Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 346 άτομα (40 μέλη και 306 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ἡ συμβολὴ τῆς Σόνιας εἰς τὴν ἀναψυχὴν ἡμῶν εἶναι τοιαύτης ποιότητος καὶ τοσαύτης ἐκτάσεως ὥστε νὰ ᾖ πλέον ἀδιάφορον ἐὰν ἡ ἀπόδοσὶς της φθίνει, ἔχουσα πλέον θεμελιώσει ἐπαξίως... συνταξιοδοτικὸν δικαίωμα.
Κατανοώ τι λές. Όντως η Σόνια έχει πολλά χρόνια στο ενεργητικό της. Λογικό είναι να έχει αρχίσει η πτώση στις υπηρεσίες της. Για αυτόν τον λόγο άλλωστε, πιθανολογώ, οτι μεταφέρθηκε στο μεταξουργείο.

 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
κάποτε τα πορνεία είχαν ποιότητα και ασφάλεια τώρα με τα ακάποτα.... :( >:(
 

Συνημμένα

  • potpouri.JPG
    potpouri.JPG
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 27
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αγνοούνται:
φ54β Γιαννα
φ66α Ελενα

από κριτικές:
φ71β Ρενατα πρωι
φ71β Άννα Μολδαβη απογευμα

από ημερήσια ενημέρωση:
φ65β Κατερινα πρωί/βραδυ
φ86α Μιχαελα πρωι/απόγευμα
Φ69β Λάουρα απόγευμα/βραδυ
Φ66α Ντενίσα απόγευμα/βράδυ

αυτά ισχύουν; κοίταξα παλαιότερα posts, δεν είναι σαφής οι ώρες επισκέψεων πάντα.

ψάχνω για πολύ εμφανίσιμες ψηλές κοπέλες, με γυμνασμένο σώμα όχι ανορεξικιές, πρωινές και απογευματινές βάρδιες, έπιπλα ή μη δε με νοιάζει ιδιαίτερα. μια βοήθεια, επιπλεον προτασεις κτλ (π.χ. σαν την κάτω αριστερά κοπέλα στο προηγούμενο post)

ευχαριστώ
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
@κωσ

περασες πρωι απ το 54 αριστερο και δεν ηταν η γιαννα?ποια ηταν?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
λαθος διατυπωση, δεν αγνοουνται, εγω αγνοω την υπαρξη τους. δεν βρηκα κατι σχετικο στην ημερισια ενημερωση και σας ρωταω για επιβεβαιωση. σε ευχαριστω
 

Επισκέπτης
σημερα δοκιμάστηκε η πορνη Σονια "η Ιταλιδα" (δηλ απο Βουκουρστι ή εκει κοντα) στο Φυλης 84 ισογειο, μετα το καυλαντισμα και στενο μαρκαρισμα  που μου εκανε χθες, σημερα ξυπνησα με τη σκεψη της.

Να πω οτι απεφευγα τοσο καιρο να μπω γιατι κατι μου ελεγε οτι ειναι ξεπετα, γιατι κατα τα αλλα τη βρίσκω ΠΟΛΥ ΜΟΥΝΑΡΑ για τα γουστα μου, μετριο προς κοντο υψος, τέλειο κωλαρακι και μετριο-μικρα φυσικα βυζακια και σγουρα μαλλια.Το πρόστυχο πορνοδες βλεμμα σε συνδιασμο με την απιστευτη μυρωδιά που βγαζει η σαρκα της με τρελαινουν.

Για να μη μακρηγορώ λοιπον η πορνη δοκιμαστηκε σημερα το μεσημέρι και εγκρίθηκε :rockon: , με πολυ συμμετοχη, με καυλωτικα στησίματα με εκφρασεις καυλας κτλ. Δεν ξερω αν με γουσταρε οντως αλλα αυτο μου εδειξε(αν το προσποιηθηκε και ετσι με εκανε να αισθανθω και αυτο ειναι ισαξιο με το να με γουσταρε προσωπικα=ΚΑΛΗ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ). Την προτεινω ανεπιφυλακτα.

 

Επισκέπτης
Η ξινή η Σαντρα μαλλον της εφαγε τη βαρδια στο 71 1ος. BTW η πορνη αυτη (η Σαντρα η  "Ισπανιδα" απο Ρουμανια) ειναι πολυ αντιπαθιτικη και για μενα και ντεκαυλε, την δοκιμασα 2 φορες και τις 2 ηταν πολυ μαλακισμενο και μαλιστα τη δευτερη δε τελείωσα γιατι εφυγε στο 7λεπτο νευριασμενη απο το δωματιο η καργιολα.

Χθες που την πηρα τη ΜΙραντα μου ειπε οτι απο σημερα θα ειναι μονιμα 3 βαρδια στο 71 ισόγειο.
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθες που την πηρα τη ΜΙραντα μου ειπε οτι απο σημερα θα ειναι μονιμα 3 βαρδια στο 71 ισόγειο.                                                                                      ΑΜΑΝ ΔΗΛ Γ ΝΑ ΠΙΔΙΞΟΥΜΕ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΙΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΣΤΟΥΜΕΕΕ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΒΑΡΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ :helpplea: :helpplea: :tickedoff: :tickedoff:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Χθες που την πηρα τη ΜΙραντα μου ειπε οτι απο σημερα θα ειναι μονιμα 3 βαρδια στο 71 ισόγειο.                                                                                       ΑΜΑΝ ΔΗΛ Γ ΝΑ ΠΙΔΙΞΟΥΜΕ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΙΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΣΤΟΥΜΕΕΕ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΒΑΡΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ :helpplea: :helpplea: :tickedoff: :tickedoff:
2η στο Φ.86 Κατω!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλό καυλέτο η Ζωή και καλά Ελληνίδα καστανόξανθη με σγουρά μαλλιά, 2+ βυζί μάλλον σιλικονέ με ωραίο μαύρισμα σε όλο το σώμα και πρόσωπο...

καύλωσα άσχημα που την είδα στο σαλόνι μάλλον θα τιμηθεί το επόμενο διάστημα .δουλεύει στο Φυλής 84 ισόγειο 2η βάρδεια μάλλον
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Προφεσορα μια που αναφερες τον νεο οικο του Κεραμεικου ,να σου αναφερω 2-3 πραγματακια που μας ελεγε ο τσατσος  σχετικα με τον οικο.
Ειναι εποχης πριν του 1900,μας ειχε πει οτι πριν το φτιαξουν ειχε ταμπελα που εγραφε ημερομηνια ανεγερσης 1896 νομιζω.Αγοραστηκε απο Ελληνα ιδιοκτητη σε χαμηλη τιμη και πριν ανακατασκευαστει ειχε γινει στεκι τοξικομανων και αστεγων.Μαλιστα μας ειπε οτι το μισο πατωμα(στο σαλονι)ειναι το παλιο επειδη δεν μπορεσαν να τα ξειλοσουν οι μαστοροι,φαινεται αν το προσεξεις.Επισης και οι πορτες των δοματιων ειναι οι παλιες (απλως βαφτηκαν και επισκευαστηκαν) επειδη δεν εβρισκαν καινουργιες τετοιες πορτες !!!
Χρήσιμες πληροφορίες.Οι μάστορες εκείνης της εποχής έκαναν καλή δουλειά ως φένεται απο τα πατώματα που όπως είπες ήταν καλά δεμένα.Δυστυχώς πολλά νεοκλασσικά έχουν πλεόν κατεδαφιστεί και έχουν γίνει πολυκατοικίες ασχημαίνοντας την εικόνα των πόλεων.

Δεν ειναι εποχη για πειραματα τυπε  ,ειδικα για πεταμενα 20ευρα  :)
Είπα μην περάσω καλά αλλά δυστυχώς διαψεύτηκα!

ειχε δοντια τυπε?
καλη ηταν στο δωματιο?
Έχω ανεβάσει ήδη κριτική.Τα δόντια της ήταν σάπια και σπασμένα.

Τα βλέπεις...ο professorx,έκανε καταδρομική και πέρασε μέσα................χαχαχά........
Και όχι μόνο στο ενηργητικό μου έχω και αυτή με το καμμένο πρόσωπο.


20: Το πρώτο της αξιοπρόσεκτο της βραδιάς!  Βαλέρια. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά. Κανονικό ύψος. Αδύνατη. Μικρή σε ηλικία (το αναφέρω λόγο του δρόμου). Μεγάλο στήθος. Ωραία μικρή περιφέρεια. Ελεύθερο στοματικό. Εαν έχει κανείς καμιά πληροφορία καθώς εμφανισιακά μου κίνησε το ενδιαφέρων. 
Είναι η πρώην Μιλάνα (όχι η Μινέλα) απο Αγκύρας! Είναι αρκετά δύσκολη κοπέλα αλλά αν την χειριστείς καλά μπορεί να περάσεις και καλά.Εγώ δεν το έχω ξαναεπιχειρήσει να την πάρω.Σου επισυνάπτω παλιότερη κριτική μου για να κρίνεις και διάβασε και τις πιο πρόσφατες κριτικές άλλων συναγωνιστών για το Αγκύρας με το όνομα Βαλέρια.

φίλε προφέσορ δεν είναι η Αντριάννα αν και πράγματι μοιάζει αρκετά....είναι η Σιμόνα από Ρουμανία η οποία ετιμήθει σήμερα κατά τις 22.00 ....είναι πολύ σέξι στο δωμάτιο ,νόμιζα ότι έπαιζα σε τσόντα κάνει αλλαγή στάσεων χωρίσ να γκρινιάζει ,έχει μιρό βυζάκι όμως πράγμα που εμένα δεν με ενοχλεί και στο γυμνό τσιμπούκι κάνει και φτύσιμο για να τον υγράνει....σκέτη καύλα ....ΟΜΩΣ...στο 10 λεπτο έχει σηκωθεί και έχει φύγει άσχετα αν έχεις τελειώσει ή όχι...εγώ να σκεφτείς έμεινα με το πουλί στο χέρι χωρίς να τελειώσω....

Προφέσσορα, η Αντριάννα δουλεύει τρίτη βάρδια στο Φυ67, ως Αλίσια. Καρατσεκαρισμένο γιατί έχει ήδη τιμηθεί δις.
Παραμένει στο γνωστό πουτανέ στυλ και εξακολουθεί το γνωστό πρόστυχο κρεββάτι.

Αν πήγες δεύτερη βάρδια τότε μάλλον δεν την πέτυχες, αντιθέτως ή θα βρήκες την Σιμόν(α) την ξανθιά ή μια μελαχροινή.
Τελικά όπως φένεται πέτυχα την Σιμόνα. Σας ευχαριστώ και τους 2 σας για την πληροφορία!



















 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
πηγα να δω τις 2 νεες στο μ.π αετοφωλια
το ενα σκαλι εχει ρεταρει γιαυτο προσοχη τυποι μου
ευτυχως με ειχε προειδοποιησει ενα τυπος απο εδω
αν ειναι οι ιδιες που λεγατε μιλαμε για μεγαλη απατη νο2(μετα την καμμενη στο μεταξι)
ρε τυποι αυτες ηταν ωραιες
η μια κοντη και αδυνατη ειχε και γαμω τα σωματα και φυσικα δεν ειδα καμια ουλη η δυσμορφια στην μουρη της
η 2η κοντη χοντρη ηταν απλα γεματη και στην μουρη μετρια
φυσικα δεν μπηκα
δεν πηγα σε καποιο αλλο μπουρδελο αφου ειχα παει επι τουτου
και ειχα ραντεβου προς παραλια για να φαω ιχθεις
γυρνοντας περασα απτο τριγωνο
ειχε κατι ψιλα αλλα οχι πολλες
κοζαρα ενα γκρανι πρωτο πραμα
γυρω στα 70-75
ασπρα μαλλια μακρια
και κουτσαυλα
καθως πηγαινα να ρωτησω την φορτωσε σε αμαξι ενας τυχερακιας και εφυγαν :S
καταρα!
 

LeonAth

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανα λαγωνικο που δουλέυει η Βραζιλιανα Συλβανα τελευταια?
πριν 2-3 μερες πηγα Ρεμουνδου στην απογευματινη αλλα δεν ηταν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
γνωρίζει κανα λαγωνικο που δουλέυει η Βραζιλιανα Συλβανα τελευταια?
πριν 2-3 μερες πηγα Ρεμουνδου στην απογευματινη αλλα δεν ηταν.
τωρα που εβγαλε τα σιδερακια και της εφυγαν και τα καυλοσπυρα δεν λεει πολλα τυπε :grin:
αραγε μασαει ακομα τσιχλα κατα την διαρκεια του σεξ? :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.795
Πόντοι
46.232

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ποίος άλλος..... ο πρόεδρος  :grin: :grin:
τυπε ηταν σωτηρια πληροφορια :rockon:
αν δεν το ξερεις ειναι πολυ πιθανον να βρεθει με κανα σκαλι στην μουρη :grin:
θυμιζει εντονα τις καλες εποχες απο κωλο-κυνθους :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
τυπε ηταν σωτηρια πληροφορια :rockon:
αν δεν το ξερεις ειναι πολυ πιθανον να βρεθει με κανα σκαλι στην μουρη :grin:
θυμιζει εντονα τις καλες εποχες απο κωλο-κυνθους :rockon:
και να φανταστείς την παρασκευή πήγα στο διπλανό υπόγειο, και μετά μου λέει ο συναγωνιστής παρέα, πάμε και στο επάνω, και λέω μπααα βαριέμε να ανέβω αυτές τις σκάλες  :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και να φανταστείς την παρασκευή πήγα στο διπλανό υπόγειο, και μετά μου λέει ο συναγωνιστής παρέα, πάμε και στο επάνω, και λέω μπααα βαριέμε να ανέβω αυτές τις σκάλες  :2funny: :2funny:
τυπε την γλυτωσες :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom