Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (36 μέλη και 243 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Σημερα το πρωι με τον ηλιο να παιζει κρυφτουλη με τα μαυρα συννεφα,ειπα να τσαρκαρω στα ανακουφιστηρια γυρω απο τη τιμημενη αλλα απαξιωμενη περιοχτη της Λιοσιων..
Η βολτα μου ξεκινησε σχετικα νωρις οποτε καποια σπιτια ηταν κλειστα,οποτε δεν θα τα αναφερω.
Ξεκινησα απο την οδο γκιλφ- Τροφωνιου =

Τροφωνιου 11 κατω=Μαρια.

Τροφωνιου11πανω=Αγαπη,γνωστο γκλιφακι με γλυκια φατσα.

Τροφωνιου13κατω=Μασα,ξανθο γκιλφακι με ωραια ματια ,ξανθια με βαρια φωνη.Καλο σωμα σχετικα για την ηλικια της.

Τροφωνιου13 πανω=Η Ριτα,η καβλιαρα παιχνιδιαρα 50αρα με το ομορφο προσωπο,φορουσε κομπινεζον,οπου της το σηκωσα και χουφτωσα το κωλο της.

Παιωνιου 47=Ντιανα.Ξανθια χοντρη μιλφ.

Βεργας 2=Ντιανα γεματη νεαρη τσιγγανα,τιποτα το ιδιαιτερο.

Βεργας 6 υπογειο=Η θεια Ολγα απο Καλυμνου.Επιασα λιγο την κοιλα της και ηταν σαν στρωμα νερου.

Βεργας 6 πανω=Σοφια γκιλφ.

Εξηκιου 20=Η γλυκουλα νεαρη Ελληνιδα Αλεξανδρα απο Τροφωνιου.Παντα μες τη καλη χαρα.Γεματουλα.

Εξηκιου 18 πανω=Αννα,νεα κοπελα ,με καλουτσικο σωμα .

Εξηκιου 20 =Αντζελα,γκιλφ χοντρο ,ξανθο,βγηκε χαμογελαστη.Φορουσε μαυρο κατι σαν κομπινεζον και μαυρες δυχτιοτες καλτσες που δεν τη κολακευαν.

Εδω να πω οτι ισως να μπερδεψα τα σπιτια(στην Εξικιου) ,δεν τα παω καλα με τους αριθμους.

Αδανων=Η Ζανα,απορω πως αντεχει και δουλευει ακομα και το απογευμα στο Μεταξι.ΕΛΕΟΣ!

Λιοσιων 73 πανω=Το μονο ανοιχτω πανω στη Λιοσιων.Ειχε μια νεα κοπελα,αδιαφορη με χαλαρη κοιλια,εδινε κωλο.Νατασσα.

Χωματιανου 11κατω=Εδω ειχε ενα πετιτ κοριτσακι,με μικρο ωραιο κωλαρακι και προστυχη φατσουλα.Παιχνιδιαρικο βλεμα..

Χωματιανου 11πανω=Η Σιλβανα μας.Η γνωστη μαυρουλα,ανανεωμενη πρεπει να εχασε καποια κιλακια.Γοητευτικη.

Ελλης 3=Βαλια.Πειμενωντας την στο σαλονι υπο τους ηχουν του Ρους,η τσατσα μου ειπε οτι ειναι Ελληνιδα.Αδιαφορο γκιλφακι ,με ειδε και ξενισε που δεν περασα.

Αλκιβιαδου16 Α=Νταινα.

Αλκιβιαδου 16 β=Αλινα.

Αλκιβιαδου 16 ΓΑνιτα με ακαποτο -τελειωτικο.

Προυσης 22=Πετυχα τη τσατσα να σκουπιζει,μου ειπε οτι σε 5 λεπτα θα ερθει μια νταρντανα Λινα,ρεπατζου της μονιμης.

Κνιδου 18=2 δωματια γεματα,απο το ενα ακουγονταν σκαμπηλια.Ποια αραγε;;Ναι η Τζουλια,με τα υπερβυζια και τα πολλα κιλα.Προτεινεται στον Δυσκοληεγγραφη για τα περιεργα γουστα που περασαν απο το μυαλο του χθες.

και ειπα να κλεισω τη βολτα μου με το ξεχασμενο σπιτακι στη Ξανθιππης
Ξανθιππης=Βγηκε νεαρο μωρο Μπιανκα,με ωραιο κωλο,στηθος συληκονης και φορουσε ασπρες καλτσες ..Μυρισε ξεπετα..

Καπως ετσι ηρθε το τελος στη ρομαντικη περιοχη της Λιοσιων.
3 μωρα μου εμειναν στο μυαλο.Η παιχνιδιαρα γκιλφ Ριτα,η ανανεωμενη Σιλβανα και το πετιτ μωρακι Χωματιανου απο κατω.Προσωπικο γουστο βεβαια.
Καλο βολι χυστες  :rockon:

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πςςςςςςςς!πιστο εχεις παθει πορνοπαρακρουση! :rockon:εισαι πολυ μαχιμος ρεπορτερ πλεον! :rockon: :rockon: :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Λιοσιων 73 πανω=Το μονο ανοιχτω πανω στη Λιοσιων.Ειχε μια νεα κοπελα,αδιαφορη με χαλαρη κοιλια,εδινε κωλο.Νατασσα.
οταν λες νεα,φανταζομαι δεν εννοεις στην ηλικια ε? :rolleyes:
Βεργας 2=Ντιανα γεματη νεαρη τσιγγανα,τιποτα το ιδιαιτερο.
την εχω παρει ιουλιανου,εχω κριτικη,για οποιον ενδιαφερεται...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
πςςςςςςςς!πιστο εχεις παθει πορνοπαρακρουση! :rockon:εισαι πολυ μαχιμος ρεπορτερ πλεον! :rockon: :rockon: :rockon:
οταν λες νεα,φανταζομαι δεν εννοεις στην ηλικια ε? :rolleyes:την εχω παρει ιουλιανου,εχω κριτικη,για οποιον ενδιαφερεται...
Μαν,πιστευω απο τις επομενες τσαρκες θα τρωω κραξιμο απο τις τσατσαδες  :grin:

Νεα κοπελα εννοω σε ηλικια,σε σχεση με τα κοριτσια της περιοχης. :grin:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
εχουμε πληροφοριες για ενα πολυ ομορφ ξανθο σχετικα ψηλο με σπαστα μαλλια στο Φυλής 67 σημερα το πρωι?
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
δεν ειπε ονομα η τσατσα...αρκετα ομορφη στο ππροσωπο,ψηλη σχετικα,ωραιο κορμι,ξανθο με σπαστο μαλλι
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα το πρωι στο 67 εκανε πρωκτικο αυτη αρα οχι Σιμονα
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
exv kairo να ενημερωθω. Ρε παλληκαρια , για πειτε μου, μια τζωρτζινα απο Αχιλλεως 40 υπαρχει ακομα ?

ο νεα σμιρνι την εχει παρεικαι ξερει ποιαν εννοω
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Γρηγορη καταδρομικη μινι τσαρκα το απογευμα στο κατουρημενο πορνοΜεταξι.
Αυτο που διαπιστωσα μαγκες για αλλη μια φορα ,ειναι οτι  σε καθε βαρδια οι περισσοτερες κοπελες ειναι ιδιες απλα της αλλαζουν σπιτι.Ελεος ρε νταβαδες,ενταξει γουσταρουμε να πηδαμε στα τσαρδια σας,αλλα οι κοπελες πανω απ ολα ειναι ανθρωποι.
Λοιπον ,ονοματα πολλα δεν ρωτησα ,κανω περιγραφη.


Κεραμεικου 26Πανω=Η γενατουλα κοπελα ,που δουλευει και στο 32 πανω.

Κεραμεικου26κατω=Αδυνατη κοπελα,τιποτα το ιδιαιτερο.

Μεγαλου Αλεξανδρου15=Η Ζανα .ΕΛΕΟΣ!

Μεγαλου Αλεξανδρου28=Η Μαρια η μιλφαρα Ρωσιδα.

Κολωνου53=Μια γεματουλα και μια λεπτουλα με μποτες μαυρες και γλυκια φατσα,καινουργιες ειπε η τσατσα ,που τσακωνοταν με ενα Πακι επειδη φερθηκε στο δωματιο σαν ζωο..

Κολωνου48=Η τσατσα  μας εδειξε την αφισα με τη ξανθια καβλα και μας ειπε οτι η κοπελα που ειναι στο δωματιο ειναι ιδια,απλα εχει διαφορετικο μαλλι..Τελικα καμια σχεση ηταν η Αντελινα,που δουλευει εκει και τα πρωινα,καλη παρουσια για τη περιοχη.


Κολωνου30 πανω=Δυο κοπελες.Η μια λεπτουλα πρεπει να παιζει τα πρωινα Λεωνιδου και η αλλη η μουναρα Ιωαννα.Η κοπελα απλα δεν μπορει!!Βγηκε στο σαλονι νωχελικη εντελως και με βλεμα ποτε θα τελειωσει αυτο το μαρτυριο που τραβαω...

Κολωνου30 κατω=Στο ποστο της σταθερα η νταρντανα Αννα.

Κολωνου 27 ισογειο=Ντουετο ,η μια ηταν η μελαγχρινη κοπελα που δουλευει τα πρωινα στο 32 υπογειο και η αλλη ηταν στο δωματιο ,αλλα δεν περιμενα.

Κολωνου 11 ισογειο=Κοπελα με μικρο πεσμενο βυζακι,μετριοτητα.

Ιασωνος19 κατω=κατω ατσουμπαλο αλβανοειδες.

Ιασωνος19 πανω=Η χαμογελαστη Λαουρα,καλη παρουσια,μου εφραξε το δρομο και προς στιγμη το σκεφτηκα..

Ιασωνος31 υπογειο=Η μαυρουλα με την αφρατη κωλαρα που μαλλον ειναι τα πρωινα στο χοστελ.Ειχε στη κοιλιακη χωρα διαφορες χαρακες-σημαδια!!

Ιασωνος43=Μια νταρντανα -χοντρουλα,μολις φευγαμε λεει με μαγκικη φωνη=Ρε παιδια ενταξει πειτε και ενα καλησπερα και ας μη μπαινετε..

Ιασωνος 46=Η γνωστη χοντρουλα με τις βυζαρες που βρισκετε καιρο εκει.Στα 15 ευρω ακομα!!!Αν ηταν 10 μπορει να πηγαινα να αυτοτιμωρηθω και να γουσταρω..

Περδικας 3 αριστερα=Μια μιλφ γεματη, με μπουκλα μελαγχρινο μαλλι και φορουσε πανω απο τα εσωρουχα δυχτιοτο φορεμα μεχρι τα μπουτια.

Λεωνιδου28 κατω=Εδω οποτε μπαινω ,κλασσικα πετυχαινω το μεσηλικα τσατσο να τρωει απο το ταπερακι,υγεια να εχει ο ανθρωπος απο ορεξη καλα τα παει..
Εμφανιστηκε μια κοπελα,ελαφρως μελαμψη με προστυχη φατσα για τα γουστα μου,οχι ομορφη,αλλα αυτο που με εκανε να σκαλωσω ηταν τα βυζια της με τις μεγαλες σκουρες ρωγες.Σχεδον μου τις εφερε στη μουρη.Φορουσε μια φουστιτσα που εκρυβε το κωλο και ειχε ραγαδες πλαγια απο τη κοιλια.Κλειστο το πανω.

Κολοκυνθους κατω=Κοπελα αδιαφορη με αφρατο κωλο,εκανε και ακα.

Δυο πραγματακια που μου εκαναν εντυπωση ,ειναι οτι σε σχεση με αλλες φορες ακουσα περισσοτερο το ελευθερο στοματικο και το δευτερο οτι ενω ειχε κοσμο,μολις πλησιαζαν μπατσοι ξαφνικα αδειαζαν οι δρομοι απο Πακια.
Φευγωντας επιασε ψιλοβροχο και εκανε ακομα πιο ρομαντικο τον κατουρημενο δρομο Ιασωνος...



 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Φυλής 66 απόγευματινή βάρδια, Νικολέτα. Το γράφω με κάθε επιφύλαξη αλλα κοιτάζοντας το μουνί της όπως την είχα στα 4 και ειδικά τα μουνόχειλα μου φάνηκε οτι είδα κονδυλώματα σε έξαρση. Πάνω στα μουνόχειλα ακριβώς.

Αν πάει κανας έμπειρος ας μας πει αν είναι ή οχι.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Υπάρχουν  καλοί ...

αλλά υπάρχουν και ... "σκάρτοι"
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
ελαχιστη κινηση στο μεταξι,απο κοπελες πολλες ηταν αδιαφορες.Ενας συναγωνιστης δεν  :cum: και πεσανε φωνες στην Ιασωνος  :tickedoff:.
Καταθεση εγινε στην λεωνιδου (το δεξια,δεν θυμαμαι αριθμο) στο γλυκο ρουμανακι Αννυ,φιλικη συμπεριφορα με σφικτη :pipa1: και μονη σταση  :knockinb: τριβοντας και το μουνακι της.Την καταφερα να μην βαλει κρεμα αλλα  :fuck1: δεν ηθελε !Καλα ηταν ειδικα για 10 ευρω.Το δωματιο απλως ανεκτο.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Μεταμεσονύχτια Φυλής και πέριξ. Μέτρια προς καλή κίνηση (μπα?)

Φυλής 65 όροφος Σακεντέλικ : Εμανουέλα με φουλ
Φυλής 84 κάτω :Ζωή Σαλονικιά
Φυλής με λαχανι πόρτα : Τζούλια
Μονής Προδρόμου ένας αλλόκοτος νάνος έτοιμος για όλα.... Ενιωσα για λιγο σα να με κυνηγα ο Τζέγκις Χαν
Φυλής 71Β : Καστανό ενδιαφέρον. Η Μιραντα ηταν?Δε την ξερω
Φυλης 92Β : ΜΠΑΖΟΛΑ ΧΟΝΤΡΗ
Φυλής 67 : Πρωην Αντριαννα απο το ιδιο , με φουλ
Φωκ 17 ισόγειο : Κατερινα ξανθιά με φουλ
Φωκ 25Β : Μονικα μολις την ειχαν παρτουζωσει , ακαποτο και τελειωτικο στα βυζια
Στο αλλο Φωκαιας στην ιδια μερια  οχι στην Αχαρνων , μία μαύρη απο Σρι Λανκα και η Αγαπη απο Ρωσσια , μιλφογκλιλφ.

 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Φυλής 66 απόγευματινή βάρδια, Νικολέτα. Το γράφω με κάθε επιφύλαξη αλλα κοιτάζοντας το μουνί της όπως την είχα στα 4 και ειδικά τα μουνόχειλα μου φάνηκε οτι είδα κονδυλώματα σε έξαρση. Πάνω στα μουνόχειλα ακριβώς.

Αν πάει κανας έμπειρος ας μας πει αν είναι ή οχι.

Καμια ανταπόκριση μάγκες έχουμε ;

Ελπίζω να μην άρπαξα τίποτα....
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Γρηγορο περασμα σημερα το απογευμα απο τη συννεφιασμενη Μεταξουπολη.Ειχα συγκεκριμενο στοχο,οποτε μπηκα μονο σε 3 οικους για ζεσταμα.

Κολωνου27υπογειο=Η ξανθια βυζαρου ,που δουλευει και στο 27 ισογειο,περσι δουλευε Φυλης.Διαλογο της τσατσας με ενα Πακι που εκανε τον Ρωσο και λεει η τσατσα τωρα που θα βγει η κοπελα Θα μιλησετε τη γλωσσα σας  :grin:

Ιασωνος20 πανω=Το μωρο που ειχα πετυχει τις προαλλες στο Κολωνου27 ισογειο.Πολυ καλο μωρο για τη περιοχη,πανω απο το μεσο ορο,με ωραιο βυζι και κωλαρακι.Στα 10 ευρω αλλα ειχε καμια δεκαρια Μουτζαχεντιν και την εκανα.

Λεωνιδου28κατω=Μονικα.Εδω κατεθεσα.10 το απλο,οταν εμπαινα στο δωματιο ο  φαγανος τσατσος μου ειπε οτι με 15 κανει ακα.Προστυχο μωρακι η Μονικα,ακολουθει κριτικη.

Αποχωρησα απο τα πισω στενα της Μεταξουπολης,με την αστυνομευση πλεον στη περιοχη να ειναι εντονη.Πεζοι αστυνομικοι,περιπολικα και μηχανες..Περασα απο Σοφοκλεους,το ευρωπαικο Ισλαμαμπαντ πλεον,κοιτουσα με νοσταλγια τα παλια ελληνικα μαγειρια που πλεον ειχαν γινει ινδικα,πακιστανικα,κινεζικα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom