Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (14 μέλη και 105 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σιναδερφοι χιστες ιπαρχουν τεσερα πορνιδια στιν φιλισ εν ονοματι αννα!!!
φιλις 84α αννα απο πολονια....παλιοτερα ιπιρχε και μια αλλι αννα απο ρουμανια ομοσ...εχει χαθει τορα...(πιτσιλιοταν και στο 86α...)
φιλις 67 παλι αννα...
φιλισ 71 κατο ιπαρχουν διο πορνιδια εν ονοματι αννα!
μα καλα δε μπορουσαν να βρουνε κανα αλλο ονομα????να βαζουν σε διακισασιες το πορνορεπορταζ μασ τα ατιμα πορνιδια????αι στα κοματια παλιο αχαριστες πορνες!ξεβρακοκεφαλες!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Περιγραφη: Ψηλη λεπτή αβυζη ξανθια, ωραιο ποδι κ ωραιο παιδι η Μολδαβη κατα δηλωση της. Θα ξαναπαω με την πρωτη ευκαιρια.
Τελικά στο 71 ή στο 88Β γιατί δεν κατάλαβα
 

στο 71 πανω τα πρωινα...δες και το δικο μου ποστ στο λινκ 
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
σιναδερφοι χιστες ιπαρχουν τεσερα πορνιδια στιν φιλισ εν ονοματι αννα!!!
φιλις 84α αννα απο πολονια....παλιοτερα ιπιρχε και μια αλλι αννα απο ρουμανια ομοσ...εχει χαθει τορα...(πιτσιλιοταν και στο 86α...)
φιλις 67 παλι αννα...
φιλισ 71 κατο ιπαρχουν διο πορνιδια εν ονοματι αννα!
μα καλα δε μπορουσαν να βρουνε κανα αλλο ονομα????να βαζουν σε διακισασιες το πορνορεπορταζ μασ τα ατιμα πορνιδια????αι στα κοματια παλιο αχαριστες πορνες!ξεβρακοκεφαλες!
Χώσε μπινελίκια και για το όνομα Ντανιέλα γιατί ταλαιπωρούν το συναγωνιστή terrorist με όλες αυτές τις Ντανιέλες!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κατάθεση σήμερα στην Μιλένα , πρωινή βάρδια στο Φυλής 71 πάνω. Από τη Σλοβενία, κάτι που το τσέκαρα(τουλάχιστον ότι είναι από την πρώην Γιουγκοσλαβία) λέγοντάς της κάποιες σκόρπιες σέρβικες λέξεις. Αρχικά είχα ξεκινήσει για το μπουρδέλο της Ναταλί στη Διδύμου 18. Η Ναταλί θα επιστρέψει στο πόστο της στις 4 Σεπτέμβρη, ημέρα Τρίτη. Κριτικές και για τις δύο σε λίγο. Την Ναταλί την είχα πάρει πριν κάνα μηνα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
μικρή καστανή Αννα στο 71β (μέχρι πρόσφατα ήταν η μικρή πρωί και η show-woman απόγευμα)
----
αυτή είνα η άννα -μαρία,  έτσι ?  -που η τσατσα την λέει  κι αυτήν  ...Άννα
Οντως μας μπερδεύουν επίτηδες. Επειδή γίνεται χαμός με την "γυμνάστρια" "αννα ..  σου λέει .. όλες Άννες  στο 71
για να .. περνάνε όλοι,  κι  αυτοί  που έχουν ακούσει , αλλά δεν τις ξέρουν φατσικά κλπ
Εγώ νομίζω ότι κι αυτή του 84 ονομάζεται άννα για να  μπερδεύεται η κατάσταση κι όσοι περισσέυουν  από την ουρά στο
71 , να πηγαίνουν .. απέναντι  :rockon: ;) ;)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Καταλαβαίνω ότι ό φίλος που γράφει τις κριτικές για τη Μαριλένα στο 86 το πάνω την έχει δαγκώσει(παρεπιπτόντως νομίζω ότι είναι το 86β και όχι 86α όπως γράφει ο κατάλογος, γιατί πάνω από την πόρτα έχει ένα β. Τεσπά δεν έχει σημασία). Το ίδιο μου έχει συμβεί με διάφορες. Ας γράψω και γώ τη γνωμη μου όμως: 1,60 (το πολύ!)λεπτή, μακρύ μαύρο σγουρό μαλλί, μεγάλο tatoo στη μέση, μέτριο πρόσωπο, δάχτυλα κάτω του μετρίου, απόδοση κάτω του μετρίου, συμμετοχή κομοδίνου.
Για ν' ακούσουμε και άλλες γνώμες για τη Μαριλένα απογευματινή στο 86 επάνω!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καταλαβαίνω ότι ό φίλος που γράφει τις κριτικές για τη Μαριλένα στο 86 το πάνω την έχει δαγκώσει(παρεπιπτόντως νομίζω ότι είναι το 86β και όχι 86α όπως γράφει ο κατάλογος, γιατί πάνω από την πόρτα έχει ένα β. Τεσπά δεν έχει σημασία). Το ίδιο μου έχει συμβεί με διάφορες. Ας γράψω και γώ τη γνωμη μου όμως: 1,60 (το πολύ!)λεπτή, μακρύ μαύρο σγουρό μαλλί, μεγάλο tatoo στη μέση, μέτριο πρόσωπο, δάχτυλα κάτω του μετρίου, απόδοση κάτω του μετρίου, συμμετοχή κομοδίνου.
Για ν' ακούσουμε και άλλες γνώμες για τη Μαριλένα απογευματινή στο 86 επάνω!
Η συγκεκριμενη ειναι παλτο τελειως και καλο θα ηταν να κανει κανα αλλο επαγγελμα-Μια φορα την επισκεφτηκα και με ξενερωσε-Τυπικη πιπουλα αλλα μετα την πηρα με ενταση και στο τελος μου την ειπε,της απαντησα και πηρε τον μπουλο-Προσωπικα δεν την ξαναπροτιμω-Να μαθει να τιμα το επαγγελμα που κανει και οχι να το παιζει και κυρια και πουτανα στον ιδιο χωρο-Μαλλον ντρεπεται που καταλαβαινει οτι ειναι πουτανακι
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Γειά σας παιδιά. Θέλω να καταθέσω την εμπειρία μου από μια μπουρδελότσαρκα που έκανα σήμερα το πρωί.
Καταρχάς, να δηλώσω ότι είμαι οπαδός των studio και μετά από την σημερινή μου εμπειρία, μάλλον δεν θα ξαναπατήσω σε μπουρδέλο.
Ψάχνοντας λοιπόν να γαμήσω φθηνά, συμβουλεύτηκα το forum μας και αποφάσισα να επισκεφτώ ένα εκ των παρακάτω μπουρδέλων: Φυλής 71Α και Κολωνού 30Α. Αυτά τα δύο έχουν σχετικά καλή βαθμολογία και καλές κριτικές στο site.
Πάω λοιπόν πρώτα στη Φυλής, έχοντας διαβάσει όλα τα καλά για την Μιλένα της πρωινής βάρδιας. Λοιπόν παιδιά, καταρχάς η φωτογραφία της πόρτας είναι λάθος, είναι η διπλανή πόρτα, αυτή που θυμίζει κελί φυλακής. Την ώρα που πήγα - 10:00 πρωί - μπαινόβγαιναν κάτι τελείως παρακμιακοί τύποι και μέσα ήταν γεμάτο, λές και γινόταν λιτανεία ή λές και ήταν τεκές. Πολύ βρωμιά τέλος πάντων και επειδή δεν ήθελα να περιμένω και επειδή δεν με σήκωνε και πολύ το κλίμα, φεύγω για Μεταξουργείο.
Εκεί, Κολωνού 30Α, βρίσκω την πόρτα που αντιστοιχεί στη φωτογραφία του site, ανεβαίνω τις σκάλες και βρίσκω στο σαλόνι άλλους τρείς, ευπρεπείς κατα τ'άλλα κυρίους που περίμεναν να δούν την κοπέλα, μαζί τους και εγώ. Είχα διαβάσει περί Κατερίνας και Χριστίνας και περίμενα να δώ κάτι καλό. Καλούτσικο το περιβάλλον, όχι ιδιαίτερα καθαρό, αλλά οk. Μετά από 5 λεπτά αναμονής, συνέβει το εξής σουρεαλλιστικό: βγαίνει μια μελαχροινή γκόμενα, φοβερή σας λέω, μούναρος και εν χορώ σηκώθηκαν οι άλλοι τρείς και έφυγαν! Έτσι στη ψύχρα. Έμεινα μαλάκας. Άλλο να σας το περιγράφω και άλλο να το βλέπατε. Πέρασαν αστραπιαία πολλές σκέψεις από το μυαλό μου: Γιατί φεύγουν; Τι τους χάλασε; Μήπως ήταν συνεννοημένοι για να σπάσουν πλάκα; Ή μήπως ξέρουν κάτι περισσότερο από μένα που πήγαινα πρώτη φορά εκεί; Η τελευταία σκέψη επικράτησε και σε δευτερόλεπτα έφυγα και εγώ.
Έλα όμως που ήθελα να γαμήσω και δη να γαμήσω φθηνά, όπως προανέφερα. Το μετανιώνω στο δρόμο και γυρίζω πίσω. Σκέφτηκα ότι αφού έφυγαν, θα εξυπηρετηθώ γρήγορα και άλλωστε η γκόμενα ήταν φοβερή. Λοιπόν, επιστρέφοντας, βλέπω έξω από το μπουρδέλο τρία πακιστανάκια να κατουράνε δίπλα στη πόρτα και μετά να ανεβαίνουν επάνω να γαμήσουν τη δύσμοιρη... Αυτό ήταν, έφυγα και δεν κοίταξα πίσω.
Από εκεί, πήγα στο studio στην Ιπποκράτους 144, για το οποίο έγραψα και μια κριτική. Δεν ξέρω ρε παιδιά αν είμαι περίεργος ή συχασιάρης ή αν ανοίγω ξανα κάποιο θέμα για το οποίο τα έχουμε ξαναπεί, δηλαδή studio vs μπουρδέλα. Δεν είμαι κανένας λεφτάς, αλλά δεν ξαναπάω σε μπουρδέλο. Προτιμώ να σκάσω το πενηντάρι ή το ογδοηντάρι, αλλά τουλάχιστον θα το ευχαριστηθώ. Σεξ και ποιότητα ρε παιδιά. Νομίζω ότι οι γκόμενες στα studio είναι πιο επαγγελματίες, διότι σέβονται τα λεφτά που θα δώσεις, επειδή είναι πολλά. Και καταλαβαίνουν και οι ίδιες ότι δεν πάει τυχαίος κόσμος εκεί. Πηγαίνω συνέχεια σε studio, ειδικά αυτά της Αθανασίας 3 και της Αριστοτέλους 6 και είμαι πάντα ευχαριστημένος. Θα μου πείτε, με 20 ευρώ στα μπουρδέλα, μην περιμένεις και πολλά. Και επίσης, δεν θέλω να φανώ ρατσιστής, αλλά μετά από αυτό που είδα σήμερα με αυτούς τους τρείς τους βρωμιάριδες τους Πακιστανούς και αυτό που συμβαίνει κάθε βράδυ στη Φυλής με τους Αλβανούς και τους Νιγηριανούς, καλύτερα να λείπει το βύσσινο...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Φίλε Panos81 οι φωτός στον κατάλογο του site δεν είναι λάθος. ;) Το www.bourdela.com/content/view/462/225/lang,el/]Φυλής 71Α[/url] είναι αυτό που ανεβαίνεις τις σκάλες και που δουλεύει η Μιλένα τα πρωινά, και δίπλα του ακριβώς είναι το www.bourdela.com/content/view/470/225/lang,el/]Φυλής 71Β[/url].
edit: επίσης το thread συγχωνεύτηκε...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ποιος καλος γαμικος συνμπουρδελιαρης θα μου προτεινει ενα καλο καθαρο dirty μπουρδελο τετοια ωρα Μεταξουργειο? :cool2:Αν ειναι ευκολο του 15ευρου-Φτηνιαρικο και βρωμικο σεξ με κανα γκομενακι της προκοπης(αν υπαρχει)Τα ρεστα των 5€ τα δινω bonus στις μαυρες για χυσιμο σε χερια-ποδια :headbang2: :cum:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αν βλέπεις ακόμα το thread κάνε μια τσάρκα στα Κεραμεικού 13 α και β και μετά Κεραμεικού 15 α και β. Τιμές 15 γιούρια.Αν γουστάρεις και φτηνό κωλούρι στο Κεραμεικού 13 α συνήθως τέτοιες ώρες παίζει και η μίλφ Ρουμάνα Γιούλη που δίνει την κωλούρα της με +3 Ευρώ (δηλαδή 18 Ευρώ). Επίσης ρίξε και μια ματιά στα κάτω στην Ιάσωνος προς Αχιλλέως μεριά.Άντε και καλό βόλι.
Που χαθηκες εσυ φιλε>?Καποτε εδινες αναφορες απο εφοδους σου-Σε χασαμε καιρο-Θα ξεκινησω σε λιγακι-Καλο οτι μενουν και ρεστα 2€ στο τελος!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αδερφέ άστα. Θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή.Μεγάλη ιστορία... Εγώ, ο Σαβάλας και κάποιοι ακόμα περάσαμε μεγάλα λούκια (και περνάμε).Το πνεύμα μας όμως είναι πάντα εδώ  ;)
Σου ευχομαι να περνας καλα και να γουσταρεις-Ολοι μας περναμε και τα γαμωdownιασμαρα μας και τα χαιλικια μας-Life rules-Πιστευω το milfaki που λες να αξιζει κατι-Γενικα μακρια απο επιπλα
 

Επισκέπτης
αυτες οι petite καταστασεις σε φαγαν εσενα...χεχεχε
 

Επισκέπτης
Αδερφέ άστα. Θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή.Μεγάλη ιστορία... Εγώ, ο Σαβάλας και κάποιοι ακόμα περάσαμε μεγάλα λούκια (και περνάμε).Το πνεύμα μας όμως είναι πάντα εδώ  ;)
οοοο ιποκλινομαι στα ιερα λογια του μεγαλου επιβλιτικου αφεντικου!τα λογια σου αφεντικο μου με ταξιδευουν σε νεουσ οριζοντες λαγνιας και προσμονο για νεες πορνοκαταστασεις!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οοοο ιποκλινομαι στα ιερα λογια του μεγαλου επιβλιτικου αφεντικου!τα λογια σου αφεντικο μου με ταξιδευουν σε νεουσ οριζοντες λαγνιας και προσμονο για νεες πορνοκαταστασεις!!!

κανονισε να καψουρευτεις και εσυ πιτσι να δουμε ποιοι θα φυλανε μετα θερμοπυλες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom