Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 345 άτομα (38 μέλη και 307 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ξεχασα να αναφερω οτι Φυλής 67 επεστρεψε η Ουγγαρεζα Μια με τις βυζαρες-Ειναι γυρω στα 2,5 χρονακια που γυρναει-χανεται και εμφανιζεται παλι στα γνωστα της λημερια-4-5 φορες κατα το παρελθον απολαυσα τις υπηρεσιες της-Αξιοσημειωτη ειναι η ''πτωση της''-Στις αρχες επαιζε με φραπεδακι και χαλαρουιτα φαση στο δωματιο-Οσο περνουσε ο καιρος ''βαραινε΄΄σαν το φιλο μας τον Κοβασεβιτς(με Λου Λουα και Νουνιες ή Μητρογλου την Κυριακη Τακαρε)
Ειρηνη ημιν στα καυλια μας για αποψε
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Βολτα απο φυλης και φωκαιας κατα τισ 9μιση το βραδυ...φωκαιας απαραδεκτα ολα...ουτε για φτυσιμο...
Φυλης απεναντι απο το βενζιναδικο εγω ειδα ενα ξανθο με γαλαζια ματια.οχι μελαχρινο ρε συναδελφε.τεσπα το χα ξανααρει κι ετσι δεν μπηκα...φυλης 65 κατω μια μελαχροινη τπτ σπουδαιο..το ιδιο και στα 2 ακριβως απεναντι.μετρια πραγματα...στη γνωστη κουκλαρα αννα πανικος και γι αυτο δεν μπηκα παροτιθελω παρα πολυ να την παρω καποια στιγμη...
τελικα κατεληξα στο φυλης διπλα στο βενζιναδικο που παλια εχω παρει και τη ρενατα και πηρα τη λαρισα.πανεμορφη...αλλα το προβλημα ηταν οτι παραημουν φορτωμενοσ και με την απιστευτη πιπα της σχεδον με τελειωσε.οποτε με το που ανεβηκε πανω μου πιτσιλιστηκε...δεν μπορω να πω οτι κλαιω το 20αρικο αλλα κρατησα λιγο..θα επανελθω στη συγκεκριμενη παντως με περισσοτερεσ αντοχες...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βολτα απο φυλης και φωκαιας κατα τισ 9μιση το βραδυ...φωκαιας απαραδεκτα ολα...ουτε για φτυσιμο...
Φυλης απεναντι απο το βενζιναδικο εγω ειδα ενα ξανθο με γαλαζια ματια.οχι μελαχρινο ρε συναδελφε.τεσπα το χα ξανααρει κι ετσι δεν μπηκα...φυλης 65 κατω μια μελαχροινη τπτ σπουδαιο..το ιδιο και στα 2 ακριβως απεναντι.μετρια πραγματα...στη γνωστη κουκλαρα αννα πανικος και γι αυτο δεν μπηκα παροτιθελω παρα πολυ να την παρω καποια στιγμη...
τελικα κατεληξα στο φυλης διπλα στο βενζιναδικο που παλια εχω παρει και τη ρενατα και πηρα τη λαρισα.πανεμορφη...αλλα το προβλημα ηταν οτι παραημουν φορτωμενοσ και με την απιστευτη πιπα της σχεδον με τελειωσε.οποτε με το που ανεβηκε πανω μου πιτσιλιστηκε...δεν μπορω να πω οτι κλαιω το 20αρικο αλλα κρατησα λιγο..θα επανελθω στη συγκεκριμενη παντως με περισσοτερεσ αντοχες...
Το εχω τονισει οτι η Λαρισσα κανει πιπαρα που ειναι σουπερ :rockon:(γλυκο καυλιαρικο εκφυλο teeny)-Πριν λιγο καιρο δουλευε σε στουντιο Βριλησου-Καλη μεταγραφη-Μαλλον στο διπλανο ρδελο απο αυτο που λες πηγα αλλα δεν θυμαμαι :think:Ηταν ενα μελαχροινο εκφυλο Ρωσακι με τατου και προστυχοφατσα
Η Φωκαιας κατα τη γνωμη μου ειναι Β' Εθνικη με ταση υποβιβασμου στη Γ'
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Η πιπα ειναι απιστευτη...σε μια φαση εδωσε κιολας κι αναγκαστηκα να της πω σταματα γιατι ουτε διεισδυση δεν θα χαμε.οχι οτι προλαβα και πολλα...θα ξαναδοκιμασω παντως..αν και θελω να παρω αυτην την αννα...τι κοσμος ειναι ρε μαγκες αυτος εκει μεσα?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.019
Πόντοι
5.975
Ο πολύς κόσμος είναι νομίζω γιατί έχει τις τεχνικές να σε τελειώνει ΚΑΙ αποδοτικά
(πχ μπρούμυτα + μαξιλάρι) ,  ΚΑΙ σε σύντομο χρόνο /
με την Άννα  και ο πιο δύσκολος θα τελειώσει σίγουρα ,, άμεσα

και  ταυτόχρονα ρωτάει τους πελάτες και τους αποκαλεί  με τα ονόματά τους,  οποτε  έχουν την (ψευδ0αίσθηση ότι το κάνουν με την δικιά τους)
:rolleyes: :idiot: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ο πολύς κόσμος είναι νομίζω γιατί έχει τις τεχνικές να σε τελειώνει ΚΑΙ αποδοτικά
(πχ μπρούμυτα + μαξιλάρι) ,  ΚΑΙ σε σύντομο χρόνο /
με την Άννα  και ο πιο δύσκολος θα τελειώσει σίγουρα ,, άμεσα

και  ταυτόχρονα ρωτάει τους πελάτες και τους αποκαλεί  με τα ονόματά τους,  οποτε   έχουν την (ψευδ0αίσθηση ότι το κάνουν με την δικιά τους)
:rolleyes: :idiot: :rockon:
xm .....πονιρο πορνιδιο....
ακολουθει στρατιγικες για τιν ευκολι εκσπερματοσι ενος μπουρδελιαρι.....πρεπει να ιποστι τιμορια ι ξεβρακοκεφαλι πορνι..!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η ουγγαρέζα με τις βυζάρες στο Φ67 πότε είναι πρωί ή απόγευμα?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Μιλάς για την ουγγαρέζα που ήταν παλιά στο Φ71 στο πάνω?
 

silicone

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Η είσοδος της Αννουλας στο σαλονάκι δεν σας θυμιζει πασαρέλα?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χθες για μια ακόμα φορά ήμουνα στημένος στο γνωστό σημείο στην Αχαρνών (έξω από το 85) και περίμενα μήπως ξαναπεράσει η Κλάρα-Λεϊλά . Τζίφος. Αποφασίζω να φύγω. Ανεβαίνω τη Φωκαίας και βγαίνω Φυλής. Και τότε συνέβη κάτι περίεργο . Το όργανό μου αρχίζει να κουνιέται πάνω-κάτω. Τρόμαξα . Τί συνέβαινε? Τελικά κατάλαβα πως κάπου κοντά πρέπει να είναι κάποιο άτακτο πορνίδιο που θέλει τιμωρία. Η τσαπού έχει μετατραπεί σε ανιχνευτή πορνιδίων. Πάλλεται όταν βρεθεί κοντά σε ...πηγή κάβλας. Όπως οι ραβδόμορφοι ανιχνευτές νερού που αρχίζουν να πάλλονται όταν υπάρχει νερό. Στην αρχή λέω , ότι θα πλησιάζω στο Σοφάκι  , και κατευθύνθηκα δεξιά προς το 54. Όμως οι παλμοί ελαττώνονταν . Ξαναγυρνώ στο αρχικό σημείο και κατευθύνομαι στα σπίτια  αριστερά. Μόλις πλησίαζα την περιοχή της Αλεξάνδρας, της Χριστίνας , η τσαπού αρχίζει να πάλλεται σε απίστευτο ρυθμό. Κουνιόταν όλο το σύστημα, τσαπού, εσώρουχο, βερμούδα, μπανάνα μέσης. Και ξαφνικά η τσαπού στρίβει και δείχνει το σπιτάκι της Φυλής 84 Α με την μπλε πόρτα. Άλλο ένα ιστορικό σπίτι για μένα γιατί εκεί πρωτοπήδηξα την Ναταλάρα  (νυν Διδύμου 18 πρώτη βάρδια). Μπαίνω στο σπίτι της Φ84 και όντως , ο ανιχνευτής δεν έκανε λάθος! Πέτυχα το Αννάκι, που το πήδαγα στο ίδιο σπίτι όπως και στο Αντελλόσπιτο την περίοδο των Ολυμπιακών Αγώνων. 23 χρονών από την Πολωνία. Το απόλυτο κουκλί. Θυμάμαι κάποτε έβγαινε στο σαλόνι με υπόκλιση! Απίστευτη. Την τίμησα. Περισσότερα σε λίγο στις κριτικές!

Πιο παλιά την αναζητούσα στο σάιτ. Δείτε το περσινό ποστ μου!

Μια κοπελα Αννα απο την Πολωνια την θυμαστε? Δουλευε περσι στο σπιτι της Αντελας ,σ τη Φωκαιας. Αν και ηταν 22 εμοιαζε για 18 . Ξανθουλα και πολυ γλυκια. Οποιος ξερει καινουριο σπιτι και ωραριο ας ενημερωσει...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Θέλω σχόλιο από τον πιτσιλιστή που να ξεκινάει με το θεϊκό πσσσσσσσσσσσσσ!  :2funny:
 

Επισκέπτης
Και τότε συνέβη κάτι περίεργο . Το όργανό μου αρχίζει να κουνιέται πάνω-κάτω. Τρόμαξα . Τί συνέβαινε? Τελικά κατάλαβα πως κάπου κοντά πρέπει να είναι κάποιο άτακτο πορνίδιο που θέλει τιμωρία. Η τσαπού έχει μετατραπεί σε ανιχνευτή πορνιδίων. Πάλλεται όταν βρεθεί κοντά σε ...πηγή κάβλας. Όπως οι ραβδόμορφοι ανιχνευτές νερού που αρχίζουν να πάλλονται όταν υπάρχει νερό. Στην αρχή λέω , ότι θα πλησιάζω στο Σοφάκι  , και κατευθύνθηκα δεξιά προς το 54. Όμως οι παλμοί ελαττώνονταν . Ξαναγυρνώ στο αρχικό σημείο και κατευθύνομαι στα σπίτια  αριστερά. Μόλις πλησίαζα την περιοχή της Αλεξάνδρας, της Χριστίνας , η τσαπού αρχίζει να πάλλεται σε απίστευτο ρυθμό. Κουνιόταν όλο το σύστημα, τσαπού, εσώρουχο, βερμούδα, μπανάνα μέσης. Και ξαφνικά η τσαπού στρίβει και δείχνει το σπιτάκι της Φυλής 84 Α με την μπλε πόρτα. Άλλο ένα ιστορικό σπίτι για μένα γιατί εκεί πρωτοπήδηξα την Ναταλάρα  (νυν Διδύμου 18 πρώτη βάρδια). Μπαίνω στο σπίτι της Φ84 και όντως , ο ανιχνευτής δεν έκανε λάθος! Πέτυχα το Αννάκι, που το πήδαγα στο ίδιο σπίτι όπως και στο Αντελλόσπιτο την περίοδο των Ολυμπιακών. 23 χρονών από την Πολωνία. Το απόλυτο κουκλί. Θυμάμαι κάποτε έβγαινε στο σαλόνι με υπόκλιση! Απίστευτη. Την τίμησα. Περισσότερα σε λίγο στις κριτικές!

Πιο παλιά την αναζητούσα στο σάιτ. Δείτε το περσινό ποστ μου!
πσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!!!!!!τσολια μου γκερμαον εισαι ταλαντουχοσ χιστισ και τιμοροσ !!με τι ταπεραμεντο περιγραφεις τισ περιιγισεις σου στα σοκακια τισ ιδονισ!!!γι αυτο και εγο ο ταπινοσ σου ραψοδοσ  τιν οδι αυτι σου γραφο  για να μαθουν ολοι τα κατορθοματα σου...
ο εσι πολιποθιτε γκερμαον,μεγαλε καζανοβα..εσι που με τι σκοτινι σου μπερτα σαγινευεις καθε ατακτι πορνι και τιν καθοδιγισ στα αβισαλεα  μονοπατια τισ ιδονισ και τισ απεραντισ καυλοσινισ σου....
οι μαγεμενεσ πριγκιπισες μαραζονουσ στο μπαλκονι τουσ λισμονοντασ τον αγαπιμενο τουσ δον γκερμαον...αυτον τον λαμπρο και μοναχικο ιποτι που με τιν μαγικι του ξιφολονχι και το ψολοδες σπερμα του μπορι να γκρεμισι πανιψιλουσ και στιβαρουσ πιργουσ...(εμμμ οικουσ ιθελα να πο)χιχι!
θεος θεος!!!!!αξιος ιποτισ και σκλαβος τισ ιδονις!ιποκλινομαι στο ιδονισμενο πνευμα σου μεγα μιστι!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Αλεξάνδρα στο 65Β εμφανίστηκε;Μιλάω για το μελαχρινό πλασματάκι από τη Ρωσία και όχι για τη βυζαρού.Αν εμφανίστηκε πείτε να πάω.

Η Άννα απέναντι από το 65 είναι εκπληκτικό.Πριν μπω στο δωμάτιο σκεφτόμουν να φύγω,αλλά με έπεισε να μείνω.Και δεν το μετάνιωσα!Μου υποσχέθηκε ότι είναι καλή στο κρεβάτι,και όντως ήταν!!!!Μάλλον θα πηγαίνω εναλλάξ Αλεξάνδρα Άννα!!!
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Αν η αννα που λετε ειναι το ξανθο πορνιδιο με τα γαλαζια ματια και το ελαφρως πεσμενο στηθος τοτε εχετε δικιο.το πηρα πριν φυγω για παρο και ηταν ισως το πιο ευχαριστο 20αρικο που εδωσα.απολυτα προθυμη για ολα...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Για την βυζαρού ουγγαρέζα που αναφέρθηκε στο Φ67 μπορεί να δώσει κάποιος τα φώτα του, ή χρειάζεται ΄΄μέσο΄΄ για να μάθουμε κάτι παραπάνω?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Για την βυζαρού ουγγαρέζα που αναφέρθηκε στο Φ67 μπορεί να δώσει κάποιος τα φώτα του, ή χρειάζεται ΄΄μέσο΄΄ για να μάθουμε κάτι παραπάνω?

Προσωπικά δεν την ξέρω.Μην αναφέρεσαι σε "μέσο" σε αυτό το forum.Αν ξέρει κάποιος θα σου απαντήσει.Μία πόρνη σε μπουρδέλο δεν μπορεί να είναι μυστικό.Αν ήταν για καμιά "κρυφή" βίζιτα,να μην περίμενες,αλλά για μπουρδέλο,όποιος ξέρει θα απαντήσει.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Καταλαβαίνεις πολύ καλά πως το εννοώ. Δεν διαβάζω τίποτα άλλο από τα ίδια και τα ίδια. Μάλλον για τις ίδιες και τις ίδιες. Σε κάποιους αρέσει... πάσο
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου έχεις δίκιο.Οι περισσότερες αναφορές είναι για συγκεκριμένες κοπέλες,αλλά σκέψου τον ενθουσιασμό όλων όταν μια κοπέλα,που έχει προταθεί μέσω του φόρουμ,τους αφήσει θετικές εντυπώσεις.Συνήθως δε γράφουν για τις αρνητικές,και αυτό είναι λάθος,και φυσικά για όσες δεν έχουν δοκιμαστεί.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δεν θα διαφωνίσω μαζί σου, η ενημέρωση που κάνουν εδώ είναι κατατοπιστική, απλά είχα πάρει την κοπέλα αυτή πριν κανά χρόνο και χάθηκε ξαφνικά. Δεν είναι εύκολο και να πηγαίνεις κέντρο με το αυτοκίνητο και να μην βρίσκεις αυτή που θες. Σε ευχαριστώ πάντως.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom