Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (7 μέλη και 135 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Μπράβο ρε BMW, αλλά πες μου κάτι: Στο Διδύμου 18, τα ελατήρια στο κρεβάτι ξεπρόβαλλαν από το στρώμα ή όχι ακόμα?! Γιατί τα κρεβάτια και τα δωμάτια είναι λίγο τραγικά ρε γ......!
 

papil2006

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
καλα ειναι να τησ το πει καποιοσ γιατι μαλλον δεν θα το χει καταλαβει.πριν κολλησει κοσμοσ  κονδυλωματα,γιατι εχει δρομο η θεραπεια.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
καλα ειναι να τησ το πει καποιοσ γιατι μαλλον δεν θα το χει καταλαβει.πριν κολλησει κοσμοσ  κονδυλωματα,γιατι εχει δρομο η θεραπεια.
Δηλαδη ουτε ο γιατρος που υποτιθεται ειναι υποχρεωμενες να πηγαινουν 2 φορες την εβδομαδα ,το καταλαβε? Αλλα ξεχασα οτι αν ζητησης το βιβλιαριο υγειας της  και δεν υπαρχει ,την καταγγειλης {στο ανυπαρκτο κρατος} θα εισαι χαφιες.Οπως αν σκοτωσης τον καθε καριολη που μπαινη στο σπιτι σου και απειλει την οικογενεια σου ,εισαι δολοφονος.Μηπως ημαστε αξιοι της τυχης μας ?.Ενας αφελης,αλλα οχι χαιβανι
(δυστυχως}νεοελληνας.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
μαγκες η γκομενα απο φυλησ 66 ,το  ξανθο κοντοπουτανο, εχει κονδυλωματα.την ειχα παρει πριν καιρο και  τα ειδα εσωτερικα στα μουνοχελα οταν την ειχα στα τεσσερα.

Της είπες τίποτα τύπε ;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σε βόλτα με συνάδελφο στη Φυλής και αφού ετιμήθηκε ένα κομοδίνο ικεα στο Φ92 αριστερά, θα ήθελα να μου πείτε το όνομα της, μελαχρινό με ωραίο σώμα και φουλ πρόγραμμα, αλλά κατά τα άλλα ούτε να στηθεί δεν ήξερε.
Παρόλαυτα στο γυρισμό περάσαμε από μετάξι για μια βόλτα και μόνο βόλτα, καθότι δεν πάω εκεί ποτέ, και μπήκαμε στο γνωστό και ιστορικό HOSTEL έτσι και μόνο για να δω αυτά που τόσο καιρό γράφονται για το ενλόγω μαγαζί. Όπως ακριβώς τα περιγράφουν με τη σανίδα να δεσπόζει στο σαλόνι αντί για κάθισμα, και την ταμπέλα που γράφει "ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ"  :2funny:
Φυσικά νιώσαμε τρομαγμένοι και τραπίκαμε σε άτακτη φυγή πριν μας καταπιεί για πάντα  :uglystupid:
Για την ιστορία να πω πως δούλευε μία μαύρη όπου βγήκε με το κινητό στα αυτιά  :think:
Εύγε σε αυτούς που καταθέτουν εκεί, είναι ήρωες.
Φεύγοντας μπήκαμε στο διπλανό όπου άντεξα να πάω ως τις σκάλες γιατί βρώμαγε κατρουλίλα. Μάλλον δεν με βλέπω να ξαναπατάω το ποδι μου εκεί.
:S
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Το Μεταξι ειναι για σκληρους χυστες αδερφε..  :tooth:
Και εγω ακομα παλευω...
Το Hostel οντως ειναι πολυ cult και τρομακτικο παραλληλα..
Ναι συνάδελφε, απλά είπα να δω από κοντά το ιστορικό αυτό μέρος. Πάντως επειδή έχουμε και περίπου τα ίδια γούστα από ότι διαβάζω στις κριτικες σου, οφείλω να σου πω συγχαρητήρια για την Αλιόνα, εγώ την είδα σήμερα και έφυγα σαν κογιότ  :headbang:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πιπίνι αλερτ για τον χαρντκορατυπο.
ΤΥΠΕΡΜΑΝΝ ΛΑΡίσσα στο ιασωνος 20 α τωρα!

Ρωτηστε τον χαρντκορα ποια ειναι, που ειν τ απωθημενο του.

Χαιρετισματα στους πορνους!
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Πολυ μεγαλη πορνομερα και σημερα...Ξεκινησε με ρομαντικο πορνοκαφε στο Amnezia με Κωστακη27 Μακη1985 Cheyenne Zidane και Farkeli και ακολουθησε συναντηση στη Φυλης με Προεδρο, Ιπποτη, Πιτσιλιστη και 7-8 συναγωνηστες ακομα που δεν αναφερω μην ξεχασω κανεναν και παρεξηγηθει  :cheesy: ...Πηγαμε αρχικα Διδυμου οπου κατεθεσα στην Αλιονα(ακολουθει και κριτικη), μετα φαγαμε, συνεχησαμε κανοντας ενα ρομαντικο περιπατο στην αγρια, αλλα νεκρη δυστυχως πιατσα, συνεχισαμε Μεταξι και επιστεψαμε Φυλης....3η βαρδια ηταν τα εξης τεμαχια...

ΦΥΛΗΣ

66Α Ναταλια μελαχρινη γεματουλα, απλο
66Δ Κλειστο
74(αριστερα) Ρωξανη αρκετα αδυνατη, απλο
74(δεξια) Κλειστο
59(πανω) Σονια καινουργια μετρια, απλο
59(κατω) Κλειστο
61 Τανια καστανομαλλα προμιλφ συμπαθητικη, ακα
80 Εμμυ μελαχρινη, κωλο
65Α Κλειστο
65Β Τζουλια μελαχρινο πιπινι, απλο
67 Μπαρμπαρα μελαχρινο ομορφο αρκετα αδυνατο πιπινι, απλο
69Α Κλειστο
69Β Αννα απο 69Α, απλο
71Α Κλειστο
71Β Μιραντα το μπισκοτακι, ακα (εβαλε μυαλο και σταματησε να ζηταει 25αρια)
71Γ Μαρια γεματουλα μελαχρινη, ακα
92Β Κλειστο
92Α Μαιρη μελαχρινο ομορφο πιπινι, απλο
Μονης Προδρομου(πανω) 2 μπαζα ενα κοντο και ενας νανος (επεσε καραμουζα και δεν μας ειπαν ονοματα)
Μονης Προδρομου(κατω) Κλειστο
86Β Μαργαριτα μελαχρινη αδυνατη, κωλο
86Α Μονικα ξανθια ομορφη αβυζη, απλο
84Β Αλιονα απο Διδυμου, ακα τελειωτικο
84Α Ζωη συμπαθητικη, απλο

ΦΩΚΑΙΑΣ

17Α Κλειστο
17Β Κλειστο
19 Αννα μελαχρινη και Ρωξανη καστανοξανθη, ακα (και τελειωτικο νομιζω)
25Α Αννα ξανθια γεματουλα, φουλ
25Β Μονικα νιαου μελαχρινη ομορφουλα, ακα
27Α Αγαπη ξανθια γιαγια με ακα
27Β(κατω) Ρουσλανα καινουργιο ξανθο συμπαθεστατο τεμαχιο, απλο νομιζω
27Β(πανω) Γκαμπριελα εντυπωσιακη μελαχρινη και Τζενη εντυπωσιακη σοκολατα, απλο
24 Ελενη ξανθο μιλφ πολυ μετρια, ακα
22(κατω) Αλινα μελαχρινη υπερβολικα αδυνατη, ακα
22(αριστερα) Κλειστο
22(δεξια) Αννα συμπαθητικη καστανοξανθη, φουλ

:rockon: :rockon:

Μηπως η ομαδα γυρω στις 1 το βραδυ ηταν στην Αχιλλεως ;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μου ρουφηξε ολη την ενεργεια η Αλιονα Μακη  :tooth: ...+ οτι απηχα απ την προπονηση 1 βδομαδα + οτι ημουνα απ το πρωι ορθιος + οτι πριν το σπεσιαλιστα δεν ειχα φαει τιποτα απ το πρωι  ;) ....
ψησου για ρομαντικο πορνοκαφε σημερα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

δικαιολογίες μύστη μου τι δεν μπορώ και τέτοια τα κομμάντο είναι παντώς καιρού :grin:

ρε συ δεν έχω προνο-€€€€€€ μου τελείωσαν :headbang:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Δηλαδη ουτε ο γιατρος που υποτιθεται ειναι υποχρεωμενες να πηγαινουν 2 φορες την εβδομαδα ,το καταλαβε? Αλλα ξεχασα οτι αν ζητησης το βιβλιαριο υγειας της  και δεν υπαρχει ,την καταγγειλης {στο ανυπαρκτο κρατος} θα εισαι χαφιες.Οπως αν σκοτωσης τον καθε καριολη που μπαινη στο σπιτι σου και απειλει την οικογενεια σου ,εισαι δολοφονος.Μηπως ημαστε αξιοι της τυχης μας ?.Ενας αφελης,αλλα οχι χαιβανι
(δυστυχως}νεοελληνας. :idiot:Φιλαρακο,περνανε,Γιατρο{ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΩΜΕΝΕΣ} καθε,15ημερες,και καθε Μηνα,Συγγρου,γενηκες αιματος!! Αλλα,δεν,ξερεται,οτι η περισσοτερες,ειναι,δηχως Χαρτια! και ουτε Γιατρο,περνανε!Γι,αυτο,Καποτα,οπως,και δηποτε! :thumbsup:Τωρα,εαν το γνωρηζουν,οι :police:αλλο,θεμα!!! :think:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Eυχαριστω συναγωνηστη...και για μενα η καταθεση στην Αλιονα ηταν αθλος....
αλλα δεν ειναι τιποτα μπροστα στα αλλα 2 quest που απομενουν για να ανεβω level ....  :tooth:

εννοείται η Αλιόνα είναι μαστ πουτάνα για κάθε χύστη που θέλει να αναβαθμιστεί στο επόμενο level...

BmwPower δεν τελείωσαν οι δοκιμασίες σου αλλά είσαι τυχερός ο Στρατηλάτης θα λείψει 1 εβδομάδα σε αποστολή αλλά είμαι εγώ εδώ :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
27Β(κατω) Ρουσλανα καινουργιο ξανθο συμπαθεστατο τεμαχιο, απλο νομιζω
θές να γίνεις και τιμημένος  :grin: :grin: :grin:   
δεν είναι καινούργια ,κάνει σποραδικές εμφανίσεις εδώ , "έδρα" έχει Ιάσωνος 1.....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
θές να γίνεις και τιμημένος  :grin: :grin: :grin:   
δεν είναι καινούργια ,κάνει σποραδικές εμφανίσεις εδώ , "έδρα" έχει Ιάσωνος 1.....

To προσεξα και εγω το φαουλ, αλλά έκανα τα στραβά μάτια :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Όπως ακριβώς τα περιγράφουν με τη σανίδα να δεσπόζει στο σαλόνι αντί για κάθισμα, και την ταμπέλα που γράφει "ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ:2funny:
έχει γραφεί πολλές φορές για αυτή την πινακίδα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom