Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 380 άτομα (41 μέλη και 339 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μίνι απογευματινή εξόρμηση.
Υποχρεώσεις με έχουν αναγκάσει να περιορίσω τις καταδρομές, οπότε σήμερα που ξέκλεψα λίγο  χρόνο, είχα όρεξη για νέες παρουσίες.
...
Είσαι πάντα μοναδικός και χρήσιμος όποτε και αν γράφεις ενημέρωση  :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
το "πίτσος" της άννας δεν έχει ρε φίλε σχέση με ψυγείο.....αν θυμάσαι υπήρχε μια παλιά διαφήμιση που έλεγε πίτσος εγγύηση......

καλα είσαι υπεράνω και άφησες το 20αρι... :grin: :grin: , πάντως αν διάβαζες κριτικές οι δύο τελευταίες λένε ότι δεν κάνει 69....εγώ βέβαια πριν μήνες  που την είχα πάρει κάναμε....

Και από τις κριτικές και από τον οίκο που την έχω πετύχει 2-3 φορές, ήξερα ότι δεν παρέχει τέτοιες υπηρεσίες. Πήγα, λοιπόν, με την πρόθεση μπας και φανώ τυχερός. Αφού έκανα μαλακία και ήμουν υπερ-αισιόδοξος, δεν μου φταίει η κοπέλα. .  .. .. 
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
;)

Ενίοτε φωτογράφιζα και έλεγα ορισμένες μαλακίες για τα μπουρδέλα, όπως και αυτήν εδώ

Κάποιος συνάδελφος είδε την φωτογραφία με τα πλυντήρια ΠΙΤΣΟΣ όταν δούλευε η Άννα στο Κολωνού 32 όροφος και της έδωσε το παρατσούκλι Άννα - Πίτσος, με την έννοια ότι στο προθάλαμο είναι τα πλυντήρια και μέσα είναι η Άννα το ψυγείο

:2funny:

Στρατηγέ μου,

Τα θυμάμαι αυτά, αλλά έχω την εντύπωση ότι και κάποιοι συναγωνιστές την έχουν "μαυρίσει" ως κρυόκωλη, λόγο μη σταθερής απόδοσης . . . . . .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Και από τις κριτικές και από τον οίκο που την έχω πετύχει 2-3 φορές, ήξερα ότι δεν παρέχει τέτοιες υπηρεσίες. Πήγα, λοιπόν, με την πρόθεση μπας και φανώ τυχερός. Αφού έκανα μαλακία και ήμουν υπερ-αισιόδοξος, δεν μου φταίει η κοπέλα. .  .. .. 
η γνώμη μου είναι πώς έπρεπε να την γαμήσεις πάντως....
 

Επισκέπτης
Ο Picker διαπιστώνει ότι το site έχει υποστεί σημαντική φθορά σε επίπεδο αγωνιστικού πνεύματος αλλά και έμψυχου δυναμικού και έτσι αποφασίζει να επιστρέψει και να παρεμβαίνει όπου αυτός κρίνει απαραίτητο.  :sunglasses:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Ο Picker διαπιστώνει ότι το site έχει υποστεί σημαντική φθορά σε επίπεδο αγωνιστικού πνεύματος αλλά και έμψυχου δυναμικού και έτσι αποφασίζει να επιστρέψει και να παρεμβαίνει όπου αυτός κρίνει απαραίτητο.   :sunglasses:

Έλα ρε τύπε, που χάθηκες εσύ;  :rockon:

Μήπως ερωτεύτηκες ελληνίδα;  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
πσσσσσσσσσσσσσσσ....καλώς ήρθες τότε.........
αντέ να δούμε μήπως γράψεις και καμιά κριτική
ή η επιστροφή σου είναι πρωταπριλιάτικη ? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
και για να είμαι ποίο έγκυρος(μετα απο πληροφόρηση καλού μου φίλου)
Η Α και η Β θεραπεύονται. Η C όχι.

Η μόνη ηπατίτιδα που μεταδίδεται με το σεξ είναι η ηπατίτιδα Β΄. Αν κάποιος κολλήσει ηπατίτιδα Β΄ από σεξ έχει 50% πιθανότητες να νοσήσει οξέως άμεσα, να θεραπευτεί για κάποιο χρονικό διάστημα και να αναρρώσει πλήρως, και 50% πιθανότητες να γίνει φορέας χωρίς συμπτώματα. Μόνο ένα 5% από αυτούς που γίνονται φορείς τελικά νοσούν - ύστερα από πολλά έτη - χρονίως. Η χρόνια ηπατίτιδα Β΄ είναι και η μόνη επικίνδυνη μορφή της ηπατίτιδας Β΄, αλλά και αυτή πλέον αν εντοπιστεί έγκαιρα κοντρολάρεται με χάπια και δεν οδηγεί εύκολα σε κίρρωση ή καρκίνο του ήπατος.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσσσσσσσσσ....καλώς ήρθες τότε.........
αντέ να δούμε μήπως γράψεις και καμιά κριτική
ή η επιστροφή σου είναι πρωταπριλιάτικη ? :2funny: :2funny: :2funny:

Συγνώμη, βαριέμαι να γράφω κριτικές κι ενημερώσεις, αλλά μιας και είμαι σχεδόν κάθε μέρα στα μπουρδέλα, όλο και κάποια άποψη θα έχω να πω. Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΔΕΣ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΡΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ. ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!   :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Συγνώμη, βαριέμαι να γράφω κριτικές κι ενημερώσεις, αλλά μιας και είμαι σχεδόν κάθε μέρα στα μπουρδέλα, όλο και κάποια άποψη θα έχω να πω. Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΔΕΣ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΡΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ. ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!   :rockon:
:thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Συγνώμη, βαριέμαι να γράφω κριτικές κι ενημερώσεις, αλλά μιας και είμαι σχεδόν κάθε μέρα στα μπουρδέλα, όλο και κάποια άποψη θα έχω να πω. Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΔΕΣ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΡΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ. ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!  :rockon:
και ας διαφωνουμε και ας εχουμε τσακωθει χερομαι που θα σε βλεπω να γραφεις εδω για την μεγαλη καβλα μας...
κρατα το ζωντανο!!!
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Συγνώμη, βαριέμαι να γράφω κριτικές κι ενημερώσεις, αλλά μιας και είμαι σχεδόν κάθε μέρα στα μπουρδέλα, όλο και κάποια άποψη θα έχω να πω. Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΔΕΣ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΡΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ. ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!   :rockon:


Ρε  φιλε Picker που εισαι ρε αστερι ...Μας ελειψες ρε συ .....Αντε και δεν ειχα με ποιον να τσακωθω εδω μεσα......Κατι ακουσα οτι αρραβωνιαστηκες αλλα δεν ξερω αν αληθευει?
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Pickerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..............................I Love Youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu            :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ο Picker διαπιστώνει ότι το site έχει υποστεί σημαντική φθορά σε επίπεδο αγωνιστικού πνεύματος αλλά και έμψυχου δυναμικού και έτσι αποφασίζει να επιστρέψει και να παρεμβαίνει όπου αυτός κρίνει απαραίτητο.   :sunglasses:
Φιλε,επιτρεψε μου,παρακολουθω το σαιτ καποιον καιρο και απο οτι φαινεται το εμψυχο δυναμικο ανανεωθηκε και εμπλουτισθηκε.Οι ενημερωσεις ειναι καταιγιστικες.Πως εννοεις την φθορα εμψυχου δυναμικου και μαλιστα σημαντικη; 
 

Επισκέπτης
Φιλε,επιτρεψε μου,παρακολουθω το σαιτ καποιον καιρο και απο οτι φαινεται το εμψυχο δυναμικο ανανεωθηκε και εμπλουτισθηκε.Οι ενημερωσεις ειναι καταιγιστικες.Πως εννοεις την φθορα εμψυχου δυναμικου και μαλιστα σημαντικη; 

Κάνεις λάθος φίλε, πολλά σημαντικά μέλη έχουν φύγει.

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δειγματοληπτικος ελενχος στην 3η βαρδεια του μεταξουργιου....
Ανεβαινωντας την Καλλεργη εριξα μια ματια πισω μου, με φοντο την  ερημη πλατεια Καραισκακη,και μια ομαδα ζητα να ειναι παρκαρισμενοι!!
Κολωνου 32 αδιαφορη καστανη 1,60,μικρο στηθος κανονικο σωμα στα 10!!
Κολωνου 27 υπογειο,Βικυ με την καλτσοδετα!!
Κολωνου 27 στριπτιζαδικο,Μιρελα,αδιαφορο κοντο τσιγγανοηδες με αγαρμπες κινησης!!
Ιασωνος 1Α,Αλεξια,1,65 κανονικου σωματος μικρου στηθους!!
Ιασωνος 19 ισογειο η γνωστη τσιγγανοηδες βουλγαρα με το τατου στην μεση,αδιαφορο προσωπο,πεσμενο στηθος!!
Ιασωνος 20 ισογειο κοντο καστανο,κανονικου σωματος,με μικρο στηθος,και μεγαλες θηλες στα 10!!
Ιασωνος 20 οροφος,η Ελενα ευτραφης βουλγαρα στα 10!!
Ιασωνος 30 υπογειο,Τζουλιανα στα 10!!
Ιασωνος 33 η αδυνατη καστανοκοκκινη με μικρο στηθος και βραχνη φωνη!!
Ιασωνος 44 παλιο,δυο κορασιδες η μια με ακα,σωμα κανονικο και οι δυο με μικρο στηθος με την μια κοντυτερη μαυρομαλα αν θυμαμαι καλα,η αλλη ξανθια,καυλαντηζαν στο σαλονι!!!
Ιασωνος 44 νεο,μολις ειχε πιαση βαρδεια κοντη ευτραφουλα με μικρο στηθος,αδιαφορο προσωπο!!
Ιασωνος 46,απεξω το γνωστο κοντο ρουμανακι,φορουσε τζην παντελονι και σουτιεν,ηταν εξω απο το οικημα και προσπαθουσε να ψηση πελατη!!
Περδικας 3 δεξιο,αδυνατη σοκολατα,Χριστινα!!
Μ.Αλεξανδρου 20 Β καινουργιο οικημα,η τσα ειπε οτι μιλαμε για γυναικα με φουλ στα 10 νομιζω,κοντη σχεδον κανονικου σωματος με 1,5!!
Μ.Αλεξανδρου 20 υπογειο,Μιλβα αν ακουσα καλα το ονομα της,1,60,με 2αρη και λιγα χερουλια στην μεση!!
Καλλεργη 33,Μιρελα με ακαποτο στα 15!!
Η κινηση περιορισμενη,με τα περισσοτερα σπιτακια αδεια,λογω της επιχειρησης σκουπας ισως,το σκηνικο συμπληρωθηκε στην Ιασωνος οταν 3 πρεζακια καναν χρηση,εριξα ακομα μια ματια στους αδειους δρομους,λογω του αερα ηρθε και μια γνωστη δυσοσμια για να δεση το σκηνικο!!
Μια ακομα εμπειρια λοιπον!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom