Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (31 μέλη και 247 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ειδα την κριτικη σου...

αυτη που λεω εγω ειναι ψηλη και εχει πολυ μεγαλη χοντρη ρωγα... :think:

για ρωγα δε θυμαμαι μετα απο τοσο καιρο, αλλα αυτη που ειχα παρει εγω δεν ηταν και πρωτο μποι, ξανθια απο οτι θυμαμαι


Ευτυχως που δε το ριχνει αλλιως θα καταντησει μεταξι

Αν το ριξει ναι, θα γινει Μεταξι. Αλλα δε θα το ριξει.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Ναι, το έγραψε και ο λαρσον.

Εγώ οταν την ειχα ρωτησει, μου ειχε πει +10, αλλά δεν με παιρνει να την διαπραγματευτω, γιατι ειναι στο τσακ να αρχισει να με παιρνει στο κυνηγι.
Την εχω δει 1000 φορες και δεν εχω μπει ουτε μία και ετσι ουτως η αλλως πιστευω οτι θα φαω φωλα, εξαιτιας αυτου του γεγονοτος.
Θα την παρω μια φορα χωρις να ζητησω τελειωτικο, να δω και την συμπεριφορα της στο κρεβατι.
Να πας καθημερινή βράδυ που χτυπάνε μύγες και άς την να εκδηλωθεί μόνη της. Άμα σου το ξεφουρνίσει για ένα 20άρικο ok, αλλιώς  :badair:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Διορθωμένο ποστ !!!

επισης να πω οτι πριν μια βδομαδα πηρα τη χοντρη αλβανιδα στο λιοσιων 91 και ειναι φολα................

παλια καραβανα η δις Στελλα με θητεια σε σπιτια της πολης του βολου........ειναι αλβανιδα και ομιλει απταιστα ελληνικα σε σημειο που δε μπορεις να τη καταλαβεις αν δε στο πει η ιδια..Προκειται και για την ιδιοκτητρια του Λ 91 και εχει βαλει μια ταξη απο το χαος που επικρατουσε με τη παλια διευθυνση.....Θυμιζει ιεροδουλη δεκαετιας 80,δε κανει εξτρα και απευθυνεται σε πελατεια που γουσταρει γυναικες κατηγοριας ελεφαντα η ιπποποταμου....η κοινωνικοτητα που δειχνει στο σαλονι μπορει να σε ψησει να μπεις......βρεθηκαμε τη δευτερα το βραδυ με αξιολογο συναγωνιστη στο συγκεκριμενο σπιτι που διαλεξε την αλλη εργαζομενη επισης απο αλβανια....Στο προσωπο θυμιζει τη Μιραντα απο ιασ 44η 46....το σωμα ειναι πλαδαρο με μεγαλο κωλο που τον δινει και απιστευτη κυτταριτιδα...ο φιλος και συναγωνιστης εφυγε ευχαριστημενος απο τη συνευρεση μαζι της.
:thumbsup:

Βολτα γυρω στις 21,30 στην φυλης και τα περισσοτερα σπιτακια ηταν κλειστα!Απο μια τσα που την ειδαμε στον δρομο ο καπελακιας ενημερωθηκε οτι θα ανοιγαν γυρω στις 22,00!!
Συναντηση με χλεχλεκια,μπεμβε,κωστακης 27,ιπποτη,οπεθ, μιλοπετροζα και μαστορα,καναμε μια δυνατη ομαδα που αυτη την φορα διασπαστηκαμε για να μην δημιουργηθη προβλημα!!
...
24 επανω η Νατασσα απο φυλης 74 και η Αννα με τα βαμενα χειλη!!
Μετα θα ανοιγαν και καποια ακομα απο οτι μας ειπαν,αλλα η ομαδα χωριστηκε για γευστικη ηδονη και καποιοι θα συνεχιζαν για μεταξι!!

Πολύ καλή ενημέρωση !!!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μεταξουργείο 31/3/2012 ώρα 14.00’

Ο γερανός δούλευε σήμερα στο εργοτάξιο του παλιού πορνο-σινεμά και εγώ έχανα την ώρα μου στα παλιο-μπουρδέλα της περιοχής ...

:2funny:

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1004.jpg


ΚΟΛΩΝΟΥ 53
Εύα μεγαλοκοπέλα ξανθο-ξεβαμμένη με φαρδιές πλάτες, μάλλον ψηλή, γεματούλα με περιορισμένο κώ(ο)λο σε κατάσταση ήττας. Μάλλον πρέπει να είναι η Εύα από Διδύμου. Βγήκε στο σαλόνι και έφυγε αστραπιαία

ΚΟΛΩΝΟΥ 48
Δυο κοπέλες
Χριστίνα με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ίσως συμπαθητική, μέτρια προς ψηλή με συνηθισμένο σώμα
Όλγα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τον κώ(ο)λο από τα γυφτοπεδινά της Ρουμανίας, ετοιμο-πορνεμική διάθεση, χορταστικά βυζιά και στρογγυλό κώ(ο)λο

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 20 ΙΣΟΓΕΙΟ
Πρωτόβγαλτη κορασίδα με σπαστά καστανά μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, ψηλή, κανονικό σώμα με χορταστικά βυζιά αλλά ντροπαλό κώ(ο)λο. Εκτιμώ ότι με λίγη πορνο-προϋπηρεσία, ορισμένη περιποίηση (σαν άλουστη την είδα) και λίγο βάψιμο θα είναι μια καλή επιλογή στα 10 ευρώ. Θα μου πείτε βέβαια και εγώ αν είχα ρόδες ίσως να ήμουν αυτοκίνητο...καλά, μια σκέψη έκανα

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 20 ΥΠΟΓΕΙΟ
Μελαχρινή με πορνική διάθεση, περιποιημένη, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή, κάπως γεματούλα με υπερ-χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο σε χαμηλή θέση ως προς το κέντρο βάρους του σώματος της. Την χάλασε όμως ο υπερ-βρώμικος Πάκης που βγήκε από το δωμάτιο

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 22 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αντελίνα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, χαρακτηριστικά επαρχιώτικου μπαρ στα δεξιά της Εθνικής ανεβαίνοντας για Θεσσαλονίκη (... άσχετο), μέτρια στο ύψος, τσουλωτά βυζιά σε ικανοποιητικό μέγεθος, χαμηλο-κ(ω)όλα με τατουάζ στην μέση.

ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΟΡΟΦΟΣ
Λαρίσα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα (αυστηρά όσο χρειάζεται) αλλά με μικρά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο σε χαμηλή θέση

ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μισο-αόρατη με ξανθά μαλλιά, μάλλον μέτρια στο ύψος προς κοντή, συνηθισμένο σώμα με αδιάφορα χαρακτηριστικά. Ευτυχώς βρήκα γρήγορα την πόρτα και έφυγα

αυτά

και καλό Σαβ Κυρ σε όλους





 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πλουσια ενημερωση βλεπω και συνεχιζω περνωντας σκυταλη.......
Πανω η σχεδον κοντα στην αλλαγη 2ης με 3ης βαρδειας...
Φυλης
66 Δ Αλεξανδρα και Νικολετα,αγωνιστης της παρτουζωνε χτυπωντας δυνατα,ευγε!!
74 υπογειο Αλεξανδρα,εχη ξεψαρωση τελειως,εβαλε το χερι της μεσα στο παντελονι του χλεχλεκια και αρχισε να του τον παιζη!!
59 ισογειο,ρεσιταλ του τσατσου που του δωσαμε πασα λεγοντας οτι θελουμε ανανεωση κυταρων,Νaντια!!
65 ισογειο Αλεξανδρα και Ειρηνη απο το φ.84 οροφος!!
65 επανω Η Μιραντα το μπισκοτακι 3η βαρδεια!!
67 Αλεξια καινουργια 1,70 με 1,5 και πιασηματα,την αντικατεστησε στην 3η βαρδεια η Αντινα απο διδυμου 8 επανω!!
69 επανω σταθερη αξια Χριστινα!!
71 ισογειο το κλειδωνε η ευα!!
71 υπογειο κλειστο εδω και καιρο!
71 οροφος η Σαντρα!!
92 πηγαινε σφαιρα η Μαιρη και φοραγε ενα καυλωτικο πρασινο μπλουζακι με τα βυζια εξω!!
84 κατω η Σονια η ιταλιδα,οπου μας καυλαντισε και ο χλεχλε ις εριξε μερικα κολοσκαμπιλα!
84 επανω η Αντριαννα!!
86 επανω ρωξανη νομιζω αν δεν κανω λαθος απο κολωνου 11 υπογειο,που ηταν ντουετο με την αλλη ξανθια με τα 2αρια!!
86 κατω Καρολαιν και Σαμανθα διχως παπουτσια,ετρωγε σουβλακι με τζατζικη μιας και μας πηρε το αρωμα!!
80 Αννα Μαρια 3η που αλλαζε την Εμιλυ 2η!!
Φωκαιας
17 κλειστα,αλλαγη βαρδειας συνηθως η κοντη Μαρια!
19 Ρωξανα που περπατα σαν να χη καταπιη ελατηριο και Αννα το δυδιμο της συμφορας!!
Mετα μπηκαμε στο υπογειο του ..
22 Μαρια με τις βυζαρες και λιγα κιλακια παραπανω οπου μας καυλαντησε!!
22 επανω δεξια η Αννα με τα βαμενα χειλια!!
Στα αλλα δεν μπηκαμε θεωρωντας οτι δεν εχη αλλαξη τιποτα στην 3η βαρδεια,νομιζω οτι ακουσα την Νιαου Μονικα στο ισογειο του 25,επανω ρωτησα συναγωνιστη και μου ειπε μια χοντρη,οποτε Αννα.
Υπογειο πηγαινη η Αγαπη και ισογειο η Ερρικα απο Ιασωνος του 27 και επανω η δυο σοκολατες τα τελευταια με επιφυλαξη καθοσον εισαν εχθες!!
Φευγωντας με τον χλεχλεκια συναντησαμε την Εμανουελα,οποτε πρεπη να ηταν 2η βαρδεια στο φ.65 επανω!!
Επισης συναντησαμε και τον ιπποτη της ηδονης ο οποιος το ειχε αναγκη οπως μας ειπε!!
Αυτα απο την Φυλης οπου μεγαλες ομαδες απο πιτσιρικαρια ανεβακατεβαινε στα σπιτακια κρατωντας μαλιστα και τσαντες,πιθανως τους πηγαν πορνοεκδρομη  :grin: :grin: :grin:.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Καλημέρα παιδιά,

Γνωρίζει κάποιος ποια βάρδια έχει σήμερα η Βαλέρια από Διδύμου 20;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
... στο λιοσιων 91..........
...βρεθηκαμε τη δευτερα το βραδυ με αξιολογο συναγωνιστη στο συγκεκριμενο σπιτι που διαλεξε την αλλη εργαζομενη επισης απο αλβανια....Στο προσωπο θυμιζει τη Μιραντα απο ιασ 44η 46....το σωμα ειναι πλαδαρο με μεγαλο κωλο που τον δινει και απιστευτη κυτταριτιδα...ο φιλος και συναγωνιστης εφυγε ευχαριστημενος απο τη συνευρεση μαζι της.

Πρόκειται για τη Σϊλβια, της οποίας είμαι θαυμαστής.
Στο πρόσωπο θυμίζει τη Μαρινέλλα (εννοώ την ευσταλή διαχρονική τραγουδίστρια, και όχι τη λεπτοφυή εκδιδόμενη στην οδό Φυλής) και σήμερα το πρωί είχα αναμνηστική συνουσία μετ' αυτής.
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
καμμια καλη προταση με μεγαλο φυσικο στηθος στη δευτερη βαρδια??? ευχαριστω εκ των προτερων!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
βόλτα σήμερα(1300-15.00) στη φυλής μαζί με το φανταράκι μας τον λουστ ,ενώ πρός το τέλος της βόλτας ήρθε και ο πρόεδρος με τον χλεχλάκια....

Διδύμου 20 Βαλέρια η μίλφ με την απίστευτη κορμάρα , ακα τελειωτικό.
Διδύμου 18β Αντριάννα ξανθό γκίλφ , ακα τελειωτικό.
Διδύμου 18α Σύλβια μετρίου αναστήματος ξανθιά παχουλή με τεράστια βυζιά ,φουλ πρόγραμμα.
Διδύμου 16 Σόνια(Ευα) η μιλφάρα με τα μεγάλα  βυζιά με την ρόγα πιρόγα ,ακα.
Διδύμου 8β Γιασμίν η ξανθιά άβυζι κορμάρα , απλό πρόγραμμα.(ακόμα στα 25 ευρώ  :jerking: :jerking: :jerking:)
Φυλής 40 Αναστασία καστανή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 54β Γιάννα το μελαχρινό τουμπανάκι και Ναταλί μελαχρινή χοντρή  και οι δύο με απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Νικολέτα ξανθιά κοντή με ωραίο κορμί(δουλεύει non stop)και Μαρία μελαχρινή κανονικό ωραίο σώμα άβυζι και οι δυο απλό και κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 66δ Αννα μελαχρινή λεπτή άβυζι με φούλ.
Φωκαίας 17α Μαρία μελαχρινή λεπτή με μικρά μητέρα στητά βυζάκια , φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 Ρωξάνα  μελαχρινή λεπτή με μεγάλα βυζία που έχουν πάρει την κατιούσα , ακα τελειωτικο , σήμερα παρουσιάστηκε με στριγκάκι και αντικαυλέ λαστιχένιες σαγιονάρες.
Φωκαίας 22 κατω Μόνικα μελαχρινή λεπτή ασχημόφατσα ,φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 αριστερα Αννα(η ασχημουλα)κοντή άβυζι μελαχρινή , φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 δεξιά Αννα(με το συμπαθητικό προσωπάκι) κοντή μελαχρινή μικρό στήθος ,φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Μαργαρίτα , μελαχρινή με ωραίο σωματάκι και στητό βυζάκι , ακα
Φωκαίας 25β Τζούλια το μελαχρινό κοντό τουμπανάκι με τα τατου και τα πίρσινγκ , φούλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αννα(η πολωνέζα) κοντή λεπτή με μικρό στήθος , ακα
Φωκαίας 27Β κάτω Γιάννα καστανη λεπτή ψηλή μικρό στήθος , ακα τελειωτικο και Βικτόρια ξανθιά με ωραίο κορμάκι και ακόμα ποιο ωραία βυζιά με ακα.
Φωκαίας 27Β πάνω Αγάπη το ξανθό μίλφ με τα κοντά μαλλιά(απο φω27α)με ακα ,η κοπέλα αργούσε να βγει απο το δωμάτιο και η τσα τσα(με το Πάρκινσον)μας έπιασε την συζήτηση για δίαφορα...τα ποίο σημαντικά...
έθαβε την Μπάρμπορα και μας είπε ότι πέρσι που είχε εξαφανιστεί για κανα  2μηνο δεν έιχε παέι στην Πάτρα που έλεγε αλλά έκανε θεραπεία/αγωγή για ηπατίτιδα!!!!!
Φυλής 74 αριστερά ξανθιά λεπτή ψηλή(ψιλοκαλή)απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά Ναταλία(η ελληνίδα)μελαχρινή με μικρό στήθος και ωραίο μουτράκι ,απλό πρόγραμμα.(δούλευε και στο Θησέως 79)
Φυλής 59 κάτω μελαχρινή κανονικό σώμα(την είδα και πρόν μια βδομάδα που πρωτοέπιασε  δουλεία )δεν θυμάμαι το ονοματάκι της, ακα
Φυλής 80 Αννα το λεπτό αλβανάκι με τα σιλικονάτα βυζια ,ακα
Φυλής 84α Ξανθιά(συνήθως δουλεύει Κολωνού 11)   άβυζι κανονικό σώμα αλλά με κοιλίτσα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Ιρένα μελαχρινή ψηλή τσιγγανόφατσα με ωραίο κόρμι και μεγάλα βυζιά ,φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 86α Σίσυ μελαχρινό κοντό άβυζο με ωραίο κορμάκι ,φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 86β Ξένια καστανή κατσαρομάλλα με στητά βυζια , ακα
Φυλής 65α Μαίρη η μελαχρινή μουνάρα κορμάρα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα το ξανθό πολύ λεπτό πίπίνι απο  την "σερβία" , ακα    
Φυλής 67 Αλεξία το τούμπανο μελαχρινό που δούλευε ποιο παλιά πάλι έδω και στο φ66δ ,φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 69α Χριστίνα τα λόγια είναι περιττά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Τάνια μιλφάκι με δυνατό κορμί , ακα
Φυλής 71α Ρόζα μελαχρινή πολύ λεπτή και κοντή πιπίνα με 2,5+ βυζιά ,απλό πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση , θέλει πολύ πολύ δουλειά)
Φυλής 71β Εμμανουέλα λεπτή μελαχρινή ρουμάνα με ωραίο κωλαράκι , φουλ πρόγραμμα(ανακοινώνεται),τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση.
Φυλής 92α Λαρίσα ξανθιά με μικρό στήθος και κανονικό σώμα ,ασπρουλίαρα με τατουάζ , φουλ πρόγραμμα.      
 
     
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Μπράβο παιδιά για τις πληροφορίες! :rockon: Ώστε είπε η τσατσά ότι η τάδε κοπέλα έκανε αγωγή για την ηπατίτιδα? Συγνώμη, η ηπατίτιδα θεραπεύεται? :think: Και μην κάνετε ρε παιδιά γλυφομούνια και τέτοια! Δεν βλέπετε τι κυκλοφορεί?! Όλα με καπότα κατά τη γνώμη μου...και όχι γλυψίματα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Συγγνώμη, μια ερώτηση επί του τεχνικού μέρους. για να γραφτει τέτοιο εξαντλητικό who is who κρατάτε σημειώσεις μπροστά στις κοπέλες, έτσι δεν είναι;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ενημέρωση για την χθεσινή απογευματινή βάρδια στην περιοχή της Φυλής,μετά απο σύντομη βόλτα που είχα.Ελπίζω οτι η ενημέρωση μου αν και χθεσινή ίσως βοηθήσει κάποιος απο εσάς!
Στο Διδύμου 20 ήταν η Αλεξάνδρα την οποία έχω δοκιμάσει και είναι καλή μέσα,είχα ανεβάσει και κριτική.Στο Διδύμου 16 η Κατερίνα στην οποία και έκανα την πρώτη κατάθεση.Είναι απλά καλή με μερικά μελανά σημεία που χρήζουν προσοχής.Περισσότερα στην κριτική που έχω ανεβάσει.
Στο Φυλής 54 όροφος συνάντησα την μιλφ Λαρίσα απο το Καλύμνου 36 με σποραδικές της εμφανίσεις και στα μπουρδέλα της Διδύμου 16,Αλκιβιάδου 16Β και Κολωνου 47.
Ήμουν παλιός πελάτης της στο Καλύμνου και με θυμάται,έχει βάψει τα μαλλιά της σε καστανοκόκκινα,είναι ψηλή,κανονικών κιλών,με πιασιματάκια και εχθές φορούσε ένα ολόσωμο μαύρο διχτυωτό.Δεν δουλεύει πλέον πρωινά στο Καλύμνου.
Στο Φυλής 66Δ ήταν η Κάτια η συμπαθητική αδύνατη Ρουμανίτσα με πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.Στο Φυλής 74 υπόγειο αριστερά ήταν η Αλεξάνδρα απο το Φώκαιας 22 υπόγειο.
Στο Αγκύρας 12 κλασσικά τον τελευταίο καιρό η Άντζελα το νταρντανομίλφ με τα κοντά ξανθά μαλλιά.
Στο Φυλής 65 όροφος ήταν ένα πιπινάκι λεπτό με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα και τατού στο ένα της πλευρό.69.Πολύ όμορφο πίπινι!!
Στο Φυλής 67 ήταν ψηλή με μαύρα μαλλιά ,ζουμερή μέτριας εμφανίσεως.
Στο Φυλής 92 νέο η Μίκυ με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Στο Φυλής 92 παλιό ήταν μουνάρα,λεπτή με μαύρα μαλλιά και σέξυ μαύρα εσώρουχα.Υποψία ξεπέτας παρόλο το καταπληκτικό show που έκανε στον στριποσωλήνα.
Στο Μονής Προδρόμου υπόγειο είχε 2 κοπέλες μέτριες.Μία κοντή πιο παχουλή με μαύρα μακριά μαλλιά και μια ψηλότερη ζουμερή με μαύρα μακριά μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.Τέλος στον όροφο έκανα τον καταδρομέα και πήρα την καινούρια κοκκινομάλα την Ρωξάνα.Πέρασα καλά και έχω ανεβάσει και κριτική.
Ευχαριστώ για την προσοχή σας!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Αυτή η κοντή η σκατόγρια με το πάρκινσον όλο φίδια πετάει για να κρατάει κανά πελατάκι στο μαγαζί της και να θάβει τον ανταγωνισμό.Χώρια που σταυροκοπιέται  συνέχεια προκειμένου να πείσει για το εμπόρευμα της.
Η Μπάρμπαρα την περίοδο που έλειπε από εδώ ήταν πρώτα στη Γερμανία που δούλευε σε μεγάλο μπουρδέλο και μέτα γύρισε λίγο στα παιδάκια της.Την τελευταία φορα που την είχα πάρει στην Φώκαιας το συζήταγε να την ξανακάνει με ελαφρά για Γερμανία καθ'ότι για εκείνη εδώ τα πράγματα ήταν χλωμά εώς πεθαμενί χλωμά.
Την Μπάρμπαρα την έχουμε φάει σχεδόν όλοι μας και ξέρουμε και τα εξτραδάκια που έκανε σε όποιον γούσταρε παραπάνω.....!Οπότε ας μην τρελενόμαστε σύντροφοι με την κινδυνολογία της κοντής σκατόγριας!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
[size=14pt]ΤΗΝ ΤΕΡΑΤΟΓΕΝΕΣΗ ΕΜΕΤΙΚΗ ΞΕΔΟΝΤΙΑΡΑ ΡΕ ΗΡΩΑ????????????????????????????????????? [/size] :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Πως μπορεσες?????  :tooth: :tooth: :tooth:
ωπ τι εχουμε εδω
τι φαφουτικο τερατογεννημα λες τυπε?
δωσε λεπτομεριες δικε μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Απαισια εμετικη κοκκαλιαρα, ή πρεζακι ή εχει καποια ασθενεια...  :S
Τα κοκκινα μαλλια της κατα 90% περουκα ειναι...
Της λειπουν τα 2 ή 4 μπροστινα δοντια, δεν ειμαι σιγουρος γιατι αποφευγει να ανοιξει το στομα της  :tooth:
Απολυτε ημουνα σιγουρος οτι ουτε εσυ δεν θα καταφερνες να τη γαμησεις...
Ηξερα οτι ο Προφεσορας ειναι ακραιος σαβουρογαμης, αλλα αυτο ξεπερναει καθε οριο..  :grin:
τυπε ελπιζω να ειναι ετσι οπως την λετε
και οχι σαν την καμμενη ή την χαρακωμενη νανισσα που με ειχε στειλει ο απατεωνας τυπος νωντας :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Μπράβο παιδιά για τις πληροφορίες! :rockon: Ώστε είπε η τσατσά ότι η τάδε κοπέλα έκανε αγωγή για την ηπατίτιδα? Συγνώμη, η ηπατίτιδα θεραπεύεται? :think: Και μην κάνετε ρε παιδιά γλυφομούνια και τέτοια! Δεν βλέπετε τι κυκλοφορεί?! Όλα με καπότα κατά τη γνώμη μου...και όχι γλυψίματα.
όχι φίλε δεν θεραπεύεται....αγωγή έκανε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom