Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 392 άτομα (55 μέλη και 337 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τυποι μου πηγα σημερις το πρωι για να βρω το εξαφανισμενο απο την απογευματινο/βραδινή βάρδια ΜΙΡΑΝΤΑΚΙ στα τσαρδια της ξεπετοαλυσίδας ως πρότεινε ο sotirof (thanks για τις ενημερώσεις btw)

παλι τζιφος! δεν ηταν σε κανενα απο τα 5 μπουρδελα της αλυσίδας . 6 τσουλες και  πουθενα το Μιραντακι...

το κλου ειναι οτι οπου έμπαινα μου κωλοτριβονταν οι τσουλες λογο λειψανδρίας στους γυρω δρομους και αφου επιανα καλα καλα τα κωλαρακια τους ελεγα "δε μπαινω γιατι θελω η Μιραντα" :0
τεσπα στο 2ο οροφο του 84 τίμησα τη φιλότιμη βαμενοξανθομαλλούσα ρομουνα με τα κρεμαστα βυζα. Αρκετα ικανοποιητική αν και παραξενη γκομενα-με καυλωνουν οι παραξενες ρουμανες ετσι και αλλιως :)

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΡΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΤΕΡΗΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ. ΜΙΡΑΝΤΑΚΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ  
Τη Μιραντα τη πετυχα χθες 2 βαρδια στο 86 κατω.Δεν ξερω αν ειναι η ιδια..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
λουστρακο θα συνατηθουμε ρ τροφωνιου να δουμε κανα γκιλφ με κυλωτα :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.945
Πόντοι
46.232
:tits2:
τυπε μου ειπε 2 ονοματα και τα ξεχασα και τα 2  :2funny:

μετρια στο υψος παμεμορφα γαλαζοπρασινα ματια λευκη επιδερμιδα μεγαλα κρεμαστα βυζια τατου πανω απο τα κωλομερια. καλη ειναι και υπομονετικη.
αυτή είναι , φοράει ένα μενταγιόν στον λαιμό....έχω ανεβάσει φωτό της στον ρομαντισμό....
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ηταν και σημερα στο Φυλης 86 κατω,πρωτη βαρδεια!!
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Το Μιραντακι ΣΟΚΟΦΡΕΤΟΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ δουλευει μονιμα στο 86 κατω και παντα απογευματινη βαρδια εως της 00.00
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.945
Πόντοι
46.232
μόνιμα  :think: :think: :think: :think:
εννοείς 3 μέρες???????????/
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
ειχα παει μεσοβδομαδα και μου ειπε οτι εκει θα ειναι πλεον και μονο απογευμα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μαγκες κατι που θυμηθηκα σημερα.Χθες στο μπουρδελακι Φυλης και Μονη προδρομου πανω,ειδα ισως τις  2 πιο ασχημες πορνες που εχω δει ποτε  :S
Τσιγγανες,γλειωδεις εμφανιση χωρις δοντια η μια,απορω ποιοι τις δοκιμαζουν  :headbang:
τυπε για δωσε πληροφοριες
ενδιαφερομαι
αλλα μην ειναι απατη σαν την καμμενη που με ειχε στειλει ο νωντας :S
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
εχθες το βραδυ πηρα την Τανια απο φυλ 61 βυζαρες με καρε σγουρο ξανθο μαλλι. Πολυ καλη στο δωματιο, την εχει παρει κανεις?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
τυπε για δωσε πληροφοριες
ενδιαφερομαι
αλλα μην ειναι απατη σαν την καμμενη που με ειχε στειλει ο νωντας :S
Κανονικες ηταν απολυτε,κοντες μαυριδερες η μια κοντη αδυνατη,και η αλλη γεματουλα,η δε τσα οταν της παρουσιασε ελεγε η μια χοντρη και η αλλη αδυνατη  :2funny:.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τυπε για δωσε πληροφοριες
ενδιαφερομαι
αλλα μην ειναι απατη σαν την καμμενη που με ειχε στειλει ο νωντας :S
Τυπε εγω τρομαξα και κατεβηκα τις καραβισιες σκαλες σε χρονο 0  :grin:
Ειναι ετσι οπως σου  ειπε ο Σοτιροφ  :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ναι απογευμα,καλα ειναι να προσεχετε το δευτερο σκαλοπατι επανω,εχη ξεκοληση απο την μια μερια!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μαγκες κατι που θυμηθηκα σημερα.Χθες στο μπουρδελακι Φυλης και Μονη προδρομου πανω,ειδα ισως τις  2 πιο ασχημες πορνες που εχω δει ποτε  :S
Τσιγγανες,γλειωδεις εμφανιση χωρις δοντια η μια,απορω ποιοι τις δοκιμαζουν  :headbang:
Η άλλη είχε δόντια...??? :uglystupid:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σάββατο Απόκριες σε μία πεσμένη απο διλαθεση Αθήνα λόγω της οικονομικής κρίσης κατέβηκα στην Φυλής και Μεταξουργείο μήπως βρω κάτι αξιόλογο να ξεχάσω τα προβλήματα μου.Σήμερα έγιναν τρεις καταθέσεις τις οποίες θα της χαρακτήριζα αρκετά παρακμιακές.Δοκίμασα 2 καινούριες οι οποίες ήταν αρκετά άβγαλτες και εκτελούσαν αγγαρεία και την Ρωσίδα μιλφ Μαρία.Εκτενής αναφορά θα γίνει στις κριτικές.Προς το παρών παραθέτω ενημέρωση.
Στο Αλκιβιάδου 16Β επέστρεψε η Λούσυ για όσους θυμούνται.Πρόκειται για κοπέλα Ρουμάνα με πιασίματα,ψηλή,με μαύρα μαλλιά.Κάνει πρωκτικό και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στο Αλκιβιάδου 16Γ 2 κοπέλες η Κατερίνα η Σέρβα η οποία έχει βάψει και κοντύνει τα μαλλιά της κόκκινα και έχει χαλάσει και το σώμα της αφού έχει προσθέσει κιλά μαζί με την πιο νεαρή Βικτώρια την οποία και έχω πάρει και έμεινα ευχαριστημένος,Κλασσικά γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 20 σήμερα έπαιζε η Βαλέρια πρώην Μιλάνα.Γυμνό τσιμπούκι.Στο Διδύμου 18 υπόγειο είχε την Φωτεινή και στο Διδύμου 16 την μιλφ Λίλιαν.
Στο Φυλής 54 όροφος είχε μιλφ με κόκκινα καρέ μαλλιά με όχι τόσο ωραίο σώμα.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Αδιάφορη.
Στο Φυλής 74 υπόγειο αριστερά είχε την Ρωσίδα Νατάσα και δεξιά 2 καινούριες κοπέλες η πρώτη ήταν αθίγγανη μελαμψή με μακριά μαύρα μαλλιά,κανονικών κίλων μέτρια και η δεύτερη ψήλη με μαύρα μαλλιά πιο λεπτή και νόστιμη.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 59 ανοιχτό ήταν το ισόγειο όπου είχε 2 κοπέλες.Την Νάντια,ψηλή,ξανθιά,άλογο και μία κοντή καινούρια αδύνατη πιτσιρικά με πιασμένα καστανά μαλλιά.Νόστιμες και οι 2 με απλό πρόγραμμα.
Στο Φώκαιας 22 κάτω είχε κλασσικά την Αλεξάνδρα με κώλο.Στο πάνω δεξιά είχε 2 κοπέλες μία ξανθιά κανονικών κιλών μετρίας εμφανίσεως και σώματος με κανονικό πρόγραμμα και μία μουνάρα αδύνατη με μαύρα μακριά μαλλιά που εικάζω οτι είναι η Αλίνα που αναφέρατε.Το πιπίνι έκανε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φώκαιας 24 η Κατερίνα,μεγαλοκοπέλα με κοντά ξανθά μαλλιά και παραπάνω κιλά,αδιάφορη.
Στο Φώκαιας 27 ισόγειο ήταν η Ρωσίδα Ειρήνη με το τατού στο βυζί.Κάνει γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Στο Φυλής 67 είδα κοπέλα μουνάρα με κατάξανθα μαλλιά,αδύνατη.Δεν νομίζω να ήταν η Ανδριάννα αν και την έίχα πάρει την συγκεκριμένη στο παρελθόν.Αν ήταν η Ανδριάννα πάντως αυτή που είδα σήμερα ανανέωσε το look της.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι απο τον νεαρό κουνιστό τσάτσο.
Στο Μονής Προδρόμου υπόγειο ήταν η αθίγγανη Εμμανουέλα με γυμνό τσιμπούκι και ανακοινώθηκε αυτή την φορά και πρωκτικό.Στον όροφο ήταν 2 καινούριες αθίγγανες μία υπέρβαρη αδιάφορή και μία κοντή μεγαλοκοπέλα γύρω στα 30 με πολύ μακριά μαύρα μαλλιά που έφταναν ως τον κώλο και λεπτή.Το προσωπό της είχε κάποια σημάδια που αφήνει η ιλαρά και μοιάζουν με χαρακιές.Το πρόγραμμα ήταν κώλος και γυμνό τσιμπούκι.Αποφάσισα να περάσω με την κοντή αν και εμφανισιακά ήταν αρκετά μέτρια.Η κοπέλα δεν ήξερε που της πάνε τα τέσσερα,πλήρωσα είκοσι ευρώ και πήρα περιποίηση Μεταξουργείου.Η κοπέλα ούτε για 10 ευρώ δεν έκανε!!
Στο Αγκύρας 12 είχε την Άντζελα ψηλή,νταρντάνα με ξανθά κοντά μαλλιά.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Ο σωματότυπος της δεν μου αρέσει καθόλου.
Στο Φυλής 66Δ είχε την Ρουμάνα Κάτια με γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό.Αδύνατη νόστιμη κοπέλα με μαύρα μαλλιά καρέ.Την είχα πάρει κάποιες φορές και ήταν αρκετά καλή και πρόσχαρη.Ίσως θα έπρεπε να τη ξαναπάρω για να αποφύγω τους πειραματισμούς που κατέληξαν σε τραγωδία!
Κάθοδος Μεταξουργείο με πάρα πολλά πρεζόνια και ξένους σήμερα.Ξεκίνημα απο Ακομινάτου ισόγειο όπου εκεί στο δεκάρικο έπαιζαν μία κανονικών κιλών,αθίγγανη με καστανόξανθα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα και απλό πρόγραμμα.Αρκετά μέτρια.Μαζί της κοπέλα κοντή,με λευκό δέρμα, κανονικών κιλών προς το γεμάτο με μακριά καστανά μαλλιά.Αυτή στο δεκάρικο κάνει γυμνό τσιμπούκι.Αδιάφορη.
Κολωνού 32 ισόγειο κοπέλα αδιάφορη κανονικών κιλών με άσχημο πρόσωπο καστανή με μακριά μαλλιά.Στο υπόγειο βγήκε νόστιμη κοπέλα,με λευκό δέρμα και καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Είχε τατού πίσω στην μέση και έκανε απλό στο δεκάρικο.Στον όροφο 2 κοπέλες η Μισέλ ψηλή μελαμψή κοπέλα με πιασίματα μαζί με κοπέλα πιο κοντή και αδύνατη με πιασίματα και μαύρα μακριά μαλλιά.Η δεύτερη κοπέλα μου τριβόταν και με καβλάντιζε να μπω.Κάνουν και οι 2 απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.Η δεύτερη κοπέλα να προσθέσω οτι ήταν νοστιμούλα.
Απέναντι στο Κολωνου 27 ισόγειο ήταν η Τζανέτ κοπέλα ψηλή,λευκή με ξανθά μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους,κανονικών κιλών με κυτταρίτιδα σε ανεκτά επίπεδα.Νόστιμη συγκρινόμενη με την σαβούρα του Μεταξουργείου.Απλό πρόγραμμα.
Στο υπόγειο η ξανθιά ορεσίβια κοπέλα που εγώ την ξέρω σαν Χριστίνα όταν έπαιζε Διδύμου 25&27 και Μονής Προδρόμου ενω εσείς την αναφέρετε ως Άννα.Μάλλον αναβαπτιστηκε,Τίποτα σπουδαίο η συγκεκριμένη ξεχωρίζει μόνο για τα όμορφα βυζιά της.
Στον όροφο βγήκε κοπέλα κανωνικών κιλών προς το γεμάτο με άσχημο πρόσωπο και σώμα και έκανε κώλο και γυμνό τσιμπούκι στο δεκάρικο.
Στο καινούριο Κεραμικού 26 που στεναχωρέθηκα αρκετά που ένα νεοκλασσικό και αρχονικό σπίτι της περιοχής που στην παλιά Αθήνα μπορεί να είχε φιλοξενήσει σημαίνουσες προσωπικότητες να έχει μετατραπεί σε οίκο ανοχής (το ίδιο ισχύει και για το Φυλής 136) στο ισόγειο είχε 2 κοπέλες καινούριες μία αθίγγανη σαβούρα και μία κοντή λευκή ορεσίβια Ρουμάνα με τραχύ πρόσωπο και καστανά κανονικά μαλλιά.Η δεύτερη κοπέλα είχε κάτι το καβλωτικό παρόλη την μέτρια εμφάνιση της.Γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό.Στον όροφο είχε καινούρια Ρουμάνα ορεσίβια με μαύρα αρκετά μακριά μαλλιά μέχρι τον κώλο,με ζουμερό σώμα χωρίς να είναι χονδρή και μικρά βυζιά.Δεν μιλούσε γρι Ελληνικά και είχε ξινισμένο ύφος.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι και ο μαλάκας έδωσα 10 ευρώ και την πήρα.Η τσατσά χτύπησε σύντομα την πόρτα και το βλαχαντερο αποχώρησε αφήνοντας με με το πουλί στο χέρι! Περισσότερα στην κριτική μου.
Στο Λεωνίδου 28 ισόγειο κοπέλα ζουμερή με μαύρα μαλλιά κανονικά μέτριας εμφανίσεως.Τα βυζιά της ήταν αχλαδωτά.10 ευρώ κανονικό.
Στο Ιάσωνος 27 υπόγειο κοπέλα ψηλή,λευκή,με ξανθά σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα 10 ευρώ.Απλώς ενδιάφερουσα.
Στο μπουρδέλο hostel είχε όμορφη γαζέλα με κατάμαυρα πιασμένα μαλλιά κανονικών κιλών.Με καβλάντιζε για να μπω.10 ευρώ κανονικό.
Στο Ιάσωνος 31 υπόγειο έίχε την μιλφ Ρωσίδα με τα ξανθά κανονικά μαλλιά.Αρκετά μέτριας εμφανίσεως με καλές κριτικές.10 ευρώ κανονικό,
Στο Ιάσωνος 37 ισόγειο η Τζένυ το γυφτάκι.Τα σχόλια περιττά. Το επόμενο βήμα είναι να ξεκουμπιστεί και να μας αδειάζει την γωνιά.
Στο Ιάσωνος 44 το παλιό ήταν κοπέλα ψηλή με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους μέτρια προς νόστιμη.15 ευρώ με κώλο.
Στο Ιάσωνος 44 το καινούριο κοπέλα ήταν μία με αρκετή κυτταρίτιδα κανονικών κιλών με μαύρα πιασμένα μαλλιά αρκετά μέτρια.
Στο Ιάσωνος 46 όροφος κλασσικά η χονδρή με τα ξανθά μαλλιά με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Στο ισόγειο η ξανθιά,ψηλή Αλβανίδα λεπτή απο την μέση και πάνω και παχουλή απο την μέση και κάτω.Είναι γνωστή απο Διδύμου 18 υπόγειο,Φώκαιας 22 και Φώκαιας 25 όροφος που είχε παλιότερα δουλέψει.Πρωκτικό
Στο Περδίκα αριστερά ήταν μία καινούρια μιλφ γύρω στα 30 μουνάρα με καστανόμαυρα σγουρά κανονικά μαλλιά και φορούσε ένα καβλωτικό διχτυωτό μαύρο.10 ευρώ απλό πρόγραμμα.Στο δεξιό ήταν η κοπέλα με τα σχιστά μάτια αδιάφορη απο το Λεωνίδου 6.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 η μιλφ Ρωσίδα Μαρία.Εδώ έγινε η τρίτη κατάθεση στα 10 ευρώ.Να τονίσω οτι η κοπέλα σέβεται τον πελάτη.Είναι αρκετά ευγενική και υπομονετική.Επίσης ήταν αρκετά καθαρή,
Στο Ιάσωνος 19 ισόγειο κοπέλα ήταν μία κοντή,υπέρβαρη με μαύρα κανονικά μαλλιά αδιάφορη.Στον όροφο κοπέλα μελαμψή κανονικών κιλών ζουμερή με μαύρα μακριά μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα νόστιμη κοπέλα με θετική ενέργεια.
Στο Ιάσωνος 20 αριστερομε το ασανσερ 2 κοπέλες.Η Σίσσυ απο Λεωνίδου 28 όροφος αθίγγανη με κοντά ξανθά μαλλιά κανονικών κιλών με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Και η Ρωξάνη πιο αδύνατη λευκή με καρέ καστανά μαλλιά και πρόσωπο αρκετά έκφυλο παρόλο που είναι σκυλέ.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Ιάσωνος 20 δεξιό ισόγειο κοπέλα ψηλή,κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά πιασμένα κοτσιδάκι.'Ομορφη.Ανακοίνωσε γυμνό τσιμπούκι.Αλλά ήταν αρκετά ξινισμένη.
Αυτά για σήμερα καληνύχτα σας κύριοι!!




 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Μαγκες κατι που θυμηθηκα σημερα.Χθες στο μπουρδελακι Φυλης και Μονη προδρομου πανω,ειδα ισως τις  2 πιο ασχημες πορνες που εχω δει ποτε  :S
Τσιγγανες,γλειωδεις εμφανιση χωρις δοντια η μια,απορω ποιοι τις δοκιμαζουν  :headbang:
Εγώ που είχα μηδενιστηκές και αυτοκαταστροφικές τάσεις σήμερα πήρα την κοντή λεπτή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom