Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 316 άτομα (42 μέλη και 274 επισκέπτες)

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κάνεις λάθος.Δες την κριτική που έγραψα και πήγαινε δοκίμασε την ξανά.Απ΄'όσο γνωρίζω εναλλάξ κάνει τις βάρδιες.Αυτήν την εβδομάδα πρέπει να είναι βραδινή στο πάνω.20 ευρώ είναι το καυλάκι.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Μιάς και δε μπορώ να υποβάλλω κριτική, τα γράφω εδώ για Ιάσωνος 19Α.
20/8/97 11:00 το πρωί. Η Ολγα φιλότιμη, λεπτή αλλά χαλαρή με πρόσωπο αρκετά κάτω του μετρίου. Δεν έβγαλε τα εσώρουχα, αλλά η γενικότερη συμμετοχή ήταν λίγο πάνω από το μέτριο.
Υπάρχουν ΑΝΕΠΙΒΕΒΑΙΩΤΕΣ πληροφορίες ότι επιστρέφει άμεσα η Καρίνα!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Κάνεις λάθος.Δες την κριτική που έγραψα και πήγαινε δοκίμασε την ξανά.Απ΄'όσο γνωρίζω εναλλάξ κάνει τις βάρδιες.Αυτήν την εβδομάδα πρέπει να είναι βραδινή στο πάνω.20 ευρώ είναι το καυλάκι.

Για την Αλεξάνδρα λες;
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, για την Αλεξάνδρα.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
4. Φυλης 59-κατω,το πανω ηταν κλειστο. Εμφανιση της ΝΤΑΝΙΕΛΛΑ, εξαιρετικο σωμα, μαυρισμενο, βυζος Νο 2, εξαιρετικος κωλος,κοντο μαλλι, Ε 25, εναλλαγη στασεων, αξιζει μια δοκιμη.
εννοείς τη ντανιέλα απο τη φωκαίας?
ποιές ωρεσ δουλεύει? πες μας ρε συναγωνιστη
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν:Κατάθεση στην Αλεξάνδρα πριν μισή ώρα στη Φυλής 65 κάτω.Το μωρό γαμάει και γαμάει πολύ!Γι' αυτό κι εγώ του έκανα μια κατάθεση και στάνιαρε!Αλεξάνδρα ολέ!!
 

Επισκέπτης
Λοιπόν:Κατάθεση στην Αλεξάνδρα πριν μισή ώρα στη Φυλής 65 κάτω.Το μωρό γαμάει και γαμάει πολύ!Γι' αυτό κι εγώ του έκανα μια κατάθεση και στάνιαρε!Αλεξάνδρα ολέ!!
μπραβο χιστι μου!το τιμοριδες το ατακτο πορνιδιο εν ονοματι αλεξανδρα στο βομο τις ιδονις!!!!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν:Κατάθεση στην Αλεξάνδρα πριν μισή ώρα στη Φυλής 65 κάτω.Το μωρό γαμάει και γαμάει πολύ!Γι' αυτό κι εγώ του έκανα μια κατάθεση και στάνιαρε!Αλεξάνδρα ολέ!!

Και αύριο απόγευμα στο κάτω θα είναι;Θα πάω για την τρίτη επίσκεψη μου στο γλυκό Ρωσιδάκι!
 

Επισκέπτης
Και αύριο απόγευμα στο κάτω θα είναι;Θα πάω για την τρίτη επίσκεψη μου στο γλυκό Ρωσιδάκι!
ειδες χιστι μου που ειναι στο 65 κατο τα απογευματα ι κολασμενι πορνι??οταν τα ελεγα εγο εσι αμφισβιτουσες το πορνορεπορταζ μου!
πιγαινε να το εκσπερματοσισ στα μουτρακια τσαχπινοπουτανιαρι μου!!!χιστο το μικρο καυλακι!!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
ειδες χιστι μου που ειναι στο 65 κατο τα απογευματα ι κολασμενι πορνι??οταν τα ελεγα εγο εσι αμφισβιτουσες το πορνορεπορταζ μου!
πιγαινε να το εκσπερματοσισ στα μουτρακια τσαχπινοπουτανιαρι μου!!!χιστο το μικρο καυλακι!!!!

Την προηγούμενη εβδομάδα ρε ποιητή πρωινή ήταν.Τι να έλεγα ότι ήταν απόγευμα αφού ήταν πρωί;Ποιητική αδεία οι λανθασμένες πληροφορίες;Δεν λέει!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινη βραδυνη βολτα στα κοκκινα μονοπατια ηδονης της οδου Φυλης
Φυλης 59 κατω ΝΕΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ απο στουντιο Ηλιουπολεως και Καρεα απ`οτι μου ειπε η Ντιανα-Ψιλολιγνη μελαχροινη μουναρα Τσεχα με μεγαλους φυσικους βυζους :rockon:-κωλαρακι που σκοτωνει :rockon: και μεση που κανει πολλα μοντελακια να βαρανε μυγες-Αφου περιμενα κανα 10λεπτο και κατι στο σαλονι σκαει μυτη(πρωτη μερα στο συγκεκριμενο μπουρδελο)η Ντιανα
Κολλητα το 25αρι γινεται αερας απο την τσεπη μου και καταληγει στα χερια της σκληροτραχηλης τσατσας-
Μετα απο λιγα λεπτα σκαει μυτη η Ντιανα η οποια δικαιολογει τα λεφτα της με πιπαρα-μετα σταση ροντεο αναποδα με φοντο τον καθρεφτη-κολλητα πλαγιο πισωκολλητο :rockon: και τελος doggy style οπου και τελειωσα-Με κεφι και διαθεση η συγκεκριμενη θα ξαναεχει επισκεψη κολλητα next time-Το καλο ειναι οτι ενω ειχα τελειωσει συνεχισα και μαμουσα χωρις να διακοψει-Με κραυγες καυλας τα παντα της :rockon:
Σκεφτηκα να δωσω αλλο ενα 25αρι για δευτερο ημιχρονο αλλα το αφησα εχοντας μια καλη διαισθηση για το επομενο μουνακι που θα επεφτε στην πεινασμενη ψωλα μου-Ετσι αφου κατεβηκα στο 65 κατω ηταν η Αλεξανδρα-δεν την πηρα γιατι νομιζω 5-6 φορες μεχρι στιγμης ειναι καλα-Ανεβαινω στο 65 πανω,εντελως αδειο και η τσατσα μιλαγε με ενα νταβα λεγοντας του''Καμια μερα θα μας μαζεψουν ολους εδω περα,και σενα μαζι''Της απαντα τοτε ο σκληροτραχηλος `80ς look νταβας με στυλ Μπουγα''Μη φοβασαι,εμενα με ξερουν..''Της ειπε παντως οτι θα φερει καινουρια κοριτσια :rockon:
Αναμεσα απο 67 και 71 ετοιμα τα ΝΕΑ σπιτακια-Περιμενουμε με ανυπομονησια τη στελεχωση με καυτα μωρα :rockon:
Στο 65 πανω λοιπον βγηκε η Λαρισσα στο σαλονι και τη συγκεκριμενη την εχω παρει αλλες 3 φορες-Σκεφτηκα οτι θα ειναι μια καλη 2η επιλογη για τις καυλες μου-Ετσι μετα απο λιγο ερχεται στο δωματιο και δινοντας μου ρεστα 30€(ειχα 50αρι)αφου χαιρετηθηκαμε ξεχασα το ονομα της!Τη ρωτησα πως τη λενε και μαλλον για να με''στραβωσει''λεει''Δεν εχω και πολυ χρονο-Εχω και αλλους πελατες''Τοτε γλυκα αλλα''φορτωμενα στο κρανιο''της εξηγω''Μωρακι σε παιρνω τακτικα-Μην αγχωνεσαι και μην βιαζεσαι''Σαν να το καταλαβε και αρχισε μια φιλοτιμη πιπαρα(μου αρεσει η συγκεκριμενη πως πιπωνει)και μετα απο κανα 3λεπτο την ανεβαζω απο πανω οπου και πλακωνοντας την σε κατι γρηγορες μου ζητα αλλαγη στασης-Κολλητα αποφασιζω να γαμησω ορθιος στο κρεβατι επανω και αυτη στημενη στα 4! :rockon: :rockon: :rockon:Τρελλη κωλαρα-Γαματο σωμα-Πυροβολουσα για κανα 5λεπτο στο γρηγορο ωσπου δεν αντεξα και κολλησα εκει :rockon:
Αυτα για την αποψινη βολτα-

Υ.Γ
Ενα ευτραπελο που συνεβη κατα την επιστροφη με το αυτοκινητο-Προπορευομενο οχημα στην αδεια Πατησιων με γκομενα οδηγο μου κορναρε επειδη την ακολουθουσα απο πισω αλλα τι να κανω που και μενα η διαδρομη απο το ιδιο σημειο ηταν-Μαλιστα η συγκεκριμενη αγαμηδου μου εκανε νοημα λεγοντας τι θες και τοτε της κορναρα επιμονα κανοντας της νοημα με τα χερια και τα μεγαλα φωτα''Τι ζορι τραβας''και στη συνεχεια που την πετυχα στα φαναρια της εριξα ενα ξεγυρισμενο γρηγορο καντιλιασμα της μαλακως

Θελουμε ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ!!
 

Επισκέπτης
οοοοοο μεγαλιοτατε δον ψολαριε!!!!!ι σιμερινι νιχτα ιταν για σενα μια νιχτα ιδονις και αχαλινοτισ τιμοριας εκ τον πονιρον πορνεον!!!ευγε ψολορα μου!!επρεπε να γιατρευτεις απο τιν επικινδινι σισορευσι σπερματος...μια ανιατι ασθενια που διακατεχει ολουσ τουσ μπουρδελιαριδες!
υ/γ....καλα εκανες στιν πορνοοδιγο γιναικα....ειναι τελιοσ ασχετες απο οδιγιμα..θανατος!
 

Επισκέπτης
καλησπερα ξερει κανεις αν ειναι αποψε η γιουλη στην κεραμεικου?λεω να περασω αλλα μην κατεβαινω τσαμπα....
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μεχρι τι ωρα ειναι ανοικτη η φυλης?
με καυλωσατε και λεω να κατεβω απο β.π.
 

Επισκέπτης
καλησπερα ξερει κανεις αν ειναι αποψε η γιουλη στην κεραμεικου?λεω να περασω αλλα μην κατεβαινω τσαμπα....
ι γιουλι με το κουλουρι τις σινιθος ειναι εκει μεταμεσονιχτιες βαρδιες.....χορισ να ειμαι σιγουρος(μι σε παρο στο λαιμο μου)πιθανοτατα να ειναι εκει...!
 

Επισκέπτης
αδερφε ακουσα οτι ειναι και μια ξανθια στην κολωνου που δινει και αυτη κουλουρακι...την εχεις δοκιμασει πιτσι?ποια λες να προτιμησω?
 

Επισκέπτης
αδερφε ακουσα οτι ειναι και μια ξανθια στην κολωνου που δινει και αυτη κουλουρακι...την εχεις δοκιμασει πιτσι?ποια λες να προτιμησω?
για πια βαρδια λες καυλιαρι μου?ποσ τιν λενε?και σε πιο οικο πιτσιλιετε???ιπαρχουν τοσα πορνιδια και τοσοι ατακτοι οικοι...που εχουμε χασι το μπουσουλα!χεχε!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
οοοοοο μεγαλιοτατε δον ψολαριε!!!!!ι σιμερινι νιχτα ιταν για σενα μια νιχτα ιδονις και αχαλινοτισ τιμοριας εκ τον πονιρον πορνεον!!!ευγε ψολορα μου!!επρεπε να γιατρευτεις απο τιν επικινδινι σισορευσι σπερματος...μια ανιατι ασθενια που διακατεχει ολουσ τουσ μπουρδελιαριδες!
υ/γ....καλα εκανες στιν πορνοοδιγο γιναικα....ειναι τελιοσ ασχετες απο οδιγιμα..θανατος!
Pitsilisti ατακτων πορνιδιων η σημερινη βολτα ηταν πραγματι δυνατη απο θεμα καυλας και εντασης!
Ειδικα η Ντιανα ειναι επιπεδου στουντιο-Ανετα το επαιρνε το 40αρι-50αρι εκει που δουλευε-Power
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
δεν προλαβαινω ρε πουστη μου........με τρελανε ο συναδελφος με υην τσεχα και ειμαι μια βδομαδα  παρθενος...μαλλον το κοβω για στουντιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom