Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 324 άτομα (56 μέλη και 268 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα και απο μενα...Γνωριζει κανεις τι ωρες δουλευει η Ντιανα στο φ59??

την ντιανα του φυλης 59 δυσκολα θα την ξαναβρουμε στη φυλης. συνηθως παιζει στην καρεα 30 και σε ενα στουντιο απ αυτα της βριλησου που δεν ξερω ποιο ακριβως..

σημερα απογευματινη βαρδια στη φ59 νεο αιμα η Λεα (αν εμαθα καλα το ονομα) και δεν ξερω ουτε καν πως ειναι.. παιζει να ειναι τσεχα..
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
την ντιανα του φυλης 59 δυσκολα θα την ξαναβρουμε στη φυλης. συνηθως παιζει στην καρεα 30 και σε ενα στουντιο απ αυτα της βριλησου που δεν ξερω ποιο ακριβως..

οχι ρε πουστη μου :headbang: :headbang:

πανω που βρεθηκε καλη βυζαρου με 20ρικο
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
To συγκεκριμενο σπιτακι με τα 2 μπουρδελα πανω και κατω χρεωνει παντα 25αρι-Χθες στην Ντιανα 25αρι εφυγε-Παιζει στο συγκεκριμενο και μια που μοιαζει με την πορνοσταρ Katja Kassin(και ειναι και κοκκινομαλα εκφυλη φατσα)
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ηταν εκει η Ντιανα με τις βυζαρες που αναφερεται στην προηγουμενη σελιδα του θρεντ?

Μια χοντρούλα με τουρλωτό κώλο ήταν.Δεν ξέρω όνομα.Είχε αν δεν κάνω λάθος,τα μαλλία της μαζεμένα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μια χοντρούλα με τουρλωτό κώλο ήταν.Δεν ξέρω όνομα.Είχε αν δεν κάνω λάθος,τα μαλλία της μαζεμένα
Δηλαδη η Ντιανα δεν ηταν ΝΕΑ μεταγραφη?Μαλλον ανπληρωματικη επαιζε χθες-Πρωτη μερα της ηταν-Δυνατο πηδουλο κανει :rockon: αλλα 50αρι αποκλειεται να της σκασω
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Να διευκρινισω οτι η Ντιανα δεν ειναι η γνωστη Τουρκαλα που επαιζε κατι μηνες πριν στη Φυλης αλλα η Τσεχα,πιτσιρικα με μεγαλες φυσικες βυζαρες-Δουλευει Καρεα 30-Η Ντανιελα η Τσεχα ειναι δυναμιτης?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Χριστίνα από Φ65 εκτός Ελλάδος. Σήμερα απόγευμα Φ65 πάνω η Λαρίσα, Φ65 κάτω μία νέα Αλεξάνδρα βυζαρού νεαρή σφετερίστρια της ζώνης φούστας που φορούσε η γνωστή Αλεξάνδρα. Στο πήδημα το μόνο που συμμετείχε ήταν τα πολύ ωραία βυζιά της που εκινούντο εξαιρετικά.
Στο Φ84 η γνωστή Αννα με κοσμοσυρροή. Στο Φ59 μία χοντρούλα που απέφευγε να κοιτάξει τον κόσμο (ψαρωμένη?).
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
748
Κριτικές
123
Like
1.699
Πόντοι
8.445
η γνωστή Άννα έφυγε από το Φ71; τι ώρες παίζει στο Φ84;
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
ελλης 3 χριστινα μιλφ βουλγαρα βυζι 1  σα γυναικα δε λεει,αλλα κανει απιστευτο γλυψιμο.με εγλειφε 10 λεπτα ισωσ παραπανω.εκανε και ακαποτο...δεν μου εκανε σε ολη την περιοχη,μονο μπαλες και κορμο,οχι κεφαλι.αξιζει ΜΟΝΟ το γλυψιμο και μονο αυτο.  

Επιβεβαιώνω και εγώ τα λεγόμενα του φίλου για το αρκετά καλό γλείψιμο της Χριστίνας (απογευματινή βάρδια – 25Ε) …
 

Επισκέπτης
Η Αλεξάνδρα με τις βυζάρες παίζει απόγευμα μόνο από τι ώρα στο Φ65
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
η γνωστή Άννα έφυγε από το Φ71; τι ώρες παίζει στο Φ84;

Πάμε λοιπόν πάλι από την αρχή.
Στη Φυλής παίζουν 3 διαφορετικές "Αννες".

Η ξανθιά show-woman του Φ71 κάτω που συνήθως παίζει απόγευμα και που δεν είδα χθές αν ήταν εκεί γιατί δε χωρούσα να μπώ (είχε πολύ κόσμο και είμαι και ασυγκράτητος καταναλωτής χώρου).
Η μικρή απειρη Αννα που εμφανίστηκε εδώ και ένα μήνα περίπου στο Φ71 κάτω και συνήθως παίζει πρωί.
Η ξανθιά κούκλα Αννα (λίγο χαλαρή αλλά όμορφη και καλό service) του Φ84 που συνήθως παίζει απόγευμα και χθές είχε γεμάτο σαλόνι συνέχεια όσο περιφερόμουν στην περιοχή.

Στόχους σκοπεύσατε και αναφέρετε! Αννα είδον!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες τελικά η αλεξάνδρα παίζει φυλής 65 ισόγειο ( απο ρωσία)? και αν ναι τι ώρες?
χτεσινη κατάθεση στην ντανιέλα απο τσεχία στο 59 ισόγειο. συμετοχή κλαή και πολύ βαθεια πίπα γενικά δεν παει χαμένο το 25άρι. έχει ωραία σώμα και ωραίουσ βύζους
:rockon: :rockon: :rockon:
αξίζει μια επίσκεψη
οι κομάντος του σάιτ ας κοιτάξουν μην πετύχουν κάπου την ντανιέλα απο τη φωκαίας γιατί στη ρουμανία δεν έιναι και μουείπαν οτι είανι ελλάδα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Μαγκες ο Χιστις εκανε επιδρομη σημερα περιπου στις 20.30

εφεσου 11 = ενα μουφα τραβελι 20ευρω

αθηναγορων 54 = μια φωκια

φυλης 99 = ενα μουφα τραβελι

φυλης 104 = ακομα ενα μουφα τραβελι τανια αν θυμαμαι την ειπε η τσατσα με πολλα προγραμματα και ακαποτα τσιμπουκια με 60 ευρω

τελος η καταθεση εγινε φυλης 71 στο κατω που ηταν ΑΔΕΙΟ !!!

εκει ηταν η περιφημη αννα.

καυλα γκομενακι με περιποιηση στουντιο και ανωτερη

εβαζε σαλιο στο δαχτυλο της και μου χαιδευε το πουτσοκεφαλο με εγλυφε παντου λαιμο αρχιδια την πηρα πισοκολιτα και αυτη μετα μπρουμητα τελειος και εγω απο πανω με πολυ δυναμη και να τη γλυφω γυρω απο το αυτι και αυτη να λεει τα δικα της προστυχολογα για να με καυλοσει κιαλλο

ο χιστις μετα απο ολα αυτα τελειοσε με πολυ δυναμη μεσα της  :rockon:

20 ευρω το κοριτσι και ΑΝΕΤΑ θα μπορουσε να ζητησει 50αρι. μη το χασετε με τιποτα αυτο το καυλακι  :rockon:
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Φυλής 65Β για την Χριστίνα, αλλά ήταν η Αλεξάνδρα, μου είπε ότι ήταν από την Ισπανία... αλλά μάλλον Βαλκάνια έπαιζε. Ωραία βυζιά, πολύ ωραία βυζιά αλλά από κοκό κάτω από τη βάση...
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ναι είναι Ισπανίδα όσο και μείς. Σιγά μη μας κεράσει και churros con chocolate στην αναμονή.
Οσον αφορά στο κοκό, είπαμε ότι το μόνο που συμμετέχει είναι τα βυζιά (ωραία βυζιά!)
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
τη δευτερα το απογευμα στο Φ71 το κάτω, ήταν μια άννα ξανθια ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Μου πε πως μολις γυρισε απο διακοπες και ηταν τρομερα ορεξατη. Δοκιμαστε!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
τη δευτερα το απογευμα στο Φ71 το κάτω, ήταν μια άννα ξανθια ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Μου πε πως μολις γυρισε απο διακοπες και ηταν τρομερα ορεξατη. Δοκιμαστε!
Μάλλον...αγάμητη γύρισε από τις διακοπές η δεσποινίς....χεχεχεχεχε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom