Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (38 μέλη και 261 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
43
Like
8.841
Πόντοι
1.936
Σοβαρά τώρα κύριοι....
Τα πράγματα έχουν ξεφύγει τελείως και πιστεύω ότι μόνοι μας θα πρέπει να βάλουμε κάποια όρια με μια δέουσα προσοχή.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Ας διευκρινισει καποιος στο φωκαιας 27 οι μαυρες που παιζουν εκει η ψηλη ειναι η τζενη και η αλλη η τζο?ποια συνισταται για τις καλες τις υπηρεσιες?
Εγώ σου προτείνω Τζένη δαγκωτό...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
της Καρολινας που γυριζει μαγουλο,μηπως της αρεσει να  :knockinb: ετσι? :grin:
Tην ξαναπηρα την κυριακη και αφου προηγουμενως ειχα καταθεσει στη βαλερια απο αλκαμενους.Μαλιστα ημουν ο πρωτος της βαρδιας,βγηκε στο σαλονι μ ενα σορτσακι και ενα φανελακι.Απο κορμι δεν το συζηταμε,ειναι το τελειο πλασμα,ενω και απο συμμετοχη δεν μου χαλασε χατηρι,ηταν πολυ συνεργασιμη και γενικα κινηθηκαμε σε πολυ χαλαρους και ωραιους ρυθμους.Ειναι πολυ σεξουαλικη αλλα δυστυχως οχι ερωτικη στη διαρκεια της πραξης,που για μενα ειναι τρομερο μειον για να γινει μια απο τις στανταρ και σταθερες επιλογες μου.Θα δουμε στο μελλον αν υπαρχει καποια προοπτικη για πιο ολοκληρωμενη συνευρεση
Οσον αφορα το φιλο μου το smirni που τον ευχαριστω για κατι που αφιερωσε να πω κατι που του χω πει και σε πμ,ειναι η πιο αξιοπιστη και σταθερη λυση στην ενημερωση.Καλα κανουμε και γραφουμε για τον φανουρη η' για τον dirtyliving παλιοτερα αλλα να λεμε και ενα καλο λογο για καποια παιδια που γραφουν συνεχως και αδιαλειπτως οπως και για καποια αλλα παιδια οπως ο amadeus η΄ο psolaras η' ο free λιγο πιο παλια που γραφουν εγκαιρα και πολυ ουσιαστικα
Υ.Γ Στην αλκαμενους 113 με τη βαλερια η υπηρεσια χτυπησε τη πορτα δυο φορες,ηταν μια καστανη ψηλη με γυαλακια.Αφου τελειωσαμε με τη βαλερια της ειπα οτι δε θελω να μου χτυπα τη πορτα και μου απαντησε αυτα τα γνωστα περι χρονου και μπουρδελου..Τελικα αφου το σκεφτηκα πολυ, επειδη σιχαινομαι να μπαινω σε ανιαρες συζητησεις, τη βρηκα τη λυση και γι αυτο τη γραφω κιολας.Αλλη φορα οταν θα ειναι η ιδια και εχει τη βαλερια θα ενημερωνω τη βαλερια η΄τη κοπελα που εργαζεται οτι δεν θα περασω λογω της υπηρεσιας
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Σαν κριτικη για την Καρολινα,ας πω μονο, καλο ειναι να υπαρχει μια ακομα σχετικα εμφανισιμη .Σε αναζητηση προσωπικα ακομα για στανταρακι.
Συμφωνω,μπραβο σε ολους τους τυπους  :rockon:
(απορω πως ξεχασες τον bmw,ενα 10ημερο λειπει και παλι κατι εκανε  :grin:)
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
...
Οσον αφορα το φιλο μου το smirni...ειναι η πιο αξιοπιστη και σταθερη λυση στην ενημερωση
...
Από το πρώτο του post ο n.smirni76 έδειξε τον τρόπο με τον οποίο θα πορευτεί στο site...

χθες πηγα πρωτη φορα σε μασατζιδικο ξεκινησα απο στουρναρη 63...εχετε καποια αλλα μαγαζια η συγκεκριμενεσ κοπελες να μου πρωτεινεται θα το εκτιμισω κ ευχαριστω εκ τον προτερων
Πραγματικός επιβήτορας και βαθύς γνώστης του αντικειμένου, προσφέρει τα μέγιστα στην ενημέρωση με τις καθημερινές αναφορές του.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Από το πρώτο του post ο n.smirni76 έδειξε τον τρόπο με τον οποίο θα πορευτεί στο site...
Πραγματικός επιβήτορας και βαθύς γνώστης του αντικειμένου, προσφέρει τα μέγιστα στην ενημέρωση με τις καθημερινές αναφορές του.
και συ δεν πας πίσω!! :rockon: :rockon:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Κατι πρεπει να εγινε παλι με την αστυνομια στην Φυλης σημερα το απογευμα...κατα της 7...7 και τεταρτο που πηγα ηταν ολα κλειστα και οταν λεμε ολα εννοούμε ΟΟΟΛΑ. Φυλης, Φωκαιας, Διδυμου, Καλυμνου, Πιπινου και ολα τα γυρω αυτα κλειστα....2 στις 3 τελευταιες μου τσαρκες εκει τις εχει χαλασει η αστυνομια... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής και Φωκαίας 12/6/2012 στις 12.30’ (περίπου)

110531041544972568245517.gif


Θα έπρεπε να περιμένω ότι θα συμβεί και αυτό

Στην πόρνο-προϊστορική γωνιά Φωκαίας και Φυλής ένας μαύρος γάτος και ένας μαύρος σκύλος να κοιτάζονται με φόβο για την γρουσουζιά που θα φέρει ο ένας στον άλλον

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1008.jpg


Μαζί μου σε αυτήν την αναίτια βόλτα ήταν ένας προμότορας, ένας αλιγάτορας και ένας εισπράκτορας του ΚΤΕΛ Αθηνών – Λάρισας


ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Τζούλια από το (κλεισμένο) παλιό Φυλής 92, με πορνικό βλέμμα, καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον μέτρια προς κοντή, αδύνατη με μικρά βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε υπερ-πεταγόμενη θέση έξω-κοινοβουλευτικού ολοκληρωτισμού

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ, ΦΥΛΗΣ 92 (ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΝΕΟ), ΦΥΛΗΣ & ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ, ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16, ΦΥΛΗΣ 65 ΙΣΟΓΕΙΟ & ΟΡΟΦΟΣ, ΦΥΛΗΣ 61 (ΜΠΟΥΚΑΠΟΡΤΑ)

κλειστά

ΦΥΛΗΣ 74

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1007.jpg


Σφραγισμένο

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ειρήνη με μακριά μαλλιά μέχρι τα ορεινά σύνορα του κώ(ο)λου, μελαχρινή με προκλητικό βλέμμα και με ουδέτερη έκφραση (αυτή την φορά), μάλλον μέτρια προς ψηλή, λίγο γεματούλα (όσο χρειάζεται), ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 69 ΟΡΟΦΟΣ
Έλενα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή και λεπτή. Δεν πρόσεξα (ούτε και αυτή την φορά) το μέγεθος των βυζιών της. 

ΦΩΚΑΙΑΣ 22

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1002.jpg


Κλειστό

ΦΩΚΑΙΑΣ 19
Δυο πύργο-πόρνο-δέσποινες με διαφορετική ιδεολογία και διαφορετικό παρελθόν
Μαρίνα με πρόσφατο παρελθόν και με καστανά μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομάγουλα, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες με στητά βυζιά (σιλικόνης) και τεντωμένο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο
Άννα με ελάχιστο παρελθόν και με καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου με μετριοπαθή ψυχολογία και έκφραση καλής συνεργασίας στο δωμάτιο εργασίας σχεδόν σαν σπιτίσια γκόμενα, στητά ικανοποιητικά βυζιά και στητό στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 (ΙΣΟΓΕΙΟ & ΟΡΟΦΟΣ)

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1005.jpg


Κλειστό

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα με κοντά ξανθά μαλλιά καρέ, γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου με ανοιχτόχρωμα μάτια, μέτρια στο ύψος, καλές σωματικές αναλογίες με ωραίο κώ(ο)λο, όλα μέσα σε σχετικά λευκή επιδερμίδα. Δεν πρόσεξα το μέγεθος και την ποιότητα των βυζιών της γιατί, ενώ δεν υπήρχε λόγος να το κάνω, άκουγα με προσοχή τις άσχετες αναφορές της βοηθού για σημεία και τέρατα των συναισθηματικών και ερωτικών ταλέντων που διαθέτει (πιθανόν) η εργαζόμενη κορασίδα

[size=10pt]Αυτά για απόψε

Γιατί δεν θυμάμαι άλλα, αλλά και γιατί δεν μπήκα σε όλα τα τσαρδιά είτε βαριόμουν είτε σκεφτόμουν ότι θα με βρίσουν

Πάντως, εγώ ως τακτικός πελάτης των τσαρδιών άφησα και σήμερα τον οβολό μου και ας κουρεύονται πορνίδια και τσατσάδες με ανεδαφική αντίληψη ότι κάνουμε απλά βόλτες και δεν μπαίνουμε για να πηδήξουμε

Μέχρι την επόμενη πορνο-ενημέρωση να είμαστε όλοι καλά ... [/size]

110531041544972568245517.gif

 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Έχουνε λυσάξει με τις κολοεκλογές. Να γίνουν να ησυχάσουμε. Σήμερα στις εξήμισι όλα κλειστά (εκτός από της προέδρου στην Αχαρνών και της Αλκιβιάδου 16Α). Ευτυχώς που υπάρχει και το Μεταξουργίο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Υ.Γ Στην αλκαμενους 113 με τη βαλερια η υπηρεσια χτυπησε τη πορτα δυο φορες,ηταν μια καστανη ψηλη με γυαλακια.Αφου τελειωσαμε με τη βαλερια της ειπα οτι δε θελω να μου χτυπα τη πορτα και μου απαντησε αυτα τα γνωστα περι χρονου και μπουρδελου..Τελικα αφου το σκεφτηκα πολυ, επειδη σιχαινομαι να μπαινω σε ανιαρες συζητησεις, τη βρηκα τη λυση και γι αυτο τη γραφω κιολας.Αλλη φορα οταν θα ειναι η ιδια και εχει τη βαλερια θα ενημερωνω τη βαλερια η΄τη κοπελα που εργαζεται οτι δεν θα περασω λογω της υπηρεσιας

καλά υπάρχουν τσατσάδες που ακόμα χτυπάνε πόρτα; Αίσχος. Αλήθεια η Βαλέρια τι ώρες/μέρες δουλευει ξέρουμε; Οποτε πάω απόγευμα πετυχαίνω την Μαρίνα/Αλίσια και να πώ την αλήθεια δεν θέλω να περάσω παρά τις καλές υπηρεσίες.
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Epιβεβαιώνω κι εγώ, 22:00 το βράδυ σήμερα όλα κλειστά στη Φυλής, εκτός από κανά δυο, ανοικτά ήταν τα ακριανά της Φωκαίας καθώς και το Φ104 με σβηστό όμως το εξωτερικό φως. Ελάχιστος κόσμος στην περιοχή, κυρίως ξένοι φυσικά.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Epιβεβαιώνω κι εγώ, 22:00 το βράδυ σήμερα όλα κλειστά στη Φυλής, εκτός από κανά δυο, ανοικτά ήταν τα ακριανά της Φωκαίας καθώς και το Φ104 με σβηστό όμως το εξωτερικό φως. Ελάχιστος κόσμος στην περιοχή, κυρίως ξένοι φυσικά.
Δεν πάμε καθόλου καλά.........................τι θα γίνει τελικά???
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Κοίτα, για να κλείνουν, μάλλον παράνομα θα 'ναι σαν χώροι ή οι κοπέλες παράνομες. Δεν εξηγείται αλλιώς. Δεν με νοιάζει αν είναι για προεκλογικούς λόγους ή όχι, το καλό είναι πως πλέον το θέμα της υγείας σαν να βγήκε κάπως στην επιφάνεια και καλά έγινε τότε.
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
μετα της 12 ανοικτα πολλα φ-φω,με αραιες περιπολιες στην αχαρνων.
τρελα εχει πιασει μερικες τσατσαδες με το χρονο,επαιξε θεμα σε ενα ντελο.Που να ειχε δουλεια..
 

Επισκέπτης
:cum:
Κοίτα, για να κλείνουν, μάλλον παράνομα θα 'ναι σαν χώροι ή οι κοπέλες παράνομες. Δεν εξηγείται αλλιώς. Δεν με νοιάζει αν είναι για προεκλογικούς λόγους ή όχι, το καλό είναι πως πλέον το θέμα της υγείας σαν να βγήκε κάπως στην επιφάνεια και καλά έγινε τότε.


φιλε ΟΛΑ* παρανομα ειναι μπουρδελα/στουντιο/μασατζιδικα και δε φταινε τα μπουρδελα για αυτο ουτε οι πουτανες... ψαξε βρες το σχετικο thread να δεις ποσο κολλημενοι ειναι αυτοι που νομοθετουν και ποσο ΑΣΧΕΤΟΙ...

*μονο 2-3 μπουρδελα ειναι νομιμα απο οσο ξερω
 

euphor

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
σε ερώτηση, ποσά ειναι παράνομα, η διευθυντής ΚΕΕΛΠΝΟ απαντησε οτι μονο τρια μπουρδελα ειναι νομιμα.

Αλλα γιατι τοσο μανια με Φυλης; Γιατη δεν πανε Μεταξουργειο; Φοβουνται.

Δυο μερες πριν περασα απο ΦΥΛΗΣ 74, βγηκε μια τσιγγανα, ειπε το ποιημα αλλα για 10 ευρο, και το διορθοσε αμεσος στα 20 :)
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Οι " Αρχες " , τα πιάνουν ,ήδη τα έχουν πιάσει, από κάποια "βαρειά" μασατζίδικα καί stoudios καί έχει δοθεί γραμμή από το κράτος να κλέισουν όλα τα σπίτια περιοχής Φυλής καί Μεταξουργείου.
Θα αναγερθούν κάτι σαν ξενοδοχεία δύο ορόφων μακρόστενα που θα εκδίδονται πόρνες έναντι 60,- ευρος άμεσα φορολογούμενα. Το στύλ είναι γνωστό σε όσους φίλους έχουν πάει σε Ολλανδία καί Γερμανία ειδικά στό Αμβούργο. SERAPIS.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Οι " Αρχες " , τα πιάνουν ,ήδη τα έχουν πιάσει, από κάποια "βαρειά" μασατζίδικα καί stoudios καί έχει δοθεί γραμμή από το κράτος να κλέισουν όλα τα σπίτια περιοχής Φυλής καί Μεταξουργείου.
Θα αναγερθούν κάτι σαν ξενοδοχεία δύο ορόφων μακρόστενα που θα εκδίδονται πόρνες έναντι 60,- ευρος άμεσα φορολογούμενα. Το στύλ είναι γνωστό σε όσους φίλους έχουν πάει σε Ολλανδία καί Γερμανία ειδικά στό Αμβούργο. SERAPIS.


ναι καλα σιγα μην γινει...μολις βγει κυβερνυση θα τα ξεχασουν ολα και δεν θα ξαναπατησουν στανταρ..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επισκεψη σημερα στη διδυμου 8α οροφος για να δω την αλεξανδρα για την οποια ειχε γραψει καλη κριτικη ο smirni.Tελικα προκειται για την αλεξανδρα που δουλεψε στα φυλης 65α και β πριν τρια χρονια περιπου με μεγαλη επιτυχια καθως και πριν λιγους μηνες φετος στο 65α και φωκαιας 19 οπου ειχα γραψει και κριτικη
Η αλεξανδρα ειναι λεπτη αλλα εχει ενα πολυ ωραιο σωματακι με μικρες καμπυλες στα καταλληλα σημεια,δηλαδη γλουτο και στηθος,στο σωμα θυμιζει γαλιδουλα απο αυτες τις τοσο κομψες..στο σεξ ειναι πολυ τρυφερη και σαφως gfe αν και δεν δινει φιλια στο σωμα και στο λαιμο ευκολα παρα μονο αν της το ζητησεις.Ομως στα προκαταρκτικα ειναι πολυ τρυφερη και επιτρεπει να ειναι τα κορμια αγκαλιασμενα χαιδευοντας το ενα το αλλο με ομορφο τροπο.Επισης ειναι πολυ καλη και στις στασεις που θα διαλεξεις,και στο πλαγιαστο και στο πισωκολητο στα ορθια και οταν ηρθε απο πανω μου.Γενικα ειναι ωραια περιπτωση και μπορω να πω οτι περασα ευχαριστα σημερα
Υ.Γ Να σημειωσω οτι πηρα το πρωτο δωματιο που εχει και ντουζιερα,πολυ θετικο για το καλοκαιρι αφου μπορεις να κανεις ενα μικρο ντουζακι αν και λειπει η βαλβιδα για να εκτοξευσει το νερο,η βρυση δουλευει κανονικα.Επισης ο χωρος κλιματιζοταν και το δωματιο ηταν πολυ καθαρο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom