Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (29 μέλη και 226 επισκέπτες)

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Είσαι σίγουρος ότι δουλεύει ακόμα εκεί;Εγώ πάντως δε θυμάμαι κάποια τέτοια.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ήταν παλιά στο Φ71 στο επάνω φίλε. Πέρσυ την είχα πάρει. Αν πάντως μάθεις κάτι στείλε μου pm
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ήταν παλιά στο Φ71 στο επάνω φίλε. Πέρσυ την είχα πάρει. Αν πάντως μάθεις κάτι στείλε μου pm

Αν μάθω κάτι θα το γράψω στο φόρουμ.Όπως θέλουμε να ενημερωνόμαστε,να ενημερώνουμε κιολας!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η Αννούλα στο 71 κάτω θα είναι απόψε;
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα
Μια βοηθεια αν ξερει καποιος μην πανε πεταμενα τα λεφτα.
Ισμηνης τωρα ειναι μια Λιζα Ιταλιδα λεει πολυ ομορφη και πολυ καλη.
Ξερεις κανεις τιποτ ανα μου γραψει εστω και με pm.
Ευχαριστω.
 

qwerty1

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα
Μια βοηθεια αν ξερει καποιος μην πανε πεταμενα τα λεφτα.
Ισμηνης τωρα ειναι μια Λιζα Ιταλιδα λεει πολυ ομορφη και πολυ καλη.
Ξερεις κανεις τιποτ ανα μου γραψει εστω και με pm.
Ευχαριστω.


Είναι όντως Ιταλίδα. Την έχω γνωρίσει απο αλλού.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
σημερα πρωινη βαρδια τι υπαρχει στη Φυλης??????????????????????????????
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Tα λευκα φωτακια αναμμενα μαζι με τον ουρανο που μoιαζει με επιθεση οπως στο Terminator 1 αποψε στα ιατρεια της καυλας της οδου Φυλης :crazy:
Διαβαζοντας καλα και επαινετικα σχολια για την Πολωνεζα Αννα του Φ84 αποφασισα να εισβαλω σε αυτο το μπουρδελακι με τα επιεικως απαραδεκτα δωματια-Δεν υπηρχε κανενας συνμπουρδελιαρης εκεινη τη στιγμη και η τσατσα παρουσιασε την Αννα η οποια ηταν στριπερ στα Χανια πριν :rockon:Γλυκια και με εμφανιση πορνοσταρ φορωντας ενα εκφυλο σετ που συμπληρωναν τα κορδονια στα ποδια της-Πολυ καλο service αλλα ο χωρος απαραδεκτος
Φυλης 59 κατω η Τσεχα Λαρα ή Λαουρα οπου υπαρχουν σχολια μου μια σελιδα πισω-προηγουμενο crash test
Μετα τα βηματα μου με οδηγησαν στο 71 πανω οπου η περουκε Τσυπρια τσατσα παρουσιασε ενα ΝΕΟ νταρντανοαλογο,τη Νελλυ 23 ετων απο Σλοβενια-Κορμαρα στριπερ αφου και αυτη εργαζοταν στο παρελθον ως στριπερ-Κωλαρα τουμπανο :headbang2:-μικρα μαλακα ομορφα βυζια και πιπαρα στα 4-Καλες εντυπωσεις με εναλλαγη στασεων-  :knockinb:
Αυτα και για σημερα :sunglasses:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Psolaras είχες γράψει κάτι πριν δυο μέρες για μια βυζοπούλα ουγγαρέζα στο Φ67 την οποία ψάχνω εδώ και μήνες. Ξέρεις πότε είναι και ποιες ώρες? Ευχαριστώ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Psolaras είχες γράψει κάτι πριν δυο μέρες για μια βυζοπούλα ουγγαρέζα στο Φ67 την οποία ψάχνω εδώ και μήνες. Ξέρεις πότε είναι και ποιες ώρες? Ευχαριστώ
Πολυ ευχαριστως να σου πω-Απογευματινες ωρες Φ67-Αν και αυτα δεν ειναι στανταρ(καποιες απο βδομαδα σε βδομαδα αλλαζουν ωρες και σπιτια)Τσεκαρε την εκει και στο 71 πανω(παλιο της στεκι)
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ, θα πάω αύριο το απόγευμα. Στο 71 το πάνω νομίζω πως ήταν πρωινή βάρδια. Θυμάσε πως τη λέγανε?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ευχαριστώ, θα πάω αύριο το απόγευμα. Στο 71 το πάνω νομίζω πως ήταν πρωινή βάρδια. Θυμάσε πως τη λέγανε?
Για να μην απασχολουμε το φορουμ με τους διαλογους μας αν ανατρεξεις 2 σελιδες πισω θα διαβασεις οτι ειχα γραψει για την Μια που εργαζεται απογευμα στο Φ67-Ας δινουμε ενημερωση καλυτερα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Το διάβασα και δεν κατάλαβα πως το ''Μια'' είναι το ονομά της. Ουγγρικό σίγουρα δεν είναι. Ευχαριστώ για την ενημέρωση, αν και άμα δεις πόσοι διάλογοι γίνονται στο φόρουμ ο δικός μας δεν είναι τίποτα....
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η ΜΙΑ η Ουγγαρέζα είναι μάπα.Την είχα πάρει παλαιώτερα στο 71 επάνω.Επιπλέον τα πόδια της ήταν αξύριστα...Και άλλοι που την είχαν πάρει το ίδιο διαπίστωσαν.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Επιβεβαιώνω: Μία μάπα και μισή. Και αξύριστη βέβαια...(στο 71Α την είχα πάρει κι εγώ).
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επιβεβαιώνω: Μία μάπα και μισή. Και αξύριστη βέβαια...(στο 71Α την είχα πάρει κι εγώ).
Aπο καλο σεντερ φορ που ξεκινησε πριν κανα 2 χρονια πριν που την πρωτοπηρα κατεληξε παλτο Γ'Εθνικης
Αναφορα 2 σελιδες πριν-Επεσε η αποδοση και καλο θα ηταν να συνταξιοδοτηθει προωρα
 

250virago

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είχα καιρό να περάσω από περιοχή Λιοσίων. Γύρω στις 2.30 πέρασα τα 4 στην Τροφωνίου όπου είχε μαυρούλες διαφόρων κατηγοριών και μιά ρωσίδα MILF, με μεγάλο συνωστισμό. Πήγα μετά Χωματιανού στο 11Β 45άρα, σφιχτή, αλλά όχι του γούστου μου. Στο κάτω στο Α με το που μπήκα είδα ότι έχουνε κάνει ανακαίνηση καιεμφανίστηκε μελαχροινή, γύρω στα 28-30 ντυμένη, γλυκό πρόσωπο, όχι κάτι ιδιαίτερο από σώμα, λίγο γεματούλα. Στην αρχή πήγα να φύγω, αλλά κάτι με τράβηξε μιας και είχε ησυχία. Τελικά, μπήκα και πέρασα πολύ καλά. Χριστίνα από Ρουμανία. Φιλική, άνετη και με άνεση χρόνου. Άρχισε να με χαιδεύει με το χέρι απαλά και με ρώτησε αν θέλω. Όταν της είπα φυσικά, μου είπε ότι κάποιοι δεν θέλουν χάδι ακάποτο. Κουβεντούλα χαλαρή όσο με χαίδευε και άφηνε και μένα να χαιδεύω, όπου διαπίστωσα πολύ σφιχτό κορμί. Αφού με έφτιαξε αρκετά, αλλά πολύ απαλά, μου έβαλε καπότα και με "περιποιήθηκε" πολύ καλά, σε σημείο που φοβήθηκα ότι θα τελειώσω και της λέω ελα. Ρώτησε πως θέλω και της είπα κάτσε επάνω. Από τα πολύ καλά "ιππαστί", όρθια στα γόνατα, χωρίς βιασύνη. Χαλαρά στο τελείωμα, πάλι κουβεντούλα. Μου έκανε εντύπωση ότι έμεινα στο δωμάτιο περίπου στο τέταρτο. Τελικά ήταν μιά καλή επίσκεψη και με δεδομένη την ανακαίνηση του "σπιτιού". Διευκρινίζω ότι σαν σώμα ίσως απαγοητεύσει κάποιους, αλλά νομίζω ότι αξίζει με το παραπάνω το 20ευρω, για όσους δεν έχουν κολλήματα με κορμιά μοντέλου και συνιστώ επίσκεψη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom