Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (34 μέλη και 222 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Συγγνώμη, μια ερώτηση επί του τεχνικού μέρους. για να γραφτει τέτοιο εξαντλητικό who is who κρατάτε σημειώσεις μπροστά στις κοπέλες, έτσι δεν είναι;
όχι , θέλει εξάσκηση ..... ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Αυτή η κοντή η σκατόγρια με το πάρκινσον όλο φίδια πετάει για να κρατάει κανά πελατάκι στο μαγαζί της και να θάβει τον ανταγωνισμό.Χώρια που σταυροκοπιέται  συνέχεια προκειμένου να πείσει για το εμπόρευμα της.
Η Μπάρμπαρα την περίοδο που έλειπε από εδώ ήταν πρώτα στη Γερμανία που δούλευε σε μεγάλο μπουρδέλο και μέτα γύρισε λίγο στα παιδάκια της.Την τελευταία φορα που την είχα πάρει στην Φώκαιας το συζήταγε να την ξανακάνει με ελαφρά για Γερμανία καθ'ότι για εκείνη εδώ τα πράγματα ήταν χλωμά εώς πεθαμενί χλωμά.
Την Μπάρμπαρα την έχουμε φάει σχεδόν όλοι μας και ξέρουμε και τα εξτραδάκια που έκανε σε όποιον γούσταρε παραπάνω.....!Οπότε ας μην τρελενόμαστε σύντροφοι με την κινδυνολογία της κοντής σκατόγριας!

ναι οκ , μήπως σου είπε και τις κορτιζόνες που έπερνε9και την έιχαν κάνει σαν φάλαινα) και τώρα τις σταμάτησε , γιατί τις έπερνε?????
σε σενα είπε ότι ήταν γερμανιά , σε μένα ότι ήταν στην πάτρα  και σε άλλον ότι είχε πάει στην πατρίδα της......
Υ.Γ και έγω ήμουν κάποτε φαν της Μπάρμπορας , υπάρχουν και 3 τουλάχιστον κριτικές μου.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Χωρίς να είμαι ειδικός, δεν νομίζω ότι η ηπατίτιδα θεραπεύεται με κορτιζόνη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Χωρίς να είμαι ειδικός, δεν νομίζω ότι η ηπατίτιδα θεραπεύεται με κορτιζόνη.
η ηπατίτιδα γενικά δεν θεραπεύεται....
η κορτιζόνη χορηγείται σαν αγωγή σε διάφορες "αρρώστιες" 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
η ηπατίτιδα γενικά δεν θεραπεύεται....
η κορτιζόνη χορηγείται σαν αγωγή σε διάφορες "αρρώστιες"   
και για να είμαι ποίο έγκυρος(μετα απο πληροφόρηση καλού μου φίλου)
Η Α και η Β θεραπεύονται. Η C όχι.
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
και για να είμαι ποίο έγκυρος(μετα απο πληροφόρηση καλού μου φίλου)
Η Α και η Β θεραπεύονται. Η C όχι.

Και η C...δυσκολα μεν αλλα θεραπευεται "Η θεραπεία είναι συνδυασμός υποδόριας χορήγησης ιντερφερόνης-peg με αντιικό φάρμακο, συνηθέστερα το Ribavirin, για διάστημα όχι λιγότερο των 6 μήνων έως χρόνου, μέχρι ολικού μηδενισμού του ιικού φορτιόυ στο αίμα του ασθενούς."
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
μ.π αετοφωλια πρωινη βαρδια τυπε?
θα το εχω υποψιν μου
Εγώ τον Professorx τον καταλαβαίνω. Έλεγα πριν απο ημέρες στον PIATSAS ότι απορώ με τον εαυτό μου για τις γκόμενες που ώρες-ώρες πηδάω. Το Σάββατο 31/3/2012 πέρασα στην Όλγα, Κολωνού 48 απο τα γυφτοπεδινά της Ρουμανίας που της έλειπε (μάλλον) ένα δόντι!   :cheesy:
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Για στους συναγωνιστές  γιατί βρε φιλαράκια βγάζετε τόσο χολή  για την Μπαρμπορα δεν μπορώ να το καταλάβω  η υπηρεσία πάρκινσον βγάζει πολύ χολή για την  Μπάρμπαρα και εγώ πέρασα σήμερα και ρώτησα που είναι Μπάρμπορα  και μου έλεγε  βλακείες  για την Μπάρμπορα  ποτές η Μπάρμπορα δεν είχε ηπατίτιδα η καμία Αλή αρρώστια  απλά πήγε γερμάνια να δη μια πολύ κολλητή της  που δούλευαν μαζί της και μετά θα πάει  Τσεχία να δη τον γιό της  και να κάνη  Πάσχα  αυτό έκανε και το περασμένο  χρόνο  αλά κάθισε παραπάνω  γατί πήγε και Μολδαβία
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγώ τον Professorx τον καταλαβαίνω. Έλεγα πριν απο ημέρες στον PIATSAS ότι απορώ με τον εαυτό μου για τις γκόμενες που ώρες-ώρες πηδάω. Το Σάββατο 31/3/2012 πέρασα στην Όλγα, Κολωνού 48 απο τα γυφτοπεδινά της Ρουμανίας που της έλειπε (μάλλον) ένα δόντι!   :cheesy:
μονο 1 ρε τυπε?
δεν ειναι πολυ καυλωτικο :tooth:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Για στους συναγωνιστές  γιατί βρε φιλαράκια βγάζετε τόσο χολή  για την Μπαρμπορα δεν μπορώ να το καταλάβω  η υπηρεσία πάρκινσον βγάζει πολύ χολή για την  Μπάρμπαρα και εγώ πέρασα σήμερα και ρώτησα που είναι Μπάρμπορα  και μου έλεγε  βλακείες  για την Μπάρμπορα  ποτές η Μπάρμπορα δεν είχε ηπατίτιδα η καμία Αλή αρρώστια  απλά πήγε γερμάνια να δη μια πολύ κολλητή της  που δούλευαν μαζί της και μετά θα πάει  Τσεχία να δη τον γιό της  και να κάνη  Πάσχα  αυτό έκανε και το περασμένο  χρόνο  αλά κάθισε παραπάνω  γατί πήγε και Μολδαβία
γερμανια-τσεχια-μολδαβια?
μηπως ειναι κατασκοπος τυπε? :think:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μίνι απογευματινή εξόρμηση.
Υποχρεώσεις με έχουν αναγκάσει να περιορίσω τις καταδρομές, οπότε σήμερα που ξέκλεψα λίγο  χρόνο, είχα όρεξη για νέες παρουσίες.

Και η Φυλής είχε πολλές.

Πάμε . . .  .

Μαγν. 11: το κοντοπούτανο η Λάουρα. Είχε κάποιες εμφανίσεις στο Φωκ. 27 1ος. Μακρύ μαλλί, αδύνατη, κοντούλα, ωραίο πρόσωπο, βαμμένα μάτια, μικρά/ανύπαρκτα στηθάκια, αλλά μεγάλες ρόγες. Με θυμήθηκε που την είχα πάρει μια φορά. Άνεση χρόνου στο δωμάτιο, ευχάριστη παρουσία, χαμογελαστή,GFE καταστάσεις. Θα παίζει κάθε απόγευμα εκεί, μου είπε.
Φυλ. 134 ισ.: Μια μελαχρινή μέτρια, με καλό αλλά με κυτταρίτιδα σώμα, την είχα πετύχει και στο Φυλ. 65 άνω.
Φυλ. 134 1ος: Εξεπλάγην ευχάριστα από (2) δύο πιπινάκια. Την Έλενα και Μαρία. Η Έλενα ξανθούλα με καλό σωματάκι και η Μαρία ακόμα πιο μπειμπι πρόσωπο με μαύρα μαλλιά και μαύρο διχτυωτό φορεματάκι. Τ α άφησα για την άλλη φορά
Φυλ. 109 1ος: κλειστό
Φυλ. 71 ισ.: η Λάουρα η ίιιιιχα.
Φυλ. 69 ισ.: η Άννα η Βουλγάρα που έχει αδυνατίσει και ομορφύνει.
Φυλ. 69 1ος: κλασικά η Χριστίνα
Φυλ. 67: η Αντίνα
Φυλ. 65 ισ.: είχε 2, είδα την μια την Τζόυλια, πιυ δεν μου πολυάρεσε.
Φυλ. 65 1ος: Μια καινούργια, η Τζορτζίνα. Ένα μελιστάλαχτο νεανικό καλλύγραμμο πορνίδιο. Μακρύ μαύρο μαλλί, πίρσινκ στο κάτω χείλος στο κέντρο, τατού στο αριστερό πλευρό ένα λουλούδι, νεναικό κορμί λαμπάδα, μικρό στητό στήθος, σαν οβίδα από κανόνια, ξυρισμένο φουλ νεανικό μουνάκι. Όλα τα καλά έχουν όμως ένα τέλος. Άν η Άννα από το Φ.109 έχει το προσωνύμιο "Πίτσος", τότε η Τζωρτζίνα έχει το καταψύκτης "Bosch". Φαίνεται και από την φάτσα, και το σαλονάρισμα, αλλά από κορμί λέει. Δεν ααφήνει να την ακουμπάτε ή ακόμα και να την πλησιάσετε στο πρόσωπο για να μην της χαλάσετε το make-up. Έλεος. Κατά τα άλλα, δεν ήταν τόσο άσχημα. Την κράτησα λίγη ώρα παραπάνω, χωρίς να διαμαρτυρηθεί. Θερμή δεν είναι, αγενής δεν την λές. Για τους λάτρεις των πιπινιών, είναι must.
Φυλ. 84 1ος: η Μόνικα. Είπα να την δοκιμάσω και αυτή. Δυστυχώς, δεν κάνει 69 και ήταν μια δικαιολογία να την διώξω ευγενικά (χωρίς να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, φυσικά). Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, ανέβηκε από πάνω μου και με φίλαγε στο λαιμό. Έχει φοβερό δέρμα, καθαρό, λείο, νεανικό. Πήγε να κατευθυνθεί προς στήθος και της είπα να ξαναγυρίσει όπως πρίν να χαρώ στην αγκαλιά μου το υπέροχο κορμί της. Δέχτηκε για λίγο. Μετά την ξάπλωσα για να την αρχίσω στα φιλιά και χάδια παντού. Ε, εκεί έφαγα πόρτα (αναμενόμενη). Είχε βάλει το χέρι της για να μην την φιλήσω εκεί. Προσπάθησα με γλυκόλογα να την πείσω, αλλά τζίφος. Οπότε, της λέω πως θα  φύγω. Λέει, δεν είναι δίκαιο να με φιλάς παντού και μετά να φεύγεις, νομίζοντας ότι θα έχανε το 20αρικο. Της είπα πως δεν φταίει εκείνη και αφού στο σαλόνι δεν ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο, δεν θέλω τα λεφτά μου πίσω. Εκεί χαλάρωσε, προσπάθησε να με κάνει να κάτσω, αλλά είχα πάρει την απόφασή μου.

Αυτά για σήμερα κύριοι.

Καλή συνέχεια.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
........ Άν η Άννα από το Φ.109 έχει το προσωνύμιο "Πίτσος", τότε η Τζωρτζίνα έχει το καταψύκτης "Bosch".
Φυλ. 84 1ος: η Μόνικα. Είπα να την δοκιμάσω και αυτή. Δυστυχώς, δεν κάνει 69 και ήταν μια δικαιολογία να την διώξω ευγενικά (χωρίς να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, φυσικά).
το "πίτσος" της άννας δεν έχει ρε φίλε σχέση με ψυγείο.....αν θυμάσαι υπήρχε μια παλιά διαφήμιση που έλεγε πίτσος εγγύηση......

καλα είσαι υπεράνω και άφησες το 20αρι... :grin: :grin: , πάντως αν διάβαζες κριτικές οι δύο τελευταίες λένε ότι δεν κάνει 69....εγώ βέβαια πριν μήνες  που την είχα πάρει κάναμε....
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Όχι βρε τυπώνει δεν είναι κατάσκοπος στης φίλες πηγαίνει και στην Μολδαβία στην υπηρεσία που δουλεύει μαζί της
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Όχι βρε τυπώνει δεν είναι κατάσκοπος στης φίλες πηγαίνει και στην Μολδαβία στην υπηρεσία που δουλεύει μαζί της
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Όχι βρε τυπώνει δεν είναι κατάσκοπος στης φίλες πηγαίνει και στην Μολδαβία στην υπηρεσία που δουλεύει μαζί της
ενταξει τυπε τωρα το ξεκαθαρισαμε το θεμα
η μολδαβια φημιζεται εξαλλου για τουριστικος προορισμος :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
μην ασχολείσαι με τον διάττοντα αστέρα.................... 
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
;)

το "πίτσος" της άννας δεν έχει ρε φίλε σχέση με ψυγείο.....αν θυμάσαι υπήρχε μια παλιά διαφήμιση που έλεγε πίτσος εγγύηση......

καλα είσαι υπεράνω και άφησες το 20αρι... :grin: :grin: , πάντως αν διάβαζες κριτικές οι δύο τελευταίες λένε ότι δεν κάνει 69....εγώ βέβαια πριν μήνες  που την είχα πάρει κάναμε....

Ενίοτε φωτογράφιζα και έλεγα ορισμένες μαλακίες για τα μπουρδέλα, όπως και αυτήν εδώ

Κάποιος συνάδελφος είδε την φωτογραφία με τα πλυντήρια ΠΙΤΣΟΣ όταν δούλευε η Άννα στο Κολωνού 32 όροφος και της έδωσε το παρατσούκλι Άννα - Πίτσος, με την έννοια ότι στο προθάλαμο είναι τα πλυντήρια και μέσα είναι η Άννα το ψυγείο

:2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom