Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (4 μέλη και 109 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλησπερα σε ολα τα αλανια εδω μεσα,απογευμα σημερα με γρηγορο ντου μπες-βγες μεχρι να καταθεσω
αρχιζουμε,Φυλης 109 κατω η αδυνατη Αννα.
Φυλης 134 υπογα μια μελαχροινη εν ονοματι Ντανα,καλο κορμι αλλα δε με εψησε να μπω.
134 επανω μια καστανη,δεν θα την ελεγα και μουνιτσα,Κορινα.
Μαγνησιας 11 με τη σιδεροπορτα σαν να μπαινεις σε dungeon room και το σαλονι δεκαετιας 1920 μια μαυρουλα,μιλησαμε λιγακι,πιπες δηλαδη,αν τα παιρνει στα βυζια και το οτι ειναι πολυ γλυκια φατσουλα,για κουβεντα ειχε ορεξη.
Κατεβαινω Φωκαιας,στο 27 υπογα το μιλφακι Αλινα που με φρακαρε στην πορτα να μην βγω και λεγοντας οτι καθεται στο χαλαρο ενα τεταρτακι μεσα,η τσατσα ανακοινωσε και 2η κοπελα,μαυρη,Ζωη το ονομα, καζαμπουμπου κανονικα...Πολυ καλο σωμα με δυνατο σημειο τον πεταχτο σφιχτο κωλαρινο,ροζ πορνογοβιτσες,κλασσικο προγραμμα καθως και ουζακι παρεα με το ρωσομιλφ..
Στο 22 αριστερα επανω η κοντουλα μελαχροινη με το μουστακι,μπαζο,αδικα χαραμιζεται μια βαρδια με μπαζο..
Στο διπλα η γιαγια τσατσα που ειναι και στο Φυλης74 περιμενε καρτερικα και νευρωτικα,πριν λιγες μερες ειχε μια ξανθια με βυζους μπομπες.Δεν περιμενα να δω ποια ειναι.
Στο Φυλης 74 μια μελαχροινη.Το Σαββατο ειχα παρει ενα γυφτακι εκει και επειδη στο δωματιο ηταν για πολλες φαπες και κλωτσιες την κρατησα και ειπε το δεσποτη παναγιωτη το γαμιολιδι,παλτο.
Στο Φυλης 65 κατω η αδυνατη Αλεξανδρα που ειναι να την παρεις μια-δυο φορες,να την ξεμουνιασεις και μετα να τρωει πορτα,σε αυτο τον οικο ειχε μια κοπελα σημερα,το καυλετο η Τζουλια που την τελευταια φορα που την πηρα {οχι μονο ξυνισμενη δεν ηταν αλλα ειχε και πολυ κεφι...}ελειπε σημερα.
Φυλης 65 επανω ενα μελαχροινο καυλακι που το εχω δει και στο 92 με λευκο διχτυωτο.
Φυλής 67 σε στυλ λολιτας η Αντριαννα,ειχε ξεκινησει την καριερα της το 2008,υπαρχει κριτικη στο 109 που ξεκινησε.Σε σχεση με σημερα εχει αλλαξει εμφανισιακα,μετα απο μια δαγκωνια που μου ειχε ριξει εφαγε ακυρο κανα 4αρι χρονια-εμπαργκο!!
Να μην ξεχασω και το Αγκυρας 12 που ειχε ενα θωρηκτο με καλη φατσουλα,Αντζελα ειπε,εκανε και τελειωτικο στο στομα
Επισης πριν λιγες μερες στο καινουριο Φυλης92 πηρα το μελαχροινο καυλακι Τζοαννα ή Αννα,αλβανιδουλα που ειναι πολυ οκ ομως,αυτη τη φορα εφαγα και το κουλουρακι :zfuck:..

Φυλης 84 κατω με κοκκινο εσωρουχο η μελαχροινη Μαργαριτα,την τελευταια φορα δεν εδωσε κωλαρακι με την δικαιολογια ''οτι θα ξεσκιζοταν και ειναι ανθρωπος..''.Να μην το λεει τοτε και να ερχεται στο δωματιο με μεζουρα να την μετραει...
84 επανω η μελαχροινη Μιχαελα που μια φορα εχει τιμηθει στο παρελθον,λιγο η βαρεμαρα που την δερνει,λιγο η δικια μου η βαρεμαρα,εφυγα.
Στο 86 κατω η Τζουλια απο τα τσιμπουκαδικα της Διδυμου.
86 επανω η μελαχροινη σκατοφατσα ιρινα καπως ετσι,επαιζε καποτε θυμαμαι στο τσιμπουκαδικο Διδυμου 18.
Μονης Προδρομου επανω,ενας νανος σαν να βγηκε απο ταινια avatar :uglystupid: :headbang: :headbang:,μαλλον για μεξικανικο ανθρωποζωο που προκυπτει σε τελετες μυησης των Μαγιας εμοιαζε...WTF ????????? Μαζι της ενα αλλο ΤΡΙΜΠΑΖΟ !! Θεε μου !! Εχουν το θρασος και εκδιδονται τα elf και γω και ολοι μας δουλευουμε σα μαλακες... :headbang:
Φυλης 71 υπογα η χοντρη που δεν λεει να ξεμπετωσει απο εκει μεσα εδω και κατι μηνες,πηρε τη θεση απο μια μιλφαρα ρωσιδα που εξαφανιστηκε,,.
Οπως μαγκες εμαθα οτι η Ντιανα απο Φωκαιας 25 επανω και 84 την κοπανησε εδω και κανα μηνα χωρις να δωσει σημα πουθενα(γι`αυτο δεν εχει θεαθει καπου)και ισως μονιμα..
Τσιμπουκαδικο Διδυμου,στο 16 κατω η ευγενεσταση μιλφ που την εχω δει και αγκυρας,Λιλιαν νομιζω,ποτε δεν εχω περασει(και ουτε προκειται)αλλα σου μιλαει λες και σε σερβιρει..μπραβο της
Στο 18 στης Αλιονας γινοταν το πανηγυρι,το γλεντι,δωματια φουλ,βογγητα,κραυγες,ενα μπουρδελο κυριολεκτικα,δεν εκατσα να δω παροτι περιμενα σιγουρα 20 λεπτα,η τσα ξεροβηχε(πως μου την σπανε οι πουστιες με το βηξιμο)..και η Αλιονα στη μουνα της την εγραφε..
Πηγα κατω στην υπογα και εμφανιστηκε το μιλφ Φωτεινη,με κορσε και μηλαρακι που ετρωγε,μου εδωσε και το δαγκωσα και μπηκα στο δωματιο,ζεστο μπουκι και καλο στησιμο,στα 4 και στη μαπα,βυζια μετα,cool ειναι,πρωτη φορα την επαιρνα.
Στο Ελλης 3 η Αντριαννα (η γνωστη μιλφ)
Καλα να περναμε και εις το επανιδειν..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
καλή ενημέρωση...αν και μας πήγες μια απο δω μια απο κει.....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μονης Προδρομου επανω,ενας νανος σαν να βγηκε απο ταινια avatar :uglystupid: :headbang: :headbang:,μαλλον για μεξικανικο ανθρωποζωο που προκυπτει σε τελετες μυησης των Μαγιας εμοιαζε...WTF ????????? Μαζι της ενα αλλο ΤΡΙΜΠΑΖΟ !! Θεε μου !! Εχουν το θρασος και εκδιδονται τα elf και γω και ολοι μας δουλευουμε σα μαλακες... :headbang:

ωραία ενημέρωση. Εδωσες και ένα fantasy τόνο!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ωραία ενημέρωση. Εδωσες και ένα fantasy τόνο!!
και το θρασος ειναι οτι εδιναν και κουλουρι...να πας να το φας και να ξυπνησεις σε αλλη διασταση...απορω ποιο αλανι νταβας πιστευει οτι θα του κανουν ''λογαριασμο''τα elf..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
και το θρασος ειναι οτι εδιναν και κουλουρι...να πας να το φας και να ξυπνησεις σε αλλη διασταση...απορω ποιο αλανι νταβας πιστευει οτι θα του κανουν ''λογαριασμο''τα elf..
και οι δυο κάνουν φούλ πρόγραμμα, ακα κώλο κλπ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και το θρασος ειναι οτι εδιναν και κουλουρι...να πας να το φας και να ξυπνησεις σε αλλη διασταση...απορω ποιο αλανι νταβας πιστευει οτι θα του κανουν ''λογαριασμο''τα elf..

και όμως μήν το λές, εχουν πελάτες. Πάντως καλό είναι να σεβόμαστε τις κοπέλες αλλα και τους συναγωνιστές που τις προτιμάνε. Εκεί που κατακρίνουμε είναι στην ξεπέτα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Να συμπληρώσω και να σχολιάσω:

Μαγν. 1: Μια ξανθιά μπαζο γκιλφ.
Μαγν. 11 : η Χριστίνα "τζαμαϊκανή" γλυκούλα με ωραίο σωματάκι και μεγαλούτσικα (αλλά όχι στητά) βυζιά. Την δοκίμασα και άξιζε για μια φορά μόνο και μόνο γιατί έχει ωραίο δέρμα, αναλογίες μοντέλου, ωραία φατσούλα. Κατά τα άλλα, αν και δεν με άγχωσε με το χρόνο, έβγαζε καλές κραυγούλες, αλλά στο ιεραποστολικό με έσφιγγε με τα πόδια της οπότε δεν μπορούσα να κουνηθώ με την ησυχία μου και παράλληλα τίναζε το κεφάλι της από τέρμα δεξιά σε τέρμα αριστερά, μην μπορώντας να απολαύσω το όμορφο πρόσωπό της και τα σαρκώδη χείλη της. Μετά από λίγο λοιπόν της είπα να αποχωρήσει ανικανοποίητος, παρόλο που ζήτησε συγνώμη και επέμενε να συνεχίσουμε.  
Φυλ. 71 ισ: η Μιράντα μπισκοτάκι
Φυλ. 67 Αντριάννα αδυνατισμένη με φουλ και ωραίες χρωματιστές ψηλές κάλτσες. Νομίζω ότι όταν παλιότερα έπαιζε μπάλα Φυλής, είχε αναφερθεί ότι είναι με τα φεγγάρια της.
Φυλ. 65 1ος: η όμορφη μεν, αλλά σκέτη αγγαρεία δε, Μαρία
Φυλ. 92 παλιό: η Λάουρα Μις Λόρδωση.
Φυλ. 59 πάνω: κλειστό
Φυλ. 59 κάτω: το γνωστό δίδυμο Χριστίνα-Ντιάννα. Να δώ, πότε θα πετύχω αυτήν την Άντα που λέτε.
Φυλ. 74: το αριστερό κλειστό & στο δεξί ένα γεματούλικο.
Φωκ. 17 ισ.: ένα καινούργιο, αδυνατούλικο Αλβανιδάκι, με αραιή οδοντοστοιχία και έντονα βαμμένα χείλη.
Φωκ.: 22 κάτω η Αλίνα
Φωκ. 22 πάνω δεξιά με την για2 τσα2 ένα όμορφο στο πρόσωπο Ρουμανάκι, με αδύνατο αλλά ατσούμπαλο σωματάκι & με φουλ. 'Επαιζε εκεί και παλιότερα . .
Διδ. 18: Η Αλιόνα που επιτέλους ετιμήθει. Η γριά κότα έχει το ζουμί. Δεν θα ξαναπάω γιατί είμαι λάτρης των πιπινιών, αλλά με είχε εξιτάρει η φήμη της. Όντως, σε γλύφει από πάνω μέχρι κάτω, πράγμα που προσωπικά δεν με καύλωσε, αλλά η πίπα της αρκετά καλή. Λίγο η άνεση χρόνου, λίγο το ότι ήταν η τρίτη και φαρμακερή (έπρεπε κάπου/κάπως/κάποτε να τελειώσω), λίγο η πιπάρα της, της τα έδωσα στο λαίμαργο στοματάκι της, σπαρταρώντας, και ηρέμησα.
Διδ. 20: η Αλεξάνδρα. Την πήρα και αυτήν, πριν την θεία Αλιόνα. Φορούσε ένα μαύρο διχτυωτό συνολάκι με το στρίγκ από μέσα. Οπότε, απλά το παραμέρισε για αν γίνει η συνουσία. Αυτό με απογοήτευσε, δλδ να μην μπορώ να νιώσω τν επιδερμίδα της, να μην μπορώ να χουφτώσω/πιπιλίσω το στήθος ή τον κώλο της, οπότε παρόλο που η πίπα της με έφτιαξε άσχημα και το νεανικό μουνάκι της είχε καλή αίσθηση, δεν τελείωσα και θα επανέλθω κάποια άλλη στιγμή, όταν δεν φορά την "πανοπλία".  

Αυτά για σήμερα .  
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μαγν. 11 : η Χριστίνα "τζαμαϊκανή" γλυκούλα με ωραίο σωματάκι και μεγαλούτσικα (αλλά όχι στητά) βυζιά. Την δοκίμασα και άξιζε για μια φορά μόνο και μόνο γιατί έχει ωραίο δέρμα, αναλογίες μοντέλου, ωραία φατσούλα. Κατά τα άλλα, αν και δεν με άγχωσε με το χρόνο, έβγαζε καλές κραυγούλες, αλλά στο ιεραποστολικό με έσφιγγε με τα πόδια της οπότε δεν μπορούσα να κουνηθώ με την ησυχία μου και παράλληλα τίναζε το κεφάλι της από τέρμα δεξιά σε τέρμα αριστερά, μην μπορώντας να απολαύσω το όμορφο πρόσωπό της και τα σαρκώδη χείλη της. Μετά από λίγο λοιπόν της είπα να αποχωρήσει ανικανοποίητος, παρόλο που ζήτησε συγνώμη και επέμενε να συνεχίσουμε. 

κρίμα και φαινόταν υποσχόμενη...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σημερα αποφασισα να κινηθω στα περιξ της φυλης!Συνοδοιπορος ο συναγωνιστης καπελακιας!!
Ξεκινησαμε γυρω στις 21,00 απο Διδυμου!!
Διδυμου 8 επανω,τελικα η νεα κοπελα ηταν η Αννα Μαρια με φουλ!!
Διδυμου 8 κατω,Καρμεν η πολωνεζα,μιας και η Γιασμιν ηταν πρωινη!!
Διδυμου 16 μιλφ Λιλιαν.
Διδυμου 18 υπογα η ευτραφης Φωτεινουλα!!
Διδυμου 18 χουβερ,Αλιονα που τα πινη ολα!!
Διδυμου 20,το κοντοπουτανο η Αλεξανδρα!!
Συνεχιζουμε στην Αλκιβιαδου με σταση για εφοδιασμο δυναμεων στον σπεσιαλιστα...
Αλκιβιαδου 16Α,κατερινα μιλφ.
Αλκιβιαδου 16Β,καινουργια Νατασσα ρωσσις,1,70 ,κανονικου σωματος με ελαφρα χερουλακια στις λεκανες,καλο κωλο για σκαμπιλια,μαυρες ζαρτιερες,και ομορφο χαμογελο!!
Αλκιβιαδου 16Γ η Κατερινα η σερβα!!
Κατεβαινουμε προς Λιοσιων....
Χωματιανου 11 επανω,Συλβανα η βραζιλιανα!!
Λιοσιων 73Α,Δυο κορασιδες,μια ευτραφουλα,αδιαφορη που η τσα μπερδευε το ονομα,και η Ναταλι η ρωσσις 1,65,σχεδον 1,5,λιγο συν στο βαρος,με ακαποτο 20,εδοκιμασθη,θα ακολουθηση κριτικη!
Λιοσιων 79Α,ψηλο ρουμανοηδες κανονικου σωματος με μικρο στηθος και κανονικο κωλο!!
Εξηκιου 20,μιλφ Ειρηνη,με τατου τριανταφυλο στο κωλομερι!!!
Εξηκιου 18 επανω,μιλφ Αννα,μολδαβη με τατου σταυρο στο χερι!!
Εξηκιου 18Β,η Αννα μιλφ ευτραφης μονιμη βαρδεια!
Βεργας 2 κοντο τσιγγανοηδες!!
Βεργας 6 υπογα δεν μας ανοιξε!!
Βεργας 6 επανω,γκιλφ Χριστινα με σιλικον βυζους και τα μακρια ποδια!!
Αδανων 2,Μπαρπορα με τους βυζους εξω,τελικα δεν αδυνατησε,προφανως φοραγε μεγαλο κορσε την προηγουμενη φορα με φουλ!!
Λιοσιων 91 δυο μιλφ,μια χοντρη ελλεινης,και μια καστανη με βραχνη φωνη,μου εδειχνε το γεμισμενο κωλο της,και μου ειπε κανω κωλο!!
Τροφωνιου 11,υπερκωλαρα Γιαννα!!
Τροφωνιου 11,επανω η Γκιλφ Μελινα!!
Τροφωνιου 13,κατω μια αντιγραφη της ελβιρας με 3αρι στηθος!!
Τροφωνιου 13 επανω,γκιλφ Αναστασια,απο Διδυμου 16!!
Διασχιζουμε πλατεια Αττικης και παμε....
Περγαμου 27 Α,η θεια Ολγα η γκιλφ,που θελη ακομα να πηδιετε!!
Περγαμου 27 Β αλλη παλια γκιλφ,συβηριανη!!
Αλκαμενους 113,δεν μας ανοιξαν.
Αλκαμενους 115,Ναταλι,ξανθο μπουκλε μαλλι,καυλωτικο σωμα,οχι απο Αλκαμενους και τροφωνιου!!
Ρεμουνδου 21 επανω,Μαρια!!
Ρεμουνδου 21 κατω,μονιμη σχεδον στην 2η βαρδεια,με μικρο βυζι αδυνατη και καλη ρογα,ο μαυρος θανατος μου ειχε πη οτι ειναι καλη κατοπιν δοκιμων!!
Ρεμουνδου 20,ξανανοιξε,Ελενα παλια μιλφ κοντοπορνη,κανονικου σωματος!!
Πιπινου 1,το επανω ανοικτο,σταθερα Τσεσσικα απο Φυλης 65 ισογειο!!
Τελευταια στροφη και ...
Αγιου Παυλου 7 Λιλι,τσιγγανοηδες κανονικου σωματος ,με κομπινεζον που εκρυβε πιθανως ατελειες και ολιγα κιλα!!
Πηγαμε να αναπληρωσουμε τις δυναμεις μας σε γνωστο σαντουιτσαδικο,που μαζευετε η ομαδα,και αποχωρησαμε!!
 

Επισκέπτης
exv kairo να ενημερωθω. Ρε παλληκαρια , για πειτε μου, μια τζωρτζινα απο Αχιλλεως 40 υπαρχει ακομα ?

ο νεα σμιρνι την εχει παρεικαι ξερει ποιαν εννοω
η τζωρτζινα δυστυχως εχει φυγει εδω και 2,5 χρονια στα τελευταια της εκανε καποιες βαρδειες στο μ.π 16 αλλα δεν παιζει να την βρεις... επεισης εχει φυγει απο την μιραντα και η λαουρα (κλαψ)
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
 ξεκίνησα την τσάρκα μου στις 22.00 ξεκινώντας από Διδύμου 20,όπου είδα Αλεξάνδρα που τα κάνει όλα.έκανα το λάθος και δεν μπήκα μιας και θυμήθηκα το Αλινάκι που είχε πει καλά λόγια ο Ν.Σμύρνη ....τι το ήθελα??? ....περνάω από Φωκαίας 22 στο υπόγειο όπου πέτυχα την Αλίνα εκ Ρουμανίας ορμώμενη ....εμφάνιση skinny , με βυζάκι άσο όπως μου αρέσει και προβληματάκι στην οδοντοστοιχία ...μπαίνω μέσα και ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΞΕΝΕΡΩΤΑ ΜΑΜΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ... έλεγε σε όλα όχι ,ούτε φιλάκια έστω στα μάγουλα, ούτε 69 , ούτε καλό στήσιμο ,σκέτο σπάσιμο νεύρων....το μόνο ναι που μου είπε ήταν να τελειώσω με χειρομάλαξη στους κοιλιακούς της .... χάλια ... Απογοητευμένος ανηφορίζω για Φυλής ...λέω ας την πάρω από την αρχή μήπως και βρώ καμιά καλή να ξεχάσω την τραυματική εμπειρία που είχα περάσει... ξεκινάω από το Φ40 όπου και εμφανίζεται η Τζούλια που η τσατσα παρουσιάζοντάς την μου λέει κάνει ελεύθερο στοματικό ,πρωκτικό και κανονικό....φόραγε έντονο ρουζ make up και μετα την ξυνίλα της κΑυΛΙΝΑΣ ερεθίστηκα με μιας και λέω ας μπω....μιλάμε πίπα με γλώσσα γλωσσοκτυπητοσπατουλαριστοκουραμπιεδοκανταϊφάτη που λέει και η τσατσα στην Ιάσονος 43 .... και πίσω τρύπα κτύπημα αλύπητο που πραγματικά το έχει ,αφού στο τέλος πόνεσα εγώ απόρώ πώς δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου αν και μια μικρή αιμοραϊδα έχει αρχίσει και σκάει μύτη .....το τέλος ήρθε μετά από αρκετή ώρα αδιαμαρτύρητα στην κοιλίτσα της ....μετά βαρέθηκα να δω και τα υπόλοιπα και την έκανα.....
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Μια γρήγορα τσάρκα βραδυνή : ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΧΤΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ , μόνο που οπως προείπε ο φίλος στη Μονής Προδρόμου Αετοφωλιά έχει 2 τερατογεννέσεις αντί για το νάνο.Παρέα μία χοντρή Μιρμιδόνα.
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ρε μάγκες να ρωτήσω επειδή είδα κριτική για Λιοσίων 73Α. Ο γνωστός οίκος που αποκαλώ αρχοντικό με τα φιλαράκια μου ξαναάνοιξε? επειδή είδα κριτική και μόλις ήμουν ελλάδα τον είχα δει κλειστό για πολύ καιρό! είχα απτις πρώτες μου εμπειρίες στον κόσμο της Λιοσίων εκεί!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ρε μάγκες να ρωτήσω επειδή είδα κριτική για Λιοσίων 73Α. Ο γνωστός οίκος που αποκαλώ αρχοντικό με τα φιλαράκια μου ξαναάνοιξε? επειδή είδα κριτική και μόλις ήμουν ελλάδα τον είχα δει κλειστό για πολύ καιρό! είχα απτις πρώτες μου εμπειρίες στον κόσμο της Λιοσίων εκεί!!
Αν εννοης ο 73 εχη ανοιξη εδω και λιγο καιρο,οπως και το 79,μιλαω για 2η βαρδεια που περασα εγω!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ παντως σήμερα φορτωμένος με επιταγές απο το γραφείο καθώς και με συμβολαιογραφικά έγγραφα κ.α. Εκανα μια βόλτα απο Καλύμνου για την μιλφ Κατερίνα. Με ενημέρωσε επισης οτι η γκιλφ Μελίνα που είναι φιλενάδα της, δουλευει Καλύμνου το πρωϊ της Τρίτης-Παρασκευής και Κυριακής, για όποιον ενδιαφέρεται.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μια γρήγορα τσάρκα βραδυνή : ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΧΤΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ , μόνο που οπως προείπε ο φίλος στη Μονής Προδρόμου Αετοφωλιά έχει 2 τερατογεννέσεις αντί για το νάνο.Παρέα μία χοντρή Μιρμιδόνα.
Τρομάζω και μόνο με την περιγραφή............................ :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ορθή ενημέρωση , εύγε.
Να συμπληρώσω ότι το μεσημέρι (μία περίπου) δεν υπήρχε ψυχή. Αναδουλειά τρομερή.


Άσχετο: Ποιός ^%$#%^$%%*&^% έκανε πρόταση γάμου στη Γιάννα στο Φωκ27 ;  :tickedoff:  :tickedoff:  Θα το χάσουμε το κορίτσι   :helpplea:
Και ποια θα γλύφει "πισινούς",τώρα??? :kissass:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Φυλής 66 απόγευματινή βάρδια, Νικολέτα. Το γράφω με κάθε επιφύλαξη αλλα κοιτάζοντας το μουνί της όπως την είχα στα 4 και ειδικά τα μουνόχειλα μου φάνηκε οτι είδα κονδυλώματα σε έξαρση. Πάνω στα μουνόχειλα ακριβώς.

Αν πάει κανας έμπειρος ας μας πει αν είναι ή οχι.

Εχει κανεις κανενα νεο σχετικα με την αναφορα του Μητσου69 για την Νικολετα και τα κονδυλωματα που αναφερε το παλικαρι?? :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom