Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (16 μέλη και 153 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Mπραβο ρε τυπε το βρηκες...Γι'αυτο υπαρχει κριση, ανεργια και υφεση. Επειδη στελνουν τις πουτανες απο το μεταξι στην φυλης και σε αναγκαζουν να τις γαμησεις...  Οτι να ναι ρε... :jerking:
Το "αναγκάζουν" τρόπος του λέγειν. Κανείς δε σε "αναγκάζει" με τη στενή έννοια.  Αλλά αναγκάζεσαι μόνος σου, όταν τα φλόκια σου έχουν φτάσει μέχρι τα ματια. Αυτό είναι δεδομένο, το ξέρουν όλοι, γιατί έτσι δουλεύει το ένστικτο.
Απο κει και πέρα, κυνηγάνε τους πάκηδες που πουλάνε μαϊμούδες στην κουβέρτα (Louis Vuitton κλπ), και δεν κυνηγάνε τις πουτάνες που κάνουν τσάρκα από μετάξι σε φυλής.
Εσύ το βρίσκεις σωστό αυτό?  Με τέτοια μέτρα θα πάρει μπρος η οικονομία?

(Ναι, ότι να'ναι).
 

Επισκέπτης
Και τώρα θα αναγκαστείς να τη γαμείς στη Φυλής με 20.

Όχι βέβαια, από τότε που πήγε στη Φυλής δεν την έχω ξαναγαμήσει. Δόξα τω Θεώ, υπάρχουν μια χαρά επιλογές πλέον και με 10 ευρώ. 20 ευρώ για 10 λεπτά; Όχι ρε.   :sunglasses:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Έκανα μία πρόχειρη ανασκόπηση για την μουνάρα την Μόνικα που λες και είδα τα εξής:


Με μιά γρηγορη ανάγνωση έβγαλα το συμπέρασμα οτι πράγματι πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα που κάνει απλώς τα βασικά, για 69 και φιλάκια ούτε λόγος. Άλλα εξτρά δεν κάνει.
Ο Σμύρνη που γράφει μέρα παρά μέρα κριτικές την κοπέλα την χαρακτηρίζει ωραία και ευχάριστη αλλά το σεξ μαζί της τυπικό. Επίσης ένα αλλο που παρατήρησα με μία πρόχειρη ματιά είναι οτι η κοπέλα δουλεύει στην Φυλής απο το 2011 και μάλλον παλιότερα έχει ξαναδουλέψει και αλλού στην Ελλάδα.Συνεπώς κάποιοι απο εδώ μέσα καλώς η κακώς την έχουν δοκιμάσει την Μόνικα και έχουν πλέον τεσταριστεί η αντοχές της.Οπότε psolaras78 μιλάς για μια όμορφη κοπέλα που δουλεύει αρκετό καιρό στην πιάτσα και προσφέρει τυπικά και μέτρια πράγματα. Εμένα που με χαρακτήρισες μανάβη και οτι διαλαλώ το εμπόρευμα ,χωρίς τονίζω να έχω το παραμικρό χρηματικό η υλικό όφελος απο αυτήν την ιστορία,ο σκοπός μου ήταν πληροφοριακός και αμοιγώς συναδελφικός.Είδα κάτι καλό και θέλησα να βοηθήσω και τους συναγωνιστές να περάσουν καλά και να μην πέσουν στην Λούμπα αλλά στην αγκαλιά της Λούβας.
Ενημέρωσα λοιπόν για μια κοπέλα εντελώς καινούρια ενώ η Μόνικα είναι παλιά, για μια κοπέλα με ωραίο σώμα και πρόσωπο αποδεκτό που παρόλο που όπως λές είναι μέτρια μπροστά στην Μόνικα στο δωμάτιο φροντίζει τον πελάτη. Η Μόνικα προσφέρει ανούσια πράγματα. Η Λούβα σε φροντίζει όπως η κοπέλα σου μην πω και καλύτερα.Και ναι φίλε μου όσο και αν δεν σου άρεσε εσένα η Λούβα είναι αντικειμενικά επιλέξιμη. Εγώ μεταξύ μιας τυπικής και άχαρης συνουσίας με την καλλονή και χαριτωμένη Μόνικα επιλέγω να κάνω έρωτα με την όμορφη και χαριτωμένη Λούβα και να το ευχαριστηθώ.Το ίδιο με μένα ψάχνουν και οι περισσότεροι απο εδώ μέσα που μπαίνουν και ενημερώνονται. Ενημερώνω λοιπόν και δεν διαλαλώ κανά εμπόρευμα.Και εξάλλου αμα το πάρουμε και με  την δική σου έννοια τόσες σάπιες έχουν διαφημιστεί απο εδώ που πέρνουν πενηντάρικα και δεν αξίζουν τίποτα.Δεν αξίζει να διαφημίσουμε ένα κόριτσι που είναι τόσο περιποιητικό για να μην την πατάνε οι συνάδελφοι με τις άλλες τις πολυδιαφημιζόμενες σαβούρες;
Δηλαδή και ενημερώνω απο πάνω για κάτι καινούριο,προσπαθώ να βοηθήσω να περάσετε καλά και με προσβάλεις και απο πάνω με αυτόν τον τρόπο; Αν γουστάρεις την Μόνικα μαγκιά σου και μπράβο σου.Ο καθένας επιλέγει ελεύθερα. Στην τελική τι να πω βρε παιδιά πληρώστε να γαμάτε ανοργασμικές κούκλες βιτρίνας και να νομίζετε οτι περάσατε και καλά κιόλας.
Τελικά μάλλον μαλάκας είμαι που κάθομαι και σπαταλώ τον χρόνο μου για να πληροφορώ.Μερικοί απο εδώ μέσα είστε πράγματι αχάριστοι.Καλό μάλλον θα είναι οτι αξιόλογο βρίσκω να το κρατάω μόνο για μένα απο εδώ και πέρα.  
 Και γιατί δεν το κάνεις;

Μιλάς σωστά! Κριτικές για ανύπαρκτα πρόσωπα ούτε έχω γράψει ούτε προτίθεμαι να το κάνω. Θα έπρεπε εξάλλου να ήμουν εντελώς κουτοπόνηρος για να γράψω κριτική για το Φυλής 71Β που βρίσκεται κεντρικά της Φυλής και ημέρα Σάββατο.Σίγουρα θα πιανόμουνα στην φάκα αφού ήδη κάποιοι θα το είχαν επισκεφτεί εκείνη την μέρα.
Όπως πολύ σωστα είπες ήθελα να σας βοηθήσω να περάσετε καλά και εσείς όπως και εγώ πέρασα κάλα.Το λάθος που πήγες και δεν την βρήκες δεν ήταν ούτε δικό μου αλλά ούτε και δικό σου.Επειδή είσαι έμπειρος καταλαβαίνεις οτι αυτό το σπορ ενέχει ρίσκο όπως και να το δεις.Μια κοπέλα που μπορεί να πήρα εγώ σήμερα αύριο μπορεί να μην υπάρχει,πόσο μάλλον αν πρόκειται για καινούρια.Απο εκεί και πέρα παίζεις καθαρά με τις πιθανότητες και ρισκάρεις.
Εγώ δεν κατεβαίνω για τσάρκα ποτέ απρόοπτα παρά μόνον όταν έχω προγραμματίσει.Ειτέ όμως προγραμματισμένα είτε απρογραμμάτιστα το ενδεχόμενο να μην βρεις αυτήν που θέλεις είναι πιθανό.Αν την πετύχω όμως να εργάζεται με το ίδιο η άλλο όνομα θα σε ενημερώσω.
Σε ποια βάρδια την πέτυχες;



Φιλε Professorx  μην μασας .....Σε αγαπαμε ολοι εμεις και νασαι καλα για τις ωραιεσ σου ενημερωσεις .....Οσοι δεν γουσταρουνε ή πονηρευονται αλλα πραγματα τους γραφουμε στα καραμπαλικια μας..............Και αν θες στειλε με πμ την διευθυνση σου να σου στειλω πολλα κιλα Γραψαρχιδινης ( εχω γεματη ολοκληρη αποθηκη )  για μερικους μαλακες εδω μεσα ...........Με σεβασμο και Αγαπη ......Καλη σας Ημερα.........Απο το ηλιολουστο Αγρινιο........
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
respect professorx
Επισήμανση και εξ αυτής ερώτηση προς συνηδονίτες:
Είναι γνωστό πως τα ίδια ερεθίσματα δημιουργούν διαφορετικές παραστάσεις σε κάθε άνθρωπο.Σπανίως υπάρχει πλήρης ταύτιση.Αυτο ειναι και αναμενόμενο και φυσιολογικό.Ερώτηση λοιπόν,για να μη νομίσει κανεις το σοβαρεύω και το ...απομπουρδελεύω το θέμα.Η Λιούμπα του Φ40 είναι η Λούβα του professorx ;Αν είναι θα πάω να δοκιμάσω οπωσδήποτε βασικά από περιέργεια (κι αν υπερισχύει η περιγραφή του καθηγητή θα φχαριστηθώ κιόλας)
 

sexybitches

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα
νεος στο φορουμ
διαβαζω τακτικα το θεμα αλλα δεν μου εχει λυθει ακομα η εξης απορια,

γνωριζει καποιος αν παιζει πουθενα τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο στο μεταξουργειο με 10 ευρω?
ευχαριστω για το χρονο σας
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
καλημερα
νεος στο φορουμ
διαβαζω τακτικα το θεμα αλλα δεν μου εχει λυθει ακομα η εξης απορια,

γνωριζει καποιος αν παιζει πουθενα τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο στο μεταξουργειο με 10 ευρω?
ευχαριστω για το χρονο σας
Είναι σαν να κάνεις τσιμπούκι στον πάκι......που γαμούσε πριν.............. :uglystupid:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
καλημερα
νεος στο φορουμ
διαβαζω τακτικα το θεμα αλλα δεν μου εχει λυθει ακομα η εξης απορια,

γνωριζει καποιος αν παιζει πουθενα τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο στο μεταξουργειο με 10 ευρω?
ευχαριστω για το χρονο σας

ναι πως δεν υπαρχουν...τραβα καμια τσαρκα και θα βρεις καμποσες που κανουν ακα. αλλα αποτην καποια εμπειρια που εχω μεταξι+εξτρα υπηρεσιες=ξεπετα/φολα, μειον καποιον εξερεσεων  :rolleyes:
 

sexybitches

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ξερετε παιδια καμια καλη περιπτωση στο μεταξι? (οχι απαραιτητα για ακα)
θελω να παω σημερα το απογευμα
απαραιτητη προυποθεση , ΜΙΛΦ.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ξερετε παιδια καμια καλη περιπτωση στο μεταξι? (οχι απαραιτητα για ακα)
θελω να παω σημερα το απογευμα
απαραιτητη προυποθεση , ΜΙΛΦ.

Αντε τσακιστειτε και πειτε ρε του παιδιου. Θελει να παει λεει.

Να σου πω, αν βαριεσαι και να κατεβεις μπορουμε να στη φερουμε και μεις σπιτι, δεν υπαρχει προβλημα. ΜΙΛΦ ειπες θες ε?
 

sexybitches

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αντε τσακιστειτε και πειτε ρε του παιδιου. Θελει να παει λεει.

Να σου πω, αν βαριεσαι και να κατεβεις μπορουμε να στη φερουμε και μεις σπιτι, δεν υπαρχει προβλημα. ΜΙΛΦ ειπες θες ε?

οχι ρε mod τι να βαριεμαι..
απαντηση περιμενω να μη τρεχω μεταξι μεσημεριατικα και ψαχνω και δε βρισκω...
θα παω οπως και να χει , πρεπει να ξεφορτωσω επειγοντως  :P

για πειτε κανα στανταρ παιδια ...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
eεγω ξερω μια που κανει τσιμπουκι ακαποτο αλλα παιρνει 5 ευρω οποτε δε σου κανει .. :2funny:  :2funny:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
ξερετε παιδια καμια καλη περιπτωση στο μεταξι? (οχι απαραιτητα για ακα)
θελω να παω σημερα το απογευμα
απαραιτητη προυποθεση , ΜΙΛΦ.
Ρε φιλαρακι,περπατα λιγο στο μεταξι και στη φυλης,ψαχνοντας..εκει ειναι ολη η μαγεια..εγω δε μπορω να το κανω οπως παλια,κι οταν παω καμμια φορα και λειτουργω καταδρομικα,πικρα νοιωθω παρα πληρωση..με εκτιμηση..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης,απο τις 3.30 και μετα κλεινουν
84α ιωαννα,χυμωδες καυλομουνο με διχτυ, που ομως στο δωματιο εγκυρος και εγκαιρος στις ενημερωσεις συναγωνιστης δεν ικανοποιηθηκε.Φουλ προγραμμα που οπως μου ειπε δεν εφαρμοζεται..τουλαχιστον ευκολα
84β σιμελα
86α ντιανα,το γλυκο καστανο καθημερινο κοριτσι/κοντοπουτανο που ειχα δει στη φωκαιας 25β
86β λαουρα
69α τατιανα,η λουβα του προφεσορα πιθανον,ξανθια γυρω στο 1,70 με καλο σωμα,προσωπικα τη βρηκα ενδιαφερουσα,χωρις ομως να τη δω λεπτομερως και προσεκτικα
71α ελενα,δουλευει πρωι-βραδι εκει..
71β η κοπελα οπως μου ειπε ο παππους δεν κανει πρωκτικο και ακαποτο,καθαρες δουλειες δηλαδη,τελικα ηταν η αντινα απο το 67..
67 τζουλια και παλι
Αγκυρας 12β βαλερια,παλι δεν ηξερα αν θα μπω,με πιθανοτερο να μην εμπαινα,παλι μπηκα..Εφαρμοστηκε σχεδον ολη η γκαμα του καμα σουτρα..Μπαινοντας η κοπελα στο δωματιο μου ριξε ενα χαμογελο αναγνωρισης,κατι που μ ενθαρυνε οτι θα περασω καλα,παρολο που συνολικα εχουμε βρεθει 5 με 6 φορες.Ωστοσο στην εκκινηση των προκαταρκτικων καταλαβα οτι δεν ειχε διαθεση για πολλες περιπτυξεις και οι προσδοκιες μειωθηκαν.Για καλη μου τυχη και δρωντας ενστικτωδως παρεκαμψα το τσιμπουκι που θ αυξανε τη διεγερση και θα μειωνε το χρονο παραμονης και βαζοντας μου το προφυλακτικο μπηκα κατευθειαν μεσα της πλαγια με μενα στα γονατα.Πλαγιαστα σ αρκετες παραλαγες,ιεραποστολικα και τελος πισωκολλητα,με ωραια θεα σ ολες τις στασεις.Για να ειμαι ειλικρινης τελικα, αυτο ειναι και το ευαισθητο σημειο μου,τετοια ωραια κορμια,οπως το δικο της,και εφαρμογη στασεων που ειτε τα κορμια θα ειναι κολλημενα,ειτε οταν ειναι σε αποσταση,η θεα ν αυξανει τη διεγερση.Προσοχη ομως,δε μιλαμε για συμμετοχη της βαλεριας σημερα,αλλα πιο σωστα για συνεργασια,δηλαδη δεν εφερε αντιρρηση σε καμια εμπνευση χωρις ομως και να σ εξιταρει με τη συμμετοχη της.Κατι που σημερα παντως ουδολως μ ενοχλησε
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ώρα Ελλάδος 15:59 (λίγο πριν, λίγο μετά). Κλειστά σε Φυλής (από Δεριγνύ μέχρι Ιουλιανού), Φωκαιας, Αγκύρας και Διδύμου (τα 8αρια).
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
οταν λετε κλειστα τι εννοειτε??μεχρι βραδυ πουλο?τιποτε?ολη η φυλης?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom