Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (39 μέλη και 217 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
δεν προλαβαινω ρε πουστη μου........με τρελανε ο συναδελφος με υην τσεχα και ειμαι μια βδομαδα  παρθενος...μαλλον το κοβω για στουντιο
man να πας στην Τσεχα-Ειναι πιτσιρικα-εχει φυσικες μεγαλες στρογγυλες βυζαρες με κωλαρακι φονικο :rockon:
Την ρωτησε αν δουλευε σε στριπτιζαδικο και εχει τετοια κορμαρα-Τοτε μου ειπε οτι ηταν στο ακριβοπληρωμενο στουντιο της Ηλιουπολεως(οποιος εχει πληροφοριες για την ιδια απο εκει ας δωσει)
Στα συν επισης συγκαταλεγεται το γεγονος οτι δεν βιαζεται και φευγοντας ακουγα κραυγες απο το διπλα δωματιο(οτι εκανε και σε μενα)Ολα τα λεφτα η συγκεκριμενη για το 25αρι :rockon:
 

Επισκέπτης
Από εχθές επέστρεψεν η Άννα, Φ71 κάτω, την οποίαν επεσκέφθην σήμερον. Δεν θα αναφερθώ εις τα γενόμενα διότι θα κατηγορηθώ ως διαφημιστής της.

Φ65 κάτω η υψηλή, λεπτόκορμος Αλεξάνδρα ως περιεγράφη υπό ετέρων συναδέλφων.

Φ59 κάτω η λιαν εμφανίσιμος Ντιάνα (25 ευρώ).

Φωκαίας 17 κάτω μια Ξένια, υψηλή, μετά ευμεγέθους στήθους και εκφύλου προσώπου προδιαθέτοντος θετικώς τους αδένας του παρατηρητού. Υπηρεσία βελτιώσασα την συμπεριφοράν της.

Φωκαίας 25 κάτω νέα υψηλή, μελαχροινή με ευειδές σώμα αλλά υστερούσα εις το πρόσωπον.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ελλης 3 χριστινα μιλφ βουλγαρα βυζι 1  σα γυναικα δε λεει,αλλα κανει απιστευτο γλυψιμο.με εγλειφε 10 λεπτα ισωσ παραπανω.εκανε και ακαποτο...δεν μου εκανε σε ολη την περιοχη,μονο μπαλες και κορμο,οχι κεφαλι.αξιζει ΜΟΝΟ το γλυψιμο και μονο αυτο.  
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως για όσους ενδιαφέρονται για την Αλεξάνδρα αυτή την εβδομάδα επαναλαμβάνω, θα είναι απογευματινή στο 65 κάτω.όσο για τα υπόλοιπα μεγάλοι ψωλαράδες ορμήστε στα σπιτάκια να γίνει της καύλας το ξεθεομένο μουνί!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως για όσους ενδιαφέρονται για την Αλεξάνδρα αυτή την εβδομάδα επαναλαμβάνω, θα είναι απογευματινή στο 65 κάτω.όσο για τα υπόλοιπα μεγάλοι ψωλαράδες ορμήστε στα σπιτάκια να γίνει της καύλας το ξεθεομένο μουνί!!

Το απόγευμα θα τιμήσω το Μοσχοβίτικο μουνάκι,και αύριο θα πηδήξω 2 εξαιρετικά-απ'οτι μου έχουν πει Λονδρέζικα πουτανάκια!!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
σε ποιον οικον βρισκονται τα λονδρεζικα πουτανίδια;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Στο Λονδίνο φίλε μου.Ανεξάρτητες είναι.Άλλοι μου κανόνισαν από εδώ ραντεβού.Την Παρασκευή θα σας πω εντυπώσεις.
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
καλησπερα και απο μενα...Γνωριζει κανεις τι ωρες δουλευει η Ντιανα στο φ59??
 

Επισκέπτης
Πάντως για όσους ενδιαφέρονται για την Αλεξάνδρα αυτή την εβδομάδα επαναλαμβάνω, θα είναι απογευματινή στο 65 κάτω.όσο για τα υπόλοιπα μεγάλοι ψωλαράδες ορμήστε στα σπιτάκια να γίνει της καύλας το ξεθεομένο μουνί!!

Εχει βυζάρες η Αλεξάνδρα?
 

Επισκέπτης
Αρα δεν ειναι αυτή που ειναι και στο Φ25β ? με το ιδιο όνομα?
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
παιδια η κατερινα στην κωλονου δουλευει η ειναι διακοπες?αν ναι τι ωρες?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γειά σας Καυλιάρηδες! Καθυστερημένη ενημέρωση λόγω χτεσινού κολλήματος με το Ιντερνετ..
Χτές βράδυ΄(κοντά στο κλείσιμο) Καλύμνου 36,η Νανα:
Αν  και απο κορμί και φάτσα δεν λέει πολλά απο περιποίηση πολύ καλή,φιλότιμη θα έλεγα,φιλάκια σε όλο το κορμί,μετά γλύψιμο ακάπωτο στην 'κάτω περιοχή',τσαπού και δυαρχί  :grin: :grin: για τουλάχιστο κανά 5λεπτο,μετά ιεραποστολικό,μετα πισοκωλλητό(κουλούρι) :rockon: και τέλος πίπα ακάπωτη με τελείωμα στο στόμα.. :dancing:
Ειπαμε οτι δεν είναι και η μουνάρα η κοπέλλα,κι ούτε σπουδαίο γαμήσι κάνει, αλλά για 25 Ευρώ οι υπηρεσίες της είναι ίσως οτι πιο πλήρες στην πιάτσα σήμερα..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αδερφια  ξερει κανεις αν δουλευει η χριστινα στο φ65 ?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Αλεξάνδρα το πανέμορφο κοριτσάκι από την Ρωσία,είχε ρεπό σήμερα.Κρίμα διότι κατέβηκα για πάρτι της!Δεν μετάνιωσα όμως,διότι ακριβώς απέναντι στο ισόγειο ήταν ένα εξίσου όμορφο πλασματάκι Ελληνοπολονέζα που ακούει στο όνομα Άννα.Έγραψα στις κριτικές για αυτή.

Εντυπωσιακή η Μιλένα στο 71 επάνω με πολύ αναμονή
Πολύ καλό το μωρό στο 71 κάτω
Στο 134 ισόγειο η Έλενα η "πιασαρχίδω" στο υπόγειο μία μελαχρινή Μαρία μέτρια,επάνω η Σάρα η Ρωσίδα με 25€.
Στο 109 μια κορμάρα,που κορόιδευε κάποιους αλλοδαπούς που έφυγαν,με τη γλώσσα έξω!!!
Στο 65 ισόγειο μια Αλεξάνδρα,αλλά όχι το γνωστό πλάσμα μια άλλη με μεγάλα βυζιά.Για τους λάτρεις αρκετά εμφανίσημη.

Μου έκανε εντύπωση ότι στο μπουρδέλο με την αυλή που είναι απέναντι και διαγώνια από το 59 ένα πιτσιρίκι με μαύρο μαλλί.Έχω να δω ωραία κοπέλα εκεί από το 1994 περίπου.Τσάτσος μια αδερφάρα με μαλλιά κότσο.Παλιός στη "γειτονιά" τον θυμάμαι στο ίδιο πριν το 2000.

Στο 59 κάτω μου έκανε εντύπωση που κόστιζε 20€.Είδαν ότι δεν τράβαγε το 25 και το κατέβασαν.Ελπίζω όμως να είναι μόνιμη η μείωση,και όχι εξαιτίας στην μετριότατη κοπέλα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Την Ντανιελλα της Φωκαιας δεν την ξερω,αυτη του Φυλης 59 την πετυχα Κυριακη πρωι.

η τσεχα ντανιελα που ειναι στη φυλης 59 ειναι αλλη ντανιελα απο αυτην της φωκαιας..
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Στο 59 κάτω μου έκανε εντύπωση που κόστιζε 20€.Είδαν ότι δεν τράβαγε το 25 και το κατέβασαν.Ελπίζω όμως να είναι μόνιμη η μείωση,και όχι εξαιτίας στην μετριότατη κοπέλα.

Δεν ηταν εκει η Ντιανα με τις βυζαρες που αναφερεται στην προηγουμενη σελιδα του θρεντ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom