Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 195 άτομα (21 μέλη και 174 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
Ωραιος! Να σε ρωτησω..το ακα στην νιαου νιαου ανακοινωθηκε ή το λες επειδη το εχει στανταρ αυτη κλπ? Γιατι τις τελευταιες φορες που εχω περασει εκανε απλο προγραμμα... :rolleyes:
σε μένα πάντως μου λέει άκα....λές επειδή με ξέρει????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
Καθυστερημένη πρωινή μικρή βολτίτσα:


Φυλ. 61: νομίζω Άννα, έπαιζε παλιότερα στο Φ.66Δ με φουλ.
ναι αυτή είναι
Φυλ. 67: μια καινούργια λεπτή σέξυ παρουσία, με μαύρα κατσαρά μαλλιά.
Τζούλι....
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
σε μένα πάντως μου λέει άκα....λές επειδή με ξέρει????

και εμενα παλια τωρα λεει απλο δεν την εχω ρωτησει αν το εκοψε..παντως αποφευγω να μπαινω μεσα αν δεν ειναι να περασω εκει γιατι με παει μετα απο μονη της  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.990
Πόντοι
46.232
και εμενα παλια τωρα λεει απλο δεν την εχω ρωτησει αν το εκοψε..παντως αποφευγω να μπαινω μεσα αν δεν ειναι να περασω εκει γιατι με παει μετα απο μονη της  :grin:
ναι το έχουν μερικές αυτό...
οι χειρότερες είναι η Σόνια (Φυλής 84α) και
Τζούλια απο (Φυλής 84α και Φωκαίας 25β)
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
ναι το έχουν μερικές αυτό...
οι χειρότερες είναι η Σόνια (Φυλής 84α) και
Τζούλια απο (Φυλής 84α και Φωκαίας 25β)

ναι η Σονια το κανει σε ολους αλλα εκει ειναι καλα γιατι απλα με καυλωνει και με αφηνει να φυγω(με ωταει αν θελω να παμε σπιτι μου πρωτα :grin:) αλλα ειναι κατι αλλες που σε τραβολογανε....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
οι ενημερώσεις του φίλτατου Φανούρη αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση!! είναι πλήρεις, κατατοπιστικές και απεικονιστικές!!! :grin: :grin:
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
παιδιά...στην 3η βάρδια....τί αξιόλογο και προτεινόμενο υπάρχει???.....σκεφτόμουν τις μαυρούλες στην Φωκαιας....συμφωνείτε???αναμένω καμιά άλλη πρόταση...επίσης κάθε πληροφορία για τις γαζέλες...ευπρόσδεκτη! :boobies: :rockon: :2funny: :tits:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ερικα φίλε, κοντο, ξανθο, και άβυζο.
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
τοσο καλο ε?ομορφο?καβλιαρικο?
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ - Σήμερα το μεσημέρι στην οδό Ατταλείας & Δεριγνύ μου σπάσανε το αυτοκίνητο (παράθυρο και κλεδαριά).
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
της Καρολινας που γυριζει μαγουλο,μηπως της αρεσει να  :knockinb: ετσι? :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
[size=14pt]ΠΡΟΣΟΧΗ!!!![/size]
Σημερα το απογευμα κατα τις 7μιση ημασταν με Πιτσιλιστη, Χοελοβερ και Χλεχλεκια στο υπερκαλτ καφενιο στη γωνια Ιασωνος και Μεγαλου Αλεξανδρου..

Το αυτοκινητο μου το χα παρκαρισμενο ακριβως απεναντι στα 5 μετρα...

Σε καποια φαση βλεπουμε εναν καριολη Αιγυπτιο η μια τετοια παρομοια κωλορατσα να κοιταζει ενα ασημι αυτοκινητο(δεν θυμαμαι μαρκα) που ηταν παρκαρισμενο ακριβως μπροστα απο το δικο μου..

Τον κοιταζαμε εντονα και μας πηρε ειδηση και σταθηκε ακινητος και μας κοιταζε και εκεινος...

Μας ρωταει αν ειναι δικο μας το ασημι και του λεμε οχι το bmw ειναι δικο μας...

Ανετος τοτε παει στο ασημι αμαξι, σπαει το τζαμι, παιρνει μια τσαντα απο μεσα και φευγει τρεχοντας μαζι με τους αλλους 2 συνεργους του..

Ενοειτε ειχαμε μεινει κοκκαλο δεν πιστευαμε τι ειχε γινει...

Μετα απο 10 δευτερολεπτα περνανε 4 μπατσοι με μηχανες, τους λεμε το συμβαν και αποχωρουμε...

Λοιπον οι Λαθρομεταναστες εχουν αποθρασυνθει παντελως...
Πολυ προσοχη με τα αυτοκινητα σας στο Μεταξουργειο, πουθενα δεν ειναι ασφαλη..

Αγαμητες βρωμομουνες φεμινηστριες και αγαμητοι αναρχοαπλυτοιΣυριζοΚουμμουνιστοπουστες αμα γουσταρετε Πακια Αραπηδες κλπ κλπ παρτε τα σπιτι σας να σας ριχνουν και κανα πουτσο να γουσταρετε...Η κατασταση εχει ξεφυγει παντελως...

Ψηφιζουμε ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ για να ξεβρωμησει ο τοπος  :rockon:  :rockon:

Και στη Γερμανία του Χίτλερ αυτό έκαναν μερικοί ώσπου μια μέρα τους πήρα και τους σήκωσε!!
Δεν χρειαζόμαστε φασίστες και τα υποκείμενα του υποκόσμου γα  έχουμε έννομη τάξη σσε αυτή την χώρα.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
σπαει το τζαμι, παιρνει μια τσαντα απο μεσα και φευγει τρεχοντας μαζι με τους αλλους 2 συνεργους του..
Έλεος ρε μεγάλε!
Τσάντα αφημένη στο αυτοκίνητο και να φαίνεται?
Και στο πάρκιν του προεδρικού μεγάρου να το αφήσεις, θα βρεις το τζαμι σπασμένο και η τσάντα να λείεπι, όταν πας να το πάρεις!

Εν τάξει, έχουν ψιλοαποθρασυνθεί τα κλεφτρόνια, αλλά να μη πηγαίνουμε γυρεύοντας και από μόνοι μας!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16

Και στη Γερμανία του Χίτλερ αυτό έκαναν μερικοί ώσπου μια μέρα τους πήρα και τους σήκωσε!!
Δεν χρειαζόμαστε φασίστες και τα υποκείμενα του υποκόσμου γα  έχουμε έννομη τάξη σσε αυτή την χώρα.

+1
Αν είναι να φτάσουμε εκεί για να ξεβρωμίσει η χώρα.......
Θα ξεβρωμίσει από τους μαύρους......και μετά θα ξεβρωμίσει και από εμάς !!!!.....επειδή είμαστε οι περισσότεροι μελαχρινοί....χαχαχαχαααα!.....και όχι Άριοι ξανθοί - γαλανομάτηδες !!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :rockon: :rockon: :rockon:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Λίγο άσχετο...αλλα δείχνει το κοντραστ ξανθου - μελαχρινού που αναφέρω πιο πάνω.... :2funny:
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
εσυ καλα τα λες για αρκετα παραπανω πηγαινε... :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom