Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 211 άτομα (25 μέλη και 186 επισκέπτες)

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Τα οκτώ σπιτάκια εξ ευωνύμων της Φυλής (κατεβαίνοντάς την)[/size]


scaled.php


Ο λαός λέει ''Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι''
Ετσι συνέβη και μ' εμένα.
Το πρωί σε ανταλλαγή προσωπικών μηνυμάτων με συναγωνιστή, τον πληροφόρησα ότι σήμερα ημέρα Σάββατο 9 Ιουλίου δε θα κάνω ενημέρωση διότι είχα οικογενειακές υποχρεώσεις.
''Εσύ ήσουν που το έλεγες;''
Από δω το είχα από 'κει το είχα, τελικά ξέκλεψα τον χρόνο που ήθελα και το λεωφορείο με αποβίβασε στη στάση...


scaled.php


Από 'κει πέρασα στην...

scaled.php



και μετά από μερικά βήματα συνάντησα το...


Πιπίνου 32Β

scaled.php


13:36

Αν και το φωτάκι ήταν αναμμένο δε μου άνοιξε κανείς.
Συνέχισα κατηφορίζοντας  προς το επόμενο σπιτάκι και συγκεκριμένα το...


Πιπίνου 54

scaled.php


13:39-13:40

Σπρώχνω την πόρτα η οποία τρίζει αρκετά και κατεβαίνω στον ημιυπόγειο προθάλαμο.
Μπροστά μου συναντάω μία κλειστή μεταλλική θύρα μ' ένα κεγκελόφρακτο παραθυράκι
Απαλή μουσική ακούγεται από μέσα και ο ήχος από τακούνια που πλησιάζουν.
Ανοίγει το πορτάκι και πίσω απ' τα κάγκελα διακρίνεται μία γεματούλα, συμπαθητική, με μαύρο σγουρό μαλλί κοπέλα.
-Καλημέρα. Λέει. Καμία κίνηση ν' ανοίξει την πόρτα, απλά με κοιτάζει.
-Καλημέρα. Λειτουργείτε;
-Ναι, πείτε μου.
-Εεε...ήρθα να...
-Τραβεστί είμαι. Σ' ενδιαφέρει;
-Α, τραβεστί...Η τιμή πόσο είναι;
-40 ευρώ.
-Ενεργητική, παθητική και τα δύο; - Τί ρωτάω ο μαλάκας;...Αλλά γιατί; Ενημέρωση είναι και αυτή -.
-Ενεργητική, παθητική. Ολα τα κάνω.
-Ευχαριστώ πολύ.
-Να 'σαι καλά...

Το τελευταίο σπιτάκι,  στη διασταύρωση με τη Φυλής, είναι το...


Πιπινου 65Β

scaled.php


13:41-13:42


Δίπλα στο μανάβικο η επιβλητική παλιά γκρί εξώπορτα είναι ανοιχτή.
Ανεβαίνω τα τέσσερα μαρμάρινα και ακολούθως τα πέντ' έξι μεταλλικά σκαλοπάτια και σπρώχνω την εσωτερική πόρτα.
Εισέρχομαι στο μικρό σαλόνι και ένα μεγάλο LOVE από τον απέναντι τοίχο μου κάνει γνωστό ότι έχω μπει σ' ένα σπίτι της... αγοραίας αγάπης.
Διακρίνω το εσωτερικό δύο δωματίων.
-Καλημέρα.
-Καλημέρα. Εχω ωραία κοπελίτσα, κάνει τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, στα 20 ευρώ. Θα περάσετε ωραία... Μου ανακοινώνει ήρεμα η αλλόδαπή μεσήλικη υπηρεσία, με το σγουρό, μαύρο, κοντό μαλλί.
-Πώς είναι τ' όνομά της;
-Εύα
Εμφανίζεται η κοπέλα πίσω από τη βελουδένια κουρτίνα  με βαριεστημένο ύφος λέγοντας ένα ξερό ''Γειά...''
Μέτριο ύψος, καστανό ίσιο μακρύ εώς λίγο κάτω απ' τους ώμους μαλλί, πρόσωπο όμορφο αλλά και πρόστυχο συνάμα, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο σώμα με καλό ποπό. Με το ζόρι χαμογελούσε. Φορούσε ένα ζευγάρι εσώρουχα που την κολάκευαν .
Φεύγοντας η υπηρεσία μου είπε ''ευχαριστώ...''

Περπατάω στην 3ης Σεπτεμβρίου και στρίβω αριστερά στη...

scaled.php


Τα περιστέρια με συντροφέυουν στη μοναχική μου τσάρκα.
Εκεί κοντά βρίσκεται το...

Μαγνησίας 1Α (και 3ης Σεπτεμβρίου)

scaled.php


13:45-13:46


Η ταμπέλα της εξώπορτας προτρέπει, ''χτυπήστε το κουδούνι''. Η πόρτα όμως είναι ανοιχτή οπότε μπαίνω κατευθείαν στον  προθάλαμο.
Στο τέλος αυτού, μία άλλη πινακιδούλα ενημερώνει πως πρέπει να χτυπήσω το μικρό ορειχάλκινο σφαιρικό αντικείμενο, που παράγει ήχο με τη βοήθεια μικρών  μεταλλικών σφαιριδίων στο εσωτερικό του και το οποίο βρίσκεται κρεμασμένο στα κάγκελα.
Το κάνω και από το βάθος εμφανίζεται ο τσάτσος...
-Γειά σας...
-Γειά σου.
Μου ανοίγει και εισέρχομαι στο μικρό, σκοτεινό σαλόνι.
-Ωραίο κουδούνι...
-Ναί. Είναι οικολογικό.
-Λοιπόν ακούω. Ποιά κοπέλα είναι τώρα;
-Εχεις ξανάρθει εδώ;
-Οχι.
-Η Αλεξάνδρα είναι...κάτσε να τη δεις...Σ' ένα λεπτό έρχεται.
Μετά από λίγα δευτερόλεπτα εμφανίστηκε πίσω από την κουρτίνα μία αλλοδαπή milf μέτριου ύψους, με κοντό ξανθό μαλλί, χαμογελαστή, με μεσαίο προς μεγάλο στήθος, παχουλή, με χοντρά πόδια. Φορούσε ένα μεσοφόρι. Με πλησίασε αρκετά.
-Γειά σου Αλεξάνδρα...
-Γειά σου αγάπη μου...
-Εσύ θα μου πεις τις υπηρεσίες;
-Ναι αγάπη μου. Τσιμπουκάκι, μουνάκι, φιλάκι, ελεύθερα πιασίματα, 69, όλες οι στάσεις, σιγά σιγά χωρίς βιασύνη, μόνο 20 ευρώ.
-Εντάξει, θα δώ και τ' αλλα μαγαζιά...
-Που θες να πας;
-Στα γύρω μαγαζιά...
-Να πας! Εδώ θα ήμαστε. Γειά σου αγάπη μου.


Δεξιά μου βλέπω την...


scaled.php


και τα παίρνω με τη σειρά...


Καλύμνου 48Β

scaled.php


13:47-13:48

Ανεβαίνω τα τρία τέσσερα μαρμάρινα σκαλοπάτια και χτυπάω το κουδούνι.
Μου ανοίγει η αλλοδαπή, μεσόκοπη υπηρεσία με το σγουρό μαύρο κοντό μαλλί.
-Καλημέρα σας. Περάστε παρακαλώ.
Εισέρχομαι σ' ένα φωτεινό και όμορφα διακοσμημένο σαλόνι μ' εντυπωσιακό ταβάνι που φέρει όμορφα γύψινα διακοσμητικά και έναν πολυέλεο να κρέμεται επιβλητικά.
Διακρίνω δύο δωμάτια.
-Καθίστε, έχουμε πολύ καλή κοπέλα.
-Πώς τη λένε;
-Να πει η κοπέλα. Πρόγραμμα απλό 20 ευρώ...
Εκείνη την ώρα εμφανίζεται η εργαζόμενη η οποία είναι ψιλοmilf, ψηλή, γεμάτη, ξανθιά με τα μαλλιά της μαζεμένα ψηλά στο κεφάλι, πρόσωπο με μαγουλάκια και προγουλάκι, χαμογελαστή. Στήθος μεγάλο.
-Γειά σου. Πώς σε λένε;
-Εχει σημσία;
-Η ευγένεια το απαιτεί. Εμένα με λένε...της λέω το πραγματικό μικρό μου όνομα.
-Αναστασία.
Αφού αποσύρθηκε η κοπέλα η κυρία συνέχισε με τα προγράμματα...
-Κανονική πρόγραμμα. Ολοι πρόγραμμα έχουν προφυλακτικό. Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, όλες στάσεις, ελευθερα πιασίματα. Θα περάσεις ωραία.
-Θα κάνω τη βόλτα μου και μπορεί να ξαναπεράσω.
-Οπως θέλεις...

Καλύμνου 48Α

scaled.php


13:49-13:50

Περνάω την ανοιχτή εξώπορτα.
Περπατάω στον προθάλαμο και χτυπάω το κουδούνι.
Η πόρτα ανοίγει και αρχίζω ν' ανεβαίνω  τα εικοσιοκτώ σκαλοπάτια, ενώ με συνοδεύει η μουσική του Carlos Santna από ψηλά.
Στο σαλόνι με υποδέχεται η αλλοδαπή κοπέλα που φοράει ένα λευκό κορμάκι.
Είναι μέτριου ύψους, με ξανθό ίσιο κοντό μαλλί, ενδιαφέρον πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασίματα, καλό ποπό. Μιλάει αυτοματοποιημένα. Θέλει να πει αυτά που έχει να πει και να τελειώνει με τα τυπικά.
-Γειά σου. Τί κάνεις εσύ, καλά είσαι; Μου λέει και αρχίζει κατευθείαν...'' 20 ευρώ όλες οι στάσεις με προφυλακτικό, καλή περιποίηση, ελεύθερα πιασίματα.
-Τ' όνομά σου;
-Αννα.
Οταν της είπα ότι θα φύγω και μπορεί να ξαναπεράσω μου είπε ακριβώς...
-Κάνε τη βολτίτσα σου και εμείς σας περιμένουμε.


Η επιστροφή

14:00...

Επέστρεψα για να τιμήσω την Αννα...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


Θ' ανέβει κριτική.

''Τα πήρα όλα με τη σειρά''...
Εκτός από το 36Α που το ξέχασα, αλλά το θυμήθηκα στο τέλος και το επισκέφτηκα .

Λοιπόν! Στρίβω δεξιά στη γωνία και το...


Μαγνησίας 11

scaled.php


scaled.php


είναι μπροστά μου.
Μου άρεσε τόσο το νεοκλασικό, που φωτογράφισα και τον όροφο...

13:51-13:58

Ανοίγω την όμορφη πράσινη πόρτα και ανάμεσα σε δύο ροζ κουρτίνες μία καγκελένια πόρτα μου φράζει τον δρόμο.
Η πόρτα ανοίγει αυτόματα και εισέρχομαι σ' ένα φωτεινό χολ με πολλά μικρά φωτάκια να τριγυρίζουν στους τοίχους.
Δύο δωμάτια. Ενα δεξιά και ένα αριστερά του χολ.
-Καλημέρα, η κοπελίτσα είναι στο δωμάτιο...
-Θα περιμένω, θα περιμένω.
Κάνω αριστερά και μπαίνω στη μικρή αίθουσα αναμονής η οποία έχει πράσινους τοίχους και έξι καρέκλες.
Από το ταβάνι κρέμεται μία σφαίρα με πολλά μικρά κάτοπτρα εκτός λειτουργίας.
Ενας επιτοίχιος μεγάλος καθρέφτης ''μεγαλώνει'' τον χώρο.
Η υπηρεσία κάθεται στο μέσα δωμάτιο και μιλάει στο τηλέφωνο.
Μετά από δυο τρία λεπτά εισέρχεται μεσήλικας συναγωνιστής.
-Καλημέρα. Εγώ
-Καλημέρα.
Δεν έχει όρεξη για κουβέντα. Αυτήν την εντύπωση μου δίνει. Οπότε τον αφήνω στην ησυχία του.
Τα δευτερόλεπτα περνούν  βασανιστικά αργά.
Ακούγεται η εξώπορτα ν' ανοίγει και αμέσως...
-No, no, only Greeks!
Φουσκώνω από περηφάνια...(Φυσικά αστειεύομαι...) Δεν μπορώ πάντως να καταλάβω, γιατί πάντα (τουλάχιστον όσες φορές έχει γίνει μπροστά μου) το λένε στ' Αγγλικά...
Περνούν και άλλα λεπτά. Ξαφνικά μία πόρτα ανοίγει και πίσω από το ''Π'' της θύρας του καθιστικού που βρισκόμαστε, περνάει αφού κοντοστέκεται για λίγο,  μία χαμογελαστή σκούρα κοπέλα με μακρύ έως τη μέση ίσιο μαύρο μαλλί, σαρκώδη χείλη, όμορφο προσωπάκι, μεσαίο βυζάκι και ωραίο πεταχτό κωλαράκι.
Τ' ονομά της  Στεφανία και είναι από τη Βενεζουέλα. ''Κάνει πολύ καλή περιποίηση, όλες τις στάσεις, στοματικό, ελεύθερα πιασίματα, είναι 20 ευρώ κύριοι...'' μας ενημερώνει η παχύσαρκη, διοπτροφόρος υπηρεσία.
-Στοματικό με προφυλακτικό; Εγώ
-Πάντα! Δεν ακούτε τί γίνεται; Η κοπέλα είναι με τα χαρτιά της και με τα όλα της.
-Εχει βιβλιάριο υγείας;
Βεβαίως, βεβαίως!
-Να σας πω, ποιός θα περάσει τώρα; Η υπηρεσία κοιτώντας μια εμένα και μια τον συναγωνιστή.
-Ο κύριος προηγείται...Λέει με χαμηλή φωνή μεσήλικας συναγωνιστής.
-Εγώ θα περάσω. Αλλά μπορείτε να μου δείξετε το βιβλιάριο;
Η κυρία αιφνιδιάζεται...
-Ναί...πως...Αμα το έχει εδώ...
Μας αφήνει και πάει στο μέσα δωμάτιο.
Ο συναγωνιστής θέλει να φύγει και στριφογυρίζει στην καρέκλα του. Μια κοιτάζει τον τόιχο και μια την πόρτα.
Μετά από λίγο ακούγεται η υπηρεσία να λέει...
-Δεν το έχει κύριε...
Ο συναγωνιστής σηκώνεται και φεύγει αστραπιαία.
Ακολουθώ και εγώ.
Η αλήθεια είναι πως θα ήθελα να την τιμήσω, αλλά μετά τί θα έγραφα στην ενημέρωση και στην κριτική μου; Οπότε προτίμησα να φύγω, έτσι για να νιώσουν ότι χάνουν έναν πελάτη και να το σκεφτούν πιο πολύ την επόμενη φορά.

Παραλίγο και θα το ξεχνούσα!
Ανεπίτρεπτο για πορνορεπόρτερ...

Καλυμνου 36Α

scaled.php


14:40

Βέβαια ήταν κλειστό, αλλά δεν έχει σημασία...


Η τσάρκα είχε λάβει τέλος και εγώ επέστεψα στην οικογενειακή μου υποχρέωση.
Ακόμα εκεί βρίσκομαι... :rolleyes:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Και πάλι ωραίος όπως πάντα !

...
Το πρωί σε ανταλλαγή προσωπικών μηνυμάτων με συναγωνιστή, τον πληροφόρησα ότι σήμερα ημέρα Σάββατο 9 Ιουλίου δε θα κάνω ενημέρωση διότι είχα οικογενειακές υποχρεώσεις.
''Εσύ ήσουν που το έλεγες;''
...

Εσύ (τουλάχιστον) το είπες σε πμ. Eγώ που το είπα δημόσια και δεν θα το τηρήσω (σε λίγο) ; 
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 9/6/2012 στις 14.00’ (περίπου)


Αναπαλαιωμένες επιθυμίες μας καθοδηγούν στο δρόμο του αγοραίου έρωτα σαν να μην υπήρχε άλλος δρόμος για να διαβούμε στην Άνοιξη, παρά μονάχα αυτός. Πιθανόν και να μην ισχύει κάτι τέτοιο στο μέλλον. Οπότε μην το παίρνετε τοις μετρητοίς.

Έως τότε οι πορνο-δέσποινες

(θα) μας χαρίζουν την αγάπη τους με δόσεις

διάφορες

αδιάφορες

κατάφορες


110119105735972567498308.gif


ΚΑΘΟΔΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1000.jpg


Ο συγκεκριμένος δρόμος δεν έχει κάποια σχέση με τα μπουρδέλα. Απλά βρέθηκε στο δρόμο (μας) και επειδή ήταν κόκκινος ο σηματοδότης δεν γλίτωσε την φωτογράφιση. Όμως, γενικότερα μπορεί να ειπωθεί ότι όλοι οι δρόμοι (της Αθήνας και όχι μόνο) οδηγούν στα μπουρδέλα


ΚΑΘΟΔΟΣ ΚΟΔΡΙΓΚΤΩΝΟΣ

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1001.jpg


Έχουν δοθεί οι απαραίτητες διευκρινίσεις σε προηγούμενη πορνο-ενημέρωση. Σαφώς έχει άμεση σχέση με τα μπουρδέλα. Να υπενθυμίσουμε ότι κατά το πρόσφατο παρελθόν υπήρχε μπουρδέλο στη Κοδριγκτώνος

ΦΥΛΗΣ 69 ΟΡΟΦΟΣ
Τζούλια κοκκινομάλλα με κοντά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, πιθανόν προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, χαμογελαστή, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με αποδεκτές αναλογίες

Φυλής 67
Τζούλυ μελαχρινό μικρο-τζουλί με φουντωτά σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μάλλον άπειρο βλέμμα, κάπως ψηλή ή τουλάχιστον φάνταζε ψηλή δεδομένου ότι ήταν σχετικά λεπτή με μικρά βυζιά και αξιοσημείωτο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο όλα ενταγμένα σε σύνολο με όχι κακές παραμέτρους.

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ειρήνη με μακριά μαλλιά μέχρι τα ορεινά σύνορα του κώ(ο)λου, μελαχρινή με προκλητικό βλέμμα αλλά όχι και τόσο ευγενική έκφραση που σε προϊδέαζε για μέτριες έως μη  αποδεκτές υπηρεσίες (κοινώς ξεπέτα), μάλλον μέτρια προς ψηλή, λίγο γεματούλα (αυστηρά όσο χρειάζεται), ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 61 (Μπουκαπόρτα)
Σουζάννα με ξανθά μαλλιά μέχρι τις πλάτες (μάλλον εξτενσιονς, ταλαιπωρημένα), βλέμμα χαρμολύπης, αλληγορικό βάψιμο για ταινία του Παζολίνι, μέτρια στο ύψος με συνηθισμένο σώμα που δεν είχε κάτι αισθητά αρνητικό αλλά ούτε κάτι ενδιαφέρον  

ΦΥΛΗΣ 109 ΟΡΟΦΟΣ

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1003.jpg


Βλέποντας τον πολυέλαιο, σκέφτηκα ανεξήγητα ότι θα περάσω καλά. Ο φίλος μου καθηγητής της ψυχιατρικής που τον ξαναπήρα τηλέφωνο για να τον ρωτήσω τι σημαίνει αυτό μου είπε για μια ακόμη φορά να μην ανησυχώ. Παραμύθια !

Βίκυ με καστανά πλούσια μαλλιά λίγο πάνω από τα κω(ο)λομάγουλα, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με αποφασιστική και έμπειρη πορνο-ιδεολογία από Φωκαίας 17 όροφος, Μονής Προδρόμου Αγ. Πέτρου και από αλλού, παλαιότερα πολύ αδύνατη με μικρά βυζιά, τώρα πλέον με ικανοποιητικές αναλογίες, στητά καλοφτιαγμένα βυζιά και ζημιάρικο στρογγυλό κώ(ο)λο.  

ΦΩΚΑΙΑΣ 19
Άννα με καστανά (πάντα) καλοφτιαγμένα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου με μετριοπαθή ψυχολογία και έκφραση καλής συνεργασίας στο δωμάτιο εργασίας σχεδόν σαν σπιτίσια γκόμενα, στητά ικανοποιητικά βυζιά και στητό στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
Δυο κοπέλες
Βικτώρια χαμογελαστό πρόσωπο με συμπαθητικά χαρακτηριστικά, μάλλον κοντή, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες μέσα σε σχεδόν ολόλευκο δέρμα.
Άννα με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μέτρια στο ύψος, μάλλον λεπτή με σωματικές αναλογίες χορεύτριας, μικρά βυζιά και τεντωμένο κώ(ο)λο.

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Δυο αδέσποτα τσιγγανο-ρουμανοειδή λεπτά με ασαφή ιδεολογία και ψυχολογία χάους, διαθέτοντας αόρατα σχεδόν βυζιά και ταλαιπωρημένο κώ(ο)λο. Για να είμαστε δίκαιοι να συμπληρώσουμε διευκρινίζοντας ότι η μια κοπέλα είχε καλύτερα χαρακτηριστικά προσώπου

Αυτά για απόψε

Γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ άλλα, έστω και αν προσπάθησα

Μέχρι την επόμενη να είμαστε όλοι καλά (το σπουδαιότερο)

Καλό Σαβ – Κυρ


110119105735972567498308.gif


 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φίλτατε Φανούρη αν και δεν κινούμαι στην αγορά των οίκων κι έχω να κάνω μπουρδελότσαρκα μάλλον πάνω από 5 χρόνια, όταν καταλάβω ότι έχεις αρθρογραφήσει, επισκέπτομαι πάραυτα το θρεντ, στρίβω τσιγάρο και διαβάζω τις ωραιότατες παραθέσεις σου. Πραγματικά, πολύ καλός! Εύγε!

ΥΓ. Μπέιμπι σίτινγκ μυρίζομαι ή άχαρη κοινωνική υποχρέωση. Καλή δύναμη, αναμένομεν νεότερη ενημέρωση το επόμενο σου-κου που θα διαφέρει λόγω πολιτικής φόρτισης...
 

Επισκέπτης
ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Δυο αδέσποτα τσιγγανο-ρουμανοειδή λεπτά με ασαφή ιδεολογία και ψυχολογία χάους, διαθέτοντας αόρατα σχεδόν βυζιά και ταλαιπωρημένο κώ(ο)λο. Για να είμαστε δίκαιοι να συμπληρώσουμε διευκρινίζοντας ότι η μια κοπέλα είχε καλύτερα χαρακτηριστικά προσώπου

Τῶρα μᾶς διεταράξατε τὴν νυκτερινὴν ἡρεμίαν!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές παλαιούς και νέους στον στίβο του αγοραίου έρωτα.Ενώ ο περισσότερος ανδρικός κόσμος παρακολουθούσε το EURO2012 μία μικρή μειοψηφία αποφάσιζε να γαμήσει.Έτσι λοιπόν και εγώ μια και δεν είχα κάτι άλλο να κάνω αποφάσισα να κατέβω να ρίξω κανέναν πούτσο.Τώρα πως ο ένας πούτσος έγινε τρείς αυτό είναι ανεξήγητο φαινόμενο.Ούτε το κατάλαβα και εγώ.Τρία πηδήματα λοιπόν με συνολικό κόστος 50 ευρώ όσο θα έδινα για ένα studio.
Ξεκίνημα απο Αλκιβιάδου 16Β όπου εκεί ήταν η Ειρήνη μιλφ αδιάφορο,κοντο,λευκό,με περιττά κιλά και κοντά καστανά μαλλιά που παίζει για κακή μας τύχη τώρα τελευταία εκεί.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Στο Διδύμου 20 καινούρια κοπέλα η Ελένη.Τονίζω οτι δεν είναι η Ελένη η μελαμψούλα απο Ρωσία αλλά εντελώς καινούριο τεμάχιο.Πρόκειται για αρκετά ψηλή κοπέλα,κανονικών κιλών,λευκή,με καστανά μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους.Γυμνό τσιμπούκι.Στο πρόσωπο μπορώ να πω πως έχανε λίγο.Δεν το ρίσκαρα γιατί μου φάνηκε ψυχρή αρκετά.Επιπρόσθετα είχε στηθει για αρκετή ώρα μπροστά χωρίς να γυρίσει να την δω και απο πίσω.Μόνο όταν αποχωρούσε κατάφερα να διαπιστώσω οτι ήταν άκωλη η συγκεκριμένη.Πάντως ο κύριος λόγος ήταν η ψυχρότητα που δεν πέρασα.Όποιος την πήρε ας γράψει αν είναι καλή μέσα και τι κάνει.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Λίλιαν η γνωστή μιλφ που δούλευε παλιότερα Αγκύρας.Στο Δίδύμου 18 ισόγειο πρώτη στάση και πήδημα σε μία σταθερή αξία την Αλιόνα.Τα λόγια νομίζω είναι περιττά σχεδόν όλοι σας νομίζω οτι την ξέρετε και όσοι την έχετε δοκιμάσει γνωρίζετε πολύ καλά οτι είναι δυναμίτης.
Στο Ιουλιανού το υπόγειο αποφάσισα μετά απο 1 χρόνο να κατέβω μήπως παρ'ελπίδα έχει αλλάξει τίποτα προς το καλύτερο.Με υποδέχθηκε μιλφ με ξανθά μαλλιά γεματούλα.'Οπως ήρθα έφυγα!
Στο Διδύμου 8 ισόγειο η Γιασμίν η Πολωνέζα ξανθιά μουνάρα μαυρισμένη με σολάριουμ που αξιώνει και 25 ευραίους πανάθεμα την! Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 40 ήταν η κοπέλα που είχα πηδήξει στο Φυλής 66Δ σαν Λωρέτα.Μετά την είχα δει να δουλεύει στο Φυλής 69 όροφο σαν Λίντα και τώρα εδώ.Αν αυτή η κοπέλα είναι η Καμέλια τότε έχουμε να κάνουμε με τριπλό όνομα διαφορετικό για κάθε σπίτι που δουλεύει.Είναι λεπτή και φοράει ολόσωμο κορμάκι γιατί τα βυζάκια της έχουν χαλαρότητα.Έχει μαλλιά μαύρα λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,λευκή,με μύτη κάπως μακρόστενη.Νοστιμούλα κοπέλα με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Η απογευματινή τσατσά καλό θα είναι να προσέξει την συμπεριφορά της γιατί χάνει πελάτες.
Στο Φυλής 66Δ ήταν καινούρια κοπέλα κανονικών κιλών με μαλλί μέχρι τους ώμους,μελαμψή,μετρίας εμφανίσεως.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι κατόπιν συνεννόησης.
Το Φυλής 61 υπόγειο αυτή την φορά κλειστό.Στο Φυλής 65 όροφος κλασσικά η Μαιρή.Ψηλή μουνάρα με μαύρα κανονικά μαλλιά και διαφανές λευκά καβλωτικά εσώρουχα.Έπιπλο μέσα.Στο Φυλής 71 όροφος ήταν η Τζούλια απο Φυλής 40.Κοπέλα κοντή,κανονικών κιλών προς το γεμάτο με φαρδύ κώλο και καστανοκόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 86 ισόγειο μπήκα για να δω την μετάλλαξη της Μίκης απο Κωλοκυνθού 38 και Φυλής 92 νεό.Πράγματι η πλαστική και το κατάλληλο μακιγιάζ κάνει θαύματα.Μουνάρα η κοπέλα.Είχα την τιμή να είμαι απο τους πρώτους που την πηδούσα όταν ήταν ακόμα φυσικής ομορφιάς.Κώλος ανακοινώθηκε στο σαλόνι.
Στο Αγκύρας 12 το αριστερό η Άντζελα νταρντανογυναίκα με κοντά ξανθά μαλλιά αδιάφορη.Και στο δεξιό ήταν η Βικτώρια επίσης νταρντανογυναίκα με περιττά κιλά και κοντά ξανθά μαλλιά αδιάφορη.Τονίζω οτι είναι αδιάφορες για τα δικά μου γούστα πάντα.
Στο Φώκαιας 25 στον όροφο τσατσά και κοπέλα είχαν βγει στο μπαλκόνι χτυπώντας μύγες προφανώς λόγω του euro.;;Ηταν η Άννα η ξανθιά γεματούλα που τα κάνει όλα.
Τα Φώκαιας 22 και 24 κλειστά.Στο Φώκαιας 27 στο υπόγειο βγήκαν 2 γαζέλες.Μία ψηλή μουνάρα λεπτή με όμορφο σώμα χωρίς ατέλειες και μιά πιο κοντή,λεπτή όχι τόσο όμορφη σαν την ψηλή.Μάλλον η ψηλή πρέπει να ήταν η Τζόι.Στο ισόγειο ήταν το καβλέτο η Γιάννα μαζί με την Βικτώρια με γυμνό στοματικό και οι 2.Στον όροφο η κάβλά η Ροζαλίντα απουσίαζε δυστυχώς (παίζει σαν guest star) και είδα 2 Ρουμανάκιά την Άντρεα κοντό πιπίνι,λεπτό με καστανά πιασμένα μαλλιά μαζί με την βυζαρού Ελένη.
Στο Φώκαιας 19 είδα την Ρωξάνη.Καθολικά κακές αναφορές.
Στο Λιοσίων 76 στο ισόγειο ήταν η Εύα μεγαλοκοπέλα απο Hostel.Ξανθιά,λεπτή με παρουσιαστικό που παραπέμπει σε ξεπέτα.Στον όροφο κοπέλα ψηλή,λεπτή με πιασιματάκια και κανονικό πρόγραμμα.Στο ισόγειο έξω στο δρόμο είχε την γνωστή μιλφ απο Κολωνού 27 και Ιάσωνος 30 που έδινε και κώλο.Πρόκειται για μέτριας εμφανίσεως κοπέλα ομιλούσα καλά Ελληνικά,πιθανόν Αλβανίδα.Κανονικών κιλών με κυτταρίτιδα που κρύβει με ολόσωμο.Έβαψε τα μαλλιά της ξανθά και έχασε μερικά κιλάκια.Κώλος ξανά στο πρόγραμμα.Να συμπληρώσω οτι η Εύα χρέωνε 15 ενώ τα άλλα 2 20 ευρώ.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 υπόγειο η αδιάφορη παχουλή με κώλο που παίζει εκεί.Το ισόγειο κλειστό.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο τσατσά και κοπέλα απο το 20 ισόγειο είχαν μετακομίσει εκεί.Η κοπέλα είναι η κοντή,λευκή,με τα ξανθά μαλλιά και τους ανοιχτούς οφθαλμούς που πρέπει να έχει κλείσει μήνα πλέον στην δουλειά.Στον όροφο όπως ανέβαινα την σκάλα στα δεξιά μου πάνω και πλάι στην τσίγγινη οροφή άκουγα ποδοβολητό απο γιγάντιους αρουραίους που έτρεχαν στην σκεπή.Ήταν τόσο έντονος και δυνατός ο θόρυβος πάνω απο το κεφάλι μου που φοβήθηκα μην καταρεύσει η σκεπή και βρεθώ με τους αρουραίους πάνω στο κεφάλι μου.Στον όροφο λοιπόν δούλευε η μιλφ η αδύνατη με τα μαύρα μακριά μαλλιά και την τραχιά φάτσα που δούλευει συνήθως εκεί.Την προηγούμενη εβδομάδα την είχα δει Ακομινάτου 2.Κώλος στο δεκάρικο και τα πάντα με προφυλακτικό.
Το Ιάσωνος 44 ισόγειο νέο κλειστό.Το Ιάσωνος 46 όροφος είχε καινούρια κοπέλα μουνάρα για τα δεδομένα της περιοχής.Ψηλή λεπτή,με ξανθό κανονικού μεγέθους μαλλί σε στυλ τσαλαπετινού.Το όνομα της είναι Άντζελα και κάνει κανονικό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
Στο μεσαίο ισόγειο η μία απο τις 2 παχουλές που έπαιζαν Κωλοκυνθούς.Όχι η Όρκα η πιο αδύνατη.Στο αριστερό ισόγειο είχε αθίγγανη κοπέλα κανονικών κιλών με λίγα πιασίματα με μαλλιά καστανόξανθά.Θύμιζε αθίγγανη απο καταυλισμό.Αδιάφορη.Κώλος με 15 ευρώ.
Στο Ιάσωνος 43 η αθίγγανη Χριστίνα ωραίο καβλάκι με κώλο στα 15 και 10 το απλό μαζί με καινούρια μουνάρα ξανθιά με καρέ μαλί,λευκή αδύνατη με 10 ευρώ απλό.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28 2 κοπέλες η υπέρβαρη Βερόνικα και η Τζοάννα λευκή αδύνατη με ξανθά μαλλιά νοστιμούλα.Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο δεκάρικο.Αμφιβάλλω πάντως αν κάνουν τελειωτικό στο δεκάρικο εκτός και αν είχαν αναδουλεία,τι να πω.
Στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος 2 κοπέλες η πρώτη  αθίγγανη γυρολόγος κοντή.λεπτή,με μαύρα κανονικά μαλλιά και άσχημο πρόσωπο και η δεύτερη ψηλή,αδύνατη με λίγη κυτταρίτιδα και ξανθά μακριά μαλλιά.Μέσα στο δωμάτιο κατάλαβα οτι ήταν η Στεφανία απο Αχιλλέως 40.Και αυτή αθίγγανη.Και οι 2 κοπέλες είχαν χρησιμοποιήσει αρκετή πούδρα και γαλακτώματα και είχαν ξανοίξει το δέρμα τους για αυτό και δεν την γνώρισα την Στεφανία αμέσως.Δυστυχώς η Στεφανία έχει εξελιχθεί σε μεγάλη ξεπέτα και έχει χαλάσει και το σώμα της.Ο κράχτης ήταν το γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι στα 15 ευρώ.Δυστυχώς η συνεύρεση δεν ήταν η αναμενόμενη τσακώθηκα και πήρα πίσω τα 5 ευρώ απο τα 15 που είχα δώσει συνολικά γιατί την είχα πηδήξει.
Τα Αχιλλέως 51,48 και 40 παραμένουν κλειστά.Μάλλον έχουν σφραγιστεί.Στο Κων/πόλεως 166 υπόγειο βρήκα ευτυχώς την Ουκρανή Εύα που επέστρεψε πάλι πίσω.Τα μαλλιά της ήταν κοντά ξανθά δεν φόραγε εξτένσιον δυστυχώς και είχε αδυνατίσει και άλλο ακόμα.Πέρασα για άλλη μια φορά καλά μαζί της.
Καλό ξημέρωμα να έχετε!!
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.836
Πόντοι
2.811
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28 2 κοπέλες η υπέρβαρη Βερόνικα και η Τζοάννα λευκή αδύνατη με ξανθά μαλλιά νοστιμούλα.Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο δεκάρικο.Αμφιβάλλω πάντως αν κάνουν τελειωτικό στο δεκάρικο εκτός και αν είχαν αναδουλεία,τι να πω.

Η υπέρβαρη Βερόνικα όντως έκανε αρκετό καιρό πριν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο δεκάρικο.

Ευχαριστούμε professorx για τις εξαιρετικές ενημερώσεις σου. Είσαι σταθερή και αδιαμφισβήτητη αξία στο χώρο αυτό.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Δυο αδέσποτα τσιγγανο-ρουμανοειδή λεπτά με ασαφή ιδεολογία και ψυχολογία χάους, διαθέτοντας αόρατα σχεδόν βυζιά και ταλαιπωρημένο κώ(ο)λο. Για να είμαστε δίκαιοι να συμπληρώσουμε διευκρινίζοντας ότι η μια κοπέλα είχε καλύτερα χαρακτηριστικά προσώπου

λές να ψηφίζει Σύριζα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
βόλτα πρίν απο λίγα λεπτά....

ΦΩΚΑΙΑΣ

27β πάνω Μπάρμπορα μελαχρινή παχουλή με πλαστικά βυζία ,ακα.
27β κάτω Γιάννα καστανη λεπτή μικρό στήθος κανονικό σώμα με ακα και Βικτοριά ξανθιά κοντό μαλλί κανονικό σώμα                                      2αράκια βυζια με ακα.
27α Αναστασιά κοκκινομάλλικο μίλφ λεπτό μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
25β Αννα η πολώνέζα απο διπλα , ξανθό κοντό μαλλί ώραιο λεπτό σώμα και μικρό στητό πολύ βυζί ,απλό πρόγραμμα.
25α Τερέζα μελαχρινό κοντό λεπτό πιπίνι απο Τσεχία(Ρουμάνα είναι)με στητό μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

ΔΙΔΎΜΟΥ 

20 Καρίνα(απο φωκαίας27α)ξανθιά ψηλή κοντό μαλλί κανονικό σώμα μικρό στητό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
18β Ειρήνη μιλφ με ξανθοπλατινέ καρέ μαλλί κανονικί σώμα πατικβμένο κώλο 2αρια νερουλιασμένα βυζια ,ακα τελειωτικό .
18α Σύλβια ξανθοκάστανο μαλλί ανταυγιές κοντό παχουλή με μεγάλα βυζιά , με κώλο.
16 Σόνια(Ευα)καστάνα τώρα τα μαλλία ,γκίλφ τούμπανο με ρογα πιρόγα ,με ακα.
8β Κάρμεν καστανή κοντή με επιδερμίδα σοκολατι απο σολάριουμ μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
8α Αλεξάνδρα η λεπτή άβυζι μελαχρινή κοπέλιτσα ,απλό πρόγραμμα.

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

16Α Αλεξάνδρα ξανθιά παρα πολύ χοντρή(θυλικός Πάγγαλος),απλό πρόγραμμα.
16β Ειρίνα ρωσίδα παχουλή μιλφ με πεσμένα βυζιά κοντό μαλλί ,ακα τελειωτικό.
16γ Κατερίνα απο Σερβιά  :jerking: :jerking:(όπως είπε με καμάρι)μιλφ ασχημη φάτσα μαλλί μεχρι τους ώμους κανονικό σωμα κοντή και 2αράκια βυζιά πεσμένα ,δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα γιατί με κοιτούσε και χαμογελούσε  :grin:

ΦΥΛΗΣ

61 Αννα (απο φ66δ) καστανή πολύ λεπτή με ανύπαρκτο στήθος , με κώλο.
65β Αλεξάνδρα κοντη ξανθια λεπτή άβυζι με ακα , Κατερίνα ξανθιά κανονικό σώμα λίγο ανοιχτή περιφέρεια μικρά βυζια με ακα ,κάνουν και παρτούζα.
66α Ναταλί μελαχρινή χοντρή ,απλό πρόγραμμα.
66δ Αννια καστανή καρέ μαλλί λεπτή 2αρακια βυζια ,με κώλο.
67 Τζούλι μελαχρινό με γλυκό προρωπάκι κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
69α Ελενα ξανθιά με ωραίο πρόσωπο , κανονικό σώμα πεταχτώ ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
69β Τάνια καστανόξανθο μιλφ , με ακα.
71α καστανή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,ακα.
71β Μπαρμπαρα το λεπτό κοντό πιπίνι με την λόρδοση και τα στητά βυζάκια ,απλό πρόγραμμα.
80 Ανναμαρία ξανθοκάστανη με κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
84α Ειρένα η μελαχρινή χοντρούλα με την αλογοουρά και το μικρό στήθος ,με κώλο.
84β Ζωή η θεσσαλονικια γερμανίδα , ξανθια με κανονικό σώμα και πλαστικά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
86β Λάουρα καστανή γεματούλα με ωραίο κώλο και 2αράκια βυζια , με κώλο.

KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ

166α μελαχρινα ίσια μαλλιά μεχρι λίγο κάτω απο τους ώμους ,κανονικό σώμα μικρό πολύ στητό βυζί , με κώλο.
166β Μίμη ή κάτι τέτειο καστανή κατσαρομάλλα προμιλφ κανονικό σώμα μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
 

madtracker

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
η ευα κ.166 την έκανε?? καιρό έχω να την δω σε ενημερωση..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
χθες μετά από καιρό και αφού έχει κάνει και μερικά μπανάκια(ήταν κοκκινισμένη)ήταν κανονικά
στην απογευματινή βάρδια.
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Ας διευκρινισει καποιος στο φωκαιας 27 οι μαυρες που παιζουν εκει η ψηλη ειναι η τζενη και η αλλη η τζο?ποια συνισταται για τις καλες τις υπηρεσιες?
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Ας διευκρινισει καποιος στο φωκαιας 27 οι μαυρες που παιζουν εκει η ψηλη ειναι η τζενη και η αλλη η τζο?ποια συνισταται για τις καλες τις υπηρεσιες?

χθες που περασα απο κει στο σαλονι τουλαχιστον η ψηλη ειχε πολλη καλυτερη διαθεση. οχι οτι η αλλη δεν αλλα η τζενη με αγγαλιαζε με φιλαγε κυριολεκτικα εκανα σχεδον φουλ προκαταρκτικα στο σαλονι  :grin: μαλακια που δεν περασα... :-
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Βόλτα στο Μετάξι...πληρώνω...και black out!!!
Χοχχοχοχοχ
Ρομαντικό γαμήσι...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
γρήγορη βόλτα λίγο πριν να αρχίσει το Γαλλία-Αγγλία στη δεύτερη βάρδια.......... προλαβαίνετε(η ενημέρωση είναι αφιερωμένη στον xilnik)

Φωκαίας 27Β πάνω Έλενα μελαχρινή παχουλή(πάχυνε)με τεράστιες βυζάρες κοντή απλό πρόγραμμα και Ροζαλίντα ξανθιά κοντή λεπτή ωραίο σώμα και σιλικονάτα βυζία(δούλευε και πιο παλία στο ίδια σαν Λίντα)απλό πρόγραμμα,κάνουν και παρτούζα.
Φωκαίας 27Β κάτω Γιάννα καστανή λεπτή μικρό στήθος , με ακα και Ειρήνη ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27α Αντρεα καστανό κοντό πιπινάκι με ωραίο κορμί και 2αρακι χαλαρό βυζάκι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Μόνικα (νιαου νιαου)μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο , με ακα.
Φωκαίας 25α Αννα(η επιστροφή της "τα πάντα όλα")ξανθιά με πράσινα μάτια χόντρή με βυζάρες ωραίες ,δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα , ενω η άννα με ρώτησε αν μπορεί να κρατήσει το πακετάκι με τις τσίχλες μου...της το έδωσα!!
Φωκαίας 24 Κατερίνα ξανθιά "φάλαινα" με κώλο.
Φωκαίας 19 Ρωξάνα μελαχρινή κανονικό σώμα και πολύ πεσμένα βυζιά πια ,με ακα.
Φωκαίας 17α Λώρη καστανή ψηλή κανονικό σώμα και βυζάρες , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φυλής 65α Μαίρη η μελαχρινή με το ωραίο κορμί και τις κακές κριτικές ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθό κοντό λεπτό άβυζο πιπίνι με ακα ,Γαβριέλα(όχι αυτή που δουλεύει συνήθος,αλλά αυτή που δούλευε την προηγούμενη εβδομάδα στο Φωκαίας 25α)μελαχρινή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί με ακα , κάνουν και παρτούζα. 
Φυλής 67 καστανή αδύνατη ασχημομούρα χαμογελαστή , αδιάφορη ,κανονικό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Ελενα ξανθιά με ωραίο πρόσωπο , κανονικό σώμα πεταχτώ ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα
Φυλής 71α Ανναμαρία(απο φ80&Φ67) ξανθοκάστανη με κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα το κοντό λεπτό λαχταριστό πίπίνι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Τζούλια μελαχρινή κοντή χυμώδης σώμα ωραία βυζιά και πίρσινγκ, με κώλο
Φυλής 84β Αννα(απο Φ80 και παλιότερα Φωκαίας 22) ξανθοκάστανη λεπτή ωραίο κώλο πλαστικά βυζιά ,απλό πρόγραμμα(μέσα στο δωμάτιο συνεννόηση για έξτρα)
Φυλής 86α Καρολίνα η ξανθιά ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Μίκη ξανθιά με πράσινα μάτια  κανονικό σώμα στητό βυζί και άπαιχτο κώλο , με κώλο(την ρώτησα τι έχεις κάνει και ομόρφηνες και μου απάντησε τίποτα ,απο πολύ κοντά στο πρόσωπο έχει ακόμα αυτές πως να τις χαρακτηρίσω κηλίδες?
πάμε να δούμε το ματσάκι...............        
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
γρήγορη βόλτα λίγο πριν να αρχίσει το Γαλλία-Αγγλία στη δεύτερη βάρδια.......... προλαβαίνετε(η ενημέρωση είναι αφιερωμένη στον xilnik)

Φωκαίας 27Β πάνω Έλενα μελαχρινή παχουλή(πάχυνε)με τεράστιες βυζάρες κοντή απλό πρόγραμμα και Ροζαλίντα ξανθιά κοντή λεπτή ωραίο σώμα και σιλικονάτα βυζία(δούλευε και πιο παλία στο ίδια σαν Λίντα)απλό πρόγραμμα,κάνουν και παρτούζα.
Φωκαίας 27Β κάτω Γιάννα καστανή λεπτή μικρό στήθος , με ακα και Ειρήνη ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27α Αντρεα καστανό κοντό πιπινάκι με ωραίο κορμί και 2αρακι χαλαρό βυζάκι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Μόνικα (νιαου νιαου)μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο , με ακα.
Φωκαίας 25α Αννα(η επιστροφή της "τα πάντα όλα")ξανθιά με πράσινα μάτια χόντρή με βυζάρες ωραίες ,δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα , ενω η άννα με ρώτησε αν μπορεί να κρατήσει το πακετάκι με τις τσίχλες μου...της το έδωσα!!
Φωκαίας 24 Κατερίνα ξανθιά "φάλαινα" με κώλο.
Φωκαίας 19 Ρωξάνα μελαχρινή κανονικό σώμα και πολύ πεσμένα βυζιά πια ,με ακα.
Φωκαίας 17α Λώρη καστανή ψηλή κανονικό σώμα και βυζάρες , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φυλής 65α Μαίρη η μελαχρινή με το ωραίο κορμί και τις κακές κριτικές ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθό κοντό λεπτό άβυζο πιπίνι με ακα ,Γαβριέλα(όχι αυτή που δουλεύει συνήθος,αλλά αυτή που δούλευε την προηγούμενη εβδομάδα στο Φωκαίας 25α)μελαχρινή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί με ακα , κάνουν και παρτούζα. 
Φυλής 67 καστανή αδύνατη ασχημομούρα χαμογελαστή , αδιάφορη ,κανονικό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Ελενα ξανθιά με ωραίο πρόσωπο , κανονικό σώμα πεταχτώ ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα
Φυλής 71α Ανναμαρία(απο φ80&Φ67) ξανθοκάστανη με κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα το κοντό λεπτό λαχταριστό πίπίνι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Τζούλια μελαχρινή κοντή χυμώδης σώμα ωραία βυζιά και πίρσινγκ, με κώλο
Φυλής 84β Αννα(απο Φ80 και παλιότερα Φωκαίας 22) ξανθοκάστανη λεπτή ωραίο κώλο πλαστικά βυζιά ,απλό πρόγραμμα(μέσα στο δωμάτιο συνεννόηση για έξτρα)
Φυλής 86α Καρολίνα η ξανθιά ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Μίκη ξανθιά με πράσινα μάτια  κανονικό σώμα στητό βυζί και άπαιχτο κώλο , με κώλο(την ρώτησα τι έχεις κάνει και ομόρφηνες και μου απάντησε τίποτα ,απο πολύ κοντά στο πρόσωπο έχει ακόμα αυτές πως να τις χαρακτηρίσω κηλίδες?
πάμε να δούμε το ματσάκι...............        

Ωραιος! Να σε ρωτησω..το ακα στην νιαου νιαου ανακοινωθηκε ή το λες επειδη το εχει στανταρ αυτη κλπ? Γιατι τις τελευταιες φορες που εχω περασει εκανε απλο προγραμμα... :rolleyes:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Καθυστερημένη πρωινή μικρή βολτίτσα:

Διδ. 20: η Καρίνα του Φωκ. 27 υπ.
Φωκ. 19: μια μετριοκαλή παρουσία με μεγάλα βυζιά , καστανή.
Φυλ. 61: νομίζω Άννα, έπαιζε παλιότερα στο Φ.66Δ με φουλ.
Φυλ. 67: μια καινούργια λεπτή σέξυ παρουσία, με μαύρα κατσαρά μαλλιά.
Φυλ. 109 1ος: Βίκυ
Αγκ. 12 α: η Έλενα μελαμψή ρωσσίδα με καρέ μαλλάκι
Αγκ. 12 β: η Αλεξάνδρα.

Αυτά τα ολίγα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
Ας διευκρινισει καποιος στο φωκαιας 27 οι μαυρες που παιζουν εκει η ψηλη ειναι η τζενη και η αλλη η τζο?ποια συνισταται για τις καλες τις υπηρεσιες?
υπάρχει και η ζιζέλ...αν θές οτι και να γίνει να περάσεις...
1 Τζένη
2 Τζόη
.
.
.
.
.
.
1.000.000 Ζιζέλ μην περάσεις  :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom