κριτικη απο προχτες αλλα του οτι γαμιεται η ταχυτητα του σαιτ την γραφω τωρα.κεραμεικου 15 β βραδινη βαρδια.η τινα η ρουμανα.κοντοπουτανο πολυ ομορφο με ξουρα το μουνι  και piercing στον αφαλο και στην μυτη.ωραιο σωμα,γλυκο προσωπο και βυζος 3αρι.πολυ θετικη στο τσιμπουκι και συμετοχη στο γαμησι.πηγε να μου σκασει και φιλι στο στομα αλλα της τραβηξα το προσωπο γιατι αυτο ελλειπε αυτη που γλυφει 50 πουτσες την ημερα να μας φιλησει και στο στομα.η τιμη ηταν 15ευρω και δεν το συζητω καθολου απο θεμα ομορφιας και υπηρεσιων.με αριστα το 10 σε ομορφια,χωρο και υπηρεσιες παιρνει 10.

και μια πληροφορια για τους λατρεις τον μιλφ πουτανων απο το μπουρδελο της διδυμου που εχει τσατσα τον γνωστο ξεμωραμενο πουστρογερο με το καπελο.ολο αυτο το team ειναι στο μπουρδελο της βιργινιας μπενακη στο μεταξουργιο.εκει ειδα τις μιλφ αντζελα,ναταλι και αλεξανδρα που ηταν στο μπουρδελο της διδυμου.κοιταξα να δω και νουμερο στην βιργινιας μπενακη αλλα δεν ειχε το γαμωμπουρδελο.
αγαπητε μπορεις να κανεις μια περιγραφή της Ναταλί να καταλάβω ποια ειναι?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε παιδιά αληθευέι ότι έφυγε η θρυλική Μιλένα?Και σκόπευα να την τιμήσω συντομα που θα ανέβαινα αθήνα:P ffs:/

προσφατα που ρωτησα την τσατσα μου ειπε οτι την εκανε για σλοβενια και δεν ξερει ποτε θα γυρισει...
Εχω τις επιφυλαξεις μου αν θα ειναι αληθεια ή αν θα την πετυχουμε σε καποιο στουντιο κανοντας τσαρκα.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητε μπορεις να κανεις μια περιγραφή της Ναταλί να καταλάβω ποια ειναι?
η ναταλι εχει μακρυ καστανο μαλλι, πρασινα ματια και μπουταρες με λιγο πατσοκοιλια.ηλικια 45 και φευγα.επαιζε στο μπουρδελο οπως εγραψα της Διδυμου με τον γεροπουστροτσατσο με το καπελο μαζι με τις αντζελα και αλεξανδρα.τωρα αυτες τις πετυχα μετα απο 5 φορες τσαρκα στο μπουρδελο στην οδο βιργινιας μπενακη στο μεταξουγιο.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
παιδια εχω την εντυπωση οτι το μεταξουργειο φτιαχνει σιγα σιγα.τι λετε?εγω περασα μια βολτα και ειδα αλλαγη
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Καλή είναι.Αλλά για 1-2 φορές.Μετά γίνεται βαρετή και επαναλαμβανόμενη.Η Αλεξάνδρα στο 65 κάτω είναι πολύ καλύτερη.
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
:think:  Έχει δει κανεις την milf ξανθιά που έκανε παιχνίδι στην Κεραμικού 13Α (έδινε και κουλούρι !)...

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom