Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (33 μέλη και 244 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ζηλευω ρε γκαυλιαρηδες!!!
 

Επισκέπτης
πραγματικι εξαρσι ιδονις αυτι ι νιχτα!!!σιναντισι με τον ιπερκαυλεουμα γκανκστα ,με πιστο ιποτι ιδονις σκιντο ,αξιοτιμο ντισαν και τον σιοπιλο αλλα θαυματουργο χιστι γκομενιο!
ο μεγας και τρανος ποιιτις μιιθικε αποψε στα ιπερδονισμενα σοκακια τισ ιδονις και επεδιξε λαμπρα οτι ειναι ενασ μαχιμος μπουρδελιαρις στο ενδοξο αγονα εναντια στιοσ ατακτεσ κορασιδες!!!
μια βολτα απο τον ατακτο λουξ οικο τισ θειας κατερινασ μασ επισε για ακομι μια φορα για τιν καθαριοτιτα και τις καλοευδιαθετες παρουσιες τις!
στο 32β ι νταρντανα καυλοιδες σαδρα απο γερμανια....
ιασονος 19α ι κορινα...πορνιδιο με πιασιματακια για τουσ λατρισ....
ιασονος 20α ι κριστινα απο ροσια....καλιτερα να φιγι απο κι γιατι χαλαι τιν πιατσα τισ μεγαλις τερατοτιτανιασ μορφισ κιριας ελευθεριας!
ιασονος 20β ενα αδιαφορο ξεβρακοκεφαλο πορνιδιο....
τα ιπολοιπα καταλιματα του μεταξιου δεν χρειαζετε να αναφερθουν.....χεχε!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πσσσ!! Πανάξιος μπουρδελοκυνηγός!! Πέρασε τη διαδικασία μύησης επιτυχώς! Ξέρω εγώ τι λέω! Εύγε καβλιαρέτζο μου εύγε! :rockon:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ευχαριστώ πολύ τους τσαχπινοκαυλιάρηδες για την ξενάγηση στον μπουρδελόκοσμο..!Θα ήταν τιμή μου να περπατώ τα σοκάκια με αυτούς τους ιππότες της αχαλίνωτης ηδονής!

Εις το επανιδείν λοιπόν!
 

Επισκέπτης
μια μικρι απογευματινι  τσαρκα στουσ οικους τις οδους φιλις .....
φιλις 67 πορνιδιο αννα....το ζουμερο τισ κολαρακι ανασικοσε το πεσμενο πεος μου....αξιοπιτσιλιστο
φιλις 84α ι αννα απο πολονια....
φιλις 84β ι λιλι(ελεανα) οπου ιπεστι το καυτο και ιγρο μου ζομο!το ατιμο ξεβρακοκεφαλο πορνιδιο ιταν ανεπιδικτις μαθισεοσ στο τσιμπουκλοβερ και ιπεστι πιτσιλισμα ιεραποστιλικο.....για ενα πιτσιλισμα αξιζει....για δευτερο δεν θα το ελεγα....
φιλις  86α το γνοστο μινιον ΄λλα και καυλοιδες πορνιδιο μαριλενα!
πολι καλι επιλογι πιτσιλισματος για τουσ λατρισ τον μινιον πορνιδιον!
φιλις 86β.....ενα ψολοπορνιδιο που μου περασε απαρ5ατιριτο...
φιλις 84 ι χριστινα...αδινατο πορνιδιο ....περαν του μπουρδελικου μου γουστου...
μια μικρι τσαρκουλα στους αμαρτολουσ και πιτσιλοδρομουσ τισ φιλις...!
πουτανες στα κρεβατια σασ και εγο ψολαρμενιζο!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Έγινε η λιτή συνάθροισης..
και πορνιδίων κάναμε άθροισις!
με της ηδονής το λάγνο όχημα..
πήγαμε τσάρκα για ξερόχυμα!
στην αγαπητή μας θεία..
χάσαμε ιερά και θεία!
και μια τσάρκα στο καπάκι..
στην περιοχή των πάκι!
στα στενά της Αττικής..
η χαρά της Αφρικής!
'λιοκαμμένες είχε πόρνες..
με ζούπηγμα βυζιών σαν κόρνες!
ετοιμάστε τις καπότες..
έρχονται ηδονής ιππότες!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Έγινε η λιτή συνάθροισης..
και πορνιδίων κάναμε άθροισις!
με της ηδονής το λάγνο όχημα..
πήγαμε τσάρκα για ξερόχυμα!
στην αγαπητή μας θεία..
χάσαμε ιερά και θεία!
και μια τσάρκα στο καπάκι..
στην περιοχή των πάκι!
στα στενά της Αττικής..
η χαρά της Αφρικής!
'λιοκαμμένες είχε πόρνες..
και ζούπηγμα βυζιών σαν κόρνες!
ετοιμάστε τις καπότες..
έρχονται ηδονής ιππότες!
γαμώ τα ζειμπέκικα βγαίνει αυτό
 

Επισκέπτης
Έγινε η λιτή συνάθροισης..
και πορνιδίων κάναμε άθροισις!
με της ηδονής το λάγνο όχημα..
πήγαμε τσάρκα για ξερόχυμα!
στην αγαπητή μας θεία..
χάσαμε ιερά και θεία!
και μια τσάρκα στο καπάκι..
στην περιοχή των πάκι!
στα στενά της Αττικής..
η χαρά της Αφρικής!
'λιοκαμμένες είχε πόρνες..
με ζούπηγμα βυζιών σαν κόρνες!
ετοιμάστε τις καπότες..
έρχονται ηδονής ιππότες!
ολα τα πορνοευροοοο!!!!ιποκλινομαι για ακομι μια φορα στιν ιδονισμενι λαγνι σου ποιισι μεγα και τρανε πορνοραψοδε ολις τισ μπουρδελοβασιλιας!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ολα τα πορνοευροοοο!!!!ιποκλινομαι για ακομι μια φορα στιν ιδονισμενι λαγνι σου ποιισι μεγα και τρανε πορνοραψοδε ολις τισ μπουρδελοβασιλιας!!!
king-033.gif
Πάλι εγραψαν….τ’ανηψια μου σημερα…..!!!!!
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χτεσινή απογευματινή τσάρκα Φυλής. Γενικά δεν υπήρχε τίποτα αξιοπρόσεχτο. Πήγαινα για Αλεξάνδρα στο 65, αλλά ήταν κλειστό και πάνω και κάτω. Τελικά κατέληξα στο 84, όπου υπήρχε η γνωστή Αννα. Είπα να τη δοκιμάσω μιας και είχα δει καλές κριτικές εδω μέσα. Ωραίο παιδί, πανέμορφα μάτια, πρώτο σώμα, ωραία πατούμενα με κορδόνια, φιλική και πρόσχαρη. Τρίψιμο στο σώμα με τα βυζιά, πίπα μέτρια αλλά αξιοπρεπής και αρκετά αργή, καταπληκτικό στήσιμο στα τέσσερα, ωραίο κωλαράκι και σούφρα πειρασμός (μόνο θέα), προστυχόλογα στο τελείωμα. Ήταν μία καλή εμπειρία, που αξίζει 1-2 επισκέψεις ακόμα....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αυτή η Άννα στο 84 με την άλλη στο 71 είναι διαφορετικές έτσι?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Σημερα πρωί στην Φωκαίς 17 πάνω η Σονια μία λεπτή αβυζη κοντή καταξανθουλα και στο κάτω μία λεπτή αβυζη ψηλή καταμελαχρινή - νέα προσωπα. Το Φυλης 65 παλι κλειστό. Στο 67 περιμενα ναδω μία με κοντό μελαχρινο μαλι. Περασα στο 88Β για την γνωστή με τα ωραια διαφημιζομενα απο την τσατσα βυζακια, εχοντας στο νου μου παντα να δω την Μιλενα στο 71 πάνω.
Αναμονή πριν απο μενα 4 (!) και βεβαια περιμενα διοτι εμφανισιακα με κερδισε. Και στην πραξη κερδιζει 10αρι ειδικα για το επιμονο - περισσοτερο και απο την διεισδυση - γλυψαρχι.
Περιγραφη: Ψηλη λεπτή αβυζη ξανθια, ωραιο ποδι κ ωραιο παιδι η Μολδαβη κατα δηλωση της. Θα ξαναπαω με την πρωτη ευκαιρια.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αυτή η Άννα στο 84 με την άλλη στο 71 είναι διαφορετικές έτσι?
Πάμε πάλι!.
Αλλη η ξανθιά Αννα στο 71β, άλλη η μικρή καστανή Αννα στο 71β (μέχρι πρόσφατα ήταν η μικρή πρωί και η show-woman απόγευμα), και άλλη η Αννα στο 84α.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ποια από όλες είναι αυτή που γίνεται χαμός περιμένουν στην ουρά για να περάσουν?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ποια από όλες είναι αυτή που γίνεται χαμός περιμένουν στην ουρά για να περάσουν?
Ουρά έχει η λεπτή ξανθιά περπατημένη show woman Αννα του 71β (συνήθως απόγευμα) και τώρα τελευταία και η Αννα του 84α. Το μικρό σαλονάκι του 71β χειροτερεύει την εντύπωση γιατί με 6-7 άτομα φτάνει στην πόρτα η ουρά. Εχω διαβάσει ότι στο 71β έχει εμφανιστεί και η μικρούλα η καστανή Αννα απόγευμα όταν λείπει η ξανθια Αννα. Μικρή απειρη και λίγο άτεχνη αλλά σε μένα άρεσε αν και άλλη καλή κουβέντα δε γράφτηκε. Την έθαψαν οι υπόλοιποι.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Περιγραφη: Ψηλη λεπτή αβυζη ξανθια, ωραιο ποδι κ ωραιο παιδι η Μολδαβη κατα δηλωση της. Θα ξαναπαω με την πρωτη ευκαιρια.
Τελικά στο 71 ή στο 88Β γιατί δεν κατάλαβα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ για την ενημέρωση
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
σημερα ξερετε τι ωρα δουλευη η κατερινα στην κωλονου 30Α ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom