Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 107 άτομα (7 μέλη και 100 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Περιγραφη: Ψηλη λεπτή αβυζη ξανθια, ωραιο ποδι κ ωραιο παιδι η Μολδαβη κατα δηλωση της. Θα ξαναπαω με την πρωτη ευκαιρια.
Τελικά στο 71 ή στο 88Β γιατί δεν κατάλαβα

Στο 71 πάνω αυτό με τα σκαλακια.
Και είναι από Σλοβενια όχι Μολδαβία (ακομα τις μπερδευω τις χωρες)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια ειδα πριν λιγο στην διδυμου 18 στο μεσαιο με τα 2 σκαλακια μια που με 20ευρω δινει και κουλουρι,μελαχροινη λιγο χοντρουλα,λεει τιποτα;δεν μου φανηκε και ασχημη,δωστε τα φωτα σας
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί έκλεισαν το    65 α+β;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Μην στενοχωριέστε θα ανοιξουν τα 69άρια
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Η Μιλένα στο Φ71 επάνω είναι όντως λεπτή νεαρή με ωραίο λεμονάτο (προς γκρειπ φρουτ) βυζάκι αλλά πολύ β πρόσωπο και μαλλί ξανθό κομοδινί. Ομως έχει πολύ γλυκειά έκφραση και συμπεριφορά και την περιμένει τεράστια ουρά (κανει και ρίμα!). Παρά την ουρά (όλα τα δωμάτια γεμάτα και 3-4 στο σαλόνι) δε βιαζεται και η συμμετοχή είναι πολύ καλή.
Προσωπικά μάλλον δε θα ξαναπήγαινα γιατί ξενερώνω με τόσο πολύ κόσμο και τα β' πρόσωπα αλλά είναι πολύ καλή για όποιον δεν τον απασχολούν αυτά.
 

Επισκέπτης
Καλησπερα μηπως ξερει κανεις ποιες ειναι μετα τις 12 φωκαιας 25α 25β?λενε τιποτα?η κανενα καλο κομματι απο λιοσιων και περιχωρα...??
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πηρα και εγω τις προαλλες την γνωστη Αννουλα την ελληνοπολώνεζα οπως μου ειπε και η ιδια.σορυ φιλοι μου αλλα εντελως διεκπαιρεωτικη η γκομενα .ξεκινησε με τρυψιμο το χαλαρο πεσμενο μαλαγριασμενο στηθος της σε ολο μου το σωμα και μετα στα τεσσερα οπου και αδειασα το φλομπερ μου γιατι ειχα καιρο να γαμησω.σε ολη την διαρκεια του γαμησιου ειχε αγχος γιατι ειχε στραβοπαρκαρει το γκρι Γκολφ της επι της Φυλης!Ελεως δειξτε ρε κοριτσια λιγο επαγγελματισμο!Μακρια συναδελφοι !
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Η Μιλένα στο Φυλής 71Α (πρωινή βάρδια) είναι ε-ξ-α-ι-ρ-ε-τ-ι-κ-ή... το απόλυτο GFE... ξανθιά με ωραίο κωλαράκι, μικρό αλλά με πολύ ωραία ρώγα βυζάκι... πολύ καλή πίπα + γλείψιμο στα @@, ελευθέρα πιασίματα (δάχτυλα), όλες οι στάσεις... :boobies:

την βλέπω σύντομα να την κάνει για κανένα studio… 
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Η Μιλένα στο Φυλής 71Α (πρωινή βάρδια) είναι ε-ξ-α-ι-ρ-ε-τ-ι-κ-ή... το απόλυτο GFE... ξανθιά με ωραίο κωλαράκι, μικρό αλλά με πολύ ωραία ρώγα βυζάκι... πολύ καλή πίπα + γλείψιμο στα @@, ελευθέρα πιασίματα (δάχτυλα), όλες οι στάσεις... :boobies: 

Μία ενσταση για την πιπα. Ειναι μικρής διαρκειας και μετρια αλλά άμα εχουν μουλιασει τα @@ σου ενω στην παιζει με το χερι δεν την θες. Σημερα το πρωι πηγα (παλι) και δεν υπηρχε κανεις, περασα σφαιρα και απηλαυσα της υπηρεσιες της. Ξανα τωρα από Τριτη αν θαναι εκει (ξεχασα ναρωτησω ξερει κανεις?)
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες,καμια καλή αυτή την ώρα παίζει;Το απόγευμα ποια καλά μουνιά έχουμε;
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Θα μου πει κανείς;που πήγατε όλοι ρε παιδια;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Στις Πουτανεεεεεεεςςςς  :2funny: :2funny: :2funny:
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρώτησα κάτι πριν.Θα απαντήσετε ως προς τα κορίτσια που καταθέτουμε;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Γειά σας παιδιά. Θέλω να καταθέσω την εμπειρία μου από μια μπουρδελότσαρκα που έκανα σήμερα το πρωί.
Καταρχάς, να δηλώσω ότι είμαι οπαδός των studio και μετά από την σημερινή μου εμπειρία, μάλλον δεν θα ξαναπατήσω σε μπουρδέλο.
Ψάχνοντας λοιπόν να γαμήσω φθηνά, συμβουλεύτηκα το forum μας και αποφάσισα να επισκεφτώ ένα εκ των παρακάτω μπουρδέλων: Φυλής 71Α και Κολωνού 30Α. Αυτά τα δύο έχουν σχετικά καλή βαθμολογία και καλές κριτικές στο site.
Πάω λοιπόν πρώτα στη Φυλής, έχοντας διαβάσει όλα τα καλά για την Μιλένα της πρωινής βάρδιας. Λοιπόν παιδιά, καταρχάς η φωτογραφία της πόρτας είναι λάθος, είναι η διπλανή πόρτα, αυτή που θυμίζει κελί φυλακής. Την ώρα που πήγα - 10:00 πρωί - μπαινόβγαιναν κάτι τελείως παρακμιακοί τύποι και μέσα ήταν γεμάτο, λές και γινόταν λιτανεία ή λές και ήταν τεκές. Πολύ βρωμιά τέλος πάντων και επειδή δεν ήθελα να περιμένω και επειδή δεν με σήκωνε και πολύ το κλίμα, φεύγω για Μεταξουργείο.
Εκεί, Κολωνού 30Α, βρίσκω την πόρτα που αντιστοιχεί στη φωτογραφία του site, ανεβαίνω τις σκάλες και βρίσκω στο σαλόνι άλλους τρείς, ευπρεπείς κατα τ'άλλα κυρίους που περίμεναν να δούν την κοπέλα, μαζί τους και εγώ. Είχα διαβάσει περί Κατερίνας και Χριστίνας και περίμενα να δώ κάτι καλό. Καλούτσικο το περιβάλλον, όχι ιδιαίτερα καθαρό, αλλά οk. Μετά από 5 λεπτά αναμονής, συνέβει το εξής σουρεαλλιστικό: βγαίνει μια μελαχροινή γκόμενα, φοβερή σας λέω, μούναρος και εν χορώ σηκώθηκαν οι άλλοι τρείς και έφυγαν! Έτσι στη ψύχρα. Έμεινα μαλάκας. Άλλο να σας το περιγράφω και άλλο να το βλέπατε. Πέρασαν αστραπιαία πολλές σκέψεις από το μυαλό μου: Γιατί φεύγουν; Τι τους χάλασε; Μήπως ήταν συνεννοημένοι για να σπάσουν πλάκα; Ή μήπως ξέρουν κάτι περισσότερο από μένα που πήγαινα πρώτη φορά εκεί; Η τελευταία σκέψη επικράτησε και σε δευτερόλεπτα έφυγα και εγώ.
Έλα όμως που ήθελα να γαμήσω και δη να γαμήσω φθηνά, όπως προανέφερα. Το μετανιώνω στο δρόμο και γυρίζω πίσω. Σκέφτηκα ότι αφού έφυγαν, θα εξυπηρετηθώ γρήγορα και άλλωστε η γκόμενα ήταν φοβερή. Λοιπόν, επιστρέφοντας, βλέπω έξω από το μπουρδέλο τρία πακιστανάκια να κατουράνε δίπλα στη πόρτα και μετά να ανεβαίνουν επάνω να γαμήσουν τη δύσμοιρη... Αυτό ήταν, έφυγα και δεν κοίταξα πίσω.
Από εκεί, πήγα στο studio στην Ιπποκράτους 144, για το οποίο έγραψα και μια κριτική. Δεν ξέρω ρε παιδιά αν είμαι περίεργος ή συχασιάρης ή αν ανοίγω ξανα κάποιο θέμα για το οποίο τα έχουμε ξαναπεί, δηλαδή studio vs μπουρδέλα. Δεν είμαι κανένας λεφτάς, αλλά δεν ξαναπάω σε μπουρδέλο. Προτιμώ να σκάσω το πενηντάρι ή το ογδοηντάρι, αλλά τουλάχιστον θα το ευχαριστηθώ. Σεξ και ποιότητα ρε παιδιά. Νομίζω ότι οι γκόμενες στα studio είναι πιο επαγγελματίες, διότι σέβονται τα λεφτά που θα δώσεις, επειδή είναι πολλά. Και καταλαβαίνουν και οι ίδιες ότι δεν πάει τυχαίος κόσμος εκεί. Πηγαίνω συνέχεια σε studio, ειδικά αυτά της Αθανασίας 3 και της Αριστοτέλους 6 και είμαι πάντα ευχαριστημένος. Θα μου πείτε, με 20 ευρώ στα μπουρδέλα, μην περιμένεις και πολλά. Και επίσης, δεν θέλω να φανώ ρατσιστής, αλλά μετά από αυτό που είδα σήμερα με αυτούς τους τρείς τους βρωμιάριδες τους Πακιστανούς και αυτό που συμβαίνει κάθε βράδυ στη Φυλής με τους Αλβανούς και τους Νιγηριανούς, καλύτερα να λείπει το βύσσινο...
Σε καταλαβαινω κι έχεις απολυτο δικιο καλε μου…
Μονο που παρα μα πααααρα πολλες μερες και ειδικα πρωι…
το ντελο μου είναι κλειστο…
Διπλα πηγες….Αχαχαχαχαχαχαχα….
..Υ.Γ…..Να σημειωθει…ότι δεν εχω προσβαση κατουρηματος
              κατά την εισοδο…αλλά ούτε και σκαλες…!!!!
 

Επισκέπτης
να βγαλεις τον αριθμο 30 και κολλησε μια ταμπελα που να γραφει κατερινα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να μην μπερδευονται
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
να βγαλεις τον αριθμο 30 και κολλησε μια ταμπελα που να γραφει κατερινα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να μην μπερδευονται
lol-031.gif

Ναι ναι….θα βαλω τοξακια και ταμπελες από την βουλιαγμενης…!!!!
 

Επισκέπτης
ετσι ετσι"θεια κατερινα"  :) :)!!και ξερεις γιατι σε φωναζουν ετσι ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom